CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha
Praha-Kotlářka (27. 9. 2011)skok daleký - Junioři
(út, 27.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Petr SlukaPetr Sluka
G. Nad Štolou, P7 |
93 | 6.28 | ||||||||||||||||
1= |
Vít HavelkaVít Havelka
G. Ch. Dopplera, P5 |
93 | 6.28 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš KroupaTomáš Kroupa
G. U Libeňského zámku, P8 |
92 | 6.10 | ||||||||||||||||
4 |
David RybářDavid Rybář
G. Ch. Dopplera, P5 |
94 | 5.86 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
G. Arabská, P6 |
96 | 5.71 | ||||||||||||||||
6 |
Michal SteinhauserMichal Steinhauser
Smíchovská SPŠ, P5 |
94 | 5.69 | ||||||||||||||||
7 |
Martin JanešMartin Janeš
G. Nad Štolou, P7 |
94 | 5.66 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš MatznerLukáš Matzner
G. Arabská, P6 |
93 | 5.64 | ||||||||||||||||
9 |
Michal TlustýMichal Tlustý
G. Postupická, P4 |
94 | 5.54 | ||||||||||||||||
10 |
Martin ŠachMartin Šach
G. Nad Štolou, P7 |
95 | 5.53 | ||||||||||||||||
11 |
Martin SlukaMartin Sluka
G. J. Keplera, P6 |
95 | 5.47 | ||||||||||||||||
12 |
Adam SemerákAdam Semerák
G. J. Keplera, P6 |
92 | 5.44 | ||||||||||||||||
13 |
Karel KovářKarel Kovář
Smíchovská SPŠ, P5 |
92 | 5.32 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub GránJakub Grán
G. Na Zatlance, P5 |
94 | 5.27 | ||||||||||||||||
15 |
Milan VacekMilan Vacek
G. Postupická, P4 |
93 | 5.21 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub ŠejbaJakub Šejba
G. U Libeňského zámku, P8 |
93 | 5.18 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub KouřílekJakub Kouřílek
G. J. Keplera, P6 |
92 | 5.17 | ||||||||||||||||
18 |
Martin HolečekMartin Holeček
G. Na Zatlance, P5 |
93 | 5.04 | ||||||||||||||||
19 |
David SlukaDavid Sluka
G. Na Zatlance, P5 |
94 | 5.02 | ||||||||||||||||
20 |
Jakub ChundelaJakub Chundela
G. U Libeňského zámku, P8 |
93 | 5.01 | ||||||||||||||||
21 |
Jakub ŠolcJakub Šolc
G. Postupická, P4 |
95 | 4.98 | ||||||||||||||||
22 |
Ondřej KuklíkOndřej Kuklík
Smíchovská SPŠ, P5 |
94 | 4.90 | ||||||||||||||||
23 |
Tomáš KameníkTomáš Kameník
G. Arabská, P6 |
95 | 4.69 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(út, 27.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
G. Nad Štolou, P7 |
95 | 5.26 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
G. Na Vítězné pláni, P4 |
94 | 5.10 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela KapcováMichaela Kapcová
G. Omská, P10 |
94 | 4.97 | ||||||||||||||||
4 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
G. Arabská, P6 |
95 | 4.84 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie HruškováLucie Hrušková
G. Botičská, P2 |
94 | 4.56 | ||||||||||||||||
6 |
Anna LangerováAnna Langerová
G. Arabská, P6 |
95 | 4.44 | ||||||||||||||||
7= |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
G. Nad Štolou, P7 |
96 | 4.32 | ||||||||||||||||
7= |
Veronika ŠachováVeronika Šachová
G. Botičská, P2 |
95 | 4.32 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla MaříkováAdéla Maříková
G. Omská, P10 |
95 | 4.25 | ||||||||||||||||
10 |
Kateřina DrhováKateřina Drhová
G. Arabská, P6 |
95 | 4.20 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla ForétkováAdéla Forétková
G. Postupická, P4 |
94 | 4.17 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika DuškováVeronika Dušková
G. J. Keplera, P6 |
92 | 4.12 | ||||||||||||||||
13 |
Denisa UrbánkováDenisa Urbánková
G. Postupická, P4 |
94 | 4.08 | ||||||||||||||||
14 |
Laura BechyňováLaura Bechyňová
G. Na Vítězné pláni, P4 |
93 | 4.05 | ||||||||||||||||
15= |
Erika KotkováErika Kotková
G. Postupická, P4 |
95 | 3.99 | ||||||||||||||||
15= |
Rebecca VernerováRebecca Vernerová
G. J. Keplera, P6 |
92 | 3.99 | ||||||||||||||||
17 |
Petra BřicháčováPetra Břicháčová
G. Nad Štolou, P7 |
94 | 3.92 | ||||||||||||||||
18 |
Karolína StříbnáKarolína Stříbná
G. Na Vítězné pláni, P4 |
93 | 3.85 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza ZlochováTereza Zlochová
G. Omská, P10 |
94 | 3.79 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |