výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo MPD mužů a žen

Praha (8. 9. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KolečkoKarel Kolečko 720513 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.84
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.93
3 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.28
4 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.39
5 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.40
6 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 950923 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 960513 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.40
2 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 910520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.77
3 David KocánekDavid Kocánek 960404 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.11
4 Jan HoráčekJan Horáček 940725 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.19
5 Michal HálaMichal Hála 950707 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.25
6 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (čt, 8.9.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 13.15
2 Adam PapežAdam Papež 970706 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.40
3 David JelínekDavid Jelínek 960116 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 13.43
4 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 910903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.45
5 Tomáš BorůvkaTomáš Borůvka 960509 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.63
Václav HejnýVáclav Hejný 960903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert ŠkoloudRobert Školoud 911121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.02
2 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.12
MB Jan BártaJan Bárta 950630 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
MB Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.94
MB Ferdinand HavlíkFerdinand Havlík 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.62
Vladimír ParásekVladimír Parásek 780520 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (čt, 8.9.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KolečkoKarel Kolečko 720513 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.83 11.00
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.98 9.00
3 Robert ŠkoloudRobert Školoud 911121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.09 8.00
4 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.15 7.00
5 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.24 6.00
6 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 960513 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.37 4.00
2 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.60 3.00
3 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník 910520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.86 2.00
4 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 950923 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.92 1.00
5 David KocánekDavid Kocánek 960404 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.17
Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VachatováPetra Vachatová 885222 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 13.57 7.00
2 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 975328 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.71 5.00
3 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.82 4.00
4 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.07 3.00
5 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.39 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka RyndováŠárka Ryndová 945820 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.68 1.00
2 Karolína PalátováKarolína Palátová 955410 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 14.94
Hana ČelustkováHana Čelustková 955228 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Kristýna PalátováKristýna Palátová 955410 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Daniela VrecionováDaniela Vrecionová 925924 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 8.9.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 945905 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.24
2 Dita TomanováDita Tomanová 955504 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 15.30
3 Ilona SvobodováIlona Svobodová 966031 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 16.09
Tereza NidetzkáTereza Nidetzká 976220 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Nela HájkováNela Hájková 975521 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DQ
MB Dana DvořákováDana Dvořáková 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 15.56
MB Jana ZemanováJana Zemanová 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 15.73
Noemi BláhováNoemi Bláhová 976225 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VošickýJan Vošický 931117 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 54.44 11.00
2 Michal KorenčíkMichal Korenčík 860422 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 56.71 8.00
3 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 58.68 5.00
MB Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.90
MB Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.96
MB Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 55.28
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert ŠkoloudRobert Školoud 911121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.82 9.00
2 Ctibor SyselCtibor Sysel 870123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 58.50 6.00
3 Martin KorenčíkMartin Korenčík 840518 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 59.64 4.00
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 62.12 1.00
5 Jiří LedvinkaJiří Ledvinka 971008 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 72.09
Václav HejnýVáclav Hejný 960903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 56.90 7.00
2 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 950923 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 60.75 3.00
3 Michal HálaMichal Hála 950707 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 61.23 2.00
MB Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 53.53
MB Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.85
MB Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 56.95
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evženie VotinskáEvženie Votinská 715529 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 72.11 7.00
2 Hana ČelustkováHana Čelustková 955228 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 73.17 5.00
3 Ilona SvobodováIlona Svobodová 966031 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 84.06 1.00
Daniela VrecionováDaniela Vrecionová 925924 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Helena DragounováHelena Dragounová 895606 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana RučkováZuzana Ručková 856101 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 74.92 4.00
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 77.24 3.00
3 Anna ChotěborováAnna Chotěborová 976229 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 78.30 2.00
MB Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 65.73
Nela HájkováNela Hájková 975521 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iva ŠmejkalováIva Šmejkalová 825822 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 2:55.38 7.00
2 Jitka HostomskáJitka Hostomská 805606 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 2:58.76 5.00
3 Helena VavrušováHelena Vavrušová 615315 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:59.51 4.00
4 Iva VlčkováIva Vlčková 756220 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 3:01.78 3.00
Helena DragounováHelena Dragounová 895606 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠedivýJan Šedivý 840807 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 4:30.46 11.00
2 Ctibor SyselCtibor Sysel 870123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:34.22 9.00
3 Jiří KabelkaJiří Kabelka 770303 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 4:36.28 8.00
4 Gabriel BerzsiGabriel Berzsi 950110 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4:41.23 7.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 780225 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4:44.72 6.00
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:49.42 5.00
7 Jan BílekJan Bílek 921006 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:02.69 4.00
8 Ladislav ŠplíchalLadislav Šplíchal 780319 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 5:05.19 3.00
9 Antonín KoubekAntonín Koubek 870916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:09.18 2.00
10 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:13.20 1.00
11 Jiří VáclavíkJiří Václavík 860625 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:13.61
12 Josef JanečekJosef Janeček 781125 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:33.62
MB Pavel DědPavel Děd 790504 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 5:19.01
MB František MockerFrantišek Mocker 580129 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6:10.93
Petr PolášekPetr Polášek 891225 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNF
Tomáš MusilTomáš Musil 880826 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Martin ZouharMartin Zouhar 850625 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Marek LazarMarek Lazar 770526 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena VavrušováHelena Vavrušová 615315 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:55.71 7.00
2 Iva ŠmejkalováIva Šmejkalová 825822 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 6:02.81 5.00
3 Zuzana RučkováZuzana Ručková 856101 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 6:18.57 4.00
4 Anna ChotěborováAnna Chotěborová 976229 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6:33.03 3.00
MB Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 845624 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 5:17.25
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Běh)

Běh (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŠedivýJan Šedivý 840807 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 09:17.16 11.00
2 Jiří KabelkaJiří Kabelka 770303 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09:41.25 9.00
3 Ctibor SyselCtibor Sysel 870123 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:44.91 8.00
4 Tomáš BěhanTomáš Běhan 850801 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09:56.07 7.00
5 Jan NovotnýJan Novotný 780225 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09:59.20 6.00
6 Tomáš JanovskýTomáš Janovský 640721 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 10:00.11 5.00
7 Petr ŠtefanPetr Štefan 761122 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 10:42.63 4.00
8 Ondřej ZíchaOndřej Zícha 820423 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 10:53.50 3.00
9 Jiří VáclavíkJiří Václavík 860625 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:05.31 2.00
10 Jakub JakerleJakub Jakerle 961218 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11:20.68 1.00
11 Antonín HrdinaAntonín Hrdina 860520 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 11:30.54
12 Ondřej SemíkOndřej Semík 94 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 11:37.29
13 Josef JanečekJosef Janeček 781125 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12:20.76
14 Vladimír KosVladimír Kos 650505 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:25.10
15 Luboš PolanLuboš Polan 620601 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:11.27
MB Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:39.89
MB Adam PanáčekAdam Panáček 930327 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:53.79
Antonín VotroubekAntonín Votroubek 750510 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha DNP
Tomáš MusilTomáš Musil 880826 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Petr VaněkPetr Vaněk 611208 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Šimon BerchaŠimon Bercha 771208 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha DNP
Viktor PetronyukViktor Petronyuk 600223 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha DNP
Pavel DědPavel Děd 790504 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha DNP
Celkem 23 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VachatováPetra Vachatová 885222 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 16.29 7.00
2 Leona KubešováLeona Kubešová 725416 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 23.93 4.00
MB Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 805218 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 16.35
Noemi BláhováNoemi Bláhová 976225 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka HostomskáJitka Hostomská 805606 TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 22.28 5.00
MB Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 945910 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Helena DragounováHelena Dragounová 895606 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠedivýOndřej Šedivý 830612 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 21.05 9.00
2 Martin EšpandrMartin Ešpandr 760609 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 21.56 7.00
3 Jan NovotnýJan Novotný 780225 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 21.69 5.00
4 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 930626 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.33 4.00
5 Josef PourJosef Pour 561207 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.67 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka 800328 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 20.37 11.00
2 Jan VošickýJan Vošický 931117 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 21.47 8.00
3 Daniel SedláčekDaniel Sedláček 910903 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.62 6.00
Antonín KoubekAntonín Koubek 870916 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Filip KubelkaFilip Kubelka 790517 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nakládal, Derka, Šebo, Kolečko Nakládal, Derka, Šebo, Kolečko Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46.98 11.00
2 Kubeš, Votinský, Mestek, Sedláček Kubeš, Votinský, Mestek, Sedláček SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.39 9.00
Borůvka, Ledvinka, Kostohryz, Kocánek Borůvka, Ledvinka, Kostohryz, Kocánek Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Zelenda, Školoud, Koubek, Polášek Zelenda, Školoud, Koubek, Polášek A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zamrazilová, Chotěborová, Votinská E., Myslíková Zamrazilová, Chotěborová, Votinská E., Myslíková SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 58.97 7.00
2 Ryndová, Svobodová, Trtíková, Dragounová Ryndová, Svobodová, Trtíková, Dragounová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 60.63 5.00
3 Vachatová, Ručková, Hostomská, Šmejkalová Vachatová, Ručková, Hostomská, Šmejkalová TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha 63.26 4.00
Vavrušová, Peterková, Gabrielová, Košťálová Vavrušová, Peterková, Gabrielová, Košťálová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
650616 2.85 11.00
2 Tomáš KořízekTomáš Kořízek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
821112 2.85 9.00
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 2.85 8.00
4 Ondřej TycOndřej Tyc
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
800331 2.70 7.00
5 Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
541007 2.30 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 5.99 11.00
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
960513 5.65 9.00
3 Ondřej VápeníkOndřej Vápeník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
910520 5.35 8.00
4 Martin EšpandrMartin Ešpandr
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
760609 5.26 7.00
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 5.23 6.00
6 David JelínekDavid Jelínek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
960116 5.10 5.00
7 Tomáš KameníkTomáš Kameník
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
950325 5.07 4.00
8 Petr BílýPetr Bílý
AC Praha 1890AC Praha 1890
760408 4.99 3.00
9 Štěpán AndrŠtěpán Andr
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
930714 4.43 2.00
10 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
950923 4.42 1.00
11 Michal HálaMichal Hála
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
950707 4.41
12 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
970706 4.41
13 Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
780520 4.15
MB Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 6.29
MB Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
851109 6.10
MB Ferdinand HavlíkFerdinand Havlík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.00
MB Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
950710 4.68
Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
790517 DNP
Pavel RichterPavel Richter
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
680613 DNP
Jan HoráčekJan Horáček
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
940725 DNP
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
885222 4.89 7.00
2 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 4.78 5.00
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975328 4.73 4.00
4 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 4.51 3.00
5 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955102 4.47 2.00
6 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
945905 4.03 1.00
7 Dita TomanováDita Tomanová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955504 3.81
8 Veronika TrtíkováVeronika Trtíková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
966130 3.43
MB Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
945830 4.50
MB Jana ZemanováJana Zemanová
AC Praha 1890AC Praha 1890
72 3.93
MB Dana DvořákováDana Dvořáková
AC Praha 1890AC Praha 1890
71 3.73
Věra TunkrováVěra Tunkrová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
855617 DNP
Tereza NidetzkáTereza Nidetzká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
976220 DNP
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
745114 09.90 7.00
2 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
955826 08.33 5.00
3 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
485618 07.87 4.00
4 Věra TunkrováVěra Tunkrová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
855617 07.54 3.00
5 Iva VlčkováIva Vlčková
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
756220 07.47 2.00
6 Anna LangerováAnna Langerová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955309 07.44 1.00
7 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
715529 07.04
8 Jitka HostomskáJitka Hostomská
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
805606 06.95
9 Karolína PalátováKarolína Palátová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955410 06.33
10 Šárka RyndováŠárka Ryndová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
945820 05.97
MB Alena HartlováAlena Hartlová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
845305 07.28
MB Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
945910 DNP
Daniela VrecionováDaniela Vrecionová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
925924 DNP
Kristýna PalátováKristýna Palátová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955410 DNP
Malgorzata FejkováMalgorzata Fejková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
815601 DNP
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 st. Remigius Machurast. Remigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
600703 11.28 11.00
2 Daniel DvořákDaniel Dvořák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
770407 10.89 9.00
3 Rudolf MastíkRudolf Mastík
AC Praha 1890AC Praha 1890
600525 10.81 8.00
4 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
761101 10.33 7.00
5 Ladislav VojtěchLadislav Vojtěch
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
740129 10.29 6.00
6 Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
651002 10.19 5.00
7 Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
640710 09.60 4.00
8 Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
650616 09.53 3.00
9 Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
800328 09.39 2.00
10 Jiří ŠebestaJiří Šebesta
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
620220 08.85 1.00
11 Martin VondrašMartin Vondraš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
681019 08.23
12 Zdeněk ŠedivýZdeněk Šedivý
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
541007 07.94
Josef PourJosef Pour
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
561207 DNP
Tomáš BrabecTomáš Brabec
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
870820 DNP
František HosmaFrantišek Hosma
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
820605 DNP
Filip KubelkaFilip Kubelka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
790517 DNP
Petr FejkPetr Fejk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
810623 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
745114 26.94 7.00
2 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
485618 23.49 5.00
3 Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
725416 20.75 4.00
4 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
955826 20.31 3.00
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975701 20.27 2.00
6 Věra TunkrováVěra Tunkrová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
855617 18.30 1.00
7 Dita TomanováDita Tomanová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
955504 16.78
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
965809 15.31
MB Kristýna VolfováKristýna Volfová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
956221 17.06
Malgorzata FejkováMalgorzata Fejková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
815601 DNP
Tereza NidetzkáTereza Nidetzká
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
976220 DNP
Lucie KolářováLucie Kolářová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
956105 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf MastíkRudolf Mastík
AC Praha 1890AC Praha 1890
600525 33.26 11.00
2 Karel PeppernýKarel Pepperný
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
761101 31.80 9.00
3 st. Remigius Machurast. Remigius Machura
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
600703 30.23 8.00
4 Daniel DvořákDaniel Dvořák
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
770407 28.23 7.00
5 Petr CílekPetr Cílek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
650616 27.87 6.00
6 Zbyněk ZahrádkaZbyněk Zahrádka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
800328 27.00 5.00
7 Ladislav VojtěchLadislav Vojtěch
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
740129 25.68 4.00
8 Jiří ŠebestaJiří Šebesta
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
620220 25.35 3.00
9 Štěpán ŠevčíkŠtěpán Ševčík
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
640710 24.32 2.00
10 Martin VondrašMartin Vondraš
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
681019 21.64 1.00
Tomáš BrabecTomáš Brabec
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
870820 DNP
Petr FejkPetr Fejk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
810623 DNP
Martin EšpandrMartin Ešpandr
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
760609 DNP
František HosmaFrantišek Hosma
TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha
820605 DNP
Pavel BuráňPavel Buráň
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
651002 NM
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (čt, 8.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KošťálováTereza Košťálová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
955826 24.00 7.00
2 Zuzana GabrielováZuzana Gabrielová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
745114 23.38 5.00
3 Leona KubešováLeona Kubešová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
725416 20.40 4.00
4 Milada PeterkováMilada Peterková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
485618 19.72 3.00
5 Evženie VotinskáEvženie Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
715529 15.54 2.00
Malgorzata FejkováMalgorzata Fejková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
815601 DNP
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SPPR4 SPPR4 Spartak Praha 4{8} 107.00
2 ARIPR ARIPR SK Aritma Praha{8} 082.00
3 KOTPR KOTPR SK Kotlářka Praha{8} 078.00
VINPR VINPR Sokol Král.Vinohrady Praha{8} 078.00
SPAPR SPAPR A. C. Sparta Praha{8} 078.00
6 KBEPR KBEPR TJ Sokol Kbely Praha{8} 049.00
7 ACPRA ACPRA AC Praha 1890{8} 022.00
8 CZUPR CZUPR TJ ČZU Praha{8} 012.00
Poznámky:
Stav po: 400 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., disk 2kg, koule 7,26kg, dálka, tyč, 100 m, 100 m, 4x100 m, 110 m př., 400 m, 400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CZUPR CZUPR TJ ČZU Praha{8} 072.00
2 SPAPR SPAPR A. C. Sparta Praha{8} 064.00
3 KOTPR KOTPR SK Kotlářka Praha{8} 046.00
4 ARIPR ARIPR SK Aritma Praha{8} 019.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, koule 4kg, dálka, 4x100 m, 100 m př., 100 m, 400 m
Celkem 4 závodníků