výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mikulášské hala žactva

Praha (4. 12. 2010)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.8
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.0
3 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.2
4 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.2
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.3
6 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.4
7 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.5
8 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.7
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.1
2 Lukáš VantuchLukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.5
3 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.5
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.5
5 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.5
6 Jan DeckerJan Decker 95 USK PrahaUSK Praha 07.6
7 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 95 USK PrahaUSK Praha 07.7
8 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.7
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.3
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.4
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.7
4 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.8
5 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.8
6 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.9
7 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.9
8 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 08.0
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef MachovecJosef Machovec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.7
2 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.8
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.9
4 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 07.9
5 Jan SvobodaJan Svoboda 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.0
6 Jiří KeslJiří Kesl 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.1
7 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.2
8 David JandusDavid Jandus 95 AK MostAK Most 08.4
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KohoutJan Kohout 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.0
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.0
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.0
4 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.1
5 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.2
6 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.2
7 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.3
8 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 08.3
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.8
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.2
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.3
4 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.3
5 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.4
6 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.5
7 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.6
8 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.0
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.8
2 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 08.2
3 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.8
4 Ondřej HouškaOndřej Houška 97 AK MostAK Most 09.0
5 Tomáš PaťavaTomáš Paťava 96 AK MostAK Most 09.3
6 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.6
7 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 09.6
8 Tomáš CikhartTomáš Cikhart 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.6
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 08.1
2 Jan LazarekJan Lazarek 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.7
3 Jiří FraisJiří Frais 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.8
4 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.9
5 Vítězslav LangerVítězslav Langer 99 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.3
6 Roman KnížekRoman Knížek 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.6
7 Jakub VoldřichJakub Voldřich 98 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.8
8 Dominik KodišDominik Kodiš 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.6
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PetrikovičMartin Petrikovič 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.9
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.1
3 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.1
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 09.3
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.6
6 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.4
7 Jan Sedrik CsordasJan Sedrik Csordas 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.7
Michal MyškaMichal Myška 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.6
2 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.8
3 Jan JaníčekJan Janíček 96 USK PrahaUSK Praha 08.6
4 Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.6
5 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.0
6 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.3
7 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.4
8 David HanousekDavid Hanousek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.7
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.1
2 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.7
3 Jan MuchaJan Mucha 00 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.8
4 Josef JelínekJosef Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.8
5 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.9
6 Martin HasalMartin Hasal 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.9
7 Martin KovářMartin Kovář 00 USK PrahaUSK Praha 10.0
Jiří GvoščJiří Gvošč 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PodroužekTomáš Podroužek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.7
2 Václav StrnadVáclav Strnad 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.8
3 David RudaDavid Ruda 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.4
4 Jan ČervenýJan Červený 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.4
5 Matyáš SieglMatyáš Siegl 01 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 11.0
Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon JůnŠimon Jůn 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.6
2 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.1
3 David ŠtrosDavid Štros 00 USK PrahaUSK Praha 09.5
4 Tobiáš ShawTobiáš Shaw 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.5
5 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.9
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.8
2 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.9
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.0
4 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 08.1
5 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.2
6 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.4
7 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.5
8 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.7
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 08.0
2 Johana KašparováJohana Kašparová 99 USK PrahaUSK Praha 08.3
3 Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 08.3
4 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.3
5 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.4
6 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.4
7 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.4
8 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.5
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.5
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.5
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.6
4 Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.6
5 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.7
6 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.8
7 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.8
8 Anna ČechockáAnna Čechocká 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.0
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 08.4
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.4
3 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.4
4 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.6
5 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.8
6 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.8
7 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.9
8 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.0
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.5
2 Monika NeradováMonika Neradová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.6
3 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.6
4 Lucie ŠimonováLucie Šimonová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.7
5 Adéla BayerováAdéla Bayerová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.7
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.7
7 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.8
8 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.8
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.5
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.6
3 Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.6
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.7
5 Pavlína MarkováPavlína Marková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.7
6 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.8
7 Anna LangmaierováAnna Langmaierová 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.9
8 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.3
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.7
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.8
3 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.8
4 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.0
5 Klára PalkováKlára Palková 96 AK MostAK Most 09.5
6 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.6
7 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.6
Sára HolečkováSára Holečková 96 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.5
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.6
3 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.7
4 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.8
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.8
6 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.4
6 Jana KrocováJana Krocová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.4
8 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.6
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠimkováLucie Šimková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.9
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.1
3 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 09.2
4 Marie ProkopováMarie Prokopová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.3
5 Hana ObermannováHana Obermannová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.3
6 Veronika NeustadtováVeronika Neustadtová 98 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.4
7 Anna SucharováAnna Sucharová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.4
8 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.0
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ProcházkováAneta Procházková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.9
2 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.1
3 Veronika ŠvaříčkováVeronika Švaříčková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.2
4 Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.3
5 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.6
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.7
7 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.7
8 Adéla VokálováAdéla Vokálová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.7
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpána PotlukováŠtěpána Potluková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.0
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.2
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.3
4 Tereza HákováTereza Háková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.4
5 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.5
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.5
7 Helena ČechováHelena Čechová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.8
8 Kristýna KrausováKristýna Krausová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.4
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 09.8
2 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.9
3 Dominika ZemakováDominika Zemaková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.0
4 Eliška RadováEliška Radová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.0
5 Lucie FialováLucie Fialová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.0
6 Tereza GratiasováTereza Gratiasová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.0
7 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.1
8 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.7
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.4
2 Marie MichálkováMarie Michálková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.0
3 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.1
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.2
5 Helena ČáslavskáHelena Čáslavská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.7
6 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 09.9
7 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 USK PrahaUSK Praha 10.1
8 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.9
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.0
2 Amálie RepiskáAmálie Repiská 98 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 09.5
3 Barbora VyhnálkováBarbora Vyhnálková 98 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 09.9
4 Eliška SieglováEliška Sieglová 99 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 10.1
5 Michaela CichrováMichaela Cichrová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.2
6 Adriana DurajováAdriana Durajová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.2
7 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.9
8 Denisa VartikováDenisa Vartiková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.2
Celkem 8 závodníků
Běh 15 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 09.1
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.7
3 Veronika HavelkováVeronika Havelková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.1
4 Anna MichopuluAnna Michopulu 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.2
5 Marie VyhnálkováMarie Vyhnálková 01 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 10.5
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.6
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.8
3 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.2
4 Jan SvobodaJan Svoboda 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.4
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.0
6 Jan Sedrik CsordasJan Sedrik Csordas 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 17.3
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 18.0
3 Václav KřížekVáclav Křížek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.6
4 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.3
5 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 19.3
6 Tomáš PaťavaTomáš Paťava 96 AK MostAK Most 22.3
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.1
2 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 95 USK PrahaUSK Praha 19.1
3 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.3
4 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 19.5
5 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 19.6
6 Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.9
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 18.9
2 Lukáš VantuchLukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.1
3 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19.3
4 Jiří KeslJiří Kesl 95 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.4
5 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.7
6 Karel GabrielKarel Gabriel 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.4
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SlukaMartin Sluka 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 18.5
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.9
3 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 19.2
4 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.4
5 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.6
6 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 24.1
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.4
2 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.3
3 Jan KohoutJan Kohout 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.1
4 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 20.2
5 Adam SlonimAdam Slonim 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.9
6 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 23.1
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.1
2 Jan JansákJan Jansák 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.8
3 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.1
4 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 22.1
5 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 23.5
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 19.0
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 USK PrahaUSK Praha 19.9
3 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.7
4 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.7
5 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 25.4
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 24.3
2 Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.7
Martin KovářMartin Kovář 00 USK PrahaUSK Praha DNP
Petr ŠestákPetr Šesták 00 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.1
2 Tereza ZindulkováTereza Zindulková 96 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 21.9
3 Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.9
4 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.7
5 Marie ProkopováMarie Prokopová 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.9
6 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.4
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla BayerováAdéla Bayerová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.3
2 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.0
3 Barbora KůrkováBarbora Kůrková 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.2
4 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.0
5 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.2
6 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.5
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.9
2 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.3
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.3
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.7
5 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 24.7
Lucie SoučkováLucie Součková 97 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.2
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 21.4
3 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.1
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.7
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 25.9
6 Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.3
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.1
2 Senta MüllerováSenta Müllerová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.3
3 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.1
4 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.9
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.3
6 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.1
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.9
2 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.4
3 Pavlína KolodziejováPavlína Kolodziejová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.6
4 Klára PalkováKlára Palková 96 AK MostAK Most 23.8
5 Helena ČáslavskáHelena Čáslavská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.2
6 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.1
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.1
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.6
3 Markéta RakováMarkéta Raková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.0
4 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.1
5 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.3
6 Tereza GratiasováTereza Gratiasová 98 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.6
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.4
2 Štěpána PotlukováŠtěpána Potluková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.9
3 Veronika ŠvaříčkováVeronika Švaříčková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.7
4 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.9
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.2
6 Lucie FialováLucie Fialová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.6
Celkem 6 závodníků
Běh 9 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta ProcházkováAneta Procházková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.9
2 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 23.3
3 Anna SucharováAnna Sucharová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.4
4 Veronika HavelkováVeronika Havelková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.7
5 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 USK PrahaUSK Praha 26.3
6 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 28.3
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 19.5
2 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.7
3 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 19.8
4 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 20.3
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.7
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 19.7
2 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.1
3 Jana ReissováJana Reissová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.3
4 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.1
5 Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.3
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.2
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.4
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 20.8
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.2
4 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 21.8
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 23.4
6 Helena ČechováHelena Čechová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.5
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.4
2 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.8
3 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.0
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.9
5 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.8
6 Hana ZoulováHana Zoulová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.3
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.0
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.1
3 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.6
4 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.6
5 Hana ČelustkováHana Čelustková 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 22.0
6 Kristýna KrausováKristýna Krausová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.4
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.6
2 Tereza ZítováTereza Zítová 97 USK PrahaUSK Praha 20.9
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.4
4 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.3
5 Anna LangmaierováAnna Langmaierová 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.7
6 Kamila LošanováKamila Lošanová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.1
Celkem 6 závodníků
Běh 16 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.3
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.4
3 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.4
4 Linda SemrádováLinda Semrádová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 21.9
5 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.9
6 Tereza KristkováTereza Kristková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.5
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára JanuškováSára Janušková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.8
2 Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 21.2
3 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.2
4 Anna ČechockáAnna Čechocká 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.6
5 Jana KrocováJana Krocová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.4
6 Hana ObermannováHana Obermannová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.9
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:10.0
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 2:11.2
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:17.8
4 Tomáš HanákTomáš Hanák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:19.6
5 Martin JurčaMartin Jurča 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:20.1
6 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:21.7
7 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:23.6
8 Filip LitavskýFilip Litavský 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:23.6
9 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.2
10 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:31.1
11 Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:50.0
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KonejlDavid Konejl 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:32.6
2 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:33.4
3 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:33.9
4 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:37.7
5 Jiří FraisJiří Frais 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:45.1
6 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 2:52.0
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:04.9
Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:28.4
2 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:39.2
3 Jan JarošJan Jaroš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:40.6
4 Jakub WágnerJakub Wágner 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:46.9
5 Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:47.2
6 Stanislav HolubStanislav Holub 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:54.3
7 Dominik KodišDominik Kodiš 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:22.4
Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:37.5
2 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:38.3
3 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:39.0
4 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:45.8
5 Kamila LošanováKamila Lošanová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:49.2
6 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:50.7
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.7
2 Marie MichálkováMarie Michálková 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:48.9
3 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 2:50.2
4 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.6
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:06.1
6 Dominika HoudováDominika Houdová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:21.0
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:42.2
2 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:43.6
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK Dvojka PrahaSK Dvojka Praha 2:44.0
4 Michaela KučerováMichaela Kučerová 97 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:44.4
5 Jana SantolíkováJana Santolíková 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:45.5
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:54.2
7 Barbora VyhnálkováBarbora Vyhnálková 98 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 2:55.5
8 Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:01.3
9 Aneta FilusztkováAneta Filusztková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:03.3
10 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:03.4
11 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:15.3
12 Michaela CichrováMichaela Cichrová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:24.3
13 Anna MichopuluAnna Michopulu 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3:43.8
Celkem 13 závodníků

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vít UrbanVít Urban 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:45.5
2 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:49.6
3 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 2:50.0
4 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:50.5
5 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:02.7
6 Roman KnížekRoman Knížek 01 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 3:04.6
7 Petr ŠestákPetr Šesták 00 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:19.5
8 Matyáš SieglMatyáš Siegl 01 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 3:32.2
9 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 4:00.1
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:42.7
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 USK PrahaUSK Praha 2:43.2
3 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:45.1
4 David ŠtrosDavid Štros 00 USK PrahaUSK Praha 2:52.6
5 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:56.3
6 Tobiáš ShawTobiáš Shaw 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:57.7
7 Metoděj MálekMetoděj Málek 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:07.7
8 Tomáš HruškaTomáš Hruška 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:32.8
9 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:37.1
10 Šimon HartmanŠimon Hartman 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:59.7
Celkem 10 závodníků

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:58.3
2 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:03.5
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 TJ Baník MeziboříTJ Baník Meziboří 3:04.8
4 Dominika ZemanováDominika Zemanová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:05.3
5 Barbora HartmanováBarbora Hartmanová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:12.9
6 Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:13.5
7 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:14.2
8 Justýna HolubováJustýna Holubová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:14.3
9 Marie VyhnálkováMarie Vyhnálková 01 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 3:14.4
10 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:19.2
11 Alžběta PlačkováAlžběta Plačková 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:19.2
12 Veronika PlnáVeronika Plná 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3:20.3
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:42.2
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 USK PrahaUSK Praha 2:55.0
3 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:56.9
4 Barbora BělohlávkováBarbora Bělohlávková 00 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 3:04.9
5 Eliška SieglováEliška Sieglová 99 Sokol Říčany a RadošoviceSokol Říčany a Radošovice 3:08.3
6 Anna FricováAnna Fricová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:10.3
7 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:10.6
8 Eliška RadováEliška Radová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3:15.8
9 Zuzana MikováZuzana Miková 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:21.1
Denisa VartikováDenisa Vartiková 02 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNF
Anna MichopuluAnna Michopulu 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:23.2
2 David PolochDavid Poloch 92 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:24.0
3 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:27.1
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:30.4
5 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:33.3
6 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:35.3
7 Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:36.0
8 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:49.9
9 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:50.1
10 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:51.0
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:01.5
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:01.6
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánskýJan Jánský 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.8
2 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.1
3 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.3
4 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.5
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.5
2 Josef MachovecJosef Machovec 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.8
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.1
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.4
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.7
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.0
3 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.1
4 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 09.6
5 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.9
6 Michal PatkaMichal Patka 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.3
7 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.5
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.7
2 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.9
3 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.2
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.5
5 Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 11.0
6 Jakub VlčekJakub Vlček 98 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.2
7 Roman KnížekRoman Knížek 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.8
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.3
2 Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.3
3 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.6
4 Jiří SoukupJiří Soukup 98 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 10.8
5 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.2
6 Martin PolákMartin Polák 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 13.0
7 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.5
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10.5
2 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.8
3 Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.3
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 12.1
5 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 12.8
6 Jakub VoldřichJakub Voldřich 98 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.0
7 Jiří FraisJiří Frais 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.3
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.2
2 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.2
3 Martin PetrikovičMartin Petrikovič 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.8
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 11.5
5 Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.8
6 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 12.0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠvarcMartin Švarc 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.5
2 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.0
3 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.1
Lukáš PařízekLukáš Pařízek 99 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 09.3
2 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.3
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková 95 AK SokolovAK Sokolov 09.7
4 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.2
5 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 10.7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 10.0
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.3
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.4
4 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.9
5 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.3
6 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.6
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.66
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.91
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.09
4 Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.19
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 USK PrahaUSK Praha 11.55
6 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 11.86
7 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.58
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.8
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.0
3 Helena DobiášováHelena Dobiášová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.3
4 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.0
5 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.3
Michaela CichrováMichaela Cichrová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.0
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.0
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.1
4 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.9
5 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.3
6 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.9
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.8
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11.8
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.5
4 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 16.5
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.80
2 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 1.72
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.69
4 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 1.60
5 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.55
6= Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 1.45
6= Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.45
6= David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.45
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 1.62
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.60
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.57
4 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.57
5 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.53
6= Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 1.53
6= Monika KrejčíMonika Krejčí
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
95 1.53
8 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 1.45
9 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.45
10= Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.40
10= Linda SemrádováLinda Semrádová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 1.40
12 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.40
13 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.35
14 Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.35
15 Pavlína MarkováPavlína Marková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 1.30
Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.25
2 Václav CubínekVáclav Cubínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 5.82
3 Martin KloudMartin Kloud
TJ KlatovyTJ Klatovy
95 5.61
4 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 5.21
5 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
96 5.20
6 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.16
7 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5.13
8 Martin SlukaMartin Sluka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 5.03
9 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 4.91
10 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.77
11 David JandusDavid Jandus
AK MostAK Most
95 4.72
12 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 4.68
13 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.61
14 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 4.54
15 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.47
16 Michal PatkaMichal Patka
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 4.41
17 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 4.40
18 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.28
19 Filip VostatekFilip Vostatek
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
96 4.20
20 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
98 4.15
21 Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
97 3.93
22 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
99 3.90
23 Jiří SoukupJiří Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
98 3.84
24 Adam SlonimAdam Slonim
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 3.60
25 Martin PolákMartin Polák
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
99 3.52
26 Jan JarošJan Jaroš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.30
Celkem 26 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 5.03
2 Jana ReissováJana Reissová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.88
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 4.76
4 Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.63
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.57
6 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.52
7 Tereza ZítováTereza Zítová
USK PrahaUSK Praha
97 4.48
8 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.37
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.36
10 Anna LojkáskováAnna Lojkásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.36
11 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.35
12 Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.23
13 Barbora KůrkováBarbora Kůrková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 4.18
14 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 4.18
15 Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 4.17
16 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.14
17 Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 4.03
18 Markéta MatouškováMarkéta Matoušková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
96 4.00
19 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 3.93
20 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 3.88
21 Aneta HajnáAneta Hajná
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
96 3.76
22 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.76
23 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 3.76
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.45
2 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 11.30
3 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 11.18
4 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 10.25
5 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 10.20
6 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 10.00
7 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
95 09.90
8 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 09.10
9 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 09.07
10 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 09.06
11 Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 08.71
12 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
96 08.34
13 Jana ReissováJana Reissová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 08.28
14 Pavla VodičkováPavla Vodičková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 08.22
15 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 07.98
16 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
97 07.47
17 Nikola TenglerováNikola Tenglerová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 07.29
18 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 07.00
19 Veronika HolubováVeronika Holubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 06.47
20 Nikola MíchalováNikola Míchalová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 05.61
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 4.12.2010) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 16.84
2 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 12.08
3 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
97 11.60
4 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 11.53
5 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 11.21
6 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 11.16
7 Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 10.83
8 Jan VojířJan Vojíř
USK PrahaUSK Praha
95 10.68
9 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 10.58
10 Josef MachovecJosef Machovec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 10.13
11 Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
95 09.94
12 David JandusDavid Jandus
AK MostAK Most
95 08.98
13 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 08.92
14 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 08.77
15 Tomáš PodroužekTomáš Podroužek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 07.76
16 Jan ČervenýJan Červený
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 07.11
17 Tomáš CikhartTomáš Cikhart
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 06.50
Celkem 17 závodníků