výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 17 LET

Lille (6. - 10. 7. 2011)

100 m - Dorostenci (Semifinále)

Semifinále 2 (čt, 7.7.2011) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.84
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci

(st, 6.7.2011) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.54
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 11 (st, 6.7.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.79
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 10 (pá, 8.7.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.23
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky

(pá, 8.7.2011) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 26.83
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.62
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(st, 6.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.20
Celkem 1 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 9.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 2:25.10
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:23.15
Celkem 2 závodníků

1000 m - Dorostenci

(čt, 7.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:00.68
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 3 (st, 6.7.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.18
Celkem 1 závodníků
Rozběh 5 (st, 6.7.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Karolína HlavatáKarolína Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.18
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Semifinále)

Semifinále 1 (čt, 7.7.2011) Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7 Karolína HlavatáKarolína Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.62
Celkem 1 závodníků
Semifinále 2 (čt, 7.7.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
6 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.07
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(pá, 8.7.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.18
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14.51
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(čt, 7.7.2011) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.08
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(čt, 7.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.89
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (st, 6.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
7= Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.72
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 8.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
7 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.75
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 8.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.48
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.72
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 6.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.77 +1.0 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 9.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 5.24 +0.3 m/s
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 5.33 +1.1 m/s
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Dorostenky

(pá, 8.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 10.99
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 10.92
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Dorostenky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (st, 6.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
12 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 12.81
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 6.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 14.46
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (st, 6.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7 Dominik KošařDominik Košař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 53.66
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(so, 9.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
7bo Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 46.16
7bo Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 23.74
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(čt, 7.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
8bo Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 50.70
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj iaaf - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
14 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 4898
13 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4911
Celkem 2 závodníků
Osmiboj iaaf - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
7 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5823
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenky

(pá, 8.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
6 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 22:32.87
11 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 23:23.10
Celkem 2 závodníků