výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru Vysočiny družstev mužů a žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek

Pacov (3. 9. 2011)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 86 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.53
Milan PatákMilan Paták 89 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Martin NovotnýMartin Novotný 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNS
Celkem 3 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.33 7.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.05 7.00
2 Petr ŠtumfolPetr Štumfol 94 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.21 5.00
3 František NikodémFrantišek Nikodém 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.22 4.00
4 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.34 3.00
5 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.48 2.00
6 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.84 1.00
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 13.61
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 13.68 7.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 52.50 7.00
2 Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.58 5.00
3 Ondřej MácaOndřej Máca 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 55.42 4.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 55.50 7.00
2 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 56.85 5.00
3 Michal DobešMichal Dobeš 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 58.14 4.00
4 Jakub BednářJakub Bednář 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 58.56 3.00
5 Jan PalánJan Palán 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 61.03 2.00
MB Jiří BrychtaJiří Brychta 01 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 75.25
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 61.37
MB Radka VášováRadka Vášová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 64.90
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 64.33 7.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr KadlecPetr Kadlec 85 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:38.82 7.00
MB Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:03.53
MB Jiří BrychtaJiří Brychta 74 Ivan Svědík running team, o.s.Ivan Svědík running team, o.s. 4:24.77
Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Petr HolendaPetr Holenda 54 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Vladimír ZrnoVladimír Zrno 53 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:14.12 7.00
2 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:23.77 5.00
3 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 4:53.48 4.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:01.13 7.00
Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.56 7.00
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 16.91 5.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KopuletýMartin Kopuletý 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 17.62 7.00
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 93 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.32 5.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 3.9.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.53 7.00
2 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.67 5.00
3 Michal BrychtaMichal Brychta 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.71 4.00
4 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 17.80 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 17.30 3.00
2 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18.11 1.00
3 Vít MolvaVít Molva 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.96
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirovský, Máca, Kopuletý, Rygl Jirovský, Máca, Kopuletý, Rygl TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 47.85 7.00
Celkem 1 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zeman, Nikodém, Pham, Brichta Zeman, Nikodém, Pham, Brichta Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.43 7.00
2 Křivánek, Králík, Dobeš, Štumfol Křivánek, Králík, Dobeš, Štumfol Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 49.22 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 1.65 7.00
2 Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.65 5.00
3 Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
71 1.65 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.83 7.00
2 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 1.75 5.00
3 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.60 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.83 7.00
2 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.75 5.00
3 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.75 4.00
4 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 1.70 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 1.43 7.00
MB Radka VášováRadka Vášová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 1.46
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 1.30 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.44 +0.0 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.35 +1.5 m/s 7.00
2 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.77 +0.4 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.91 +0.9 m/s 7.00
2 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
94 5.52 +2.0 m/s 5.00
3 Michal DobešMichal Dobeš
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 5.45 +1.4 m/s 4.00
4 Jan PalánJan Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.73 +1.9 m/s 3.00
MB Petr TesařPetr Tesař
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 4.51 +0.7 m/s
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ZbožínkováEliška Zbožínková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
82 3.93 +1.2 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.64 +0.9 m/s 7.00
2 Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 3.82 +2.7 m/s 3,55 +0.7 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.75 +1.3 m/s 7.00
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.69 +1.3 m/s 5.00
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.23 +1.1 m/s 4.00
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 11.18 +0.6 m/s 7.00
2 Jan ValaJan Vala
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 10.91 -0.6 m/s 5.00
3 Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
71 10.91 +1.0 m/s 4.00
4 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 10.61 +0.7 m/s 3.00
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.30 +1.4 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 11.89 +0.5 m/s 7.00
2 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 10.76 +0.9 m/s 5.00
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 10.06 +0.1 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 10.91 +0.0 m/s 7.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 12.25 7.00
2 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 09.70 5.00
3 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 09.14 4.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ZbožínkováEliška Zbožínková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
82 07.81 7.00
Kateřina KoumarováKateřina Koumarová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
90 DNS
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 07.70 7.00
2 Ivona SmutnáIvona Smutná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 06.91 5.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 13.92 7.00
2 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 11.77 5.00
3 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 09.86 4.00
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNS
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 11.69 7.00
2 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 11.05 5.00
3 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 10.92 4.00
Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 00.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 11.52 7.00
2 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 10.14 5.00
3 Filip PetrFilip Petr
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 09.10 4.00
4 Radek PejšaRadek Pejša
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
70 08.87 3.00
5 Josef NovákJosef Novák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
58 07.43 2.00
Lubomír PilchLubomír Pilch
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
85 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 29.27 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivona SmutnáIvona Smutná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 18.12 7.00
2 Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
92 14.81 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BlažekTomáš Blažek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 22.40 7.00
2 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 21.31 5.00
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNS
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 35.85 7.00
2 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 24.00 5.00
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
87 38.26 7.00
2 Filip PetrFilip Petr
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 23.27 5.00
3 Josef NovákJosef Novák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
58 20.91 4.00
4 Radek PejšaRadek Pejša
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
70 17.42 3.00
MB Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 41.67
Lubomír PilchLubomír Pilch
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
85 DNS
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ZbožínkováEliška Zbožínková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
82 24.66 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivona SmutnáIvona Smutná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 14.65 7.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 30.19 7.00
2 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
94 25.22 5.00
3 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 22.24 4.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 49.70 7.00
2 Petr ŠtumfolPetr Štumfol
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
94 36.88 5.00
3 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 29.80 4.00
4 Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 29.31 3.00
5 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
94 23.27 2.00
6 Jan PalánJan Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 20.60 1.00
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 DNP
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr HubáčekPetr Hubáček
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
78 42.12 7.00
2 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 39.52 5.00
3 Petr KadlecPetr Kadlec
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
85 33.74 4.00
4 Radek PejšaRadek Pejša
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
70 29.19 3.00
5 Filip PetrFilip Petr
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 27.29 2.00
6 Josef NovákJosef Novák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
58 25.57 1.00
Lubomír PilchLubomír Pilch
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
85 DNS
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 43.68 7.00
2 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 39.35 5.00
3 Josef RyglJosef Rygl
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
92 38.68 4.00
4 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 38.25 3.00
5 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 27.46 2.00
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 035.00
2 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 028.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 018.00
4 SVCLE SVCLE STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 013.00
5 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 010.00
6 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 007.00
Poznámky:
Stav po: 1500 m, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 068.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 045.00
3 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 013.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 110 m př., kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, výška, 4x100 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 097.00
2 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 047.00
3 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 021.00
4 PACOV PACOV TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 018.00
5 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 010.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 1500 m, 110 m př., kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, výška, 110 m př., 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 021.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 007.00
Poznámky:
Stav po: koule 4kg, výška, oštěp 600g, dálka
Celkem 2 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 038.00
2 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 019.00
3 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 007.00
Poznámky:
Stav po: 1500 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, výška
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPTRE SPTRE TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 054.00
2 JIHLA JIHLA Atletika JihlavaAtletika Jihlava 025.00
3 JEMNI JEMNI Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 009.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 100 m př., kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, trojskok
Celkem 3 závodníků