výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské kolo Poháru rozhlasu Vysočina

Třebíč (25. 5. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej MitchellAndrej Mitchell 94 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 07.49
2 Petr ŠtumfolPetr Štumfol 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.64
3 Martin BendaMartin Benda 95 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 07.96
4 Radek ŠvihálekRadek Švihálek 96 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 08.02
5 Milan LepeškaMilan Lepeška 94 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 08.08
6 František VozobuleFrantišek Vozobule 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.52
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KovářůOndřej Kovářů 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 07.79
2 Adam KomínekAdam Komínek 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 07.88
3 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.00
4 David KroupaDavid Kroupa 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.01
5 Dominik AltDominik Alt 95 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 08.02
6 Lukáš SobekLukáš Sobek 94 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KyusMichal Kyus 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 08.05
2 David ŠestákDavid Šesták 94 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.06
3 Vojtěch HoloubekVojtěch Holoubek 96 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 08.11
4 Daniel PrášekDaniel Prášek 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.25
5 Petr DočekalPetr Dočekal 94 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 08.70
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NovotnýJan Novotný 96 ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 08.00
2 Petr KonečnýPetr Konečný 96 ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 08.48
3 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.58
4 Kamil MrňaKamil Mrňa 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 08.63
5 Jakub ČáberaJakub Čábera 96 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 08.66
6 Petr HavlátPetr Havlát 96 ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 08.69
7 Tomáš VlastníkTomáš Vlastník 97 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 08.76
8 Pavel PešekPavel Pešek 96 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 08.77
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon PokornýŠimon Pokorný 96 ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 08.36
2 David PorupkaDavid Porupka 97 ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 08.57
3 Michal SemerádMichal Semerád 96 ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 09.17
4 Matouš KraibichMatouš Kraibich 98 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 09.18
5 Tomáš MarekTomáš Marek 98 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 09.35
6 Vojtěch PospíchalVojtěch Pospíchal 96 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 09.41
Jan KašíkJan Kašík 97 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.23
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.66
3 Šárka MalcováŠárka Malcová 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 08.85
4 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 08.86
5 Michaela DolanováMichaela Dolanová 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.89
6 Daniela ŠťastnáDaniela Šťastná 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.92
7 Veronika ČamkováVeronika Čamková 96 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 09.17
Mariam BaldéMariam Baldé 96 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PyskováMonika Pysková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 08.72
2 Petra LangováPetra Langová 95 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 08.87
3 Nikola NovákováNikola Nováková 94 ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 09.08
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 09.22
5 Kristýna FraňkováKristýna Fraňková 95 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 09.34
6 Radka StaňkováRadka Staňková 96 ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 09.36
7 Tereza AtanasčevováTereza Atanasčevová 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 09.37
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 08.37
2 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.81
3 Petra SynkováPetra Synková 97 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 08.88
4 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 97 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 08.89
5 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová 96 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 08.95
6 Barbara KlauszováBarbara Klauszová 98 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.98
7 Šárka KlimešováŠárka Klimešová 96 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 09.65
Martina ZabloudilováMartina Zabloudilová 97 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StřechovskáKateřina Střechovská 97 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 09.12
2 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 09.24
3 Anna KučerováAnna Kučerová 97 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 09.27
4 Dominika SyslováDominika Syslová 97 ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 09.38
5 Ilona AlenkováIlona Alenková 97 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 09.39
6 Kateřina ProkůpkováKateřina Prokůpková 97 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 09.99
7 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 97 ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 10.10
Celkem 7 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 1:56.55
2 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 97 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:05.23
3 Lenka BerkováLenka Berková 96 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:06.32
4 Barbora ZadinováBarbora Zadinová 96 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:06.64
5 Dominika SyslováDominika Syslová 97 ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 2:06.77
6 Kristýna SaviováKristýna Saviová 97 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 2:07.57
7 Simona MásilkováSimona Másilková 98 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 2:10.00
8 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 97 ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 2:10.33
9 Anežka HavlováAnežka Havlová 96 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 2:10.34
10 Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná 97 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 2:14.31
11 Kateřina ZezulováKateřina Zezulová 97 ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 2:15.47
12 Eliška HavlováEliška Havlová 96 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 2:17.80
13 Barbora HavlíkováBarbora Havlíková 96 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:21.42
14 Kristýna SmutníkováKristýna Smutníková 98 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 2:26.80
15 Michaela KinclováMichaela Kinclová 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 2:32.15
Celkem 15 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 2:32.03
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:38.74
3 Tereza KonopeckáTereza Konopecká 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 2:39.84
4 Šárka MalcováŠárka Malcová 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 2:39.90
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 2:42.34
6 Pavlína PanáčkováPavlína Panáčková 95 ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 2:49.97
7 Andrea ZlámalováAndrea Zlámalová 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 2:51.63
8 Kristýna FejtováKristýna Fejtová 94 ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 2:58.42
9 Jana ŠpačkováJana Špačková 96 ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 3:00.51
10 Michaela PalánováMichaela Palánová 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 3:02.21
11 Inna HlebaInna Hleba 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 3:02.27
12 Tereza AtanasčevováTereza Atanasčevová 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 3:11.54
13 Abigdal HánováAbigdal Hánová 95 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 3:12.71
14 Kateřina HubkováKateřina Hubková 96 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 3:14.47
15 Barbora ValentováBarbora Valentová 96 ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 3:16.41
Celkem 15 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HamříkTomáš Hamřík 97 ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 3:22.47
2 Josef BartošekJosef Bartošek 97 ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 3:23.00
3 Tomáš KašíkTomáš Kašík 96 ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 3:23.01
4 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:24.38
5 Petr KonečnýPetr Konečný 96 ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 3:26.58
6 Michal StejskalMichal Stejskal 97 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 3:26.84
7 Tomáš VšianskýTomáš Všianský 96 ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 3:30.60
8 Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal 97 ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 3:30.62
9 Tomáš MarekTomáš Marek 98 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 3:32.53
10 František KlementFrantišek Klement 97 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 3:33.85
11 Jan SedláčekJan Sedláček 96 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:34.25
12 Ladislav KolčavaLadislav Kolčava 97 ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 3:36.13
13 Jakub MikolášJakub Mikoláš 97 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 3:36.80
14 David KopalDavid Kopal 98 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 3:48.88
15 Dominik MrdkaDominik Mrdka 98 ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 3:52.79
Celkem 15 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 4:58.69
2 Lukáš PalánLukáš Palán 95 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 4:59.52
3 Michal KyusMichal Kyus 95 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 5:01.96
4 Ervin ReegenErvin Reegen 95 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 5:05.89
5 Martin NovákMartin Novák 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 5:10.93
6 David ŠestákDavid Šesták 94 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 5:11.54
7 Aleš RokosAleš Rokos 96 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 5:12.63
8 Metoděj RenzaMetoděj Renza 95 ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 5:20.42
9 Tomáš ZikmundTomáš Zikmund 94 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 5:21.94
10 Vít ChmelařVít Chmelař 94 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 5:24.78
11 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek 94 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 5:24.81
12 Adam HonzlAdam Honzl 96 ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 5:27.64
13 Jiří ZounekJiří Zounek 95 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 5:33.47
14 Ladislav BártaLadislav Bárta 94 ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 5:35.21
15 Macháček MarekMacháček Marek 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5:36.60
16 Jakub NěmecJakub Němec 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 5:37.08
Martin PrášekMartin Prášek 96 ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského DNF
Jan KarasJan Karas 95 ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova DNP
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Třebíč, Benešova A ZŠ Třebíč, Benešova A ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 28.41
2 ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická A ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická A ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 29.11
3 ZŠ Jemnice A ZŠ Jemnice A ZŠ JemniceZŠ Jemnice 29.26
4 ZŠ Humpolec, Hálkova A ZŠ Humpolec, Hálkova A ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova 29.61
5 ZŠ Jihlava, Seifertova A ZŠ Jihlava, Seifertova A ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 30.56
6 ZŠ Světlá n. S., Komenského A ZŠ Světlá n. S., Komenského A ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 32.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Jemnice B ZŠ Jemnice B ZŠ JemniceZŠ Jemnice 31.01
2 ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická B ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická B ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 31.17
3 ZŠ Jihlava, Seifertova B ZŠ Jihlava, Seifertova B ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 32.90
ZŠ Humpolec, Hálkova B ZŠ Humpolec, Hálkova B ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova DQ
ZŠ Třebíč, Benešova B ZŠ Třebíč, Benešova B ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou A ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou A ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 31.91
2 ZŠ Třebíč, Benešova A ZŠ Třebíč, Benešova A ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 32.97
3 ZŠ Chotěboř, Buttulova A ZŠ Chotěboř, Buttulova A ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova 33.12
4 ZŠ Humpolec, Hradská A ZŠ Humpolec, Hradská A ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 33.73
ZŠ Velká Bíteš A ZŠ Velká Bíteš A ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Velká Bíteš B ZŠ Velká Bíteš B ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová 34.18
2 ZŠ Humpolec, Hradská B ZŠ Humpolec, Hradská B ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 34.55
3 ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou B ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou B ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 36.26
4 ZŠ Třebíč, Benešova B ZŠ Třebíč, Benešova B ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova 36.27
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Třebíč, Bartuškova A ZŠ Třebíč, Bartuškova A ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova 32.76
2 ZŠ Pelhřimov, K. Domky A ZŠ Pelhřimov, K. Domky A ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky 33.69
3 ZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova A ZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova A ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova 34.09
4 ZŠ Jihlava, Seifertova A ZŠ Jihlava, Seifertova A ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 34.77
5 ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická A ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická A ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 34.90
6 ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická B ZŠ Velké Meziříčí, Oslavická B ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická 35.94
7 ZŠ Jihlava, Seifertova B ZŠ Jihlava, Seifertova B ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 36.77
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Jihlava, Seifertova A ZŠ Jihlava, Seifertova A ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 33.67
2 ZŠ Jemnice A ZŠ Jemnice A ZŠ JemniceZŠ Jemnice 34.02
3 ZŠ Humpolec, Hradská ZŠ Humpolec, Hradská ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 34.62
4 ZŠ Velké Meziříčí, Školní A ZŠ Velké Meziříčí, Školní A ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 35.61
5 ZŠ Světlá n. S., Komenského A ZŠ Světlá n. S., Komenského A ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského 36.05
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 ZŠ Jihlava, Seifertova B ZŠ Jihlava, Seifertova B ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova 35.78
2 ZŠ Jemnice B ZŠ Jemnice B ZŠ JemniceZŠ Jemnice 38.53
3 ZŠ Velké Meziříčí, Školní B ZŠ Velké Meziříčí, Školní B ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní 39.68
4 ZŠ Humpolec, Hradská ZŠ Humpolec, Hradská ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská 41.42
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Martin BoučekMartin Bouček
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
94 1.70
2 Andrej MitchellAndrej Mitchell
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
94 1.65
3 David KroupaDavid Kroupa
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 1.65
4 Michal SmetanaMichal Smetana
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 1.60
5 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 1.55
Radek ŠvihálekRadek Švihálek
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
96 1.55
Ondřej FikrOndřej Fikr
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
94 1.55
David PodobaDavid Podoba
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
95 1.55
9 Lukáš PalánLukáš Palán
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
95 1.50
Jan BrussmannJan Brussmann
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 1.50
11 Tomáš MocharTomáš Mochar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 1.40
David ČihákDavid Čihák
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
94 1.40
Martin ŠmardaMartin Šmarda
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
94 1.40
Tomáš VencTomáš Venc
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
95 1.40
Václav ČapekVáclav Čapek
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
95 0.00
Dominik PlaskoňDominik Plaskoň
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
96 0.00
Vojtěch KozlíčekVojtěch Kozlíček
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kamil MrňaKamil Mrňa
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 1.45
2= Ondřej DolákOndřej Dolák
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 1.40
2= Jakub ČáberaJakub Čábera
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 1.40
4 Tomáš MrňaTomáš Mrňa
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
97 1.40
5 Tomáš VšianskýTomáš Všianský
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
96 1.35
6 Jaromír MrázekJaromír Mrázek
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
96 1.30
Ondřej ČervenýOndřej Červený
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 1.30
Jakub MikolášJakub Mikoláš
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 1.30
Tomáš VlastníkTomáš Vlastník
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 1.30
Mikuláš KopeckýMikuláš Kopecký
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
97 1.30
Josef VampolaJosef Vampola
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 1.30
12 David KopelecDavid Kopelec
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 1.20
Dominik BejvlDominik Bejvl
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 1.20
David PorupkaDavid Porupka
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
97 1.20
Vojtěch PospíchalVojtěch Pospíchal
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
96 1.20
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Gabriela HankováGabriela Hanková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
94 1.45
2 Kristýna FraňkováKristýna Fraňková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
95 1.40
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 1.40
4 Veronika BočkováVeronika Bočková
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
95 1.40
5 Markéta ŠtěpánkováMarkéta Štěpánková
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
94 1.35
Petra VečeřováPetra Večeřová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 1.35
Michaela PalánováMichaela Palánová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 1.35
Martina ŠprynarováMartina Šprynarová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 1.35
Kristýna VrábelováKristýna Vrábelová
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 1.35
Michaela JírůMichaela Jírů
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
96 1.35
11 Petra MichkováPetra Michková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 1.30
Barbora NajbrtováBarbora Najbrtová
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
95 1.30
13 Eliška VackováEliška Vacková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
95 1.20
Marie VávrováMarie Vávrová
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 0.00
Radka LorencováRadka Lorencová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 0.00
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petra ZápotočnáPetra Zápotočná
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 1.35
2= Anna KarbanováAnna Karbanová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 1.25
2= Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 1.25
4 Jitka RolínováJitka Rolínová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 1.25
5= Kristýna ŠlosrováKristýna Šlosrová
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 1.25
5= Kamila KinclováKamila Kinclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 1.25
7 ¨Barbora Králíková¨Barbora Králíková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
97 1.25
8 Barbora HavlíkováBarbora Havlíková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
96 1.20
Kristýna HálováKristýna Hálová
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 1.20
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 1.20
Ilona AlenkováIlona Alenková
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 1.20
12 Kateřina ZezulováKateřina Zezulová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 1.10
Tereza HájkováTereza Hájková
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 0.00
Simona MásilkováSimona Másilková
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
98 0.00
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 6.12
2 Michal SmetanaMichal Smetana
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 5.47
3 Ondřej FikrOndřej Fikr
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
94 5.45
4 Adam KomínekAdam Komínek
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 5.45
5 Vojtěch MusilVojtěch Musil
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 5.33
6 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 5.26
7 Michal DobešMichal Dobeš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 5.19
8 Ondřej KovářůOndřej Kovářů
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 5.09
9 Martin BendaMartin Benda
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
95 4.93
10 Jan KovandaJan Kovanda
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
95 4.91
11 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
96 4.76
Dominik AltDominik Alt
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
95 4.76
13 David ČihákDavid Čihák
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
94 4.73
14 Martin NovákMartin Novák
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 4.61
15 Martin PrášekMartin Prášek
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
96 4.23
Daniel PrášekDaniel Prášek
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 0.00
Jiří MaříkJiří Mařík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 DNP
Jan BrussmannJan Brussmann
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 DNP
František HvězdaFrantišek Hvězda
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Boris TurkoBoris Turko
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
97 4.82
2 Pavel PešekPavel Pešek
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
96 4.81
3 Ondřej DolákOndřej Dolák
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 4.66
4 Šimon PokornýŠimon Pokorný
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
96 4.56
5 Daniel BeránekDaniel Beránek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 4.53
6 Tomáš MrňaTomáš Mrňa
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
97 4.46
7 Tomáš KašíkTomáš Kašík
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
96 4.38
8 Petr JelínekPetr Jelínek
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 4.37
9 Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 4.13
10 Martin KutišMartin Kutiš
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 4.08
11 Jaroslav LacinaJaroslav Lacina
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
97 3.96
12 David KarmazínDavid Karmazín
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
98 3.86
13 Josef RoupecJosef Roupec
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 3.72
14 Jan BrůnaJan Brůna
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 3.66
Jan KašíkJan Kašík
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra LangováPetra Langová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
95 4.42
2 Monika PyskováMonika Pysková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 4.36
3 Petra MichkováPetra Michková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 4.27
4 Petra VečeřováPetra Večeřová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
95 4.25
5 Gabriela HankováGabriela Hanková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
94 4.21
6 Adéla NovákováAdéla Nováková
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 4.13
7 Pavlína PanáčkováPavlína Panáčková
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
95 4.11
8 Tereza KonopeckáTereza Konopecká
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 4.06
9 Michaela DolanováMichaela Dolanová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 4.03
10 Radka StaňkováRadka Staňková
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
96 3.96
11 Inna HlebaInna Hleba
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 3.93
12 Lucie ŠteflováLucie Šteflová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
96 3.85
13 Marie VávrováMarie Vávrová
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 3.84
14 Nikola NovákováNikola Nováková
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
94 3.83
15 Abigdal HánováAbigdal Hánová
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
95 3.73
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina HomolováMartina Homolová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
96 4.80
2 Petra ZápotočnáPetra Zápotočná
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 4.38
3 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 4.15
4 Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 4.14
5 Barbora ZadinováBarbora Zadinová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 4.01
6 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 3.97
7 Barbara KlauszováBarbara Klauszová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
98 3.91
8 Petra SynkováPetra Synková
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 3.89
9 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
96 3.87
10 Kristýna HálováKristýna Hálová
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 3.77
11 ¨Barbora Králíková¨Barbora Králíková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
97 3.65
12 Šárka KlimešováŠárka Klimešová
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
96 3.27
13 Jitka RolínováJitka Rolínová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 3.09
14 Kateřina FikrováKateřina Fikrová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 2.16
Kristýna LepeškováKristýna Lepešková
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika ČamkováVeronika Čamková
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
96 09.73
2 Eliška VackováEliška Vacková
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
95 09.34
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 08.78
4 Mariam BaldéMariam Baldé
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
96 08.49
5 Klára ChlubnováKlára Chlubnová
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
94 08.48
6 Veronika DubnováVeronika Dubnová
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
94 08.29
7 Simona ŠtěpánkováSimona Štěpánková
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 08.19
8 Zuzana ObrdlíkováZuzana Obrdlíková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
94 08.08
9 Nikola VartásováNikola Vartásová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 08.00
10 Linda DunstováLinda Dunstová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 07.99
11 Martina VeselkováMartina Veselková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 07.84
12 Jana ŠpačkováJana Špačková
ZŠ Třebíč, BartuškovaZŠ Třebíč, Bartuškova
96 07.49
13 Markéta DubnováMarkéta Dubnová
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
94 07.33
14 Iveta PecnováIveta Pecnová
ZŠ Havlíčkův Brod, WolkerovaZŠ Havlíčkův Brod, Wolkerova
94 07.29
15 Michaela JírůMichaela Jírů
ZŠ Pelhřimov, Krásovy DomkyZŠ Pelhřimov, Krásovy Domky
96 06.86
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 14.28
2 David PodobaDavid Podoba
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
95 13.63
3 Martin BoučekMartin Bouček
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
94 12.68
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
95 12.63
5 Vojtěch MusilVojtěch Musil
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 12.29
6 Michal DobešMichal Dobeš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
95 12.16
7 Daniel KohoutDaniel Kohout
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
94 11.72
8 Hynek TobolaHynek Tobola
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
94 11.63
9 Karel ChalupaKarel Chalupa
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 11.32
10 Milan LepeškaMilan Lepeška
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
94 11.31
11 Petr ŠtumfolPetr Štumfol
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
94 11.28
12 Petr DočekalPetr Dočekal
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
94 10.51
13 Daniel PoustkaDaniel Poustka
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
95 10.17
14 Václav ČapekVáclav Čapek
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
95 09.85
15 Metoděj RenzaMetoděj Renza
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
95 09.00
16 Ladislav BártaLadislav Bárta
ZŠ Velké Meziříčí, OslavickáZŠ Velké Meziříčí, Oslavická
94 08.24
Maxmilián TejaklMaxmilián Tejakl
ZŠ Humpolec, HálkovaZŠ Humpolec, Hálkova
94 DNP
Lukáš SobekLukáš Sobek
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
94 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Boris TurkoBoris Turko
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
97 61.38
2 Adam ŠpulákAdam Špulák
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 57.53
3 Ondřej TomekOndřej Tomek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
97 54.68
4 Jan NovotnýJan Novotný
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
96 54.29
5 Roman NedvídekRoman Nedvídek
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
96 52.12
6 Josef BartošekJosef Bartošek
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
97 51.60
7 Petr HavlátPetr Havlát
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
96 51.30
8 Petr JelínekPetr Jelínek
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 50.33
9 Jan ZemanJan Zeman
ZŠ Jihlava, Nad PlovárnouZŠ Jihlava, Nad Plovárnou
97 47.39
10 Daniel BeránekDaniel Beránek
ZŠ Třebíč, BenešovaZŠ Třebíč, Benešova
96 46.13
11 Michal StejskalMichal Stejskal
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 45.86
12 Roman SadílekRoman Sadílek
ZŠ Chotěboř, ButtulovaZŠ Chotěboř, Buttulova
98 45.18
13 Jan BrůnaJan Brůna
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 44.21
14 David KarmazínDavid Karmazín
ZŠ Velká Bíteš, SadováZŠ Velká Bíteš, Sadová
98 41.81
15 Filip KrejčíFilip Krejčí
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
96 41.12
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.5.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka StaráŠárka Stará
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 49.42
2 Natálie SobotkováNatálie Sobotková
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 43.95
3 Kamila KinclováKamila Kinclová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 42.54
4 Anna KarbanováAnna Karbanová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
96 38.30
5 Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 37.64
6 Simona ChalupováSimona Chalupová
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 37.53
7 Renata VeverkováRenata Veverková
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
97 36.37
8 Anna KučerováAnna Kučerová
ZŠ Jihlava, SeifertovaZŠ Jihlava, Seifertova
97 35.85
9 Kateřina KryštofováKateřina Kryštofová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 33.39
10 Zuzana RutováZuzana Rutová
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 33.06
11 Kristýna ŠlosrováKristýna Šlosrová
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 32.19
12 Martina PacholíkováMartina Pacholíková
ZŠ Světlá n. S., KomenskéhoZŠ Světlá n. S., Komenského
97 30.93
13 Kateřina FikrováKateřina Fikrová
ZŠ Velké Meziříčí, ŠkolníZŠ Velké Meziříčí, Školní
97 29.39
14 Anna NeubauerováAnna Neubauerová
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
98 25.22
15 Kristýna SaviováKristýna Saviová
ZŠ Humpolec, HradskáZŠ Humpolec, Hradská
97 20.91
Celkem 15 závodníků