výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oblastní mistrovství krajů Karlovarského a Plzeňského mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek - open

Praha-Strahov (4. 2. 2012)

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FaistJiří Faist 900517 AC DomažliceAC Domažlice 07.19
2 Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
3 Lukáš ZichLukáš Zich 920924 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.64
4 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.35
Martin KissMartin Kiss 901227 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.32
2 Ondřej GerlickýOndřej Gerlický 930811 AC DomažliceAC Domažlice 07.43
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.52
4 Jan BergJan Berg 941011 AK SokolovAK Sokolov 07.55
5 Tomáš BrůhaTomáš Brůha 940623 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.78
6 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
2 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.63
3 Jaroslav KroftaJaroslav Krofta 941228 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.71
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 931025 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.00
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DQ
Poznámky:
Vojtěch DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Milan KlosMilan Klos 930701 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.23
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.23
MS Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 07.87
Celkem 5 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.37
2 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.41
3 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.44
4 Jan BergJan Berg 941011 AK SokolovAK Sokolov 07.49
5 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.64
6 Jaroslav KroftaJaroslav Krofta 941228 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.27
2 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.78
4 Martin KloudMartin Kloud 950808 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.89
5 Jan ŠiplaJan Šipla 961010 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.94
6 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.25
2 David FreieslebenDavid Freiesleben 960216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81
3 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.83
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.97
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 08.30
Dominik GregorDominik Gregor 980523 SKP Union ChebSKP Union Cheb DQ
Poznámky:
Gregor DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
2 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.72
3 David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.80
4 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
5 Leo VuillienLeo Vuillien 950606 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.06
6 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.39
2 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 07.73
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 950923 AC DomažliceAC Domažlice 07.87
4 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.91
5 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 08.03
6 Tomáš Neužil Tomáš Neužil 960414 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TomaierDavid Tomaier 950825 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.86
2 Jan VlčekJan Vlček 970611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.13
3 Václav DedekVáclav Dedek 961120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.28
Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 970607 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.70
MS Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DQ
MS Dominik CaniniDominik Canini 950303 AK MostAK Most 07.42
MS Tomáš LedlTomáš Ledl 951019 AK MostAK Most 08.04
Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Tomáš ZuskaTomáš Zuska 960804 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Burlák DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.26
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.29
3 Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.43
4 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 07.71
5 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.75
Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.16
2 Iveta KubováIveta Kubová 835615 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
3 Tereza PomahačováTereza Pomahačová 925109 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.76
4 Iva DvořákováIva Dvořáková 925913 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.07
Sabina GerlickáSabina Gerlická 905720 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.91
2 Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.20
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 825112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.69
4 Karolína HavlicováKarolína Havlicová 925806 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 835915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.94
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 945512 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.19
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.41
MS Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.48
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.90
2 Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.29
3 Iveta KubováIveta Kubová 835615 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.30
4 Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
5 Tereza PomahačováTereza Pomahačová 925109 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.80
6 Jana ŠmídováJana Šmídová 825112 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.86
Celkem 6 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ČernáAdéla Černá 935523 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.22
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.61
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 945913 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.73
4 Lucie VotavováLucie Votavová 935524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
5 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 08.94
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 966113 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.37
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.72
3 Ina VycpálkováIna Vycpálková 965111 TJ SušiceTJ Sušice 08.99
4 Lucie StaňkováLucie Staňková 975522 AC DomažliceAC Domažlice 09.00
5 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 985704 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.03
Denisa MüllerováDenisa Müllerová 956201 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 08.77
2 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 975505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.86
3 Bára KováříkováBára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.15
4 Kateřina HaasováKateřina Haasová 966112 AC DomažliceAC Domažlice 09.18
MS Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Michaela ČutkováMichaela Čutková 955410 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.33
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.44
3 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.64
4 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.78
5 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 AC DomažliceAC Domažlice 09.20
6 Nikola LehockáNikola Lehocká 986204 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.39
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SloupováBarbora Sloupová 955413 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
2 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.63
3 Anna KarešováAnna Karešová 975411 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.77
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.81
5 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 08.82
6 Karolína DrápelováKarolína Drápelová 965312 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.78
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.82
4 Eva BerkováEva Berková 955515 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.01
Renata ŠmídováRenata Šmídová 985329 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 965107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 965820 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.86
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.47
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.57
4 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.81
5 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 955109 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
6 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 985612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.07
2 Veronika KoppováVeronika Koppová 955414 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.69
3 Barbora FišrováBarbora Fišrová 965324 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
4 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
5 Lucie PauliLucie Pauli 976004 AC DomažliceAC Domažlice 09.08
Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.03
2 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 976230 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.41
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 08.44
4 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 955501 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.25
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 965820 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.81
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.03
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.10
4 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.29
5 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 976230 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.44
6 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 966113 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.46
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 23.36
2 Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 24.15
3 Martin WeberMartin Weber 871015 AC DomažliceAC Domažlice 25.14
MS Roman ŠafářRoman Šafář 940413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.14
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.98
2 Jakub SeidlJakub Seidl 920225 AK SokolovAK Sokolov 25.84
3 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra 851128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.09
Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.39
2 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.77
3 Jan BergJan Berg 941011 AK SokolovAK Sokolov 23.81
MS Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.10
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 930327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.39
2 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.73
3 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 23.87
4 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.03
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.58
2 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.52
3 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.29
4 Jaroslav KroftaJaroslav Krofta 941228 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.44
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matěj PalivecMatěj Palivec 941123 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 22.84
MS Milan KlosMilan Klos 930701 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.28
MS Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.67
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 23.72
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.73
3 Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.88
4 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26.15
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.15
2 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.98
3 Jan VlčekJan Vlček 970611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.23
Martin KloudMartin Kloud 950808 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 24.80
2 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.37
Jan SutnarJan Sutnar 951214 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.12
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.70
3 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 27.08
MS Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.60
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.90
MS Žaneta LangrováŽaneta Langrová 915328 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 26.48
MS Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 846130 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.94
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika KoppováMonika Koppová 925918 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.23
2 Jana RudolfováJana Rudolfová 905508 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.55
3 Barbora HessováBarbora Hessová 916008 AC DomažliceAC Domažlice 28.46
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.04
2 Adéla ČernáAdéla Černá 935523 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.90
3 Lucie VotavováLucie Votavová 935524 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.59
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KadlecováTereza Kadlecová 935126 AC DomažliceAC Domažlice 29.82
MS Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.77
MS Michala BudínováMichala Budínová 926213 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.76
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 965820 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.34
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.61
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.86
4 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 30.80
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 26.99
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.23
3 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 985612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 34.58
Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová 976230 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.94
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 955422 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.47
3 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 985330 AK SokolovAK Sokolov 29.18
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 966113 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.75
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28.64
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.29
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 28.25
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.18
3 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.35
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 30.09
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 29.02
2 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 29.18
3 Markéta MaláMarkéta Malá 955312 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.20
Renata ŠmídováRenata Šmídová 985329 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková 955807 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 30.81
2 Nikola LehockáNikola Lehocká 986204 SKP Union ChebSKP Union Cheb 31.44
Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.01
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.67
3 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union ChebSKP Union Cheb 30.27
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.36
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 ASK DěčínASK Děčín 50.44
MS Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.32
MS Jiří KordíkJiří Kordík 910112 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 54.09
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VrbaMatěj Vrba 930327 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.58
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 50.97
3 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.19
4 Ondřej MiszárOndřej Miszár 931025 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 55.99
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 57.01
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.89
3 Leo VuillienLeo Vuillien 950606 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 62.26
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 60.41
2 Luboš TůmaLuboš Tůma 961220 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 62.29
MS Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.44
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena KrajčíkováHelena Krajčíková 945822 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.44
MS Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.70
MS Iva BadalcováIva Badalcová 956211 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 64.79
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta HahnováMarkéta Hahnová 926101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.99
2 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 67.38
MS Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 65.14
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BorsikováVeronika Borsiková 956231 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 61.56
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 63.49
3 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.03
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 63.91
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 956201 AC DomažliceAC Domažlice 66.54
3 Ivana SartoriusováIvana Sartoriusová 955501 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.95
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára HeroldováSára Heroldová 985331 AC DomažliceAC Domažlice 69.03
2 Hana ZoulováHana Zoulová 955206 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 69.53
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 70.88
4 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 73.13
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 920123 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:10.03
Celkem 1 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:00.19
2 Jiří GregorJiří Gregor 940311 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:00.99
3 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.92
4 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:09.57
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ČivišJan Čiviš 950101 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:01.00
2 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.62
3 Martin HesMartin Hes 970410 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.65
4 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 2:05.71
5 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:13.25
6 Jakub HorákJakub Horák 950315 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:21.46
MS Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.87
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martina BrejchováMartina Brejchová 865608 TJ SušiceTJ Sušice 2:23.59
MS Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:20.24
Celkem 2 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:23.05
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:26.86
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:30.11
4 Bára KováříkováBára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:38.47
5 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:38.55
6 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39.05
7 Kristina KováčováKristina Kováčová 965909 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:42.54
8 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 955901 AK SokolovAK Sokolov 2:45.80
9 Michaela KantnerováMichaela Kantnerová 965912 AC DomažliceAC Domažlice 2:50.13
10 Darja ZemanováDarja Zemanová 956113 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:52.86
11 Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková 985704 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:57.49
MS Veronika AdamcováVeronika Adamcová 936019 Atletika JihlavaAtletika Jihlava NP
MS Viktoria ChukmnoViktoria Chukmno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:41.07
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:43.43
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice 09:11.93
3 Šimon BurešŠimon Bureš 920728 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:56.41
MS Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel OličPavel Olič 941025 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:09.65
MS Radek BechyňskýRadek Bechyňský 940907 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vít BílýVít Bílý 950926 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:17.45
2 Jan BielikJan Bielik 950611 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:35.49
3 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 09:43.93
4 Lukáš MartínekLukáš Martínek 961031 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10:55.05
MS Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:03.28
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 970916 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:34.55
2 Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:28.34
MS Michal MyškaMichal Myška 981120 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:30.07
Celkem 3 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika PreibischováMonika Preibischová 855804 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09:54.84
2 Soňa MüllerováSoňa Müllerová 895126 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 11:43.92
MS Klára PříhodováKlára Příhodová 885310 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11:42.43
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 845624 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ DNP
Celkem 4 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:13.77
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ SušiceTJ Sušice 11:14.85
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 955126 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:02.54
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 956201 AC DomažliceAC Domažlice 12:30.53
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HoudekMartin Houdek 821029 AC DomažliceAC Domažlice 08.56
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 08.96
MS Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 940504 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.40
MS Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 10.26
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel HruškaDaniel Hruška 960706 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.91
2 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 950923 AC DomažliceAC Domažlice 09.48
3 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.74
Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Dominik CaniniDominik Canini 950303 AK MostAK Most 08.63
MS Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.99
MS Tomáš LedlTomáš Ledl 951019 AK MostAK Most 10.11
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.51
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.86
2 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová 946109 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 10.38
3 Magdalena NovákováMagdalena Nováková 935927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.55
MS Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.93
2 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.15
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.38
4 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 985330 AK SokolovAK Sokolov 09.85
MS Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.87
Veronika FialováVeronika Fialová 965424 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DQ
Poznámky:
Fialová DQ - pravidlo 162.7
Celkem 6 závodníků

4 x 200 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmajdr, Houdek, Weber, Faist Šmajdr, Houdek, Weber, Faist AC DomažliceAC Domažlice 1:34.41
2 Hruška, Misak, Zich, Stehno Hruška, Misak, Zich, Stehno ŠAK ChodovŠAK Chodov 1:38.16
3 Kříž, Ptáček, Miszár, Vuillien Kříž, Ptáček, Miszár, Vuillien AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 1:39.58
4 Jilhavý, Sekyra, Jirotka, Bendl Jilhavý, Sekyra, Jirotka, Bendl Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:39.86
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fau, Bulín, Merxbauer, Myťha Fau, Bulín, Merxbauer, Myťha TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:38.02
2 Krofta, Vlček, Kašák, Horák Krofta, Vlček, Kašák, Horák AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:46.11
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novák, Uhlíř, Čiviš, Šolc Novák, Uhlíř, Čiviš, Šolc TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:37.54
2 Ledvina, Tauer, Brožík, Pivoňka Ledvina, Tauer, Brožík, Pivoňka AC DomažliceAC Domažlice 1:37.75
Celkem 2 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrikovičová, Desenská, Vejražková, Janušková Petrikovičová, Desenská, Vejražková, Janušková SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:51.96
2 Fialová, Holubová, Rozsypalová, Koppová, Fialová, Holubová, Rozsypalová, Koppová, Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:54.30
3 Sloupová, Meczlová, Berková, Raitmajerová Sloupová, Meczlová, Berková, Raitmajerová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:55.64
4 Hessová, Kadlecová, Bozděchová, Pauli Ž. Hessová, Kadlecová, Bozděchová, Pauli Ž. AC DomažliceAC Domažlice 1:58.51
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karešová, Štěrbová, Kreitlová, Frömmelová Karešová, Štěrbová, Kreitlová, Frömmelová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:57.10
2 Kováčová, Andresová, Pribičinová, Prokopová Kováčová, Andresová, Pribičinová, Prokopová TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 1:58.50
3 Rubášová, Fišrová, Řezníčková, Müllerová D. Rubášová, Fišrová, Řezníčková, Müllerová D. AC DomažliceAC Domažlice 1:59.14
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.881.911.941.972.00 Body
1 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
910316 1.84 -XOXOOOOXXX
3 Martin BendlMartin Bendl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880905 1.84 -OOOOXOXXX
3 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880920 1.76 OOOOXXX
4 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
920225 1.66 OO-
6 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 1.66 OXXOXXX
MS Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
770904 1.97
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.881.911.941.972.00 Body
1 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.66 OOXXX
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 1.91
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.881.911.941.972.00 Body
1 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
951028 1.80 -OOXOOXXX
2 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 1.76 OOXOOXXX
3= Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
951108 1.61 OXXX
4= Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 1.61 OXXX
6 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 1.61 XOXXX
MS Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 1.80
Tomáš Neužil Tomáš Neužil
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960414 NF
Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950622 NF
Lukáš Hájek Lukáš Hájek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950528 NP
Petr SokolPetr Sokol
AC DomažliceAC Domažlice
961204 NP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.701.73 Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
905911 1.70 ----OOOXXOXXX
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.701.73 Body
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.63 -OOOOXXOXXX
2 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955710 1.59 --XOOXOXX-
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 1.55 -OXOXOXXX
MS Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
936019 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
860819 4.10 ------OXO-OXXX
2 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 4.10 -----XO-O-XOXXX
3 Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910704 3.40 ---XOXXX
MS Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
940414 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.70 Body
MS Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 3.60
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402.602.80 Body
1 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950622 2.60 OOXXX
2 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 2.40 XOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.62 Body
1 Iva BrandováIva Brandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
835928 3.50 ---------OO-OXXX
2 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
925109 3.20 -------O-OXXX
MS Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925215 NP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.802.903.00 Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945913 2.80 ----XOXXO-XXX
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.802.903.003.103.203.303.403.503.62 Body
1 Jana ReissováJana Reissová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965101 3.10 ----OO-OOXXX
2 Eva BerkováEva Berková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955515 2.20 -OOXXX
3 Barbora SloupováBarbora Sloupová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955413 1.80 XOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 6.60 5.61X6.346.346.59X6.60
2 Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880920 6.06 5.76X5.855.855.865.936.06
3 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
920225 5.54 5.54X-5.54---
MS Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
920217 6.64
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
780312 6.28
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BergJan Berg
AK SokolovAK Sokolov
941011 6.48 X6.326.486.486.366.446.48
2 Michal BulínMichal Bulín
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
930125 6.09 6.095.875.986.095.725.78X
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950808 5.85 5.835.855.825.85-5.69-
2 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
951108 5.75 5.685.655.555.685.75X5.42
3 David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950825 5.68 XX5.685.68XX-
4 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980523 5.56 5.335.275.255.33X5.565.54
5 David RichterDavid Richter
SKP Union ChebSKP Union Cheb
981120 5.25 5.074.974.895.075.115.115.25
6 Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC DomažliceAC Domažlice
960920 5.12 4.864.895.005.005.075.125.05
7 David FreieslebenDavid Freiesleben
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960216 5.03 XX5.035.03
8 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 4.92 4.574.794.924.92
9 Tomáš Neužil Tomáš Neužil
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960414 4.58 4.58X-4.58
MS Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 6.12
MS Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
950303 5.95
MS Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
951019 5.79
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva BrandováIva Brandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
835928 5.38 5.015.25-5.25-5.165.38
2 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 5.29 5.205.21X5.21X5.015.29
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 5.39
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935707 5.26 5.085.265.085.263.91XX
2 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
946109 4.83 4.584.754.734.75X4.833.73
3 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
935126 4.76 4.374.30X4.37X4.554.76
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 5.07 X4.755.075.07X3.76X
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 5.05 5.03X5.055.05---
3 Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
975802 4.90 4.904.894.714.90XX4.80
4 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975411 4.82 X4.60X4.60X3.984.82
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
986227 4.76 4.704.76X4.76XX4.73
6 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
975626 4.59 X4.454.594.594.404.544.27
7 Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
955414 4.58 4.58XX4.584.30XX
8 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
955315 4.54 4.544.514.144.544.064.24-
9 Nikola RubášováNikola Rubášová
AC DomažliceAC Domažlice
985620 4.41 4.374.41-4.41
11 Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
965324 4.41 4.41XX4.41
11 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková
AC DomažliceAC Domažlice
955109 4.40 X4.164.404.40
12 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
966113 4.39 4.39XX4.39
13 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK SokolovAK Sokolov
955901 4.38 4.384.294.284.38
14 Lucie PauliLucie Pauli
AC DomažliceAC Domažlice
976004 4.35 4.204.344.354.35
15 Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ SušiceTJ Sušice
965111 4.30 4.304.304.184.30
16 Josefína OračkováJosefína Oračková
AK SokolovAK Sokolov
985430 4.29 4.293.64X4.29
17 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
985330 4.23 4.014.234.134.23
18 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975505 4.11 XX4.114.11
19 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 3.81 3.743.813.503.81
MS Iva BadalcováIva Badalcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
956211 4.48
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965107 NP 0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 14.21 13.69X13.6613.69XX14.21
2 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SK BAS BabylonSK BAS Babylon
710926 12.86 X12.35X12.3512.4412.86X
3 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 12.70 11.8612.2612.1912.2612.1412.4812.70
4 Martin BendlMartin Bendl
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
880905 11.06 11.06--11.06---
MS Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
770904 13.89
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BulínMichal Bulín
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
930125 12.66 11.8711.8012.6612.6612.2012.3312.60
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 NF XX-0---
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 11.19 10.9310.8510.9510.9511.1011.1911.05
2 Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
925109 10.27 X09.7709.8609.8610.27XX
3 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925819 09.92 X09.92X09.92X09.77X
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠtvánováAnna Štvánová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
935707 11.08 10.5409.7110.7510.7510.7410.8411.08
2 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
946109 10.42 10.4210.2410.3510.42-10.35-
MS Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
945625 NP
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 10.27 X10.12X10.12X10.27X
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 10.10 10.0209.9909.2810.02X10.1009.88
MS Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
955410 10.21
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 13.04 11.5812.3012.3212.3211.8713.0412.15
2 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 11.50 11.4710.2811.2511.4710.8911.5011.45
3 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985327 11.41 11.4110.4310.4911.4110.4410.8811.31
4 Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
965424 11.36 X10.5410.3810.54X10.5211.36
5 Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
965917 10.17 09.8909.0509.4609.8909.5209.6310.17
6 Šárka HolubováŠárka Holubová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
955525 09.97 08.5209.2809.7909.7909.0209.9708.97
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 09.80 09.4409.8009.3809.8009.0209.2309.80
8 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 09.53 08.5509.5307.9109.5309.1108.9908.93
9 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 08.93 08.9308.0306.7908.93---
10 Lenka JanoutováLenka Janoutová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955320 08.92 08.9208.5408.8408.92---
11 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985408 08.64 08.4907.8708.6408.64---
12 Jana KaprhálováJana Kaprhálová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
975907 08.42 08.4208.3008.0008.42---
13 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
966112 08.40 08.4008.2208.2408.40---
14 Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
966123 08.31 X08.2708.3108.31---
15 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 08.23 08.23X-08.23---
16 Hana ZoulováHana Zoulová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955206 06.46 06.46X06.1206.46---
MS Nikola Macháčková Nikola Macháčková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975701 10.06
Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
985409 NP
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iva DvořákováIva Dvořáková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925913 08.36 X08.1608.3408.3408.3608.2307.80
MS Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
935822 10.45
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdalena NovákováMagdalena Nováková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
935927 09.00 08.3708.7808.2808.7809.00XX
2 Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC DomažliceAC Domažlice
935126 08.50 08.3208.5007.8808.5007.9307.7807.58
3 Lucie MihálováLucie Mihálová
AC DomažliceAC Domažlice
945228 07.38 05.5207.38X07.38X06.18X
MS Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
946105 09.23
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef KorálJosef Korál
TJ SušiceTJ Sušice
951108 14.91 13.3614.91X14.9114.67XX
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 13.85 13.3913.8513.3913.8512.7212.98X
3 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960706 12.23 11.6712.23X12.2311.62XX
4 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 11.67 11.0111.49X11.4911.55X11.67
5 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
961001 11.37 11.0811.37-11.37---
6 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950622 11.13 10.6110.5011.1311.13XXX
7 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
961120 10.47 08.9810.18X10.18X10.0110.47
8 Jan ŠiplaJan Šipla
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
961010 10.16 10.1609.8609.4410.1609.58X08.97
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 10.04 10.0409.3609.6610.04
10 Ondřej BrožíkOndřej Brožík
AC DomažliceAC Domažlice
950923 08.58 08.5808.33-08.58
11 Jan SutnarJan Sutnar
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
951214 08.56 08.5608.0507.8708.56
MS Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
960119 11.75
David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950825 DNP 0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 16.55 16.5515.5616.2216.5515.2916.18X
2 Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
930929 13.75 X13.75X13.75X12.69X
MS Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
941231 13.18
MS Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
940607 NP
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš ZichLukáš Zich
ŠAK ChodovŠAK Chodov
920924 13.40 XX13.1213.1213.4012.3612.66
2 Pavel KudějPavel Kuděj
SK BAS BabylonSK BAS Babylon
781029 12.75 12.3012.2712.7512.7512.35X12.64
3 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
910111 12.33 12.3212.05X12.3211.3111.4412.33
4 Radim HanzlíkRadim Hanzlík
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
800214 12.24 12.17X11.6712.1711.9812.2411.78
5 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
790929 10.68 10.64XX10.6409.7710.6809.83
6 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 10.68 10.1309.9910.6310.6310.6810.0809.64
7 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
851128 10.40 10.4009.5609.8510.4009.64X07.96
8 Vojtěch KyselýVojtěch Kyselý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
921108 09.68 08.9409.21X09.2109.3708.6609.68
Martin KissMartin Kiss
AK SokolovAK Sokolov
901227 NP 0
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
820225 NP 0
Celkem 10 závodníků