výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Smíšený víceboj

Praha-Kotlářka (17. 10. 2010)

150 m - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.5
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.2
Celkem 2 závodníků

200 m - Muži

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Miroslav GaleMiroslav Gale 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 25.3
Celkem 1 závodníků

200 m - Junioři

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.4
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.0
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ČíkDominik Čík 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.2
Celkem 1 závodníků

200 m - Žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.4
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.4
Celkem 2 závodníků

200 m - Veteráni

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 35.8
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 70 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.2
Celkem 2 závodníků

200 m - Žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.9
2 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.4
Celkem 2 závodníků

200 m - Veteránky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová 47 TJ ŠumperkTJ Šumperk 42.4
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:15.2
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:17.1
Celkem 2 závodníků

80 m překážek - Veteráni

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 19.0
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Muži

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel NěmecPavel Němec 74 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.7
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.3
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.0
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ml. žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.4
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Ženy

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.0
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SoučkováMichaela Součková 91 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 19.6
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.8
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.7
2 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.9
3 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.6
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.4
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 19.2
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 1.60
3 Miroslav GaleMiroslav Gale
AC Praha 1890AC Praha 1890
86 1.50
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VondráčekJan Vondráček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 1.75
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 1.50
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 1.60
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
98 1.40
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Veteráni

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Ferdinand BortFerdinand Bort
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
44 1.35
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Markéta BelzováMarkéta Belzová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 1.25
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.40
2 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 1.35
3 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 1.10
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.45
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.45
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav GaleMiroslav Gale
AC Praha 1890AC Praha 1890
86 5.30
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HlaváčekJan Hlaváček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 5.91
2 Jan VondráčekJan Vondráček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
91 5.79
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik ČíkDominik Čík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 5.73
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.64
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 5.05
3 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.40
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Veteráni

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Ferdinand BortFerdinand Bort
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
44 3.86
1 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 5.04
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.06
1 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.54
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.80
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.26
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 12.01
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 10.81
2 Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 09.29
3 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 09.28
4 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 06.18
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 08.45
2 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 08.09
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
47 09.89
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 09.12
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Markéta BelzováMarkéta Belzová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
86 07.21
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SoučkováMichaela Součková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 08.10
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 15.12
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
70 10.40
2 Miroslav GaleMiroslav Gale
AC Praha 1890AC Praha 1890
86 10.35
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 26.55
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Veteráni

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ferdinand BortFerdinand Bort
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
44 35.33
2 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 28.35
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela SoučkováMichaela Součková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
91 21.26
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 28.10
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 31.04
2 Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 27.79
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ml. žákyně

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 17.42
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 16.03
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 56.38
2 Dominik ČíkDominik Čík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
94 32.23
3 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
93 26.08
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 17.10.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 42.67
2 Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
74 37.81
3 Miroslav GaleMiroslav Gale
AC Praha 1890AC Praha 1890
86 37.71
Celkem 3 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3269
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2682
Celkem 2 závodníků