výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Stromovka (4. - 5. 2. 2012)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.96
2 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.10
3 Roman ŠebrleRoman Šebrle 741126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.29
4 Radim KůtaRadim Kůta 900702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.38
5 Martin MacháčekMartin Macháček 901215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.39
6 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 901122 USK PrahaUSK Praha 07.62
7 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.76
Marek ŠtampachMarek Štampach 851109 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.91
2 Michal VacekMichal Vacek 870310 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.11
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.15
4 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.43
5 Karel BernášekKarel Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.48
6 Jan HlaváčekJan Hlaváček 910131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.63
7 Petr ZaspalPetr Zaspal 890416 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.94
Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.92
2 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.22
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 07.25
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.42
5 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.59
6 Jan MeissnerJan Meissner 890622 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.66
7 Stanislav VyšínStanislav Vyšín 891016 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.90
Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.95
2 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.15
3 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.20
4 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.54
5 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík 911124 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.87
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 350816 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.63
Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek 910503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.09
2 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 AC PardubiceAC Pardubice 07.20
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.25
4 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.38
5 Jan KuptíkJan Kuptík 890916 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.53
6 František StaněkFrantišek Staněk 870411 USK PrahaUSK Praha 07.56
Jakub KamešJakub Kameš 920630 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 861022 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.79
2 Pavel MaslákPavel Maslák 910221 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 06.88
3 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.93
4 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.07
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 910503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.09
6 Michal VacekMichal Vacek 870310 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.19
Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.13
2 Jan OndráčekJan Ondráček 880110 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.15
3 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.20
4 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.22
5 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 07.27
6 Radim KůtaRadim Kůta 900702 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.34
7 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 AC PardubiceAC Pardubice 07.36
Roman ŠebrleRoman Šebrle 741126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.18
2 David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.45
3 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.49
4 Martin JanešMartin Janeš 940908 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
Adam ZachAdam Zach 930328 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Ivo KrsekIvo Krsek 930927 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.17
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
3 Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 07.56
4 Jakub ČernýJakub Černý 930219 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
5 Lukáš DominLukáš Domin 941210 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 07.79
Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 930803 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.38
2 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.68
4 Jan VošickýJan Vošický 931117 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 07.69
5 Han Hwan SeungHan Hwan Seung 940527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.74
6 Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.21
David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 7 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.11
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.17
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.19
4 Rudolf RůžekRudolf Růžek 930215 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.29
5 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.39
6 David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.47
7 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.60
Jan MoravecJan Moravec 930407 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.45
2 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.62
3 Martin VatrtMartin Vatrt 960531 USK PrahaUSK Praha 07.72
4 Oldřich JehličkaOldřich Jehlička 950713 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.95
5 Martin HaladaMartin Halada 950725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.09
6 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 960804 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.12
Daniel PaloušDaniel Palouš 961207 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.93
2 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.99
3 David KocánekDavid Kocánek 960404 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.04
4 Tomáš CikhartTomáš Cikhart 960406 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.27
Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Michal HrudkaMichal Hrudka 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Martin SlukaMartin Sluka 950625 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 1462/6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.56
2 Filip ŠmerglFilip Šmergl 960212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.60
3 Filip TrnkaFilip Trnka 961230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.38
4 Dominik HoráčekDominik Horáček 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
Lukáš UrbanLukáš Urban 950926 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 960513 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
David JelínekDavid Jelínek 960116 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠebrleDavid Šebrle 960903 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.59
2 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.68
3 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.91
4 Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.01
5 Matěj UrbanovskýMatěj Urbanovský 960812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.14
6 Lukáš PalátLukáš Palát 950829 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.51
2= Filip ŠmerglFilip Šmergl 960212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.59
2= David ŠebrleDavid Šebrle 960903 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.59
4 Antonín VobeckýAntonín Vobecký 950417 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.63
5 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.69
6 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.99
7 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.06
Jan ŠafránekJan Šafránek 950522 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Finále B (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VatrtMartin Vatrt 960531 USK PrahaUSK Praha 07.73
2 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.93
3 Oldřich JehličkaOldřich Jehlička 950713 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.94
4 David KocánekDavid Kocánek 960404 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.01
5 Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.01
6 Matěj UrbanovskýMatěj Urbanovský 960812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.16
7 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 960804 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.26
Martin HaladaMartin Halada 950725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 USK PrahaUSK Praha 07.63
3 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha 07.80
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.50
Gabriela VaculováGabriela Vaculová 855617 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 916029 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 825104 USK PrahaUSK Praha 07.50
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.89
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
4 Helena TomkováHelena Tomková 925102 USK PrahaUSK Praha 08.20
Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 866215 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.45
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 916213 USK PrahaUSK Praha 07.67
3 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 855522 USK PrahaUSK Praha 07.77
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 896031 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.79
5 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 896009 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.11
6 Helena TomkováHelena Tomková 925102 USK PrahaUSK Praha 08.24
7 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.44
Celkem 7 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 07.90
2 Alexandra HánováAlexandra Hánová 935306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.08
3 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 936129 USK PrahaUSK Praha 08.48
4 Karolina RohlenováKarolina Rohlenová 946230 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.89
Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.22
2 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 USK PrahaUSK Praha 08.27
3 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 945910 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.49
4 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.50
5 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 945712 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.59
Celkem 5 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 USK PrahaUSK Praha 07.72
2 Alexandra HánováAlexandra Hánová 935306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.10
3 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 USK PrahaUSK Praha 08.22
4 Tereza BogušovskáTereza Bogušovská 945904 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.26
5 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 936129 USK PrahaUSK Praha 08.42
6 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 945910 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.44
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.45
8 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 945712 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.91
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.42
3 Nikola DojcsánováNikola Dojcsánová 965119 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
4 Julie DítětováJulie Dítětová 955924 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.66
5 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 966222 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.91
2 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.31
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.51
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.68
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 956127 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 USK PrahaUSK Praha 08.32
3 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.60
4 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 956107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.72
5 Veronika TrtíkováVeronika Trtíková 966130 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.19
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
2 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 07.82
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90
4 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.32
5 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 USK PrahaUSK Praha 08.34
6 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.41
7 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.47
8 Kateřina DrhováKateřina Drhová 955102 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.58
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.52
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.91
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.53
4 Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.85
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 810702 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.64
2 Rudolf GötzRudolf Götz 830410 AK KroměřížAK Kroměříž 22.30
3 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.66
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.31
2 Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most 22.49
3 Michal ŠtefekMichal Štefek 910503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.54
4 Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.72
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 22.38
2 Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.54
3 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.03
4 Tomáš MacháňTomáš Macháň 900526 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.61
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.35
2 Jan CardaJan Carda 890206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.69
3 Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.82
4 Petr BranišPetr Braniš 821007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.14
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.99
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.13
3 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.33
4 Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.59
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BenešDavid Beneš 920801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.98
2 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.37
3 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.52
4 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.69
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.50
2 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 901122 USK PrahaUSK Praha 23.82
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.30
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JelínekPetr Jelínek 850825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.75
2 Jan HlaváčekJan Hlaváček 910131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.96
3 Martin VavrlaMartin Vavrla 880521 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.58
4 Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.16
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.06
2 Petr ZaspalPetr Zaspal 890416 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 25.91
3 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.05
Stanislav VyšínStanislav Vyšín 891016 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 900909 AC PardubiceAC Pardubice
Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most
Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most
Rudolf GötzRudolf Götz 830410 AK KroměřížAK Kroměříž
Jan HlaváčekJan Hlaváček 910131 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Miroslav KrálMiroslav Král 900712 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Václav BarákVáclav Barák 901022 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Tomáš MacháňTomáš Macháň 900526 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Stanislav VyšínStanislav Vyšín 891016 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
Petr ZaspalPetr Zaspal 890416 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Petr BranišPetr Braniš 821007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Jiří VojtíkJiří Vojtík 810702 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Martin VavrlaMartin Vavrla 880521 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Jan CardaJan Carda 890206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
David BenešDavid Beneš 920801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 901122 USK PrahaUSK Praha
Ondřej BendaOndřej Benda 850307 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 861012 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Martin VachataMartin Vachata 850122 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Tomáš GrünerTomáš Grüner 891020 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Michal ŠtefekMichal Štefek 910503 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 910711 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Viktor DerkaViktor Derka 920812 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Petr JelínekPetr Jelínek 850825 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Jan KoutníkJan Koutník 910925 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Celkem 43 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.23
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.54
3 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.77
4 Jan VošickýJan Vošický 931117 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 24.53
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.67
2 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.88
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.46
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.32
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 23.11
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.12
3 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.55
4 David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.00
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.15
2 Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.31
3 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.40
4 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.60
5 Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 26.63
Celkem 5 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Jan VošickýJan Vošický 931117 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
Štěpán AndrŠtěpán Andr 930714 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
David TomandlDavid Tomandl 930511 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Jan MinátJan Minát 940724 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Vít PužmanVít Pužman 931216 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
Celkem 18 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.54
2 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.60
3 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.02
4 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 25.92
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.92
2 Martin SlukaMartin Sluka 950625 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.26
3 Martin HaladaMartin Halada 950725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.59
Martin VatrtMartin Vatrt 960531 USK PrahaUSK Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.80
2 David ŠebrleDavid Šebrle 960903 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.87
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 960212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.38
4 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.61
5 Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 25.64
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.18
2 Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.35
3 Jiří BartošJiří Bartoš 950920 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.60
4 Oldřich JehličkaOldřich Jehlička 950713 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.84
Jan VojířJan Vojíř 950629 USK PrahaUSK Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
Michal HrudkaMichal Hrudka 961111 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Jan VedlichJan Vedlich 960915 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
David ŠebrleDavid Šebrle 960903 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Tadeáš ČernýTadeáš Černý 960721 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
Daniel PaloušDaniel Palouš 961207 USK PrahaUSK Praha
Jan VojířJan Vojíř 950629 USK PrahaUSK Praha
Martin VatrtMartin Vatrt 960531 USK PrahaUSK Praha
Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
Vít SoukupVít Soukup 951206 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
David JelínekDavid Jelínek 960116 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
Robert ZapotilRobert Zapotil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Jonáš JauernigJonáš Jauernig 961119 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Jakub SochorJakub Sochor 950731 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Filip ŠmerglFilip Šmergl 960212 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Martin HaladaMartin Halada 950725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Oldřich JehličkaOldřich Jehlička 950713 Spartak Praha 4Spartak Praha 4
Martin SlukaMartin Sluka 950625 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
Celkem 23 závodníků

200 m - Veteráni (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír AustJaromír Aust 490306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 29.87
2 Antonín JankovskýAntonín Jankovský 420507 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.99
3 Jana ZemanováJana Zemanová 725128 AC Praha 1890AC Praha 1890 32.80
4 Josef VonášekJosef Vonášek 370716 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 34.82
5 František DolečekFrantišek Doleček 430426 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 39.66
6 Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler 431103 MVČRMVČR 42.00
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 25.18
2 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.40
3 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 USK PrahaUSK Praha 25.92
4 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 885719 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.19
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.57
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.13
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.20
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 916029 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.26
2 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.37
3 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 28.08
4 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.38
5 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 925806 USK PrahaUSK Praha 28.67
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.18
2 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 USK PrahaUSK Praha 26.72
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.15
4 Andrea DoležalováAndrea Doležalová 945712 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela VlčkováGabriela Vlčková 936129 USK PrahaUSK Praha 27.73
2 Adéla JordákováAdéla Jordáková 935402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.49
3 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 945604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.95
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.46
5 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.58
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.70
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.73
3 Anna LangerováAnna Langerová 955309 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 26.71
4 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 27.96
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.27
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 966024 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.30
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 28.34
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 965430 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28.76
5 Tereza HouskováTereza Housková 966127 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 28.77
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetrováAnna Petrová 966210 USK PrahaUSK Praha 29.09
2 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 956107 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.33
3 Hana ČelustkováHana Čelustková 955228 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 29.63
4 Karolína PalátováKarolína Palátová 955410 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 30.32
Julie DítětováJulie Dítětová 955924 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TrtíkováVeronika Trtíková 966130 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.26
2 Tereza HorováTereza Horová 966204 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 30.64
3 Iva UhlířováIva Uhlířová 956025 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.03
4 Ilona SvobodováIlona Svobodová 966031 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.13
5 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 966006 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 34.66
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 49.52
2 Jiří BernášekJiří Bernášek 890423 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.18
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 870205 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.80
MS Danáč Danáč 88 SlovakiaSlovakia DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.38
2 Petr BranišPetr Braniš 821007 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 50.73
3 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.13
4 Martin VavrlaMartin Vavrla 880521 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 54.05
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 49.76
2 Karel MacuraKarel Macura 900612 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.91
3 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 901122 USK PrahaUSK Praha 52.51
Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TesařJan Tesař 900326 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.02
2 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 921217 USK PrahaUSK Praha 51.92
3 Tomáš MacháňTomáš Macháň 900526 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.63
Michal ProcházkaMichal Procházka 820922 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UrbanMichal Urban 900901 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.93
2 Martin ProcházkaMartin Procházka 890524 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.06
3 Jan HudskýJan Hudský 851229 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 53.69
4 Filip MestekFilip Mestek 911117 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 57.24
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David BenešDavid Beneš 920801 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.17
2 Jan KotroušJan Kotrouš 850627 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 52.17
3 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 920107 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 53.57
Celkem 3 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.09
2 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 50.37
3 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.01
4 Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AC DomažliceAC Domažlice 51.87
5 Jan ŠindelářJan Šindelář 931103 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 52.10
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.48
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KopeckýJakub Kopecký 931018 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.42
2 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.95
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.72
4 David MilecDavid Milec 940725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 57.61
Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 930803 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.56
2 Josef PoselJosef Posel 950427 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 52.61
3 Michal ŠistekMichal Šistek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.96
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 53.90
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.79
6 Ferdinand HavlíkFerdinand Havlík 961206 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.78
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 885719 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.12
2 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 USK PrahaUSK Praha 58.21
3 Dana ŠatrováDana Šatrová 866212 USK PrahaUSK Praha 58.98
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.15
5 Radka StružkováRadka Stružková 895413 USK PrahaUSK Praha 59.69
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 875213 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.32
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 61.25
2 Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.06
3 Monika DlugošováMonika Dlugošová 855808 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 62.16
4 Jarmila PeckováJarmila Pecková 815602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 62.23
5 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 62.92
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.15
2 Markéta BelzováMarkéta Belzová 866016 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 65.12
3 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 65.81
4 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 925806 USK PrahaUSK Praha 65.86
5 Pavla JebaváPavla Jebavá 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 69.76
Tereza ČíhalováTereza Číhalová 925316 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.04
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.17
3 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 61.13
4 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 61.14
Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva DavidováEva Davidová 936122 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.99
2 Alexandra HánováAlexandra Hánová 935306 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 63.77
3 Michaela KapcováMichaela Kapcová 945830 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 64.32
4 Adéla JordákováAdéla Jordáková 935402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 65.07
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.98
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 62.10
3 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 64.42
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 64.57
5 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 955201 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.19
6 Anna PetrováAnna Petrová 966210 USK PrahaUSK Praha 67.99
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PernicaJan Pernica 810506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.74
2 Jan MurínJan Murín 920301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:56.78
3 Petr LohrPetr Lohr 911003 USK PrahaUSK Praha 1:57.00
4 Martin AustMartin Aust 731029 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:57.29
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 820922 USK PrahaUSK Praha 1:57.30
6 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.42
7 Robert ČepekRobert Čepek 680605 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:03.07
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠulcJakub Šulc 910819 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.48
2 Jan HavelkaJan Havelka 900419 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:01.58
3 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:01.65
4 Lukáš JíraLukáš Jíra 860712 USK PrahaUSK Praha 2:02.61
5 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:02.81
6 Martin ProcházkaMartin Procházka 890524 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:07.43
7 Petr BryndaPetr Brynda 850709 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:11.78
8 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 860429 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:15.72
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matouš KnappMatouš Knapp 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:04.52
2 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:04.53
3 Zdeněk PetrZdeněk Petr 930117 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:07.75
Filip ProcházkaFilip Procházka 940630 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
David WollerDavid Woller 931030 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 USK PrahaUSK Praha 2:01.87
2 Michal ŠistekMichal Šistek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:03.21
3 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.29
4 Jonáš TučekJonáš Tuček 960306 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:03.77
5 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.75
6 Filip HromadníkFilip Hromadník 951124 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:05.86
7 Michal BrabecMichal Brabec 960602 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:23.96
8 Dominik HoráčekDominik Horáček 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:37.87
Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 875724 USK PrahaUSK Praha 2:04.93
2 Radka StružkováRadka Stružková 895413 USK PrahaUSK Praha 2:14.52
3 Uljas EgleUljas Egle 84 EstoniaEstonia 2:16.48
4 Petra DupalováPetra Dupalová 876123 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:20.08
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 925407 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:34.65
Dana ŠatrováDana Šatrová 866212 USK PrahaUSK Praha DNF
Pavla JebaváPavla Jebavá 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:20.85
2 Marie VaňkováMarie Vaňková 936124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:23.18
3 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:23.32
4 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.47
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 945604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:29.66
6 Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová 945905 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:38.76
7 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 936231 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:45.59
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:32.04
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.86
3 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:35.51
4 Eliška SuchopárováEliška Suchopárová 965220 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:38.26
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 965319 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.31
6 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.32
7 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:42.67
8 Tereza HorováTereza Horová 966204 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:48.88
Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PernicaJan Pernica 810506 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:57.98
2 Petr LohrPetr Lohr 911003 USK PrahaUSK Praha 4:08.63
3 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 4:09.67
4 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 911218 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:11.30
MS Juraj VitkoJuraj Vitko 84 SlovakiaSlovakia DNP
Lukáš PazderaLukáš Pazdera 860429 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:10.16
2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:13.24
3 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:15.19
4 Matouš KnappMatouš Knapp 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4:20.11
5 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:23.81
6 Miloslav HoncůMiloslav Honců 940318 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:27.36
7 Michal ČernýMichal Černý 940904 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4:38.69
8 Lukáš KettnerLukáš Kettner 940826 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4:44.69
Filip ProcházkaFilip Procházka 940630 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 9 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:44.35
Celkem 1 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:13.66
2 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:14.39
3 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 955603 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:20.51
4 Veronika HolubováVeronika Holubová 956003 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:21.73
5 Barbora VidimováBarbora Vidimová 966223 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5:22.82
Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 915629 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 8 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Luboš GaislLuboš Gaisl 850622 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08:44.18
2 Martin EdlmanMartin Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:50.97
3 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 900926 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:00.22
4 František ZouharFrantišek Zouhar 820824 AC Praha 1890AC Praha 1890 09:02.90
5 Ondřej ČadekOndřej Čadek 910719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09:04.95
6 Jakub HlasJakub Hlas 891201 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:28.64
7 Jiří KabelkaJiří Kabelka 770303 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 09:32.15
8 Václav MrázVáclav Mráz 831214 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09:45.83
Ondřej KlesnilOndřej Klesnil 870819 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 9 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PucholtTomáš Pucholt 940505 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09:13.03
2 Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 09:24.59
3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09:28.47
4 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:48.01
5 Adam PanáčekAdam Panáček 930327 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:54.72
6 Gabriel BerzsiGabriel Berzsi 950110 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10:10.51
7 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:19.73
8 Michal ČernýMichal Černý 940904 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 10:26.30
Marek TomášekMarek Tomášek 930510 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
Gabriel BerzsiGabriel Berzsi 950110 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Celkem 2 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kamila GregorováKamila Gregorová 815430 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:21.30
2 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:06.87
3 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 945422 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 11:07.73
4 Barbora PaimováBarbora Paimová 915103 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:05.67
5 Tereza WágnerováTereza Wágnerová 955603 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:07.11
6 Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 945201 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:37.54
Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Barbora VidimováBarbora Vidimová 966223 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Matúš JanečekMatúš Janeček 85 SlovakiaSlovakia 07.96
2 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.99
3 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 790527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.57
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 901213 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.76
5 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.99
MS Pavel SedlákPavel Sedlák 830104 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Michal KrejčíMichal Krejčí 810123 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CardaJan Carda 890206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.14
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.15
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.26
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
MS Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.11
6 Petr ZaspalPetr Zaspal 890416 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.40
MS Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.70
Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman ŠebrleRoman Šebrle 741126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.29
2 Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.37
3 František StaněkFrantišek Staněk 870411 USK PrahaUSK Praha 08.42
4 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.58
5 Pavel BaarPavel Baar 840418 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.67
6 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 920929 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.87
MS Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovakiaSlovakia 09.01
8 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 820927 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 09.11
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále A (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 900506 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.90
2 Matúš JanečekMatúš Janeček 85 SlovakiaSlovakia 07.95
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 890416 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.13
4 Roman ŠebrleRoman Šebrle 741126 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.21
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 880203 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.22
6 Jan CardaJan Carda 890206 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.25
7 František StaněkFrantišek Staněk 870411 USK PrahaUSK Praha 08.39
Lukáš HalounLukáš Haloun 911008 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.01
2 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.29
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 930921 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.74
4 Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AC DomažliceAC Domažlice 08.77
5 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.01
6 Michal MalýMichal Malý 941013 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
7 Adam ZachAdam Zach 930328 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.15
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.54
2 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.72
3 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
4 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.10
5 Lukáš MatznerLukáš Matzner 930515 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.56
6 Martin MaskalukMartin Maskaluk 931231 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.88
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 930206 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.01
2 Jan JánJan Ján 930220 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.28
3 Václav RounVáclav Roun 930330 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.69
4 Vít HavelkaVít Havelka 930428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.70
5 Jakub BrichtaJakub Brichta 930313 AC DomažliceAC Domažlice 08.78
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 930921 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.79
7 Jan KubešJan Kubeš 940619 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.86
8 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 930319 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.89
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.50
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.66
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.94
4 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.94
5 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
6 Martin ŠachMartin Šach 950909 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.81
2 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.32
3 Josef MachovecJosef Machovec 950424 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.59
4 Kristian KottKristian Kott 950104 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 09.63
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64
6 Martin HaladaMartin Halada 950725 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.60
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 950223 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 08.42
2 Jan JánskýJan Jánský 950307 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.46
3 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.58
4 David KroupaDavid Kroupa 950706 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.84
5 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.92
6 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 951009 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.01
7 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.29
8 Josef MachovecJosef Machovec 950424 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.53
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 825104 USK PrahaUSK Praha 08.24
2 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11
3 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 916006 AC PardubiceAC Pardubice 09.15
4 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.28
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 905705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.71
6 Markéta BelzováMarkéta Belzová 866016 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 925102 USK PrahaUSK Praha 08.82
MS Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 08.88
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 USK PrahaUSK Praha 09.14
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.41
5 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 09.93
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 915423 USK PrahaUSK Praha 10.02
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 825104 USK PrahaUSK Praha 08.09
MS Lucia SlaničkováLucia Slaničková 88 SlovakiaSlovakia 08.89
3 Helena TomkováHelena Tomková 925102 USK PrahaUSK Praha 08.92
4 Kristina VolfováKristina Volfová 885516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.98
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 USK PrahaUSK Praha 09.06
6 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 09.32
7 Šárka BuranskáŠárka Buranská 896113 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.49
Klára ChmelařováKlára Chmelařová 916006 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.95
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.09
3 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.54
4 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 936207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.06
5 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 945910 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.35
6 Adéla JordákováAdéla Jordáková 935402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.38
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Eva DavidováEva Davidová 936122 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.44
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.97
4 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.10
5 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.07
6 - Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová 936231 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.30
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.85
2 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.96
3 Eva DavidováEva Davidová 936122 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.41
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.77
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.86
6 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.92
7 Žofie JanouškováŽofie Janoušková 936207 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.13
8 Barbora TruhlářováBarbora Truhlářová 945910 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.75
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 USK PrahaUSK Praha 09.13
2 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.68
4 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.79
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.05
6 Kristýna SeimlováKristýna Seimlová 956227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.11
2 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.20
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.49
4 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 955811 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.71
5 Petra JonášováPetra Jonášová 965218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.88
6 Mariana MaláMariana Malá 966004 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.28
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.97
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.05
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 USK PrahaUSK Praha 09.06
3 Michaela DudkováMichaela Dudková 955519 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.31
4 Lada SvárovskáLada Svárovská 965710 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
5 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.51
6 Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková 955811 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.77
7 Simona VosátkováSimona Vosátková 965404 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.87
Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 8 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roun, Petr, Tlustý, Petrák Roun, Petr, Tlustý, Petrák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:29.41
2 Benda, Kašpar, Kuptík O.,Šulc V. Benda, Kašpar, Kuptík O.,Šulc V. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:29.58
3 Šimánek, Dvořák, Carda, Barák Šimánek, Dvořák, Carda, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:30.31
4 Macura, Tomandl, Sopoušek, Braniš P. Macura, Tomandl, Sopoušek, Braniš P. PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:34.20
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Grabmuller, Černý, Macháň, Beneš Grabmuller, Černý, Macháň, Beneš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:31.91
2 Koutník, Jelínek, Urban, Kuptík J. Koutník, Jelínek, Urban, Kuptík J. Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:34.08
3 Malý, Hlaváč, Gottlieb, Kotek Malý, Hlaváč, Gottlieb, Kotek ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:34.12
4 vatrt, Procházka, Jíra, Vojíř vatrt, Procházka, Jíra, Vojíř USK PrahaUSK Praha 1:38.51
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmahel, Maskaluk, Šíp, Šulc Šmahel, Maskaluk, Šíp, Šulc ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:37.18
2 Kný, Soukup, Andr, Vošický Kný, Soukup, Andr, Vošický Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 1:42.55
3 Šmergl, Končický, Jehlička, Halada Šmergl, Končický, Jehlička, Halada Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:43.14
Minát, Kopecký, Mach, Vykoukal Minát, Kopecký, Mach, Vykoukal ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/14
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pleschinger, Papoušek, Krčál, Kroupa Pleschinger, Papoušek, Krčál, Kroupa PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:36.31
2 Zapotil, Kukla, Sochor, Šístek Zapotil, Kukla, Sochor, Šístek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:37.69
3 Kučera, kott, Domin, Sluka Kučera, kott, Domin, Sluka SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:38.47
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Buranská, Plihalová, Kubicová, Vedralová Buranská, Plihalová, Kubicová, Vedralová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:46.30
2 Šatrová, Čapková, Stružková, Šubrtová Šatrová, Čapková, Stružková, Šubrtová USK PrahaUSK Praha 1:46.31
3 Capouchová, Turková, Krupková, Wolfová Capouchová, Turková, Krupková, Wolfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:47.06
Bartíková, Jordáková, Krobová, Hánová Bartíková, Jordáková, Krobová, Hánová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170/7
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 5.2.2012) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hříchová, Novotná, Vlčková, Kadeřábková Hříchová, Novotná, Vlčková, Kadeřábková USK PrahaUSK Praha 1:49.52
2 Hendrichová, Hrachovcová, Holubová, Schwanová Hendrichová, Hrachovcová, Holubová, Schwanová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:53.90
3 Malá, Kubíková, Kršková, Buriánová Malá, Kubíková, Kršková, Buriánová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.47
4 Truhlářová, Palátová, Drhová, Langerová Truhlářová, Palátová, Drhová, Langerová SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1:54.60
5 Dítětová, Ryndová, Svobodová, Trtíková Dítětová, Ryndová, Svobodová, Trtíková A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:00.94
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.801.851.901.952.002.032.062.092.12 Body
1 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
861101 2.12
2 David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
870527 2.09
3 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.03
4 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 1.80
František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
870411 DNP
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.651.701.751.801.851.901.952.002.032.062.09 Body
1 Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 1.98
2 Filip TukaFilip Tuka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930402 1.90
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 1.85
4 Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
930312 1.85
5 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
941013 1.75
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.551.601.651.701.751.801.851.881.911.941.972.00 Body
1 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
950315 1.88
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
950608 1.80
3 Ondřej LackoOndřej Lacko
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
950815 1.75
4 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 1.70
5 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960730 1.70
6 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 1.65
7 Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950829 1.65
8 David KroupaDavid Kroupa
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
950706 1.60
9 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960913 1.60
10 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
951009 1.60
11 Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 1.55
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951026 DNP
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.581.611.64 Body
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
866014 1.83
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková
USK PrahaUSK Praha
925807 1.64
3 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
915813 1.61
4 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 1.58
5 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 1.55
6 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
925818 1.50
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.62 Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945513 1.53
2 Barbora CapouchováBarbora Capouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
945625 1.35
Aneta MíkováAneta Míková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945709 DNP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.531.561.591.62 Body
1 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 1.56
2 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
965710 1.53
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956010 DNP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.004.204.404.504.604.704.804.905.005.105.205.305.405.50 Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
880429 5.50
2 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 5.00
3 Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
741126 4.80
4= Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
840418 4.40
4= Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
920609 4.40
Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
900718 DNP
Martin BlahutMartin Blahut
USK PrahaUSK Praha
860725 DNP
Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
921122 DNP
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 Body
1 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 4.00
2 Adam ZachAdam Zach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930328 3.90
3 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930921 3.50
4 Lukáš MatznerLukáš Matzner
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
930515 3.20
5 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
940414 3.20
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940619 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.403.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 4.00
2 David KroupaDavid Kroupa
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
950706 3.60
3 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960528 3.20
4 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 3.00
David SeifertDavid Seifert
USK PrahaUSK Praha
950903 DNP
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 NM
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951229 NM
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.303.403.50 Body
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
865520 4.55
2 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
925919 3.80
3 Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 3.60
4 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925330 3.50
5 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
885527 3.20
6 Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
USK PrahaUSK Praha
936020 3.20
7 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
945507 3.00
8 Sandra HofmannováSandra Hofmannová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
925215 2.80
Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
875515 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Zuzana MuniováZuzana Muniová
USK PrahaUSK Praha
965607 3.00
2 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
966004 2.80
3 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 2.80
4 Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
965102 2.70
5 Eliška KubíkováEliška Kubíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
955129 2.60
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
911027 7.11
2 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910503 6.87
3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
850129 6.85
MS Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
901222 6.80
5 Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
760811 6.59
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 6.50
7 Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
851109 6.46
8 František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
870411 6.37
9 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
890622 6.07
10 Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 6.04
11 Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
920107 5.94
12 Tomáš KroupaTomáš Kroupa
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
920929 5.93
13 Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
890423 5.85
14 Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK PrahaUSK Praha
850907 5.83
15 Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
911124 5.45
16 Petr ZaspalPetr Zaspal
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
890416 5.41
Jakub KamešJakub Kameš
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
920630 DNP
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 5.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
931216 6.51
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
941202 6.43
3 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 6.38
4 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 6.27
5 David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
940430 6.15
6 Rudolf RůžekRudolf Růžek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930215 6.05
7 Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940122 5.99
8 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930921 5.94
9 Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
941013 5.90
10 Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
940908 5.79
11 Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
940527 5.75
12 Lukáš DominLukáš Domin
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
941210 5.47
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
930206 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960715 5.74
2 Martin ŠachMartin Šach
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950909 5.72
3 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950417 5.71
4 Vít SoukupVít Soukup
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
951206 5.52
5 Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951026 5.45
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
960404 5.45
7 Tadeáš ČernýTadeáš Černý
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
960721 5.33
8 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960804 5.32
9 Josef MachovecJosef Machovec
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
950424 5.28
10 Lukáš PalátLukáš Palát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950829 5.25
11 Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 5.23
12 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
960903 5.20
13 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
961230 5.01
14 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950920 4.98
15 Oldřich JehličkaOldřich Jehlička
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
950713 4.18
David JelínekDavid Jelínek
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
960116 DNP
Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
960513 DNP
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960528 DNP
Ferdinand HavlíkFerdinand Havlík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
961206 DNP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
916006 5.60
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková
USK PrahaUSK Praha
925807 5.44
3 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
855617 5.37
4 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
905705 5.10
5 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
805218 4.98
6 Lada PařízkováLada Pařízková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
925402 4.77
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
USK PrahaUSK Praha
915423 4.72
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 4.2.2012) Excel