výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen

Praha-Strahov (28. 1. 2012)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TomaskoJakub Tomasko 921118 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.51
2 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.08
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.23
MS Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.26
MS Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.33
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FleischmannMartin Fleischmann 920711 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.77
2 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.78
MS Jiří AdamJiří Adam 870611 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
MS Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.22
MS Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.54
MS Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 860804 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.86
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.63
2 Václav TomanVáclav Toman 821020 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.64
3 Jan PeštaJan Pešta 830126 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.59
MS Ivo KrsekIvo Krsek 930927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.05
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.56
MS Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.22
2 Christian HainChristian Hain 930402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.28
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.78
4 Michal HášaMichal Háša 810329 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.23
MS Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.25
MS Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.34
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.55
2 Jakub KrausJakub Kraus 960704 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.62
3 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.63
4 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 931021 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.66
5 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 961114 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.24
6 Jakub HruškaJakub Hruška 960803 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.31
2 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.47
3 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 960428 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.95
MS David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 07.85
Roman FlaškaRoman Flaška 881019 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DQ
Poznámky:
Flaška DQ - pravidlo 162.6
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 930202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.16
2 Christian HainChristian Hain 930402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.18
3 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 950620 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.27
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.52
5 Jakub TomaskoJakub Tomasko 921118 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.53
Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Kordík DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav TomanVáclav Toman 821020 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 07.55
2 Jakub KrausJakub Kraus 960704 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.56
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.66
4 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.68
5 Martin FleischmannMartin Fleischmann 920711 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 07.97
Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 931021 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín DQ
Poznámky:
Šváb DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.94
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.39
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.53
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.96
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.34
MS Lucie ChlapcováLucie Chlapcová 976208 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.71
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.10
2 Lucie KobernováLucie Kobernová 966010 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.69
MS Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.14
MS Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.25
MS Michaela Cardová Michaela Cardová 975615 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 08.66
MS Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.74
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.24
2 Karolína ČernáKarolína Černá 956114 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.34
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 955902 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.58
MS Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.25
MS Karolína ProcházkováKarolína Procházková 965102 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.62
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
2 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.44
3 Lucie StruskováLucie Strusková 905911 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.66
MS Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.50
Barbora NěmcováBarbora Němcová 975609 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DQ
Poznámky:
Němcová - DQ pravidlo 162.6
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 985115 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.68
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 985117 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.71
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová 915908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
MS Radka BřehováRadka Břehová 975826 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.55
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 965126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48
2 Hana MakovcováHana Makovcová 956127 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.50
3 Tereza KučerováTereza Kučerová 925913 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.99
MS Iveta KubováIveta Kubová 835615 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.36
MS Kateřina BártováKateřina Bártová 976001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.40
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.99
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.17
3 Nikola ČernáNikola Černá 936208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.49
4 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 966104 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94
MS Kateřina BartošováKateřina Bartošová 985209 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.53
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 855323 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.96
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.98
3 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.00
4 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.08
5 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.18
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.22
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.30
2 Nikola ČernáNikola Černá 936208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.37
4 Karolína ČernáKarolína Černá 956114 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.39
5 Miroslava MachováMiroslava Machová 945511 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.41
6 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 965126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.47
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít KratochvílVít Kratochvíl 960213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.39
2 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.21
3 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 961114 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.30
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.79
2 Christian HainChristian Hain 930402 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.60
3 Pazdera FilipPazdera Filip 970123 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 29.18
MS Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.12
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PršínMarek Pršín 920217 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.01
2 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.72
3 Jakub HruškaJakub Hruška 960803 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 27.26
MS Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.53
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.76
2 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.91
MS Luboš NovákLuboš Novák 880308 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 23.26
MS Jan MrázJan Mráz 890503 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.48
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 931021 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 24.40
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 841107 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.22
3 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 980124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.11
4 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha 960303 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 27.79
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin FleischmannMartin Fleischmann 920711 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.55
MS Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.88
MS Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 24.46
MS Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka 860804 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 25.87
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrausJakub Kraus 960704 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.52
2 Jan KočíJan Kočí 951209 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.11
MS Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.74
MS Jan VedlichJan Vedlich 960915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.81
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 836108 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.56
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 985115 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.38
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 985117 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.52
MS Michaela Cardová Michaela Cardová 975615 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 28.78
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.40
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.98
MS Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 27.06
MS Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.47
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.51
2 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.81
3 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.82
MS Aneta WožnickáAneta Wožnická 975715 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 27.92
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ČernáNikola Černá 936208 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.95
2 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 965126 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.27
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 975609 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 28.41
MS Nikola StrachováNikola Strachová 945513 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.09
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.63
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 976008 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.63
3 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 965903 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 32.31
4 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá 956003 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 32.39
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 966231 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.12
2 Lucie KobernováLucie Kobernová 966010 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.38
MS Nikola NekvindováNikola Nekvindová 965618 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 29.21
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 49.45
MS Josef KrejsaJosef Krejsa 931103 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.32
Michal JarolímMichal Jarolím 890824 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Jan MurínJan Murín 920301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Poznámky:
Jarolím DQ - pravidlo 162.6
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
MS Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb DQ
Daniel VonešDaniel Voneš 930806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
Tirala DQ - pravidlo 162.6; Voneš DQ - pravidlo 162.6; Kordík přeřazen do 3. běhu
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.58
MS David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 53.26
MS Zdeněk PetrZdeněk Petr 930117 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 54.11
MS Petr HolendaPetr Holenda 810602 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.16
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.14
2 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 881213 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.33
MS Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.68
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 64.80
MS Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová 905316 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.74
Andrea WinklerováAndrea Winklerová 946214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 61.32
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.46
MS Veronika BartuškováVeronika Bartušková 955212 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 63.13
MS Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 63.28
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 64.35
2 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová 935119 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 65.00
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 65.45
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MurínJan Murín 920301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:55.97
2 Michal JarolímMichal Jarolím 890824 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.36
3 Tomáš PateraTomáš Patera 930728 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:07.55
4 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:08.50
5 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 931021 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:10.00
6 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk 980124 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:19.19
MS Michal BurešMichal Bureš 960329 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Petr HolendaPetr Holenda 810602 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:01.94
MS Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:10.18
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 961015 AC ČáslavAC Čáslav 2:10.58
Daniel VonešDaniel Voneš 930806 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 946214 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:34.60
2 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:34.64
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:36.34
4 Lada StudenovskáLada Studenovská 825404 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:36.37
5 Kateřina ŠediváKateřina Šedivá 956003 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.49
MS Nikola HokeováNikola Hokeová 966001 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Dominika AdámkováDominika Adámková 965608 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:17.24
MS Nikola NekvindováNikola Nekvindová 965618 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:20.56
MS Lucie MaršánováLucie Maršánová 906127 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:23.04
MS Jana GladkováJana Gladková 935115 AC ČáslavAC Čáslav 2:33.76
MS Hana HomolkováHana Homolková 965503 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:37.27
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PateraTomáš Patera 930728 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4:36.09
2 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:36.28
3 František KošinaFrantišek Košina 900414 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 4:57.75
4 Martin MedekMartin Medek 961026 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:06.69
MS Petr HubáčekPetr Hubáček 780516 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
MS Petr ZimolaPetr Zimola 901120 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:00.86
MS Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:08.36
MS Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:18.35
MS Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 781005 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 5:16.89
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie EningerováValerie Eningerová 895513 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 4:52.11
2 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 965210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:04.30
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 935805 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6:52.22
MS Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:56.81
MS Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 5:12.44
MS Sára MaláSára Malá 995901 AK MostAK Most 5:14.79
MS Marie HroudováMarie Hroudová 965615 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 5:19.55
MS Jana JavůrkováJana Javůrková 896017 AC ČáslavAC Čáslav 5:24.74
MS Iveta Andreasová Iveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:46.78
MS Klára MachkováKlára Machková 955116 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:52.96
MS Kristina KováčováKristina Kováčová 965909 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 5:54.69
Magdalena BurdováMagdalena Burdová 985806 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 12 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08:42.45
2 Martin DebnarMartin Debnar 921124 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 08:43.98
3 Václav LebedaVáclav Lebeda 940413 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 09:16.81
4 Michal HášaMichal Háša 810329 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09:27.89
5 Ondřej HajnýOndřej Hajný 870112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:32.40
6 Jan FlašarJan Flašar 861210 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09:38.89
7 Radek BechyňskýRadek Bechyňský 940907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10:16.91
8 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 971002 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:51.85
MS Štěpán DudaŠtěpán Duda 940507 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:43.08
MS Martin EdlmanMartin Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:44.59
MS Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:55.52
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie EningerováValerie Eningerová 895513 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10:31.78
2 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:06.12
MS Marie BartyzalováMarie Bartyzalová 685430 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
MS Aneta GrabmüllerováAneta Grabmüllerová 935122 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:46.59
MS Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 10:46.81
MS Petra FouskováPetra Fousková 816104 AC ČáslavAC Čáslav 11:07.77
MS Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11:54.93
MS Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 945201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:16.18
MS Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12:19.93
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VítJindřich Vít 900919 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.91
MS Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
MS Michal ŠtefekMichal Štefek 910503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.57
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík 830413 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.04
Petr UrbanPetr Urban 891005 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 930802 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.71
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.62
MS Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AC DomažliceAC Domažlice 08.87
MS Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 08.91
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pazdera FilipPazdera Filip 970123 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.93
MS Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.96
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.96
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 936207 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.41
3 Lucie StruskováLucie Strusková 905911 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 10.91
Kateřina RajmováKateřina Rajmová 896101 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová 915908 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.62
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 906216 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.99
Poznámky:
Suchelová DQ - pravidlo 162.6
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.04
MS Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.39
MS Veronika FialováVeronika Fialová 965424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.19
Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 965728 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kordík, Kotek, Glazer, Voneš Kordík, Kotek, Glazer, Voneš T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:38.90
2 Gocala, Flaška, Psohlavec, Beneš Gocala, Flaška, Psohlavec, Beneš TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:41.95
3 Gysel, Kraus, Zikmund, Kučera Gysel, Kraus, Zikmund, Kučera TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:46.49
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Švejdová, Budínová, Váňová, Vomáčková Švejdová, Budínová, Váňová, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:49.92
2 Kobernová, Burdová, Novotná, Šimerová Kobernová, Burdová, Novotná, Šimerová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:53.06
3 Křemenová, Pincová, Černá, Zimmermannová Křemenová, Pincová, Černá, Zimmermannová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:54.18
4 Machová Miroslava, Mochová Ivana, Kožíšková Kristýna, Reindlová Kristýna Machová Miroslava, Mochová Ivana, Kožíšková Kristýna, Reindlová Kristýna T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:57.07
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.851.901.94 Body
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930202 1.90 ---OOOXOOXXX
2 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
900919 1.90 ---OOOXOXOXXX
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
841107 1.85 --OOOOOXXX
4 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 1.85 ---OOOXOXXX
5 Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
530922 1.70 OOOXXOXXX
6 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
950718 1.65 OXXOXOXXX
7 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
960428 1.60 OOXXX
8 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
960216 1.60 XOOXXX
9 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 1.60 XOXXOXXX
10 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
980604 1.55 XXOXXX
Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
960303 DNF
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.581.611.631.651.70 Body
1 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936207 1.65 ---OOXOXOXO-OXXX
2 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.61 ---OOOOXO-XXX
3 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.58 --OOOOOXXX
4 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.58 -OOOOXOOXXX
5= Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.50 -OOOOXXX
5= Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
905112 1.50 ---OOXXX
7 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
955805 1.50 OOOOXOXXX
8 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
976008 1.45 --OOXXX
9 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985729 1.40 OOXOXXX
MS Tereza KaplanováTereza Kaplanová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
956226 1.63
MS Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
925830 1.61
MS Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945513 1.58
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 1.50
MS Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995707 1.50
MS Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
975615 1.45
MS Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
966217 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.303.403.603.804.004.204.304.404.504.605.005.20 Body
1 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 4.20 -----OXOOO-XXX
2 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
940414 3.30 OOXOOXXX
MS Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
831004 5.30
MS Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
900718 5.20
MS Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910503 4.60
MS Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901213 4.40
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 4.40
MS Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 4.20
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 3.80
MS David SeifertDavid Seifert
USK PrahaUSK Praha
950903 DNP
Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
690430 DNF
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925330 3.20 ------O-OXXX
2 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925215 2.90 --OOOOXXX
3 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
935822 2.40 XOOXXX
MS Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
925919 3.90
MS Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
885108 3.70
MS Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.40
MS Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.30
MS Iva BrandováIva Brandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
835928 3.20
MS Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
USK PrahaUSK Praha
936020 3.10
MS Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
935317 3.00
MS Jana ReissováJana Reissová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965101 2.80
MS Barbora SloupováBarbora Sloupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955413 DNF
MS Eva BerkováEva Berková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955515 DNF
MS Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK PrahaUSK Praha
915322 DNP
MS Zuzana MuniováZuzana Muniová
USK PrahaUSK Praha
965607 DNP
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
920217 6.41 6.126.166.416.416.376.306.15
2 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 6.25 6.086.256.096.255.786.05X
3 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
960704 6.14 X6.086.146.14X-6.04
4 Michal KřiklánMichal Křiklán
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930402 5.77 5.305.773.445.775.275.405.46
5 Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
761120 5.48 5.485.373.695.485.46X5.25
6 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
950505 5.41 5.395.415.375.41X5.00-
7 Patrik KrausPatrik Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
980604 5.38 X4.975.375.37-5.385.16
8 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
970503 4.96 4.814.664.654.814.874.964.59
9 Pazdera FilipPazdera Filip
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
970123 4.78 4.784.693.544.78
10 Pavlo KovalčukPavlo Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
980124 4.76 4.454.764.524.76
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 6.40
MS Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
951028 5.82
MS Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
830413 5.53
MS Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 DNP
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
780312 DNF
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
890829 DNP
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945411 5.69 5.695.205.525.695.38--
2 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936207 5.53 5.065.355.285.355.53XX
3 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945511 5.01 4.714.844.864.865.014.754.92
4 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
905112 4.97 4.85X4.974.97XXX
5 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 4.89 4.894.694.494.89X4.704.61
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
945705 4.88 4.394.734.814.814.574.794.88
10 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
985806 4.88 X4.694.884.884.73X4.74
8 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945628 4.83 4.764.834.554.83XX4.76
9 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
975609 4.78 X4.504.784.78
10 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 4.66 4.414.664.514.66
11 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 4.50 4.494.504.484.50
12 Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936208 4.48 XX4.484.48
13 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
925913 4.40 4.354.364.404.40
14 Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
935822 4.35 4.344.354.334.35
15 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
965903 4.33 X4.334.284.33
16 Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
935119 4.32 4.204.214.324.32
17 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
966010 4.30 4.203.174.304.30
18 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985621 3.70 3.703.563.333.70
19 Katrin RemeňováKatrin Remeňová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
985818 3.30 X3.30X3.30
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.31
MS Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945312 5.07
MS Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 4.97
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 4.84
MS Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
915908 4.77
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 4.70
MS Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975826 4.69
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
906216 4.58
MS Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
965102 4.46
MS Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
985331 4.46
MS Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
965617 DNP
MS Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
965828 DNP
Klára LepeškováKlára Lepešková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
935722 DNF
Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
896208 DNF
Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 DNP
Celkem 34 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
900806 14.63
MS Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 13.82
MS Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 13.58
MS Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 DNP
MS Milan KlosMilan Klos
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
930701 DNP
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
836108 11.39 10.9511.2811.0711.2811.3911.2111.21
2 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 10.22 10.2210.17X10.2210.0309.9910.21
MS Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 10.94
MS Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
946109 10.67
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 10.57
MS Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
955421 10.49
MS Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
945312 10.28
MS Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
965828 10.00
MS Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
815515 09.85
Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 DNP 0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966104 13.59 12.7210.9911.3512.7212.8412.5513.59
2 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956127 11.40 09.6709.9711.4011.4010.5810.1310.65
3 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 09.85 -X09.1009.1008.9409.8509.55
4 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 09.08 09.0808.7909.0809.08XXX
5 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 08.98 08.9808.7908.4908.9808.35XX
6 Simona ŠtefanováSimona Štefanová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
975425 08.04 07.5207.1207.4807.5207.8008.0407.71
MS Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
965424 11.95
MS Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
956017 11.35
MS Katarína MiklianováKatarína Miklianová
AC ČáslavAC Čáslav
965617 10.08
MS Nikola Macháčková Nikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 09.87
MS Lucie HampováLucie Hampová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
955829 08.65
MS Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 DNP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
935805 10.95 10.0210.1809.8310.1810.4810.9510.70
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
825705 10.60 10.0810.6010.2310.60XX10.25
3 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
936207 10.50 10.1810.0310.5010.5009.9010.3010.44
4 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
856103 10.00 09.6109.9809.1909.9809.4109.5510.00
5 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
935822 09.96 09.7009.7109.9609.9609.21X09.57
6 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
905112 09.80 09.2509.8009.7909.80XX09.06
7 Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 09.42 08.7609.4208.5409.4208.0408.15X
8 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
825404 09.39 08.7009.39-09.39XXX
9 Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946223 08.80 08.8008.3808.5608.80
10 Kateřina VítovcováKateřina Vítovcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
886023 08.78 08.7608.78X08.78
11 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945411 08.71 08.71X-08.71
12 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945628 08.58 08.3008.58X08.58
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KočíJan Kočí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
951209 11.00 10.2509.7209.8010.2510.7911.0009.76
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
960216 10.44 09.3009.6609.7009.7009.1209.9210.44
3 Vít KratochvílVít Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960213 10.28 10.0309.3610.1110.1109.6810.2410.28
4 Jakub HruškaJakub Hruška
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
960803 09.36 08.2909.3609.1209.3608.9009.0908.27
5 Zdeněk VáchaZdeněk Vácha
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
960303 09.07 X08.6908.7308.7308.8308.6009.07
MS Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960706 12.24
David NěmečekDavid Němeček
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
950223 DNP
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
940607 13.27 13.27XX13.2712.4612.6413.08
2 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
930202 11.67 11.6711.1711.0111.67X--
3 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
931114 11.39 X11.39X11.39X09.2711.21
MS Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 14.19
MS Jan ZítkaJan Zítka
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
930320 12.47
MS Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
930906 DNP
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 28.1.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
910112 12.75 X12.2712.2312.2712.75X-
2 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
821020 12.23 11.4912.23X12.2312.0112.2111.43
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
681112 12.08 10.6211.3112.0812.0811.67XX
4 Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
801007 11.70 10.9110.2910.5110.9110.7211.4811.70
5 Václav JelínekVáclav Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
750621 11.00 10.96X11.0011.00X10.63X
6 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
900919 10.85 10.0610.8510.3810.85X10.1710.36
7 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
830126 09.32 09.1609.25X09.25X09.3208.86
MS Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910503 13.63
MS Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
810126 12.64
MS Lukáš ZichLukáš Zich
ŠAK ChodovŠAK Chodov
920924 12.47
MS Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
901213 11.54
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
891005 DNP
Celkem 12 závodníků