výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Pardubice (25. 9. 2010)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.53
2 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
3 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.91
5 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 950808 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.08
6 Lukáš KřížekLukáš Křížek 960303 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.18
7 Jiří KrčmářJiří Krčmář 950509 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.21
MB Tomáš NajmanTomáš Najman 970201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.66
2 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.71
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.82
4 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.83
5 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.10
6 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal 950726 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.31
7 Petr JarolímPetr Jarolím 950814 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
8 Marek Klíma Marek Klíma 960301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.51
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 25.9.2010) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.54 11.00
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.54 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.60 8.00
4 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.64 7.00
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.72 6.00
6 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.69 4.00
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.84 3.00
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 950808 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.97 2.00
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.99 1.00
5 Lukáš KřížekLukáš Křížek 960303 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.25
6 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal 950726 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.34
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.09
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.42
3 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 975306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69
4 Adéla VélováAdéla Vélová 955820 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.75
5 Veronika Doubravová Veronika Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.76
6 Lucie ČihákováLucie Čiháková 975319 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.17
7 Katarína MiklianováKatarína Miklianová 965617 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.04
2 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.31
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.60
4 Kamila DoubravováKamila Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.75
5 Nikola GrospičováNikola Grospičová 965810 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.78
6 Pavla BoháčováPavla Boháčová 965903 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.89
7 Adéla KrálováAdéla Králová 965705 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.52
2 Michaela ŽižkováMichaela Žižková 975424 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.65
3 Monika NeradováMonika Neradová 976021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.89
4 Martina LoskotováMartina Loskotová 985316 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.00
5 Tereza HurtováTereza Hurtová 965924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.01
6 Adéla JílkováAdéla Jílková 966028 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.11
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.33
2 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.44
3 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.57
4 Veronika KalinováVeronika Kalinová 975122 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.79
5 Sabina PoschlováSabina Poschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.01
6 Eliška TurkováEliška Turková 985222 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 25.9.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97 11.00
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.08 9.00
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.39 8.00
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.43 7.00
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.44 6.00
6 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.60 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 25.9.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.51 4.00
2 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.60 3.00
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.61 2.00
4 Adéla VélováAdéla Vélová 955820 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.75 1.00
5 Michaela ŽižkováMichaela Žižková 975424 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
6 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 975306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.81
8 Kamila DoubravováKamila Doubravová 975111 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.69 11.00
2 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.38 9.00
3 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.41 8.00
4 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.89 7.00
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 17.91 6.00
6 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.11 5.00
7 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.11 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.19 3.00
2 František WiesnerFrantišek Wiesner 960523 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.29 2.00
3 Dominik ŠejstalDominik Šejstal 950217 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.31 1.00
4 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.61
5 Lukáš SchořLukáš Schoř 950402 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18.81
6 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 18.82
7 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.06
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SvobodaMichal Svoboda 950608 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.16
2 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 19.31
3 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 951019 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.32
4 Lukáš KřížekLukáš Křížek 960303 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 19.86
5 Petr JarolímPetr Jarolím 950814 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.23
6 Tomáš ZoubekTomáš Zoubek 960429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.28
Kamil KolářKamil Kolář 960112 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek ŠvihálekRadek Švihálek 960508 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.44
2 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.89
3 Michal FrancMichal Franc 970120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.42
4 Daniel KrouzaDaniel Krouza 970228 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 22.27
MB Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 18.55
MB Josef ChmelařJosef Chmelař 980614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.04
Celkem 6 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.04 11.00
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 19.74 9.00
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.25 8.00
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.38 7.00
5 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.51 6.00
6 Věra TrejbalováVěra Trejbalová 965325 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 20.63 5.00
7 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.73 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 975306 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20.88 3.00
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.93 2.00
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.04
4 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.08
5 Lucie ČihákováLucie Čiháková 975319 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.29
6 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 975220 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21.38
7 Adéla SkutilováAdéla Skutilová 975326 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.78
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŽižkováMichaela Žižková 975424 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.94 1.00
2 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 975524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.08
3 Monika NeradováMonika Neradová 976021 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.12
4 Barbora HálováBarbora Hálová 975502 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.52
5 Viktorie HanušováViktorie Hanušová 975920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.73
6 Simona ŽďárskáSimona Žďárská 966024 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.06
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika KalinováVeronika Kalinová 975122 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.40
2 Martina LoskotováMartina Loskotová 985316 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.17
3 Radka ČermákováRadka Čermáková 976219 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.48
4 Eliška TurkováEliška Turková 985222 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.68
5 Nikola JankováNikola Janková 975528 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.74
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 36.53 11.00
2 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 39.13 9.00
3 Daniel WernerDaniel Werner 960312 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 39.63 8.00
4 Štěpán JáklŠtěpán Jákl 950307 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.99 7.00
5 Filip KrigovskýFilip Krigovský 951130 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 42.64 6.00
6 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal 950726 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 43.55 5.00
7 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.67 4.00
Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JarolímPetr Jarolím 950814 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.72 3.00
2 Petr VybíralPetr Vybíral 951101 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.47 2.00
3 Jan KarasJan Karas 950623 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 45.60 1.00
4 Daniel KrouzaDaniel Krouza 970228 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 47.38
5 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 960701 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.58
6 Jakub ČernýJakub Černý 960429 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 48.87
Michael PetráčekMichael Petráček 960802 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNS
Marek ToufarMarek Toufar 960619 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNS
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44.02 11.00
2 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.59 9.00
3 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.63 7.00
4 Lucie ČihákováLucie Čiháková 975319 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.72 6.00
5 Klára KopalováKlára Kopalová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.86 5.00
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.43 2.00
7 Anna BartolottiAnna Bartolotti 975625 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.90
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.20 8.00
2 Nikola GrospičováNikola Grospičová 965810 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.04 4.00
3 Lucie ŠmejdováLucie Šmejdová 975209 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 46.28 3.00
4 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 975220 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 47.38 1.00
5 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 966024 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.72
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.91
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:10.31 11.00
2 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:13.95 9.00
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:16.42 8.00
4 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.05 6.00
5 Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:27.25 4.00
6 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:29.42 2.00
7 Tomáš ZoubekTomáš Zoubek 960429 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:29.71 1.00
8 Michael PetráčekMichael Petráček 960802 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:29.71
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip MačekFilip Maček 960325 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.13 7.00
2 Jan StřelečekJan Střeleček 951009 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:24.70 5.00
3 Marek LochmanMarek Lochman 960328 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:28.51 3.00
4 Tomáš JiruškaTomáš Jiruška 960330 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:39.69
5 Štěpán ŠídloŠtěpán Šídlo 960104 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:50.14
MB Josef ChmelařJosef Chmelař 980614 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:41.41
Vítek VejrVítek Vejr 980524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.34 11.00
2 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:30.27 9.00
3 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 966024 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.30 8.00
4 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:36.88 7.00
5 Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:38.21 5.00
6 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 955201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:40.44 4.00
7 Klára KopalováKlára Kopalová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:40.91 3.00
8 Barbora KučerováBarbora Kučerová 965423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:41.02 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna JustlováKristýna Justlová 975219 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:36.99 6.00
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:42.24 1.00
3 Tereza HurtováTereza Hurtová 965924 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.63
4 Nela VítováNela Vítová 975419 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:48.30
5 Kateřina VálováKateřina Válová 956220 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:48.97
6 Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová 975514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:51.58
7 Nikola JanatováNikola Janatová 956229 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:52.76
Anna JelínkováAnna Jelínková 975711 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Kateřina SabolováKateřina Sabolová 985608 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:57.87 11.00
2 Jan KarasJan Karas 950623 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:59.18 9.00
3 Martin SkopecMartin Skopec 951003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:00.23 8.00
4 Marek MervartMarek Mervart 970220 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:10.21 7.00
5 Ondra HojnýOndra Hojný 950926 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:19.92 6.00
6 David KoubskýDavid Koubský 960923 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:29.81 5.00
7 Martin BurkoňMartin Burkoň 951026 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:31.28 4.00
8 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko 960731 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:33.19 3.00
9 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 5:40.06 2.00
10 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:59.37 1.00
11 Luboš KořínekLuboš Kořínek 951002 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 6:26.34
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:23.76 11.00
2 Simona CouralováSimona Couralová 965501 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:26.94 9.00
3 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:33.92 8.00
4 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:40.70 7.00
5 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 985822 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:43.24 6.00
6 Natálie WetckeováNatálie Wetckeová 975810 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:49.86 5.00
7 Anna KloudováAnna Kloudová 965713 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:50.63 4.00
8 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:51.71 3.00
9 Renata KubíkováRenata Kubíková 965109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:53.68 2.00
10 Michaela PilzováMichaela Pilzová 975527 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:55.95 1.00
11 Kristýna HejnáKristýna Hejná 956103 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6:15.60
Barbora TipkováBarbora Tipková 955315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 12 závodníků

3000 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PavelJan Pavel 950301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:18.93 11.00
2 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:57.18 9.00
3 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:57.39 8.00
4 Marek LukášMarek Lukáš 970601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:03.83 7.00
5 Jakub ČervenýJakub Červený 950114 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:06.37 6.00
6 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 11:06.72 5.00
7 Jakub VojáčekJakub Vojáček 951007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:08.85 4.00
8 Marek ZámečníkMarek Zámečník 950615 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:41.38 3.00
9 Otakar BartůněkOtakar Bartůněk 960117 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 12:56.44 2.00
Tomáš MedunaTomáš Meduna 951024 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk 951002 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.48 11.00
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.49 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.52 8.00
4 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.69 7.00
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 14.74 6.00
6 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.75 5.00
7 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.95 4.00
8 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.12 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik BrožDominik Brož 960510 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.06 3.00
2 Mikuláš HavelMikuláš Havel 961001 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.01 1.00
3 Vít MolvaVít Molva 950820 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.82
4 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 960501 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 17.14
5 Marek JanákMarek Janák 960821 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.62
6 Ondřej ČesákOndřej Česák 950927 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.85
MB Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 15.69
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.37 11.00
2 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.83 9.00
3 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16.05 8.00
4 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.14 7.00
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.31 6.00
6 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.69 5.00
7 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková 955401 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.49 4.00
8 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 965405 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 17.81 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KubaštováEliška Kubaštová 965427 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17.67 3.00
2 Pavla BoháčováPavla Boháčová 965903 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 17.95 1.00
3 Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.02
4 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.10
5 Monika KomárkováMonika Komárková 955727 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.55
6 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 965707 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 18.62
7 Andrea ProuzováAndrea Prouzová 975426 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.15
Celkem 7 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.91 11.00
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.26 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 27.34 8.00
4 Dominik BrožDominik Brož 960510 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 28.92 7.00
5 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 29.59 6.00
6 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 29.62 5.00
7 Martin PerutkaMartin Perutka 950314 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.34 4.00
8 Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk 951002 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 32.74
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich DumekJindřich Dumek 950423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.56 3.00
2 Ondřej ČesákOndřej Česák 950927 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.04 2.00
3 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 960501 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 31.21 1.00
4 Jan BöhmJan Böhm 970211 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 31.64
5 Vít MolvaVít Molva 950820 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 31.90
6 Vít MüllerVít Müller 960831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.79
7 Marek JanákMarek Janák 960821 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.84
8 Kristián DuhaKristián Duha 960801 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 32.85
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.05
2 Petr KaiserPetr Kaiser 970627 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 33.25
3 Lukáš BečkaLukáš Bečka 970415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 34.54
4 Marek JandaMarek Janda 961018 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.70
5 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 35.32
6 Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.78
7 Lukáš KinčlLukáš Kinčl 960307 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 35.87
8 Matěj DědekMatěj Dědek 961016 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 36.74
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.05 11.00
2 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.44 9.00
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 32.02 8.00
4 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková 955401 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.22 7.00
5 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.77 5.00
6 Eliška KubaštováEliška Kubaštová 965427 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.83 3.00
7 Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková 955324 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 36.19
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 965405 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 33.23 6.00
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 975310 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 34.52 2.00
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.95 1.00
4 Vanessa WurmováVanessa Wurmová 965823 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.36
5 Zdena OrltováZdena Orltová 955307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.83
6 Kristýna JustlováKristýna Justlová 975219 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 36.08
7 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 965707 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 40.11
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ŠikolováTereza Šikolová 965510 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 33.81 4.00
2 Kateřina MilinkováKateřina Milinková 965131 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.26
3 Zuzana MuniováZuzana Muniová 965607 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.32
4 Pavlína MarkováPavlína Marková 975524 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.11
5 Anna BartolottiAnna Bartolotti 975625 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.25
6 Tereza JelínkováTereza Jelínková 966230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 41.86
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin TomášMartin Tomáš 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:09.05 11.00
2 Matěj PařízekMatěj Pařízek 960427 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:12.00 9.00
3 Michal KyusMichal Kyus 950122 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:24.73 8.00
4 Ondřej VeselýOndřej Veselý 950828 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:44.13 7.00
5 Filip SvatošFilip Svatoš 970902 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:53.35 6.00
6 Jakub NovákJakub Novák 960621 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6:02.93 5.00
7 Pavel KopczykPavel Kopczyk 961221 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:20.83 4.00
Ondřej PolákOndřej Polák 950914 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Jan BosákJan Bosák 961122 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Miloš KalousMiloš Kalous 951031 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík 960819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Šimon ZemanŠimon Zeman 951019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 12 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Rillich, Šejstal, Vobecký, Kuklík A-Rillich, Šejstal, Vobecký, Kuklík A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.36 11.00
2 A-Böhm, Lepič, Zeman, Trojan A-Böhm, Lepič, Zeman, Trojan Atletika ChrudimAtletika Chrudim 30.89 7.50
3 A-Fischer, Karásek, Maček, Dostrašil A-Fischer, Karásek, Maček, Dostrašil TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.24 6.00
4 Kotrba, Nejedlý, Picmaus, Vorlíček Kotrba, Nejedlý, Picmaus, Vorlíček TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 33.16 3.00
5 Kříž, Egrt, Dědek, Kinčl Kříž, Egrt, Dědek, Kinčl AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 33.53 1.00
6 A-Müller, Bečka, Franc, Koubský A-Müller, Bečka, Franc, Koubský TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.70
A-Kolář, Schoř, Střeleček, Werner A-Kolář, Schoř, Střeleček, Werner TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
A-Krigovský, Novotný, Kratochvíl, Duha A-Krigovský, Novotný, Kratochvíl, Duha ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Tuček, Bezák, Řezníček, Bakalár B-Tuček, Bezák, Řezníček, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.81 9.00
2 B-Chuděj, Lochman, Lukáš, Štěpánek B-Chuděj, Lochman, Lukáš, Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.83 5.00
3 B-Tupec, Rapp, Preisler, Klíma B-Tupec, Rapp, Preisler, Klíma TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.67 4.00
4 B-Holý, Langr, Toufar, Zrůst B-Holý, Langr, Toufar, Zrůst Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.31 2.00
5 B-Rovenský, Štaňko, Veselý, Vojáček B-Rovenský, Štaňko, Veselý, Vojáček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.92
6 B-Štěrba, Bělka, Krupa, Škareda B-Štěrba, Bělka, Krupa, Škareda ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 34.15
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Janák, Šmíd, Pánek, Dumek C-Janák, Šmíd, Pánek, Dumek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.89 7.50
2 D-Svatoš, Pavel, Červený, Špriňar D-Svatoš, Pavel, Červený, Špriňar TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.26
3 C-Kopczyk, Hojný, Koníček, Šlégr C-Kopczyk, Hojný, Koníček, Šlégr TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 38.15
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Doubravová V., Doubravová K., Vosáhlová, Dvořáková A-Doubravová V., Doubravová K., Vosáhlová, Dvořáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 32.41 11.00
2 A-Marková,Žižková,Šimonová,Neradová A-Marková,Žižková,Šimonová,Neradová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.55 9.00
3 A-Vélová, Skirčaková, Kalinová, Šikolová A-Vélová, Skirčaková, Kalinová, Šikolová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.68 8.00
4 A-Šmejdová, Hovorková, Králová, Trejbalová A-Šmejdová, Hovorková, Králová, Trejbalová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 32.74 7.00
5 A-Kubištová E., Kubištová A., Skutková, Janková A-Kubištová E., Kubištová A., Skutková, Janková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32.78 6.00
6 A-Mazánková, Pekařová, Horáková, Svobodová A-Mazánková, Pekařová, Horáková, Svobodová Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33.84 3.00
7 Boháčová, Plodrová, Hálová, Prokopová Boháčová, Plodrová, Hálová, Prokopová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 36.89
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Břehová, Pöschlová, Drunecká, Jílková B-Břehová, Pöschlová, Drunecká, Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.35 5.00
2 B-Muniová, Smolíková, Šrámková, Žďárská B-Muniová, Smolíková, Šrámková, Žďárská TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.80 4.00
3 B-Švejnohová, Bičíková, Janatová, Válová B-Švejnohová, Bičíková, Janatová, Válová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 34.18 2.00
4 C-Orltová, Marvanová, Horynová, Nobilisová C-Orltová, Marvanová, Horynová, Nobilisová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.51 1.00
5 B-Oulehlová, Kudrnáčová, Šanatová, Jelínková K. B-Oulehlová, Kudrnáčová, Šanatová, Jelínková K. Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 35.57
6 B-Laubová, Lédlová Kl., Štěpánková, Dušková B-Laubová, Lédlová Kl., Štěpánková, Dušková Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.95
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Tuček, Pánek, Dumek A-Tuček, Pánek, Dumek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.07 11.00
2 A-Střeleček, Werner, Tomáš A-Střeleček, Werner, Tomáš TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:05.10 9.00
3 A-Jákl, Maček, Karásek A-Jákl, Maček, Karásek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:05.99 8.00
4 A-Kratochvíl, Krigovský, Havlíček A-Kratochvíl, Krigovský, Havlíček ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:08.63 6.00
5 A-Lietavec, Zámečník, Zoubek A-Lietavec, Zámečník, Zoubek TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:14.16 3.00
6 A-Böhm, Budík, Toufar A-Böhm, Budík, Toufar Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:16.14 2.00
7 Karas, Janíček, Štěpanovský Karas, Janíček, Štěpanovský TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:23.68
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Kregl, Pařízek, Hromadník B-Kregl, Pařízek, Hromadník A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:08.58 7.00
2 B-Škareda, Hrbek, Duha B-Škareda, Hrbek, Duha ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:12.40 5.00
3 B-Česák, Chuděj, Kolář B-Česák, Chuděj, Kolář TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:13.52 4.00
4 B-Langr, Bosák, Zrůst B-Langr, Bosák, Zrůst Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:21.51
5 B-Veselý O., Vojáček, Tichý B-Veselý O., Vojáček, Tichý TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:42.20
B-Vybíral, Janda, Novák B-Vybíral, Janda, Novák TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Lukáš, Lochman, Štěpánek C-Lukáš, Lochman, Štěpánek TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:17.24 1.00
2 C-Šmíd, Skopec, Hlaváč C-Šmíd, Skopec, Hlaváč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:20.24
3 C-Novák, Bartůněk, Bělka C-Novák, Bartůněk, Bělka ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:26.33
4 D-Červený, Hojný, Pavel D-Červený, Hojný, Pavel TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.27
5 E-Kopczyk, Mervart, Koníček E-Kopczyk, Mervart, Koníček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:32.31
6 F-Svatoš, Šlégl, Špriňar F-Svatoš, Šlégl, Špriňar TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:50.66
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Kopalová, Riedlová, Zemanová A-Kopalová, Riedlová, Zemanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:17.99 11.00
2 A-Boudová, Ludvíková, Prokopová A-Boudová, Ludvíková, Prokopová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:22.02 9.00
3 A-Drunecká, Auersvaldová, Jílková A-Drunecká, Auersvaldová, Jílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.19 8.00
4 A-Kubištová E., Chryzcyk, Homolová A-Kubištová E., Chryzcyk, Homolová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:23.68 7.00
5 A-Justlová, Janatová, Šmejdová A-Justlová, Janatová, Šmejdová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:25.76 5.00
6 A-Pilařová, Šrámková, Procházková A-Pilařová, Šrámková, Procházková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:27.22 3.00
7 A-Pekařová, Sabolová, Lédlová Kl. A-Pekařová, Sabolová, Lédlová Kl. Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:37.86
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Doubravová K., Horynová, Dobrovodská C-Doubravová K., Horynová, Dobrovodská A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:23.99 6.00
2 B-Bičíková, Válová, Švejnohová B-Bičíková, Válová, Švejnohová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:26.01 4.00
3 B-Bičianová, Skirčaková, Žuchová B-Bičianová, Skirčaková, Žuchová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:28.23 2.00
4 B-Jenčíková K., Kučerová, Malá B-Jenčíková K., Kučerová, Malá A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.71 1.00
5 B-Bartolotti, Loskotová, Koldinská B-Bartolotti, Loskotová, Koldinská TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:31.23
6 B-Kubíková, Vítová, Michelčíková B-Kubíková, Vítová, Michelčíková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:33.19
7 C-Couralová, Oulehlová, Janková C-Couralová, Oulehlová, Janková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:34.22
8 B-Štěpánková, Jelínková, Nešická B-Štěpánková, Jelínková, Nešická Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:39.05
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.79 Body
1 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 1.79 ----OO---O-XXOOOXXX 11.00
2 Vít MolvaVít Molva
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950820 1.73 -----O-OOOOXOXXXX 9.00
3 Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
961001 1.70 ----OOO-XXOXXOXXOXXX 8.00
4 Jiří KrčmářJiří Krčmář
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950509 1.64 --OOOXOOOXOXXX 7.00
5 Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
950916 1.61 -OOOOOOXOXXX 6.00
6 Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
951019 1.58 ---OOOXXOXXX 5.00
7 David ZemanDavid Zeman
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960913 1.55 OOOOXXOOXXX 4.00
8= Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970119 1.55 -OOOOXOXXX 2.50
8= Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 1.55 ---OOXO-XXX 2.50
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 1.55 ---O-XXO-XXX 1.00
11= Lukáš RovenskýLukáš Rovenský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960309 1.50 OOOOOXXX
11= Michal SvobodaMichal Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950608 1.50 -OOOOXXX
13 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960508 1.50 OOOXOOXXX
14 Luboš KořínekLuboš Kořínek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951002 1.50 OXOXOOOXXX
15 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970627 1.50 ---OXOXXX
16 Patrik ŠtaňkoPatrik Štaňko
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960731 1.45 XOOOXXOXXX
17 Jirka MaříkJirka Mařík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950921 1.40 OOOXXX
18 Tomáš VondrákTomáš Vondrák
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
950925 1.40 -OXOXXX
19 Dominik ŽákDominik Žák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
951130 1.40 XXOOXXOXXX
20 Lukáš KinčlLukáš Kinčl
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
960307 1.35 XXOOXXX
Patrik VltavskýPatrik Vltavský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
961028 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.481.511.541.57 Body
1 Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965411 1.54 --O-OOXO-OXXX 11.00
2 Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
966024 1.54 --OOOOXOOXOXXX 9.00
3 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965510 1.51 --OOOOXOXXOXXX 8.00
4 Nzabi Jennifer ZaNzabi Jennifer Za
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955823 1.51 OOOXOOXOXOXXOXXX 7.00
5= Darina MazánkováDarina Mazánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965211 1.40 OOOOOXXX 5.50
5= Veronika PekařováVeronika Pekařová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965122 1.40 OOOOOXXX 5.50
7 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975121 1.40 O-OXXOOXXX 4.00
8 Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955324 1.40 --OXOXXOXXX 3.00
9 Kristýna HejnáKristýna Hejná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
956103 1.35 OOOOXXX 2.00
10 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975222 1.35 OOOXOXXX 1.00
11 Kateřina ZáviškováKateřina Závišková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955911 1.35 OOXOXOXXX
12 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
985822 1.35 OOOXXOXXX
13 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955525 1.30 OOOXXX
14= Marie ZáhorováMarie Záhorová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
965110 1.30 OXOOXXX
14= Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966111 1.30 OXOOXXX
16 Eliška DuškováEliška Dušková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965703 1.30 OXOXXOXXX
17 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 1.25 -XOXXX
18 Eliška SoukupováEliška Soukupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965824 1.20 XXOXXX
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.042.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.804.00 Body
1 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.80 ------O-OOOOXOOXXX 11.00
2 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950725 3.70 --------OO-OOXXX 9.00
3 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3.50 -----OO-OOXXOXXX 8.00
4 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 3.40 ----XOO-OOXOXXX 7.00
5 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 3.30 ----OOOOOXXX 6.00
6 Michal MarekMichal Marek
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960701 3.20 ---OXOOOOXXX 5.00
7= Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960625 2.80 OOOOOXXX 3.50
7= Ondřej BohuněkOndřej Bohuněk
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951002 2.80 --OOOXXX 3.50
9= Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970718 2.60 OOOXXOXXX 1.50
9= Adam KrupaAdam Krupa
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
950916 2.60 -OOXXOXXX 1.50
11 Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960831 2.40 XOOOXXX
12 Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970809 2.40 OXOXOXXX
13 Filip LangerFilip Langer
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950927 2.20 OOXXX
14 Ondřej PolákOndřej Polák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950914 2.20 XOOXXX
15= Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 2.20 OXOXXX
15= David Holý David Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 2.20 OXOXXX
17= Stanislav LepičStanislav Lepič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960823 2.20 XOXXOXXX
17= Jan BosákJan Bosák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
961122 2.20 XOXXOXXX
19= Jakub ChudějJakub Chuděj
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960519 2.04 XXOXXX
19= Marek MervartMarek Mervart
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970220 2.04 XXOXXX
David ZemanDavid Zeman
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960913 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.302.402.502.602.702.802.903.00 Body
1 Karolína HovorkováKarolína Hovorková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985607 2.90 ---O-XOOOXOXXOXXX 11.00
2 Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965808 2.70 -----OOOXXX 9.00
3 Kateřina JanatováKateřina Janatová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956208 2.60 --OOOXXOXOXXX 8.00
4 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965707 2.50 OOOOXOOXXX 7.00
5 Monika KomárkováMonika Komárková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955727 2.50 OXOOOOXOXXX 6.00
6 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975121 2.40 -OOOOXXX 5.00
7= Zuzana MuniováZuzana Muniová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965607 2.40 OOOXOXXOXXX 3.50
7= Denisa NešickáDenisa Nešická
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955626 2.40 OOOXOXXOXXX 3.50
9 Michaela BičianováMichaela Bičianová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975617 2.40 OXOOXOXXOXXX 2.00
10= Eliška ŠrámkováEliška Šrámková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965514 2.30 OOOOXXX 0.50
10= Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965823 2.30 OOOOXXX 0.50
12 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
975623 2.20 -OOXXX
13 Eliška KubaštováEliška Kubaštová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965427 2.00 OOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 6.61 11.00
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950417 6.07 9.00
3 Dominik ŠejstalDominik Šejstal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950217 5.89 8.00
4 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 5.79 7.00
5 Petr TrojanPetr Trojan
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951101 5.74 6.00
6 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 5.74 5.00
7 Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950314 5.71 4.00
8 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
951025 5.67 3.00
9 Daniel OndráčekDaniel Ondráček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
951019 5.52 2.00
10 Jiří KrčmářJiří Krčmář
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950509 5.37 1.00
11 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 5.34
12 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960819 4.96
13 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
970122 4.92
14 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970627 4.89
15 Lukáš KřížekLukáš Křížek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960303 4.85
16 Jirka MaříkJirka Mařík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950921 4.85
17 Jaroslav SchejbalJaroslav Schejbal
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
950726 4.82
18 Marek ZámečníkMarek Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950615 4.67
19 Lukáš RovenskýLukáš Rovenský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960309 4.61
20 Stanislav LepičStanislav Lepič
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960823 4.55
21 Radek ŠvihálekRadek Švihálek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960508 4.47
22 Dominik ŽákDominik Žák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
951130 4.41
Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960619 4.41
24 Marek NovotnýMarek Novotný
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
960613 4.39
25 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
960321 4.37
26 David Holý David Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 4.28
Tomáš VondrákTomáš Vondrák
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
950925 DNP
Petr VybíralPetr Vybíral
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951101 NM
Celkem 28 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956031 5.27 11.00
2 Dominika VojtíškováDominika Vojtíšková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955401 4.84 9.00
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975310 4.82 8.00
4 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 4.75 7.00
5 Barbora HálováBarbora Hálová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975502 4.72 6.00
6 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975524 4.66 5.00
7 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965916 4.61 4.00
8 Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955820 4.58 3.00
9 Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965823 4.56 2.00
10 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955204 4.47 1.00
11 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975826 4.45
12 Veronika Doubravová Veronika Doubravová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975111 4.34
13 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956012 4.34
14 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 4.33
15 Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955616 4.31
16 Sabina PoschlováSabina Poschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 4.24
17 Nzabi Jennifer ZaNzabi Jennifer Za
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955823 4.22
18 Adéla SkutilováAdéla Skutilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975326 4.15
19 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 4.07
20 Adéla KrálováAdéla Králová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
965705 4.04
21 Anna JelínkováAnna Jelínková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975711 4.02
22 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975222 4.00
23 Eliška TurkováEliška Turková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
985222 3.81
24 Jana AttaskováJana Attasková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965325 3.81
25 Michaela MíčováMichaela Míčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966008 3.78
26 Nela VítováNela Vítová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975419 3.55
27 Adéla JílkováAdéla Jílková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
966028 3.38
Nikola GrospičováNikola Grospičová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965810 NM
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 10.68 11.00
2 Kateřina SabolováKateřina Sabolová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
985608 09.91 9.00
3 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 09.63 8.00
4 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955604 09.59 7.00
5 Kristýna SukováKristýna Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955129 09.38 6.00
6 Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965131 09.23 5.00
7 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955127 09.09 4.00
8 Renata MendralováRenata Mendralová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955802 08.40 3.00
9 Katarína MiklianováKatarína Miklianová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965617 08.12 2.00
10 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 08.10 1.00
11 Zdena OrltováZdena Orltová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955307 07.99
12 Martina KyselováMartina Kyselová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975214 07.92
13 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 07.58
14 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965712 07.54
15 Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956115 07.42
16 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975705 07.40
17 Lucie FormanováLucie Formanová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966029 07.18
18 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 06.98
19 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965207 06.64
Kateřina NovákováKateřina Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
956017 DNP
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 15.12 11.00
2 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950309 13.96 9.00
3 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960523 13.55 8.00
4 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 12.86 7.00
5 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
970124 12.27 6.00
6 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 11.66 5.00
7 Daniel PoustkaDaniel Poustka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950929 11.47 4.00
8 Marek BakalárMarek Bakalár
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950511 10.97 3.00
9 Pavel KřečekPavel Křeček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950910 10.30 2.00
10 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951012 10.18 1.00
11 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 09.93
12 Martin BudíkMartin Budík
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950805 09.88
13 David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950523 09.75
14 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950121 09.72
15 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960112 08.80
16 Jakub ČernýJakub Černý
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
960429 07.95
17 Jan PicmausJan Picmaus
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960504 07.32
MB Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 08.57
Štěpán ŠídloŠtěpán Šídlo
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960104 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 42.13 11.00
2 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 40.50 9.00
3 Adam KřížAdam Kříž
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950929 36.97 8.00
4 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960523 36.94 7.00
5 Pavel KřečekPavel Křeček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950910 36.16 6.00
6 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 35.38 5.00
7 Martin BudíkMartin Budík
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950805 33.85 4.00
8 Martin BurkoňMartin Burkoň
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951026 32.80 3.00
9 David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961202 31.59 2.00
10 Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
961001 30.88 1.00
11 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 27.26
12 Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
970124 26.87
13 Daniel PoustkaDaniel Poustka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950929 26.74
14 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 24.52
15 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951012 23.84
16 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961022 22.82
17 Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950706 22.16
18 Matěj DědekMatěj Dědek
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
961016 21.40
19 Roman VanickýRoman Vanický
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950709 20.37
20 Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961213 16.29
MB Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNP
Celkem 21 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 24.37 11.00
2 Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956115 23.32 9.00
3 Kristýna SukováKristýna Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955129 23.13 8.00
4 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975705 22.38 7.00
5 Veronika JindřichováVeronika Jindřichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955101 22.32 6.00
6 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 22.02 5.00
7 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 19.65 4.00
8 Diana JahnováDiana Jahnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955718 19.45 3.00
9 Lucie FormanováLucie Formanová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966029 19.39 2.00
10 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955604 19.36 1.00
11 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 18.87
12 Žaneta LaubováŽaneta Laubová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966111 18.25
13 Karolína FořtováKarolína Fořtová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
956114 17.89
14 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965712 17.71
15 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 17.58
16 Barbora HorákováBarbora Horáková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966115 16.06
17 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965903 13.46
18 Veronika HypešováVeronika Hypešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955111 11.04
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 31.76 11.00
2 Kristýna SukováKristýna Suková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955129 29.83 9.00
3 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 28.13 8.00
4 Monika KomárkováMonika Komárková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955727 26.62 7.00
5 Barbora HorákováBarbora Horáková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966115 25.72 6.00
6 Diana JahnováDiana Jahnová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955718 25.21 5.00
7 Veronika JindřichováVeronika Jindřichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955101 25.08 4.00
8 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 22.96 3.00
9 Magdalena MachurováMagdalena Machurová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
965119 22.28 2.00
10 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975705 21.73 1.00
11 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965903 20.96
12 Renata MendralováRenata Mendralová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955802 20.46
13 Karolína FořtováKarolína Fořtová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
956114 20.27
14 Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965712 20.05
15 Nzabi Jennifer ZaNzabi Jennifer Za
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
955823 19.88
16 Veronika HypešováVeronika Hypešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955111 18.52
17 Martina KyselováMartina Kyselová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
975214 15.77
Kateřina NovákováKateřina Nováková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
956017 DNP
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950125 45.91 11.00
2 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 45.80 9.00
3 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 45.44 8.00
4 Adam KřížAdam Kříž
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
950929 38.28 7.00
5 David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
961202 34.01 6.00
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
950608 27.93 5.00
7 Ondřej PolákOndřej Polák
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950914 26.26 4.00
8 Slavomir HerajnSlavomir Herajn
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
960829 25.34 3.00
9 Martin BurkoňMartin Burkoň
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951026 25.10 2.00
10 Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951019 23.57 1.00
11 Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960819 22.81
12 Jan PicmausJan Picmaus
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960504 22.14
13 Luboš KořínekLuboš Kořínek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951002 21.78
14 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 19.56
15 Štěpán ŠídloŠtěpán Šídlo
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960104 19.26
16 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950121 18.86
17 Jan KratochvílJan Kratochvíl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961213 18.36
18 Jan NováčekJan Nováček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
951220 17.02
19 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 16.94
20 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960725 15.06
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951012 NM
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 53.77 11.00
2 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950706 45.84 9.00
3 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 45.79 8.00
4 Vojtěch MusilVojtěch Musil
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950127 45.09 7.00
5 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 40.92 6.00
6 Martin TomášMartin Tomáš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 38.20 5.00
7 Petr TrojanPetr Trojan
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
951101 38.10 4.00
8 Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960330 35.87 3.00
9 Marek Klíma Marek Klíma
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960301 35.86 2.00
10 Michal SvobodaMichal Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950608 35.76 1.00
11 David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950530 35.75
12 David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950523 32.35
13 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950328 31.86
14 Daniel PoustkaDaniel Poustka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950929 31.78
15 Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951019 31.61
16 Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960819 31.47
17 Tomáš VondrákTomáš Vondrák
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
950925 31.09
18 Roman NovákRoman Novák
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
960818 30.74
19 Adam BělkaAdam Bělka
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
961219 29.99
20 Slavomir HerajnSlavomir Herajn
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
960829 29.41
21 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950121 28.36
22 David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
960923 28.14
23 Pavel KřečekPavel Křeček
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950910 26.86
24 Tomáš BolenTomáš Bolen
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
961226 26.79
25 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 24.85
26 Štěpán JáklŠtěpán Jákl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950307 22.19
27 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960112 21.40
Celkem 27 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 30.03 11.00
2 Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955614 29.94 9.00
3 Veronika JindřichováVeronika Jindřichová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
955101 28.36 8.00
4 Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955107 27.29 7.00
5 Kateřina ZáviškováKateřina Závišková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955911 26.69 6.00
6 Darina MazánkováDarina Mazánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
965211 25.72 5.00
7 Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
966114 24.16 4.00
8 Miroslava SmolíkováMiroslava Smolíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965527 22.60 3.00
9 Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965903 22.33 2.00
10 Kristýna ŠtěpánkováKristýna Štěpánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966125 22.20 1.00
11 Jana AttaskováJana Attasková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965325 21.59
12 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 21.17
13 Lucie FormanováLucie Formanová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
966029 20.40
14 Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
965720 19.71
15 Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
965131 18.50
16 Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965207 17.06
17 Michaela MíčováMichaela Míčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966008 15.06
Renata MendralováRenata Mendralová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
955802 NM
Celkem 18 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik VltavskýPatrik Vltavský 961028 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 17:58.74 11.00
2 Filip KoníčekFilip Koníček 951023 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:00.55 9.00
3 David ŠpriňarDavid Špriňar 961113 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 18:49.71 8.00
4 Michal MarekMichal Marek 970801 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:43.77 7.00
5 Vít HlaváčVít Hlaváč 970226 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:46.11 6.00
6 Jiří ŠléglJiří Šlégl 970120 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 20:09.07 5.00
7 Tomáš TichýTomáš Tichý 961119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:42.26 4.00
8 Matěj ŠindlerMatěj Šindler 970629 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20:46.70 3.00
9 Lukáš BečkaLukáš Bečka 970415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20:48.64 2.00
10 Martin MachuraMartin Machura 970809 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:59.55 1.00
11 Vojtěch ZelenkaVojtěch Zelenka 960930 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 21:21.10
12 Michal ProcheMichal Proche 960411 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 21:45.51
13 Jan KratochvílJan Kratochvíl 961213 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22:16.54
14 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 950706 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22:34.25
Tomáš BolenTomáš Bolen 961226 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DQ
Michal FrancMichal Franc 970120 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Roman NovákRoman Novák 960818 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DQ
Václav PilařVáclav Pilař 961230 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DQ
Martin MikulaMartin Mikula 960418 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 19 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 25.9.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna GutováKristýna Gutová 976120 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19:59.16 11.00
2 Michaela BosákováMichaela Bosáková 965616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20:33.85 9.00
3 Klára LédlováKlára Lédlová 955615 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20:56.56 8.00
4 Michaela MaláMichaela Malá 955113 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:17.56 7.00
5 Miloslava LédlováMiloslava Lédlová 955615 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 21:37.97 6.00
6 Šárka BrožkováŠárka Brožková 965819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 22:32.53 5.00
7 Karolína BartákováKarolína Bartáková 976209 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22:37.13 4.00
8 Tereza MíčováTereza Míčová 955919 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22:38.69 3.00
9 Martina KyselováMartina Kyselová 975214 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23:13.54 2.00
10 Eliška DuškováEliška Dušková 965703 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23:24.65 1.00
11 Karolína FořtováKarolína Fořtová 956114 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 23:32.76
Jana MichelčíkováJana Michelčíková 985730 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Kateřina NovákováKateřina Nováková 956017 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Celkem 13 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 249.00
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 204.00
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 143.00
4 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 132.50
5 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 112.00
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 081.00
7 SAKPU SAKPU ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 062.50
8 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 061.00
9 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 012.00
Poznámky:
Do finále MČR postupují: A. C. TEPO Kladno, TJ Sokol Hradec Králové, TJ Spartak Třebíč
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 206.00
2 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 184.00
3 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 123.00
4 CHRUDI CHRUDI Atletika ChrudimAtletika Chrudim 119.50
5 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 099.00
6 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 093.50
7 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 070.00
8 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 057.00
Poznámky:
Do finále MČR postupují: TJ LIAZ Jablonec n. N., A. C. TEPO Kladno, AC Slovan Liberec
Celkem 8 závodníků