výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Střelské Hoštice (24. 3. 2012)

Přespolní běh - Junioři

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:19:53
2 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:20:01
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:20:10
4 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 00:20:20
5 Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:20:24
6 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:20:35
7 Martin CinkMartin Cink 94 AC PardubiceAC Pardubice 00:20:43
8 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:20:48
9 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 00:20:52
10 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:20:55
11 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:20:58
12 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:20:59
13 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 00:21:13
14 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:21:19
15 Adam ChloupekAdam Chloupek 93 AC TJ JičínAC TJ Jičín 00:21:22
16 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:21:23
17 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:21:30
18 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00:21:32
19 Pavel BrlicaPavel Brlica 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 00:21:37
20 Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:21:37
21 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:21:37
22 Marek SchusterMarek Schuster 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00:21:42
23 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:21:44
24 Michal ArgalášMichal Argaláš 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00:21:51
25 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZnojmoTJ Znojmo 00:21:53
26 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:21:57
27 Filip HadačFilip Hadač 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00:22:07
28 Vít ZakouřilVít Zakouřil 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 00:22:12
29 Marek TomášekMarek Tomášek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:22:16
30 Marek MinářMarek Minář 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 00:22:17
31 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:22:18
32 Petr BerkaPetr Berka 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:22:25
33 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 00:22:30
34 Roman BonkRoman Bonk 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:22:38
35 Jakub BednářJakub Bednář 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:22:47
36 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:22:54
37 Ondřej JelínekOndřej Jelínek 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:22:59
38 Tomáš HunčovskýTomáš Hunčovský 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 00:23:10
39 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:23:31
40 Jan KlusáčekJan Klusáček 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 00:23:47
41 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 00:24:03
42 Jan SkoupýJan Skoupý 94 AK ŠternberkAK Šternberk 00:24:05
Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
Michal StanovskýMichal Stanovský 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Michal NováčekMichal Nováček 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Tomáš ValkoTomáš Valko 93 Atletika ChrudimAtletika Chrudim DNP
Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 48 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RejmanMartin Rejman 95 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:11:27
2 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:11:32
3 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 00:11:55
4 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:12:08
5 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 00:12:14
6 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:12:19
7 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 00:12:21
8 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 00:12:22
9 Vít BílýVít Bílý 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:12:24
10 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 00:12:32
11 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:12:33
12 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 00:12:36
13 Filip HromadníkFilip Hromadník 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:12:40
14 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 00:12:42
15 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:12:42
16 František KoukalFrantišek Koukal 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:12:42
17 Patrik HorákPatrik Horák 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 00:12:42
18 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 00:12:44
19 Jakub FicenecJakub Ficenec 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:12:49
20 Jan PavelJan Pavel 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 00:12:49
21 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 00:12:50
22 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 00:12:52
23 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OlomoucAK Olomouc 00:12:58
24 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 00:13:02
25 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:13:12
26 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:13:15
27 Martin KřivdaMartin Křivda 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:13:16
28 Petr DvořákPetr Dvořák 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:13:18
29 Martin LieberMartin Lieber 96 AK MostAK Most 00:13:21
30 Oto OttenschlägerOto Ottenschläger 95 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 00:13:32
31 Petr KubelkaPetr Kubelka 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:13:39
32 Jan PavlovecJan Pavlovec 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 00:13:40
33 Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:13:51
34 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:14:05
35 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 00:14:11
36 Vít KrálíkVít Králík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 00:14:17
37 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK ŽatecAK Žatec 00:14:20
38 Jan StejskalJan Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:14:25
39 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 00:14:28
40 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:14:31
41 Lukáš SlosarčíkLukáš Slosarčík 95 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 00:14:31
42 Adam HolečekAdam Holeček 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:14:41
43 Jan PokornýJan Pokorný 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:14:42
44 Martin ChmelařMartin Chmelař 95 AK ŠternberkAK Šternberk 00:14:45
45 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:14:46
46 Jiří DušekJiří Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:15:05
47 Vladimír Černý Vladimír Černý 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:16:07
Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNF
Jiří BlahutJiří Blahut 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Jan KoutnýJan Koutný 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Tomáš NěmečekTomáš Němeček 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Daniel SáezDaniel Sáez 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Patrik SolgovičPatrik Solgovič 96 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Martin ŠkodaMartin Škoda 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Jonáš TučekJonáš Tuček 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 57 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Madik SafarievMadik Safariev 97 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 00:09:50
2 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:09:53
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:09:54
4 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 00:09:58
5 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:10:14
6 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 00:10:16
7 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:10:18
8 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:10:19
9 Jan KubšJan Kubš 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:10:30
10 Albert MálekAlbert Málek 97 A.C. TEPO KLADNOA.C. TEPO KLADNO 00:10:30
11 Marek ChrastinaMarek Chrastina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:10:32
12 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:10:34
13 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 00:10:35
14 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 00:10:38
15 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:10:39
16 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:10:39
17 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 KPA PardubiceKPA Pardubice 00:10:41
18 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:10:43
19 Martin BártaMartin Bárta 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:10:43
20 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 00:10:56
21 Dominik Bartoník Dominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 00:10:59
22 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:11:00
23 Jakub ErbenJakub Erben 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:11:02
24 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:11:02
25 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:11:08
26 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:11:09
27 Jan MikeskaJan Mikeska 97 AK SokolovAK Sokolov 00:11:10
28 Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk 97 AK ŽatecAK Žatec 00:11:12
29 Pavlo* KovalčukPavlo* Kovalčuk 98 TJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJTJ SK ČÉČOVA Č.BUDĚJ 00:11:14
30 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:11:14
31 Pavel HorníčekPavel Horníček 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:11:15
32 Jakub ŽaludaJakub Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:11:16
33 Peter ČikovskýPeter Čikovský 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:11:18
34 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 00:11:21
35 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 00:11:23
36 Jan SvatošJan Svatoš 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:11:24
37 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 00:11:27
38 Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 00:11:34
39 Jan HlavatýJan Hlavatý 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 00:11:36
40 Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:11:41
41 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:11:44
42 Lukáš MajerLukáš Majer 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 00:11:46
43 Filip MairingerFilip Mairinger 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:11:58
44 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:12:00
45 Martin BartošMartin Bartoš 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 00:12:05
46 Ondřej PuchnarOndřej Puchnar 97 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 00:12:13
47 Filip NodlFilip Nodl 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:12:28
Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tomáš ByrtusTomáš Byrtus 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Štěpán DůrasŠtěpán Důras 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Vladimír FrišVladimír Friš 97 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Dominik HaltofDominik Haltof 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Štěpán JirmanŠtěpán Jirman 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNP
Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Ondřej PetrOndřej Petr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Vojtěch RemešVojtěch Remeš 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Matěj ŠindlerMatěj Šindler 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 59 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 00:06:00
2 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 00:06:11
3 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 00:06:14
4 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 00:06:18
5 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:06:23
6 Josef KašparJosef Kašpar 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 00:06:24
7 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:06:26
8 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 00:06:29
9 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:06:31
10 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:06:32
11 Petr JanúšekPetr Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 00:06:34
12 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:06:34
13 Jakub SobotkaJakub Sobotka 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:06:38
14 Pavel JanúšekPavel Janúšek 99 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 00:06:39
15 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:06:40
16 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:06:41
17 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:06:41
18 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 00:06:42
19 Kryštof KrsKryštof Krs 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 00:06:44
20 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:06:46
21 Michal Boudník Michal Boudník 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00:06:47
22 Michal Zamazal Michal Zamazal 99 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 00:06:49
23 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:06:49
24 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:06:49
25 Samuel JiroušSamuel Jirouš 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:06:51
26 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 AK ŽatecAK Žatec 00:06:51
27 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:06:51
28 Jan Kváš Jan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:06:53
29 Matěj StoklasaMatěj Stoklasa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:06:53
30 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:06:54
31 Michal MrkvaMichal Mrkva 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 00:06:58
32 Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:06:58
33 Martin OndrákMartin Ondrák 99 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice 00:06:58
34 Jan ŠvecJan Švec 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 00:07:01
35 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:07:02
36 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:07:03
37 Pavel JanůPavel Janů 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:07:03
38 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:07:08
39 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 00:07:11
40 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:07:15
41 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 00:07:21
42 Tomáš MajerTomáš Majer 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 00:07:28
43 Jan BenešJan Beneš 00 AC DomažliceAC Domažlice 00:07:28
44 Daniel HalamkaDaniel Halamka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:07:31
45 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:07:34
46 Michal HabadaMichal Habada 99 AK MostAK Most 00:07:40
47 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:07:41
48 Jiří VáchalJiří Váchal 99 AC DomažliceAC Domažlice 00:07:47
49 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:07:47
50 Tomáš JirsaTomáš Jirsa 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:07:56
51 Lukáš AdamecLukáš Adamec 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:08:08
52 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:08:12
53 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 00:08:12
Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Ondřej DojscanOndřej Dojscan 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Patrik FadrhoncPatrik Fadrhonc 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Daniel KarlíkDaniel Karlík 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Štěpán MertaŠtěpán Merta 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Luboš RampasLuboš Rampas 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 00 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Jan Vosejpka Jan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 61 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyášová Pavla SchornáMatyášová Pavla Schorná 80 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 00:21:41
2 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 00:21:41
3 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 00:21:44
4 Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:21:57
5 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00:22:08
6 Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 00:22:31
7 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00:22:33
8 Petra KubešováPetra Kubešová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00:22:34
9 Eva SkalníkováEva Skalníková 85 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:22:39
10 Pavla HavlováPavla Havlová 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:22:42
11 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETJ SOKOL SG PLZEŇ-PE 00:22:51
12 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 00:22:53
13 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 00:23:03
14 Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:23:13
15 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:23:17
16 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:23:20
17 Dana BrožkováDana Brožková 81 AC TJ JičínAC TJ Jičín 00:23:38
18 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:23:47
19 - Omová Michaela Gomzyk- Omová Michaela Gomzyk 81 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 00:23:48
20 Iveta DuchováIveta Duchová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:23:54
21 Tereza ŠediváTereza Šedivá 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:23:58
22 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:24:17
23 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 00:24:24
24 Irena PospíšilováIrena Pospíšilová 83 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:24:30
25 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 00:24:36
26 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:24:39
27 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00:24:46
28 Petra IvanováPetra Ivanová 83 AK OlomoucAK Olomouc 00:25:01
29 Jana KnapováJana Knapová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:25:05
30 Radka BrožkováRadka Brožková 84 AC TJ JičínAC TJ Jičín 00:25:20
31 Petra DvořákováPetra Dvořáková 81 AC ČáslavAC Čáslav 00:25:30
32 Markéta Poloprutská Markéta Poloprutská 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:25:33
33 Dis. Lenka Dušková,Dis. Lenka Dušková, 80 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 00:25:38
34 Tereza DubskáTereza Dubská 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 00:25:58
35 Adéla IndrákováAdéla Indráková 91 AK ŠternberkAK Šternberk 00:26:04
36 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 89 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 00:27:07
37 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:27:18
38 Radka SklenářováRadka Sklenářová 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 00:28:32
39 Karolína TepláKarolína Teplá 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:29:42
Valerie EningerováValerie Eningerová 89 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNF
Denisa KosováDenisa Kosová 91 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNF
Anita ŠturmováAnita Šturmová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Tereza ZuzánkováTereza Zuzánková 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Celkem 46 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 00:13:23
2 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:13:44
3 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:13:59
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 00:14:05
5 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 AK OLYMP BRNOAK OLYMP BRNO 00:14:25
6 Kateřina ChromáKateřina Chromá 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 00:14:35
7 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 00:14:44
8 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 00:14:46
9 Nikola KochováNikola Kochová 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 00:14:54
10 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 00:14:59
11 Johanka ŠimkováJohanka Šimková 93 AK ŠternberkAK Šternberk 00:15:11
12 Pavla HorováPavla Horová 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:15:19
13 Vendula HořčičkováVendula Hořčičková 93 AK ŠternberkAK Šternberk 00:15:28
14 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:16:09
15 Barbora HruškováBarbora Hrušková 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 00:16:39
Tereza KošíkováTereza Košíková 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNF
Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Petra PavlovcováPetra Pavlovcová 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 19 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 UNIVERZITNÍ SPORTOVNÍ KLUB PRAHAUNIVERZITNÍ SPORTOVNÍ KLUB ... 00:10:10
2 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:10:32
3 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 00:10:44
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 00:10:56
5 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 00:11:07
6 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:11:09
7 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:11:17
8 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:11:19
9 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:11:22
10 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:11:24
11 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:11:29
12 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 00:11:33
13 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 00:11:35
14 Marie HroudováMarie Hroudová 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:11:36
15 Nikola NekvindováNikola Nekvindová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 00:11:40
16 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 00:11:47
17 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 00:11:51
18 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 00:11:55
19 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:11:55
20 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 95 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:11:59
21 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 00:12:02
22 Petra BrandováPetra Brandová 96 AC PardubiceAC Pardubice 00:12:06
23 Barbora VidimováBarbora Vidimová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:12:20
24 Martina PapežováMartina Papežová 95 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:12:27
25 Viktoriya* ChukhnoViktoriya* Chukhno 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETJ SOKOL SG PLZEŇ-PE 00:12:30
26 Anna KloudováAnna Kloudová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:12:34
27 Simona CouralováSimona Couralová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:12:36
28 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 AC DomažliceAC Domažlice 00:12:40
29 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 00:12:44
30 Hana HomolkováHana Homolková 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:12:48
31 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:12:51
32 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:12:52
33 Daniela ČernáDaniela Černá 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 00:13:37
34 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:13:50
35 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 00:14:07
36 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 AK SokolovAK Sokolov 00:14:21
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV DNF
Dominika AdámkováDominika Adámková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Celkem 43 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 00:05:56
2 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 00:06:01
3 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:06:01
4 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice 00:06:05
5 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:06:21
6 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:06:28
7 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:06:32
8 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 00:06:35
9 Tereza GrowkováTereza Growková 98 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:06:37
10 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:06:39
11 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:06:39
11 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 00:06:40
13 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 00:06:44
14 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:06:51
15 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:06:56
16 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:06:56
17 Natálie JunováNatálie Junová 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:06:58
18 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 00:07:00
19 Markéta PrůšováMarkéta Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:07:10
20 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:07:11
21 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:07:13
22 Michaela PilzováMichaela Pilzová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:07:16
23 Denisa FořtováDenisa Fořtová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:07:18
24 Ester WojasováEster Wojasová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:07:20
25 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 00:07:22
26 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:07:23
27 Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 00:07:23
28 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:07:25
29 Monika BerkováMonika Berková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:07:25
30 Martina Bašusová Martina Bašusová 98 AK HodonínAK Hodonín 00:07:25
31 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 00:07:26
32 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:07:33
33 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:07:35
34 Radka MolinováRadka Molinová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:07:38
35 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:07:47
36 Nela RybáčkováNela Rybáčková 98 AK MostAK Most 00:08:06
37 Adéla PokornáAdéla Pokorná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:08:20
38 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 00:08:44
39 Lenka HabadováLenka Habadová 97 AK MostAK Most 00:09:16
Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Michaela KrausováMichaela Krausová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Iveta MocharováIveta Mocharová 98 Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice DNF
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNF
Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC Syner TurnovAC Syner Turnov DNP
Kateřina ČernáKateřina Černá 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Aneta FaltováAneta Faltová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Helena GetachewováHelena Getachewová 98 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNP
Sára HeroldováSára Heroldová 98 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Lea ChvalovskáLea Chvalovská 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Kristýna NagyováKristýna Nagyová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Josefína OračkováJosefína Oračková 98 AK SokolovAK Sokolov DNP
Zuzana PoláškováZuzana Polášková 97 TJ UničovTJ Uničov DNP
Barbora PotužákováBarbora Potužáková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Veronika ProkelováVeronika Prokelová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Kateřina PrůšováKateřina Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 58 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 00:04:12
2 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:04:14
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:04:16
4 Anna VýletováAnna Výletová 99 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 00:04:20
5 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 00:04:23
6 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 00:04:23
7 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 00:04:25
8 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 00:04:25
9 Radka BužkováRadka Bužková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:04:29
10 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 00:04:31
11 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 Accc HoražďoviceAccc Horažďovice 00:04:32
12 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:04:33
13 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 00:04:34
14 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:04:34
15 Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 00:04:35
16 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:04:36
17 Petra Pavlásková Petra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:04:38
18 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 00:04:38
19 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:04:40
20 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 00:04:42
21 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:04:42
22 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 00:04:42
23 Kristýna SchőnpflugováKristýna Schőnpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:04:44
24 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:04:45
25 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 00:04:45
26 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:04:45
27 Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 00:04:45
28 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:04:46
29 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:04:47
30 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:04:47
31 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 00:04:47
32 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:04:48
33 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 00:04:48
34 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 00:04:48
35 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:04:50
36 Andrea LokvencováAndrea Lokvencová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:04:51
37 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 00:04:51
38 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:04:52
39 Nikol SuchánkováNikol Suchánková 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:04:53
40 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:04:54
41 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:04:55
42 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 00:04:55
43 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:04:55
44 Tereza KonejlováTereza Konejlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:04:56
45 Štěpánka Urbánková Štěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 00:04:58
46 Eliška HavlováEliška Havlová 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 00:05:02
47 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 00:05:02
48 Monika FellerováMonika Fellerová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:05:04
48 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 00:05:03
50 Tereza ŠtefanováTereza Štefanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:05:09
51 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:05:09
52 Tereza SáskováTereza Sásková 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:05:10
53 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:05:13
54 Veronika KosováVeronika Kosová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 00:05:14
55 Lucie TruhlářováLucie Truhlářová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 00:05:14
56 Sandra FadrhoncováSandra Fadrhoncová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 00:05:22
57 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 00:05:32
58 Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská 00 TJ UničovTJ Uničov 00:05:36
Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Vendula GottwaldováVendula Gottwaldová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Monika ChocholováMonika Chocholová 00 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Karolína Jelínková Karolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Barbora LejskováBarbora Lejsková 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Tereza ŘezníčkováTereza Řezníčková 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 64 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 00:30:11
2 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 00:30:40
3 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 00:30:50
4 Jan ProcházkaJan Procházka 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:31:00
5 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:31:10
6 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:31:33
7 Tomáš DlabajaTomáš Dlabaja 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:31:49
8 Jan ŠedivýJan Šedivý 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 00:31:53
9 Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž 00:32:07
10 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:32:14
11 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 00:32:27
12 Michal HoráčekMichal Horáček 75 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 00:32:37
13 Michal KunstMichal Kunst 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:32:49
14 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 00:33:05
15 Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:33:15
16 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:33:22
17 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 00:33:29
18 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:33:32
19 Martin PoklopMartin Poklop 88 AK ŠternberkAK Šternberk 00:33:33
20 Jan PetrželaJan Petržela 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 00:33:53
21 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 00:34:05
22 Tomáš VeberTomáš Veber 74 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:34:11
23 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:34:14
24 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00:34:19
25 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 00:34:28
26 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:34:47
27 Adam SchilbergerAdam Schilberger 92 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 00:34:52
28 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:35:29
29 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:36:14
30 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:36:17
31 Radek ValíčekRadek Valíček 74 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 00:37:14
32 Stanislav MokrýStanislav Mokrý 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:38:36
33 Josef SmetanaJosef Smetana 69 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 00:38:51
34 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 00:39:14
35 Stanislav JančářStanislav Jančář 67 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:39:47
36 Miroslav ŽabenskýMiroslav Žabenský 78 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 00:42:52
Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Jan BambasJan Bambas 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Petr HostašPetr Hostaš 90 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Pavel KubátPavel Kubát 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Eduard ŠmehlíkEduard Šmehlík 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 43 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 24.3.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:10:51
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:10:51
3 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:11:06
4 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:11:13
5 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:11:16
6 Juraj* VitkoJuraj* Vitko 86 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:11:21
7 Tomáš HaromTomáš Harom 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:11:26
8 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:11:28
9 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:11:29
10 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 00:11:37
11 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:11:37
12 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:11:38
13 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:11:38
14 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:11:40
15 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 00:11:42
16 Ondřej MarekOndřej Marek 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:11:44
17 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 00:11:46
18 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:11:49
19 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:11:49
20 Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:11:49
21 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 00:11:53
22 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 00:11:55
23 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 00:11:59
24 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 00:12:01
25 Vojtěch KamenskýVojtěch Kamenský 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 00:12:03
26 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 00:12:04
27 Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:12:06
28 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 00:12:07
29 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 00:12:08
30 Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:12:10
31 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 00:12:10
32 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 00:12:11
33 František SchovalFrantišek Schoval 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 00:12:13
34 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 00:12:13
35 Ladislav SukLadislav Suk 83 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:12:14
36 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:12:14
37 Martin Staněk Martin Staněk 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 00:12:17
38 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 00:12:19
39 Jiří KoubekJiří Koubek 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 00:12:21
40 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 00:12:21
41 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:12:26
42 Tomáš LandovskýTomáš Landovský 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:12:28
43 Jan MurínJan Murín 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:12:29
44 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 00:12:31
45 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 00:12:31
46 Jan TománekJan Tománek 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 00:12:33
47 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:12:33
48 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 00:12:34
49 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 00:12:34
50 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 00:12:35
51 Jakub HlasJakub Hlas 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 00:12:44
52 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 00:12:44
53 Lukáš PlachýLukáš Plachý 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:12:50
54 Matěj* ČaščevojMatěj* Čaščevoj 93 TJ LOKOMOTIVA BEROUNTJ LOKOMOTIVA BEROUN 00:12:53
55 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 00:13:02
56 Tomáš NejedlýTomáš Nejedlý 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:13:07
57 Václav MrázVáclav Mráz 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 00:13:11
58 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 00:13:25
59 Martin NováčekMartin Nováček 92 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 00:13:30
60 Michal OstruszkaMichal Ostruszka 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 00:13:31
61 Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 00:13:43
62 Roman MedekRoman Medek 65 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:13:57
63 Michal HenekMichal Henek 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 00:14:02
64 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 00:14:12
65 Pavel OndrušekPavel Ondrušek 89 TJ Zetor Brno - ŽideniceTJ Zetor Brno - Židenice 00:15:35
Miroslav KaplanMiroslav Kaplan 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Lubomír JadrnýLubomír Jadrný 73 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí DNP
Michal KarlíkMichal Karlík 64 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina DNP
Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Petr LohrPetr Lohr 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Roman OndrušekRoman Ondrušek 67 TJ Zetor Brno - ŽideniceTJ Zetor Brno - Židenice DNP
Vladimír OndrušekVladimír Ondrušek 92 TJ Zetor Brno - ŽideniceTJ Zetor Brno - Židenice DNP
Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 77 závodníků