výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Kladno (2. 10. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.07
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
3 Vít PernicaVít Pernica 950508 BYAC BrnoBYAC Brno 07.53
4 Petr NovákPetr Novák 950524 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.78
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
7 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.22
2 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
3 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 07.54
4 Jan ŠvecJan Švec 960126 AK OlomoucAK Olomouc 07.55
5 Václav KřížekVáclav Křížek 950225 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
6 Martin HofírekMartin Hofírek 950102 BYAC BrnoBYAC Brno 07.76
7 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 BYAC BrnoBYAC Brno 07.25
2 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.35
3 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.48
4 Jan JansákJan Jansák 950709 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
5 Kamil KolářKamil Kolář 960112 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.82
6 Simon WeberSimon Weber 960807 BYAC BrnoBYAC Brno 07.94
7 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.75
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.83
5 Jan SobotkaJan Sobotka 970419 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.11
6 Marek JanákMarek Janák 960821 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.18
7 Jakub KalinaJakub Kalina 960920 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.41
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 2.10.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.85 11.00
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.02 9.00
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 BYAC BrnoBYAC Brno 07.18 8.00
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25 7.00
5 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.27 6.00
6 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.35 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.10.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32 4.00
2 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.38 3.00
3 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 07.42 2.00
4 Jan ŠvecJan Švec 960126 AK OlomoucAK Olomouc 07.50 1.00
5 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.55
6 Vít PernicaVít Pernica 950508 BYAC BrnoBYAC Brno 07.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.85
2 Adéla JungmannováAdéla Jungmannová 975727 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.29
3 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK HodonínAK Hodonín 08.57
4 Michaela TheimerováMichaela Theimerová 955208 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.57
5 Denisa GabrielováDenisa Gabrielová 975331 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.65
6 Kamila DoubravováKamila Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
7 Veronika DoubravováVeronika Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.66
8 Kristýna HanušováKristýna Hanušová 965504 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
2 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.19
3 Petra OpekarováPetra Opekarová 955508 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.21
4 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.44
5 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová 955920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.80
6 Aneta NěmcováAneta Němcová 955804 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.83
7 Jana PavelkováJana Pavelková 975819 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85
8 Dominka ČervenáDominka Červená 965919 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.71
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.92
2 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.94
3 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.09
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
5 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.37
6 Veronika KalinováVeronika Kalinová 975122 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.39
7 Senta MüllerováSenta Müllerová 975729 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.62
8 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 965528 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.24
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 08.23
2 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.25
3 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 965120 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.63
4 Markéta RakováMarkéta Raková 955210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
5 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 956107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.74
6 Kristýna BračkováKristýna Bračková 985217 AK HodonínAK Hodonín 08.91
7 Adéla MoulisováAdéla Moulisová 955720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.98
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 2.10.2010) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68 11.00
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.84 9.00
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.95 8.00
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.13 7.00
5 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 08.19 6.00
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 2.10.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.11 4.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29 3.00
3 Emily GerulováEmily Gerulová 975708 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.30 2.00
4 Petra OpekarováPetra Opekarová 955508 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.31 1.00
5 Adéla JungmannováAdéla Jungmannová 975727 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.35
6 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.59
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.05 11.00
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 17.00 9.00
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 BYAC BrnoBYAC Brno 17.05 8.00
4 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.59 7.00
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.60 6.00
6 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.84 2.50
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 17.61 5.00
2 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.63 4.00
3 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.84 2.50
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.97 1.00
5 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 18.10
6 Petr NovákPetr Novák 950524 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.54
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.50
2 Jakub LinhartJakub Linhart 960618 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.75
3 Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.91
4 Martin HofírekMartin Hofírek 950102 BYAC BrnoBYAC Brno 18.93
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.18
Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JansákJan Jansák 950709 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.32
2 Lukáš PalátLukáš Palát 950829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.42
3 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.66
4 Jonáš JauernigJonáš Jauernig 961119 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.55
5 Daniel MolnárDaniel Molnár 960325 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.96
6 Jakub NěmecJakub Němec 960323 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.78
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.90 11.00
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.00 9.00
3 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.39 8.00
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.45 7.00
5 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.48 6.00
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19.81 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.58 5.00
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.86 3.00
3 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 19.92 2.00
4 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.97 1.00
5 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.06
6 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 20.07
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.53
2 Eliška OstřížkováEliška Ostřížková 956221 AK HodonínAK Hodonín 20.89
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.06
4 Marcela PírkováMarcela Pírková 965125 AK HodonínAK Hodonín 21.30
5 Anouchka ŽambochováAnouchka Žambochová 956017 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.45
Kateřina HýskováKateřina Hýsková 966024 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KolínováAdéla Kolínová 965415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.04
2 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.15
3 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 955423 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.78
4 Blanka HřivnáčováBlanka Hřivnáčová 965523 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.88
5 Denisa ZelenkováDenisa Zelenková 95 AK HodonínAK Hodonín 22.75
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.76 11.00
2 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 BYAC BrnoBYAC Brno 36.21 9.00
3 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 38.06 7.00
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.77 3.00
5 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 38.95 2.00
6 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.92 8.00
2 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.28 6.00
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 38.33 5.00
4 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 38.37 4.00
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.98 1.00
6 Tomáš KynclTomáš Kyncl 950312 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel WernerDaniel Werner 960312 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.12
2 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.32
3 Vít SoukupVít Soukup 951206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.58
4 Václav KřížekVáclav Křížek 950225 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 39.97
5 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 950414 BYAC BrnoBYAC Brno 40.03
6 Roman KupkaRoman Kupka 950108 AK OlomoucAK Olomouc 41.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŘemínekTomáš Řemínek 950228 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 42.03
2 Jonáš JauernigJonáš Jauernig 961119 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.52
3 Karel VítekKarel Vítek 960519 BYAC BrnoBYAC Brno 44.29
4 Jan KarasJan Karas 950623 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.27
5 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.32
6 Jakub NěmecJakub Němec 960323 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.98
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 41.61 11.00
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.47 9.00
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 42.85 8.00
4 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 43.53 7.00
5 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 43.79 6.00
6 Lucie ŽurkováLucie Žurková 965828 AK HodonínAK Hodonín 43.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 44.09 4.00
2 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.20 3.00
3 Eliška OstřížkováEliška Ostřížková 956221 AK HodonínAK Hodonín 44.82 1.00
4 Kristýna LososováKristýna Lososová 956010 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.28
5 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 965801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.62
6 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK HodonínAK Hodonín 50.06
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.69 2.00
2 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.06
3 Klára KopalováKlára Kopalová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.61
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.88
5 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 975209 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 46.04
6 Michelle MichalíkováMichelle Michalíková 975320 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.22
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 965615 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.48
2 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 956107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.01
3 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 955423 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 47.26
4 Jana KřivováJana Křivová 956023 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 47.39
5 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.17
6 Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová 976015 AK HodonínAK Hodonín 53.05
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VeseckáAneta Vesecká 955721 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 47.85
2 Petra CicákováPetra Cicáková 956030 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 48.22
3 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.91
4 Michaela WolfováMichaela Wolfová 966121 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.90
Eva PernikářováEva Pernikářová 975104 AK HodonínAK Hodonín DQ
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:09.44 11.00
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:09.73 9.00
3 Jan KukalJan Kukal 960118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.04 8.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:17.48 6.00
5 Dominik KlingerDominik Klinger 950702 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:18.32 5.00
6 David SlezákDavid Slezák 951013 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.74 4.00
7 Jindřich DumekJindřich Dumek 950423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:19.72 2.00
8 Tomáš VondrášTomáš Vondráš 960224 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:21.12 1.00
9 Ondřej ŽalmánekOndřej Žalmánek 960704 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:24.50
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip LorencFilip Lorenc 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:15.12 7.00
2 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:19.05 3.00
3 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 951209 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.66
4 Jan StřelečekJan Střeleček 951009 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.97
5 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.32
6 Jan ŠevečekJan Ševeček 950710 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:33.81
7 Martin ChumanMartin Chuman 960828 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:36.84
8 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 960804 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:38.57
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:20.78 11.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 2:21.63 9.00
3 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:24.90 8.00
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.10 6.00
5 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín 2:35.04 3.00
6 Nikola PeršínováNikola Peršínová 965207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.79 2.00
7 Klára KopalováKlára Kopalová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:38.69
8 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 965718 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:42.68
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna JustlováKristýna Justlová 975219 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:33.71 5.00
2 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.61 4.00
3 Adéla HalátkováAdéla Halátková 956202 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.09 1.00
4 Vladimíra ŠťastnáVladimíra Šťastná 955731 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:37.14
5 Barbora SloupováBarbora Sloupová 955413 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:37.45
6 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 955201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.52
7 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.38
8 Anouchka ŽambochováAnouchka Žambochová 956017 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:42.26
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:27.37 7.00
2 Barbora KučerováBarbora Kučerová 965423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:44.99
3 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:45.90
4 Kamila KordovskáKamila Kordovská 976204 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:48.71
5 Martina BašusováMartina Bašusová 986116 AK HodonínAK Hodonín 2:51.30
6 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK HodonínAK Hodonín 2:52.83
7 Kateřina VálováKateřina Válová 956220 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:52.89
8 Nikola JanatováNikola Janatová 956229 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:56.02
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín JanečekAntonín Janeček 950112 AK OlomoucAK Olomouc 4:48.59 11.00
2 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:49.18 9.00
3 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:49.69 8.00
4 Jiří BlahutJiří Blahut 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:51.26 7.00
5 Dominik FilipDominik Filip 950403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.02 6.00
6 Martin SkopecMartin Skopec 951003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:52.19 5.00
7 Jakub HorákJakub Horák 950315 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:52.94 4.00
8 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík 950906 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:54.44 3.00
9 Vladimír HladíkVladimír Hladík 96 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:55.34 2.00
10 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:55.35 1.00
11 Jan KarasJan Karas 950623 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:57.09
12 Tomáš HanzlTomáš Hanzl 950611 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:11.16
13 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:18.09
14 David LepičDavid Lepič 950523 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:20.23
15 Petr GregorčíkPetr Gregorčík 950328 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:28.00
16 Ondra HojnýOndra Hojný 950926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:28.25
17 Simon WeberSimon Weber 960807 BYAC BrnoBYAC Brno 5:53.86
Václav AltVáclav Alt 910119 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Josef AšerJosef Ašer 930307 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 19 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 5:12.02 11.00
2 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:15.86 9.00
3 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:20.77 8.00
4 Markéta ValuškováMarkéta Valušková 956026 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:28.26 7.00
5 Karolína FajcováKarolína Fajcová 966112 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:29.80 6.00
6 Barbora TipkováBarbora Tipková 955315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:31.03 5.00
7= Natálie WetckeováNatálie Wetckeová 975810 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:31.46 3.50
7= Marcela LaštovkováMarcela Laštovková 965713 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5:31.46 3.50
9 Barbora CiprováBarbora Ciprová 965509 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 5:36.60 2.00
10 Martina KukulováMartina Kukulová 955328 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:38.78 1.00
11 Anna HrubáAnna Hrubá 965503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:41.68
12 Natálie JunováNatálie Junová 985312 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5:42.18
13 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:42.63
14 Denisa JelínkováDenisa Jelínková 955618 AK HodonínAK Hodonín 5:45.45
Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Zuzana KašparováZuzana Kašparová 965216 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Eva RutarováEva Rutarová 955721 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PavelJan Pavel 950301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:20.23 11.00
2 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 951103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:26.94 9.00
3 Jakub ZemanJakub Zeman 950702 AK OlomoucAK Olomouc 10:31.05 8.00
4 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:36.25 7.00
5 Albert MálekAlbert Málek 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:43.87 6.00
6 Adam WeichtAdam Weicht 950220 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:47.07 5.00
7 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:48.17 4.00
8 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:52.65 3.00
9 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 950330 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:56.88 2.00
10 Martin ŠípekMartin Šípek 960918 BYAC BrnoBYAC Brno 11:32.63 1.00
11 Marek ŠvubMarek Švub 950818 AK OlomoucAK Olomouc 11:35.58
12 Marek LukášMarek Lukáš 970601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12:23.23
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.24 11.00
2 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.94 9.00
3 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.06 8.00
4 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.36 7.00
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.37 6.00
6 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 950925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.47 5.00
7 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.63 4.00
8 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.66 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.72 2.00
2 Adam BlažekAdam Blažek 950809 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.05 1.00
3 Jindřich VečeraJindřich Večera 950329 AK OlomoucAK Olomouc 15.06
4 Michael KonečnýMichael Konečný 950111 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.11
5 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.15
6 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.40
7 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.57
8 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 19.56
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.46
2 Milan PastorekMilan Pastorek 950827 AK OlomoucAK Olomouc 16.38
Vít MolvaVít Molva 950820 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.38
4 Michal PatkaMichal Patka 951122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.95
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.12
6 Jan WaldhauserJan Waldhauser 961026 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 20.76
7 Dalibor ZemanDalibor Zeman 970509 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21.04
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.05 11.00
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK HodonínAK Hodonín 15.29 9.00
3 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.35 8.00
4 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.03 6.00
5 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.14 5.00
6 Veronika KoškováVeronika Košková 955320 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.80 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.64 7.00
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.48 4.00
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová 955322 AK HodonínAK Hodonín 17.26 2.00
4 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.41 1.00
5 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková 965808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.08
Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 966113 AK HodonínAK Hodonín 17.77
2 Petra ŠťastnáPetra Šťastná 955623 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.83
3 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 955411 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 18.49
4 Simona DudováSimona Dudová 955927 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 19.90
5 Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková 965728 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.96
6 Michaela AbsolonováMichaela Absolonová 975912 AK HodonínAK Hodonín 20.93
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.85 11.00
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.00 9.00
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.25 8.00
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.79 7.00
5 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.64 6.00
6 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 28.21 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloš ZíkaMiloš Zíka 950918 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.17 5.00
2 Adam BlažekAdam Blažek 950809 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 28.64 3.00
3 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.87 2.00
4 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.11 1.00
5 Lubomír AntonovLubomír Antonov 950420 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.43
6 Adam ZadubanAdam Zaduban 950502 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 29.78
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KukalJan Kukal 960118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.41
2 Jindřich VečeraJindřich Večera 950329 AK OlomoucAK Olomouc 29.47
3 Milan PastorekMilan Pastorek 950827 AK OlomoucAK Olomouc 30.12
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.05
5 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 31.20
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert ZapotilRobert Zapotil 950422 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.31
2 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.21
3 Michal PatkaMichal Patka 951122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.27
Vít MolvaVít Molva 950820 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Dominik RutaDominik Ruta 960329 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK HodonínAK Hodonín 29.99 11.00
2 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 30.09 9.00
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 955528 AK HodonínAK Hodonín 31.45 8.00
4 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.48 7.00
5 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.84 6.00
6 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.59 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.42 5.00
2 Eva BerkováEva Berková 955515 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.48 4.00
3 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.69 2.00
4 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.72 1.00
5 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.23
6 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 965405 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.08
2 Petra ŠťastnáPetra Šťastná 955623 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 34.86
3 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 966113 AK HodonínAK Hodonín 35.02
4 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 955411 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 36.64
5 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková 965808 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.91
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 BYAC BrnoBYAC Brno 4:51.73 11.00
2 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:58.67 9.00
3 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:59.89 8.00
4 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:04.24 7.00
5 Martin TomášMartin Tomáš 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:05.83 6.00
6 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:10.07 5.00
7 Matěj PařízekMatěj Pařízek 960427 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:11.69 4.00
8 Václav RakVáclav Rak 950819 BYAC BrnoBYAC Brno 5:12.08 3.00
9 Michal KyusMichal Kyus 950122 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:24.34 2.00
10 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:32.51 1.00
11 Adam KoláčekAdam Koláček 961230 BYAC BrnoBYAC Brno 5:40.97
12 Filip SvatošFilip Svatoš 970902 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:53.61
13 Pavel KopczykPavel Kopczyk 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6.24.92
14 Lukáš MartínekLukáš Martínek 961031 ŠAK ChodovŠAK Chodov 6:00.83
15 Lukáš JoklLukáš Jokl 961217 BYAC BrnoBYAC Brno 6:27.65
16 Jan WaldhauserJan Waldhauser 961026 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 6:53.38
17 Dalibor ZemanDalibor Zeman 970509 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 7:04.85
Jiří ZemanJiří Zeman 961207 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rillich, Vobecký, Šejstal, Kuklík Rillich, Vobecký, Šejstal, Kuklík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.65 11.00
2 Antonov, Hoza, Rusek, Zíka Antonov, Hoza, Rusek, Zíka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.03 9.00
3 Schoř, Střeleček, Werner, Kolář Schoř, Střeleček, Werner, Kolář TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.11 7.00
4 Maruškevyč, Pastorek, Kupka, Švec Maruškevyč, Pastorek, Kupka, Švec AK OlomoucAK Olomouc 29.12 6.00
5 Sasínek, Svatoň, Hofírek, Kříž Sasínek, Svatoň, Hofírek, Kříž BYAC BrnoBYAC Brno 29.79 3.00
6 Vorlíček, Řemínek, Kalina, Mrňa Vorlíček, Řemínek, Kalina, Mrňa TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.90
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šíp, Petrák, Šafránek, Novák Šíp, Petrák, Šafránek, Novák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.99 8.00
2 Voňavka, Dumek, Pánek, Janák Voňavka, Dumek, Pánek, Janák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.50 5.00
3 Urban, Křížek, Jansák, Šístek Urban, Křížek, Jansák, Šístek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.74 4.00
4 Beňovič, Grygera, Kořínek, Skalka Beňovič, Grygera, Kořínek, Skalka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.85 2.00
5 Matějka, Ptáček, Vondráš, Kyncl Matějka, Ptáček, Vondráš, Kyncl ŠAK ChodovŠAK Chodov 30.70
Petlák, Weber, Rak, Vítek Petlák, Weber, Rak, Vítek BYAC BrnoBYAC Brno DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Chuděj, Svoboda, Lochman Sobotka, Chuděj, Svoboda, Lochman TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30.60 1.00
2 Linhart, Stříbrný, Jauerning Linhart, Stříbrný, Jauerning SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.43
3 Kregl, Šmíd, Lepič, Hromadník Kregl, Šmíd, Lepič, Hromadník A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.85
4 Hrdlička, Capouch, Koutný, Jarolím Hrdlička, Capouch, Koutný, Jarolím ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.95
5 Dolejší, Šrámek, Sochor, Plecitý Dolejší, Šrámek, Sochor, Plecitý SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.24
6 Molnár, Hricuk, Koželuh, Chuman Molnár, Hricuk, Koželuh, Chuman SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 34.07
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matoušková, Lososová, Burianová, Raková Matoušková, Lososová, Burianová, Raková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.37 11.00
2 Paličková, Sedlářová, Ostřížková, Dřímalová Paličková, Sedlářová, Ostřížková, Dřímalová AK HodonínAK Hodonín 32.11 7.00
3 Hýsková, Šikolová, Kalinová, Vélová Hýsková, Šikolová, Kalinová, Vélová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.19 6.00
4 Dvořáková, Doubravová K., Doubravová V., Vosátková Dvořáková, Doubravová K., Doubravová V., Vosátková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.38 5.00
5 Jungmannová, Rajtmajerová, Matulková, Janoutová Jungmannová, Rajtmajerová, Matulková, Janoutová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.43 4.00
6 Opekarová, Harásková, Němcová, Theimerová Opekarová, Harásková, Němcová, Theimerová TJ ŠumperkTJ Šumperk 32.82 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šolaja, Caisová, Tenglerová, Kobiánová Šolaja, Caisová, Tenglerová, Kobiánová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.72 9.00
2 Zemanová, Vdovecká, Kleinová, Hřivnáčová Zemanová, Vdovecká, Kleinová, Hřivnáčová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.75 2.00
3 Šmejdová, Hovorková, Justlová, Trejbalová Šmejdová, Hovorková, Justlová, Trejbalová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33.43
4 Michalíková, Cicaková, Křivová, Wolfová Michalíková, Cicaková, Křivová, Wolfová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 34.14
Šrámková, Kordovská, Zafarová, Zbořílková Šrámková, Kordovská, Zafarová, Zbořílková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Kryšková, Hrubá, Ježdíková, Malá Kryšková, Hrubá, Ježdíková, Malá ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Müllerová, Kolínová, Pavelková, Fajcová Müllerová, Kolínová, Pavelková, Fajcová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.96 8.00
2 Posejpalová, Hanušová, Skirčaková, Bičianová Posejpalová, Hanušová, Skirčaková, Bičianová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.47 3.00
3 Gabrielová, Sloupová, Sartoriusová, Vesecká Gabrielová, Sloupová, Sartoriusová, Vesecká ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 34.21
4 Auersvaldová, Dobrovodská, Hrivňáková, Marvanová Auersvaldová, Dobrovodská, Hrivňáková, Marvanová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.38
5 Absolonová, Bračková, Pernikařová, Hlaváčová Absolonová, Bračková, Pernikařová, Hlaváčová AK HodonínAK Hodonín 38.12
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moulisová, Franková, Bláhová, Zindulková Moulisová, Franková, Bláhová, Zindulková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.81
2 Vavrečková, Vinárková, Stašková, Kurolová Vavrečková, Vinárková, Stašková, Kurolová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.96
3 Rounová, Vojtíšková, Golasová, Vavříková Rounová, Vojtíšková, Golasová, Vavříková TJ ŠumperkTJ Šumperk 34.17
4 Švejnohová, Bičíková, Válová, Janatová Švejnohová, Bičíková, Válová, Janatová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 34.28
5 Nobilisová, Blovská, Drunecká, Taubrová Nobilisová, Blovská, Drunecká, Taubrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.99
Celkem 5 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tuček, Pánek, Řezníček Tuček, Pánek, Řezníček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:57.35 11.00
2 Tesař, Hadamčik, Antonov Tesař, Hadamčik, Antonov TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.19 9.00
3 Švec, Večeřa, Lorenc Švec, Večeřa, Lorenc AK OlomoucAK Olomouc 2:03.44 6.00
4 Werner, Chuděj, Tomáš Werner, Chuděj, Tomáš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:06.41 1.00
5 Miksa, Kukla, Soukup Miksa, Kukla, Soukup ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:07.01
6 Sasínek, Vítek, Lenko Sasínek, Vítek, Lenko BYAC BrnoBYAC Brno 2:07.53
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dumek, Bezák, Pařízek Dumek, Bezák, Pařízek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:01.26 8.00
2 Grygera, Musila, Beňovič Grygera, Musila, Beňovič TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.38 7.00
3 Zaduban, Hladík, Uher Zaduban, Hladík, Uher AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:03.70 5.00
4 Misak, Ptáček, Kyncl Misak, Ptáček, Kyncl ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:06.36 3.00
5 Stříbrný, Vysušil, Šístek Stříbrný, Vysušil, Šístek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.22
6 Řemínek, Janíček, Kyus Řemínek, Janíček, Kyus TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:13.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martuškevyč, Zeman, Pavlíček Martuškevyč, Zeman, Pavlíček AK OlomoucAK Olomouc 2:05.30 4.00
2 Střeleček, Schoř, Kolář Střeleček, Schoř, Kolář TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:06.39 2.00
3 Koutný, Capouch, Palát Koutný, Capouch, Palát ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:11.74
4 Jokl, Rak, Koláček Jokl, Rak, Koláček BYAC BrnoBYAC Brno 2:13.38
5 Šrámek, Plecitý, Molnár Šrámek, Plecitý, Molnár SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.91
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip Volf, Kořínek Filip Volf, Kořínek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.05
2 Matějka, Novák, Vondráš Matějka, Novák, Vondráš ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:07.52
3 Žalmánek, Němec, Ševeček Žalmánek, Němec, Ševeček AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:19.13
Šmíd, Janák, Kregl Šmíd, Janák, Kregl A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Lochman, Štěpánek Sobotka, Lochman, Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:10.04
2 Dolejší, Sítník, Chuman Dolejší, Sítník, Chuman SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.73
3 Weber, Šípek, Šmerda Weber, Šípek, Šmerda BYAC BrnoBYAC Brno 2:22.14
4 Roun, Petrák M., Růžička Roun, Petrák M., Růžička ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.65
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rajtmajerová, Lopatová, Borsiková Rajtmajerová, Lopatová, Borsiková ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:10.09 11.00
2 Kopalová, Zemanová, Hýsková Kopalová, Zemanová, Hýsková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:15.00 9.00
3 Žurková, Sedlářová, Kolajová Žurková, Sedlářová, Kolajová AK HodonínAK Hodonín 2:15.03 8.00
4 Pavelková, Burianová, Lososová Pavelková, Burianová, Lososová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:15.27 7.00
5 Drunecká, Auersswaldová, Jílková Drunecká, Auersswaldová, Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.91 1.00
6 Rounová, Divišová, Němcová Rounová, Divišová, Němcová TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:26.76
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hluchá, Zemanová, Peršínová Hluchá, Zemanová, Peršínová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:15.33 6.00
2 Hovorková, Justlová, Šmejdová Hovorková, Justlová, Šmejdová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:22.80
3 Křivová, Michalíková, Žambochová Křivová, Michalíková, Žambochová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:23.60
4 Zindulková, Bláhová, Škorpíková Zindulková, Bláhová, Škorpíková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.12
5 Schleisová, Ciprová, Kalistová Schleisová, Ciprová, Kalistová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:34.80
Absolonová, Malenínská, Šustáčková Absolonová, Malenínská, Šustáčková AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vesecká, Sloupová, Jungmannová Vesecká, Sloupová, Jungmannová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:19.03 5.00
2 Šikolová, Žuchová, Hanušová Šikolová, Žuchová, Hanušová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:20.52 4.00
3 Doubravová K., Doubravová v., Dobrovodská Doubravová K., Doubravová v., Dobrovodská A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.38 3.00
4 Vavrečková, Valůšková, Halátková Vavrečková, Valůšková, Halátková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:22.58
5 Bašusová, Herzánová, Korvasová Bašusová, Herzánová, Korvasová AK HodonínAK Hodonín 2:27.82
6 Müllerová, Fajcová, Braná Müllerová, Fajcová, Braná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bičianová, Smrčáková, Kalinová Bičianová, Smrčáková, Kalinová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.55 2.00
2 Sartoriusová, Laštovková, Gabrielová Sartoriusová, Laštovková, Gabrielová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:24.95
3 Bičíková, Válová, Švejnohová Bičíková, Válová, Švejnohová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:29.86
4 Cicaková, Wolfová, Zedníčková Cicaková, Wolfová, Zedníčková AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:34.23
5 Kordovská, Zafarová, Zbořilová Kordovská, Zafarová, Zbořilová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.19
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rochová, Šťastná, Kleinová Rochová, Šťastná, Kleinová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:26.08
2 Horynová, Kučerová, Malá Horynová, Kučerová, Malá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.98
3 Pernikařová, Bračková, Hlaváčová Pernikařová, Bračková, Hlaváčová AK HodonínAK Hodonín 2:34.08
4 Janatová, Junová, Tipková Janatová, Junová, Tipková AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:36.90
5 Grundlerová, Nouzáková, Šrámková Grundlerová, Nouzáková, Šrámková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:43.44
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.84 11.00
2 Vít PernicaVít Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
950508 1.80 9.00
3 Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
950407 1.78 8.00
4 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 1.76 7.00
5 Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950428 1.76 6.00
9 Vít MolvaVít Molva
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950820 1.71 2.00
6 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950809 1.71 5.00
7 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
950526 1.71 4.00
8 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 1.71 3.00
10 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 1.71 1.00
11 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 1.65
12= Jan KřížJan Kříž
BYAC BrnoBYAC Brno
960211 1.60
12= Radek JandlRadek Jandl
BYAC BrnoBYAC Brno
950430 1.60
14= Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC BrnoBYAC Brno
950103 1.60
14= Michael KonečnýMichael Konečný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950111 1.60
16= Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
960427 1.55
16= Ivan MatuškevyčIvan Matuškevyč
AK OlomoucAK Olomouc
950408 1.55
16= Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960314 1.55
19= Lukáš MatějkaLukáš Matějka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960115 1.55
19= Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950829 1.55
Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960610 DNP
Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960730 NM
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 NM
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
BYAC BrnoBYAC Brno
961023 NM
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 1.59 11.00
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955807 1.59 9.00
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK HodonínAK Hodonín
955322 1.56 8.00
4 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
955129 1.56 7.00
5 Marie GolasováMarie Golasová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965707 1.53 6.00
6 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965510 1.53 5.00
7 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965411 1.53 4.00
8 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
966028 1.50 3.00
9 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955320 1.47 2.00
10 Alžběta KleinováAlžběta Kleinová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965209 1.47 1.00
11 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955525 1.47
12 Emily GerulováEmily Gerulová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
975708 1.47
13 Simona DudováSimona Dudová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
955927 1.47
14 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 1.44
15 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955324 1.40
16= Veronika ŠustáčkováVeronika Šustáčková
AK HodonínAK Hodonín
956211 1.35
16= Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975121 1.35
18 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 1.35
19 Michaela TheimerováMichaela Theimerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955208 1.30
20 Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 1.30
Celkem 20 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3.80 11.00
2 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 3.50 9.00
3 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.40 8.00
4 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 3.40 7.00
5 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950422 3.20 6.00
6 Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
951113 3.10 5.00
7 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 3.10 4.00
8 Jakub ChudějJakub Chuděj
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960519 2.60 3.00
9 Lukáš NemajerLukáš Nemajer
AK OlomoucAK Olomouc
950308 2.60 2.00
10 Jakub HolekJakub Holek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950320 2.60 1.00
11 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 2.40
12 Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960225 2.40
13 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 2.40
Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960317 NM
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961101 NM
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 NM
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950906 NM
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985607 2.72 11.00
2 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965808 2.72 9.00
3 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955515 2.52 8.00
4 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975121 2.52 7.00
5 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955129 2.52 6.00
6 Veronika RounováVeronika Rounová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955917 2.42 5.00
7 Viktorie HaráskováViktorie Harásková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965918 2.42 4.00
8 Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
965728 2.32 3.00
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975617 2.22 2.00
10= Bára MatuškováBára Matušková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965717 2.12 0.50
10= Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965303 2.12 0.50
12 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956002 2.12
13 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975623 1.82
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 6.44 -0.1 m/s 11.00
2 Vít PernicaVít Pernica
BYAC BrnoBYAC Brno
950508 6.19 +1.3 m/s 9.00
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950417 6.14 +1.4 m/s 8.00
4 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950217 5.97 +1.6 m/s 7.00
5 Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950314 5.76 +0.2 m/s 6.00
6 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950904 5.75 +1.2 m/s 5.00
7 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 5.72 +0.5 m/s 4.00
8 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 5.68 +0.4 m/s 3.00
9 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960506 5.64 +0.9 m/s 2.00
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 5.56 +1.0 m/s 1.00
11 Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950428 5.55 +1.3 m/s
12 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 5.55 +1.6 m/s
13 Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
950407 5.26 +1.1 m/s
14 Vít SoukupVít Soukup
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951206 5.23 +1.2 m/s
15 Jakub KalinaJakub Kalina
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960920 5.01 +0.4 m/s
16 Jan WaldhauserJan Waldhauser
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
961026 4.71 +0.1 m/s
17 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 4.51 +0.7 m/s
18 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 4.40 +0.5 m/s
Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC BrnoBYAC Brno
950103 0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956031 5.45 -0.3 m/s 11.00
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK HodonínAK Hodonín
955322 5.21 +0.4 m/s 9.00
3 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965101 5.15 +1.1 m/s 8.00
4 Lenka SvobodováLenka Svobodová
AK HodonínAK Hodonín
956012 5.01 +0.2 m/s 7.00
5 Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955918 4.88 +1.2 m/s 6.00
6 Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955920 4.80 +0.5 m/s 5.00
7 Emily GerulováEmily Gerulová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
975708 4.79 +0.2 m/s 4.00
8 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
955129 4.75 +0.7 m/s 3.00
9 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 4.74 -0.2 m/s 2.00
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965107 4.70 +0.3 m/s 1.00
11 Simona DudováSimona Dudová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
955927 4.69
12 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955402 4.67 +0.4 m/s
13 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955210 4.59 +0.8 m/s
14 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955820 4.55 +0.3 m/s
15 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955523 4.47 -0.6 m/s
16 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 4.47 +1.5 m/s
17 Blanka HřivnáčováBlanka Hřivnáčová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965523 4.47 +0.6 m/s
18 Kateřina VoloveckáKateřina Volovecká
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965427 4.44 +1.1 m/s
19 Marcela PírkováMarcela Pírková
AK HodonínAK Hodonín
965125 4.42 +0.3 m/s
20 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955616 4.40 +0.4 m/s
21 Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 4.37
22 Veronika ŠustáčkováVeronika Šustáčková
AK HodonínAK Hodonín
956211 4.27 +0.9 m/s
23 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965415 4.25 -0.9 m/s
24 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965120 4.16 +0.3 m/s
Veronika DoubravováVeronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975111 NP
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955508 NM
Celkem 26 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955919 12.38 11.00
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 10.90 9.00
3 Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955119 10.59 8.00
4 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 10.41 7.00
5 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 10.25 6.00
6 Veronika KoškováVeronika Košková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955320 09.90 5.00
7 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 09.85 4.00
8 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955611 09.80 3.00
9 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955604 09.66 2.00
10 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
966028 09.59 1.00
11 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK HodonínAK Hodonín
955129 09.31
12 Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965301 09.31
13 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965120 09.16
14 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965708 09.12
15 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
966002 08.95
16 Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956211 08.93
17 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965222 08.81
18 Klára JonášováKlára Jonášová
AK HodonínAK Hodonín
956119 08.42
19 Adéla MoulisováAdéla Moulisová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
955720 07.90
20 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956101 07.77
21 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
966123 07.58
22 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965712 07.37
23 Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956115 07.12
24 Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955118 06.84
25 Barbora KubanováBarbora Kubanová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955302 06.66
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 17.44 11.00
2 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 15.54 9.00
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 15.08 8.00
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 14.98 7.00
5 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950309 14.06 6.00
6 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 13.92 5.00
7 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950904 13.67 4.00
8 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
950224 13.42 3.00
9 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
950924 13.00 2.00
10 Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
950504 12.44 1.00
11 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
960206 12.30
12 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950305 12.15
13 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 11.78
14 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950217 11.23
15 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
950607 11.15
16 Radek JandlRadek Jandl
BYAC BrnoBYAC Brno
950430 10.41
17 Jakub LinhartJakub Linhart
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960618 09.88
18 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 09.84
Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
961008 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
950224 55.55 11.00
2 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 50.61 9.00
3 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
950419 46.98 8.00
4 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 44.08 7.00
5 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 42.32 6.00
6 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 40.73 5.00
7 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
950924 40.17 4.00
8 Roman StoklasaRoman Stoklasa
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
950904 40.03 3.00
9 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 39.16 2.00
10 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 36.85 1.00
11 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 36.60
12 Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
950504 36.39
13 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
950607 35.98
14 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 35.44
15 Radek VoňavkaRadek Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950424 34.21
16 Michael KonečnýMichael Konečný
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950111 33.05
17 Michal PlecitýMichal Plecitý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960219 32.66
18 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 30.10
19 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950422 30.02
20 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960730 29.99
Celkem 20 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955919 30.78 11.00
2 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956101 28.62 9.00
3 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
966123 26.13 8.00
4 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956002 25.90 7.00
5 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 25.17 6.00
6 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965222 24.28 5.00
7 Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955402 23.73 4.00
8 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 23.24 3.00
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965107 22.04 2.00
10 Lucie VojtíškováLucie Vojtíšková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965127 21.82 1.00
11 Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965917 21.57
12 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 20.98
13 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 20.97
14 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955604 20.19
15 Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956115 20.01
16 Tereza SatkováTereza Satková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955413 19.27
17 Klára JonášováKlára Jonášová
AK HodonínAK Hodonín
956119 17.81
18 Diana JahnováDiana Jahnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955718 17.42
19 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965712 17.39
20 Dominika GrundlerováDominika Grundlerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
965607 17.12
21 Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965301 15.11
Barbora KubanováBarbora Kubanová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955302 DNP
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 36.46 11.00
2 Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956208 35.60 9.00
3 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965708 33.69 8.00
4 Karla JandováKarla Jandová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955914 31.19 7.00
5 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956101 27.68 6.00
6 Klára JonášováKlára Jonášová
AK HodonínAK Hodonín
956119 27.29 5.00
7 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965222 27.19 4.00
8 Barbora KubanováBarbora Kubanová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955302 26.42 3.00
9 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 25.83 2.00
10 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955501 25.00 1.00
11 Diana JahnováDiana Jahnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955718 24.98
12 Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956211 24.55
13 Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965301 23.76
14 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
966002 23.72
15 Tereza SatkováTereza Satková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955413 23.47
16 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 23.21
17 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955611 23.06
18 Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965917 22.01
19 Kateřina KotalováKateřina Kotalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956002 21.05
Celkem 19 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 48.43 11.00
2 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 47.74 9.00
3 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
950216 45.95 8.00
4 Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
950224 44.26 7.00
5 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
950419 42.26 6.00
6 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 42.21 5.00
7 Antonín KasalAntonín Kasal
AK OlomoucAK Olomouc
950924 42.06 4.00
8 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 41.59 3.00
9 David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961202 31.39 2.00
10 Lukáš BělovskýLukáš Bělovský
AK OlomoucAK Olomouc
950504 31.26 1.00
11 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 31.07
12 Radek JandlRadek Jandl
BYAC BrnoBYAC Brno
950430 28.16
13 Radek VoňavkaRadek Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950424 27.95
14 Filip GavorFilip Gavor
AK OlomoucAK Olomouc
950607 27.71
15 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 26.29
16 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
960206 24.01
17 Jan PalátJan Palát
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960530 22.57
18 Matěj SítníkMatěj Sítník
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960225 21.07
19 Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
961008 17.29
Celkem 19 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 54.16 11.00
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 53.12 9.00
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 48.92 8.00
4 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
960206 44.51 7.00
5 Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950702 42.75 6.00
6 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 41.95 5.00
7 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 41.54 4.00
8 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 39.50 3.00
9 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 39.17 2.00
10 Miloš ZíkaMiloš Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950918 38.16 1.00
11 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 38.07
12 Petr LackoPetr Lacko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950607 37.58
Jan KřížJan Kříž
BYAC BrnoBYAC Brno
960211 37.58
14 David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950523 35.00
15 Tomáš HanzlTomáš Hanzl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950611 34.19
16 Adam KoláčekAdam Koláček
BYAC BrnoBYAC Brno
961230 33.54
17 Martin TomášMartin Tomáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 32.45
18 Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961101 32.44
19 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 31.35
20 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960730 31.18
21 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960928 28.61
22 Tomáš JarolímTomáš Jarolím
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
960317 28.27
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955807 32.09 11.00
2 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955320 30.30 9.00
3 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
965808 29.19 8.00
4 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 28.98 7.00
5 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 27.95 6.00
6 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955515 27.55 5.00
7 Gabriela SteblováGabriela Steblová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956211 27.10 4.00
8 Karolína PešováKarolína Pešová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955611 26.60 3.00
9 Vendula LangerováVendula Langerová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955919 25.01 2.00
10 Adéla HalátkováAdéla Halátková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
956202 24.89 1.00
11 Tereza SatkováTereza Satková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
955413 24.77
12 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 24.66
13 Lucie VojtíškováLucie Vojtíšková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
965127 24.08
14 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 23.15
15 Denisa ZelenkováDenisa Zelenková
AK HodonínAK Hodonín
95 22.26
16 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
966123 22.14
17 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955129 21.32
18 Sandra NouzákováSandra Nouzáková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
965818 18.09
19 Lucie ČubováLucie Čubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955118 11.92
Celkem 19 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip VeseloušFilip Veselouš 950518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:33.5 11.00
2 Jiří SkalkaJiří Skalka 950910 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:35.2 9.00
3 Filip KoníčekFilip Koníček 951023 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:59.8 8.00
4 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:48.5 7.00
5 Jiří ŠléglJiří Šlégl 970120 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20:21.0 6.00
6 Jakub HolekJakub Holek 950320 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21:31.3 5.00
7 Matěj ŠindlerMatěj Šindler 970629 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:34.1 4.00
8 Erik WeberErik Weber 960807 BYAC BrnoBYAC Brno 21:59.6 3.00
9 Jan RounJan Roun 961220 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21:59.9 2.00
Petr LackoPetr Lacko 950607 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
David ŠpriňarDavid Špriňar 961113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Miroslav HerzánMiroslav Herzán 950623 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(so, 2.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Johana SchleisováJohana Schleisová 956025 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19:32.5 11.00
2 Kristýna GutováKristýna Gutová 976120 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:42.6 9.00
3 Jana KalistováJana Kalistová 955719 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19:52.4 8.00
4 Kristiánka PřikrylováKristiánka Přikrylová 955609 AK HodonínAK Hodonín 20:07.6 7.00
5 Michaela BosákováMichaela Bosáková 965616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:07.9 6.00
6 Linda KukolováLinda Kukolová 955804 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20:17.0 5.00
7 Michaela MaláMichaela Malá 955113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:20.5 4.00
8 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 975623 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:49.2 3.00
9 Alice HřivňákováAlice Hřivňáková 965124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:30.5 2.00
10 Kristýna RochováKristýna Rochová 965526 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21:52.8 1.00
11 Tereza MíčováTereza Míčová 955919 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23:45.6
12 Eliška ŠrajerováEliška Šrajerová 956031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 23:46.6
13 Lenka CibulkováLenka Cibulková 965403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23:51.5
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 201.50
2 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 187.00
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 149.00
4 BYACB BYACB BYAC BrnoBYAC Brno 128.00
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 122.00
6 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 079.50
7 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 068.00
8 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 045.00
9 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 042.00
10 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 041.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 171.50
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 159.50
3 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 143.00
4 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 122.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 104.00
6 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 077.50
7 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 072.50
8 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 049.00
9 JESPR JESPR SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 043.00
10 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 010.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, 3x300 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m
Celkem 10 závodníků