Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (29. - 30. 1. 2011)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | PSK Olymp Praha | 06.80 | |||||||||||||||
2 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 07.11 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠimonJan Šimon | 91 | TJ Dukla Praha | 07.36 | |||||||||||||||
4 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 07.38 | |||||||||||||||
5 | Jakub RádlJakub Rádl | 91 | ASK Slavia Praha | 07.71 | |||||||||||||||
MS | Miroslav KrálMiroslav Král | 90 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.29 | |||||||||||||||
MS | Karel BernášekKarel Bernášek | 89 | A. C. TEPO Kladno | 07.54 | |||||||||||||||
Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert KučeraRobert Kučera | 88 | Spartak Praha 4 | 07.16 | |||||||||||||||
2 | David SazimaDavid Sazima | 87 | USK Praha | 07.28 | |||||||||||||||
3 | Jan KoutníkJan Koutník | 91 | Spartak Praha 4 | 07.48 | |||||||||||||||
Pavel ČernýPavel Černý | 91 | ASK Slavia Praha | 07.48 | ||||||||||||||||
5 | Jakub JirmanJakub Jirman | 91 | TJ Dukla Praha | 07.72 | |||||||||||||||
6 | Pavel AugustinskýPavel Augustinský | 82 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.88 | |||||||||||||||
MS | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Kroměříž | 07.12 | |||||||||||||||
Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 07.07 | |||||||||||||||
2 | Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil | 81 | TJ Sokol Stodůlky Praha | 07.42 | |||||||||||||||
3 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 07.51 | |||||||||||||||
4 | Jiří NovákJiří Novák | 91 | PSK Olymp Praha | 07.91 | |||||||||||||||
Martin BlahutMartin Blahut | 86 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Daniel HradilDaniel Hradil | 91 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
Šimon BerchaŠimon Bercha | 77 | TJ ČZU Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jan OndráčekJan Ondráček | 88 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 07.13 | |||||||||||||||
2 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 07.16 | |||||||||||||||
3 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | 07.36 | |||||||||||||||
4 | Michael DrdlíčekMichael Drdlíček | 90 | SK Aktis Praha | 07.47 | |||||||||||||||
5 | Jan VitnovskýJan Vitnovský | 89 | Spartak Praha 4 | 07.80 | |||||||||||||||
6 | Petr DubskýPetr Dubský | 89 | ASK Slavia Praha | 07.82 | |||||||||||||||
7 | Milan PolívkaMilan Polívka | 71 | ASK Slavia Praha | 08.08 | |||||||||||||||
MS | Marcel BabilonskýMarcel Babilonský | 59 | AK Bílina | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 5 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr LichýPetr Lichý | 90 | TJ Dukla Praha | 07.11 | |||||||||||||||
2 | Robert ŠkoloudRobert Školoud | 91 | TJ Dukla Praha | 07.56 | |||||||||||||||
3 | Martin VohradníkMartin Vohradník | 77 | VSK FTVS Praha | 07.95 | |||||||||||||||
MS | Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | AK Kroměříž | DQ | |||||||||||||||
MS | Marate TchongoMarate Tchongo | 87 | PORTUGAL | 07.24 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ŽeleznýTomáš Železný | 78 | Sokol České Budějovice | 07.41 | |||||||||||||||
MS | Václav BeranVáclav Beran | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 07.67 | |||||||||||||||
Antonín KoubekAntonín Koubek | 87 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Mužík - DQ - pravidlo 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor ŽilkaLibor Žilka | 86 | PSK Olymp Praha | 06.78 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc | 86 | Spartak Praha 4 | 07.00 | |||||||||||||||
3 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 07.02 | |||||||||||||||
4 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 07.08 | |||||||||||||||
Petr LichýPetr Lichý | 90 | TJ Dukla Praha | 07.08 | ||||||||||||||||
6 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 07.18 | |||||||||||||||
7 | Robert KučeraRobert Kučera | 88 | Spartak Praha 4 | 07.23 | |||||||||||||||
MS | Ladislav KřížekLadislav Křížek | 82 | AK Kroměříž | 07.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠimonJan Šimon | 91 | TJ Dukla Praha | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 07.34 | |||||||||||||||
MS | Tomáš ŽeleznýTomáš Železný | 78 | Sokol České Budějovice | DQ | |||||||||||||||
MS | Miroslav KrálMiroslav Král | 90 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.25 | |||||||||||||||
MS | Marate TchongoMarate Tchongo | 87 | PORTUGAL | 07.25 | |||||||||||||||
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil | 81 | TJ Sokol Stodůlky Praha | DNP | ||||||||||||||||
Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
David SazimaDavid Sazima | 87 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:Železný - DQ - pravidlo 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirkaJan Jirka | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.20 | |||||||||||||||
2= | David TomandlDavid Tomandl | 93 | PSK Olymp Praha | 07.48 | |||||||||||||||
2= | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | ASK Slavia Praha | 07.48 | |||||||||||||||
4 | Jakub ČernýJakub Černý | 93 | ASK Slavia Praha | 07.58 | |||||||||||||||
5 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | A. C. Sparta Praha | 07.90 | |||||||||||||||
6 | Štěpán AndrŠtěpán Andr | 93 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 08.16 | |||||||||||||||
MS | Ivan FormánekIvan Formánek | 93 | ASK ELNA Počerady | DNP | |||||||||||||||
MS | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | Sokol České Budějovice | DNP | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 07.29 | |||||||||||||||
2 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 07.41 | |||||||||||||||
3 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 07.58 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MatznerLukáš Matzner | 93 | SK Kotlářka Praha | 07.61 | |||||||||||||||
MS | Tomáš MaleckýTomáš Malecký | 93 | AK Most | 07.22 | |||||||||||||||
MS | Josef LacikaJosef Lacika | 93 | A. C. TEPO Kladno | 07.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 07.45 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 07.48 | |||||||||||||||
3 | Adam ZachAdam Zach | 93 | ASK Slavia Praha | 07.76 | |||||||||||||||
4 | Viktor DerkaViktor Derka | 92 | Spartak Praha 4 | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Lukáš ČermákLukáš Čermák | 93 | TJ Dukla Praha | 08.52 | |||||||||||||||
MS | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 07.21 | |||||||||||||||
MS | Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.41 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 07.21 | |||||||||||||||
2 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 07.38 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Dukla Praha | 07.57 | |||||||||||||||
4 | Jan NěmečekJan Němeček | 93 | ASK Slavia Praha | 07.83 | |||||||||||||||
5 | Jakub MajzelJakub Majzel | 92 | ASK Slavia Praha | 07.89 | |||||||||||||||
MS | Jiří BřezinaJiří Březina | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 07.58 | |||||||||||||||
MS | Tomáš KrištofTomáš Krištof | 93 | AC SYNER Turnov | 07.61 | |||||||||||||||
MS | Jakub BrichtaJakub Brichta | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále A (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 07.17 | |||||||||||||||
2 | Štěpán CysařŠtěpán Cysař | 92 | USK Praha | 07.28 | |||||||||||||||
3 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 07.32 | |||||||||||||||
4 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 07.37 | |||||||||||||||
5 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 07.39 | |||||||||||||||
MS | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 07.17 | |||||||||||||||
MS | Tomáš MaleckýTomáš Malecký | 93 | AK Most | 07.24 | |||||||||||||||
Jan JirkaJan Jirka | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Jirka - DQ - pravidlo 162.7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | ASK Slavia Praha | 07.45 | |||||||||||||||
2 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | ASK Slavia Praha | 07.47 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Dukla Praha | 07.49 | |||||||||||||||
3 | David TomandlDavid Tomandl | 93 | PSK Olymp Praha | 07.49 | |||||||||||||||
5 | Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček | 92 | TJ Dukla Praha | 07.57 | |||||||||||||||
6 | Jakub ČernýJakub Černý | 93 | ASK Slavia Praha | 07.60 | |||||||||||||||
MS | Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.49 | |||||||||||||||
MS | Tomáš KrištofTomáš Krištof | 93 | AC SYNER Turnov | 07.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | SK Aktis Praha | 07.37 | |||||||||||||||
2 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.88 | |||||||||||||||
4 | Jakub MatyskaJakub Matyska | 94 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 07.91 | |||||||||||||||
5 | Jan JansákJan Jansák | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.92 | |||||||||||||||
6 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.07 | |||||||||||||||
MS | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 07.28 | |||||||||||||||
Martin SlukaMartin Sluka | 95 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 07.43 | |||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 07.47 | |||||||||||||||
3 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 07.71 | |||||||||||||||
4 | Josef MachovecJosef Machovec | 95 | PSK Olymp Praha | 07.80 | |||||||||||||||
5 | Petr NovákPetr Novák | 95 | SK Aktis Praha | 07.82 | |||||||||||||||
6 | Martin JurčaMartin Jurča | 95 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.00 | |||||||||||||||
7 | Martin GinzelMartin Ginzel | 95 | USK Praha | 08.65 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.46 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 07.53 | |||||||||||||||
3 | Jiří KukalJiří Kukal | 94 | ASK Slavia Praha | 07.88 | |||||||||||||||
4= | Vít SoukupVít Soukup | 95 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 08.12 | |||||||||||||||
4= | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.12 | |||||||||||||||
MS | Radim BartákRadim Barták | 96 | Athletic Runners Club Brno | DNP | |||||||||||||||
MS | Václav PlundrákVáclav Plundrák | 94 | AC Čejkovice | 08.39 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KubešJan Kubeš | 94 | SK Kotlářka Praha | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Christian AntsiouChristian Antsiou | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.63 | |||||||||||||||
3 | Han Hwan SeungHan Hwan Seung | 94 | ASK Slavia Praha | 07.91 | |||||||||||||||
4 | Jakub SochorJakub Sochor | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.01 | |||||||||||||||
5 | Jan VojířJan Vojíř | 95 | USK Praha | 08.24 | |||||||||||||||
MS | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 07.74 | |||||||||||||||
Ondřej HradilOndřej Hradil | 95 | AC Kovošrot Praha | DNP | ||||||||||||||||
David ŠtenglDavid Štengl | 94 | TJ Sokol Stodůlky Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále A (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠafránekJan Šafránek | 95 | SK Aktis Praha | 07.34 | |||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 07.41 | |||||||||||||||
3 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | A. C. Sparta Praha | 07.45 | |||||||||||||||
4 | Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | 07.48 | |||||||||||||||
5 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 07.49 | |||||||||||||||
6 | Jan KubešJan Kubeš | 94 | SK Kotlářka Praha | 07.51 | |||||||||||||||
7 | Christian AntsiouChristian Antsiou | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.62 | |||||||||||||||
MS | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 07.24 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 07.64 | |||||||||||||||
2 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Josef MachovecJosef Machovec | 95 | PSK Olymp Praha | 07.81 | |||||||||||||||
4 | Han Hwan SeungHan Hwan Seung | 94 | ASK Slavia Praha | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Jiří KukalJiří Kukal | 94 | ASK Slavia Praha | 07.88 | |||||||||||||||
6 | Petr NovákPetr Novák | 95 | SK Aktis Praha | 07.92 | |||||||||||||||
7 | Lukáš UrbanLukáš Urban | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.93 | |||||||||||||||
8 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 08.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 07.48 | |||||||||||||||
2 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | USK Praha | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 08.03 | |||||||||||||||
4 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 08.27 | |||||||||||||||
5 | Ludmila MatyskováLudmila Matysková | 89 | PSK Olymp Praha | 08.56 | |||||||||||||||
MS | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 07.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | PSK Olymp Praha | 07.62 | |||||||||||||||
2 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | 07.86 | |||||||||||||||
3 | Jana PetráčkováJana Petráčková | 86 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.60 | |||||||||||||||
MS | Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková | 87 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.06 | |||||||||||||||
MS | Jana RudolfováJana Rudolfová | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 08.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 07.44 | |||||||||||||||
2 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | PSK Olymp Praha | 07.57 | |||||||||||||||
3 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | 07.74 | |||||||||||||||
4 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | USK Praha | 07.87 | |||||||||||||||
MS | Jana RudolfováJana Rudolfová | 90 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||
MS | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 07.87 | |||||||||||||||
MS | Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková | 87 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.06 | |||||||||||||||
Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HánováAlexandra Hánová | 93 | TJ Dukla Praha | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Anna MaleckáAnna Malecká | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.04 | |||||||||||||||
MS | Irena ŠediváIrena Šedivá | 92 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | |||||||||||||||
MS | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 08.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | USK Praha | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Veronika ZedkováVeronika Zedková | 93 | ASK Slavia Praha | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Lucie StejskalováLucie Stejskalová | 93 | PSK Olymp Praha | 09.26 | |||||||||||||||
MS | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | Sokol České Budějovice | 08.04 | |||||||||||||||
Barbora BoučkováBarbora Boučková | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra HánováAlexandra Hánová | 93 | TJ Dukla Praha | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | USK Praha | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Veronika ZedkováVeronika Zedková | 93 | ASK Slavia Praha | 08.69 | |||||||||||||||
4 | Anna MaleckáAnna Malecká | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Lucie StejskalováLucie Stejskalová | 93 | PSK Olymp Praha | 09.27 | |||||||||||||||
MS | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.87 | |||||||||||||||
MS | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | Sokol České Budějovice | 07.97 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.31 | |||||||||||||||
4 | Tereza BartíkováTereza Bartíková | 94 | TJ Dukla Praha | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Veronika VotroubkováVeronika Votroubková | 94 | ASK Slavia Praha | 09.68 | |||||||||||||||
MS | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||
MS | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 07.93 | |||||||||||||||
Kristýna PalátováKristýna Palátová | 95 | SK Aritma Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Tereza BogušovskáTereza Bogušovská | 94 | SK Kotlářka Praha | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | USK Praha | 08.54 | |||||||||||||||
4 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.68 | |||||||||||||||
5 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 08.91 | |||||||||||||||
MS | Veronika BenkováVeronika Benková | 96 | ASK ELNA Počerady | DNP | |||||||||||||||
MS | Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 08.45 | |||||||||||||||
MS | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 08.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.27 | |||||||||||||||
2 | Anna LangerováAnna Langerová | 95 | SK Aritma Praha | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Kateřina DrhováKateřina Drhová | 95 | SK Aritma Praha | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | ASK Slavia Praha | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Andrea DoležalováAndrea Doležalová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.01 | |||||||||||||||
MS | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 08.39 | |||||||||||||||
MS | Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 08.61 | |||||||||||||||
Sára VackováSára Vacková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále A (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.70 | |||||||||||||||
2 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 07.84 | |||||||||||||||
3 | Jitka TáborskáJitka Táborská | 94 | PSK Olymp Praha | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Tereza BogušovskáTereza Bogušovská | 94 | SK Kotlářka Praha | 08.08 | |||||||||||||||
5 | Věra MatouškováVěra Matoušková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.27 | |||||||||||||||
6 | Anna LangerováAnna Langerová | 95 | SK Aritma Praha | 08.43 | |||||||||||||||
MS | Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||
MS | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 07.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále B (so, 29.1.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | USK Praha | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Tereza BartíkováTereza Bartíková | 94 | TJ Dukla Praha | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Markéta RakováMarkéta Raková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská | 95 | ASK Slavia Praha | 08.75 | |||||||||||||||
6 | Kateřina DrhováKateřina Drhová | 95 | SK Aritma Praha | 08.82 | |||||||||||||||
MS | Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 08.41 | |||||||||||||||
MS | Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 08.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |