výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Jihlava (30. 4. 2011)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.92 11.00
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.94
3 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.96
4 Jakub MikolášJakub Mikoláš 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.26
5 David LukšDavid Lukš 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.41
6 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.29 7.00
2 Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.77 4.00
3 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.33
4 Josef CihlářJosef Cihlář 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.38
5 Rostislav PeříRostislav Peří 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.56
6 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.90
7 Martin Kopecký Martin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.27
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.63 5.00
2 Martin KloudaMartin Klouda 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.88 1.00
3 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.95
4 Michal Vambera Michal Vambera 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.31
5 Pavel Dvořák Pavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.31
6 Petr OšmeraPetr Ošmera 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.36
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PokornýŠimon Pokorný 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.96 9.00
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.07 8.00
3 Michal Farník Michal Farník 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.87 2.00
4 Ivoš JelínekIvoš Jelínek 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.93
5 Prokop Coufal Prokop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
6 Jan MikolášJan Mikoláš 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.03
7 Jiří TvrdýJiří Tvrdý 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.02
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.48 6.00
2 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.80 3.00
3 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.43
4 Jiří ČapekJiří Čapek 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.29
MB Michal WitiskaMichal Witiska 85 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.38
MB Dan ZbránekDan Zbránek 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.71
MB Jiří StudenýJiří Studený 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.82
Josef KozinaJosef Kozina 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.64 6.00
2 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.01
3 Lucie DoležálkováLucie Doležálková 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.48
4 Hana PatočkováHana Patočková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.63
5 Kateřina KovářováKateřina Kovářová 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.85
6 Tereza CoufalováTereza Coufalová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.16
7 Viktorie PechováViktorie Pechová 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 10.59
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.69 5.00
2 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.97 1.00
3 Jana ZápotočnáJana Zápotočná 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.20
4 Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.37
5 Michaela KřivánkováMichaela Křivánková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.46
6 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.80
7 Lucie MourkováLucie Mourková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.84
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 96 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.76 3.00
2 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.09
3 Sára FarkašováSára Farkašová 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.16
4 Daniela DuškováDaniela Dušková 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.49
5 Martina KšírováMartina Kšírová 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.54
6 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.69
7 Zuzana PrausováZuzana Prausová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.89
MB Petra MackováPetra Macková 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.18
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.27 9.00
2 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.73 4.00
3 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.92 2.00
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.07
5 Kristýna HotováKristýna Hotová 96 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.31
6 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.74
7 Anna Pohořelická Anna Pohořelická 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.24
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (so, 30.4.2011) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.57 7.50
2 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.33
3 Nikol PacalováNikol Pacalová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.37
4 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.49
5 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.59
6 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.42
7 Marie IndráčkováMarie Indráčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.49
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.24 11.00
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.57 7.50
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.05
4 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 09.26
5 Nikola DuškováNikola Dušková 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.48
6 Radka NáplavováRadka Náplavová 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.83
7 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.98
8 Veronika DivišováVeronika Divišová 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.42
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.29 7.00
2 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 11.55 5.00
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.57 4.00
4 Jan LinhaJan Linha 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.27 2.00
5 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.69
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.18 3.00
2 Jaromír BelatkaJaromír Belatka 74 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.64 1.00
3 Michal WitiskaMichal Witiska 85 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.58
4 Jakub FuksaJakub Fuksa 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.63
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.85 7.00
2 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.58 5.00
3 Ondřej PlášilOndřej Plášil 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.78 4.00
4 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.82 3.00
5 Ladislav DanicsLadislav Danics 93 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 13.03 2.00
Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.38 1.00
2 Radek HruškaRadek Hruška 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.81
3 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.90
4 Ondřej HelarOndřej Helar 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.26
5 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.82
František NikodémFrantišek Nikodém 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.19 5.00
2 David KroupaDavid Kroupa 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.20 4.00
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.76
4 Lukáš NovákLukáš Novák 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 13.02
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.60 7.00
2 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.26 3.00
3 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.41
4 Michal DobešMichal Dobeš 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.67
5 Martin BoučekMartin Bouček 94 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.78
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.30 2.00
2 Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.51
3 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.86
Jiří MoravecJiří Moravec 95 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec DQ
Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.51 7.00
2 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14.22 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.08 7.00
2 Dominika KrejcarováDominika Krejcarová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.11 5.00
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.12 7.00
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.20 5.00
3 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.41 4.00
4 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.62 3.00
5 Šárka MalcováŠárka Malcová 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 14.37 2.00
MB Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 13.18
MB Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.42
Kateřina Doleželová Kateřina Doleželová 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav VysoudilMiroslav Vysoudil 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23.96 3.00
2 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.08 2.00
3 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.87
4 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 30.44
Martin KopuletýMartin Kopuletý 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.03 7.00
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.16 5.00
3 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.57 4.00
4 Jan LinhaJan Linha 91 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.42 1.00
Jan MrázJan Mráz 89 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš NovákLukáš Novák 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 25.36 4.00
2 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 25.48 3.00
3 Radek HruškaRadek Hruška 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.86 2.00
4 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.00 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 24.69 7.00
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.82 5.00
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 26.46
Celkem 3 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 28.09 7.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FarkováKristýna Farková 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.15 7.00
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BurdováMichaela Burdová 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 27.96 7.00
MB Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 27.60
Šárka MalcováŠárka Malcová 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZuzákJakub Zuzák 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 42.40 11.00
2 Roman BenceRoman Bence 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.55 9.00
3 Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 45.37 7.00
Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 44.87 8.00
2 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.80 6.00
3 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 47.95 4.00
4 Aron TkadlečekAron Tkadleček 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.92 2.00
5 Michal Farník Michal Farník 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 50.12
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 47.85 5.00
2 Vojtěch MarešVojtěch Mareš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.15 3.00
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 49.67 1.00
4 Rostislav PeříRostislav Peří 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 52.56
Pavel Dvořák Pavel Dvořák 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 43.70 11.00
2 Martina PažitkováMartina Pažitková 96 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 46.55 8.00
3 Markéta HusákováMarkéta Husáková 96 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 48.31 6.00
4 Sára FarkašováSára Farkašová 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 51.19 3.00
5 Simona Másilková Simona Másilková 98 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 51.90
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová 96 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 50.69 4.00
2 Michaela KřivánkováMichaela Křivánková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.97
3 Kristýna SmutníkováKristýna Smutníková 98 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 54.89
4 Veronika JiřičnáVeronika Jiřičná 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 56.42
Nikol PacalováNikol Pacalová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jantra ŠímováJantra Šímová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.10
2 Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 55.21
3 Radka NáplavováRadka Náplavová 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 57.09
4 Anna Pohořelická Anna Pohořelická 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 65.31
Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 51.38 1.00
3 Daniela DuškováDaniela Dušková 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 51.89
4 Jana ZápotočnáJana Zápotočná 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.75
5 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 56.41
6 Marie IndráčkováMarie Indráčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 60.49
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila KinclováKamila Kinclová 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 51.35 2.00
2 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 52.79
3 Hana PatočkováHana Patočková 99 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.59
4 Vendula BrothánkováVendula Brothánková 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 59.19
5 Kateřina KovářováKateřina Kovářová 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 60.44
Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 44.67 9.00
2 Michaela MarešováMichaela Marešová 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.53 7.00
3 Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.34 5.00
4 Kristýna Sáviová Kristýna Sáviová 97 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 53.22
5 Martina KšírováMartina Kšírová 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 53.71
Martina HomolováMartina Homolová 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:54.13 7.00
2 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:58.43 5.00
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:05.18 4.00
4 Petr HolendaPetr Holenda 54 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:18.01 3.00
5 Jakub FuksaJakub Fuksa 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:19.75 2.00
6 Petr HornýPetr Horný 69 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 2:30.22 1.00
Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:58.05 7.00
2 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:05.02 5.00
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:09.53 7.00
Václav NěmecVáclav Němec 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 2 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:14.53 11.00
2 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:30.13 9.00
3 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:32.13 8.00
4 Tomáš VšianskýTomáš Všianský 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:34.40 7.00
5 Jan ZbránekJan Zbránek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:34.41 6.00
6 Vojtěch MarešVojtěch Mareš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:36.64 5.00
7 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:40.55 4.00
8 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:41.36 3.00
9 Aron TkadlečekAron Tkadleček 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:43.15 2.00
10 Jan DokulilJan Dokulil 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:45.75 1.00
11 David LukšDavid Lukš 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 2:48.51
12 Michal Vambera Michal Vambera 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:50.31
13 Martin Kopecký Martin Kopecký 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.76
14 Petr OšmeraPetr Ošmera 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:59.55
Celkem 14 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:15.10 7.00
2 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:29.89 5.00
Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Celkem 3 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MB Elena StratulatElena Stratulat 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:50.88
Barbora NehybováBarbora Nehybová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Veronika AdamcováVeronika Adamcová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikola KučerováNikola Kučerová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:34.43 7.00
MB Tereza KonopeckáTereza Konopecká 95 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:37.52
Celkem 2 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:38.82 11.00
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2:40.66 9.00
3 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová 99 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:41.31 8.00
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:45.00 7.00
5 Kristýna AdámkováKristýna Adámková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:51.74 6.00
6 Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.36 5.00
7 Leona PajerováLeona Pajerová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:58.36 4.00
8 Veronika JiřičnáVeronika Jiřičná 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 3:03.10 3.00
9 Vendula BrothánkováVendula Brothánková 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 3:24.35 2.00
10 Anna Pohořelická Anna Pohořelická 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:35.27 1.00
Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Jana AttaskováJana Attasková 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 12 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.80 11.00
2 Jan ZbránekJan Zbránek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 33.90 9.00
3 Tomáš VšianskýTomáš Všianský 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 34.18 8.00
Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MokříšJan Mokříš 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.09 7.00
2 Josef KozinaJosef Kozina 96 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 38.14 6.00
Pavel LhotkaPavel Lhotka 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdámkováKristýna Adámková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.05 8.00
2 Darina ČičakováDarina Čičaková 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 39.14 7.00
3 Lucie DoležálkováLucie Doležálková 96 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 44.16 6.00
4 Leona PajerováLeona Pajerová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 45.67 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.53 11.00
2 Adéla StrnadováAdéla Strnadová 98 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 37.68 9.00
Michaela Cardová Michaela Cardová 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Jana KrškováJana Kršková 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Daniela DuškováDaniela Dušková 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.47 7.00
2 Ondřej HelarOndřej Helar 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 45.89 5.00
MB Tomáš KubíkTomáš Kubík 95 JAC BrnoJAC Brno 43.12
Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.44 7.00
2 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 50.50 5.00
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 52.49 4.00
MB Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 46.16
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.04 7.00
2 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.43 5.00
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 59.39 4.00
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Jakub HnatiakJakub Hnatiak 91 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 60.82 7.00
2 Jiří SlavíkJiří Slavík 93 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 66.24 5.00
3 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 67.76 4.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 69.73 7.00
Pavlína ZajícováPavlína Zajícová 78 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrejcarováDominika Krejcarová 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 90.51 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KloudaMartin Klouda 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5:38.26 11.00
Celkem 1 závodníků

1500 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:15.84 7.00
Celkem 1 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kotrba, Bence, Dolák, Mikoláš Jan Kotrba, Bence, Dolák, Mikoláš Jan TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 33.21 9.00
2 Mrkva, Peří, Fanta, Zuzák Mrkva, Peří, Fanta, Zuzák Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 33.62 8.00
3 Kostroun, Jakl, Lhotka, Mička Kostroun, Jakl, Lhotka, Mička TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34.27 7.00
4 Švec, Szelke, Kaplánek, Coufal Švec, Szelke, Kaplánek, Coufal Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35.24 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klouda, Dvořák, Adamec, Pirochta Klouda, Dvořák, Adamec, Pirochta Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.05 11.00
2 Zbránek, Vilímek, Farník, Mikoláš Jakub Zbránek, Vilímek, Farník, Mikoláš Jakub TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 35.78 5.00
3 Ošmera, Novotný, Cihlář, Vambera Ošmera, Novotný, Cihlář, Vambera TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 39.55 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švecová, Šušková, Varhaníková, Dobrovolná Švecová, Šušková, Varhaníková, Dobrovolná Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.14 11.00
2 Zápotočná, Marešová, Fuksová, Pertlíková Zápotočná, Marešová, Fuksová, Pertlíková Atletika JihlavaAtletika Jihlava 33.65 9.00
3 Pažitková, Zvěřinová, Kinclová, Navrátilová Pažitková, Zvěřinová, Kinclová, Navrátilová Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 34.10 8.00
4 Sáviová, Smutníková, Doležalová, Machyánová Sáviová, Smutníková, Doležalová, Machyánová TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 36.77 4.50
5 Farkašová, Jiřičná, Hotová, Náplavová Farkašová, Jiřičná, Hotová, Náplavová Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 36.87 3.00
6 Čičaková, Patočková, Indráčková, Křivánková Čičaková, Patočková, Indráčková, Křivánková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 38.14 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kohoutková, Pospíšilová, Coufalová, Šalamounová Kohoutková, Pospíšilová, Coufalová, Šalamounová Atletika JihlavaAtletika Jihlava 36.00 7.00
2 Dušková D., Dušková N., Kršková, Adámková Dušková D., Dušková N., Kršková, Adámková TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 36.56 6.00
3 Vaňurová, Slosarčíková, Kšírová, Králíková Vaňurová, Slosarčíková, Kšírová, Králíková Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 36.77 4.50
4 Mourková, Čížková, Houdková, Pajerová Mourková, Čížková, Houdková, Pajerová TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 39.93 1.00
5 Horáčková, Pohořelická, Prausová, Opletalová Horáčková, Pohořelická, Prausová, Opletalová TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 41.16
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Belatka, Hnatiak, Witiska, Urban Belatka, Hnatiak, Witiska, Urban Atletika JihlavaAtletika Jihlava 48.75 7.00
Hošek, Sobotka, Chyba, Růža Hošek, Sobotka, Chyba, Růža TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopuletý, Máca, Rygl, Lujc Kopuletý, Máca, Rygl, Lujc TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 46.79 7.00
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brychta, Nikodém, Helar, Pham Brychta, Nikodém, Helar, Pham Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.69 7.00
2 Králík, Novák, Slosarčík, Dobeš Králík, Novák, Slosarčík, Dobeš Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 49.03 5.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sedláčková, Sylvestrová, Bendová, Vejmelková Sedláčková, Sylvestrová, Bendová, Vejmelková TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.85 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.95 7.00
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 1.85 5.00
3 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 1.80 4.00
4 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 1.70 3.00
MB David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
89 1.95
Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
71 DNP
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.75 7.00
2 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 1.65 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.75 7.00
2 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.75 5.00
3 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.65 4.00
4 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 1.65 3.00
5 Martin VeselýMartin Veselý
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 1.45 2.00
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 1.75 11.00
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.55 9.00
3 Ivoš JelínekIvoš Jelínek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 1.45 8.00
4= Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.35 6.50
4= Michal Farník Michal Farník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 1.35 6.50
6 Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.30 5.00
7 Michal Vambera Michal Vambera
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.20 4.00
8 Josef CihlářJosef Cihlář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.20 3.00
Petr OšmeraPetr Ošmera
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 0.00
Jakub ZuzákJakub Zuzák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 DNP
Michal Farník Michal Farník
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 DNP
Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.48 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.51 7.00
2 Kristýna FarkováKristýna Farková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 1.40 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 1.48 7.00
MB Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.51
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta HusákováMarkéta Husáková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
96 1.45 11.00
2 Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 1.35 9.00
3 Martina PažitkováMartina Pažitková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
96 1.35 8.00
4= Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 1.30 6.50
4= Kamila KinclováKamila Kinclová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 1.30 6.50
6 Viktorie PechováViktorie Pechová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 1.25 5.00
7= Darina ČičakováDarina Čičaková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 1.25 3.00
7= Kristýna Sáviová Kristýna Sáviová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
97 1.25 3.00
7= Simona Másilková Simona Másilková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 1.25 3.00
10= Nikola DuškováNikola Dušková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 1.20 0.50
10= Sára FarkašováSára Farkašová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 1.20 0.50
MB Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 1.15
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaromír BelatkaJaromír Belatka
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
74 3.85 7.00
2 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3.25 5.00
3 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 2.05 4.00
4 Pavel SvobodaPavel Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
51 2.05 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 3.15 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 2.55 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 7.01 7.00
2 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.30 5.00
3 Jan LinhaJan Linha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.19 4.00
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 5.10 3.00
5 Michal WitiskaMichal Witiska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
85 4.81 2.00
Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
71 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.29 7.00
2 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.64 5.00
3 Ondřej PlášilOndřej Plášil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.55 4.00
4 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.47 3.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.32 2.00
6 Ladislav DanicsLadislav Danics
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
93 5.26 1.00
7 Jiří SlavíkJiří Slavík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
93 5.01
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.70 7.00
2 Michal BrychtaMichal Brychta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 5.83 5.00
3 Michal DobešMichal Dobeš
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 5.35 4.00
4 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.32 3.00
5 Jiří MoravecJiří Moravec
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
95 5.27 2.00
6 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.12 1.00
7 Lukáš NovákLukáš Novák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 5.08
8 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.06
9 Martin VeselýMartin Veselý
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 5.01
10 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 4.99
11 Vít KrálíkVít Králík
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 4.52
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 5.29 11.00
2 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.21 9.00
3 Roman BenceRoman Bence
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.15 8.00
4 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.02 7.00
5 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.55 6.00
6 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 4.44 5.00
7 Jan ZbránekJan Zbránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.43 4.00
8 Prokop Coufal Prokop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.24 3.00
9 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.22 2.00
10 Pavel Dvořák Pavel Dvořák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.11 1.00
11 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.96
12 Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.78
13 Michal MrkvaMichal Mrkva
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.76
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.66
15 Rostislav PeříRostislav Peří
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.51
MB Jiří StudenýJiří Studený
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 3.56
MB Dan ZbránekDan Zbránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 3.42
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 DNP
Ivoš JelínekIvoš Jelínek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 DNP
Josef KozinaJosef Kozina
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 DNP
Šimon PokornýŠimon Pokorný
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.43 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.70 7.00
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.70 5.00
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.21 4.00
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.15 3.00
5 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 3.83 2.00
MB Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.95
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 DNP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.61 11.00
2 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.60 9.00
3 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.57 8.00
4 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.46 7.00
5 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.37 6.00
6 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.31 5.00
7 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
96 4.28 4.00
8 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.27 3.00
9 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 4.13 2.00
10 Markéta HusákováMarkéta Husáková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
96 4.10 1.00
11 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 4.05
12 Jana ZápotočnáJana Zápotočná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.01
13 Darina ČičakováDarina Čičaková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.95
14 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.94
15 Nikol PacalováNikol Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.93
16 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 3.84
17 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.81
18 Kristýna HotováKristýna Hotová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
96 3.71
19 Martina KšírováMartina Kšírová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.68
20 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.67
21 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.65
22 Hana PatočkováHana Patočková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 3.60
23 Michaela KřivánkováMichaela Křivánková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.60
24 Tereza CoufalováTereza Coufalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.58
25 Lucie DoležálkováLucie Doležálková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 3.54
26 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.53
27 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.53
28 Kamila KinclováKamila Kinclová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 3.39
29 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.35
30 Jantra ŠímováJantra Šímová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.33
31 Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.32
32 Viktorie PechováViktorie Pechová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.31
33 Kristýna SmutníkováKristýna Smutníková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 3.29
34 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.22
35 Radka NáplavováRadka Náplavová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.21
36 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.11
37 Simona Másilková Simona Másilková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 3.02
38 Veronika JiřičnáVeronika Jiřičná
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 2.83
39 Marie IndráčkováMarie Indráčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.50
Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 DNP
Celkem 40 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 11.10 7.00
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 10.68 5.00
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 09.53 4.00
4 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 09.45 3.00
5 Iva PecováIva Pecová
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
95 09.38 2.00
6 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 09.03 1.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 09.96 11.00
2 Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 08.86 9.00
3 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 08.57 8.00
4 Nikola DuškováNikola Dušková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 07.77 7.00
5 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 07.06 6.00
6 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 06.84 5.00
7 Veronika Čížková Veronika Čížková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 06.70 4.00
8 Kristýna SmutníkováKristýna Smutníková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 06.63 3.00
9 Lucie OpletalováLucie Opletalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 06.02 2.00
10 Vendula BrothánkováVendula Brothánková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 05.85 1.00
11 Kristýna Sáviová Kristýna Sáviová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
97 05.24
12 Eva RodováEva Rodová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 05.11
MB Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 07.51
Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
97 10.12 11.00
2 Petr Hübsh Petr Hübsh
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 09.38 9.00
3 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 09.26 8.00
4 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 08.64 7.00
5 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 07.63 6.00
6 Prokop Coufal Prokop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 06.74 5.00
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 06.50 4.00
8 Kamil NovotnýKamil Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 06.38 3.00
9 Jiří ČapekJiří Čapek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 05.28 2.00
10 Josef CihlářJosef Cihlář
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 05.23 1.00
11 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 04.88
12 Jiří TvrdýJiří Tvrdý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 04.63
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 14.49 7.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivona SmutnáIvona Smutná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 06.84 7.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 12.28 7.00
2 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 11.96 5.00
3 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 11.95 4.00
4 Michal DobešMichal Dobeš
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 11.37 3.00
5 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 11.29 2.00
6 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 10.66 1.00
7 Milan JarošMilan Jaroš
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 10.41
8 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 10.30
9 Ondřej HelarOndřej Helar
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 08.89
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Filip ŠinkovskýFilip Šinkovský
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 DNP
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 13.00 7.00
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.86 5.00
3 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.42 4.00
4 Ladislav DanicsLadislav Danics
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
93 10.21 3.00
5 Marek BlažekMarek Blažek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 08.49 2.00
MB David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 13.51
Lukáš KiesslingLukáš Kiessling
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 11.07 7.00
2 Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 10.82 5.00
3 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 10.47 4.00
Radek PejšaRadek Pejša
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
70 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 26.89 11.00
2 Petr Hübsh Petr Hübsh
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 26.17 9.00
3 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 23.86 8.00
4 Tomáš KotrbaTomáš Kotrba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 23.40 7.00
5 Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 19.32 6.00
Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 52.04 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivona SmutnáIvona Smutná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 19.54 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva PecováIva Pecová
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
95 22.34 7.00
2 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 19.00 5.00
3 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 15.78 4.00
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 22.00 11.00
2 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 19.70 9.00
3 Lucie OpletalováLucie Opletalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 10.99 8.00
Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 32.20 7.00
2 Milan JarošMilan Jaroš
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 27.42 5.00
3 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 25.58 4.00
4 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 22.05 3.00
5 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 20.40 2.00
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 00.00
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 41.16 7.00
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 33.53 5.00
MB David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 43.10
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Lukáš KiesslingLukáš Kiessling
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
80 37.73 7.00
2 Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 29.64 5.00
3 Radek PejšaRadek Pejša
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
70 26.99 4.00
Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
71 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 37.80 11.00
2 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 30.98 9.00
3 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
97 27.55 8.00
4 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 24.62 7.00
5 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 23.42 6.00
6 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 22.65 5.00
7 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 22.48 4.00
8= Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 22.31 2.50
8= Tomáš KotrbaTomáš Kotrba
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 22.31 2.50
10 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 19.27 1.00
11 Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 16.58
12 Jiří ČapekJiří Čapek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 12.98
Petr Hübsh Petr Hübsh
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 00.00
Jiří TvrdýJiří Tvrdý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 00.00
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika KrejcarováDominika Krejcarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 17.23 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 27.84 7.00
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 25.40 5.00
3 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 23.48 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna VarhaníkováKristýna Varhaníková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 28.98 11.00
2 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 20.34 9.00
3 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 20.19 8.00
4 Aneta TesaříkováAneta Tesaříková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 19.83 7.00
5 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 18.43 6.00
6 Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 17.77 5.00
7 Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 17.41 4.00
8 Veronika Čížková Veronika Čížková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 13.67 3.00
9 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 13.18 2.00
10 Lucie OpletalováLucie Opletalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 11.79 1.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 50.06 7.00
2 Milan JarošMilan Jaroš
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 43.37 5.00
3 David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 42.83 4.00
4 Jiří MoravecJiří Moravec
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
95 40.94 3.00
5 Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 36.23 2.00
6 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 35.36 1.00
7 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 31.97
8 Jan PalánJan Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 25.19
Hynek PhamHynek Pham
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 DNP
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 61.14 7.00
2 Jiří DouchaJiří Doucha
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
65 45.29 5.00
3 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 44.07 4.00
4 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
78 43.12 3.00
5 Kamil HavelKamil Havel
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
90 41.68 2.00
6 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 39.95 1.00
7 Pavel SvobodaPavel Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
51 35.09
8 Jakub HnatiakJakub Hnatiak
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 32.76
9 Radek PejšaRadek Pejša
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
70 27.26
Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michael LujcMichael Lujc
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 50.32 7.00
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 43.56 5.00
3 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 41.14 4.00
4 Josef RyglJosef Rygl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 37.21 3.00
5 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 34.97 2.00
6 Marek BlažekMarek Blažek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 22.76 1.00
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 074.00
2 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 048.00
3 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 027.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 026.00
5 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 021.00
6 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 006.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 400 m př., 4x100 m, disk 2kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, tyč, výška, 100 m, 200 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 076.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 043.00
3 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 015.00
4 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 006.00
5 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 005.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, 400 m př., disk 1,75kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, výška, 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 093.00
2 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 035.00
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 031.00
4 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 016.00
5 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 010.00
6 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 005.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 300 m př., disk 1,5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, tyč, výška, 4x100 m, 100 m, 100 m, 200 m, 100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 231.50
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 124.50
3 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 056.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 052.00
5 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 037.00
6 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 031.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, výška, 4x60 m, 200 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 049.00
2 HBROD HBROD TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 010.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 400 m př., disk 1kg, koule 4kg, výška
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 059.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 014.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 007.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 1500 m př.
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 069.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 032.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 021.00
4 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 009.00
5 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 007.00
6 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 002.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 800 m, 300 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, výška, 4x100 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 136.50
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 110.50
3 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 084.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 067.50
5 VELME VELME TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 063.00
6 HUMPO HUMPO TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 022.50
7 CHSCH CHSCH TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 020.00
8 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 018.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 300 m, 800 m, 200 m př., 4x60 m, disk 1kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, výška, 200 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků