výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena města Pardubic

Pardubice (17. 8. 2010)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 17.8.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USKPRUSKPR 11.45
2 Martin MorávekMartin Morávek 94 TYNORTYNOR 11.46
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 HVEPAHVEPA 11.57
4 Jiří PálkaJiří Pálka 92 HVEPAHVEPA 11.65
5 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 ACPARACPAR 11.98
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 17.8.2010) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 SPTRESPTRE 12.03
2 Jakub ČížekJakub Čížek 93 ACPARACPAR 12.32
3 Michal ŘíhaMichal Říha 94 ACPARACPAR 12.38
4 David KroupaDavid Kroupa 95 SPTRESPTRE 12.82
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 SPAPRSPAPR 12.87
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 17.8.2010) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BranišováJana Branišová 89 OLYPROLYPR 12.70
2 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 SOPLZSOPLZ 12.85
3 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 ACPARACPAR 13.53
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SPPR4SPPR4 13.76
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 USKPRUSKPR 14.23
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 17.8.2010) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 HVEPAHVEPA 13.08
2 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 KOTPRKOTPR 13.55
3 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 HVEPAHVEPA 13.62
4 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 KOTPRKOTPR 13.87
5 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 ACPARACPAR 14.24
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslav DonátBohuslav Donát 96 SKPNBSKPNB 39.31
2 Tomáš KubíkTomáš Kubík 95 BYACBBYACB 39.34
Celkem 2 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 CASLACASLA 44.20
2 Barbora ZběhlíkováBarbora Zběhlíková 96 ACPARACPAR 45.97
3 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 HVEPAHVEPA 46.81
4 Martina PapežováMartina Papežová 95 NMMORNMMOR 48.09
5 Anna MatějkováAnna Matějková 96 CASLACASLA 51.31
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 HKRALHKRAL 43.48
MS Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 HKRALHKRAL 44.04
3 Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 HVEPAHVEPA 48.02
4 Rajtrová MarianaRajtrová Mariana 95 USKPRUSKPR 54.60
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 DUKPRDUKPR 48.41
2 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 SLAPRSLAPR 49.49
3 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 HVEPAHVEPA 49.59
4 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 CASLACASLA 49.85
5 Petr BranišPetr Braniš 82 OLYPROLYPR 50.14
6 Václav KešnerVáclav Kešner 91 CASLACASLA 51.17
7 Jiří LepltJiří Leplt 85 NMMETNMMET 51.98
8 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 CASLACASLA 52.57
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich KrálJindřich Král 94 LIAZJLIAZJ 52.24
2 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USKPRUSKPR 54.52
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 NMMORNMMOR 55.22
4 Dominik ČíkDominik Čík 94 SPAPRSPAPR 55.83
5 Jan PolákJan Polák 94 USKPRUSKPR 57.64
6 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 JIHLAJIHLA 61.84
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SajdokováJana Sajdoková 87 OLYPROLYPR 57.45
2 Veronika JelínkováVeronika Jelínková 80 HVEPAHVEPA 58.06
3 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ACPBRACPBR 58.57
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 OLYPROLYPR 59.00
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 HVEPAHVEPA 60.23
6 Dominika ValentováDominika Valentová 92 ACPARACPAR 62.42
Poznámky:
Velká cena města Pardubic
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 NMMORNMMOR 60.75
2 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 ACPARACPAR 61.75
3 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 ACPARACPAR 62.65
4 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USKPRUSKPR 68.86
Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USKPRUSKPR DNP
Poznámky:
Velká cena města Pardubic
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 OLYPROLYPR 61.84
2 Eva HavelkováEva Havelková 93 HVEPAHVEPA 67.90
Celkem 2 závodníků

1000 m - Muži (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 DUKPRDUKPR 2:29.23
2 Petr ZimolaPetr Zimola 90 NMMORNMMOR 2:30.92
3 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 ACTURACTUR 2:31.96
4 Jiří HladíkJiří Hladík 90 HVEPAHVEPA 2:38.05
5 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 HVEPAHVEPA 2:38.17
6 Marek UvizlMarek Uvizl 92 ACTURACTUR 2:44.43
Petr LoudaPetr Louda 64 ACCLIACCLI DNF
Celkem 7 závodníků

1000 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 HVEPAHVEPA 2:57.72
2 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 CASLACASLA 2:58.28
3 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 KOLINKOLIN 3:01.76
4 Helena TlustáHelena Tlustá 93 NMMORNMMOR 3:05.59
5 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 ACTURACTUR 3:05.77
6 Petra FouskováPetra Fousková 81 CASLACASLA 3:08.83
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 NMMORNMMOR 3:11.27
8 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 CASLACASLA 3:13.63
9 Simona CouralováSimona Couralová 96 BATNMBATNM 3:25.31
Celkem 9 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 NMMORNMMOR 08:42.65
2 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 NMMETNMMET 08:46.21
3 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 DVKRADVKRA 08:49.42
4 Pavel DymákPavel Dymák 87 HVEPAHVEPA 08:57.72
5 Jan JanůJan Janů 93 HVEPAHVEPA 09:00.44
6 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ACKSPACKSP 09:05.66
7 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 HVEPAHVEPA 09:17.97
8 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ACKSPACKSP 09:29.59
9 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 HVEPAHVEPA 09:33.01
10 Milan ProuzaMilan Prouza 90 FTVSPFTVSP 09:48.06
11 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 LITOMLITOM 10:44.87
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 CHRUDICHRUDI 15.71
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 VINPRVINPR 16.38
2 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 SPPR4SPPR4 18.97
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (út, 17.8.2010) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 VMYTOVMYTO 17.15
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (út, 17.8.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 DUKPRDUKPR 14.93
2 Pavel BaarPavel Baar 84 LITOMLITOM 15.10
3 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USKPRUSKPR 15.10
4 Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda 87 SLAPRSLAPR 16.50
František ŠmídFrantišek Šmíd 87 DUKPRDUKPR DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 17.8.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 ACPARACPAR 16.14
2 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 ACPARACPAR 18.30
3 Josef ŠmídJosef Šmíd 92 CHRUDICHRUDI 19.05
Zbyněk ŽákZbyněk Žák 89 CHRUDICHRUDI DNF
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Josef SkrčenýJosef Skrčený
DUKPRDUKPR
86 2.10
2 David KovalskýDavid Kovalský
OLYPROLYPR
87 2.00
3 David ŠuteraDavid Šutera
DUKPRDUKPR
89 2.00
4 Jan MalíkJan Malík
BILINBILIN
77 1.95
5 Zbyněk ŽákZbyněk Žák
CHRUDICHRUDI
89 1.90
6 Ladislav UrbanLadislav Urban
JIHLAJIHLA
82 1.90
7 Jakub ČížekJakub Čížek
ACPARACPAR
93 1.80
8 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
JIHLAJIHLA
91 1.80
9 Vít MolvaVít Molva
JIHLAJIHLA
95 1.70
10 František ŠmídFrantišek Šmíd
DUKPRDUKPR
87 1.65
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavel BaarPavel Baar
LITOMLITOM
84 4.20
2 Pavel FiedlerPavel Fiedler
CHRUDICHRUDI
72 3.80
Karel FiedlerKarel Fiedler
CHRUDICHRUDI
49 0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr OgounPetr Ogoun
STBOLSTBOL
84 7.14
2 Martin VachataMartin Vachata
DUKPRDUKPR
85 7.14
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý
DUKPRDUKPR
88 6.96
4 Michal ČadaMichal Čada
DUKPRDUKPR
85 6.91
5 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
TEKLATEKLA
88 6.72
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora
SPTRESPTRE
95 6.33
7 Filip MatějkaFilip Matějka
ACPARACPAR
94 5.97
8 Josef ŠmídJosef Šmíd
CHRUDICHRUDI
92 5.15
Poznámky/pokusy:
" 31.ročník Memoriálu Jardy Brože
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
SLAPRSLAPR
90 5.51
2 Martina TamchynováMartina Tamchynová
ACPARACPAR
90 5.40
3 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
SOPLZSOPLZ
74 5.39
4 Nicola RadostováNicola Radostová
TEKLATEKLA
87 5.30
5 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
VINPRVINPR
80 5.12
6 Alena GalertováAlena Galertová
USKPRUSKPR
92 5.12
7 Petra VachatováPetra Vachatová
CZUPRCZUPR
88 5.05
8 Lenka KučerováLenka Kučerová
VMYTOVMYTO
95 5.04
9 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
KOTPRKOTPR
90 4.74
10 Monika DlugošováMonika Dlugošová
KOTPRKOTPR
85 4.56
11 Tereza KoudelováTereza Koudelová
JIHLAJIHLA
93 4.38
12 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
TEKLATEKLA
83 4.38
Klára ChmelařováKlára Chmelařová
ACPARACPAR
91 0
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David KroupaDavid Kroupa
SPTRESPTRE
95 47.49
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KubešJan Kubeš
KOTPRKOTPR
94 55.67
2 Michal ŘíhaMichal Říha
ACPARACPAR
94 47.69
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(út, 17.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
HVEPAHVEPA
89 63.42
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý
DUKPRDUKPR
88 49.39
3 František ŠmídFrantišek Šmíd
DUKPRDUKPR
87 41.53
Celkem 3 závodníků