výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (26. - 27. 2. 2011)

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.05
2 Jakub ČížekJakub Čížek 931113 AC PardubiceAC Pardubice 07.19
3 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 930405 AK MostAK Most 07.22
4 Dominik JirovskýDominik Jirovský 930716 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.35
5 Jan VlasákJan Vlasák 930119 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.36
6 David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.42
7 Milan KomárekMilan Komárek 930405 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.46
Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 920706 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.11
2 František GremlicaFrantišek Gremlica 920320 AK KroměřížAK Kroměříž 07.20
3 Aleš KácelAleš Kácel 920917 SK PřerovSK Přerov 07.21
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.26
5 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 920428 AC ProstějovAC Prostějov 07.27
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.37
7 Lukáš NovákLukáš Novák 930707 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.41
Ivo KrsekIvo Krsek 930927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
čtvrtá dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.15
2 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 920108 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.16
3 David ŠtefekDavid Štefek 920922 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.23
4 Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.31
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.35
6 Patrik SchindlerPatrik Schindler 921216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.36
7 Václav KučeraVáclav Kučera 930617 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.36
8 Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 07.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 06.99
2 Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.09
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.13
4 Rostislav NavrátilRostislav Navrátil 920108 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.13
5 František GremlicaFrantišek Gremlica 920320 AK KroměřížAK Kroměříž 07.15
6 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 930405 AK MostAK Most 07.17
7 Jakub ČížekJakub Čížek 931113 AC PardubiceAC Pardubice 07.18
8 Aleš KácelAleš Kácel 920917 SK PřerovSK Přerov 07.23
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.14
2 Martin MorávekMartin Morávek 940713 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.22
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
4 Jan DemelJan Demel 950728 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.44
5 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 940727 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.47
6 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.68
Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.19
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.33
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.36
4 Michal SabelaMichal Sabela 940623 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07.36
5 David MahovskýDavid Mahovský 940818 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.47
6 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 07.50
Daniel KotarbaDaniel Kotarba 950305 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.21
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.29
3 David SeifertDavid Seifert 950903 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.38
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 BYAC BrnoBYAC Brno 07.42
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 07.47
6 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.52
7 Petr BerkaPetr Berka 950729 AK ŽatecAK Žatec 07.53
8 Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.65
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.94
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.13
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.16
4 Martin MorávekMartin Morávek 940713 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.22
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.26
6 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.27
7= Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
7= Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.39
Celkem 8 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.80
2 Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 USK PrahaUSK Praha 07.97
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.05
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 925726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.18
5 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.34
6 Hana ŠpičákováHana Špičáková 935806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
7 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 925923 AC PardubiceAC Pardubice 08.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.88
2 Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.93
3 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 926126 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.08
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 936223 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.14
5 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.19
6 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 935619 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.37
7 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 935808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.47
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.82
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.92
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.06
4 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 936027 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.14
5 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 926126 AC PardubiceAC Pardubice 08.25
6 Kateřina HenešováKateřina Henešová 925525 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 08.32
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.69
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.71
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 935225 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.83
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.87
5 Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.89
6 Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 USK PrahaUSK Praha 07.98
7 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.03
8 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.13
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.81
2 Eliška MoravcováEliška Moravcová 946022 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.92
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.06
4 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová 945725 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.43
5 Jana TrnkováJana Trnková 956023 AK ŠternberkAK Šternberk 08.66
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.80
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.93
3 Aneta DubováAneta Dubová 945312 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.16
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 946213 USK PrahaUSK Praha 08.18
Marie FührerováMarie Führerová 956007 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Poznámky:
sedmá dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 07.79
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.88
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.13
4 Jana BrabcováJana Brabcová 945509 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.30
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.31
6 Kristýna KrausováKristýna Krausová 955322 AK OlomoucAK Olomouc 08.34
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.55
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.64
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 07.81
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.87
5 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90
6 Eliška MoravcováEliška Moravcová 946022 SK Speed BrnoSK Speed Brno 07.95
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.04
8 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.09
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 930405 AK MostAK Most 22.83
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.92
3 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 930811 AC DomažliceAC Domažlice 22.94
4 Adam ZikmundAdam Zikmund 921106 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.19
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.65
2 Josef KrejsaJosef Krejsa 931103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.32
3 Václav VlčekVáclav Vlček 931110 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.63
Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.60
2 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 920418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.91
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.31
4 Patrik SchindlerPatrik Schindler 921216 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.30
2 Aleš KácelAleš Kácel 920917 SK PřerovSK Přerov 23.35
3 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.55
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.14
2 Jan JirkaJan Jirka 931005 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.27
3 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 920418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.88
4 Tomáš MaleckýTomáš Malecký 930405 AK MostAK Most 22.93
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.17
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.84
2 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.18
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.44
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.82
5 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 23.96
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.25
2 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.68
4 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.95
5 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.27
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.87
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.46
3 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 950812 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.54
4 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.87
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 23.20
2 Martin MorávekMartin Morávek 940713 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 23.67
3 Dominik ČíkDominik Čík 940418 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 24.19
4 Filip KoukalFilip Koukal 950519 BYAC BrnoBYAC Brno 24.35
Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.75
2 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.99
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.22
4 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 23.26
5 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.68
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.63
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.99
3 Vendula HříchováVendula Hříchová 925730 USK PrahaUSK Praha 26.70
4 Kateřina HenešováKateřina Henešová 925525 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 27.15
5 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.43
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.54
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 25.87
3 Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.05
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 936223 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.88
5 Veronika DominikováVeronika Dominiková 935622 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.67
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 USK PrahaUSK Praha 25.80
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 936114 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.02
3 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 926126 AC PardubiceAC Pardubice 26.99
4 Martina SalčákováMartina Salčáková 935601 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.10
5 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 926126 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 27.14
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.79
2 Lenka KošárkováLenka Košárková 925726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.85
3 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 935531 USK PrahaUSK Praha 26.88
4 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 925923 AC PardubiceAC Pardubice 28.14
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 936013 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.28
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.37
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 935422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.48
4 Sabrina PliskováSabrina Plisková 935220 USK PrahaUSK Praha 25.73
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 25.75
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.73
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.81
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.27
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.01
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.62
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 25.76
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 26.71
4 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 26.93
5 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.33
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.68
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.03
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 946011 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.07
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.58
5 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.37
2 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.38
3 Monika OrctováMonika Orctová 945506 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.60
4 Aneta DubováAneta Dubová 945312 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 26.85
5 Michaela HadašováMichaela Hadašová 945330 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.29
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 25.09
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.39
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.52
4 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.53
5 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26.77
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 920418 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.65
2 Jiří PálkaJiří Pálka 921116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.52
3 Adam ZikmundAdam Zikmund 921106 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.68
4 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.95
Aleš RovenskýAleš Rovenský 930119 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.75
2 Václav VlčekVáclav Vlček 931110 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.11
3 Tomáš KrištofTomáš Krištof 930427 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.44
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.87
5 Ondřej ValášekOndřej Valášek 930831 USK PrahaUSK Praha 53.08
6 Dominik ŽižkaDominik Žižka 931130 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 USK PrahaUSK Praha 50.93
2 Jan ŠindelářJan Šindelář 931103 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 51.27
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.65
4 Václav HavelVáclav Havel 920130 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 53.39
5 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 921018 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.55
Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 50.57
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.68
3 Josef KrejsaJosef Krejsa 931103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.74
4 Jan VlasákJan Vlasák 930119 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 53.04
5 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.15
6 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.57
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin VinšMartin Vinš 920418 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.41
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.55
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 USK PrahaUSK Praha 49.92
4 Jiří PálkaJiří Pálka 921116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.01
5 Adam ZikmundAdam Zikmund 921106 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.52
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.83
2 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.95
3 Viktor UherViktor Uher 950331 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 53.52
4 Tomáš KubíkTomáš Kubík 951201 BYAC BrnoBYAC Brno 56.42
Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 53.19
2 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.62
3 Tomáš NěmecTomáš Němec 940215 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 55.18
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.03
Martin PavlišMartin Pavliš 940414 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 52.39
2 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 941006 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.00
3 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 USK PrahaUSK Praha 53.59
4 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.47
Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.66
2 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 53.45
3 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 53.76
4 Michal PaďourMichal Paďour 940819 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 55.05
5 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 59.07
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.97
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.43
3 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 51.61
4 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.05
5 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 52.47
6 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 941006 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.77
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.82
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.13
3 Johana KratochvílováJohana Kratochvílová 935216 AC ČáslavAC Čáslav 61.88
4 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 62.63
5 Lucie PurchartováLucie Purchartová 936011 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 JAC BrnoJAC Brno 58.65
2 Martina SalčákováMartina Salčáková 935601 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 59.61
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.82
4 Vendula HříchováVendula Hříchová 925730 USK PrahaUSK Praha 61.53
5 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 925923 AC PardubiceAC Pardubice 62.79
6 Klára PytelováKlára Pytelová 925921 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 935529 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.32
2 Dominika ValentováDominika Valentová 926125 AC PardubiceAC Pardubice 58.94
3 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 925921 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 61.32
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.51
5 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 925819 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.63
6 Julie JiravskáJulie Jiravská 925918 USK PrahaUSK Praha 61.85
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.69
2 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 JAC BrnoJAC Brno 58.50
3 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 935529 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.58
4 Dominika ValentováDominika Valentová 926125 AC PardubiceAC Pardubice 59.32
5 Martina SalčákováMartina Salčáková 935601 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 60.34
6 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.82
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.20
2 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 945406 JAC BrnoJAC Brno 60.49
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.40
4 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 955212 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 63.34
5 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 64.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JelenováNikola Jelenová 946008 SKP Union ChebSKP Union Cheb 60.67
2 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.96
3 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 62.38
Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNF
Poznámky:
čtvrtá dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.43
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.75
3 Monika OrctováMonika Orctová 945506 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 62.71
4 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 63.01
5 Lucie MikulováLucie Mikulová 955621 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.19
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc 59.02
2 Michaela HadašováMichaela Hadašová 945330 SKP Union ChebSKP Union Cheb 60.98
3 Petra SotonováPetra Sotonová 945328 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 62.65
4 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 62.82
Barbora VachtováBarbora Vachtová 956022 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 58.70
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.68
3 Nikola JelenováNikola Jelenová 946008 SKP Union ChebSKP Union Cheb 59.89
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.54
5 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 945406 JAC BrnoJAC Brno 61.00
Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Poznámky:
šestá dráha DQ dle pravidla 162/7
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:02.06
2 Lukáš NěmecLukáš Němec 930925 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:02.77
3 Miroslav GüntherMiroslav Günther 921224 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 2:04.89
4 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 930901 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:06.73
Tomáš FilipecTomáš Filipec 930226 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej LevickýOndřej Levický 931118 AK MostAK Most 2:00.48
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:00.99
3 Jakub RudolfJakub Rudolf 920308 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:01.56
4 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 930620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.39
5 Jan ČermákJan Čermák 930408 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:04.23
6 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan MurínJan Murín 920301 ASK DěčínASK Děčín 2:00.63
2 Michael SvobodaMichael Svoboda 921112 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:00.74
3 Matěj HrubýMatěj Hrubý 930520 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:01.06
4 David PolochDavid Poloch 920907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:02.97
5 Marek LhotákMarek Lhoták 931024 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.44
6 Zdeněk PetrZdeněk Petr 930117 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:12.68
Celkem 6 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 930414 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.62
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 930921 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:56.78
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 930925 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:56.85
4 Jan MurínJan Murín 920301 ASK DěčínASK Děčín 1:56.90
5 Matěj HrubýMatěj Hrubý 930520 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:58.21
6 Michael SvobodaMichael Svoboda 921112 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1:59.09
7 Ondřej LevickýOndřej Levický 931118 AK MostAK Most 1:59.37
8 Jakub RudolfJakub Rudolf 920308 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:02.02
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:04.14
2 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 2:04.99
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.77
4 Pavel SzymalaPavel Szymala 950405 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:06.18
5 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:07.80
6 Ondřej KobzaOndřej Kobza 950615 TJ UničovTJ Uničov 2:09.50
Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 950510 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PavlišMartin Pavliš 940414 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1:59.07
2 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:01.95
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.97
4 Jan PolákJan Polák 940426 USK PrahaUSK Praha 2:06.77
5 Martin VitaMartin Vita 940215 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:08.91
6 Matěj SmitkaMatěj Smitka 950530 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:10.73
Jaroslav NovákJaroslav Novák 940210 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jindřich KrálJindřich Král 940513 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:03.46
2 Jiří SvítekJiří Svítek 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:04.20
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:04.91
4 Karel UllwerKarel Ullwer 940719 USK PrahaUSK Praha 2:10.09
5 Richard PabištaRichard Pabišta 940312 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:13.22
Martin KaprMartin Kapr 950625 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 1:59.97
2 Jindřich KrálJindřich Král 940513 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:00.53
3 Martin PavlišMartin Pavliš 940414 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:01.58
4 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:01.63
5 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:02.69
6 Jiří SvítekJiří Svítek 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:02.78
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:04.09
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.64
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:12.43
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 925410 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.10
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 925617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:20.41
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:22.01
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:23.96
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 936112 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.97
7 Jana GladkováJana Gladková 935115 AC ČáslavAC Čáslav 2:25.06
8 Lucie RožcováLucie Rožcová 925103 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:27.17
9 Petra ČaganováPetra Čaganová 936027 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.52
10 Markéta BarešováMarkéta Barešová 936106 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:29.44
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:17.05
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:19.37
3 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 945604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.68
4 Anna TancerováAnna Tancerová 946121 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:24.40
5 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:27.13
6 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:27.24
7 Petra Muzikantová Petra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:33.10
8 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:39.39
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 945604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.21
2 Anna TancerováAnna Tancerová 946121 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:25.37
3 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:26.55
4 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:32.16
5 Nikol CoufalíkováNikol Coufalíková 946228 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:40.38
Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.95
2 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:27.17
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:27.64
4 Petra Muzikantová Petra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:30.64
5 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 945612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:35.61
6 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 955201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.18
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Martina KukulováMartina Kukulová 955328 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 920128 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:01.59
2 Viktor GazdaViktor Gazda 920629 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:03.05
3 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:04.10
4 Daniel VonešDaniel Voneš 930806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:06.31
5 Radek KarnufekRadek Karnufek 931107 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:07.89
6 Ondřej DoleželOndřej Doležel 920329 AK ŠternberkAK Šternberk 4:10.09
7 David HonzátkoDavid Honzátko 920112 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:11.26
8 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:17.06
9 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:20.64
10 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.25
11 Roman PapíkRoman Papík 920126 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:27.69
12 Tomáš ValkoTomáš Valko 931027 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:29.67
13 Jan ČermákJan Čermák 930408 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:32.52
Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Libor BucifalLibor Bucifal 930718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Michael SvobodaMichael Svoboda 921112 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:12.15
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:13.13
3 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:15.57
4 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:17.30
5 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:20.28
6 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:20.47
7 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:21.45
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 940718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:26.30
9 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:28.35
10 Jan RoikJan Roik 940223 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:32.71
11 Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 4:33.62
12 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 940518 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:39.15
Edgar CinegrEdgar Cinegr 940505 TJ UničovTJ Uničov DNF
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 940505 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:52.59
2 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:53.56
3 Helena TlustáHelena Tlustá 935315 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:54.21
4 Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:59.72
5 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:00.61
6 Tereza RožcováTereza Rožcová 925103 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5:01.00
7 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 935525 AK OlomoucAK Olomouc 5:05.54
8 Kristýna MartincováKristýna Martincová 935110 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:09.61
9 Linda MrázkováLinda Mrázková 935507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:12.94
10 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:18.53
11 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 936122 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:29.97
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 925606 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Petra ČaganováPetra Čaganová 936027 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:10.74
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955809 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:10.97
3 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:14.31
4 Aneta VašákováAneta Vašáková 945907 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:15.62
5 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:19.72
6 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 DDM StodDDM Stod 5:20.51
7 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:25.77
8 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:26.25
9 Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská 955630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:38.93
Denisa MokřížováDenisa Mokřížová 945419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 10 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktor GazdaViktor Gazda 920629 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:50.40
2 Radek KarnufekRadek Karnufek 931107 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08:52.70
3 Petr KaminskiPetr Kaminski 920128 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 08:56.45
4 Ondřej DoleželOndřej Doležel 920329 AK ŠternberkAK Šternberk 09:01.14
5 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:08.11
6 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:20.45
7 Marek SchusterMarek Schuster 931001 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:31.74
8 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 930219 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:35.92
9 Michal ArgalášMichal Argaláš 930810 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:37.52
10 Tomáš ValkoTomáš Valko 931027 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:48.40
11 Roman PapíkRoman Papík 920126 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09:51.81
12 Ondřej MinaříkOndřej Minařík 920723 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 10:22.05
Petr LukešPetr Lukeš 920503 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNF
Libor BucifalLibor Bucifal 930718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Celkem 15 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 09:02.13
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:03.49
3 Michal SuchýMichal Suchý 940304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:09.79
4 Jan FrišJan Friš 951219 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:17.85
5 Pavel Olič Pavel Olič 941025 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:19.08
6 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:24.33
7 Jan RoikJan Roik 940223 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:30.02
8 Jakub JosefJakub Josef 941006 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:39.88
9 Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 09:48.31
10 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:52.18
11 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 940518 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:53.44
12 Miloslav HoncůMiloslav Honců 940318 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:54.05
13 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:54.30
14 Filip ProcházkaFilip Procházka 940630 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:08.34
Štěpán DudaŠtěpán Duda 940507 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Vít BílýVít Bílý 950926 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 935315 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:09.74
2 Tereza NovotnáTereza Novotná 925520 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10:13.04
3 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:30.86
4 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:42.09
5 Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10:58.43
6 Petra ČaganováPetra Čaganová 936027 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:52.54
7 Kristina SmetanováKristina Smetanová 926209 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12:22.71
8 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12:50.04
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 925606 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11:26.36
2 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 DDM StodDDM Stod 11:26.99
3 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 956218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:33.27
4 Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 955301 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 11:54.19
5 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 945201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:56.44
6 Lada RakováLada Raková 945211 AK OlomoucAK Olomouc 12:08.02
7 Nikola ČernáNikola Černá 945923 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:37.57
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Ivo OpravilIvo Opravil 920318 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.73
1= Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.73
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.81
4 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 920513 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.00
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 920929 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.07
6 Robin DragounRobin Dragoun 931006 AC ProstějovAC Prostějov 09.25
7 Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.55
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.68
3 Lukáš PěčekLukáš Pěček 930120 SK PřerovSK Přerov 08.76
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.01
5 Pavel KrejčaPavel Krejča 930107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.04
6 Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.92
Jaroslav BrücklerJaroslav Brückler 920706 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 920418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.24
2 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.38
3 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.71
4 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.71
5 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.84
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 930921 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.85
7 Josef LacikaJosef Lacika 930312 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 920418 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.23
2 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.32
3 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.40
4 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 930903 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.54
5 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.64
6 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
7 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.81
8 Ivo OpravilIvo Opravil 920318 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.84
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.41
2 Filip MatějkaFilip Matějka 940317 AC PardubiceAC Pardubice 08.49
3 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.57
4 Jakub HomolaJakub Homola 941027 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.61
5 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.68
6 Kryštof PetrKryštof Petr 940118 AK MostAK Most 08.95
7 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.38
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 940624 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
třetí dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.45
2 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.49
3 Filip LondinFilip Londin 940121 AC ProstějovAC Prostějov 08.53
4 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 940626 AC PardubiceAC Pardubice 08.60
5 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.63
6 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78
7 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.27
Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.49
2 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 AC PardubiceAC Pardubice 08.51
3 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.57
4 Michal PaďourMichal Paďour 940819 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.58
5 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.75
6 Martin SitaMartin Sita 940526 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.94
7 Jakub DrešerJakub Drešer 941111 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
8 Radovan VšelichaRadovan Všelicha 940601 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.06
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.31
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.35
3 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.39
4 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.39
5 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.45
Filip LondinFilip Londin 940121 AC ProstějovAC Prostějov DNF
Filip MatějkaFilip Matějka 940317 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Michal ŘíhaMichal Říha 940701 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.67
2 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.39
3 Jessica BártováJessica Bártová 935528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.76
4 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 935927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.14
5 Kristýna FarkováKristýna Farková 925809 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.22
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
2 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 925214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.03
3 Dominika ValentováDominika Valentová 926125 AC PardubiceAC Pardubice 09.43
4 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.03
5 Šárka JiroušováŠárka Jiroušová 935619 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 09.03
2 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 925610 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.05
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.80
4 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 936207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.97
5 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10.06
6 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.23
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.63
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 AC PardubiceAC Pardubice 08.82
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
4 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 925214 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.98
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 925610 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 08.99
6 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.25
7 Dominika ValentováDominika Valentová 926125 AC PardubiceAC Pardubice 09.65
8 Jessica BártováJessica Bártová 935528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.81
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.78
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 08.97
3 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.03
4 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 945518 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.23
5 Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 956010 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.43
6 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.48
7 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.64
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 946011 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.01
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.11
4 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.44
6 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.47
7 Anna RiedlováAnna Riedlová 955918 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.30
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.01
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09.05
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 945327 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.13
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.43
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.46
6 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.76
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.46
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.57
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.86
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 08.90
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 JAC BrnoJAC Brno 08.93
6 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.96
7 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 946011 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.98
8 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.04
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 A-Roun, Petrák, Kotek, Král A-Roun, Petrák, Kotek, Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:31.09
2 Sluka, Šorm, Valášek, Kleinert Sluka, Šorm, Valášek, Kleinert USK PrahaUSK Praha 1:32.98
3 Holibka, Sýkora, Opravil, Schindler Holibka, Sýkora, Opravil, Schindler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:36.07
4 Jančík, Hrazdil, Londin, Dragoun Jančík, Hrazdil, Londin, Dragoun AC ProstějovAC Prostějov 1:37.81
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krsek, Vokoun, Lacika, Krejsa Krsek, Vokoun, Lacika, Krejsa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:35.25
2 Povýšil, Havel, Vašátko, Mudroch Povýšil, Havel, Vašátko, Mudroch AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:35.58
B-Černý, Vykoukal, Gottlieb, Havelka B-Černý, Vykoukal, Gottlieb, Havelka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ďásek, Dittrich, Vojtek, Vlasák Ďásek, Dittrich, Vojtek, Vlasák AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1:36.57
Černák, Spura, Žižka, Kožíšek Černák, Spura, Žižka, Kožíšek TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Votinský, Šach, Matzner, Lojkásek Votinský, Šach, Matzner, Lojkásek SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNF
Poznámky:
šestá dráha DQ dle pravidla 170.14
Celkem 3 závodníků
Finále 4 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 C-Maskaluk, Mach, Kuna, Janda C-Maskaluk, Mach, Kuna, Janda ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:37.60
2 Merxbauer, Hyťha, Fau, Čiliš Merxbauer, Hyťha, Fau, Čiliš TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:41.38
Dalecký, Baláček, Palán, Seifert Dalecký, Baláček, Palán, Seifert TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pecen, Grabmüller, Petr, Tlustý Pecen, Grabmüller, Petr, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:33.15
2 Tuček, Myškovský, Palivec, Bakalár Tuček, Myškovský, Palivec, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:34.14
3 Palička, Kubalák, Džuba, Žurovec Palička, Kubalák, Džuba, Žurovec AK HodonínAK Hodonín 1:36.44
Dvořák, Decker, Polák, Zíka Dvořák, Decker, Polák, Zíka USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rillich, Vrtiška, Vobecký, Kuklík Rillich, Vrtiška, Vobecký, Kuklík TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1:35.24
2 Demel, Sitta, Svoboda, Mahovský Demel, Sitta, Svoboda, Mahovský AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:37.22
3 Koukal, Kubík, Tišnovský, Bárta Koukal, Kubík, Tišnovský, Bárta BYAC BrnoBYAC Brno 1:38.17
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kott, Mohorko, Klimuškin, Kameník Kott, Mohorko, Klimuškin, Kameník SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:42.66
2 Seifert, Procházka, Svoboda, Bezucha Seifert, Procházka, Svoboda, Bezucha TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:44.94
Doležal, Rykl, Sychra, Souček Doležal, Rykl, Sychra, Souček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Poznámky:
šestá dráha DQ podle pravidla 170.14
Celkem 3 závodníků
Finále 4 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Svítek, Poc, Benedikt, Burlák Svítek, Poc, Benedikt, Burlák Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:39.51
Matějka, Pecháček, Němec, Říha Matějka, Pecháček, Němec, Říha AC PardubiceAC Pardubice DQ
Kratochvíl, Paďour, Havlíček, Netymach Kratochvíl, Paďour, Havlíček, Netymach ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNF
Poznámky:
čtvrtá dráha DQ podle pravidla 170.14 - první předávka
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1-Hříchová Z. Galertová, Šimková, Plisková 1-Hříchová Z. Galertová, Šimková, Plisková USK PrahaUSK Praha 1:44.90
2 Valentová, Řezníčková, Luticová, Řehounková Valentová, Řezníčková, Luticová, Řehounková AC PardubiceAC Pardubice 1:45.35
3 Rohlenová, Führerová, Špičáková, Nováková Rohlenová, Führerová, Špičáková, Nováková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:47.24
4 Kopová M., Kopová V., Fialová, Štychová Kopová M., Kopová V., Fialová, Štychová Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:49.21
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nejedlová, Vacková, Krupková, Hrudková Nejedlová, Vacková, Krupková, Hrudková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:44.20
2 Prokešová, Nezdařilová, Svobodová, Kutrová Prokešová, Nezdařilová, Svobodová, Kutrová JAC BrnoJAC Brno 1:51.88
3 Košarková, Šchweidlerová, Kirschnerová, Lošťáková Košarková, Šchweidlerová, Kirschnerová, Lošťáková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:52.10
4 Černá, Petrušová, Nováčková, Štvánová Černá, Petrušová, Nováčková, Štvánová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:53.37
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dubová, Březinová, Dominiková, Domská Dubová, Březinová, Dominiková, Domská TJ ŠumperkTJ Šumperk 1:47.95
2 Mlýnková, Gladková, Dohnálková, Kratochvílová Mlýnková, Gladková, Dohnálková, Kratochvílová AC ČáslavAC Čáslav 1:51.61
3 2-Vlčková, Jarkovská, Číhalová, Kadeřábková 2-Vlčková, Jarkovská, Číhalová, Kadeřábková USK PrahaUSK Praha 1:51.94
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kobiánová, Hrachovcová, Brožková, Hlavatá Kobiánová, Hrachovcová, Brožková, Hlavatá SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:45.39
2 Hříchová M., Müllerová, Hrušková, Seidlová Hříchová M., Müllerová, Hrušková, Seidlová USK PrahaUSK Praha 1:46.54
3 Žižková, Sotonová, Novotná, Jiranová Žižková, Sotonová, Novotná, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:48.17
Nestrašilová, Jílková, Zaplatílková, Dvořáková B. Nestrašilová, Jílková, Zaplatílková, Dvořáková B. A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kubištová A., Kubištová E., Ptáčníková, Mikulová Kubištová A., Kubištová E., Ptáčníková, Mikulová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:49.63
2 Havlíčková, Šafránková, Semrádová, Vlasáková Havlíčková, Šafránková, Semrádová, Vlasáková TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:52.28
3 Plodrová, Eliášová, Kupcová, Prokopová Plodrová, Eliášová, Kupcová, Prokopová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1:54.86
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.831.891.941.982.012.042.072.102.132.162.21
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
920602 2.13 -----O-OXOXOX-XX
2 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
930119 2.10 ---OOOOOOXXX
3 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
921010 2.07 --OOOXOOXXOXXX
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930202 2.01 OOOOXOXOXXX
5 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
930617 1.94 -OXXOOXXX
6 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
930107 1.89 OOOXXX
7 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
931113 1.89 OOXOXXX
8 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
920225 1.89 OOXXOXXX
9= Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
931219 1.83 OOXXX
9= Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
930312 1.83 OOXXX
9= David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
920205 1.83 OOXXX
12 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
930602 1.75 OXXX
13 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 1.75 XOXXX
14= Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
931002 1.75 XXOXXX
14= Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
931102 1.75 XXOXXX
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920609 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.771.821.871.911.951.992.022.052.072.09
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.07 ---OOOXOXXOOOXXX
2 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
940804 1.99 -OOOXOOXXOXXX
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 1.99 OOOOOXXOXXOXXX
4 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 1.91 OOOXXOOXXX
5 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
950526 1.87 OOXOOXXX
6 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
950315 1.87 OOXOXOXXX
7= Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 1.82 -OOXXX
7= Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
940129 1.82 OOOXXX
9 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940203 1.82 OXOXOXXX
10 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940402 1.82 OOXXOXXX
11 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 1.77 OOXXX
12 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
950608 1.77 OXOXXX
13= Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
950407 1.70 OXXX
13= Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940707 1.70 OXXX
15 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 1.70 XXOXXX
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.521.571.621.671.721.751.771.821.841.86
1 Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
926027 1.84 ---OOXO-OXOXOXXX
2 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
935315 1.67 ---OXOXXX
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
925807 1.67 -OOXOXXOXXX
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
925830 1.62 OOOOXXX
5= Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935414 1.62 -OOXOXXX
5= Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
935704 1.62 OOOXOXXX
7 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 1.62 -XOOXOXXX
8 Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
935528 1.52 OOXXX
Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
935402 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.481.531.581.621.661.701.731.761.77
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
946215 1.76 -OOOOOXOXOXX-
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
945518 1.73 --OOOOXOXXX
3 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
955921 1.70 OOXOOXOOXXX
4 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955710 1.70 -OOOXXOXXOXXX
5 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
955510 1.62 OOOOXXX
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 1.62 OXOXXOOXXX
7 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
955324 1.62 OOOXOXXX
8 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945513 1.62 OOOXXOXXX
9= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.58 OOOXXX
9= Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
955420 1.58 OOOXXX
9= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.58 OOOXXX
12= Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
946105 1.58 XOXOOXXX
12= Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 1.58 OXXOOXXX
14 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.53 OOXXX
15 Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
955923 1.48 XOXXX
Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
945812 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.603.854.024.144.264.384.504.624.724.824.925.125.22
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 5.12 -------O-XOOOXXX
2 Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
921122 4.82 -----XXOOXOOOXXX
3 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930513 4.62 -----O-XXOX-X-X
4 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
930906 4.50 --O-OXOXXOXXX
5 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
920528 4.14 -OOXXOXXX
6 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
920104 4.02 -XXOOXXX
7= Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
920711 3.85 -OXXX
7= Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
931020 3.85 OOXXX
7= Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 3.85 OOXXX
7= Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
920220 3.85 OOXXX
11 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
930728 3.85 OXOXXX
12 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
930903 3.60 XXOXXX
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920609 DNP
Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 NM
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.253.503.653.803.924.024.124.22
1 Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
940214 4.12 ----XXO-XXOXOXXX
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 4.02 --O-OOOXXX
3 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
940117 4.02 ---XOOOXXOXXX
4 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
940624 4.02 --XOXXOOXOXXOXXX
5 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.92 ---OXXOO-XXX
6 David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
950903 3.92 ---OOXOXXX
7 David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
950725 3.92 ---OOXXOXXX
8 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 3.80 ---OXOXXX
9 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940130 3.80 -OOXOXOXXX
10 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 3.65 --OOXXX
11 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
950925 3.25 XXOXOXXX
12 Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940402 3.00 OXXX
Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
951205 NM XXX
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.702.903.063.183.303.423.503.583.663.743.823.90
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
925919 3.82 ------O-OOXXOXXX
2 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925330 3.66 ----OOO-XOXXX
3 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
925803 3.50 --XOOXXOXOOXXX
4 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
935317 3.42 ---OOOXXX
5 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
925520 3.30 ----O-XXX
6 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.30 --XXOOOXXX
7 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
935402 3.30 OOOOXOXXX
8 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
936020 3.30 -XXOOOXOXXX
9 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925215 3.18 --XOOXXX
10= Nikola KavalírováNikola Kavalírová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
935115 2.90 OOXXX
10= Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
936224 2.90 OOXXX
12 Anna RatmanováAnna Ratmanová
AC PardubiceAC Pardubice
935103 2.90 OXOXXX
Štěpánka HofmanováŠtěpánka Hofmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
925928 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.722.822.923.023.123.223.323.42
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
945507 3.32 ---OOXOXOXOXXX
2 Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
956227 3.22 -O-OOXXOXXOXXX
3 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
955119 3.12 -OOXOXXOOXXX
4 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945913 2.92 OXOOOXXX
5 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
956231 2.82 OOOXXX
6 Hana ReznerováHana Reznerová
ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N.
945530 2.82 OOXOXXX
7 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
945807 2.82 XOXXOXXOXXX
8 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 2.72 OOXXX
9= Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 2.60 XOXXX
9= Kateřina JanatováKateřina Janatová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956208 2.60 XOXXX
11 Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
955410 2.60 XXOXXX
Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955129 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
930308 7.02 6.796.92X6.926.726.677.02
2 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
920922 6.94 6.716.555.956.716.77X6.94
3 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
930423 6.80 6.80X6.776.806.646.78X
4 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930413 6.72 6.72X6.666.726.526.676.46
5 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
920217 6.62 6.516.42X6.516.50X6.62
6 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930716 6.61 5.966.376.566.56X6.236.61
7 Jakub ČížekJakub Čížek
AC PardubiceAC Pardubice
931113 6.52 6.076.286.376.375.42X6.52
8 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930406 6.43 X6.42X6.426.424.666.43
9 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
930602 6.30 6.176.176.306.30
10 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920609 6.19 X6.19X6.19
11 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
930903 6.17 5.876.176.116.17
12 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
930525 6.13 X5.926.136.13
13 Ondřej MachoOndřej Macho
AK OlomoucAK Olomouc
931008 6.09 XX6.096.09
14 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 6.08 6.08X6.026.08
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 6.74 6.436.46X6.466.386.636.74
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
940726 6.60 4.526.53X6.536.60X6.57
3 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
940130 6.56 6.276.566.386.56XX3.57
4 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
950508 6.55 6.076.306.126.306.286.55X
5 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček
AC PardubiceAC Pardubice
940626 6.39 5.996.28X6.286.156.136.39
6 Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
940526 6.38 6.38XX6.38XXX
7 Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
941110 6.35 6.006.356.086.35--6.17
8 Jan DemelJan Demel
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
950728 6.28 5.605.996.286.286.145.995.73
9 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940109 6.21 5.82X6.216.21
10 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 6.13 5.946.13X6.13
11 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950417 6.11 5.87X6.116.11
12 Jan BergJan Berg
AK SokolovAK Sokolov
941011 6.06 5.696.065.886.06
13 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
940317 5.99 5.99XX5.99
14 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
950131 5.55 5.203.085.555.55
15 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach
ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice
951025 5.32 2.79X5.325.32
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
935225 5.83 5.83XX5.83XXX
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 5.71 5.715.52X5.71XX5.51
3 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
935402 5.71 5.715.515.465.714.86XX
4 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935228 5.70 5.40X5.625.625.565.705.57
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
925801 5.66 5.315.485.435.485.66X5.54
6 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
926021 5.42 X5.075.255.255.385.425.36
7 Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
925112 5.40 5.355.305.405.405.365.095.30
8 Karolína BěhalováKarolína Běhalová
SK PřerovSK Přerov
925816 5.30 5.295.203.895.295.30XX
9 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
936027 5.24 5.01X5.245.24
10 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
925807 5.24 X4.885.245.24
11 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935707 5.21 5.065.215.015.21
12 Klára LepeškováKlára Lepešková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
935722 5.10 5.07X5.105.10
13 Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
925205 5.08 5.005.083.195.08
14 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
935302 5.01 5.014.96X5.01
15 Veronika DominikováVeronika Dominiková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
935622 4.79 4.794.744.604.79
Lucie DomskáLucie Domská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
936013 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
945613 5.55 5.215.405.415.41X5.555.23
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
955106 5.49 5.185.27X5.27X5.495.43
3 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 5.49 5.395.335.335.395.365.49X
4 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
955508 5.40 X5.405.135.40XXX
5 Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956031 5.36 4.905.065.365.364.965.185.36
6 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.35 5.235.35X5.354.94XX
7 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
945904 5.29 5.295.044.925.295.23X4.59
8 Aneta DubováAneta Dubová
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
945312 5.29 4.925.295.125.294.86X4.90
9 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
946024 5.26 5.255.265.065.26
10 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 5.23 X4.875.235.23
11 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
945327 5.18 X5.185.185.18
12 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
945321 5.15 4.995.15X5.15
13 Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC BrnoJAC Brno
956012 5.10 4.954.985.105.10
14 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.07 3.864.925.075.07
15 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
955119 4.88 4.88XX4.88
16 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
945725 4.53 4.53XX4.53
Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
945509 NM
Celkem 17 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930413 14.26 XX13.9413.9413.8314.1014.26
2 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
920202 14.13 X11.3013.0013.0013.4713.6514.13
3 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
920301 13.99 13.3713.20-13.3713.5413.5313.99
4 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
930308 13.85 13.8513.4713.5113.8513.6013.1613.47
5 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
930602 13.36 13.12X12.9313.1213.36X12.93
6 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
920412 13.26 13.0211.2813.0513.0513.2612.8713.21
7 Milan KomárekMilan Komárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930405 12.93 12.5412.7112.9312.9312.6612.6712.50
8 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
920922 12.86 12.06X12.8612.86X12.5612.71
9 Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
930525 12.76 12.4612.4812.7612.76
10 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
930617 12.70 X12.3512.7012.70
11 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930406 12.66 11.2912.4312.6612.66
12 Štěpán PavelŠtěpán Pavel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
920720 12.64 12.64X12.3612.64
13 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
931002 12.61 12.6112.4812.2012.61
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
931120 DNP
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 27.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
940727 14.12 X14.12X14.1212.0114.12X
2 Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950722 13.57 13.3013.1413.4413.4413.1013.5713.48
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 13.54 12.5912.9613.3413.3413.54--
4 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
951002 13.50 13.0013.03X13.0313.50X12.61
5 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
940228 13.25 12.7013.2511.9813.2511.6812.9512.77
6 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940109 12.92 12.7712.5112.7312.77X12.92X
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
950913 12.33 12.3312.1111.8412.3312.0212.1511.74
8 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940815 12.29 11.9711.9012.2912.2912.1312.0111.94
9 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
950526 11.90 11.8711.9011.4511.90
10 Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK HodonínAK Hodonín
940129 11.64 11.64