výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Ostrava (18. - 19. 6. 2011)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.00
2 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.07
3 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.28
4 Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.62
5 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.11
2 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.42
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.44
4 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.54
5 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.68
6 Filip KrčálFilip Krčál 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.18
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.39
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.41
4 David ŠtefekDavid Štefek 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.60
5 David TomandlDavid Tomandl 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.78
Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.84
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.95
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 10.99
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.09
5 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.13
6 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.29
7 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 11.34
8 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.37
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.34
2 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67
3 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.72
4 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.82
5 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.86
6 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.86
Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.18
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.25
3 Jan DemelJan Demel 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.45
4 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.47
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 11.62
6 Erik PistovčákErik Pistovčák 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.73
7 Matěj PalivecMatěj Palivec 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.10
Michal SabelaMichal Sabela 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.29
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.38
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.47
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.54
5 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.69
6 Roman StoklasaRoman Stoklasa 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.79
7 Jan SmržaJan Smrža 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.96
Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.83
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.98
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.01
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.20
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.25
6 Jan DemelJan Demel 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.44
7 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 11.50
8 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.57
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.36
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.61
3 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.65
4 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.17
5= Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13.23
5= Alexandra HánováAlexandra Hánová 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.77
2 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.10
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.28
4 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.37
5 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.52
6 Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 JAC BrnoJAC Brno 13.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.41
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.49
3 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.07
4 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.15
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.17
Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.10
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.14
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.35
4 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.44
5 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.48
6 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.54
7 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.89
8 Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.04
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.29
2 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.65
3 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.84
4 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.02
5 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13.22
6 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.32
Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.44
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.50
3 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.76
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.85
5 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 12.95
6 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.39
7 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.44
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.09
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.43
3 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.82
4 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 12.91
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.98
6 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 13.41
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.02
2 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.13
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.29
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.48
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.62
6 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.72
7 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.90
8 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.91
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.78
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.36
3 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.56
4 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.17
5 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 23.30
Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha DNF
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.29
2 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.40
3 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.87
4 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.19
5 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.22
6 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.32
7 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 23.33
Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.6.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.48
2 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.74
3 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.02
4 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 23.02
5 Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.18
6 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.20
7 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.24
8 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 23.62
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.65
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.77
3 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.43
4 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.47
5 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.67
6 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.94
7 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.97
8 Václav KučeraVáclav Kučera 93 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.33
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.45
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.00
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.27
4 Dominik ČíkDominik Čík 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.91
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.05
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Jakub DedekJakub Dedek 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.58
2 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84
3 Tomáš SvačinaTomáš Svačina 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 23.39
4 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 23.44
5 Jan BezákJan Bezák 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.61
6 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 23.75
7 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.70
2 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.79
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.12
4 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.13
5 David MahovskýDavid Mahovský 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.78
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.83
7 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.90
Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.28
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.56
3 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.57
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.67
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.79
6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.04
7 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.65
8 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.02
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.63
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.67
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.73
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.75
5 Aneta ForetováAneta Foretová 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.97
6 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 27.01
7 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.06
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.60
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.77
3 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.04
4 Lucie GabkováLucie Gabková 92 AK MostAK Most 26.86
5 Kateřina HenešováKateřina Henešová 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 26.96
6 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.15
Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.59
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.10
3 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.39
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.81
5 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.14
6 Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 JAC BrnoJAC Brno 27.34
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.31
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.36
3 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.63
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.95
5 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.01
6 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.06
7 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.28
8 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 26.63
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 19.6.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.55
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.07
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.21
4 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.32
5 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 27.27
6 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 27.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 19.6.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.86
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.01
3 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.49
4 Jitka TáborskáJitka Táborská 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.54
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 26.98
6 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 28.04
Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 19.6.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.45
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.03
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.37
4 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.65
5 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 27.55
6 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.95
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.73
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.30
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.76
4 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.02
5 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 26.10
6 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.39
7 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.42
8 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.08
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.79
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.15
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.66
4 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 50.82
5 Jan VlasákJan Vlasák 93 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 51.76
6 Josef KrejsaJosef Krejsa 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.78
7 Pavel ŠtěpánPavel Štěpán 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.92
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.42
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 49.55
3 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.93
4 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.11
5 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.66
6 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 52.13
7 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 48.91
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.25
3 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 50.29
4 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 50.88
5 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.09
Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.76
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.58
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 48.63
4 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 93 AC DomažliceAC Domažlice 48.72
5 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.74
6 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 50.16
7 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.51
8 Jan ŠindelářJan Šindelář 93 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 54.27
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.37
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.07
3 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.41
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.43
5 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.59
6 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.33
Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.37
2 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 51.39
3 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 51.82
4 Roman SmičkaRoman Smička 94 AK OlomoucAK Olomouc 52.20
5 Tomáš NěmecTomáš Němec 94 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 52.58
6 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 54.02
7 Adam FriedelAdam Friedel 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 54.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.66
2 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 51.49
3 Martin PavlišMartin Pavliš 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 51.92
4 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 52.20
5 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.69
Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.45
2 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.59
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.57
4 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.77
5 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 51.56
6 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 51.59
7 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 51.78
8 Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.60
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.54
2 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.57
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 59.15
4 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.31
5 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 61.14
6 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 USK PrahaUSK Praha 61.63
7 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.85
8 Veronika MoškořováVeronika Moškořová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.16
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 58.10
2 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.31
3 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 59.96
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.03
5 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 60.32
6 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 USK PrahaUSK Praha 61.59
7 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 68.23
Celkem 7 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.59
2 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 57.09
3 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.44
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.77
5 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 58.54
6 Tereza RambouskováTereza Rambousková 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 60.12
7 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.54
8 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 60.71
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.35
2 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 58.56
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 95 AK HodonínAK Hodonín 59.42
4 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.65
5 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 62.17
6 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.65
7 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 64.25
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.98
2 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.04
3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.49
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 60.62
5 Eva ŠvecováEva Švecová 94 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 61.02
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.04
7 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 58.49
2 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.80
3 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.91
4 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.16
5 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 62.29
6 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.15
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.99
2 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.39
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.15
4 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.69
5 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 59.08
6 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 95 AK HodonínAK Hodonín 59.88
7 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 60.59
Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:58.09
2 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:58.25
3 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:58.41
4 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.68
5 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:01.94
Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNP
Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:58.49
2 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:59.47
3 Tomáš FilipecTomáš Filipec 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:00.21
4 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:00.72
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:02.13
6 Martin KašovskýMartin Kašovský 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:03.19
7 Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.92
8 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:07.77
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:58.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:58.13
3 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:58.75
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:00.36
5 Tomáš VokounTomáš Vokoun 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.44
6 Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:03.54
7 Zdeněk PetrZdeněk Petr 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:06.13
8 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:06.35
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:55.83
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.89
3 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:56.02
4 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.20
5 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.82
6 Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:58.07
7 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:58.15
8 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:59.27
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.65
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:02.22
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:02.49
4 Jaroslav NovákJaroslav Novák 94 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:03.28
5 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:03.71
6 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:08.25
7 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 2:08.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:02.26
2 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:02.48
3 Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:03.70
4 David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:04.12
5 Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 95 AK HodonínAK Hodonín 2:04.86
6 Karel UllwerKarel Ullwer 94 USK PrahaUSK Praha 2:09.79
7 David LepičDavid Lepič 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:12.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.34
2 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 2:01.45
3 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:01.61
4 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:03.71
5 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 2:05.17
6 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 2:06.98
Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:54.48
2 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.17
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.41
4 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 1:57.44
5 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:59.46
6 Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1:59.58
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 2:00.69
8 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:01.84
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:10.75
2 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 2:24.42
3 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.95
4 Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:26.10
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.65
6 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:37.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:25.41
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:26.00
3 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.20
4 Lucie RožcováLucie Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 2:28.62
5 Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.18
6 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:32.14
Celkem 6 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.09
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:15.98
3 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:22.70
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.05
5 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 2:23.53
6 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:26.64
7 Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:27.32
8 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.05
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:14.59
2 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:17.96
3 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.05
4 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:27.74
5 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:29.51
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:30.38
7 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:31.53
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:25.41
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:25.51
3 Martina PapežováMartina Papežová 95 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:25.75
4 Nikola KučerováNikola Kučerová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:30.34
5 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:30.87
6 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:31.56
7 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2:35.30
8 Martina KukulováMartina Kukulová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:36.20
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:13.09
2 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:13.74
3 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:13.75
4 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:16.52
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.19
6 Martina PapežováMartina Papežová 95 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:28.00
7 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:30.95
8 Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:33.07
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:06.58
2 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:07.25
3 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:08.42
4 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:09.58
5 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:10.71
6 David HonzátkoDavid Honzátko 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:12.74
7 Marek UvizlMarek Uvizl 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:16.25
8 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:18.36
9 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:20.13
10 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:20.71
11 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4:23.24
12 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4:24.60
13 Daniel SchrammDaniel Schramm 93 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4:26.84
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:08.80
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:08.91
3 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:11.03
4 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:12.12
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:16.27
6 Martin CinkMartin Cink 94 AC PardubiceAC Pardubice 4:17.91
7 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:18.01
8 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:19.82
9 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:24.26
10 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:31.53
11 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:31.64
12 Adam ZemanAdam Zeman 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:41.72
13 Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 4:48.14
Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:33.84
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:34.47
3 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:39.74
4 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:47.36
5 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:50.38
6 Tereza RožcováTereza Rožcová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 5:01.73
7 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 5:05.22
8 Eva FührerováEva Führerová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:16.03
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 4:36.04
2 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:46.81
3 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:47.85
4 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 4:58.93
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 5:02.43
6 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:03.27
7 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:05.63
8 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:07.91
9 Renata KohoutováRenata Kohoutová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:12.33
10 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:20.38
11 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:25.76
12 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:27.80
13 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:34.40
Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:03.41
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:03.77
3 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:11.20
4 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:12.97
5 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:13.96
6 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:15.86
7 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 09:20.19
8 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:27.89
9 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:29.27
10 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:32.88
11 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09:35.37
12 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09:36.04
13 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:37.71
14 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 09:38.37
15 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:58.66
Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNF
Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 17 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:14.00
2 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:30.05
3 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 10:32.31
4 Jana RájováJana Rájová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:50.73
5 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:10.94
6 Jana LenčováJana Lenčová 92 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11:36.44
7 Linda MrázkováLinda Mrázková 93 USK PrahaUSK Praha 11:42.26
8 Eva ChladováEva Chladová 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:11.16
Linda VítováLinda Vítová 93 USK PrahaUSK Praha DNP
Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 11 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 10:03.37
2 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:32.11
3 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 10:34.84
4 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10:52.47
5 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:56.79
6 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 10:57.92
7 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:33.01
8 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:36.52
9 Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 95 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 11:40.76
10 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 11:57.82
11 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:18.92
12 Martina HoláMartina Holá 94 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12:45.07
Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 14 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 14:55.98
2 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:00.18
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 15:00.77
4 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:01.42
5 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15:39.14
6 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 15:50.41
7 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:41.38
MS Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 17:05.82
9 Adam PanáčekAdam Panáček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17:14.44
Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Václav ChalupnýVáclav Chalupný 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov DNP
Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.16
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.92
3 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.11
4 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.23
5 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.36
6 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 19.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.42
2 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.11
3 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.56
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 15.81
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.28
6 Olga NováčkováOlga Nováčková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.41
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.28
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.34
3 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.78
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 14.85
5 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.03
6 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.23
7 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.25
8 Kristýna CzakojováKristýna Czakojová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.57
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.70
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.54
3 Nikol LumendováNikol Lumendová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.01
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.02
5 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.81
Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.21
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.98
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.45
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.52
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.58
6 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.72
7 Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.10
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.16
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.18
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 15.18
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.52
5 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.62
6 Michaela DudkováMichaela Dudková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.48
7 Barbora VašulínováBarbora Vašulínová 95 AK ŠternberkAK Šternberk 17.79
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.83
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.86
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.27
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.78
5 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.92
6 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 14.98
7 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.08
8 Nikol LumendováNikol Lumendová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.18
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.88
2 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.35
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.73
4 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 15.84
5 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.98
6 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.60
2 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.99
3 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.30
4 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.45
5 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.18
6 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.80
2 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.10
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.51
4 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.86
5 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.47
6 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16.56
7 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.81
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.89
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.58
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.82
4 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.83
5 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.13
6 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.26
7 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.51
8 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.59
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.53
2 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.96
3 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 15.22
4 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.32
5 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.45
6 Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 16.84
Filip MatějkaFilip Matějka 94 AC PardubiceAC Pardubice DQ
Michael KonečnýMichael Konečný 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6 DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.81
2 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.21
3 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.36
4 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 15.45
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.83
6 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.84
7 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.05
Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.94
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.00
3 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.12
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.20
5 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 15.49
6 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 15.68
7 Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.32
Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.38
2 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.07
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.09
4 Jakub HomolaJakub Homola 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.10
5 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.11
6 Tomáš HomolaTomáš Homola 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.18
7 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 15.24
Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.77
2 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 40.10
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 40.88
4 Alexandr LewkoAlexandr Lewko 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 41.88
5 Tomáš KubíkTomáš Kubík 95 JAC BrnoJAC Brno 42.87
6 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 43.79
7 Martin ŠachMartin Šach 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 43.86
8 Viktor UherViktor Uher 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.00
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.46
2 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.70
3 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 40.72
4 Robin MadejRobin Madej 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 42.13
5 Jiří KubešJiří Kubeš 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 42.35
6 Martin SolfronkMartin Solfronk 94 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 42.62
7 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 44.01
8 Gustav BělskýGustav Bělský 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 60.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 39.64
2 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 40.43
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.98
4 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 41.19
5 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 41.30
6 David LojkásekDavid Lojkásek 94 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 41.38
7 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 41.99
Jan KohoutJan Kohout 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.19
2= Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 38.85
2= Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 38.85
4 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 38.94
5 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 39.84
6 Radoš RyklRadoš Rykl 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 40.39
7 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 40.60
8 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 41.23
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.03
2 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.98
3 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 47.56
4 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.17
5 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 50.04
6 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 53.71
Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.93
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 45.26
3 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.39
4 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.62
5 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 46.94
6 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 47.53
7 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 52.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 45.93
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 46.32
3 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.93
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 47.01
5 Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 48.20
6 Eliška DoležalováEliška Doležalová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 48.94
7 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.46
8 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.76
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 43.44
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 43.46
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.30
4 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 44.41
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 44.49
6 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.24
7 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 45.71
8 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.24
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.03
2 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 55.71
3 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.00
4 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 57.29
5 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.67
6 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.08
7 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 64.18
Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.48
2 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.71
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 58.15
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.58
5 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 60.44
6 Stanislav VašátkoStanislav Vašátko 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.29
7 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.71
Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.20
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 53.99
3 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.17
4 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 56.89
5 Mirza SelimovičMirza Selimovič 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.11
6 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.45
7 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.65
8 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 60.37
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.83
2 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.30
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.51
4 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 68.33
5 Lucie PurchartováLucie Purchartová 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 68.50
6 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 71.02
7 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 72.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 62.08
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 65.87
3 Michaela SklenářováMichaela Sklenářová 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 67.86
4 Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 68.88
5 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 69.56
6 Hana TrejbalováHana Trejbalová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 69.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.11
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 65.70
3 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.50
4 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 67.78
5 Lucie SklenářováLucie Sklenářová 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69.98
6 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 JAC BrnoJAC Brno 72.98
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 59.76
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 60.71
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 63.07
4 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64.63
5 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 64.96
6 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.61
7 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 66.41
8 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.27
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5:33.32
2 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:37.64
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 5:44.14
4 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 5:50.03
5 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:58.19
6 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6:04.35
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:05.10
2 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6:10.46
3 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6:11.25
4 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6:13.50
5 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 6:23.56
6 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:34.73
7 Petr MusilaPetr Musila 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:38.07
8 Edgar CinegrEdgar Cinegr 94 TJ UničovTJ Uničov 6:39.25
9 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:42.61
10 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:42.74
11 Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6:43.34
12 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:50.37
13 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 6:51.78
14 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6:52.02
15 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:59.68
16 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 7:10.15
Celkem 16 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:29.82
2 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:32.62
3 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 09:33.37
4 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:45.53
5 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10:01.75
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 10:34.42
7 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 10:46.34
8 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11:07.06
9 Václav ChalupnýVáclav Chalupný 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12:49.48
Celkem 9 závodníků

3000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:25.61
2 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:47.32
3 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:51.98
4 Alena SchejbalováAlena Schejbalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:03.83
5 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13:10.54
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS "19" Hrnčíř, Desenský, Jirka, Stromšík "19" Hrnčíř, Desenský, Jirka, Stromšík Czech RepublicCzech Republic 41.17
2 Roun, Petrák, Kotek, Dvořák Roun, Petrák, Kotek, Dvořák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.20
3 Holibka, Honka, Šmatlák, Schindler Holibka, Honka, Šmatlák, Schindler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.64
4 Cysař, Valašek, Sluka P., Šorm Cysař, Valašek, Sluka P., Šorm USK PrahaUSK Praha 43.10
5 Chvála, Demel, Selimovič, Povýšil Chvála, Demel, Selimovič, Povýšil AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.25
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ujhelyi, Hain, Dejčmar, Novotný Ujhelyi, Hain, Dejčmar, Novotný T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 44.39
2 Krsek, Krejsa, Jánský, Pužman Krsek, Krejsa, Jánský, Pužman A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.69
3 Palán, Weihrauch, Kunt, Baláček Palán, Weihrauch, Kunt, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.43
Tomandl, Krčál, Papoušek, Kroupa Tomandl, Krčál, Papoušek, Kroupa PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Grabmüller, Petr, Čík, Tlustý "A" Grabmüller, Petr, Čík, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.13
2 Vachtl, Vrtiška, Vobecký, Kuklík Vachtl, Vrtiška, Vobecký, Kuklík TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.77
3 Paďour, Pecháček, Matějka, Říha Paďour, Pecháček, Matějka, Říha AC PardubiceAC Pardubice 44.87
4 Bělský, Smrža, Pavlíček, Svačina Bělský, Smrža, Pavlíček, Svačina AK PSK ZlínAK PSK Zlín 45.41
5 Pisovčák, Gröpl, Friedl, Stoklasa Pisovčák, Gröpl, Friedl, Stoklasa AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 46.04
"A" Řezníček, Myškovský, Bezák, Bakalár "A" Řezníček, Myškovský, Bezák, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "B" Kuna, Minát, Malý, Pecen "B" Kuna, Minát, Malý, Pecen ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.87
2 Novák, Kubeš, Šolc, Šnajdr Novák, Kubeš, Šolc, Šnajdr ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 45.41
3 Dvořák, Polák, Sluka D., Vojíř Dvořák, Polák, Sluka D., Vojíř USK PrahaUSK Praha 45.62
4 "B" Palivec, Pánek, Rodriguez, Tuček "B" Palivec, Pánek, Rodriguez, Tuček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.80
5 Dedek, Homola, Dopirák, Kaděrka Dedek, Homola, Dopirák, Kaděrka Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.75
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS "22" Urbánková, Slaninová, Branišová, Procházková "22" Urbánková, Slaninová, Branišová, Procházková Czech RepublicCzech Republic 45.56
2 Moravcová, Táborská, Šilhánová, Sotáková Moravcová, Táborská, Šilhánová, Sotáková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.25
3 Mikešová, Šetelíková, Makovcová, Chládková Mikešová, Šetelíková, Makovcová, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.64
4 Řezničková, Luticová, Valentová, Řehounková Řezničková, Luticová, Valentová, Řehounková AC PardubiceAC Pardubice 48.96
5 Sotonová, Čakojová, Sovadinová, Jiranová Sotonová, Čakojová, Sovadinová, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 50.02
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nováková, Führerová, Rohlenová, Hundsnurscherová Nováková, Führerová, Rohlenová, Hundsnurscherová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.59
2 Brezíková, Plíhalová, Strejčková, Vaňková Brezíková, Plíhalová, Strejčková, Vaňková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.33
3 Černá, Nováčková, Havlicová, Votavová Černá, Nováčková, Havlicová, Votavová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.45
Kadeřábková, Hříchová V., Jiravská, Číhalová Kadeřábková, Hříchová V., Jiravská, Číhalová USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Doležalová, Brožková, Hlavatá, Kobiánová Doležalová, Brožková, Hlavatá, Kobiánová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.29
2 Matoušková, Vondrášková, Hlaváčková, Jelenová Matoušková, Vondrášková, Hlaváčková, Jelenová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.40
Trávníčková, Vagnerová, Kadlecová, Ledvoňová Trávníčková, Vagnerová, Kadlecová, Ledvoňová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNF
Müllerová, Hříchová M., Hrušková, Seidlová Müllerová, Hříchová M., Hrušková, Seidlová USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlíček, Sedlák, Brož, Burian Pavlíček, Sedlák, Brož, Burian TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:15.34
2 Valášek, Sluka, Dvořák, Šorm Valášek, Sluka, Dvořák, Šorm USK PrahaUSK Praha 3:23.08
3 "A" Petrák, Dvořák, Kotek, Roun "A" Petrák, Dvořák, Kotek, Roun ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:26.34
4 Povýšil, Havel, Chvála, Selimovič Povýšil, Havel, Chvála, Selimovič AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:27.82
5 Honzátko, Papoušek, Krčál, Kroupa Honzátko, Papoušek, Krčál, Kroupa PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:35.84
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Holibka, Šmatlák, Sýkora, Schindler Holibka, Šmatlák, Sýkora, Schindler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:27.37
2 Řezníček, Lhoták, Vokoun, Krejza Řezníček, Lhoták, Vokoun, Krejza A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:31.54
3 "B" Gottlieb, Maskaluk, Vykoukal, Kopecký "B" Gottlieb, Maskaluk, Vykoukal, Kopecký ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:32.53
4 Baláček, Palán, Kunt, Weihrauch Baláček, Palán, Kunt, Weihrauch TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:36.58
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 "A" Žurovec, Sasínek F., Palička, Kubalák "A" Žurovec, Sasínek F., Palička, Kubalák AK HodonínAK Hodonín 3:27.99
2 "A" Petr, Hlaváč, Pecen, Tlustý "A" Petr, Hlaváč, Pecen, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.88
3 Vobecký, Vachtl, Vrtiška, Rillich Vobecký, Vachtl, Vrtiška, Rillich TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:33.14
4 "B" Malý, Šmahel, Šíp, Minát "B" Malý, Šmahel, Šíp, Minát ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:34.42
5 Pánek, Tuček, Bezák, Bakalár Pánek, Tuček, Bezák, Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:34.68
6 Kohout, Rykl, Tomáš, Souček Kohout, Rykl, Tomáš, Souček TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:38.05
7 "B" Čagánek, Sasínek P., Herka, Goiš "B" Čagánek, Sasínek P., Herka, Goiš AK HodonínAK Hodonín 3:43.11
Černák, Viktorín, Berka, Král Černák, Viktorín, Berka, Král TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:55.64
2 Řehounková, Zběhlíková, Řezníčková, Valentová Řehounková, Zběhlíková, Řezníčková, Valentová AC PardubiceAC Pardubice 3:56.66
3 Koudelková, Šilhová, Táborská, Sotáková Koudelková, Šilhová, Táborská, Sotáková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:05.41
4 Jelenová, Krupková, Všelichová, Vondrášková Jelenová, Krupková, Všelichová, Vondrášková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:08.65
5 Prokešová, Svobodová, Kutrová, Tesařová Prokešová, Svobodová, Kutrová, Tesařová JAC BrnoJAC Brno 4:11.30
6 Hříchová, Kadeřábková, Číhalová, Jiravská Hříchová, Kadeřábková, Číhalová, Jiravská USK PrahaUSK Praha 4:23.25
Führerová M., Špičáková, Rohlenová, Winklerová Führerová M., Špičáková, Rohlenová, Winklerová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 7 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bičianová, Vítová, Balousová, Hýsková Bičianová, Vítová, Balousová, Hýsková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:03.11
2 Brožková, Hrachovcová, Kružíková, Hlavatá Brožková, Hrachovcová, Kružíková, Hlavatá SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:03.67
3 Lumendová, Sotonová, Novotná, Jiranová Lumendová, Sotonová, Novotná, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:06.76
4 Hokeová, Jílková, Zaplatílková, Janoušová Hokeová, Jílková, Zaplatílková, Janoušová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:13.60
5 Prokopová, Boudová, Kupcová, Troppová Prokopová, Boudová, Kupcová, Troppová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:13.74
6 Vagnerová, Ondrušová, Chválková, Pavlučková Vagnerová, Ondrušová, Chválková, Pavlučková Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:36.54
Bártová, Vachová, Šátková, Falharová Bártová, Vachová, Šátková, Falharová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.791.841.891.931.972.012.042.072.102.142.162.18
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.16 ---O-OOOOOOXXX
2 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.04 ---OOOOX-XX
3 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.01 OOOOOXXOXXX
4 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
92 1.97 OOXOOXXOXXX
5 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 1.93 -OXOOXXX
6= David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.89 O-XXO-XXX
6= Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.89 OOXXOXXX
8 Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 1.84 OXOXXX
9 Filip TukaFilip Tuka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 1.84 OXXOXXX
10= Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.79 OXXX
10= Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 1.79 OXXX
12 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.79 XOXXX
Martin JandaMartin Janda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 NM
Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 19.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.771.821.861.891.921.951.982.012.03
1 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.01 --OOOOXXOOXXX
2 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 1.98 ---O-XXOO-XXX
3 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.98 OOOXOXXOXOXXOXXX
4 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 1.89 OXOOXOXXX
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.86 O-XXOXXX
6 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.86 OXOXXOXXX
7= Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.82 XXOOXXX
7= Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 1.82 XXOOXXX
9 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.82 OXXOXXX
10 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 1.77 OXXX
11 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.77 XOXXX
Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 DNP
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 NM
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 NM
Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 NM
Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 NM
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 NM
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.701.751.821.86
1 Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.82 ---OOOXXOXXX
2 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.66 --OOXXX
3 Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.61 OOOXXX
4 Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.61 OXOOXXX
5 Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 1.61 OXOXXOXXX
6 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 1.56 XOOXXX
7 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.56 OXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.491.541.591.641.681.711.741.781.82
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.78 --OOOOOOXXX
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.71 -OXOOXOXXOXXX
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.64 -OOXOXXX
4 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.64 OOXXOXOXXX
5 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.64 OOOXXOXXX
6= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.59 OOOXXX
6= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.59 OOOXXX
8 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.59 -XOOXXX
9= Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.54 OOXXX
9= Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.54 OOXXX
11= Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 1.49 OXXX
11= Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 1.49 OXXX
13 Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.49 XOXXX
14 Barbora VašulínováBarbora Vašulínová
AK ŠternberkAK Šternberk
95 1.49 XXOXXX
Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
94 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.894.044.194.344.584.805.005.20
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.00 ----OOOXXX
2 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.58 ---OOXXX