výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Písek (10. - 11. 9. 2011)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.89
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.94
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.00
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.17
5 Jan AlaxinJan Alaxin 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.19
6 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.25
7 Marek PovýšilMarek Povýšil 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.46
8 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.96
2 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11.19
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.31
4 Ivo KrsekIvo Krsek 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.37
5 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.37
6 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 11.47
7 Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.47
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.93
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.97
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.98
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 11.14
5 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.22
6 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.51
7 Pavel HýsekPavel Hýsek 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.52
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.62
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.64
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.77
4 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.78
5 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.83
6 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.91
7 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11.18
8 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 11.26
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.31
2 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.32
3 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.43
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.73
5 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.97
6 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.03
7 Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 13.20
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.17
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.45
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.56
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.79
5 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.84
6 Nikola MachováNikola Machová 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.89
7 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.22
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.34
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.35
3 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.44
4 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.49
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.50
6 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.56
7 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.62
8 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.06
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.11
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.23
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.36
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.40
5 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 12.41
6 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.50
7 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.59
8 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.73
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.24
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.29
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.43
4 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.75
5 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.92
6 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.96
7 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.03
8 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.37
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.9.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.05
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.54
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.55
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.67
5 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.89
6 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 23.38
7 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 23.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.9.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.74
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.94
3 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.04
4 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.43
5 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.71
6 Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.85
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.21
2 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.53
3 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.80
4 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 22.03
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.21
6 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.55
7 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.67
Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 11.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.85
2 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.26
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.27
4 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.63
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.91
6 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.07
7 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 11.9.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.17
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.45
3 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.62
4 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.90
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.01
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.55
7 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 11.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.38
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.54
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.77
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 25.88
5 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.90
6 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 26.49
7 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.13
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.69
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.09
3 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.14
4 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 25.23
5 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.37
6 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 25.48
7 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.75
8 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.79
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 48.90
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.09
3 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 49.52
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 49.75
5 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.67
6 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.63
Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163/3a
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.24
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.74
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.13
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.24
5 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.26
Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.73
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.13
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 49.97
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.04
5 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.44
6 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.79
7 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.78
8 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.41
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.25
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.16
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 48.43
4 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.50
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.68
6 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.81
7 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 49.99
8 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 52.11
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.19
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.51
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.47
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 60.58
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.91
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 61.20
7 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.36
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.61
3 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 59.87
4 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.64
Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.85
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.72
3 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.93
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.86
5 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 59.53
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.75
7 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 60.00
8 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.09
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:56.35
2 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:57.10
3 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:57.48
4 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.67
5 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1:59.58
6 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:00.64
Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.97
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.36
3 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 USK PrahaUSK Praha 1:57.87
4 Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.77
5 Václav HavelVáclav Havel 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:00.03
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:07.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:55.97
2 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.31
3 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:56.85
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.35
5 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:58.80
6 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 1:59.94
7 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.42
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.12
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.22
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.28
4 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 1:55.05
5 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:55.67
6 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:58.50
7 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.35
8 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.39
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:17.73
2 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.88
3 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:18.75
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:19.68
5 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:20.38
6 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:25.15
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:15.59
2 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.95
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:16.14
4 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:16.15
5 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:16.18
6 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:24.37
7 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:28.93
Simona HamerníkováSimona Hamerníková 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK HodonínAK Hodonín 2:09.42
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:11.06
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:11.38
4 Petra VašinováPetra Vašinová 90 SK HraniceSK Hranice 2:12.47
5 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:12.79
6 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:15.65
7 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 2:17.81
8 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:18.95
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:54.99
2 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:56.21
3 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:59.29
4 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:00.23
5 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:01.11
6 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:03.14
7 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:06.10
8 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:06.13
9 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 USK PrahaUSK Praha 4:06.77
10 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 4:09.38
11 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:13.44
12 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:21.81
13 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:30.88
Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNP
Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Poznámky:
Hlavní rozhodčí se omlouvá za chybu rozhodčího, který závodníkovi Zimolovi zkřížil dráhu 380 m před cílem, čímž mu znemožnil bojovat o vítězství v závodě.
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:22.62
2 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 USK PrahaUSK Praha 4:23.17
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:34.28
4 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:41.23
5 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:42.62
6 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:44.93
7 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:45.24
8 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 4:45.82
9 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:56.72
10 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5:08.77
11 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:13.06
Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 15 závodníků

5000 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 15:12.91
2 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 15:18.08
3 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 15:23.46
4 Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15:26.30
5 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:29.51
6 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:53.46
7 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16:02.89
8 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 16:12.94
9 Oldřich SchejbalOldřich Schejbal 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16:22.37
10 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:26.68
11 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16:37.18
12 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17:10.28
Celkem 12 závodníků

5000 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17:43.49
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 18:25.89
3 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 18:42.58
4 Michaela HlavatáMichaela Hlavatá 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 19:05.65
5 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 19:12.86
6 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 USK PrahaUSK Praha 19:21.57
7 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21:20.89
8 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 21:40.15
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNF
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.22
2 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.53
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.39
4 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 15.39
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 15.74
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 16.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.33
2 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.54
3 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.92
4 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.34
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 15.83
6 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.41
7 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.07
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.56
3 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.14
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.55
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15.77
6 Martina SvědíkováMartina Svědíková 90 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 15.97
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.30
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.87
2 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.93
3 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 14.16
4 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.44
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.62
6 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.64
7 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.80
8 Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková 92 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.07
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.78
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.78
3 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.81
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.99
5 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 15.59
6 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 16.03
7 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.63
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.89
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.94
4 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.12
5 Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.50
Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.32
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.70
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 15.13
5 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.33
Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.89
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.18
3 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 AC DomažliceAC Domažlice 54.32
4 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.35
5 Lukáš PěčekLukáš Pěček 93 SK PřerovSK Přerov 59.07
6 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.33
2 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.98
3 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 55.56
4 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 55.75
5 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 55.87
6 Hynek ChalupníčekHynek Chalupníček 90 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 57.65
7 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.98
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.04
2 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.54
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.15
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.68
5 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 56.31
6 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 61.70
Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.85
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.09
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.27
4 Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.46
5 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.69
6 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.91
7 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.02
8 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 AC DomažliceAC Domažlice 55.66
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 65.80
2 Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 65.81
3 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 66.35
4 Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.46
5 Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 69.69
6 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 70.90
7 Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 73.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.42
2 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63.68
3 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 66.21
4 Petra VítováPetra Vítová 95 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 66.74
5 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 67.92
6 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 69.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 64.30
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 65.99
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 67.12
4 Klára VernerováKlára Vernerová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 69.15
5 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 72.51
Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 61.42
2 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.98
3 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.83
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 64.28
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 64.99
6 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 66.41
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 67.80
Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:11.42
2 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:13.41
3 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:34.00
4 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:46.05
5 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:49.71
6 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09:49.72
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:52.08
8 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:01.38
9 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:16.47
10 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:31.80
11 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:40.61
Celkem 11 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11:13.88
2 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:27.21
3 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:44.00
4 Karolína GrohováKarolína Grohová 90 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11:52.01
5 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12:26.39
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zich, Šťastný, Hedvičák, Lichý Zich, Šťastný, Hedvičák, Lichý TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.23
2 Kadlec, HrnčířJ., Hrnčíř L., Vinš Kadlec, HrnčířJ., Hrnčíř L., Vinš AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 41.98
3 Musil, Svoboda, Vlach, Jirka Musil, Svoboda, Vlach, Jirka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.18
4 Vlček, Stromšík, Hrabinec, Vondráček Vlček, Stromšík, Hrabinec, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 42.56
5 Krsek, Nohava, Bernášek J., Bakalár Krsek, Nohava, Bernášek J., Bakalár A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.10
A Carda, Dvořák, Petrák, Kavka A Carda, Dvořák, Petrák, Kavka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Koutník, Kuptík, Fischer, Urban Koutník, Kuptík, Fischer, Urban Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.82
2 Honka, Šmatlák, Holibka, Schindler Honka, Šmatlák, Holibka, Schindler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.97
3 Hýsek, Povýšil R., Povýšil M., Alaxin Hýsek, Povýšil R., Povýšil M., Alaxin AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 43.03
4 Nespěšný, Jakoubek, Talácko, Říha Nespěšný, Jakoubek, Talácko, Říha AC PardubiceAC Pardubice 43.82
5 Ján, Vondráček, Hlaváček, Rillich Ján, Vondráček, Hlaváček, Rillich TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 44.07
B Roun, Kotek, Král, Černý B Roun, Kotek, Král, Černý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let (Běh)

Běh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ogrodníková, Klementová, Chválková, Slaninová Ogrodníková, Klementová, Chválková, Slaninová AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 47.52
2 Makovcová, Šetelíková, Rajmová, Chládková Makovcová, Šetelíková, Rajmová, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.05
3 Zikmundová, Nejedlová, Hlaváčková, Vondrášková Zikmundová, Nejedlová, Hlaváčková, Vondrášková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.85
4 Moravcová, Opletalová, Mrňová, Sotáková Moravcová, Opletalová, Mrňová, Sotáková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 49.44
5 Šubrtová, Seidlová, Hříchová M., Galertová Šubrtová, Seidlová, Hříchová M., Galertová USK PrahaUSK Praha 49.95
6 Brezíková, Kubicová, Sterjčková, Plíhalová Brezíková, Kubicová, Sterjčková, Plíhalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.98
7 Opekarová, Březinová, Domská, Dominiková Opekarová, Březinová, Domská, Dominiková TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.98
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sovadinová, Sotonová, Novotná, Jiranová Sovadinová, Sotonová, Novotná, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.52
2 Chmelařová, Nosková, Valentová, Řehounková Chmelařová, Nosková, Valentová, Řehounková AC PardubiceAC Pardubice 50.15
3 Machová, Janoušová, Zaplatílková, Šrobová Machová, Janoušová, Zaplatílková, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.79
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži 20-22 let (Běh)

Běh 1 (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lichý, Blahůt, Pavlíček, Němeček Lichý, Blahůt, Pavlíček, Němeček TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:14.50
2 A Černý, Kotek, Šíp, Barák A Černý, Kotek, Šíp, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:17.58
3 Faist, Brichta, Drda, Gerlický Faist, Brichta, Drda, Gerlický AC DomažliceAC Domažlice 3:18.37
4 Urban, Kuptík, Koutník, Fischer Urban, Kuptík, Koutník, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:18.59
5 Musil, Kůta, Vlach, Jirka Musil, Kůta, Vlach, Jirka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:20.76
6 Benda, Levický, Malecký, Vraštil Benda, Levický, Malecký, Vraštil AK MostAK Most 3:22.42
7 Böhm, Lohr, Sluka, Šorm Böhm, Lohr, Sluka, Šorm USK PrahaUSK Praha 3:25.20
8 Vlček, Boček, Hrabinec, Vondráček Vlček, Boček, Hrabinec, Vondráček AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 3:27.36
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Drhlík, Hatka, Hájek, Tesař Drhlík, Hatka, Hájek, Tesař TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3:21.26
2 Bernášek J., Flídr, Kamenský, Steiner Bernášek J., Flídr, Kamenský, Steiner A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:22.69
3 Šmatlák, Sýkora, Holibka, Schindler Šmatlák, Sýkora, Holibka, Schindler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:24.74
4 Altman, Beran, Bohman, Gruner, Altman, Beran, Bohman, Gruner, AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:27.65
5 Vachtl, Vondráček, Hlaváček, Ján Vachtl, Vondráček, Hlaváček, Ján TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:28.42
6 B Petrák M., Roun, Petrák J., Král B Petrák M., Roun, Petrák J., Král ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:29.29
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Turková, Jelenová, Langrová, Hrudková Turková, Jelenová, Langrová, Hrudková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:55.20
2 Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:57.52
3 Sovadínová, Sotonová, Novotná, Jiranová Sovadínová, Sotonová, Novotná, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:03.02
4 Brázdová, Miličková, Dufková, Janoušová Brázdová, Miličková, Dufková, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:04.07
5 Plíhalová, Vaňková, Brezíková, Koubková Plíhalová, Vaňková, Brezíková, Koubková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:06.07
6 Havelková, Mäki, Krejčí, Ptáčníková Havelková, Mäki, Krejčí, Ptáčníková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:07.67
7 Stružková, Šubrtová, Galertová, Seidlová Stružková, Šubrtová, Galertová, Seidlová USK PrahaUSK Praha 4:09.27
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.861.921.982.022.052.10
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.05 --OOXOOXXX
2= Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.02 --OXOXOXXX
2= Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 2.02 OOOXOXOXXX
4= Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 1.98 --OOXXX
4= Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.98 -OOOXXX
4= Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.98 -OOOXXX
4= Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.98 -OOOXXX
8 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.98 -OOXOXXX
9 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.98 OOXXOXOXXX
10 Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 1.98 -OOXXOXXX
11 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 1.92 OOXXOXXX
Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 NM
Filip TukaFilip Tuka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.571.631.671.711.751.791.821.85
1 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 1.79 --O-OOXXOXXX
2 Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.75 --OOXOXXOXXX
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.67 OXOOXXOXXX
4= Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.63 -OXOXXX
4= Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.63 -OXOXXX
6 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.63 OOXXOXXX
7= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.57 OOXXX
7= Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 1.57 OOXXX
9 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.57 XXOOXXX
10 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.57 OXOXXX
Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.753.954.104.254.404.524.644.764.864.965.065.215.215.165.11
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.06 ------OO--OXXXXXO
2 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 5.06 ----------OXXXXXX
3 Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
92 4.64 ---XOOOXXOXXX
4 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.40 --OXOXXOX-XXX
5 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 4.25 -XOXXOXXOXXX
6 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.25 OOOXXOXXX
7 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.10 OOOXXX
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 4.10 -OXOXXX
9 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 3.95 OOXXX
10 Petr SlukaPetr Sluka
USK PrahaUSK Praha
93 3.95 XOOXXX
11 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 3.95 XX-OXXX
12 Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ ŠumperkTJ Šumperk
91 3.75 OXXX
13 Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský
USK PrahaUSK Praha
92 3.75 XOXXX
Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.853.053.203.353.503.623.723.82
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.62 -----O-XXX
2 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.62 -OOXOXOXOXXX
3 Michaela NoskováMichaela Nosková
AC PardubiceAC Pardubice
90 3.50 --OXOXOXX-X
4 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
USK PrahaUSK Praha
93 3.35 -OXOOXXX
5 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 3.20 OXOOXXX
6 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 3.20 -OXOXXX
7= Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 3.05 OOXXX
7= Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 3.05 OOXXX
9 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.05 XXOOXXX
10 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.05 -XOXXX
11 Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK PrahaUSK Praha
91 2.85 OXXX
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 NM
Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 NM
Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 7.39 +0.8 m/s 6.57+1.17.14+0.97.24+1.07.247.36+1.07.23+0.57.39+0.8
2 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7.20 +2.1 m/s 7.02 +0.1 m/s 6.96-0.46.98+1.46.81+1.16.987.02+0.1X-0.67.20+2.1
3 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 7.04 +1.3 m/s 7.04+1.86.92+0.86.93+1.47.04X-0.56.95+0.07.04+1.3
4 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 7.03 +1.1 m/s 6.84+1.9X-0.1X+1.46.847.03+1.1X-1.5X+0.7
5 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 6.95 +1.3 m/s 6.95+1.36.81+0.1X+1.06.95X+2.3X+1.05.50+0.0
6 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 6.91 +0.0 m/s 6.91+0.0X+0.36.61-0.16.916.70+1.26.65-0.16.69+0.9
7 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 6.90 -0.1 m/s X-0.76.90-0.1X-0.16.90--X+1.4
8 Jakub PokornýJakub Pokorný
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
91 6.80 -0.1 m/s 6.63-0.36.42+0.36.80-0.16.806.73+0.8X+1.9X+0.2
9 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.78 +0.3 m/s X+1.26.78+0.3X-0.36.78
10 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 6.65 +0.4 m/s 6.65+0.46.61+1.3X+1.06.65
11 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.62 +0.7 m/s 6.62+0.7X+0.06.25-0.96.62
12 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 6.59 +0.6 m/s 6.59+0.66.25+0.36.13-0.66.59
13 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 6.38 -0.2 m/s 6.38-0.2X+0.3X-0.56.38
14 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.29 +0.2 m/s X+1.06.21-0.36.29+0.26.29
Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 NM
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 6.05 +0.9 m/s 5.75-0.85.57-0.1X+0.05.755.54+0.45.93-0.26.05+0.9
2 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.82 +0.4 m/s X-0.45.62-0.95.64+0.45.64X+0.25.82+0.45.79+1.5
3 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.76 +0.1 m/s 5.68-0.65.69-0.3X+0.45.695.73+0.05.76+0.1X+0.7
4 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.57 +0.7 m/s 5.15-0.35.31-0.15.53-0.25.535.57+0.55.57+0.65.57+0.7
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.52 -0.3 m/s 5.46+0.0X+0.45.42+0.45.465.52-0.35.48+0.75.46+0.9
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 5.49 +0.3 m/s 5.30+0.2X-0.7X-0.45.30X+0.4X+0.25.49+0.3
7 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.45 +1.0 m/s 5.19+0.04.86-0.15.45+0.05.455.45+1.05.39+0.94.15-0.4
8 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 5.36 +0.1 m/s X-0.45.34-0.5X+0.55.345.28+1.6X+0.35.36+0.1
9 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.20 -0.3 m/s 5.20-0.33.76-0.4-5.20
10 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 5.18 -0.4 m/s 5.18-0.4X-0.24.83+0.05.18
11 Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
94 5.13 -0.4 m/s 5.04+0.15.13-0.45.03-0.25.13
12 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 5.13 -0.1 m/s X-0.15.13-0.14.57+0.25.13
13 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.10 +0.1 m/s 4.75-0.15.06-0.55.10+0.15.10
14 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.80 -0.1 m/s 4.80-0.13.97+0.1X+0.44.80
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 15.11 +0.5 m/s 14.29-0.214.48+0.814.58+1.114.58X+0.1X-0.215.11+0.5
2 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.72 +1.7 m/s 13.89-1.014.35+1.014.02+0.014.3514.43+1.114.72+1.714.59+1.1
3 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.69 +0.5 m/s 14.09+1.114.32-0.114.55+1.314.5514.40+0.514.69+0.514.59+0.7
4 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 14.44 +0.4 m/s 14.16-0.914.44+0.413.63+0.314.4414.36+1.914.11+0.214.03+0.5
5 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 14.43 +0.9 m/s 13.78-0.814.14+0.614.37+0.514.3714.43+0.914.32+0.814.37+1.2
6 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.40 +0.8 m/s 13.44+0.414.28+0.514.40+0.814.40X+0.713.64+0.4X+0.4
7 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 14.36 +0.5 m/s 14.10-0.914.36+0.2X+0.414.3614.36+0.5X+2.314.18+1.0
8 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 14.14 +1.1 m/s 13.57-1.313.76+0.514.14+0.714.1413.70-0.3X+0.713.94+1.2
9 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 14.12 +0.4 m/s 13.31-1.6X+1.114.12+0.414.12
10 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.98 +1.2 m/s 13.94-0.813.98+1.213.65+0.613.98
11 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13.94 -0.7 m/s 13.94-0.7X+0.6X+0.613.94
12 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 13.79 +1.4 m/s 13.61-0.5X-0.113.79+1.413.79
13 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 13.37 +0.1 m/s X-0.613.26+2.013.37+0.113.37
Marcel HorákMarcel Horák
TJ SvitavyTJ Svitavy
89 DNP
Marek PovýšilMarek Povýšil
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
89 DNP
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 12.37 -0.7 m/s 12.02-1.211.90+0.212.37-0.712.3712.16-0.612.34-0.4X
2 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.20 -1.2 m/s XXX0XX12.20-1.2
3 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 12.03 +0.8 m/s XX12.03+0.812.03XXX
4 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 11.92 +2.0 m/s XX11.67+0.711.6711.22-0.411.76-0.211.92+2.0
5 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.59 -1.0 m/s XX11.48+0.011.4811.59-1.0XX
6 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 11.15 -1.1 m/s XX11.15-1.111.1511.08-0.6XX
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 15.24 14.7915.24X15.24X14.83X
2 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 14.21 13.6513.39X13.65X14.21X
3 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 13.78 12.6913.20X13.2013.7813.36X
4 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 13.25 13.01XX13.0112.8813.25X
5 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12.80 X12.20X12.2012.80XX
6 Tereza PokornáTereza Pokorná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
91 12.52 12.04X12.5012.50XX12.52
7 Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 11.77 10.0810.6711.0511.0511.3111.7711.00
8 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.44 11.4411.27X11.44XX10.80
9 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 10.96 10.96XX10.96
10 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 10.84 XX10.8410.84
11 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 10.59 10.5910.5810.2910.59
12 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 09.10 9.10X8.789.10
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 17.66 16.6017.2817.3317.3317.2817.1117.66
2 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 17.30 16.24XX16.2416.6117.30X
3 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 17.08 17.0616.65X17.0617.0816.79X
4 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 16.91 XX15.2515.2516.41X16.91
5 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 15.96 15.20X15.8715.87X15.96X
6 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 15.18 14.9514.7914.9114.9514.8114.5615.18
7 Marek BártaMarek Bárta
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 15.08 15.08XX15.08XXX
8 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.86 X13.5713.2813.5712.9813.8613.74
9 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 13.39 XX13.3913.39
Petr BalataPetr Balata
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 DNP
Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 NM
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 51.70 X49.7450.6550.6551.70XX
2 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 48.08 43.9944.3848.0848.0847.0546.38X
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 47.05 45.40X45.5745.5747.0545.81X
4 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 44.45 41.73X42.0542.0544.4540.9344.12
5 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 43.36 40.08X39.5240.0843.36XX
6 Tereza PokornáTereza Pokorná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
91 42.53 41.0242.53X42.5340.95X40.94
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 40.62 38.50X40.1340.1339.9040.1940.62
8 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 40.32 40.08X40.3240.3238.74X40.03
9 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 38.47 38.47XX38.47
10 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 38.39 38.3935.1035.8038.39
11 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 37.57 34.7235.2737.5737.57
12 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 36.58 X34.4536.5836.58
13 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 36.43 35.99X36.4336.43
14 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 35.75 33.4133.0235.7535.75
15 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 34.83 34.83XX34.83
16 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 32.45 32.45X31.8532.45
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 57.67 56.2056.1857.6757.6756.96XX
2 Marek BártaMarek Bárta
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 56.43 53.1056.4353.9256.43X55.8452.19
3 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 54.13 54.04X54.1354.13X52.8051.88
4 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 53.54 51.9652.13X52.1351.25X53.54
5 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 51.16 51.16XX51.16XX-
6 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 49.26 49.26XX49.2642.9848.35X
7 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 44.96 44.96X-44.96---
8 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 43.92 40.2941.9343.9243.92XX42.44
9 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 40.45 39.6340.0740.4540.45
10 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 40.37 40.3740.29X40.37
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 68.09 64.9366.4368.0968.0967.88XX
2 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 66.03 61.2464.74X64.74X61.5666.03
3 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 54.97 54.9754.88X54.97XXX
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 49.89 48.7846.7349.8949.89X49.1446.39
5 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 49.21 48.8446.27X48.8449.2049.21X
6 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 49.15 47.6348.6648.5648.66X49.1547.55
7 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 45.20 39.3443.2644.1544.1543.9645.2043.77
8 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 44.12 X40.4744.1244.12X41.82X
9 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 44.08 X43.8744.0844.08
10 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 40.08 40.08XX40.08
11 Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 39.52 37.3038.4239.5239.52
12 Klára TučkováKlára Tučková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 37.71 37.7137.2637.4637.71
13 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 34.54 33.4734.54X34.54
14 Martina KoutňákováMartina Koutňáková
SK PřerovSK Přerov
90 32.38 32.38X31.4532.38
Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 NM
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 57.73 56.14X54.6756.1457.73X56.40
2 Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
93 52.75 50.7148.6051.7351.7352.7551.25X
3 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 52.47 51.33XX51.3350.27X52.47
4 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 52.46 XX52.1252.1250.4752.46X
5 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 52.25 50.7649.4851.2451.24X52.2551.54
6 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 50.79 50.7950.5947.3550.7944.97X48.81
7 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 50.72 X49.9747.5249.9750.7249.9750.70
8 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 48.43 48.43X47.2048.43X47.2147.76
9 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 47.57 43.58X47.5747.57
10 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 47.04 44.4445.6447.0447.04
11 Bohuslav MacháčBohuslav Macháč
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 44.69 XX44.6944.69
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 NM
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 53.45 48.6453.4546.9553.4549.6049.2152.86
2 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 51.93 51.9342.43-51.9342.9144.0441.79
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 45.61 40.2336.6742.0842.0842.75X45.61
4 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 43.94 43.35X42.6543.3540.5643.9442.82
5 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 41.87 X38.9041.2141.2140.0341.8741.31
6 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 41.58 X38.6541.5841.5839.66X41.54
7 Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 41.20 41.2037.2839.3541.2040.4441.1538.80
8 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 41.01 XX41.0141.0138.78X35.72
9 Pavla VozárováPavla Vozárová
AC DomažliceAC Domažlice
91 39.35 X39.3538.1539.35
10 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 37.98 36.7037.9836.5437.98
11 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 36.30 36.3033.4231.8536.30
12 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 35.06 XX35.0635.06
13 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 32.23 29.5132.2327.4632.23
14 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 30.61 30.6128.45X30.61
Veronika ChvátalováVeronika Chvátalová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
91 DNP
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 72.76 XX68.4968.49XX72.76
2 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 69.15 X66.8165.4566.8168.4469.1565.03
3 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 64.84 62.4263.6661.8763.66X64.8460.89
4 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 64.22 64.2264.1463.5264.2263.39X63.26
5 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 62.76 59.2357.8756.3959.2357.2162.7657.84
6 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 62.74 61.6862.7459.7062.7461.1358.9962.61
7 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 62.49 55.0958.4462.4762.4756.5461.4362.49
8 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 59.42 58.2659.4257.4759.42XXX
9 Jakub KlečákJakub Klečák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 57.45 53.0556.0057.4557.45
10 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 57.43 X56.3457.4357.43
11 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 53.02 52.17X53.0253.02
12 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 52.26 52.26X48.2352.26
Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 DNP
Stanislav VyšínStanislav Vyšín
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
89 DNP
Celkem 14 závodníků