výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek

Veszprém (11. 6. 2011)

100 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.63
4 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.19
Celkem 2 závodníků

100 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.79
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.15
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.84
4 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.39
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.45
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ČernákMartin Černák 95 TJ LIAZ Jablonec n/NTJ LIAZ Jablonec n/N 49.75
5 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.69
Celkem 2 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.87
4 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.07
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠtenberkAK Štenberk 2:00.02
4 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:01.50
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
4 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2:18.04
1 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:14.13
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
4 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:14.70
3 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:13.47
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:51.25
5 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:00.81
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá BoleslavAC Mladá Boleslav 09:14.70
4 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:25.61
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
3 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:42.75
6 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:01.62
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.01
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.82
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Michal ŘíhaMichal Říha 94 AC PardubiceAC Pardubice 14.63
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 14.85
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.62
4 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 58.06
Celkem 2 závodníků

400 m překážek - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 65.05
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.99
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 6:10.45
4 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 6:35.08
Celkem 2 závodníků

400-300-200-100 m - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Černák, Tlustý, Myškovský, Bakalár Černák, Tlustý, Myškovský, Bakalár 95 TJ LIAZ Jablonec n/NTJ LIAZ Jablonec n/N 1:59.27
Celkem 1 závodníků

400-300-200-100 m - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Jiranová, Jelenová, Janoušová, Černochová Jiranová, Jelenová, Janoušová, Černochová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:16.30
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 1.94
2 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.97
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.72
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.72
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.10
4 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 4.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
3 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.25
4 Lenka KučerováLenka Kučerová
AC PardubiceAC Pardubice
95 3.20
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 6.74 +0.7 m/s
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 7.00 -0.1 m/s
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
6 Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
95 5.36 +0.0 m/s
3 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.62 +3.6 m/s 5.54 +0.6 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 14.88 +1.6 m/s
5 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
95 13.78 +1.7 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.36 +3.4 m/s 11.35 +2.0 m/s
5 Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 11.18 +3.1 m/s 10.91 +1.4 m/s
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 13.27
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 10.52
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 16.74
2 Dominik KošařDominik Košař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 16.98
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 38.93
6 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 36.63
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KošařDominik Košař
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 60.38
6 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
94 41.24
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 45.25
4 Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 40.48
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
4 Karel TuranskýKarel Turanský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 55.83
5 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
94 49.20
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 41.57
4 Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 39.92
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 11.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
2 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 62.23
4 Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 54.42
Celkem 2 závodníků