výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje

Klatovy (5. 9. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.64 11.00
2 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.82 8.00
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 950923 AC DomažliceAC Domažlice 08.01 7.00
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.04 6.00
5 Daniel KnotekDaniel Knotek 960918 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.21 4.00
Vít PojarVít Pojar 950214 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SvobodaJan Svoboda 950804 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.23 2.50
2 Daniel GebertDaniel Gebert 960323 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.23 2.50
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.30 1.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.36
5 Tomáš KadlecTomáš Kadlec 960314 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.60
Petr SkopovýPetr Skopový 960911 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 960330 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.67 9.00
2 Jakub FišerJakub Fišer 961007 AC DomažliceAC Domažlice 08.07 5.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 08.34
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.58
5 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 08.82
6 Filip Růžička Filip Růžička 961115 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.23 11.00
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.26 9.00
3 Veronika KoppováVeronika Koppová 955414 TJ SušiceTJ Sušice 08.46 7.00
4 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 966113 AK SokolovAK Sokolov 08.58 5.00
5 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.67 4.00
6 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 965210 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.95
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JanoutováLenka Janoutová 955320 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.55 6.00
2 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK SokolovAK Sokolov 08.83 2.00
3 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.84 1.00
4 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 985330 AK SokolovAK Sokolov 08.95
5 Magdalena ČernáMagdalena Černá 966110 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.95
6 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.45 8.00
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.81 3.00
3 Kateřina NováKateřina Nová 966029 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.22
4 Ellen ŠevčíkováEllen Ševčíková 955828 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.22
5 Ina VycpálkováIna Vycpálková 965111 TJ SušiceTJ Sušice 09.24
Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 955109 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FišrováBarbora Fišrová 965324 AC DomažliceAC Domažlice 09.27
2 Nikola MatejčíkováNikola Matejčíková 956227 TJ KlatovyTJ Klatovy 09.56
3 Barbora VildováBarbora Vildová 956213 AK SokolovAK Sokolov 09.92
4 Lenka JežkováLenka Ježková 956023 TJ KlatovyTJ Klatovy 11.29
MB Barbora SloupováBarbora Sloupová 960413 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.95
MB Tereza SlabáTereza Slabá 170996 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.00
MB Eva BerkováEva Berková 955515 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.02
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek 910729 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.40 9.00
2 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.97 6.00
3 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.40 3.00
Jurij DykalovJurij Dykalov 910507 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 930811 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Ondřej TemcsákOndřej Temcsák 930416 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.35 11.00
2 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.67 8.00
3 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.71 7.00
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 931025 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 13.05 5.00
5 Ondřej TicháčekOndřej Ticháček 940528 AC DomažliceAC Domažlice 13.13 4.00
MB Václav MirvaldVáclav Mirvald 820929 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12.04
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.81 11.00
2 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.84 9.00
3 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.91 8.00
4 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.19 7.00
5 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.33 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PádeckýJan Pádecký 940530 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.22 6.00
2 Miloslav GengelMiloslav Gengel 940308 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.34 4.00
3 Petr HikischPetr Hikisch 940316 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.54 3.00
4 Petr MatějíčekPetr Matějíček 941215 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.76 2.00
5 Jakub VeselýJakub Veselý 930214 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.79 1.00
6 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 93 TJ KlatovyTJ Klatovy 13.13
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 925918 TJ KlatovyTJ Klatovy 12.82 11.00
2 Martina JandováMartina Jandová 925413 TJ KlatovyTJ Klatovy 14.22 9.00
3 Eva Marie RadováEva Marie Radová 945424 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.50 8.00
4 Lucie VotavováLucie Votavová 935524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.74 7.00
5 Barbora PlzákováBarbora Plzáková 935306 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 14.80 6.00
MB Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Adéla ČernáAdéla Černá 935523 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra HabalováPetra Habalová 945220 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.58 7.00
2 Adéla PlešincováAdéla Plešincová 946023 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.84 5.00
3 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 945408 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.33
4 Martina KonečnáMartina Konečná 945408 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.96
5 Alena JežkováAlena Ježková 945420 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16.52
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová 945913 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.85 4.00
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.98 3.00
3 Markéta KališováMarkéta Kališová 936122 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 14.16 2.00
4 Martina SchwarzováMartina Schwarzová 945301 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 14.46 1.00
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 18.17 11.00
2 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.03 8.00
3 Jan SvobodaJan Svoboda 950804 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.27 7.00
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.30 5.00
5 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.95 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 TJ KlatovyTJ Klatovy 19.29 6.00
2 Daniel KnotekDaniel Knotek 960918 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.78 4.00
3 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.83 2.50
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 19.83 2.50
5 Daniel GebertDaniel Gebert 960323 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20.18
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KeslJiří Kesl 950222 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.09
2 Lukáš Daňko Lukáš Daňko 950325 TJ KlatovyTJ Klatovy 20.28
3 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 21.06
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.61
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.9.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 960330 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 18.23 9.00
2 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 20.06
3 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.45
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.58
5 Filip Růžička Filip Růžička 961115 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.65
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 19.54 11.00
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.73 9.00
3 Veronika KoppováVeronika Koppová 955414 TJ SušiceTJ Sušice 20.66 8.00
4 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20.76 7.00
5 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 21.20 4.00
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 966113 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.39 3.00
2 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 TJ KlatovyTJ Klatovy 21.68 2.00
3 Barbora SloupováBarbora Sloupová 955413 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.74 1.00
4 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 965210 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.20
5 Kateřina NováKateřina Nová 966029 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 22.33
6 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 985330 AK SokolovAK Sokolov 22.39
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 20.96 6.00
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.03 5.00
3 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.84
4 Magdalena ČernáMagdalena Černá 966110 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.28
5 Ellen ŠevčíkováEllen Ševčíková 955828 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.79
6 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 22.90
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína DrápelováKarolína Drápelová 965312 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.10
2 Kateřina KleinováKateřina Kleinová 965730 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.27
MB Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.58
MB Aneta VeseckáAneta Vesecká 950721 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 22.29
MB Johana SchleisováJohana Schleisová 956025 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 22.98
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.31 11.00
2 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 24.65 9.00
3 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.07 8.00
4 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.87 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MiszárOndřej Miszár 931025 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 26.18 6.00
2 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.87 5.00
MB Václav MirvaldVáclav Mirvald 820929 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 24.29
Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec 910312 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.32 11.00
2 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.65 9.00
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.80 8.00
4 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.18 5.00
5 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.51 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 930327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.82 7.00
2 Jan KlímaJan Klíma 930322 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.31 4.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.53 2.00
4 Milan ŠochmanMilan Šochman 940914 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.50
5 Petr HikischPetr Hikisch 940316 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 25.75
6 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 93 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.47
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.12 6.00
2 Jan PádeckýJan Pádecký 940530 TJ KlatovyTJ Klatovy 24.87 1.00
3 Miloslav GengelMiloslav Gengel 940308 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 25.02
4 Matouš ŠtrbaMatouš Štrba 921103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.41
5 Petr MatějíčekPetr Matějíček 941215 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.79
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 925918 TJ KlatovyTJ Klatovy 26.07 11.00
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ KlatovyTJ Klatovy 27.08 9.00
3 Anna ŠtvánováAnna Štvánová 935707 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.84 8.00
Adéla ČernáAdéla Černá 935523 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva Marie RadováEva Marie Radová 945424 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.38 7.00
2 Lucie VotavováLucie Votavová 935524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 31.20 6.00
MB Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta KonečnáMarkéta Konečná 945408 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 32.51 7.00
2 Martina KonečnáMartina Konečná 945408 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 33.83 5.00
3 Michaela SoalastikováMichaela Soalastiková 956208 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 34.23 4.00
4 Alena JežkováAlena Ježková 945420 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 37.20 3.00
MB Eva ŠvecováEva Švecová 940208 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.09
Martina SchwarzováMartina Schwarzová 945301 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.94 11.00
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:07.46 9.00
3 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 2:09.13 8.00
4 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:10.35 7.00
5 Lukáš Svatoš Lukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 2:14.49 6.00
6 Jakub HorákJakub Horák 950315 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:18.58 4.00
7 Jiří KeslJiří Kesl 950222 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:18.87 3.00
8 Tomáš VondrášTomáš Vondráš 960224 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:24.90
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:16.55 5.00
2 Vojtěch SkalaVojtěch Skala 960312 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:21.33 2.00
3 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 950326 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.25 1.00
4 Robin KnopfRobin Knopf 970519 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:24.63
5 Lukáš Daňko Lukáš Daňko 950325 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:26.30
6 Václav KarabecVáclav Karabec 970613 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:41.75
Petr SkopovýPetr Skopový 960911 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:28.47 11.00
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.36 9.00
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.02 8.00
4 Marcela LaštovkováMarcela Laštovková 965713 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:39.54 7.00
5 Kristina KováčováKristina Kováčová 965909 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:39.69 6.00
6 Johana SchleisováJohana Schleisová 956025 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:43.01 5.00
7 Barbora CiprováBarbora Ciprová 965509 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:44.94 4.00
8 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 TJ KlatovyTJ Klatovy 2:46.36 3.00
MB Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 955501 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany DNF
MB Aneta VeseckáAneta Vesecká 950721 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:42.11
Kateřina KruckáKateřina Krucká 955705 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VojákMartin Voják 930522 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:13.81 11.00
2 Michal ProcházkaMichal Procházka 910407 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:15.27 9.00
3 Martin ChladaMartin Chlada 930708 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:15.95 8.00
4 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ KlatovyTJ Klatovy 4:28.70 7.00
5 Šimon BurešŠimon Bureš 92 TJ KlatovyTJ Klatovy 5:17.40 6.00
MB Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 900427 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:16.62
Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 930327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:23.30 11.00
2 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:29.95 9.00
3 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:30.06
4 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4:31.99 8.00
5 Jakub FicenecJakub Ficenec 951228 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 4:48.28 7.00
6 Jan VainerJan Vainer 940929 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4:48.37 6.00
7 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:50.29 5.00
8 Jiří SahajJiří Sahaj 960905 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:21.87 4.00
Tomáš PíšaTomáš Píša 931122 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 916024 TJ KlatovyTJ Klatovy 5:26.44 11.00
2 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ KlatovyTJ Klatovy 5:30.27 9.00
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika GrösslováVeronika Grösslová 955502 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:30.70 7.00
2 Eva ChladováEva Chladová 930708 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:32.86 5.00
3 Monika ValečkováMonika Valečková 935111 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:35.16 4.00
4 Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:36.23 3.00
5 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:52.03 2.00
6 Lenka MyslivcováLenka Myslivcová 945125 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 6:12.88 1.00
Diana PetrmichlováDiana Petrmichlová 955224 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 14.82 11.00
2 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.57 9.00
3 Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.72 8.00
4 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 16.22 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip Růžička Filip Růžička 961115 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.01 6.00
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 TJ KlatovyTJ Klatovy 21.15 5.00
3 Jan KadlecJan Kadlec 960320 TJ KlatovyTJ Klatovy 22.83 4.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana KodýdkováDana Kodýdková 915123 TJ KlatovyTJ Klatovy 16.60 11.00
2 Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le 915115 AC DomažliceAC Domažlice 17.70 9.00
3 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.23 8.00
4 Lucie VotavováLucie Votavová 935524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.81 7.00
Klára MixanováKlára Mixanová 935323 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 935927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 16.83 7.00
2 Adéla PlešincováAdéla Plešincová 946023 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 18.55 5.00
3 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 20.14 4.00
4 Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.32 3.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 5.9.2010) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 15.55 11.00
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK SokolovAK Sokolov 15.96 9.00
3 Veronika FialováVeronika Fialová 965424 TJ KlatovyTJ Klatovy 17.45 7.00
4 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 18.38 5.00
Kateřina ŠtychováKateřina Štychová 956222 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 5.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 16.20 8.00
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 17.55 6.00
3 Eva BerkováEva Berková 955515 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 18.61 4.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec 910312 TJ KlatovyTJ Klatovy 17.91
Celkem 1 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.09 11.00
Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šochman, Vojtěch, Klíma, Vrba Šochman, Vojtěch, Klíma, Vrba TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:40.62 11.00
2 Toncar, Veselý, Tirala, Sabadin Toncar, Veselý, Tirala, Sabadin SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:46.12 9.00
Váchal, Cenefels, Brichta, Štrba Váchal, Cenefels, Brichta, Štrba AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bozděchová, Grösslová, Chladová, Brantlová Bozděchová, Grösslová, Chladová, Brantlová MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:45.47 7.00
2 Schwarzová, Ježková, Sulastiková, Valečková Schwarzová, Ježková, Sulastiková, Valečková MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:17.71 5.00
Celkem 2 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vantuch, Mijak, Ptáček Vantuch, Mijak, Ptáček ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:06.38 11.00
2 Gregor, Kesl, Svoboda Gregor, Kesl, Svoboda SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:08.51 9.00
3 Němeček, Civiš, Fan Němeček, Civiš, Fan TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:09.64 8.00
4 Gebert, Kadlec, Šimsa Gebert, Kadlec, Šimsa ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:11.07 7.00
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malá, Kanalošová, Roháčková Malá, Kanalošová, Roháčková AK SokolovAK Sokolov 2:21.58 11.00
2 Zekuciová, Aranyossová, Kováčová Zekuciová, Aranyossová, Kováčová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:24.63 9.00
3 Kreidlová, Šindelářová, Radová Kreidlová, Šindelářová, Radová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:24.79 8.00
4 Desenská, Čechocká, Černá Desenská, Čechocká, Černá SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:28.69 7.00
5 Ciprová, Laštovková, Schleisová Ciprová, Laštovková, Schleisová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:31.95 6.00
6 Nová, Hlaváčová, Kleinová Nová, Hlaváčová, Kleinová TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:40.74 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.661.701.741.781.82 Body
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
TJ KlatovyTJ Klatovy
910729 1.78 OO-XOXXX 0.00
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
910316 DNP
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.701.741.781.821.90 Body
1 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 1.82 ---OO-OXOXXX 11.00
2 Lukáš BeštaLukáš Bešta
TJ KlatovyTJ Klatovy
940331 1.74 O-OOOXXOXXX 9.00
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940916 1.74 ---XOXOXXOXXX 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.491.541.581.621.65 Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
950403 1.62 OOXOOOXXX 11.00
2 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 1.58 OOOXOXXX 9.00
3= Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 1.54 OOOXXX 7.50
3= Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.54 OOOXXX 7.50
Dominik KošekDominik Košek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950810 DNP
Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950810 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.491.521.551.581.61 Body
1 Martina JandováMartina Jandová
TJ KlatovyTJ Klatovy
925413 1.58 OOOXOOXOXXX 11.00
2 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935707 1.52 OOOOXXX 9.00
3 Dana KodýdkováDana Kodýdková
TJ KlatovyTJ Klatovy
915123 1.46 OOXXX 8.00
4 Barbora HessováBarbora Hessová
AC DomažliceAC Domažlice
916008 1.41 XXOXXX 7.00
5 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
TJ KlatovyTJ Klatovy
946109 0 XXX
MB Sabina GerlickáSabina Gerlická
AC DomažliceAC Domažlice
905720 0
Barbora BerouškováBarbora Beroušková
AC DomažliceAC Domažlice
925218 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.491.521.55 Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
945913 1.49 OOOXOXXX 7.00
2 Aneta FejtováAneta Fejtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945823 1.49 OOOXXOXXX 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.461.501.541.581.621.641.66 Body
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956222 1.64 ---OOOOXOXOXXX 11.00
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955807 1.58 -OOOOXOOXXX 9.00
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK SokolovAK Sokolov
955710 1.58 --OOOOXOXXX 8.00
4 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955320 1.46 -XOOXOXXX 7.00
5 Veronika FialováVeronika Fialová
TJ KlatovyTJ Klatovy
965424 1.36 OXOXXX 6.00
6 Dominika DvořákováDominika Dvořáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
965225 1.31 XOXXX 5.00
7 Anna ČechockáAnna Čechocká
SKP Union ChebSKP Union Cheb
965313 0 XXX
8 Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
965518 0 XXX
9 Anna JankovcováAnna Jankovcová
TJ KlatovyTJ Klatovy
96 0 XXX
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.203.403.60 Body
1 Vladimír DušekVladimír Dušek
TJ KlatovyTJ Klatovy
910704 3.40 OOXXX 0.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.103.20 Body
1 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
TJ KlatovyTJ Klatovy
940502 2.80 -O-XOXXX 11.00
2 Lukáš BeštaLukáš Bešta
TJ KlatovyTJ Klatovy
940331 2.60 OOXOXXX 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.702.802.903.003.103.20 Body
1 Petr LoukotaPetr Loukota
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
950920 3.10 ---XO-O-OOXXX 11.00
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 2.40 OXOXXOXXX 9.00
3 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
TJ KlatovyTJ Klatovy
950622 2.20 OXOXXX 8.00
4 Ondřej BrožíkOndřej Brožík
AC DomažliceAC Domažlice
950923 2.20 XOXOXXX 7.00
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 2.00 OXXX 6.00
6 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 0 XXX
7 Luboš TůmaLuboš Tůma
TJ KlatovyTJ Klatovy
961220 0 XXX
8 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960706 0 XXX
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.90 Body
1 Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le
AC DomažliceAC Domažlice
915115 2.80 XOOOOOOXOXXX 11.00
2 Dana KodýdkováDana Kodýdková
TJ KlatovyTJ Klatovy
915123 2.70 -OO-OOXXX 9.00
3 Michaela BuchbauerováMichaela Buchbauerová
AC DomažliceAC Domažlice
945803 0 XXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
945913 2.90 ---O-OOXXOXXX 0.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.04 Body
1 Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965101 2.80 --O-O-O-O-XXX 11.00
2 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955515 2.50 XOXOXXOXXOXOXXOXXX 9.00
3 Lenka JanoutováLenka Janoutová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955320 2.00 OOXXX 8.00
4 Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956119 1.80 OXXX 7.00
5 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 0 XXX
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři

(ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej TicháčekOndřej Ticháček
AC DomažliceAC Domažlice
940528 4.43 4.414.434.164.434.393.984.19 0.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
TJ KlatovyTJ Klatovy
940502 5.71 X5.465.695.695.485.71X 11.00
2 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 5.69 4.85X5.465.465.565.69X 9.00
3 Jan KlímaJan Klíma
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
930322 5.56 4.534.275.075.075.565.35- 8.00
4 Jakub VeselýJakub Veselý
SKP Union ChebSKP Union Cheb
930214 5.31 5.065.06X5.06X5.31X 7.00
5 Jan PádeckýJan Pádecký
TJ KlatovyTJ Klatovy
940530 5.14 4.975.14-5.14--- 6.00
6 Lukáš BeštaLukáš Bešta
TJ KlatovyTJ Klatovy
940331 4.93 4.874.93-4.934.84-- 5.00
7 Jan KlausJan Klaus
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
940428 4.90 X4.544.794.794.834.904.89 4.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
950403 5.80 5.48XX5.485.705.575.80 11.00
2 Daniel KnotekDaniel Knotek
SKP Union ChebSKP Union Cheb
960918 5.12 5.124.895.075.125.094.814.94 9.00
3 Jiří ŠolcJiří Šolc
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
951121 5.09 4.79X4.534.794.525.094.36 8.00
4 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980523 5.05 4.934.484.914.935.02X5.05 7.00
5 Jan NovákJan Novák
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
960330 4.95 4.344.73X4.73X4.794.95 6.00
6 Jakub LedvinaJakub Ledvina
AC DomažliceAC Domažlice
950926 4.67 3.744.514.554.554.494.674.49 5.00
7 Lubomír BartošLubomír Bartoš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
961209 4.62 4.424.374.464.464.344.544.62 4.00
8 Tomáš NěmečekTomáš Němeček
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
950326 4.60 4.414.574.464.574.334.604.51 3.00
9 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 4.38 4.384.204.184.38 2.00
10 Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
951214 4.11 4.114.04X4.11 1.00
11 Jakub FišerJakub Fišer
AC DomažliceAC Domažlice
961007 4.08 4.083.962.844.08---
12 David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
981120 4.00 4.003.783.874.00
Petr SkopovýPetr Skopový
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960911 DNP 0
Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950810 DNP 0
Dominik KošekDominik Košek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950810 DNP 0
David TomaierDavid Tomaier
TJ KlatovyTJ Klatovy
950825 0 0
Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
950808 DNP XXX0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935707 4.18 X4.13X4.13X4.18X 11.00
2 Michaela BuchbauerováMichaela Buchbauerová
AC DomažliceAC Domažlice
945803 3.92 3.92X3.743.923.893.86- 9.00
MB Sabina GerlickáSabina Gerlická
AC DomažliceAC Domažlice
905720 4.67
Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le
AC DomažliceAC Domažlice
915115 DNP
Klára MixanováKlára Mixanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935323 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra HabalováPetra Habalová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
945220 4.79 4.79XX4.79XX- 7.00
2 Denisa BenešováDenisa Benešová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
946223 4.63 4.514.594.524.594.63X- 5.00
3 Adéla PlešincováAdéla Plešincová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
946023 4.47 4.16X4.474.474.124.17- 4.00
4 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
935927 4.41 4.054.174.264.264.184.413.04 3.00
5 Markéta KališováMarkéta Kališová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
936122 4.34 4.324.094.154.324.344.063.37 2.00
6 Michaela SoalastikováMichaela Soalastiková
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
956208 3.67 3.603.673.423.673.422.77X 1.00
Iveta ŠtětinováIveta Štětinová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
936014 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965107 4.81 X4.674.434.674.544.814.35 11.00
2 Veronika KoppováVeronika Koppová
TJ SušiceTJ Sušice
955414 4.72 4.624.554.404.624.464.584.72 9.00
3 Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ SušiceTJ Sušice
965111 4.59 4.294.334.594.594.234.324.42 8.00
4 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955422 4.59 4.36XX4.364.59XX 7.00
5 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956222 4.57 4.524.574.244.574.464.534.39 6.00
6 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
AK SokolovAK Sokolov
966113 4.47 4.304.404.324.403.994.204.47 5.00
7 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
955901 4.47 4.47XX4.474.384.16X 4.00
8 Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956119 4.27 X4.074.144.144.124.27X 3.00
9 Lenka JežkováLenka Ježková
TJ KlatovyTJ Klatovy
956023 4.08 4.053.934.084.08 2.00
10 Markéta MaláMarkéta Malá
AK SokolovAK Sokolov
955312 4.08 X3.964.084.08 1.00
11 Jesika HlaváčováJesika Hlaváčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
965518 4.02 4.014.023.954.02
12 Kristina KováčováKristina Kováčová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
965909 4.00 4.003.91X4.00
13 Zuzana PetrováZuzana Petrová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
966208 3.99 3.953.003.993.99
14 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
985330 3.88 3.883.753.793.88
15 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
965324 3.86 3.833.863.803.86
16 Kateřina KleinováKateřina Kleinová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
965730 3.35 3.253.143.353.35
Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková
AC DomažliceAC Domažlice
955109 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina RonešováKateřina Ronešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945928 10.73 10.70X10.3110.7009.5510.2010.73 7.00
2 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945118 10.32 10.2710.3210.1410.3210.3210.1010.22 5.00
3 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
935927 09.65 09.29X08.9909.2909.6109.6509.61 4.00
4 Petra MachtováPetra Machtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
935730 09.54 09.16X09.3509.3509.4809.54X 3.00
5 Petra HabalováPetra Habalová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
945220 08.54 08.3207.7808.5408.5408.3808.1606.81 2.00
6 Jana MüllerováJana Müllerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
945118 07.83 06.9606.9006.7006.9607.2807.0307.83 1.00
Iveta ŠtětinováIveta Štětinová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
936014 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 10.83 09.7810.8308.7410.8310.1410.2909.52 11.00
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.60 09.7610.1110.6010.6010.0110.0610.28 9.00
3 Ellen ŠevčíkováEllen Ševčíková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
955828 09.82 09.2209.5009.8209.8208.4808.4009.18 8.00
4 Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
955525 09.46 09.4609.0009.3109.4608.6508.9009.30 7.00
5 Veronika FialováVeronika Fialová
TJ KlatovyTJ Klatovy
965424 09.40 X09.4009.2009.40X09.0309.06 6.00
6 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 09.35 XX08.9208.9209.3508.8108.94 5.00
7 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 09.31 08.3108.5808.4208.5809.31XX 4.00
8 Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
955224 08.88 08.2808.3508.8808.8808.5608.2808.23 3.00
9 Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965917 08.45 07.7008.4308.4508.45 2.00
10 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955501 08.18 07.5607.3108.1808.18 1.00
11 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
966123 07.94 07.9407.3807.7307.94
12 Nikola MatejčíkováNikola Matejčíková
TJ KlatovyTJ Klatovy
956227 07.10 X06.6607.1007.10
13 Anna ČechockáAnna Čechocká
SKP Union ChebSKP Union Cheb
965313 07.08 07.0806.3106.5907.08
14 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK SokolovAK Sokolov
956023 06.62 05.7906.4806.6206.62
15 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 06.16 06.1605.7706.0606.16
Anastasiya ShklyarskaAnastasiya Shklyarska
TJ KlatovyTJ Klatovy
965825 DNP
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
966212 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 14.86 X14.74X14.74XX14.86 11.00
2 Vít PojarVít Pojar
TJ KlatovyTJ Klatovy
950214 13.20 X13.20X13.2013.00X12.63 9.00
3 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960706 11.42 10.8211.0811.4211.42X-11.26 8.00
4 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 11.30 10.7111.2011.3011.3011.02X11.14 7.00
5 Petr LoukotaPetr Loukota
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
950920 10.63 -09.7610.6310.6310.1010.1510.17 6.00
6 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
950808 10.50 X10.50X10.5010.45X- 5.00
7 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
TJ KlatovyTJ Klatovy
950622 09.69 09.2409.6909.6909.69XXX 4.00
8 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 09.59 09.5909.4909.2809.5909.5609.00X 3.00
9 Jan ČivišJan Čiviš
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
950101 09.57 09.3608.8009.5709.57 2.00
10 Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
961120 09.18 08.6108.6309.1809.18 1.00
11 Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
951214 07.86 07.8606.95-07.86
12 Jan KadlecJan Kadlec
TJ KlatovyTJ Klatovy
960320 06.77 06.6406.7706.5306.77
MB Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
951108 13.52
Michal HruškaMichal Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950810 -
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SiegelmannováPetra Siegelmannová
TJ KlatovyTJ Klatovy
926028 10.10 10.1009.1509.5910.1009.7609.99X 11.00
2 Jana KřížováJana Křížová
TJ KlatovyTJ Klatovy
925928 09.86 09.86X09.5809.8609.2809.59X 9.00
3 Martina JandováMartina Jandová
TJ KlatovyTJ Klatovy
925413 08.63 08.1208.3208.0808.3207.7208.1908.63 8.00
4 Iva DvořákováIva Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925913 07.76 06.6906.9807.1907.1907.5307.7607.55 7.00
5 Barbora PlzákováBarbora Plzáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935306 07.40 07.1107.0507.4007.4006.9806.9606.35 6.00
6 Barbora HessováBarbora Hessová
AC DomažliceAC Domažlice
916008 07.25 06.2307.2506.8207.2507.1906.8406.33 5.00
7 Lucie MihálováLucie Mihálová
AC DomažliceAC Domažlice
945228 06.88 06.2006.8806.5406.8805.4205.0606.22 4.00
Šarlota StehlíkováŠarlota Stehlíková
AC DomažliceAC Domažlice
935304 DNP
Barbora BerouškováBarbora Beroušková
AC DomažliceAC Domažlice
925218 DNP
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš ProcházkaAleš Procházka
TJ KlatovyTJ Klatovy
930929 13.02 12.5113.02X13.0213.00X12.68 11.00
2 Milan ŠochmanMilan Šochman
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
940914 12.72 12.6211.94X12.62X12.4312.72 9.00
3 Martin SvatošMartin Svatoš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
940413 12.42 11.5811.9412.1512.1511.1612.4212.13 8.00
4 Jiří StehnoJiří Stehno
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930220 11.89 11.4710.9811.3611.4711.3311.6011.89 7.00
5 Jan KlausJan Klaus
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
940428 11.62 10.9211.5811.2211.5810.9811.5111.62 6.00
6 Jan VacikarJan Vacikar
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
941128 10.36 09.0009.8810.1010.1010.3610.0509.92 5.00
7 Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
931027 10.13 10.13XX10.1308.7309.26X 4.00
8 Matěj DvořákMatěj Dvořák
TJ KlatovyTJ Klatovy
930908 09.84 09.8409.38X09.84XX- 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 12.79 12.79XX12.79XXX 11.00
2 Vojtěch KyselýVojtěch Kyselý
TJ KlatovyTJ Klatovy
921108 10.93 10.26X10.1010.2610.0110.1310.93 9.00
3 Vladimír DušekVladimír Dušek
TJ KlatovyTJ Klatovy
910704 10.57 10.1610.18X10.1810.57-- 8.00
4 Václav SternerVáclav Sterner
TJ KlatovyTJ Klatovy
910514 10.15 10.0609.9010.0610.0610.0010.15X 7.00
5 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
TJ KlatovyTJ Klatovy
910729 09.15 -08.3508.6808.6808.8409.1509.05 6.00
6 Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec
TJ KlatovyTJ Klatovy
910312 09.09 09.0908.7208.4509.0907.9008.5308.74 5.00
7 Jakub VolánekJakub Volánek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
910531 09.00 08.6808.62X08.68X09.0007.93 4.00
8 Ondřej TicháčekOndřej Ticháček
AC DomažliceAC Domažlice
940528 06.52 -X05.1605.1606.0906.52X 3.00
Michal OsvaldMichal Osvald
TJ KlatovyTJ Klatovy
920427 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 50.70 11.00
2 David TomaierDavid Tomaier
TJ KlatovyTJ Klatovy
950825 35.95 9.00
3 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 35.50 8.00
4 Vít PojarVít Pojar
TJ KlatovyTJ Klatovy
950214 32.56 7.00
5 Petr LoukotaPetr Loukota
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
950920 31.02 6.00
6 Václav DedekVáclav Dedek
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
961120 25.67 5.00
7 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
950808 24.52 4.00
8 Ondřej BrožíkOndřej Brožík
AC DomažliceAC Domažlice
950923 23.72 3.00
9 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 18.64 2.00
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta ŠpererováIveta Špererová
TJ KlatovyTJ Klatovy
935414 29.47 11.00
2 Jana KřížováJana Křížová
TJ KlatovyTJ Klatovy
925928 29.25 9.00
3 Iva DvořákováIva Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925913 19.83 8.00
4 Lucie MihálováLucie Mihálová
AC DomažliceAC Domažlice
945228 18.88 7.00
Barbora BerouškováBarbora Beroušková
AC DomažliceAC Domažlice
925218 DNP
Šarlota StehlíkováŠarlota Stehlíková
AC DomažliceAC Domažlice
935304 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945118 28.48 7.00
2 Petra MachtováPetra Machtová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
935730 23.84 5.00
3 Kateřina RonešováKateřina Ronešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945928 20.62 4.00
4 Denisa BenešováDenisa Benešová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
946223 19.98 3.00
5 Jana MüllerováJana Müllerová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
945118 19.26 2.00
Iveta ŠtětinováIveta Štětinová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
936014 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára HolečkováSára Holečková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
966123 23.61 11.00
2 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 22.83 9.00
3 Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956119 22.25 8.00
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
965107 21.46 7.00
5 Eva BerkováEva Berková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955515 21.13 6.00
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955807 20.29 5.00
7 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 19.37 4.00
8 Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 19.16 3.00
9 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 17.54 2.00
10 Dominika HolubováDominika Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
955224 14.79 1.00
11 Barbora VildováBarbora Vildová
AK SokolovAK Sokolov
956213 14.69
12 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK SokolovAK Sokolov
956023 13.65
MB Kateřina LopatováKateřina Lopatová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
956014 18.79
MB Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955315 17.80
MB Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
955501 16.89
MB Tereza SlabáTereza Slabá
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
170996 14.36
Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
955525 0
Anastasiya ShklyarskaAnastasiya Shklyarska
TJ KlatovyTJ Klatovy
965825 DNP
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
966212 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš ProcházkaAleš Procházka
TJ KlatovyTJ Klatovy
930929 42.10 11.00
2 Jan KlausJan Klaus
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
940428 35.79 9.00
3 Martin SvatošMartin Svatoš
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
940413 32.34 8.00
4 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
TJ KlatovyTJ Klatovy
940502 31.07 7.00
5 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 30.84 6.00
6 Jan VacikarJan Vacikar
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
941128 30.25 5.00
7 Michal PospíšilMichal Pospíšil
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
931027 29.99 4.00
8 Matěj DvořákMatěj Dvořák
TJ KlatovyTJ Klatovy
930908 22.26 3.00
Patrik LeňkoPatrik Leňko
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
930429 DNP
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 42.31 11.00
2 Jakub VolánekJakub Volánek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
910531 32.08 9.00
3 Vladimír DušekVladimír Dušek
TJ KlatovyTJ Klatovy
910704 30.15 8.00
4 Václav SternerVáclav Sterner
TJ KlatovyTJ Klatovy
910514 26.23 7.00
5 Miroslav ÚlovecMiroslav Úlovec
TJ KlatovyTJ Klatovy
910312 24.96 6.00
6 Vojtěch KyselýVojtěch Kyselý
TJ KlatovyTJ Klatovy
921108 18.92 5.00
Michal OsvaldMichal Osvald
TJ KlatovyTJ Klatovy
920427 DNP
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJKLA TJKLA TJ Klatovy{8} 111.00
2 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 044.00
3 KVARY KVARY AC Start Karlovy Vary{8} 040.00
4 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 037.00
5 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice{8} 007.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 1500 m, disk 1,75kg, koule 6kg, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m, dálka
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJKLA TJKLA TJ Klatovy{8} 093.00
2 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy Vary{8} 082.00
3 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany{8} 058.00
4 CHODO CHODO ŠAK Chodov{8} 057.00
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 056.00
6 UNICH UNICH SKP Union Cheb{8} 051.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 1500 m, 110 m př., 4x400 m, disk 1,5kg, koule 5kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany{8} 123.50
2 CHODO CHODO ŠAK Chodov{8} 107.00
3 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice{8} 092.00
4 TJKLA TJKLA TJ Klatovy{8} 061.00
5 UNICH UNICH SKP Union Cheb{8} 045.50
6 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 036.50
7 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 030.50
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 800 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 3x300 m, 100 m př.
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJKLA TJKLA TJ Klatovy{8} 147.00
2 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 098.00
3 DOMAZ DOMAZ AC Domažlice{8} 052.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany{8} 065.00
2 MILDO MILDO MÍLAŘI Domažlice{8} 052.00
3 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 040.00
4 UNICH UNICH SKP Union Cheb{8} 014.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 1500 m, 100 m př., 4x400 m, disk 1kg, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 100 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NYRAN NYRAN ATLETCLUB Nýřany{8} 196.00
2 TJKLA TJKLA TJ Klatovy{8} 061.00
3 OSTRO OSTRO TJ MDDM Ostrov{8} 056.00
AKSOK AKSOK AK Sokolov{8} 056.00
5 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-Petřín{8} 052.00
6 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA Plzeň{8} 042.00
7 SUSIC SUSIC TJ Sušice{8} 032.00
8 UNICH UNICH SKP Union Cheb{8} 015.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 100 m př., 3x300 m, disk 1kg, koule 3kg, dálka, tyč, výška, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 100 m př.
Celkem 8 závodníků