výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (29. - 30. 1. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.80
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.11
3 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.36
4 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.38
5 Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
MS Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.29
MS Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.54
Radim KůtaRadim Kůta 900702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.16
2 David SazimaDavid Sazima 871208 USK PrahaUSK Praha 07.28
3 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.48
Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
5 Jakub JirmanJakub Jirman 910109 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.72
6 Pavel AugustinskýPavel Augustinský 820102 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž 07.12
Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.07
2 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 810620 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 07.42
3 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.51
4 Jiří NovákJiří Novák 910723 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91
Martin BlahutMartin Blahut 860725 USK PrahaUSK Praha DNP
Daniel HradilDaniel Hradil 910103 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Šimon BerchaŠimon Bercha 771208 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha DNP
Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.13
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.16
3 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.36
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 900607 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.47
5 Jan VitnovskýJan Vitnovský 890212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.80
6 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
7 Milan PolívkaMilan Polívka 711211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08
MS Marcel BabilonskýMarcel Babilonský 591228 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.11
2 Robert ŠkoloudRobert Školoud 911121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.56
3 Martin VohradníkMartin Vohradník 770619 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.95
MS Jiří MužíkJiří Mužík 760901 AK KroměřížAK Kroměříž DQ
MS Marate TchongoMarate Tchongo 87 PORTUGALPORTUGAL 07.24
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 780312 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.41
MS Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.67
Antonín KoubekAntonín Koubek 870916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Poznámky:
Mužík - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.78
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.00
3 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.02
4 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.08
Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.08
6 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.18
7 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.23
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž 07.08
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠimonJan Šimon 910827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.31
2 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.34
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 780312 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DQ
MS Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.25
MS Marate TchongoMarate Tchongo 87 PORTUGALPORTUGAL 07.25
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 810620 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha DNP
Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
David SazimaDavid Sazima 871208 USK PrahaUSK Praha DNP
Poznámky:
Železný - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.20
2= David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
2= Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
4 Jakub ČernýJakub Černý 930219 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.90
6 Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.16
MS Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
MS Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha 07.29
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.41
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.58
4 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.61
MS Tomáš MaleckýTomáš Malecký 930405 AK MostAK Most 07.22
MS Josef LacikaJosef Lacika 930312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.45
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
3 Adam ZachAdam Zach 930328 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.76
4 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.86
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 930304 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.52
MS Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 07.21
MS Jiří KnížekJiří Knížek 930112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.41
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.21
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38
3 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.57
4 Jan NěmečekJan Němeček 930815 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.83
5 Jakub MajzelJakub Majzel 920421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.89
MS Jiří BřezinaJiří Březina 920429 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.58
MS Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.61
MS Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.68
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.17
2 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha 07.28
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.32
4 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.37
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.39
MS Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 07.17
MS Tomáš MaleckýTomáš Malecký 930405 AK MostAK Most 07.24
Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Poznámky:
Jirka - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
2 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
3 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.49
3 David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.49
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.57
6 Jakub ČernýJakub Černý 930219 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
MS Jiří KnížekJiří Knížek 930112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.49
MS Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 07.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.37
2 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
3 Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.88
4 Jakub MatyskaJakub Matyska 940617 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.91
5 Jan JansákJan Jansák 950709 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.92
6 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.07
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.28
Martin SlukaMartin Sluka 950625 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.43
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.47
3 Michal KunaMichal Kuna 940517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.71
4 Josef MachovecJosef Machovec 950424 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.80
5 Petr NovákPetr Novák 950524 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.82
6 Martin JurčaMartin Jurča 950204 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.00
7 Martin GinzelMartin Ginzel 950903 USK PrahaUSK Praha 08.65
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
2 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
3 Jiří KukalJiří Kukal 940421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
4= Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.12
4= Jan StejskalJan Stejskal 951026 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.12
MS Radim BartákRadim Barták 960320 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNP
MS Václav PlundrákVáclav Plundrák 940427 AC ČejkoviceAC Čejkovice 08.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.62
2 Christian AntsiouChristian Antsiou 940122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.63
3 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 940527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
4 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.01
5 Jan VojířJan Vojíř 950629 USK PrahaUSK Praha 08.24
MS Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.74
Ondřej HradilOndřej Hradil 950623 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
David ŠtenglDavid Štengl 940322 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.34
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.41
3 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.45
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.48
5 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.49
6 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.51
7 Christian AntsiouChristian Antsiou 940122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.62
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.24
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.64
2 Michal KunaMichal Kuna 940517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.80
3 Josef MachovecJosef Machovec 950424 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.81
4 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 940527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
5 Jiří KukalJiří Kukal 940421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
6 Petr NovákPetr Novák 950524 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.92
7 Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.93
8 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 885321 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
2 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 USK PrahaUSK Praha 07.91
3 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha 08.03
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.27
5 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.56
MS Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.92
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.62
2 Jana BranišováJana Branišová 896106 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.86
3 Jana PetráčkováJana Petráčková 866008 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.60
MS Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 875508 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.06
MS Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.07
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 885321 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.44
2 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.57
3 Jana BranišováJana Branišová 896106 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.74
4 Martina SchmidováMartina Schmidová 906207 USK PrahaUSK Praha 07.87
MS Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.87
MS Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 875508 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.06
Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HánováAlexandra Hánová 935306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.52
2 Anna MaleckáAnna Malecká 935114 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.04
MS Irena ŠediváIrena Šedivá 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
MS Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 936129 USK PrahaUSK Praha 08.62
2 Veronika ZedkováVeronika Zedková 935801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
3 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 935319 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.26
MS Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.04
Barbora BoučkováBarbora Boučková 935205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HánováAlexandra Hánová 935306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.50
2 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 936129 USK PrahaUSK Praha 08.58
3 Veronika ZedkováVeronika Zedková 935801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
4 Anna MaleckáAnna Malecká 935114 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.04
5 Lucie StejskalováLucie Stejskalová 935319 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.27
MS Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.87
MS Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.97
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
3 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.58
5 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková 945728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
MS Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.93
Kristýna PalátováKristýna Palátová 955410 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.87
2 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.13
3 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 USK PrahaUSK Praha 08.54
4 Markéta RakováMarkéta Raková 955210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.91
MS Veronika BenkováVeronika Benková 965215 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.45
MS Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.81
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
2 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.37
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.75
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 956127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.78
5 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 945712 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
MS Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.39
MS Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
Sára VackováSára Vacková 946122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.70
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 07.84
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 945602 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.01
4 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.08
5 Věra MatouškováVěra Matoušková 956111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.27
6 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.43
MS Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.94
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.21
2 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 USK PrahaUSK Praha 08.52
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
4 Markéta RakováMarkéta Raková 955210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
5 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 956127 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
6 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.82
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
MS Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.62
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.92
2 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.72
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 820408 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
MS Michal UhlíkMichal Uhlík 800309 AK KroměřížAK Kroměříž 22.82
Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.28
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 810202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.57
3 Jan FeherJan Feher 860103 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.59
4 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.81
Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel NyklPavel Nykl 911111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.93
2 Petr BranišPetr Braniš 821007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.26
3 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.47
MS Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.56
MS Marate TchongoMarate Tchongo 87 PORTUGALPORTUGAL 23.30
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.36
2 Tomáš MacháňTomáš Macháň 900526 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.65
3 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.75
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 900607 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 23.83
5 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.89
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.77
2 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.84
3 Ondřej MatysOndřej Matys 880930 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.40
MS Jan HlaváčekJan Hlaváček 910131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.41
MS Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.50
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 900618 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.39
2 Antonín KoubekAntonín Koubek 870916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.99
MS Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 901122 AK HodonínAK Hodonín 24.03
MS Antonín MorávekAntonín Morávek 830626 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.14
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.57
2 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.30
3 Jiří NovákJiří Novák 910723 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.65
Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.28
2 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.40
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.88
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.33
Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.22
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.32
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.48
4 Ondřej ValášekOndřej Valášek 930831 USK PrahaUSK Praha 23.56
5 David HonzátkoDavid Honzátko 920112 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.39
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SlukaPetr Sluka 930728 USK PrahaUSK Praha 24.15
2 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.43
3 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec 931219 USK PrahaUSK Praha 24.82
4 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.98
5 Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.99
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.61
2 Martin JandaMartin Janda 920227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.81
3 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.50
4 Lukáš ČermákLukáš Čermák 930304 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.68
MS Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 931002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.43
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav GüntherMiroslav Günther 921224 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.64
2 Jakub ČernýJakub Černý 930219 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.57
3 Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 29.29
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.61
2 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.84
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.92
4 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.44
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 24.66
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.96
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 24.06
3 Christian AntsiouChristian Antsiou 940122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.23
4 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.87
5 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.37
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.79
2 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.05
3 Václav KřížekVáclav Křížek 950225 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.30
MS Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký 940105 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
MS Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 941006 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.27
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub MatyskaJakub Matyska 940617 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 25.68
2 Jan VojířJan Vojíř 950629 USK PrahaUSK Praha 25.76
3 David MilecDavid Milec 940725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.52
4 Kristian KottKristian Kott 950104 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 26.60
5 Jan JansákJan Jansák 950709 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.64
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.69
2 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.10
MS Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 940414 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.27
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.57
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík 951213 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.32
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.82
2 Petr NovákPetr Novák 950524 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 26.74
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.99
MS Adam BezuchaAdam Bezucha 950824 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.64
Celkem 4 závodníků

200 m - Veteráni

(ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 42 AC Praha 1890AC Praha 1890 32.25
2 Josef VonášekJosef Vonášek 370716 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 33.83
3 Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 36.64
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 885331 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.63
2 Jana BranišováJana Branišová 896106 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.15
3 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.35
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 885719 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.29
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PřibylováAneta Přibylová 895511 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.53
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 28.43
Iva VedralováIva Vedralová 865423 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beáta KaňkováBeáta Kaňková 915322 USK PrahaUSK Praha 26.63
2 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.86
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.00
4 Karolína RučováKarolína Ručová 915502 USK PrahaUSK Praha 29.64
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HříchováVendula Hříchová 925730 USK PrahaUSK Praha 26.61
2 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 935529 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.84
3 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 27.10
MS Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.86
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.28
2 Jessica BártováJessica Bártová 935528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 27.35
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.98
4 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 936129 USK PrahaUSK Praha 28.13
5 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 936207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 28.68
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 925806 USK PrahaUSK Praha 28.30
2 Veronika ZedkováVeronika Zedková 935801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.84
3 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 925316 USK PrahaUSK Praha 29.64
Anna MaleckáAnna Malecká 935114 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Klára PytelováKlára Pytelová 925921 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.79
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 25.87
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.52
MS Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 945518 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 27.10
2 Žaneta KohoutováŽaneta Kohoutová 945111 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32.97
MS Monika OrctováMonika Orctová 945506 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.68
MS Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.29
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 USK PrahaUSK Praha 27.86
2 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 945723 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 29.09
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 30.29
MS Lenka ŠímováLenka Šímová 945820 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.90
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 27.45
2 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 955423 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.93
MS Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.98
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.95
2 Michal DvořákMichal Dvořák 900430 USK PrahaUSK Praha 51.95
3 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.01
4 Josef LánskýJosef Lánský 871016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.00
MS Michal UhlíkMichal Uhlík 800309 AK KroměřížAK Kroměříž 49.71
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠípOndřej Šíp 900414 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.05
2 Petr BranišPetr Braniš 821007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.14
3 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.82
Tomáš KrupkaTomáš Krupka 890728 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít RejmonVít Rejmon 860714 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.91
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.03
MS Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.71
MS Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.33
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RádlJakub Rádl 910204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.12
2 Ondřej MatysOndřej Matys 880930 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.33
3 Martin VavrlaMartin Vavrla 880521 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.79
4 Jan PleschingerJan Pleschinger 800703 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.45
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MacháňTomáš Macháň 900526 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.80
2 Petr JelínekPetr Jelínek 850825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.25
3 Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.68
MS Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 52.04
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 900618 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 54.06
2 Jakub ŠulcJakub Šulc 910819 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.23
3 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.93
4 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 58.85
MS Jan VilhelmJan Vilhelm 890908 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 51.88
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.71
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 52.87
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.16
MS Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.45
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ValášekOndřej Valášek 930831 USK PrahaUSK Praha 53.29
MS Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
MS Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 50.70
MS Zdeněk PetrZdeněk Petr 930117 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 55.90
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav GüntherMiroslav Günther 921224 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 53.03
2 Vojtěch HaničinecVojtěch Haničinec 931219 USK PrahaUSK Praha 55.09
MS Ondřej LevickýOndřej Levický 931118 AK MostAK Most 52.70
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 54.45
2 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.02
3 Karel UllwerKarel Ullwer 940719 USK PrahaUSK Praha 56.18
4 Jiří KukalJiří Kukal 940421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.56
MS Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.05
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.56
2 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 54.04
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.17
4 David MilecDavid Milec 940725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 60.55
MS Matěj KocandaMatěj Kocanda 940616 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 56.31
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.88
2 Petr StříbrnýPetr Stříbrný 951209 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.40
3 Martin JurčaMartin Jurča 950204 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 60.62
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.78
Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.30
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 885719 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.56
3 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 61.92
MS Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.28
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.39
2 Jarmila PeckováJarmila Pecková 815602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 62.65
Lucie FišerováLucie Fišerová 855211 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 935529 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.67
MS Simona HamerníkováSimona Hamerníková 926016 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.19
3 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 925806 USK PrahaUSK Praha 64.64
Klára PytelováKlára Pytelová 925921 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.16
2 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.48
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 64.81
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.11
MS Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.07
MS Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.66
MS Barbora SloupováBarbora Sloupová 955413 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.95
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 65.10
MS Nikola JelenováNikola Jelenová 946008 SKP Union ChebSKP Union Cheb 59.33
MS Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.31
MS Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 62.41
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.94
MS Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.81
MS Eva HladováEva Hladová 945603 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 66.21
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan PernicaJan Pernica 810506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.93
2 Ondřej ŠípOndřej Šíp 900414 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.00
3 Martin AustMartin Aust 731029 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:59.66
4 Josef LánskýJosef Lánský 871016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.97
MS Tomáš NetolickýTomáš Netolický 840815 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
MS Tomáš BöhmTomáš Böhm 890611 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.82
MS Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 900427 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.99
Petr JelínekPetr Jelínek 850825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠulcJakub Šulc 910819 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.83
2 Lukáš JíraLukáš Jíra 860712 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.29
3 Radek ČudaRadek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.78
4 Jan JežekJan Ježek 851025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.99
5 Jakub HlasJakub Hlas 891201 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:08.95
6 Michael DobošMichael Doboš 921011 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:11.69
7 Jan VošickýJan Vošický 931117 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 2:13.47
8 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:13.48
Milan ProuzaMilan Prouza 900422 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:04.66
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:08.44
3 Jan PolákJan Polák 940426 USK PrahaUSK Praha 2:09.26
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:13.29
MS Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
MS David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.47
Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Karel UllwerKarel Ullwer 940719 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:21.21
2 Anita ŠturmováAnita Šturmová 875528 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.50
3 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.79
4 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.58
MS Pavla SobíškováPavla Sobíšková 935718 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.12
2 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 945604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:24.94
MS Kateřina LopatováKateřina Lopatová 956014 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:27.68
MS Gabriela KůrkováGabriela Kůrková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:42.52
Aneta VašákováAneta Vašáková 945907 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František ZouharFrantišek Zouhar 820824 AC Praha 1890AC Praha 1890 4:02.88
2 Martin OlšanMartin Olšan 871207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:03.34
3 Petr LohrPetr Lohr 911003 USK PrahaUSK Praha 4:04.92
4 Jan JežekJan Ježek 851025 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.11
5 Jan HavelkaJan Havelka 900419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:10.19
6 Viktor HolubecViktor Holubec 850122 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:39.35
MS Martin ChybaMartin Chyba 861204 AC ČáslavAC Čáslav DNF
MS Lukáš TasslerLukáš Tassler 820104 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:03.65
MS Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 890115 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:07.61
MS Petr NechvílPetr Nechvíl 910122 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:10.60
MS Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:14.66
MS Lukáš NiklLukáš Nikl 910521 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:29.84
Jakub HlasJakub Hlas 891201 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David HonzátkoDavid Honzátko 920112 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:16.50
2 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:20.13
3 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:27.41
4 Jáchym KohoutekJáchym Kohoutek 930107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:08.68
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 920123 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:16.64
2 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:18.52
3 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:31.62
4 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:38.83
5 Filip ProcházkaFilip Procházka 940630 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:43.29
6 Lukáš KettnerLukáš Kettner 940826 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5:10.72
7 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:12.24
8 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:23.24
MS Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:20.05
MS Pavel OličPavel Olič 941025 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:28.68
MS Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:38.75
MS Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:53.62
Celkem 12 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:01.95
2 Zuzana KrchováZuzana Krchová 905213 USK PrahaUSK Praha 5:02.70
3 Linda MrázkováLinda Mrázková 935507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:20.88
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 896017 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Petra FouskováPetra Fousková 816104 AC ČáslavAC Čáslav 4:53.59
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Moira StewartováMoira Stewartová 955809 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:05.12
2 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:10.10
3 Aneta VašákováAneta Vašáková 945907 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:10.55
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:31.75
MS Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 DDM StodDDM Stod 5:10.66
MS Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:13.77
MS Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:28.02
MS Denisa MokřížováDenisa Mokřížová 945419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:32.88
Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská DNF
Celkem 9 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HaromTomáš Harom 800820 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:42.50
2 Jan ProcházkaJan Procházka 840911 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:45.40
3 František ZouharFrantišek Zouhar 820824 AC Praha 1890AC Praha 1890 08:47.70
4 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:52.22
5 Petr LosmanPetr Losman 791031 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08:52.60
6 Jan ČelůstkaJan Čelůstka 820322 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 08:53.09
7 Martin EdlmanMartin Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:02.63
8 Martin OlšanMartin Olšan 871207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:15.42
9 Jiří KabelkaJiří Kabelka 770303 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09:52.66
10 Roman PavlůRoman Pavlů 790402 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:24.88
MS Pavel KubričanPavel Kubričan 831118 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:32.39
MS Adam KoubaAdam Kouba 870123 AK BílinaAK Bílina 08:41.37
MS Vladimir FindraVladimir Findra 85 Slavia UK BratislavaSlavia UK Bratislava 09:06.90
MS Tomáš ŘenčTomáš Řenč 900209 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:09.55
Celkem 14 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek TomášekMarek Tomášek 930510 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:55.26
MS Robert MíčRobert Míč 920130 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:03.86
MS Adam SchilbergerAdam Schilberger 920708 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 09:45.51
Adam PanáčekAdam Panáček 930327 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 950609 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:38.91
2 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:37.37
Filip ProcházkaFilip Procházka 940630 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniela HavránkováDaniela Havránková 825407 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:14.44
MS Petra LepičováPetra Lepičová 825201 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov DNP
MS Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 775126 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:05.54
MS Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 845624 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11:06.46
Barbora KlusákováBarbora Klusáková 915129 USK PrahaUSK Praha DNP
Zuzana KrchováZuzana Krchová 905213 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:10.90
2 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 945201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:02.75
3 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 945531 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13:59.94
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.91
2 Roman ŠebrleRoman Šebrle 741126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.28
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.47
4 Pavel NyklPavel Nykl 911111 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.76
MS Tomáš ŠleisTomáš Šleis 850603 AC DomažliceAC Domažlice DNP
MS Petr PeňázPetr Peňáz 910827 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera 880802 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.95
MS Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 910107 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.90
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha 08.36
3 David SazimaDavid Sazima 871208 USK PrahaUSK Praha 08.57
4 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.59
5 Milan PolívkaMilan Polívka 711211 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88
MS Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.77
MS Martin TrávníčekMartin Trávníček 800223 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.10
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 830722 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.85
2 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.93
3 Roman ŠebrleRoman Šebrle 741126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.15
4 Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha 08.23
5 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.42
6 David SazimaDavid Sazima 871208 USK PrahaUSK Praha 08.60
7 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.61
MS Petr PeňázPetr Peňáz 910827 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.15
2 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.90
3 Martin JandaMartin Janda 920227 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
MS Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.11
MS Josef LacikaJosef Lacika 930312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.51
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 930921 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
Gottlieb - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.75
2 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.19
3 Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.65
MS Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.48
MS Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.18
MS Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.25
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.14
2 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
3 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.97
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.10
MS Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
MS Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.48
MS Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.05
MS Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.11
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.55
2 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
4 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
5 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.97
6 Kristian KottKristian Kott 950104 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.95
MS Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.90
Ondřej HradilOndřej Hradil 950623 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.84
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.07
3 Michal KunaMichal Kuna 940517 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.52
4 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.23
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 940414 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.35
MS Václav PlundrákVáclav Plundrák 940427 AC ČejkoviceAC Čejkovice 09.39
Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.47
2 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.60
3 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
4 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.80
5 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.88
6 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.93
7 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
MS Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.19
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha 08.61
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.02
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.36
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.44
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.76
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 915423 USK PrahaUSK Praha 09.95
Markéta BelzováMarkéta Belzová 866016 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra BlovskáPetra Blovská 855321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
2 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.40
3 Petra VachatováPetra Vachatová 885222 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 09.80
4 Aneta PřibylováAneta Přibylová 895511 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
5 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09.98
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.68
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
2 Petra BlovskáPetra Blovská 855321 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.13
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 895312 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.19
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.34
5 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.38
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.67
7 Petra VachatováPetra Vachatová 885222 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 09.99
Jana KorešováJana Korešová 815408 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jessica BártováJessica Bártová 935528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.53
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.88
3 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 936207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.90
4 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.26
5 Zuzana SachováZuzana Sachová 925819 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.43
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.44
7 Alexandra HánováAlexandra Hánová 935306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.85
MS Irena ŠediváIrena Šedivá 925119 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.23
2 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 945518 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.53
3 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.29
4 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 956227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.10
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.32
MS Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.59
Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Feher, Šulc V,Jelínek, Rejmon Feher, Šulc V,Jelínek, Rejmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:30.81
2 Valášek, Klinert, Sluka P., Tchongo Valášek, Klinert, Sluka P., Tchongo USK PrahaUSK Praha 1:33.59
3 Macháň, Šulc J., Černý, Šíp O. Macháň, Šulc J., Černý, Šíp O. ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.89
Kuna, Vykoukal, Kotarba, Grabmüller Kuna, Vykoukal, Kotarba, Grabmüller ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
SLAPR - DQ - pravidlo 170.14 (první předávka)
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrák, Kotek, Dvořák, Král Petrák, Kotek, Dvořák, Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.32
2 Derka, Koutník, Kašpar, Urban Derka, Koutník, Kašpar, Urban Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:35.59
3 Němeček, Minát, Janda, Maskaluk Němeček, Minát, Janda, Maskaluk ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:38.79
4 Křížek, Stříbrný, Sochor, Drešer Křížek, Stříbrný, Sochor, Drešer SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:40.30
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Braniš P., Macura, Vavrla, Pleschinger Braniš P., Macura, Vavrla, Pleschinger PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:34.52
2 Votinský, Šach, Matzner, Lojkásek Votinský, Šach, Matzner, Lojkásek SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:35.80
3 Vojíř, Dvořák, Polák, Haničinec Vojíř, Dvořák, Polák, Haničinec USK PrahaUSK Praha 1:38.48
4 Novák J., Matys, Honzátko, Kubánek Novák J., Matys, Honzátko, Kubánek PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:39.61
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prudilová, Richterová, Šťastná, Branišová Prudilová, Richterová, Šťastná, Branišová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:43.52
2 Schmidová, Hříchová V., Vlčková, Šubrtová Schmidová, Hříchová V., Vlčková, Šubrtová USK PrahaUSK Praha 1:45.93
3 Vaňková, Kubicová, Plíhalová, Buranská Vaňková, Kubicová, Plíhalová, Buranská Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:48.22
4 Kobiánová, Hrachovcová, Jelínková, Brožková Kobiánová, Hrachovcová, Jelínková, Brožková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:48.67
5 Fišerová, Dupalová, Belzová, Severová Fišerová, Dupalová, Belzová, Severová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:51.30
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ručová, Číhalová, Hříchová M., Hrušková Ručová, Číhalová, Hříchová M., Hrušková USK PrahaUSK Praha 1:54.14
2 Palátová, Drhová, Truhlářová, Langerová Palátová, Drhová, Truhlářová, Langerová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:55.09
3 Píšová, Caisová, Sachová, Kružíková Píšová, Caisová, Sachová, Kružíková SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:55.71
Raková, Zedková, Vašáková, Vachová Raková, Zedková, Vašáková, Vachová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
SLAPR - DQ - pravidlo 170.14 (první předávka)
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
870527 2.11
2 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
861101 1.95
MS Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
901222 1.95
MS Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930202 1.90
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920609 1.88
2 Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
921122 1.85
3 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 1.85
4 Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920227 1.76
5 Adam ZachAdam Zach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930328 1.76
6 Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
930515 1.70
7 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930921 1.70
Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930226 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 1.79
2 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 1.73
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
941202 1.70
4 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
941013 1.65
5 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 1.55
MS Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.01
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 1.79
MS Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
951213 1.65
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
940916 1.65
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940601 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 1.57
2 Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
855211 1.57
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 1.57
Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875708 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 1.57
2 Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
935528 1.54
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935227 1.48
4 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
935121 1.48
MS Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
925119 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
955811 1.48
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 1.48
MS Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.57
MS Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.51
MS Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 1.51
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavel NyklPavel Nykl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
911111 4.00
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 3.90
MS Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910716 4.30
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
820912 5.60
2 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 5.30
3 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
900718 5.20
4 Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
741126 4.70
5 Martin BlahutMartin Blahut
USK PrahaUSK Praha
860725 4.50
6 Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 4.40
7 Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
921122 4.30
MS Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
801008 5.20
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 4.90
MS Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
910107 4.80
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 4.40
David SazimaDavid Sazima
USK PrahaUSK Praha
871208 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920609 4.00
2 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
930728 3.90
3 Jakub ChundelaJakub Chundela
USK PrahaUSK Praha
930626 3.70
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
930107 3.40
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 4.00
2 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
940418 3.80
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 DNP
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
865520 4.40
2 Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
886110 3.60
3 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.40
4 Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK PrahaUSK Praha
915322 3.30
5 Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
905621 3.30
6 Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
USK PrahaUSK Praha
906102 3.20
MS Michaela NoskováMichaela Nosková
AC PardubiceAC Pardubice
905111 3.70
MS Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
925330 3.40
MS Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
905621 3.20
MS Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
885812 2.80
MS Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
925520 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.20
2 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
936020 2.80
MS Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936224 2.80
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
956227 3.00
2 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945429 2.40
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 6.34
2 Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
880629 5.98
3 Sebastián FialaSebastián Fiala
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
910716 5.76
4 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
911124 5.61
5 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK PrahaUSK Praha
850907 5.57
6 Martin VohradníkMartin Vohradník
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
770619 4.79
MS Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
830125 7.04
MS Jiří MužíkJiří Mužík
AK KroměřížAK Kroměříž
760901 6.60
MS Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
920217 6.43
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 6.10
MS Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
880802 DNP
Daniel HradilDaniel Hradil
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
910103 DNP
Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
741126 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 6.31
2 David RybářDavid Rybář
USK PrahaUSK Praha
940327 6.17
3 Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 6.00
4 Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
940924 6.00
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 5.90
6 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
941013 5.77
7 David SlukaDavid Sluka
USK PrahaUSK Praha
940418 5.63
8 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 5.55
9 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940527 5.53
10 Josef MachovecJosef Machovec
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
950424 5.32
11 Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
951206 5.26
12 Dominik ČíkDominik Čík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
940418 5.00
13 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 4.60
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 6.45
MS Jan RingJan Ring
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950105 5.44
Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940122 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
815408 5.76
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935228 5.73
3 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
906223 5.65
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896113 5.46
5 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 5.38
6 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.29
7 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.17
8 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
885222 5.08
9 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 5.03
10 Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
915202 5.01
11 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
USK PrahaUSK Praha
915423 4.75
12 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
895511 4.68
13 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
906216 4.25
MS Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
935504 4.95
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 29.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
945904 5.36
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 5.18
3 Lucie HruškováLucie Hrušková
USK PrahaUSK Praha
945611 4.81
4 Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
945830 4.78
5 Sára VackováSára Vacková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
946122 4.68
6 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
945723 4.67
7 Markéta RakováMarkéta Raková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955210 4.59
8 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 4.49
9 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
946002 4.44
10 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
955811 4.42
11 Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945518 4.33
12 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
956127 4.15
13 Veronika VotroubkováVeronika Votroubková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945728 3.52
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 5.09
Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956031 DNP
Karolina HlavatáKarolina Hlavatá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945613 DNP
Věra MatouškováVěra Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
956111 DNP
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha
810620 14.15
2 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
911124 12.21
3 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK PrahaUSK Praha
850907 11.89
MS Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
900806 14.25
MS Petr RemešPetr Remeš
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
720815 13.56
Jan ŠimonJan Šimon
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910827 DNP
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
931120 DNP
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David RybářDavid Rybář
USK PrahaUSK Praha
940327 12.25
2 Michal MalýMichal Malý
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
941013 12.24
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 DNP
Jiří KukalJiří Kukal
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940421 NM
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896113 12.27
2 Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
815515 09.92
3 Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
945830 09.89
4 Sára VackováSára Vacková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
946122 09.82
MS Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
836108 DNP
Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
895311 DNP
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
956026 11.53
2 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945720 11.46
3 Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955712 10.76
4 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
955826 10.59
5 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
955811 09.18
6 Lucie BešťákováLucie Bešťáková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
945702 08.34
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
875101 12.60
2 Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
785526 11.01
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
896009 10.78
4 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
895917 10.31
5 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
895511 10.29
6 Jana ŠindelářováJana Šindelářová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
835806 09.83
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 09.20
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
906216 08.82
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 30.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
925524 10.20
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 10.04
3 Šárka JeníkováŠárka Jeníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935430 09.77
4 <