výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Jihlavy

Jihlava (14. 8. 2010)

50 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.29
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.10
3 Jan OndráčekJan Ondráček 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.07
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VoříšekPetr Voříšek 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 06.77
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 06.84
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.07
4 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.41
5 Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.47
6 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.72
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 7 závodníků

50 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.61
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.69
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.80
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.02
5 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.11
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.21
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.28
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.30
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.51
5 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.13
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 07.36
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.64
4 Jan KobělušJan Koběluš 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.66
5 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.99
6 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.03
7 Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.29
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.88
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.00
3 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.11
4 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.18
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 07.20
6 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.34
7 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 07.54
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.98
2 Jan ValaJan Vala 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.20
3 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.25
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.33
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.29
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.69
3 Jan OndráčekJan Ondráček 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.98
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VoříšekPetr Voříšek 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 07.85
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.99
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.21
4 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.55
5 Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.03
6 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
2 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.23
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.24
4 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.37
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.76
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.76
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19
4 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 08.57
5 Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 08.62
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.82
2= Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.84
2= Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.84
4 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.26
5 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.34
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.45
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.46
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.75
5 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.67
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.39
2 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 11.71
3 Jan KobělušJan Koběluš 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.00
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.02
5 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.74
6 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.86
7 Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 13.09
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.61
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.95
3 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.98
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 11.02
5 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.19
6 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.22
7 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.27
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.52
2 Jan ValaJan Vala 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.97
3 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.07
4 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.17
Celkem 4 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.76
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.82
3 Jan OndráčekJan Ondráček 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.81
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VoříšekPetr Voříšek 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 12.64
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.70
3 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.18
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13.34
5 Vladimír BlažekVladimír Blažek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.83
6 Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.59
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.85
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.08
3 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.14
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.24
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.14
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.24
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.96
4 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 13.72
Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolářováTereza Kolářová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.84
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.95
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.98
4 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.86
5 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.23
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.28
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.52
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.63
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.24
5 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 15.66
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 23.14
2 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 23.68
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.21
4 Jan KobělušJan Koběluš 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.44
5 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.00
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 21.87
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.07
3 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.24
4 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.59
5 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.89
6 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 22.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 14.8.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.84
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNP
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Jan ValaJan Vala 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 14.8.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.60
2 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.74
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.06
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.81
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 14.8.2010) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.14
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.61
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.43
4 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 28.46
Klára NečasováKlára Nečasová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HošekMartin Hošek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:52.13
2 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:56.79
3 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 1:58.05
4 Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav 1:59.04
5 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1:59.22
6 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:59.41
7 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:59.45
8 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:05.82
9 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:06.86
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.56
2 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:34.36
3 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.86
4 Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.03
5 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.71
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:11.48
2 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:14.68
3 Petra IvanováPetra Ivanová 83 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.34
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:25.38
5 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:28.55
6 Eva HavelkováEva Havelková 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:40.41
7 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:47.06
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela HomolováGabriela Homolová 96 TJ Sokol Nové VeselíTJ Sokol Nové Veselí 2:37.88
2 Simona CouralováSimona Couralová 96 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 2:38.59
3 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 2:45.57
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:07.11
2 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:14.46
3 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:22.17
4 Martin SitaMartin Sita 88 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:52.68
5 Petr LoudaPetr Louda 64 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:54.76
6 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 10:32.08
7 Ladislav BlechaLadislav Blecha 51 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14:15.59
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 2.03
2 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.03
3 David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 2.00
4 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.96
5 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 1.86
6 Aliaksandr AniskaAliaksandr Aniska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
88 1.86
7 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.76
8 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.76
9 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.71
10 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.66
11 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.66
12 Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.61
13 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.61
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.55
2 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.50
3 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.45
4 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 1.35
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 13.96
2 Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 11.70
3 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.67
4 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 11.62
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 11.46
6 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 10.79
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 11.96
2 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 09.83
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 10.49
2 Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 08.88
3 Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 08.54
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 13.42
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 13.79
2 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 09.42
3 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 07.84
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 14.56
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 12.33
3 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 11.53
4 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.25
5 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 09.39
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 11.80
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 12.68
2 Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 11.44
3 Lukáš PavlovecLukáš Pavlovec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 10.43
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 41.60
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 53.12
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 35.06
3 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
91 29.09
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZáviškováKateřina Závišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 31.35
2 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 30.86
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 30.13
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.32
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 49.48
2 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 37.33
3 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 29.13
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 14.8.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 56.07
2 Pavel TůmaPavel Tůma
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
89 48.34
3 Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 43.19
4 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 41.70
5 Lukáš PavlovecLukáš Pavlovec
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 38.69
6 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 34.83
Celkem 6 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2733
2 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2630
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 2565
4 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2505
5 Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2444
6 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2402
7 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 2307
8 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2131
9 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1989
10 Jan KobělušJan Koběluš 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1967
11 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1600
12 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1580
Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNF
Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Jan ValaJan Vala 90 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNF
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 18 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2723
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2662
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2341
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2327
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2258
6 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2200
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2150
8 Eliška EgnerováEliška Egnerová 90 TJ ZnojmoTJ Znojmo 1925
Poznámky:
8.57-13.72-28.46
Celkem 8 závodníků