výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vánoční hala žactva

Praha - Strahov (18. 12. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.12
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.44
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.52
4 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 950923 AC DomažliceAC Domažlice 07.91
5 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha 950530 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.13
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.42
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
2 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.91
3 Jan JansákJan Jansák 950709 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
4 Aleš KrálAleš Král 960222 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.97
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 950920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.40
2 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.55
3 Josef MachovecJosef Machovec 950424 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.85
4 Jan VojířJan Vojíř 950629 USK PrahaUSK Praha 08.09
5 Vladimír BlažekVladimír Blažek 951208 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.63
6 Jiří MostJiří Most 96 ŠSK Školní ŠtětíŠSK Školní Štětí 08.76
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.56
2 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.68
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 960212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.18
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.19
5 Petr HurdaPetr Hurda 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 08.61
6 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.30
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.49
2 Petr NovákPetr Novák 950524 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.88
3 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.36
Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Poznámky:
Gvušč Jiří DQ §162/odst. 7
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.65
2 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.87
3 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13
4 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 USK PrahaUSK Praha 08.15
5 Martin VatrtMartin Vatrt 960531 USK PrahaUSK Praha 08.23
6 David KrejčíDavid Krejčí 96 ASK BlanskoASK Blansko 08.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.97
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.38
3 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.40
4 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.40
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.49
6 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.61
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.49
2 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.51
3 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.69
4 Josef MachovecJosef Machovec 950424 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.84
5 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.09
Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.91
2 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 966227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.61
3 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.67
4 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.72
5 Mariana MaláMariana Malá 966004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.95
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.14
3 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 985209 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.51
4 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.64
5 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.03
6 Hana ObermannováHana Obermannová 975916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.40
2 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 965224 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.42
3 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 975807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.81
4 Anna HerynkováAnna Herynková 985421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
5 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková 966228 ASK BlanskoASK Blansko 08.90
6 Anna KloužkováAnna Kloužková 975511 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.15
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.40
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 975609 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.59
4 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.87
5 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 965804 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
Lucie BenešováLucie Benešová 97 ŠSK Školní ŠtětíŠSK Školní Štětí DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.05
2 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.54
3 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 965210 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.61
4 Simona BrožkováSimona Brožková 975215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.83
5 Anna VobeckáAnna Vobecká 976117 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.10
6 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 09.86
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.41
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.79
3 Magdalena ČernáMagdalena Černá 966110 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.82
4 Kamila KlepalováKamila Klepalová 965412 ASK BlanskoASK Blansko 08.96
5 Nikola DuškováNikola Dušková 975624 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 09.35
Veronika BenkováVeronika Benková 965215 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.44
2 Kristýna LososováKristýna Lososová 956010 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.52
3 Eliška JebaváEliška Jebavá 965828 AK MostAK Most 08.82
4 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 975728 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.85
5 Adéla KolínováAdéla Kolínová 965415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
6 Nikola DojcsánováNikola Dojcsánová 965119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.05
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.09
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.54
3 Michaela ČutkováMichaela Čutková 955410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.61
4 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 956107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
5 Anna LangmaierováAnna Langmaierová 966026 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.23
6 Tereza JakchováTereza Jakchová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.55
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.28
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 975729 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
3 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 965223 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.75
4 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.87
5 Julie DitetováJulie Ditetová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.03
6 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.76
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.80
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.96
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.05
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.08
6 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.14
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.22
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.36
Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.36
4 Martina DouděrováMartina Douděrová 956019 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
5 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.45
6 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 965224 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.56
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.45
2 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.46
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 17.99
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.87
2 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.01
3 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.04
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.68
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 17.95
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.79
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 17.83
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 18.01
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 950923 AC DomažliceAC Domažlice 18.98
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LinhartJakub Linhart 960618 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.77
2 Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 18.86
3 Aleš KrálAleš Král 960222 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 19.21
Vít PernicaVít Pernica 950508 ASK BlanskoASK Blansko DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 18.80
2 Robert ZapotilRobert Zapotil 950422 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.22
3 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 19.31
4 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 950724 USK PrahaUSK Praha 19.35
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 19.18
2 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.58
3 Jiří KeslJiří Kesl 950222 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.67
4 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček 970121 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.60
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 19.18
2 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.53
Filip ŠmerglFilip Šmergl 960212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Jakub KrausJakub Kraus 960704 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 960309 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 19.61
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.60
3 Vladimír BlažekVladimír Blažek 951208 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20.67
Jakub StejskalJakub Stejskal 950313 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HejnýVáclav Hejný 960903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.02
2 Tomáš Capouch Tomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.05
3 Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser 980302 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 22.40
Pavel LhotkaPavel Lhotka 970503 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.15
2 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.80
3 David KrejčíDavid Krejčí 96 ASK BlanskoASK Blansko 20.02
Lukáš KlímaLukáš Klíma 97 ASK BlanskoASK Blansko DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.77
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19.19
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.34
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.93
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 20.20
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.28
4 Magdalena ČernáMagdalena Černá 966110 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.49
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.20
2 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.46
Monika KonečnáMonika Konečná 975527 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva HavlováIva Havlová 955702 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 20.62
2 Eliška KopečnáEliška Kopečná 956227 USK PrahaUSK Praha 21.15
3 Martina SládkováMartina Sládková 986109 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.86
Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 20.26
2 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 965203 ASK BlanskoASK Blansko 21.14
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.57
4 Anna PetrováAnna Petrová 966210 USK PrahaUSK Praha 21.61
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZítováTereza Zítová 975520 USK PrahaUSK Praha 20.87
2 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.93
3 Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová 975103 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21.18
4 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 965224 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 20.96
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21.65
3 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.93
4 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 965804 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.58
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.94
2 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.08
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 975609 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.17
4 Hana ČelustkováHana Čelustková 955228 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.98
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 965430 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.81
2 Adéla KolínováAdéla Kolínová 965415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.39
3 Anna KloužkováAnna Kloužková 975511 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.44
Andrea AbelováAndrea Abelová 956119 TJ KlatovyTJ Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 955423 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.22
2 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 975310 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.11
3 Andrea EliášováAndrea Eliášová 956027 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.50
Šárka DlouháŠárka Dlouhá 985416 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.09
2 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.27
3 Markéta AranyossyováMarkéta Aranyossyová 965210 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 21.32
4 Tereza JakchováTereza Jakchová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.58
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 965223 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.62
2 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.83
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.99
Michaela Cardová Michaela Cardová 975615 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 36.50
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.86
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 38.88
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 38.20
2 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 38.38
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.48
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.25
2 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 39.95
3 Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 41.60
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 960513 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 40.39
2 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.77
3 Filip LitavskýFilip Litavský 960101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 41.19
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KukalJan Kukal 960118 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.17
2 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 40.10
3 Jiří KeslJiří Kesl 950222 SKP Union ChebSKP Union Cheb 41.93
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 39.26
2 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.45
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 960309 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 41.95
2 Jan BártaJan Bárta 950630 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.09
3 Martin VatrtMartin Vatrt 960531 USK PrahaUSK Praha 42.38
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 950724 USK PrahaUSK Praha 42.08
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 960121 USK PrahaUSK Praha 42.11
Vladimír BlažekVladimír Blažek 951208 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VojířJan Vojíř 950629 USK PrahaUSK Praha 42.74
2 Dominik GregorDominik Gregor 980523 SKP Union ChebSKP Union Cheb 44.44
Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.16
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.19
3 Petr HurdaPetr Hurda 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 48.29
Petr KumešPetr Kumeš 97 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek LochmanMarek Lochman 960328 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.13
2 Vladimír BlažekVladimír Blažek 951208 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45.19
3 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.44
4 Dominik ZmělíkDominik Změlík 970827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.03
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.01
2 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.60
3 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 45.16
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.15
2 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 955212 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 44.44
3 Michaela ČutkováMichaela Čutková 955410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.91
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.80
2 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.45
3 Veronika BenkováVeronika Benková 965215 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 45.72
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 44.12
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 965410 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 45.94
3 Hana ObermannováHana Obermannová 975916 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.84
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 44.44
2 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.30
3 Marie KonopováMarie Konopová 966114 TJ NeratoviceTJ Neratovice 46.62
4 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.23
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 44.95
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.75
3 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.91
Lucie ČihákováLucie Čiháková 975319 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.52
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 46.08
3 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 DDM StodDDM Stod 46.22
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.92
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.79
2 Eva BerkováEva Berková 955515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.14
3 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.73
4 Senta MüllerováSenta Müllerová 975729 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.90
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 965615 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 46.48
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 975715 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 46.65
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 965430 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.79
4 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 956107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.20
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 955423 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.66
2 Simona BrožkováSimona Brožková 975215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.98
3 Dominika AntošováDominika Antošová 975925 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.25
Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2:06.44
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:06.85
3 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:07.58
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:08.89
Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.92
2 Martin SkopecMartin Skopec 951003 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:17.91
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:22.47
4 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 971002 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:26.77
5 Martin KřivdaMartin Křivda 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:30.14
6 Mário SomorovskýMário Somorovský 950415 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:38.83
Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:22.23
2 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.93
3 Lukáš KučeraLukáš Kučera 961010 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:31.85
4 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 ASK BlanskoASK Blansko 2:32.83
5 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.59
6 Filip - Jan HouserFilip - Jan Houser 980302 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 2:40.13
7 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.05
8 Václav VévodaVáclav Vévoda 97 ŠSK Školní ŠtětíŠSK Školní Štětí 2:55.12
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:26.81
2 Veronika HanušováVeronika Hanušová 975605 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:27.22
3 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:30.48
4 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 2:34.02
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:34.31
6 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:37.36
Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 DDM StodDDM Stod 2:33.55
2 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:36.84
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:37.89
4 Kamila KlepalováKamila Klepalová 965412 ASK BlanskoASK Blansko 2:38.66
5 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 965925 AK MostAK Most 2:43.95
6 Lucie HynlováLucie Hynlová 955617 AK MostAK Most 2:47.32
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:38.19
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 975428 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:44.82
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová 976025 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:45.12
4 Anna PetrováAnna Petrová 966210 USK PrahaUSK Praha 2:48.17
5 Kamila LošanováKamila Lošanová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:55.32
6 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 2:56.14
7 Eliška KopeckáEliška Kopecká 98 ŠSK Školní ŠtětíŠSK Školní Štětí 3:06.02
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.64
2 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.70
3 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.28
4 Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.42
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.39
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.64
2 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.76
3 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.98
4 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.51
5 Evžen KováčEvžen Kováč 960720 AK MostAK Most 09.84
František WiesnerFrantišek Wiesner 960523 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.55
2 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.23
3 Vít MolvaVít Molva 950820 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.73
4 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.27
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.01
Pavel LhotkaPavel Lhotka 970503 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.59
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.59
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
4 Jan KohoutJan Kohout 951214 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.67
5 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.79
6 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.82
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.10
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.11
3 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.35
4 Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.55
5 Vít MolvaVít Molva 950820 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.71
6 Evžen KováčEvžen Kováč 960720 AK MostAK Most 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.63
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.82
3 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová 956222 TJ KlatovyTJ Klatovy 10.38
4 Eva BerkováEva Berková 955515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.57
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.84
Šárka DlouháŠárka Dlouhá 985416 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.57
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.82
3 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 975728 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.46
4 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 965203 ASK BlanskoASK Blansko 10.52
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.58
Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.33
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.73
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.86
4 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.90
5 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.12
Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 966227 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.36
2 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.52
3 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.56
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 975807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.27
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.73
6 Michaela Cardová Michaela Cardová 975615 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 11.59
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.24
2 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.32
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.41
4 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.44
5 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.53
6 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.57
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.70
2 Klára ZemanováKlára Zemanová 965808 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.73
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková 955710 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.78
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.79
5 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.86
Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bezák, Jílková, Janoušová, Bakalár Bezák, Jílková, Janoušová, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:40.39
2 A Hlaváčková, Lupačová, Rillich, Vobecký A Hlaváčková, Lupačová, Rillich, Vobecký TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:41.86
3 Zemanová. Viktorín, Vítová, Černák Zemanová. Viktorín, Vítová, Černák TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:43.49
4 A Kopečná, Zíta, Zítová, Dvořák A Kopečná, Zíta, Zítová, Dvořák USK PrahaUSK Praha 1:47.68
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šach, Lojkásková, Dynybyl, Myslíková Šach, Lojkásková, Dynybyl, Myslíková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:46.81
2 A Rykl, Kohout, Prokopová, Eliášová A Rykl, Kohout, Prokopová, Eliášová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:48.53
3 Gregor, Janušková, Borsiková, Kesl Gregor, Janušková, Borsiková, Kesl SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:48.89
Caisová, Šolaja, Kukla, Zapotil Caisová, Šolaja, Kukla, Zapotil SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Poznámky:
Štafeta JESPR DQ dle 170 odst.14
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Soukup, Tenglerová, Holubová, Sochor B Soukup, Tenglerová, Holubová, Sochor SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:52.52
2 Vlasáková, Kováč, Šafránková, Jelínek, Vlasáková, Kováč, Šafránková, Jelínek, TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:54.37
3 Klinkovský, Klepalová, Hlavoňová, Krejčí Klinkovský, Klepalová, Hlavoňová, Krejčí ASK BlanskoASK Blansko 1:57.06
4 Kocánek, Šmergl, Rákosníková, Rajmonová Kocánek, Šmergl, Rákosníková, Rajmonová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:57.14
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 B Doležal, Lochman, Ludvíková, Hálová B Doležal, Lochman, Ludvíková, Hálová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:48.63
2 B Antošová, Vobecká, Havlíček, Kuklík B Antošová, Vobecká, Havlíček, Kuklík TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:52.58
3 B Petrová, Rajtrová, Vatrt, Vojíř B Petrová, Rajtrová, Vatrt, Vojíř USK PrahaUSK Praha 1:59.67
4 Benešová, Most, Kopecká, Vévoda Benešová, Most, Kopecká, Vévoda ŠSK Školní ŠtětíŠSK Školní Štětí 2:17.55
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
950315 1.82
2 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 1.73
3 Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
950314 1.73
4 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 1.70
5= David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
951028 1.65
5= Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 1.65
7= Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
960523 1.65
7= Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.65
7= Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 1.65
10 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 1.55
11= Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
960513 1.55
11= Lukáš Hájek Lukáš Hájek
TJ KlatovyTJ Klatovy
950528 1.55
13 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
970119 1.50
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 0
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 0
Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
950608 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 1.60
2= Monika KrejčíMonika Krejčí
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
956220 1.55
2= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956222 1.55
4 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 1.55
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 1.45
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
955805 1.45
7 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 1.45
8= Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
975615 1.40
8= Tereza ZítováTereza Zítová
USK PrahaUSK Praha
975520 1.40
10 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
986206 1.35
11 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
985209 1.35
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950903 3.90
2 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.80
3 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 3.70
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3.60
5 Jan KohoutJan Kohout
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
951214 3.60
6 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950422 3.20
7 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 2.80
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 0
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
960418 0
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
966214 2.80
Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
956227 3.00
Andrea AbelováAndrea Abelová
TJ KlatovyTJ Klatovy
956119 NM
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 6.58
2 Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
950314 5.83
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950417 5.76
4 Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
951206 5.52
5 Adam KlemmAdam Klemm
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
961218 5.50
6 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
960720 5.29
7 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
951028 5.09
8 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970116 4.91
9 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 4.88
10 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 4.86
11 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980523 4.81
12 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
960523 4.81
13 Matěj HavlíčekMatěj Havlíček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
970121 4.68
Filip VostatekFilip Vostatek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
96 NP
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.26
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975328 5.07
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 4.99
4 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 4.97
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 4.94
6 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 4.83
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 4.79
8 Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955204 4.78
9 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975310 4.69
10 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 4.65
11 Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
975925 4.63
12 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
975609 4.61
13 Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965309 4.61
14 Iva HavlováIva Havlová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
955702 4.58
15 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955102 4.50
16 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
956118 4.48
17 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
985209 4.47
18 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
965728 4.36
19 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 4.33
20 Barbora HálováBarbora Hálová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975502 4.31
21 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
965828 4.28
22 Julie DitetováJulie Ditetová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 4.27
23 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
005309 4.24
24 Žaneta StrejčkováŽaneta Strejčková
ASK BlanskoASK Blansko
966228 4.21
25 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
966227 4.11
26 Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
985421 4.08
27 Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
965917 4.03
28 Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
976117 3.88
29 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
995906 3.74
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ DesnáTJ Desná
985616 DNP
Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ DesnáTJ Desná
955920 NM
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
975103 NM
Tereza ZítováTereza Zítová
USK PrahaUSK Praha
975520 NM
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956026 11.46
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 10.94
3 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.91
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 10.82
5 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955604 10.62
6 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 10.49
7 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
955826 10.21
8 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 10.07
9 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 09.51
10 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 09.49
11 Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
965917 08.83
12 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
966123 08.42
13 Anna LangmaierováAnna Langmaierová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
966026 08.25
14 Nikola DuškováNikola Dušková
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
975624 08.20
15 Dominika HoudováDominika Houdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
955530 07.93
Julie DitetováJulie Ditetová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 NP
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 NP
Lada CermanováLada Cermanová
TJ DesnáTJ Desná
98 NP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 18.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
950530 16.96
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960523 13.74
3 Lukáš PilařLukáš Pilař
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
950328 12.85
4 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960123 12.40
5 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 12.16
6 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 11.81
7 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 11.44
8 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
960720 11.02
9 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
970222 10.51
10 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960222 10.45
11 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský
ASK BlanskoASK Blansko
98 09.82
12 Michal RathanMichal Rathan
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
950122 09.79
13 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
960903 09.42
14 Petr KumešPetr Kumeš
TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov
97 09.35
15 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961125 08.76
16 Petr TancerPetr Tancer
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
970812 08.18
Celkem 16 závodníků