výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Republikové finále 43. ročníku Poháru rozhlasu

Domažlice (7. 6. 2011)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČernákMartin Černák 950920 ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 07.48 719
2 Martin PaličkaMartin Palička 950714 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 07.49 716
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.51 710
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 07.58 687
5 Petr GaluškaPetr Galuška 960708 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 07.60 681
6 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 07.61 678
7 Jakub HrstkaJakub Hrstka 951130 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.74 637
8 Miloš MejdrMiloš Mejdr 950725 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.77 628
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica 950806 ZŠ ZubříZŠ Zubří 07.68 656
2 Jakub SlanýJakub Slaný 950917 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 07.75 634
3 Filip TurekFilip Turek 96 ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 07.76 631
4 Tomáš SuchýTomáš Suchý 950930 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 07.77 628
5 Jakub VichtaJakub Vichta 950907 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.83 610
6 Vít KrálíkVít Králík 950129 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.91 586
7 Lukáš NovákLukáš Novák 951010 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 07.97 568
8 Jakub MacháčekJakub Macháček 950602 ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 07.98 565
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PetrPetr Petr 960915 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.82 613
2 Tomáš NovákTomáš Novák 951019 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.86 601
3 Michal HejnýMichal Hejný 96 ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 07.89 592
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 95 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 07.98 565
5 Filip HorákFilip Horák 960817 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.08 537
6 Vojta BartošVojta Bartoš 960814 ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 08.11 528
7 Ondřej CabákOndřej Cabák 950422 ZŠ ZubříZŠ Zubří 08.17 511
8 Michal JanoMichal Jano 95 ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 08.31 473
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David FormáčekDavid Formáček 97 ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 07.82 613
2 Dominik ŠtverákDominik Štverák 971216 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 07.91 586
3 Jakub ZuzákJakub Zuzák 970909 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.01 557
4 Dominik DekretDominik Dekret 970911 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 08.19 506
5 Gustav SeifertGustav Seifert 970410 ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 08.23 495
6 Jakub ZbořilJakub Zbořil 970206 ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 08.24 492
7 Martin HlubiňákMartin Hlubiňák 970720 ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 08.31 473
8 Lubomír FantaLubomír Fanta 970406 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.63 391
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TurekJakub Turek 97 ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 08.12 525
2 František JandaFrantišek Janda 97 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 08.19 506
3 Adam JosifAdam Josif 970915 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.32 470
4 Aleš KlementAleš Klement 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.36 460
5 Tomáš HynekTomáš Hynek 97 ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 08.39 452
6 Martin ZapletalMartin Zapletal 970520 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 08.43 441
7 Vít PřívětivýVít Přívětivý 970305 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 08.48 428
8 David SchubertDavid Schubert 97 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 08.53 416
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip ŠťastnýFilip Šťastný 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.22 498
2 Martin MüllerMartin Müller 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.48 428
Václav HalamaVáclav Halama 970917 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.48 428
4 Julius KorpJulius Korp 970513 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.54 413
5 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.60 398
6 Radek KuchaříkRadek Kuchařík 970805 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 08.66 383
7 Marek FlasarMarek Flasar 971030 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 08.70 374
8 Marek DulovecMarek Dulovec 98 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 09.01 302
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 970617 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 08.14 806
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.16 800
3 Tereza KrejčiříkováTereza Krejčiříková 960621 Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 08.31 755
4 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 96 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.35 744
5 Markéta VáňováMarkéta Váňová 960822 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 08.36 741
6 Klára LamačováKlára Lamačová 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.52 695
7 Adéla VélováAdéla Vélová 950820 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 08.54 690
8 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.65 659
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MelováKateřina Melová 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.51 698
2 Klára HandshuováKlára Handshuová 960613 Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 08.56 684
Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková 960408 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 08.56 684
4 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 960417 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.64 662
5 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.73 637
6 Pavlína DubskáPavlína Dubská 961026 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 08.86 603
7 Simona KomadelováSimona Komadelová 970331 ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 08.94 582
8 Tereza PřindišováTereza Přindišová 960923 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 09.09 543
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla VeselskáAdéla Veselská 960406 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 08.78 624
2 Vendula HenychováVendula Henychová 960306 ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 08.85 605
3 Kristýna HanušováKristýna Hanušová 960504 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 08.92 587
4 Anna VětříškováAnna Větříšková 960522 ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 09.25 504
5 Kristýna KrulišováKristýna Krulišová 970816 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 09.29 494
6 Jana KopeckáJana Kopecká 960930 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 09.31 489
7 Dominika RieglováDominika Rieglová 960103 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 09.39 470
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.47 709
2 Darina BursíkováDarina Bursíková 97 ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 08.49 704
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 99 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 08.58 678
4 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 08.65 659
5 Apolena VýbornáApolena Výborná 98 ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 08.67 654
6 Adriana ŠáchováAdriana Šáchová 980319 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 08.70 645
7 Darina HavierováDarina Havierová 97 ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 08.88 597
8 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 ZŠ DesnáZŠ Desná 08.89 595
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LoušováKristýna Loušová 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.82 613
2 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 99 ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 08.87 600
3 Pavla MeidlováPavla Meidlová 99 ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 08.92 587
4 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 98 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 08.93 584
5 Eliška JaníkováEliška Janíková 980711 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 08.96 576
6 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 09.00 566
7 Nicola MitrusováNicola Mitrusová 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 09.07 548
8 Anna StaníkováAnna Staníková 97 ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 09.09 543
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 09.04 556
2 Anna KrankováAnna Kranková 98 ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 09.12 536
3 Radka HaladyováRadka Haladyová 98 ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 09.18 521
4 Andrea JakubičkováAndrea Jakubičková 98 ZŠ DesnáZŠ Desná 09.21 513
5 Lucie ČerveňákováLucie Červeňáková 98 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 09.24 506
6 Barbora BlažkováBarbora Blažková 97 ZŠ DesnáZŠ Desná 09.27 499
7 Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová 98 ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 09.42 463
8 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 970710 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 09.63 415
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominika HanušováDominika Hanušová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 1:47.50 708
2 Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:49.98 666
3 Kateřina HolubováKateřina Holubová 98 ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 1:52.12 631
4 Darina HavierováDarina Havierová 97 ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 1:52.98 617
5 Klára HalmoKlára Halmo 97 ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 1:53.98 601
6 Radka HaladyováRadka Haladyová 98 ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 1:54.22 597
7 Nicola MitrusováNicola Mitrusová 97 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 1:54.31 596
8 Veronika VíchováVeronika Víchová 98 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 1:55.49 577
9 Jana HorákováJana Horáková 98 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 1:55.55 576
10 Barbara KociánováBarbara Kociánová 98 ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 1:56.25 565
11 Kateřina JežkováKateřina Ježková 98 ZŠ DesnáZŠ Desná 1:58.23 535
12 Barbora BlažkováBarbora Blažková 97 ZŠ DesnáZŠ Desná 1:58.62 529
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 980512 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 1:54.08 599
2 Eliška JaníkováEliška Janíková 980711 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 1:55.41 578
3 Ester WojasováEster Wojasová 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1:56.35 564
4 Amálie ŽůrkováAmálie Žůrková 98 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 1:57.83 541
5 Kristýna VávrováKristýna Vávrová 970710 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 2:00.46 502
6 Ema CetkovskáEma Cetkovská 99 ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 2:01.94 481
7 Hana MužíkováHana Mužíková 98 ZŠ DesnáZŠ Desná 2:02.55 472
8 Karolína LegdanováKarolína Legdanová 99 ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 2:02.74 469
9 Veronika TrojanováVeronika Trojanová 97 ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 2:04.05 451
10 Anna PavelkováAnna Pavelková 98 ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 2:04.09 450
11 Denisa BízkováDenisa Bízková 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:07.98 398
12 Hana FeistováHana Feistová 98 ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 2:15.39 306
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 961015 ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 2:24.05 769
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 961015 ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 2:24.94 758
3 Tereza KrejčiříkováTereza Krejčiříková 960621 Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 2:28.50 712
4 Eliška NěmečkováEliška Němečková 970124 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 2:32.02 668
5 Adéla HalátkováAdéla Halátková 95 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 2:33.67 648
6 Kateřina ŠpičkováKateřina Špičková 970323 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:34.13 642
7 Monika DrtilováMonika Drtilová 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 2:34.54 637
8 Markéta VáňováMarkéta Váňová 960822 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 2:35.28 628
9 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová 961202 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 2:35.54 625
10 Tereza PřindišováTereza Přindišová 960923 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:35.98 620
11 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:38.58 589
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HřivnováMonika Hřivnová 970218 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:41.93 551
2 Nikola HokeováNikola Hokeová 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:43.90 529
3 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 970623 Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 2:46.03 506
4 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková 970313 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:48.77 476
5 Eliška HronkováEliška Hronková 960629 Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 2:49.91 465
6 Markéta SvobodováMarkéta Svobodová 96 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 2:50.10 463
7 Barbora KučerováBarbora Kučerová 96 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2:52.92 434
8 Petra MartinováPetra Martinová 960125 Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 2:54.86 414
9 Patricie NevrlováPatricie Nevrlová 961216 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 2:59.06 374
10 Barbora PtáčkováBarbora Ptáčková 961111 Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 3:02.12 346
11 Petra BilíčkováPetra Bilíčková 970401 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 3:10.50 274
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít PalzerVít Palzer 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 2:53.82 726
2 Ondřej PetrOndřej Petr 970808 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 2:53.94 725
3 Gustav SeifertGustav Seifert 970410 ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 2:55.52 709
4 Radek MachalickýRadek Machalický 980108 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 2:55.70 707
5 Ondřej BrokešOndřej Brokeš 97 ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 3:04.93 617
6 Tomáš HynekTomáš Hynek 97 ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 3:05.06 616
7 Libor HolíkLibor Holík 980512 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 3:06.61 601
8 Patrik MarekPatrik Marek 97 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3:07.03 597
9 Martin KnapMartin Knap 97 ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 3:16.05 516
10 Richard RamischRichard Ramisch 980521 ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 3:17.42 504
11 Pavel KořínekPavel Kořínek 98 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3:19.45 486
12 Tomáš PrášilTomáš Prášil 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 3:21.56 469
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aleš KlementAleš Klement 97 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 3:09.04 578
2 Tadeáš MerdaTadeáš Merda 980306 ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 3:13.86 535
3 Marek FlasarMarek Flasar 971030 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 3:15.37 522
4 Roman ForalRoman Foral 971223 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 3:17.58 502
5 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 980414 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:20.92 474
6 Marek KalinaMarek Kalina 970917 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:25.38 437
7 Michal MrkvaMichal Mrkva 990517 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 3:27.88 417
8 Jiří KiškaJiří Kiška 980610 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 3:30.25 399
9 David OláhDavid Oláh 970214 ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 3:34.45 367
10 David SchneiderDavid Schneider 97 ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 3:40.13 325
Martin UrbanovskýMartin Urbanovský 971223 ZŠ JemniceZŠ Jemnice DNP
Dominik ČermínDominik Čermín 98 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava DNP
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip ChvějaFilip Chvěja 950418 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4:33.25 723
2 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 951028 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 4:33.39 723
3 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 4:34.28 717
4 Pavel HorníčekPavel Horníček 970103 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 4:35.45 709
5 Daniel ŠtanclDaniel Štancl 950222 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 4:36.10 705
6 Marek RyškaMarek Ryška 96 ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 4:43.84 656
7 Dominik FilipDominik Filip 95 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 4:44.64 651
8 Petr PoláchPetr Polách 951222 ZŠ ZubříZŠ Zubří 4:49.45 622
9 Pavel KrylPavel Kryl 960224 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 4:50.59 615
10 Tomáš MajerTomáš Majer 950905 ZŠ ZubříZŠ Zubří 4:51.39 610
11 Jiří SkalkaJiří Skalka 95 ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 4:51.67 609
12 Martin ButorMartin Butor 970515 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 4:53.20 600
13 Marek ŠvubMarek Švub 950818 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 4:59.17 565
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 4:50.31 617
2 Václav VlásekVáclav Vlásek 96 ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 4:55.27 587
3 Michal PetruchaMichal Petrucha 960305 ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 4:58.08 571
4 Petr KrálPetr Král 960120 ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 5:03.18 542
5 Vít KrálíkVít Králík 950129 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 5:06.36 524
6 Marek KocourekMarek Kocourek 951006 ZŠ ZubříZŠ Zubří 5:09.83 504
7 Petr VybíralPetr Vybíral 951101 ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 5:13.73 483
8 Lukáš KalvachLukáš Kalvach 950719 ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 5:15.85 472
9 Jakub KoprJakub Kopr 960522 ZŠ JemniceZŠ Jemnice 5:26.94 415
Martin BurešMartin Bureš 95 ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov DNF
Jakub MacháčekJakub Macháček 950602 ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. DNP
Poznámky:
Hübner - udělena žlutá karta za nesportovní chování
Celkem 11 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zíka, Rusek, Kořínek, Kliner Zíka, Rusek, Kořínek, Kliner ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 27.98 756
2 Galuška, Palička, Bucala, Slaný Galuška, Palička, Bucala, Slaný ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 28.18 740
3 Bartoš, Macháček, Viktorín, Černák Bartoš, Macháček, Viktorín, Černák ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 28.82 687
4 Novák, Králík, Slosarčík, Dobeš Novák, Králík, Slosarčík, Dobeš ZŠ JemniceZŠ Jemnice 28.91 680
5 Hübner, Štancl, Kubát, Horníček Hübner, Štancl, Kubát, Horníček ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 30.20 580
6 Majer, Winkler, Havel, Polách Majer, Winkler, Havel, Polách ZŠ ZubříZŠ Zubří 31.17 509
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vichta, Petr, Bulko, Horák Vichta, Petr, Bulko, Horák ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 28.63 703
2 Záleský, Mejdr, Suchý, Procházka Záleský, Mejdr, Suchý, Procházka ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí 28.92 679
3 Pšenica, Grygar, Hrstka, Cabák Pšenica, Grygar, Hrstka, Cabák ZŠ ZubříZŠ Zubří 29.13 662
4 Hejný, Turek, Jano, Vlásek Hejný, Turek, Jano, Vlásek ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 29.37 643
5 Kaštovský, Hadamčík, Turek, Beňovič Kaštovský, Hadamčík, Turek, Beňovič ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 29.39 642
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smetana, Kopr, Axman, Horák Smetana, Kopr, Axman, Horák ZŠ JemniceZŠ Jemnice 30.91 528
2 Ryška, Sedlář, Bureš, Jacko Ryška, Sedlář, Bureš, Jacko ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov 31.24 504
3 Rapp, Tomek, Hurdálek, Vybíral Rapp, Tomek, Hurdálek, Vybíral ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N. 31.86 462
4 Kryl, Nemrava, Butor, Petrucha Kryl, Nemrava, Butor, Petrucha ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 32.39 426
Novák, Martuškevyč, Chromec, Chvěja Novák, Martuškevyč, Chromec, Chvěja ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Formáček, Turek, Hynek, Trubač Formáček, Turek, Hynek, Trubač ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 30.51 557
2 Klement, Šťastný, Šmach, Müller Klement, Šťastný, Šmach, Müller ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 30.79 536
3 Orálek, Josif, Machalický, Kiška Orálek, Josif, Machalický, Kiška ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 31.11 514
4 Seifert, Hlubiňák, Zbořil J, Merda Seifert, Hlubiňák, Zbořil J, Merda ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 31.18 509
5 Dekret, Zapletal, Flasar, Jelínek Dekret, Zapletal, Flasar, Jelínek ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 32.02 451
6 Kuchařik, Petr, Dufek, Korp Kuchařik, Petr, Dufek, Korp ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 32.55 416
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mrkva, Jurka, Bartoš, Puchnar Mrkva, Jurka, Bartoš, Puchnar ZŠ JemniceZŠ Jemnice 30.78 537
2 Pusch, Prášil, Novák, Čermín Pusch, Prášil, Novák, Čermín ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 33.46 359
3 Brokeš, Kollár, Knap, Trávníček Brokeš, Kollár, Knap, Trávníček ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové 33.71 344
4 Marek, Kořínek, Kordík, Kovář Marek, Kořínek, Kordík, Kovář ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov 34.85 280
Maissner, Štverák, Soušek, Emereoha Maissner, Štverák, Soušek, Emereoha ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzák, Fanta, Urbanovský, Přívětivý Zuzák, Fanta, Urbanovský, Přívětivý ZŠ JemniceZŠ Jemnice 33.06 384
2 Trochymčuk, Polončík, Zbořil D, Oláh Trochymčuk, Polončík, Zbořil D, Oláh ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec 33.67 347
3 Holík, Dobrozemský, Weintritt, Červinka Holík, Dobrozemský, Weintritt, Červinka ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 34.38 306
4 Ramisch, Král, Halama, Kařízek Ramisch, Král, Halama, Kařízek ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor 34.45 302
Janda, Dulovec, Schneider, Schubert Janda, Dulovec, Schneider, Schubert ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov DQ
Poznámky:
ZŠ Tachov - špatná předávka (2. předávka)
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halátková, Melová, Zemanová, Palkovičová Halátková, Melová, Zemanová, Palkovičová ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 31.24 792
2 Bednářová, Hřivnová, Hlochová, Lavičková Bednářová, Hřivnová, Hlochová, Lavičková ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 32.14 726
3 Komadelová, Siebeltová K, Henychová, Seibeltová V Komadelová, Siebeltová K, Henychová, Seibeltová V ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 32.50 700
4 Bastlová, Petrželková, Žuchová, Němečková Bastlová, Petrželková, Žuchová, Němečková Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 33.85 606
5 Marvanová, Poschlová, Schindlerová, Hokeová Marvanová, Poschlová, Schindlerová, Hokeová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 33.86 606
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vélová, Šikolová, Hanušová, Bičianová Vélová, Šikolová, Hanušová, Bičianová Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N. 31.59 766
2 Fialová, Handshuová, Krejčiříková, Hronková Fialová, Handshuová, Krejčiříková, Hronková Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 32.44 704
3 Váňová, Dubská, Řeháková, Špičková Váňová, Dubská, Řeháková, Špičková Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf 32.81 678
4 Režnarová, Vinárková, Drtilová, Kadlecová Režnarová, Vinárková, Drtilová, Kadlecová ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 33.08 659
5 Bilíčková, Vorlová, Osolsobě, Nevrlová Bilíčková, Vorlová, Osolsobě, Nevrlová Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 36.90 418
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vosátková, Lamačová, Dvořáková K, Dvořáková B Vosátková, Lamačová, Dvořáková K, Dvořáková B ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 31.37 783
2 Pavlíková, Kopecká, Jagošová, Rieglová Pavlíková, Kopecká, Jagošová, Rieglová Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 34.06 592
3 Větříšková, Janošcová, Jurášková, Sochací Větříšková, Janošcová, Jurášková, Sochací ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek 35.64 492
4 Pácová, Jankovcová, Nováková, Illetšková Pácová, Jankovcová, Nováková, Illetšková Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl... 37.36 392
5 Sanetrníková, Veselská, Zatloukalová, Přindišová Sanetrníková, Veselská, Zatloukalová, Přindišová ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc 38.73 320
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Šoustová, Jiránková, Loušová Novotná, Šoustová, Jiránková, Loušová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 33.28 645
2 Dietrichová, Gřundělová, Baroňová, Červeňáková Dietrichová, Gřundělová, Baroňová, Červeňáková ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 33.30 644
3 Havierová, Meidlová, Přikrylová, Slavíková Havierová, Meidlová, Přikrylová, Slavíková ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov 33.44 634
4 Blažková, Galuszková, Jakubičková, Vokálová Blažková, Galuszková, Jakubičková, Vokálová ZŠ DesnáZŠ Desná 33.53 628
5 Holubová, Školová, Bergelová, Kranková Holubová, Školová, Bergelová, Kranková ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 33.96 599
Hanušová, Půlpánová, Pajerová, Mitrusová Hanušová, Půlpánová, Pajerová, Mitrusová ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice DQ
Poznámky:
ZŠ Kom. Jilemnice - DQ - předávka před předávacím územím (2. předávka)
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bursíková, Severová, Haladyová, Jochmanová Bursíková, Severová, Haladyová, Jochmanová ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 34.29 577
2 Steinerová, Kosáčková, Kociánová, Trejbalová Steinerová, Kosáčková, Kociánová, Trejbalová ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice 35.79 483
3 Výborná, Staníková, Godárová, Vágnerová Výborná, Staníková, Godárová, Vágnerová ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové 35.82 481
4 Kratinová, Mlýnková, Činčalová, Chrenčíková Kratinová, Mlýnková, Činčalová, Chrenčíková ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 36.54 438
Neherová, Larvová, Kožnárková, Dopitová Neherová, Larvová, Kožnárková, Dopitová ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov DQ
Poznámky:
ZŠ J. Ž. Prostějov - DQ - předávka před předávacím územím (1. předávka)
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šáchová, Janíková, Polášková, Resslerová Šáchová, Janíková, Polášková, Resslerová ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště 33.53 628
2 Pöschlová, Bízková, Wojasová, Sabová Pöschlová, Bízková, Wojasová, Sabová ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 34.96 534
3 Horáková, Heidrová, Holásková, Žůrková Horáková, Heidrová, Holásková, Žůrková ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava 35.28 514
4 Pavková, Čechová, Trojanová, Legdanová Pavková, Čechová, Trojanová, Legdanová ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav 36.57 436
5 Nechanická, Mužíková, Kašparová, Ježková Nechanická, Mužíková, Kašparová, Ježková ZŠ DesnáZŠ Desná 36.64 432
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
951002 1.92 731
2 Miloš MejdrMiloš Mejdr
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
950725 1.76 593
3 Dominik KlingerDominik Klinger
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 1.76 593
4 Michal BucalaMichal Bucala
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
950612 1.72 560
5 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 1.72 560
6 Lukáš NovákLukáš Novák
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
951010 1.72 560
7= Tomáš ČermákTomáš Čermák
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 1.68 528
7= Filip ChvějaFilip Chvěja
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
950418 1.68 528
9 Kryštof HavelKryštof Havel
ZŠ ZubříZŠ Zubří
970219 1.68 528
10 Václav VlásekVáclav Vlásek
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
96 1.64 496
11 Ivan MartuškevyčIvan Martuškevyč
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
950408 1.64 496
12 Ondřej RappOndřej Rapp
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
970718 1.64 496
13 David GrygarDavid Grygar
ZŠ ZubříZŠ Zubří
950906 1.60 464
14 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
951028 1.60 464
15 Martin SedlářMartin Sedlář
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
95 1.60 464
16 Martin BurešMartin Bureš
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
95 1.56 434
17 Lukáš MlýnekLukáš Mlýnek
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
951126 1.56 434
18 Miroslav KubátMiroslav Kubát
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
951024 1.52 404
19 Tomáš MajerTomáš Majer
ZŠ ZubříZŠ Zubří
950905 1.52 404
20 Martin PaličkaMartin Palička
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
950714 1.48 374
21 Lukáš PávekLukáš Pávek
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
951106 1.48 374
22 Jakub KoprJakub Kopr
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
960522 1.44 345
Vladimír HorákVladimír Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
961005 DNF
Martin HurdálekMartin Hurdálek
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
961031 DNF
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 1.60 464
2 Daniel TrubačDaniel Trubač
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 1.52 404
3 Dominik ŠtverákDominik Štverák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
971216 1.48 374
4 Michal WeintrittMichal Weintritt
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980414 1.48 374
5 Michal NovákMichal Novák
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 1.48 374
6= Ondřej PetrOndřej Petr
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
970808 1.44 345
6= Ondřej PuchnarOndřej Puchnar
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
970723 1.44 345
8 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
980805 1.44 345
9 František JandaFrantišek Janda
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
97 1.44 345
10 Matěj ZichMatěj Zich
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
980320 1.44 345
11 Ivo DobrozemskýIvo Dobrozemský
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970306 1.44 345
12 Radek KollárRadek Kollár
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 1.40 317
13 Patrik MarekPatrik Marek
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
97 1.40 317
14 Miloslav KovářMiloslav Kovář
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
98 1.40 317
15 Lukáš MederLukáš Meder
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
970905 1.36 290
16 Petr JurkaPetr Jurka
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
970801 1.36 290
17 Jan FišerJan Fišer
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 1.36 290
18 Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
980127 1.36 290
19 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
971023 1.32 263
20 Jan KrálJan Král
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
990405 1.32 263
21 Michal SoušekMichal Soušek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
980826 1.32 263
22 Erik JelínekErik Jelínek
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980311 1.32 263
23 Martin BartošMartin Bartoš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
980521 1.28 237
24 Petr PuschPetr Pusch
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98 1.24 212
Celkem 24 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ŠikolováTereza Šikolová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
960510 1.60 736
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970603 1.56 689
3 Kateřina MelováKateřina Melová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 1.56 689
4 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960903 1.52 644
5 Pavlína DubskáPavlína Dubská
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
961026 1.52 644
6 Karin HöferováKarin Höferová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
960411 1.48 599
7 Anna JankovcováAnna Jankovcová
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
961217 1.48 599
8 Tereza Kadlecová Tereza Kadlecová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 1.44 555
9 Eliška VinárkováEliška Vinárková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 1.44 555
10 Jana IlletškováJana Illetšková
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
960505 1.40 512
11 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
961015 1.40 512
12 Markéta JanošcováMarkéta Janošcová
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
960725 1.40 512
13 Adéla VeselskáAdéla Veselská
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960227 1.40 512
14 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 1.40 512
15= Kateřina BuřičováKateřina Buřičová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
960622 1.36 470
15= Anna SchindlerováAnna Schindlerová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 1.36 470
17 Veronika FialováVeronika Fialová
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
960424 1.36 470
18 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 1.36 470
19 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
970121 1.32 429
20 Jolana VorlováJolana Vorlová
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960925 1.32 429
Kristýna BednářováKristýna Bednářová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970302 DNF
Petra ŘehákováPetra Řeháková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
951210 DNF
Petra BilíčkováPetra Bilíčková
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
970401 DNF
Celkem 23 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vanesa GodárováVanesa Godárová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 1.48 599
2= Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
981130 1.44 555
2= Ester WojasováEster Wojasová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 1.44 555
4 Nikola NovotnáNikola Novotná
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
99 1.40 512
5= Andrea JakubičkováAndrea Jakubičková
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 1.40 512
5= Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 1.40 512
7 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
98 1.36 470
8 Karolína PajerováKarolína Pajerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 1.36 470
9 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
99 1.36 470
10 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980512 1.36 470
11 Kateřina DietrichováKateřina Dietrichová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 1.36 470
12= Pavlína NeherováPavlína Neherová
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
97 1.32 429
12= Kateřina JochmanováKateřina Jochmanová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
98 1.32 429
14 Iva SeverováIva Severová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
98 1.32 429
15 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 1.32 429
16 Karolína DopitováKarolína Dopitová
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
97 1.32 429
17 Anna KrankováAnna Kranková
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 1.32 429
18 Kateřina JežkováKateřina Ježková
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 1.32 429
19 Barbara KociánováBarbara Kociánová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.28 389
20 Karolína BergelováKarolína Bergelová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 1.28 389
21 Gábina TrejbalováGábina Trejbalová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 1.28 389
22 Karolína MlýnkováKarolína Mlýnková
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980311 1.24 350
23 Amálie ŽůrkováAmálie Žůrková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin ČernákMartin Černák
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
950920 6.41 677
2 Jakub RusekJakub Rusek
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 6.40 675
3 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
951002 6.15 619
4 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica
ZŠ ZubříZŠ Zubří
950806 5.78 540
5 Miloš ZíkaMiloš Zíka
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 5.69 521
6 Martin AxmanMartin Axman
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
960617 5.59 500
7 Petr GaluškaPetr Galuška
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
960708 5.57 496
8 Jakub HrstkaJakub Hrstka
ZŠ ZubříZŠ Zubří
951130 5.53 487
9 Michal DobešMichal Dobeš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
950114 5.51 483
10 Dominik KlingerDominik Klinger
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 5.51 483
11 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
970622 5.36 453
12 Filip TurekFilip Turek
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
96 5.34 449
13 Vojta BartošVojta Bartoš
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
960814 5.23 427
14 Vít NemravaVít Nemrava
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
960109 5.21 423
15 Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960912 5.19 419
16 Daniel SmetanaDaniel Smetana
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
950501 5.12 405
17 Michal HejnýMichal Hejný
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
96 5.08 398
18 Jakub SlanýJakub Slaný
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
950917 5.08 398
19 Petr PetrPetr Petr
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960915 5.07 396
20 Dominik ZáleskýDominik Záleský
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
950823 5.02 386
21 Jakub VichtaJakub Vichta
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
950907 4.99 380
22 Tomáš SuchýTomáš Suchý
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
950930 4.90 363
23 Ondřej CabákOndřej Cabák
ZŠ ZubříZŠ Zubří
950422 4.78 341
Jiří JackoJiří Jacko
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
95 0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠmachMatěj Šmach
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 5.26 +2.4 m/s 433
2 Ivo DobrozemskýIvo Dobrozemský
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970306 5.16 -0.7 m/s 413
3 Adam JosifAdam Josif
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970915 5.05 +0.8 m/s 392
4 Filip ŠťastnýFilip Šťastný
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 5.04 +0.7 m/s 390
5 Lubomír FantaLubomír Fanta
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
970406 4.93 +0.6 m/s 369
6 Dominik DekretDominik Dekret
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970911 4.88 +1.0 m/s 360
7 Jakub ZuzákJakub Zuzák
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
970909 4.83 +1.0 m/s 350
8 Lukáš PítrLukáš Pítr
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970520 4.69 +1.5 m/s 324
9 David SchubertDavid Schubert
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
97 4.63 +1.4 m/s 313
10 Martin HlubiňákMartin Hlubiňák
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
970720 4.54 +1.0 m/s 297
11 Jan DufekJan Dufek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
970819 4.49 +0.8 m/s 288
12 Martin MüllerMartin Müller
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 4.47 +1.3 m/s 285
13 Václav HalamaVáclav Halama
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
970917 4.46 +1.6 m/s 283
14 Petr JurkaPetr Jurka
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
970801 4.35 -0.6 m/s 264
15 Jakub TurekJakub Turek
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 4.35 +0.3 m/s 264
16 David FormáčekDavid Formáček
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 4.33 +0.5 m/s 261
17 Pavel MeissnerPavel Meissner
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
980515 4.28 +0.8 m/s 252
18 Dominik OrálekDominik Orálek
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
981008 4.27 -0.4 m/s 250
19 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
971023 4.25 +1.5 m/s 247
20 Julius KorpJulius Korp
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
970513 3.99 +1.1 m/s 204
21 Miloslav KovářMiloslav Kovář
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
98 3.93 -0.3 m/s 195
22 David ZbořilDavid Zbořil
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
980331 3.78 +1.2 m/s 171
23 Marek DulovecMarek Dulovec
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
98 3.75 -0.4 m/s 167
24 Martin KnapMartin Knap
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 3.36 +0.6 m/s 111
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970603 5.40 671
2 Michaela BičianováMichaela Bičianová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
970617 5.29 640
3 Karin HöferováKarin Höferová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
960411 5.25 628
4 Adéla VélováAdéla Vélová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
950820 5.11 589
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 4.79 503
6 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960417 4.77 498
7 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 4.76 495
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
961015 4.72 485
9 Simona VosátkováSimona Vosátková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 4.46 418
10 Klára HandshuováKlára Handshuová
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
960613 4.46 418
11 Petra ŘehákováPetra Řeháková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
951210 4.44 413
12 Vendula HenychováVendula Henychová
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
960306 4.44 413
13 Adriana JagošováAdriana Jagošová
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960903 4.43 411
14 Michaela PavlíkováMichaela Pavlíková
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960408 4.40 403
15 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 4.38 398
16 Petra PalkovičováPetra Palkovičová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 4.36 393
17 Markéta HlochováMarkéta Hlochová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970124 4.36 393
18 Petra MartinováPetra Martinová
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
960125 4.18 350
19 Eliška HronkováEliška Hronková
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
960629 4.09 329
20 Kateřina ŠpičkováKateřina Špičková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
970323 4.06 322
21 Jana KopeckáJana Kopecká
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960930 4.04 317
22 Denisa SochacíDenisa Sochací
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
951130 3.96 299
23 Kristýna KrulišováKristýna Krulišová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
970816 3.77 257
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 0
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 4.96 548
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 4.83 514
3 Lucie BaroňováLucie Baroňová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
99 4.60 454
4 Kateřina HolubováKateřina Holubová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 4.55 441
5 Kristýna LoušováKristýna Loušová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 4.54 438
6 Nela GřundělováNela Gřundělová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 4.48 423
7 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
98 4.47 421
8 Karolína PajerováKarolína Pajerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
97 4.41 406
9 Darina BursíkováDarina Bursíková
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
97 4.39 401
10 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
98 4.36 393
11 Pavlína NeherováPavlína Neherová
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
97 4.29 376
12 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
99 4.26 369
13 Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
981130 4.24 364
14 Nikola KožnárkováNikola Kožnárková
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
99 4.23 362
15 Nikola SabováNikola Sabová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 4.21 357
16 Adriana ŠáchováAdriana Šáchová
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980319 4.14 340
17 Pavlína VágnerováPavlína Vágnerová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 4.08 326
18 Nikola HoláskováNikola Holásková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
97 4.05 319
19 Nikola ČechováNikola Čechová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
97 4.03 315
20 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 3.99 306
21 Lucie PavkováLucie Pavková
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
99 3.73 248
22 Dominika ČinčalováDominika Činčalová
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970904 3.53 206
23 Karolína BergelováKarolína Bergelová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 3.46 192
24 Hana MužíkováHana Mužíková
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 3.25 151
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika FialováVeronika Fialová
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
960424 11.17 606
2 Eliška VinárkováEliška Vinárková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 10.83 584
3 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
951203 10.54 565
4 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
96 10.44 558
5 Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
95 09.52 498
6 Vendula FritschováVendula Fritschová
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960506 09.51 497
7 Dominika RieglováDominika Rieglová
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960103 09.42 492
8 Veronika JunováVeronika Junová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 09.38 489
9 Klára LamačováKlára Lamačová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
96 09.36 488
10 René BastlováRené Bastlová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
961201 09.22 479
11 Simona KomadelováSimona Komadelová
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
970331 09.10 471
12 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970313 08.61 439
13 Petra JuráškováPetra Jurášková
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
950924 08.57 436
14 Anna VětříškováAnna Větříšková
ZŠ Frýdek-MístekZŠ Frýdek-Místek
960522 08.22 414
15 Zuzana BrádlerováZuzana Brádlerová
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
961013 08.13 408
16 Lenka RyšaváLenka Ryšavá
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
970122 07.87 391
17 Adéla HalátkováAdéla Halátková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 07.86 390
18 Petra ZeleňákováPetra Zeleňáková
Gymnázium VarnsdorfGymnázium Varnsdorf
960825 07.80 386
19 Lucie PetrželkováLucie Petrželková
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
970121 07.61 374
20 Martina PáclováMartina Páclová
Gymnázium J. Vrchlického KlatovyGymnázium J. Vrchlického Kl...
950425 07.58 372
21 Kristina OsolsoběKristina Osolsobě
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
960416 07.28 353
22 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
Gymnázium Jablonec n.N.Gymnázium Jablonec n.N.
970623 06.44 299
Celkem 22 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 14.30 747
2 Lukáš MendelLukáš Mendel
ZŠ ZubříZŠ Zubří
960626 13.52 699
3 Miloš ZíkaMiloš Zíka
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 13.38 690
4 Michal DobešMichal Dobeš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
950114 12.37 629
5 Vít NemravaVít Nemrava
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
960109 12.15 616
6 Václav KadrnožkaVáclav Kadrnožka
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
950315 11.95 603
7 David GrygarDavid Grygar
ZŠ ZubříZŠ Zubří
950906 11.90 600
8 Michal JanoMichal Jano
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
95 11.85 597
9 Kryštof HübnerKryštof Hübner
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
950214 11.65 585
10 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
95 11.61 583
11 Adam DobešAdam Dobeš
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
950818 11.50 576
12 Tomáš BulkoTomáš Bulko
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960912 11.42 571
13 Filip HorákFilip Horák
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
960817 11.40 570
14 Daniel TomekDaniel Tomek
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
960725 11.26 562
15 Jakub BobkoJakub Bobko
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
960509 10.93 542
16 Lukáš PávekLukáš Pávek
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
951106 10.85 537
17 Jiří JackoJiří Jacko
ZŠ RýmařovZŠ Rýmařov
95 10.78 533
18 Michal BucalaMichal Bucala
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
950612 10.07 490
19 Petr KrálPetr Král
ZŠ Liberecká Jablonec n.N.ZŠ Liberecká Jablonec n.N.
960120 09.96 483
20 Lukáš ChudýLukáš Chudý
ZŠ Ústí nad OrlicíZŠ Ústí nad Orlicí
950625 09.72 469
21 Kryštof HavelKryštof Havel
ZŠ ZubříZŠ Zubří
970219 09.65 465
22 Vladimír HorákVladimír Horák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
961005 09.15 435
23 Pavel ChromecPavel Chromec
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
960707 09.13 434
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Englišova Opava ZŠEnglišova Opava ZŠ ZŠ Englišova Opava{8} 7275
2 Liberecká Jablonec n. Nisou ZŠLiberecká Jablonec n. Nisou ZŠ ZŠ Liberecká Jablonec n.N.{8} 6623
3 Zubří ZŠZubří ZŠ ZŠ Zubří{8} 6505
4 Uherské Hradiště ZŠUherské Hradiště ZŠ ZŠ Uherské Hradiště{8} 6457
5 Ústí nad Orlicí ZŠÚstí nad Orlicí ZŠ ZŠ Ústí nad Orlicí{8} 6389
6 Jemnice ZŠJemnice ZŠ ZŠ Jemnice{8} 6320
7 Heyrovského Olomouc ZŠHeyrovského Olomouc ZŠ ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 6059
8 Rýmařov ZŠRýmařov ZŠ ZŠ Rýmařov{8} 6046
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1500 m, 4x60 m, koule 4kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 1500 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Englišova Opava ZŠEnglišova Opava ZŠ ZŠ Englišova Opava{8} 5039
2 Sever Hradec Králové ZŠSever Hradec Králové ZŠ ZŠ Sever H. Králové{8} 4936
3 Heyrovského Olomouc ZŠHeyrovského Olomouc ZŠ ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 4863
4 Uherské Hradiště ZŠUherské Hradiště ZŠ ZŠ Uherské Hradiště{8} 4710
5 Komenského Žatec ZŠKomenského Žatec ZŠ ZŠ Komenského Žatec{8} 4699
6 Jemnice ZŠJemnice ZŠ ZŠ Jemnice{8} 4489
7 U Lesa Nový Bor ZŠU Lesa Nový Bor ZŠ ZŠ U Lesa Nový Bor{8} 4432
8 Zárečná Tachov ZŠZárečná Tachov ZŠ ZŠ Zárečná Tachov{8} 4156
Poznámky:
Stav po: 60 m, 1000 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 60 m, 60 m, 1000 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel TrubačDaniel Trubač
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 69.05 473
2 Jakub ZbořilJakub Zbořil
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
970206 62.84 418
3 Jan DufekJan Dufek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
970819 61.11 403
4 David LošťákDavid Lošťák
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
970222 60.98 402
5 Martin UrbanovskýMartin Urbanovský
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
971223 60.78 400
6 Jakub KordíkJakub Kordík
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
97 59.10 386
7 Radek MachalickýRadek Machalický
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
980108 58.87 384
8 Samuel EmereohaSamuel Emereoha
ZŠ Heyrovského OlomoucZŠ Heyrovského Olomouc
980805 57.82 375
9 Martin ZapletalMartin Zapletal
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970520 56.78 366
10 David OláhDavid Oláh
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
970214 56.31 362
11 Marek BřezinaMarek Březina
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
980127 53.40 337
12 Kryštof KařízekKryštof Kařízek
ZŠ U Lesa Nový BorZŠ U Lesa Nový Bor
980324 52.92 333
13 Libor HolíkLibor Holík
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980512 52.77 331
14 Michal ČervinkaMichal Červinka
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970605 52.35 328
15 Martin BartošMartin Bartoš
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
980521 51.62 322
16 David SchneiderDavid Schneider
ZŠ Zárečná TachovZŠ Zárečná Tachov
97 50.79 315
17 Tomáš SonekTomáš Sonek
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98 49.32 302
18 David ZbořilDavid Zbořil
ZŠ Komenského ŽatecZŠ Komenského Žatec
980331 48.28 293
19 Ondřej BrokešOndřej Brokeš
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
97 47.78 289
20 Martin KrejčířMartin Krejčíř
ZŠ Sever H. KrálovéZŠ Sever H. Králové
98 47.70 288
21 Dominik ČermínDominik Čermín
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98 46.50 278
22 Petr PuschPetr Pusch
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98 45.59 271
23 Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda
ZŠ JemniceZŠ Jemnice
980427 44.08 258
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jablonec nad Nisou GymnáziumJablonec nad Nisou Gymnázium Gymnázium Jablonec n.N.{8} 7011
2 Englišova Opava ZŠEnglišova Opava ZŠ ZŠ Englišova Opava{8} 6798
3 Heyrovského Olomouc ZŠHeyrovského Olomouc ZŠ ZŠ Heyrovského Olomouc{8} 6489
4 Moskevská Kladno ZŠMoskevská Kladno ZŠ ZŠ Moskevská Kladno{8} 6286
5 Frýdenk-Místek ZŠFrýdenk-Místek ZŠ ZŠ Frýdek-Místek{8} 6243
6 J. Vrchlického Klatovy GymnáziumJ. Vrchlického Klatovy Gymnázium Gymnázium J. Vrchlického Klatovy{8} 6177
7 Varnsdorf GymnáziumVarnsdorf Gymnázium Gymnázium Varnsdorf{8} 5940
8 Vyškov GymnáziumVyškov Gymnázium Gymnázium Vyškov{8} 5357
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 4x60 m, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 800 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 7.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Apolena VýbornáApolena Výborná
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 66.55 691
2 Adéla ŠkolováAdéla Školová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
97 59.26 597
3 Pavlína VágnerováPavlína Vágnerová
ZŠ Schul. sady Dvůr KrálovéZŠ Schul. sady Dvůr Králové
98 52.42 510
4 Pavlína KopalováPavlína Kopalová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
98 45.99 429
5 Pavla MeidlováPavla Meidlová
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
99 44.55 411
6 Kristýna KašparováKristýna Kašparová
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 43.90 403
7 Nikola ČechováNikola Čechová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
97 43.79 402
8 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
98 42.73 389
9 Eliška LarvováEliška Larvová
ZŠ J.Ž. ProstějovZŠ J.Ž. Prostějov
97 42.51 386
10 Zuzana ChrenčíkováZuzana Chrenčíková
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
980622 42.31 384
11 Tina ZemánkováTina Zemánková
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
971006 42.12 381
12 Andrea KosáčkováAndrea Kosáčková
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 42.06 381
13 Lucie PavkováLucie Pavková
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
99 41.57 375
14 Dominika ČinčalováDominika Činčalová
ZŠ Uherské HradištěZŠ Uherské Hradiště
970904 41.30 371
15 Iva SeverováIva Severová
ZŠ Slovácká BřeclavZŠ Slovácká Břeclav
98 41.17 370
16 Olga HeidrováOlga Heidrová
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98 40.06 356
17 Jana HorákováJana Horáková
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
98 39.51 349
18 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
ZŠ Englišova OpavaZŠ Englišova Opava
99 39.32 347
19 Kristýna BíláKristýna Bílá
ZŠ DesnáZŠ Desná
98 37.00 319
20 Tereza BlažkováTereza Blažková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 36.77 316
21 Eliška KynčlováEliška Kynčlová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 35.10 296
22 Tereza NechanickáTereza Nechanická
ZŠ DesnáZŠ Desná
99 33.95 282
23 Tereza SteinerováTereza Steinerová
ZŠ Komenského JilemniceZŠ Komenského Jilemnice
98 33.05 271
24 Denisa BízkováDenisa Bízková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
97 30.32 239
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Schul. sady Dvůr Králové ZŠSchul. sady Dvůr Králové ZŠ ZŠ Schul. sady Dvůr Králové{8} 5960
2 Moskevská Kladno ZŠMoskevská Kladno ZŠ ZŠ Moskevská Kladno{8} 5715
3 Desná ZŠDesná ZŠ ZŠ Desná{8} 5608
4 J. Ž. Prostějov ZŠJ. Ž. Prostějov ZŠ ZŠ J.Ž. Prostějov{8} 5545
5 Uherské Hradiště ZŠUherské Hradiště ZŠ ZŠ Uherské Hradiště{8} 5520
6 Englišova Opava ZŠEnglišova Opava ZŠ ZŠ Englišova Opava{8} 5503
7 Komenského Jilemnice ZŠKomenského Jilemnice ZŠ ZŠ Komenského Jilemnice{8} 5485
8 Slovácká Břeclav ZŠSlovácká Břeclav ZŠ ZŠ Slovácká Břeclav{8} 5219
Poznámky:
Stav po: 60 m, 600 m, 4x60 m, kriket, dálka, výška, 60 m, 60 m, 600 m, 4x60 m, 4x60 m
Celkem 8 závodníků