výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velké ceny měst Meziboří a Litvínova

Meziboří (31. 7. 2011)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.7.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 11.38 778
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 11.54 744
3 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 11.79 693
4 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 11.85 681
5 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.86 679
6 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 12.63 532
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 31.7.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.48 757
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.52 748
3 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.83 685
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 12.25 603
5 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 12.42 571
6 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 12.84 495
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 31.7.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 12.11 629
2 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 12.24 605
3 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 12.26 601
4 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 12.30 593
5 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 12.50 556
František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy

(ne, 31.7.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 13.18 738
2 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.25 726
3 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.41 699
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.55 676
5= Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 13.77 640
5= Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 13.77 640
7 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.85 628
8 Lucie ChlapcováLucie Chlapcová 97 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 16.51 270
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 31.7.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.90 795
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 22.91 794
3 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.20 766
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.35 752
5 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 23.48 740
6 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.83 708
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 31.7.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 22.86 799
2 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK BílinaAK Bílina 24.02 691
3 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.30 666
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.31 666
5 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 24.84 620
Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 31.7.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.61 639
2 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 24.87 617
3 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 25.27 583
4 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 25.61 555
5 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 26.28 502
6 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 26.40 493
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 31.7.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 26.70 737
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.25 691
3 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.29 688
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.99 632
5 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 30.03 480
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lucie ChlapcováLucie Chlapcová 97 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNP
Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNP
Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.58
2 Martin BenkaMartin Benka 77 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:05.59
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:07.65
4 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:11.15
5 Jakub HorákJakub Horák 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:25.56
6 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:30.01
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka VajcováJitka Vajcová 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:39.91
2 Petra GajdošováPetra Gajdošová 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:57.15
3 Lucie KučerováLucie Kučerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:24.54
Celkem 3 závodníků

3000 m - Muži

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina 09:25.37
2 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:35.63
3 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:59.05
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.641.671.701.75 Body
1 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 1.70 --O-OO-OOOOXXX
2 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 1.64 --O-OO-OXXOXXX
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 1.58 --OOOOXOXXX
4 Filip PodkulFilip Podkul
AK MostAK Most
95 1.50 --OXOXXOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.83 Body
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.80 --------OOOXXX
2 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
95 1.45 -OOOXXX
3 Hana RothováHana Rothová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
94 1.45 -XOXXOXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 6.28 +1.5 m/s 5.800,75.871,5X2,15.876.281,5X0,54.641,1
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 5.98 +1.2 m/s 5.631,45.891,35.791,35.895.862,25.87-1,55.981,2
3 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
95 5.39 -0.6 m/s 5.39-0,65.371,6X0,05.39X2,33.89-0,33.861,1
4 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.30 +0.0 m/s 5.030,55.170,85.251,55.254.712,75.300,0X-0,7
5 Kryštof PetrKryštof Petr
AK MostAK Most
94 5.23 +1.4 m/s 4.85-0,35.062,95.100,15.105.060,85.231,45.080,5
6 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 4.97 +0.5 m/s 4.850,64.970,54.820,64.974.952,23.33-1,34.800,9
7 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
95 4.81 +2.3 m/s X1,84.812,3X1,34.81X3,5X1,1X0,8
8 Jan PastorJan Pastor
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
81 4.78 -0.3 m/s 4.78-0,3XX4.78XXX
9 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 4.72 +0.4 m/s 4.720,44.642,32.871,74.72---
10 Filip PodkulFilip Podkul
AK MostAK Most
95 4.69 +0.9 m/s 4.260,84.690,9X0,34.69---
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 4.71 -1.0 m/s 4.401,44.52-0,8X4.524.521,34.71-1,04.710,4
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 4.64 +2.8 m/s 4.642,84.590,84.540,84.644.563,44.33-2,64.46-0,1
3 Maria GläßerMaria Gläßer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
96 4.57 +1.9 m/s 4.252.34.381.04.49-2,24.494.401.64.280.94.571.9
5 Tereza KaplanováTereza Kaplanová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
95 4.29 +1.5 m/s 4.252,34.381,04.49-2,24.494.401,64.280,94.571,9
6 Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
97 4.21 +2.0 m/s 4.151,804.291,54.21-1,24.294.14-1,63.781,1X
Eva ŠafaříkováEva Šafaříková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
75 DNP XXX02.721,73.431,154.212,0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 17.64 17.31X17.5717.57X17.6417.58
2 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 15.37 14.4214.38X14.4214.4515.3715.35
3 Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
81 14.22 XXX0X14.22X
4 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 13.33 12.1412.3712.8612.8613.3312.9212.40
5 Lukáš BubeníčekLukáš Bubeníček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
89 11.10 11.1011.0510.9211.10XXX
6 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 10.90 X10.90X10.9010.64XX
7 Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 08.60 08.3008.60X08.6008.5607.9208.52
8 Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
46 07.94 X07.8007.8007.8007.7807.9407.94
Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 DNP 0
Petr FlanderkaPetr Flanderka
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
67 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 31.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 40.59
2 Maria GläßerMaria Gläßer
TSV OlbernhauTSV Olbernhau
96 30.98
3 Alexandra AdlerováAlexandra Adlerová
AK BílinaAK Bílina
56 30.18
4 Nikola ProchováNikola Prochová
AK BílinaAK Bílina
97 28.38
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Benda Pavel Benda Pavel 92 AK MostAK Most 1573
2 Kříž Štěpán Kříž Štěpán 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1538
3 Vojtěch Tomáš Vojtěch Tomáš 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1523
4 Sabadin Miroslav Sabadin Miroslav 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1500
5 Vraštil Radek Vraštil Radek 91 AK MostAK Most 1480
6 Škoda Tomáš Škoda Tomáš 91 ASK DěčínASK Děčín 1433
7 Nohava Vojtěch Nohava Vojtěch 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1393
8 Čmuda Petr Čmuda Petr 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1345
9 Novotný Slávek Novotný Slávek 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1269
10 Veindl Lukáš Veindl Lukáš 93 ASK DěčínASK Děčín 1249
11 Nývlt Zbyněk Nývlt Zbyněk 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1240
12 Sandr Ota Sandr Ota 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1173
13 Kondr Lukáš Kondr Lukáš 93 AK MostAK Most 1154
14 Nechvátal Jiří Nechvátal Jiří 83 AK BílinaAK Bílina 1148
15 Petr Kryštof Petr Kryštof 94 AK MostAK Most 1034
16 Kováč Evžen Kováč Evžen 96 AK MostAK Most 0988
Canini Dominik Canini Dominik 95 AK MostAK Most DNF
Podroužek František Podroužek František 82 AK BílinaAK Bílina DNF
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Borsiková Veronika Borsiková Veronika 95 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1475
2 Orctová Monika Orctová Monika 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1414
3 Janušková Sára Janušková Sára 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1390
4 Petrikovičová Markéta Petrikovičová Markéta 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1308
5 Knotková Hana Knotková Hana 95 ASK DěčínASK Děčín 1120
6 Bartošová Kateřina Bartošová Kateřina 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNF
7 Hadašová Michaela Hadašová Michaela 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNF
8 Chlapcová Lucie Chlapcová Lucie 97 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNF
Celkem 8 závodníků