3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B
Praha (19. 5. 2011)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (čt, 19.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch DynybylVojtěch Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
98 | 44.89 | ||||||||||||||||
2 |
Hynek HampelHynek Hampel
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 37.03 | ||||||||||||||||
3 |
David TrocinoDavid Trocino
Spartak Praha 4 |
99 | 35.60 | ||||||||||||||||
4 |
Jan KrčJan Krč
SK Kotlářka Praha |
00 | 34.87 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš NovotnýLukáš Novotný
SK Kotlářka Praha |
99 | 32.07 | ||||||||||||||||
6 |
David VondráčekDavid Vondráček
Atletický školní klub Mazurská |
98 | 30.37 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub KotíkJakub Kotík
Spartak Praha 4 |
00 | 27.06 | ||||||||||||||||
8 |
Daniel BlažekDaniel Blažek
Spartak Praha 4 "B" |
00 | 20.11 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš NevoleTomáš Nevole
Spartak Praha 4 "B" |
00 | 19.18 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (čt, 19.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Justýna BazikováJustýna Baziková
Atletický školní klub Mazurská |
98 | 41.34 | ||||||||||||||||
2 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 40.01 | ||||||||||||||||
3 |
Lea ChvalovskáLea Chvalovská
SK Kotlářka Praha |
98 | 37.95 | ||||||||||||||||
4 |
Zuzana MoravcováZuzana Moravcová
Spartak Praha 4 |
98 | 33.36 | ||||||||||||||||
5 |
Tereza KrátkáTereza Krátká
Atletický školní klub Mazurská |
99 | 32.57 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza Pluhařová Tereza Pluhařová
SK Kotlářka Praha |
99 | 32.31 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla TalianováAdéla Talianová
Spartak Praha 4 |
98 | 30.52 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KubantováKateřina Kubantová
SK Kotlářka Praha |
00 | 30.04 | ||||||||||||||||
9 |
Klára SedlákováKlára Sedláková
Atletický školní klub Mazurská |
98 | 29.92 | ||||||||||||||||
10 |
Karolína GemelováKarolína Gemelová
Atletický školní klub Mazurská |
98 | 23.61 | ||||||||||||||||
11 |
Eva GromusováEva Gromusová
Spartak Praha 4 |
00 | 22.36 | ||||||||||||||||
12 |
Alice PavlíkováAlice Pavlíková
Spartak Praha 4 "B" |
00 | 18.41 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina JanatováKateřina Janatová
Spartak Praha 4 "B" |
00 | 17.67 | ||||||||||||||||
MS |
Karolína TomáškováKarolína Tomášková
SK Kotlářka Praha |
99 | 32.97 | ||||||||||||||||
Marie HochmanováMarie Hochmanová
AC Praha 1890 |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |