3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Pacov (13. 6. 2010)skok vysoký - Muži
(ne, 13.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak Třebíč |
84 | 1.65 | 7 | |||||||||||||||
MB |
Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj Pacov |
71 | 1.65 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(ne, 13.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika Jihlava |
91 | 1.80 | 7 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(ne, 13.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
93 | 1.75 | 7 | |||||||||||||||
2 |
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika Jihlava |
93 | 1.75 | 5 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika Jihlava |
93 | 1.70 | 4 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 1.70 | 3 | |||||||||||||||
5 |
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 1.65 | 2 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš HomolaLukáš Homola
TJ Sokol Velké Meziříčí |
93 | 1.55 | 1 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(ne, 13.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 1.65 | 10 | |||||||||||||||
1= |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj Pacov |
96 | 1.65 | 10 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj Pacov |
95 | 1.60 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj Pacov |
95 | 1.55 | 7 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 1.55 | 6 | |||||||||||||||
6 |
Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 1.50 | 5 | |||||||||||||||
7 |
Michal KyusMichal Kyus
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 1.45 | 4 | |||||||||||||||
8 |
Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.45 | 3 | |||||||||||||||
Václav NěmecVáclav Němec
TJ Spartak Třebíč |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(ne, 13.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na Moravě |
91 | 1.53 | 7 | |||||||||||||||
2 |
Andrea ČapkováAndrea Čapková
Atletika Jihlava |
92 | 1.45 | 5 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(ne, 13.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika Jihlava |
96 | 1.35 | 10 | |||||||||||||||
1= |
Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná
Atletika Jihlava |
96 | 1.35 | 10 | |||||||||||||||
3 |
Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.25 | 8 | |||||||||||||||
4 |
Michaela BurešováMichaela Burešová
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.20 | 7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |