výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (7. 1. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HyklPavel Hykl 760205 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.84
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.13
3 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.28
4 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 830926 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.34
5 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.35
Martin HošekMartin Hošek 870707 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.64
2 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 860804 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.77
3 Jiří DvořákJiří Dvořák 890915 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.88
4 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 930714 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.89
5 Jiří BurdaJiří Burda 670915 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.43
6 Roman MoravecRoman Moravec 931113 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PavlasJiří Pavlas 881201 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07.98
2 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný 910520 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.03
3 Josef KrálJosef Král 680209 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.14
Stanislav KřivánekStanislav Křivánek 940907 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice DQ
David PodobaDavid Podoba 941212 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DQ
Jaromír BelatkaJaromír Belatka 740617 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.23
2 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.64
3 Jiří HorkýJiří Horký 931020 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.83
4 Jan NiklJan Nikl 930307 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.08
5 Pavel LepičPavel Lepič 460504 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.88
Kyryl AndrejchukKyryl Andrejchuk 990618 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.90
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07.11
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.23
4 Martin PěknýMartin Pěkný 830220 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.69
5 Petr DubskýPetr Dubský 890317 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.76
6 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.91
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel HyklPavel Hykl 760205 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.94
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka 891013 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.21
3 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.24
4 Jiří SýkoraJiří Sýkora 950120 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.31
5 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.63
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 830926 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNF
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 07.13
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 07.25
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 07.33
4 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.66
5 Šimon PokornýŠimon Pokorný 960703 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.78
6 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.54
2 Jiří MoravecJiří Moravec 950211 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.79
3 Lukáš NovákLukáš Novák 951010 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 07.79
4 Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.90
5 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.90
6 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 960710 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.91
2 Ondřej SlámaOndřej Sláma 950918 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.30
3 Martin KarelMartin Karel 960912 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.52
4 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.55
5 Tomáš VšianskýTomáš Všianský 960925 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.56
6 Jan PalánJan Palán 951222 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.88
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička 960523 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.89
2 Martin AxmanMartin Axman 960617 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 07.93
3 Petr KadrnožkaPetr Kadrnožka 960913 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.15
4 Michal NejedlýMichal Nejedlý 960112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.52
5 Adam OndrákAdam Ondrák 960911 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.99
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.50
2 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.63
3 Šimon PokornýŠimon Pokorný 960703 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.69
4 Jiří MoravecJiří Moravec 950211 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 07.77
5 Jakub HavlíčekJakub Havlíček 950309 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 07.81
6 Lukáš NovákLukáš Novák 951010 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 07.85
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.67
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 970909 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 07.99
3 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.99
4 Filip CiznerFilip Cizner 970625 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.01
Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DQ
Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 970226 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.22
2 Martin KloudaMartin Klouda 970221 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.44
3 Prokop Coufal Prokop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.62
4 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.68
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.92
2 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 09.09
3 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.21
4 Jiří StudenýJiří Studený 981013 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.28
5 Jiří DaněkJiří Daněk 990902 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.91
Petr OšmeraPetr Ošmera 980123 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SlámaMartin Sláma 980226 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.31
2 Jan ŽáčekJan Žáček 980823 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.37
3 Milan KarbanMilan Karban 970312 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.52
4 Pavel Dvořák Pavel Dvořák 980925 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.91
5 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.17
6 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.91
2 Jan ŠmardaJan Šmarda 970206 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.15
3 Tomáš SlámaTomáš Sláma 001030 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.95
4 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.01
5 Radek PetrRadek Petr 990108 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.35
6 Martin Kopecký Martin Kopecký 990609 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.70
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.70
2 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.87
3 Jakub ZuzákJakub Zuzák 970909 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.14
4 Filip CiznerFilip Cizner 970625 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 08.15
5 Jan ŠmardaJan Šmarda 970206 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.27
6 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.19
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.91
2 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.35
3 Michaela BurdováMichaela Burdová 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.40
4 Jitka KubelováJitka Kubelová 916002 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.78
5 Kristýna BendováKristýna Bendová 945114 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.57
Kateřina KoumarováKateřina Koumarová 905522 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.26
2 Simona ŠimkováSimona Šimková 965920 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.53
3 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 965223 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.91
4 Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová 965804 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.14
MS Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.04
2 Martina PažitkováMartina Pažitková 966130 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.44
3 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 965713 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.00
MS Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.39
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.37
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.52
3 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.56
4 Michaela ČutkováMichaela Čutková 955410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.70
MS Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.69
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.09
2 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.22
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková 955127 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.36
4 Martina PažitkováMartina Pažitková 966130 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.41
5 Simona ŠimkováSimona Šimková 965920 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.60
6 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
2 Jana ZápotočnáJana Zápotočná 985414 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.67
3 Michaela BuchtováMichaela Buchtová 976209 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.99
4 Natálie ReichováNatálie Reichová 985407 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.17
5 Kristina DvořákováKristina Dvořáková 985329 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.48
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.29
2 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.66
3 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 975913 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.70
4 Barbara KlauszováBarbara Klauszová 985306 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 08.94
5 Martina KšírováMartina Kšírová 986216 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.20
Jantra ŠímováJantra Šímová 986020 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63
2 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.75
3 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová 995225 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.76
4 Michaela MarešováMichaela Marešová 995217 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.99
5 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 005331 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09.08
6 Sára FarkašováSára Farkašová 985307 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.34
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.35
3 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.58
4 Vendula MichalováVendula Michalová 985525 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.10
5 Daniela NovákováDaniela Nováková 986110 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.49
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 010201 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.84
2 Michaela SvobodováMichaela Svobodová 985331 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.84
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.85
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.98
5 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 995203 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.71
6 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 985612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.61
2 Jana ZápotočnáJana Zápotočná 985414 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.65
3 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.66
4 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová 995225 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 08.77
5 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 975913 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.78
6 Barbara KlauszováBarbara Klauszová 985306 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.07
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop Coufal Prokop Coufal 990627 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.26
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 000309 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 21.62
3 David NovákDavid Novák 000704 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 24.47
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LhotkaPavel Lhotka 970503 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.25
2 Martin OndrákMartin Ondrák 990917 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 23.67
3 Michal KelblerMichal Kelbler 991122 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 24.99
4 Jiří DaněkJiří Daněk 990902 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.66
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SlámaMartin Sláma 980226 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.24
2 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.45
3 Jan ŽáčekJan Žáček 980823 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 20.66
4 David OndrákDavid Ondrák 990610 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 23.74
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠmardaJan Šmarda 970206 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 20.05
2 Libor BartošLibor Bartoš 981123 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 22.07
3 Martin BartošMartin Bartoš 980521 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 23.73
Michal VamberaMichal Vambera 971206 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KarbanMilan Karban 970312 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 21.77
2 Tomáš SlámaTomáš Sláma 001030 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 22.24
3 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 23.09
4 Radek PetrRadek Petr 990108 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.35
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička 971010 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 18.99
2 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.17
3 Jakub ZuzákJakub Zuzák 970909 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 20.50
Petr OšmeraPetr Ošmera 980123 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.21
2 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 980414 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 20.48
3 Michal MrkvaMichal Mrkva 990517 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 20.80
4 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.52
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.03
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.55
3 Michaela Cardová Michaela Cardová 975615 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 20.73
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.88
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 20.95
2 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.79
3 Michaela MarešováMichaela Marešová 995217 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22.01
4 Leona VedmochováLeona Vedmochová 975512 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 22.89
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra MackováPetra Macková 976103 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 21.63
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.72
3 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková 975913 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 21.87
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.31
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.79
2 Barbara KlauszováBarbara Klauszová 985306 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 22.95
3 Michaela BuchtováMichaela Buchtová 976209 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.01
Jantra ŠímováJantra Šímová 986020 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.93
2 Sára FarkašováSára Farkašová 985307 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 22.45
3 Kamila KinclováKamila Kinclová 975310 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 22.59
4 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.53
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KšírováMartina Kšírová 986216 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 22.76
2 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 995203 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.87
3 Kristina DvořákováKristina Dvořáková 985329 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 24.37
4 Monika PaločkováMonika Paločková 995124 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 25.98
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula MichalováVendula Michalová 985525 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 23.14
2 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 985612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.97
3 Eliška ChládkováEliška Chládková 990922 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.86
Celkem 3 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HošekMartin Hošek 870707 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 23.02
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.17
3 Jan MrázJan Mráz 890503 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.62
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.65
2 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.04
3 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.59
4 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 930714 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.28
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 860804 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.67
2 Roman MoravecRoman Moravec 931113 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 29.95
Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HorkýJiří Horký 931020 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.88
2 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek 940907 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 26.83
MS Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 23.41
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 23.54
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 24.22
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 950414 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 24.95
2 Vít KrálíkVít Králík 950129 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 25.01
3 Lukáš NovákLukáš Novák 951010 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 25.47
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DobešMichal Dobeš 950114 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 26.48
2 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 26.53
3 Ondřej SlámaOndřej Sláma 950918 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.82
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KratochvílPetr Kratochvíl 960710 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.09
2 Adam OndrákAdam Ondrák 960911 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 31.00
MS Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 24.77
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MoravecJiří Moravec 950211 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 25.83
2 Šimon PokornýŠimon Pokorný 960703 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.86
3 Kamil MrňaKamil Mrňa 960610 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.65
4 Tomáš VšianskýTomáš Všianský 960925 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 29.11
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KadrnožkaPetr Kadrnožka 960913 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 27.37
2 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 960701 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.69
3 Daniel Beránek Daniel Beránek 961104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.78
4 Martin KarelMartin Karel 960912 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 27.88
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 26.63
2 Michaela BurdováMichaela Burdová 945710 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.01
3 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.36
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 28.35
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.58
3 Nikola ŠpačkováNikola Špačková 965702 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 28.93
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina PažitkováMartina Pažitková 966130 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 28.46
2 Michaela ČutkováMichaela Čutková 955410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 29.10
3 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 965223 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.23
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna FarkováKristýna Farková 925809 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 30.23
2 Nikola KučerováNikola Kučerová 946123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.29
3 Tereza KonopeckáTereza Konopecká 955121 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 31.73
4 Markéta FuksováMarkéta Fuksová 965609 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 31.75
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.55
2 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 27.57
3 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 955201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.72
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta 970406 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 44.63
2 Martin KloudaMartin Klouda 970221 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.62
3 Michal MrkvaMichal Mrkva 990517 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 46.63
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 48.94
2 Milan KarbanMilan Karban 970312 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 50.51
3 David OndrákDavid Ondrák 990610 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 52.90
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor BartošLibor Bartoš 981123 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 50.11
Martin BartošMartin Bartoš 980521 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice DQ
Vojtěch BastlVojtěch Bastl 980414 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin OndrákMartin Ondrák 990917 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 47.33
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 000309 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 50.23
3 Michal KelblerMichal Kelbler 991122 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 57.71
4 David NovákDavid Novák 000704 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 63.66
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 45.70
2 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 47.23
3 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 995606 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 51.98
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 45.47
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 985524 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 51.67
3 Kateřina KrajíčkováKateřina Krajíčková 996212 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 59.64
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 43.99
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 50.54
3 Daniela KaláškováDaniela Kalášková 995701 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 61.97
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GašparíkováMichaela Gašparíková 995613 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 55.33
2 Věra FuksováVěra Fuksová 005609 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 56.18
3 Monika PaločkováMonika Paločková 995124 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.20
4 Eliška ChládkováEliška Chládková 990922 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 63.07
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 51.22
2 Petr ZimolaPetr Zimola 901120 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 53.81
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 53.85
4 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 57.44
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HatkaTomáš Hatka 890520 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.89
2 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 54.38
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 55.71
Petr HolendaPetr Holenda 810602 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.91
2 Štěpán DudaŠtěpán Duda 940507 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 56.81
3 Jakub BednářJakub Bednář 940125 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 60.40
Jan LinhaJan Linha 910604 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 57.47
2 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 57.65
3 Jiří ŠtěpanovskýJiří Štěpanovský 960701 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 64.39
Jakub KoprJakub Kopr 960522 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.69
2 Vít KrálíkVít Králík 950129 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 54.76
3 Jan PalánJan Palán 951222 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 60.62
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 61.87
2 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 62.96
3 Petra LepičováPetra Lepičová 825201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 66.17
4 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 67.34
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 63.66
2 Martina PažitkováMartina Pažitková 966130 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 66.79
3 Nikola KučerováNikola Kučerová 946123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.54
4 Tereza KonopeckáTereza Konopecká 955121 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 73.29
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří GregorJiří Gregor 940311 SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:58.76
2 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:59.28
3 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:59.31
4 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:02.30
5 Petr HolendaPetr Holenda 810602 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:02.46
6 Jiří BrychtaJiří Brychta 741101 Ivan Svědík running team, o.s.Ivan Svědík running team, o.s. 2:11.74
7 Jakub BednářJakub Bednář 940125 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:11.89
8 Jiří SlavíkJiří Slavík 930416 TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec 2:14.43
9 Petr MotálekPetr Motálek 610101 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:29.67
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 2:15.36
2 Jan MokříšJan Mokříš 960304 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:30.04
3 Jakub KoprJakub Kopr 960522 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 2:35.97
Celkem 3 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:19.56
2 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:24.07
3 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:24.60
4 Martin KloudaMartin Klouda 970221 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:24.89
5 Michal VamberaMichal Vambera 971206 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:34.97
6 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 990814 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:37.13
7 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:38.00
8 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:45.21
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr OšmeraPetr Ošmera 980123 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:39.03
2 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar 970723 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 2:41.31
3 Rostislav PeříRostislav Peří 980714 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 2:50.45
4 Pavel Dvořák Pavel Dvořák 980925 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.30
5 Martin Kopecký Martin Kopecký 990609 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:56.81
6 Ludvík SzelkeLudvík Szelke 990308 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:02.28
7 Josef MandátJosef Mandát 990321 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 3:28.17
Šimon PospíšilŠimon Pospíšil 970226 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 906119 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:23.27
2 Helena TlustáHelena Tlustá 935315 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:23.37
3 Renata ŠkrdlováRenata Škrdlová 965713 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:41.25
4 Veronika AdamcováVeronika Adamcová 936019 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:52.41
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:37.41
2 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK ŠternberkAK Šternberk 2:44.61
3 Kristýna AdámkováKristýna Adámková 995406 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:49.55
4 Petra JordánováPetra Jordánová 985929 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:52.52
5 Petra ChapčákováPetra Chapčáková 975126 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 2:55.30
6 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 005301 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2:56.16
7 Hana PatočkováHana Patočková 995412 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:56.86
8 Natálie ReichováNatálie Reichová 985407 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:57.44
9 Eva RodováEva Rodová 985827 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:02.59
Daniela KaláškováDaniela Kalášková 995701 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 880304 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:58.95
2 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4:10.24
3 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:10.81
4 Jiří BrychtaJiří Brychta 741101 Ivan Svědík running team, o.s.Ivan Svědík running team, o.s. 4:17.14
5 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:17.67
6 Štěpán DudaŠtěpán Duda 940507 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:27.28
7 František KoukalFrantišek Koukal 960509 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:46.80
8 Petr MotálekPetr Motálek 610101 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:57.81
Petr HubáčekPetr Hubáček 780516 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena TlustáHelena Tlustá 935315 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:47.88
2 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:48.55
3 Petra LepičováPetra Lepičová 825201 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:51.93
4 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:53.12
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 5:00.62
Kateřina Doleželová Kateřina Doleželová 955821 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 911027 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.10
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.41
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.51
4 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 830926 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.68
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 910503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.75
6 Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha 09.08
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.26
2 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.80
3 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec 910903 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.57
4 David ZajícDavid Zajíc 911217 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.57
5 Petr VelebaPetr Veleba 710126 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.76
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.93
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 08.56
3 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.96
4 Jiří HavlíčekJiří Havlíček 930714 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 10.06
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KopuletýMartin Kopuletý 930213 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.40
2 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman 940815 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.46
3 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 930729 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.89
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička 960523 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 09.92
2 Vít MolvaVít Molva 950820 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.00
3 Ondřej SlámaOndřej Sláma 950918 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.95
4 Tomáš VšianskýTomáš Všianský 960925 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.35
MS Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNF
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.05
2 Jakub ZuzákJakub Zuzák 970909 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 10.23
3 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek 980310 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.58
4 Vojtěch BastlVojtěch Bastl 980414 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 10.77
5 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.38
MS Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.36
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta 970406 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 09.84
2 Martin SlámaMartin Sláma 980226 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.05
3 Libor BartošLibor Bartoš 981123 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 11.10
4 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.12
5 Michal MrkvaMichal Mrkva 990517 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.19
6 Jiří DaněkJiří Daněk 990902 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12.88
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel LhotkaPavel Lhotka 970503 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.06
2 Rostislav PeříRostislav Peří 980714 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 11.70
3 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar 970723 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.34
4 Martin Kopecký Martin Kopecký 990609 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.42
5 David OndrákDavid Ondrák 990610 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.66
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.22
2 Kristýna FarkováKristýna Farková 925809 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.29
3 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 935927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.52
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.59
2 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.67
MS Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.87
MS Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.94
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.49
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.54
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 975322 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.24
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.11
5 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová 985323 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.39
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.72
2 Michaela Cardová Michaela Cardová 975615 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10.63
3 Darina ČičakováDarina Čičaková 976114 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.33
4 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 995606 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 12.12
5 Tereza CoufalováTereza Coufalová 996003 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.19
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BěhounkováEliška Běhounková 005301 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.37
2 Iveta MocharováIveta Mocharová 985524 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 11.46
3 Natálie PražákováNatálie Pražáková 005208 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.71
4 Marcela VojáčkováMarcela Vojáčková 995915 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.88
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 1.95
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
890915 1.90
3 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
910903 1.90
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
930307 1.80
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940815 1.70
6 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930729 1.60
MS Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 1.75
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930813 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 1.80
2 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 1.70
3 Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950718 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Pavel LhotkaPavel Lhotka
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
970503 1.68
2 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980523 1.50
3 Jan ŽáčekJan Žáček
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
980823 1.40
Jiří StudenýJiří Studený
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
981013 0.00
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 DNP
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
990721 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945513 1.60
2 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 1.50
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 1.45
4 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
936019 1.45
5 Simona ŠimkováSimona Šimková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
965920 1.40
MS Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 1.45
MS Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955904 1.35
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
975615 1.48
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
995501 1.35
3 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975107 1.35
4= Kristýna AdámkováKristýna Adámková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
995406 1.30
4= Kamila KinclováKamila Kinclová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975310 1.30
6 Tereza ŽeleznáTereza Železná
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975727 1.30
7= Daniela NovákováDaniela Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
986110 1.20
7= Eliška BěhounkováEliška Běhounková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
005301 1.20
9 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
995225 1.20
MS Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985112 1.30
Leona VedmochováLeona Vedmochová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
975512 0.00
Petra JordánováPetra Jordánová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985929 0.00
Hana PatočkováHana Patočková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
995412 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
911027 4.60
2 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910503 4.50
3 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 4.40
4 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910716 4.20
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 4.00
6 Jaromír BelatkaJaromír Belatka
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
740617 3.80
7 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
670915 3.40
8 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
870101 2.80
9 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930213 2.60
Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
930515 DNP
Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
801008 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 4.20
2 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950120 3.80
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970319 2.05
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
825119 3.20
2 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
935505 3.00
3 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 2.70
4 Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
935121 2.60
5 Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
926218 2.40
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Kateřina ČalounováKateřina Čalounová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
975408 2.20
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880203 6.81
2 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
911217 6.31
3 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
900806 6.29
4 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 6.16
5 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
910903 5.90
6 Jaromír BelatkaJaromír Belatka
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
740617 5.73
7 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
940907 5.53
8 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910520 5.51
9 Jiří SlavíkJiří Slavík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
930416 5.30
10 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940609 5.29
Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
930307 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
950414 6.07
2 Lukáš NovákLukáš Novák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
951010 5.72
3 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
951028 5.58
4 Michal DobešMichal Dobeš
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
950114 5.57
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
960321 5.56
6 Martin AxmanMartin Axman
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
960617 5.47
7 Vít KrálíkVít Králík
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
950129 5.32
8 Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950112 5.32
9 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 5.23
10 Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950718 4.97
11 Jakub KoprJakub Kopr
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
960522 4.95
12 Jan PalánJan Palán
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
951222 4.94
13 Daniel Beránek Daniel Beránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
961104 4.68
14 Jan MokříšJan Mokříš
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
960304 4.36
MS Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 DNP
Jiří MoravecJiří Moravec
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
950211 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 5.61
2 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980523 5.53
3 Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970319 5.46
4 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980310 5.27
5 Lubomír FantaLubomír Fanta
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
970406 5.24
6 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
970408 5.12
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
970115 5.09
8 Filip CiznerFilip Cizner
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
970625 5.04
9 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
980623 4.82
10 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980826 4.42
11 Jan ŠmardaJan Šmarda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970206 4.37
12 Pavel Dvořák Pavel Dvořák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
980925 4.26
13 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990308 3.74
14 David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
981120 3.58
Šimon PospíšilŠimon Pospíšil
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
970226 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945312 5.04
2 Alena LibánskáAlena Libánská
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
926218 4.13
3 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 3.79
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 5.00
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 4.96
3 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955904 4.92
4 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 4.92
5 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965702 4.82
6 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
966016 4.49
7 Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
965609 4.12
8 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
965223 4.05
Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
965804 0.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975510 5.05
2 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975510 5.04
3 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
975626 4.65
4 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975107 4.51
5 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
975913 4.49
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
986227 4.49
7 Lucie PilíkováLucie Pilíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
985904 4.49
8 Jana ZápotočnáJana Zápotočná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
985414 4.38
9 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985112 4.33
10 Vendula MichalováVendula Michalová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
985525 4.27
11 Petra MackováPetra Macková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
976103 4.19
12 Darina ČičakováDarina Čičaková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
976114 4.18
13 Kristýna AdámkováKristýna Adámková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
995406 4.12
14 Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
985331 4.08
15 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
986001 4.00
16 Martina KšírováMartina Kšírová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
986216 3.99
17 Hana PatočkováHana Patočková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
995412 3.74
18 Kristina DvořákováKristina Dvořáková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
985329 3.63
19 Leona VedmochováLeona Vedmochová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
975512 3.62
Petra JordánováPetra Jordánová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985929 DNP
Michaela BuchtováMichaela Buchtová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
976209 DNP
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
900806 14.59
2 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
890915 12.86
3 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 12.52
4 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940815 12.10
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930729 11.93
6 David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
911217 11.92
MS Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930213 11.89
Ondřej PolášekOndřej Polášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950718 00.00
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 10.79
2 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945312 10.61
3 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
955410 10.36
4 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
935505 10.13
5 Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
945625 10.08
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955904 12.25
2 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
965202 10.83
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955127 10.19
4 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
955914 10.01
5 Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
956203 09.64
6 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
966016 08.70
Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
965804 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola Macháčková Nikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 09.73
2 Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
995225 09.06
3 Kamila KinclováKamila Kinclová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975310 08.99
4 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975107 08.94
5 Iveta MocharováIveta Mocharová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
985524 08.89
6 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
975507 08.66
7 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
985112 08.49
8 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
985323 07.90
9 Natálie ReichováNatálie Reichová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
985407 07.31
10 Lenka MálkováLenka Málková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
976001 07.25
11 Daniela NovákováDaniela Nováková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
986110 06.87
12 Veronika KoukalováVeronika Koukalová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
975114 06.76
13 Eva RodováEva Rodová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
985827 06.40
14 Tereza KaršulínováTereza Karšulínová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
995627 05.36
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970111 12.10
2 Tomáš KinclTomáš Kincl
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
980201 11.44
3 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980310 11.14
4 Jaroslav RůžičkaJaroslav Růžička
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
971010 10.49
5 Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
970408 09.85
6 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970724 09.80
7 Štěpán TesařŠtěpán Tesař
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
971029 09.75
8 Roman BučekRoman Buček
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
990118 08.82
9 Prokop Coufal Prokop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 07.88
10 Pavel ChvátalPavel Chvátal
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
981213 07.72
11 Daniel KinclDaniel Kincl
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
981105 07.06
12 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990412 06.50
MS Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
970319 09.82
Jan ZbránekJan Zbránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980315 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 13.10
2 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945504 09.11
3 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
935927 08.80
4 Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
945518 08.78
5 Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
945114 08.37
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman MarešRoman Mareš
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950317 13.52
2 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
950309 13.31
3 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
960206 11.98
4 Martin LiškaMartin Liška
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
950720 11.15
5 Martin AxmanMartin Axman
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
960617 09.70
6 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
960112 09.00
7 Petr KadrnožkaPetr Kadrnožka
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
960913 08.10
8 Adam OndrákAdam Ondrák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
960911 07.41
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 12.09
2 David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
941212 11.35
3 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
931014 11.30
4 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
930213 10.93
5 Roman MoravecRoman Moravec
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
931113 09.98
6 Lukáš OhnútLukáš Ohnút
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940609 09.14
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930813 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 7.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PavlasJiří Pavlas
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
881201 11.65
2 Jan HeresJan Heres
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
800207 10.85
3 Tomáš KopečnýTomáš Kopečný
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910520 10.73
4 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
680209 10.26
5 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 09.85
Celkem 5 závodníků