výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň na dráze

České Budějovice (23. 6. 2012)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.82
2 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.22
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.39
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.46
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
2 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.18
3 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.19
4 Jiří ŠedaJiří Šeda 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.36
5 Matouš KovářMatouš Kovář 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.21
6 Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.42
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.82
2 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.03
3 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 08.78
4 Mikuláš NovákMikuláš Novák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.64
5 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.96
Jan NevečeřalJan Nevečeřal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.81
2 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.10
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.18
5 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.63
2 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.02
3 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.26
4 Adam KovaříkAdam Kovařík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.69
5 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 08.97
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.52
2 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 07.61
3 Adam MaršíkAdam Maršík 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.68
4 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.73
5 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.76
6 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.95
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KubátJakub Kubát 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 07.95
2 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.11
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.18
4 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.20
5 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.22
6 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.28
Celkem 6 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.06
2 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.15
3 Kateřina ČabanováKateřina Čabanová 01 SK VětřníSK Větřní 08.27
4 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
5 Iveta ČadováIveta Čadová 01 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.26
6 Aneta BachratáAneta Bachratá 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38
2 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.40
3 Vladislava MoudráVladislava Moudrá 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.66
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 03 SK VětřníSK Větřní 08.78
5 Michaela TesařováMichaela Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.80
6 Adéla VandováAdéla Vandová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.28
2 Nikola NěmečkováNikola Němečková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.62
3 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.84
4 Adriana SlamkováAdriana Slamková 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.65
5 Alice KomárkováAlice Komárková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.67
6 Klára KlabouchováKlára Klabouchová 01 SK VětřníSK Větřní 12.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.93
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.07
3 Karolína JánskáKarolína Jánská 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.14
4 Gabriela OravcováGabriela Oravcová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.27
5 Tereza VetýškováTereza Vetýšková 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.28
6 Nikola HofmannováNikola Hofmannová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.35
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.68
2 Denisa KorešováDenisa Korešová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.78
3 Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.84
4 Kristýna PsohlavcováKristýna Psohlavcová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
5 Lucie SmětákováLucie Smětáková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.48
MS Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.39
2 Lada ŘádkováLada Řádková 02 SK VětřníSK Větřní 08.46
3 Simona CaisováSimona Caisová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.73
4 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.79
5 Hana KačeňákováHana Kačeňáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.02
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.94
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.02
3 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.10
4 Eliška KrouzováEliška Krouzová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.24
5 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
6 Kateřina ČabanováKateřina Čabanová 01 SK VětřníSK Větřní 08.37
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema BendováEma Bendová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.19
2 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.30
3 Adéla FloriánováAdéla Floriánová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.33
4 Nikola NěmečkováNikola Němečková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.39
5 Lada ŘádkováLada Řádková 02 SK VětřníSK Větřní 08.42
6 Vladislava MoudráVladislava Moudrá 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.44
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.45
2 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.86
3 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.93
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.15
David KrejčíDavid Krejčí 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.57
2 Ota HrubýOta Hrubý 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.74
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.87
MS David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 08.02
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 07.96
2 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.20
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.45
4 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.80
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.61
2 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.16
3 Tomáš VojtaTomáš Vojta 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.34
4 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.61
5 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.17
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.47
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.60
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.62
4 Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.03
5 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.11
6 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.36
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.25
2 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.34
3 Tomáš VojtaTomáš Vojta 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 08.44
4 Ota HrubýOta Hrubý 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.48
5 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60
Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.32
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.36
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.64
4 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.38
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.75
3 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.85
4 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.17
Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.57
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.87
3 Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.01
4 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.12
5 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.92
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.64
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.76
3 Adéla LašákováAdéla Lašáková 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.34
4 Michaela SrbováMichaela Srbová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.43
MS Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 08.18
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.33
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.36
3 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.41
4 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60
5 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.64
6 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.68
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.83
2 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.84
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.05
4 Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.17
5 Dominika NovotnáDominika Novotná 97 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.20
6 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.28
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.34
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 17.91
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.97
Marek BudošMarek Budoš 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice NP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 18.92
2 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 19.43
3 Tomáš KomendaTomáš Komenda 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 20.49
Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky NP
Celkem 4 závodníků
Finále 3 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.36
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.72
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 22.95
4 Kryštof ErnstKryštof Ernst 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 23.42
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 17.87
2 Jan HomolkaJan Homolka 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 19.70
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.82
4 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.87
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.03
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.17
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.31
Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.06
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21.11
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.44
Celkem 3 závodníků
Finále 3 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SoukupováTereza Soukupová 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 21.66
2 Karolína ŠetelíkováKarolína Šetelíková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.03
3 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.11
4 Michaela GrausamováMichaela Grausamová 97 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.60
Celkem 4 závodníků
Finále 4 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.63
2 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 25.18
Kateřina ČabanováKateřina Čabanová 01 SK VětřníSK Větřní NP
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.19
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.42
3 David KotekDavid Kotek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.54
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 41.61
2 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 44.32
3 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 46.12
Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 45.69
2 Vít StrouhalVít Strouhal 97 TJ ChyškyTJ Chyšky 47.40
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 49.72
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Olga KrejčováOlga Krejčová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 43.95
2 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 47.66
MS Nikola BendováNikola Bendová 99 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 42.57
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.11
2 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 55.97
MS Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě NP
Celkem 3 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:49.40
2 Jiří ŠedaJiří Šeda 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:57.16
3 Ondřej KodlOndřej Kodl 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:00.96
4 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:01.19
5 Adam PřibAdam Přib 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:04.58
6 Petr LukšPetr Lukš 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:04.63
7 Pavel ViktoraPavel Viktora 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:04.65
8 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:14.55
9 Petr PešekPetr Pešek 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 2:27.02
Jan NevečeřalJan Nevečeřal 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice NP
Celkem 10 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:00.16
2 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:01.65
3 Rostislav KortusRostislav Kortus 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.14
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:03.67
5 Kryštof BýčekKryštof Býček 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:05.02
6 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2:09.39
7 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:16.06
8 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:27.67
9 Mikuláš NovákMikuláš Novák 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:28.52
10 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:47.63
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:54.77
2 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:58.98
3 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:00.00
4 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:00.47
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:16.36
6 Natálie VlasákováNatálie Vlasáková 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:16.99
Nikola ŽákováNikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice NP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:09.85
2 Simona CaisováSimona Caisová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:12.81
3 Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:20.48
4 Eva TesařováEva Tesařová 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 2:21.57
5 Nikola TůmováNikola Tůmová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:21.60
6 Nikola HofmannováNikola Hofmannová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:27.14
7 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:29.46
8 Alice KomárkováAlice Komárková 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:32.99
9 Aneta BachratáAneta Bachratá 03 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:35.40
Celkem 9 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PašekMichal Pašek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:18.58
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:31.35
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.07
4 Matouš JenisMatouš Jenis 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:37.61
5 Martin PodsclanMartin Podsclan 97 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:39.00
6 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:43.19
Václav MikšovskýVáclav Mikšovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně NP
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.70
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:44.23
3 Justina VacíkováJustina Vacíková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:45.89
4 Adéla LašákováAdéla Lašáková 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:51.79
5 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:54.23
6 Jessika BreierováJessika Breierová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:06.14
7 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:08.20
MS Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.87
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:03.02
2 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 98 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 5:14.75
3 Jan VeldaJan Velda 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:40.90
MS Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:45.79
MS Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:21.62
Celkem 5 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 5:31.20
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5:33.95
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:10.87
MS Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 5:40.42
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.44
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.72
3 Vojtěch VeithVojtěch Veith 02 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 09.05
4 Radek SváčekRadek Sváček 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.20
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HolubLukáš Holub 02 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 09.19
2 Petr SoukupPetr Soukup 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
3 Jan KolmanJan Kolman 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.26
4 Daniel JarolímDaniel Jarolím 02 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.91
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.30
2 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.13
3 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.88
4 Karel LasovskýKarel Lasovský 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.34
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KovaříkAdam Kovařík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.53
2 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.71
3 Petr PešekPetr Pešek 02 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. 10.87
4 Filip StejskalFilip Stejskal 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.73
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 08.82
3 Anna BabkováAnna Babková 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.94
4 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.20
5 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.85
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.39
2 Barbora TůmováBarbora Tůmová 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.53
3 Denisa KorešováDenisa Korešová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.75
4 Jana FriebelováJana Friebelová 02 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.85
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.98
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.76
2 Vladislava MoudráVladislava Moudrá 01 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 09.78
3 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.29
4 Hana KačeňákováHana Kačeňáková 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 10.62
5 Nikola TůmováNikola Tůmová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.12
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.48
2 Kristýna KorandováKristýna Korandová 02 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.53
3 Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.75
4 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.90
5 Nikola HofmannováNikola Hofmannová 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.97
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 23.6.2012) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana MiškovskáJana Miškovská 03 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.58
2 Nikola ŽákováNikola Žáková 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.82
3 Lucie SmětákováLucie Smětáková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.93
4 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.53
MS Ester BendováEster Bendová 03 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 10.12
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.36
2 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.51
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.37
4 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 18.27
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KaslováTereza Kaslová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 17.59
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.60
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.99
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 18.06
2 Žaneta ZemanováŽaneta Zemanová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.57
3 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.20
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KrausPatrik Kraus 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.05
2 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.47
MS Pavel KovalčukPavel Kovalčuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.48
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 30.93
MS David BučekDavid Buček 98 BYAC BrnoBYAC Brno 31.23
Celkem 2 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 31.57
2 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.80
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 35.70
Celkem 3 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.91
2 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 38.20
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 38.93
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Němcová, Maňasová, Krejčová, Kršková Němcová, Maňasová, Krejčová, Kršková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 32.10
2 Psohlavcová, Burdová, Šimerová, Novotná Psohlavcová, Burdová, Šimerová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.15
3 Hrubcová, Šímová, Vránová, Bočková Hrubcová, Šímová, Vránová, Bočková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 35.91
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Přib, Jarolím, Býček, Kovář Přib, Jarolím, Býček, Kovář TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 40.49
MS Strnad, Gysel, Maršík, Kubát Strnad, Gysel, Maršík, Kubát TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.42
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále 1 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burgstallerová, Suková, Škrdletová, Moravcová Burgstallerová, Suková, Škrdletová, Moravcová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.45
2 Žáková, Cábová, Smoleňová, Hamadejová Žáková, Cábová, Smoleňová, Hamadejová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 42.38
MS Koutná, Oravcová, Floriánová, Kačňáková Koutná, Oravcová, Floriánová, Kačňáková SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 41.34
MS Vlasáková, Tůmová, Kundrátová, Vetišková Vlasáková, Tůmová, Kundrátová, Vetišková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 41.67
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bělohlavová, Frieberová, Strusková, Babková Bělohlavová, Frieberová, Strusková, Babková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 37.86
2 Krouzová, Šímová, Tyšerová, Vašková Krouzová, Šímová, Tyšerová, Vašková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 38.42
3 TJ ČZ Strakonice TJ ČZ Strakonice TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 38.80
4 Bachratá, Dvořáková, Korandová, Miškovská Bachratá, Dvořáková, Korandová, Miškovská SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 41.64
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hubka, Šťastný, Mikšovský Hubka, Šťastný, Mikšovský Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:17.23
2 Krasanovský, Homolka, Pazdera Krasanovský, Homolka, Pazdera Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:22.45
3 Louda, Gocala, P. Vaněk Louda, Gocala, P. Vaněk TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:29.41
Celkem 3 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimerová, Burdová, Novotná Šimerová, Burdová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:24.48
2 Hrubcová, Šímová, Vránová Hrubcová, Šímová, Vránová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:32.24
Psohlavcová, Kunová, Klímová Psohlavcová, Kunová, Klímová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice NP
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.291.341.391.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.80
1 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.74 ------OO-OOOOXOXXX
2 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 1.71 ----OOO-OOOOXXOXXX
3 Jakub VeverkaJakub Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 1.68 ---OOOOOOOXXOXOXXX
4 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 1.53 OOOOOOOXXX
5 Marek BudošMarek Budoš
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
99 1.53 --OOXXOOOXXX
6 Tomáš VojtaTomáš Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 1.47 -OOXXOOXXX
7 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 1.44 OXOOOXXX
MS Václav KocourekVáclav Kocourek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 1.68
MS David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.65
MS Pavel KovalčukPavel Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 1.62
Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 NP
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 NP
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.241.291.341.391.421.451.481.511.541.57
1 Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 1.54 ---OOOOXOXOXXX
2 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.51 --OOOOXXOOXXX
3 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.48 --OXOOOXOXXX
4 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.45 --OOOOXXX
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.39 OOOXXOXXX
6= Adéla LašákováAdéla Lašáková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 1.34 OOOXXX
6= Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.34 OOOXXX
6= Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.34 OOOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.900.951.001.051.101.151.181.211.241.271.30
1 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 1.27 OOOOOOOXOXXOOXXX
2 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.21 OOOOOOOOXXX
3 Jiří PešičkaJiří Pešička
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 1.10 OOOOOXXX
4 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.05 OOOOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 0.900.951.001.051.101.151.181.211.241.271.301.35
1 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 1.30 OOOOOOOOXXOOOXXX
2 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 1.24 ---OOOOOOXXX
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 1.18 OOOOOOXOXXX
4 Zuzana KořánkováZuzana Kořánková
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 1.00 OOOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.68 +0.0 m/s 5.66X5.675.67XX5.68
2 Jakub VeverkaJakub Veverka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 5.47 +2.2 m/s 5.47X5.415.475.424.975.21
3 Adam ČechAdam Čech
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.32 +0.0 m/s 4.654.905.015.015.055.225.32
4 Tomáš VojtaTomáš Vojta
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 4.99 +0.6 m/s X4.624.964.964.854.99X
5 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.65 +0.0 m/s 4.38XX4.384.65X4.51
6 Tomáš NejdlTomáš Nejdl
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 4.51 +0.0 m/s 4.514.25X4.514.364.23X
7 Ota HrubýOta Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.33 +0.0 m/s 4.28X3.904.283.78X4.33
8 Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.30 +0.0 m/s X4.21X4.21XX4.30
9 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.20 +1.5 m/s 4.144.204.164.20
Stanislav PacholíkStanislav Pacholík
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 0
David KrejčíDavid Krejčí
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.88 -1.7 m/s 4.684.634.544.684.534.884.60
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.70 -0.1 m/s 4.354.63-4.634.70-4.66
3 Jana MaňasováJana Maňasová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.56 -0.7 m/s X4.544.254.544.564.454.55
4 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.56 -0.7 m/s 4.47X4.424.474.56XX
5 Justina VacíkováJustina Vacíková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.48 -0.4 m/s 4.484.314.384.483.953.633.87
6 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.47 -1.2 m/s 4.384.284.334.384.344.474.38
7 Tereza SoukupováTereza Soukupová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 4.30 -1.0 m/s 4.204.304.094.304.164.22X
8 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.28 -1.1 m/s XX4.284.284.19X4.20
9 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.17 +0.0 m/s 4.004.094.174.17
10 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.04 -0.5 m/s 4.043.934.044.04
11 Aneta VejdováAneta Vejdová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.04 -0.3 m/s 3.834.043.964.04
12 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 4.04 -0.8 m/s 3.734.043.814.04
13 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.98 -1.3 m/s 3.79X3.983.98
14 Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 3.95 -1.1 m/s 3.833.953.733.95
15 Michaela GrausamováMichaela Grausamová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
97 3.87 -1.2 m/s 3.403.873.693.87
16 Karolína KubešováKarolína Kubešová
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
99 3.64 +0.0 m/s X3.643.533.64
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.37 4.253.28X4.25X4.374.09
2 Marek StrnadMarek Strnad
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 4.25 4.113.984.094.114.244.25-
3 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3.93 3.863.683.933.933.883.67X
4 Vojtěch VeithVojtěch Veith
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.93 3.933.70X3.933.753.673.86
5 Jakub KubátJakub Kubát
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.90 3.373.793.903.903.76X3.76
6 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.88 3.673.883.803.88--3.68
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.86 3.71X3.793.793.813.753.86
8 Rostislav KortusRostislav Kortus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.71 3.703.433.473.703.653.563.71
9 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.69 3.523.463.693.69
10 Radek SváčekRadek Sváček
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.49 3.433.493.433.49
11 Pavel ViktoraPavel Viktora
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 3.47 3.423.473.463.47
12 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.36 2.503.343.363.36
13 Kryštof ErnstKryštof Ernst
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.33 3.053.213.333.33
14 Jiří ŠedaJiří Šeda
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 3.32 3.323.073.243.32
15 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.26 3.263.172.943.26
16 Adam PřibAdam Přib
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.21 3.213.033.053.21
17 Karel LasovskýKarel Lasovský
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.07 3.073.013.063.07
18 Petr PešekPetr Pešek
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
02 3.04 2.942.873.043.04
19 Matouš KovářMatouš Kovář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.01 2.863.012.983.01
MS Lukáš HolubLukáš Holub
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 3.60
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 4.24 4.144.124.244.244.143.893.96
2 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 4.08 3.794.083.744.084.01X3.83
3 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 3.95 3.763.553.493.763.573.703.95
4 Adéla FloriánováAdéla Floriánová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.76 3.593.623.623.623.643.723.76
5 Nikola NěmečkováNikola Němečková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.73 3.523.503.603.603.73X3.58
6 Kamila PilíkováKamila Pilíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 3.69 3.50X3.253.503.693.483.69
7 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.67 3.653.543.553.653.673.553.61
8 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 3.66 3.663.553.563.663.633.633.66
9 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková
SK VětřníSK Větřní
03 3.44 3.323.443.153.44
10 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 3.42 3.303.423.383.42
11 Vladislava MoudráVladislava Moudrá
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
01 3.35 2.913.353.333.35
12 Lada ŘádkováLada Řádková
SK VětřníSK Větřní
02 3.22 3.223.103.043.22
13 Simona CaisováSimona Caisová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.21 X3.213.203.21
14 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 3.17 3.173.003.023.17
15 Michaela TesařováMichaela Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 3.15 X3.15X3.15
16 Klára KlabouchováKlára Klabouchová
SK VětřníSK Větřní
01 3.10 2.963.083.103.10
17 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 3.09 3.093.093.003.09
18 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 3.07 3.073.023.073.07
20 Pavla KrejčíPavla Krejčí
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 3.07 2.853.072.903.07
20 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 3.03 2.702.813.033.03
21 Jana MiškovskáJana Miškovská
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
03 3.00 2.892.963.003.00
24 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 2.88 2.802.992.982.99
25 Aneta BachratáAneta Bachratá
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
03 2.87 2.622.702.902.90
26 Eva TesařováEva Tesařová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
02 2.85 2.882.782.792.88
27 Alice KomárkováAlice Komárková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 2.70 2.742.872.722.87
MS Ester BendováEster Bendová
Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž...
03 3.16
Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 0 2.70XX2.70
Denisa KorešováDenisa Korešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 0 2.962.863.163.16
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 10.03 XX10.0310.03X08.9308.41
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 09.97 09.0309.7009.9709.9709.7209.8709.97
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 08.14 08.0007.9307.9608.0007.4408.1407.83
4 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.12 07.3007.1807.3307.3307.2908.1207.48
5 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 07.97 07.6607.8207.6807.8207.9707.9707.91
6 Anna Kohoutová Anna Kohoutová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 07.55 06.9106.8107.5507.5506.7406.9306.87
7 Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 07.51 07.4507.1507.3007.4507.1507.5107.16
8 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 07.22 07.2207.0806.7507.22
9 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 07.07 06.5606.5607.0707.07
MS Michaela ŠimerováMichaela Šimerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 07.83
Aneta KosobudováAneta Kosobudová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik ŽigaPatrik Žiga
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 11.04 10.9011.0410.5411.0410.3410.5710.40
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.81 10.4910.81X10.8110.7810.5010.59
3 Václav MikšovskýVáclav Mikšovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 10.48 10.4010.1310.0910.4010.3810.4809.79
4 Václav DvořákVáclav Dvořák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 10.39 09.3109.8009.7309.8009.8510.3910.16
5 Ondřej MarienkaOndřej Marienka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 10.28 09.43X09.9409.9410.28X09.92
6 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.97 09.6109.9409.7009.9409.6209.97X
7 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 09.51 09.2709.4009.1309.4009.0608.9609.51
8 Ota HrubýOta Hrubý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 08.22 08.2207.5406.4908.2207.0506.4806.58
9 Matouš JenisMatouš Jenis
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 08.02 08.0207.7107.6808.02
10 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 07.71 07.7107.4207.6807.71
11 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 06.81 06.4706.8106.6106.81
MS Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 10.65
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 35.58 35.5832.8032.7535.58XXX
2 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 33.44 33.4430.88X33.4432.95X30.98
3 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 31.54 -X30.9030.9028.1028.3831.54
4 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 30.30 28.07X29.3029.3030.30XX
5 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 26.82 24.8725.6126.8226.8224.7724.96X
6 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 25.58 18.7922.9620.4322.9625.58
7 Patrik ŽigaPatrik Žiga
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 25.56 X25.49X25.4925.5624.11-
8 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 24.15 24.15XX24.15X21.54X
9 Václav DvořákVáclav Dvořák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 21.94 21.9420.82X21.9418.34--
10 Patrik HruškaPatrik Hruška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 18.98 X15.7618.9818.98
11 Šimon HavířŠimon Havíř
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 17.37 16.9217.37X17.37
12 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 16.53 16.5315.4515.4016.53
13 Tomáš KomendaTomáš Komenda
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 15.70 14.9215.4915.7015.70
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 24.17 16.3124.1723.9824.1722.2020.8620.80
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 20.82 20.0520.82X20.8220.4519.1318.88
3 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 17.97 12.9016.10X16.1017.97X15.95
4 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 14.45 14.26X13.5614.2614.2613.5014.45
MS Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 25.25
Anna Kohoutová Anna Kohoutová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 0 0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 27.16 25.9425.3827.0027.0027.1626.3325.92
2 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 23.56 20.2020.6320.1020.63X23.1023.56
3 Anna Kohoutová Anna Kohoutová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 22.95 20.0016.25X20.0017.8821.3222.95
4 Magdaléna BlažkováMagdaléna Blažková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
98 15.22 X11.4512.3812.38X11.2815.22
MS Kateřina MerleováKateřina Merleová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 26.40
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 26.38
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 24.98
3 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 24.44
4 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 23.20
5= Václav DvořákVáclav Dvořák
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 21.78
5= Patrik ŽigaPatrik Žiga
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 21.78
7 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 15.16
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 27.54 21.52XX21.5225.2327.5426.72
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 27.49 27.4926.2423.8827.4922.72X26.94
3 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 26.41 22.8822.1826.4126.4126.0925.1224.61
4 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 24.13 15.9618.5218.9518.9521.2723.6824.13
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 23.47 20.2220.9020.1320.9021.5321.0623.47
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 22.06 15.1919.7017.7219.7018.9922.06X
7 Aneta HrubcováAneta Hrubcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 20.19 19.1519.9419.7319.9420.1720.1918.36
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 18.93 X14.7118.9318.93X18.0618.65
9 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 16.02 15.3616.0215.2416.02
MS Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 32.37
Aneta KosobudováAneta Kosobudová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 0 NP0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 52.04 40.66X37.7440.6648.1952.0443.28
2 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 34.02 28.8431.46X31.4630.4220.3134.02
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 26.92 X26.92X26.92
4 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 26.33 22.7919.1424.4224.4222.3225.0526.33
5 Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 24.96 X24.9624.3624.96X24.5521.53
6 Filip PazderaFilip Pazdera
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 24.51 22.5024.5120.2424.51
7 Jan VeldaJan Velda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 22.42 X19.0822.4222.4220.60XX
MS Pavel KovalčukPavel Kovalčuk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 34.83
MS David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 29.78
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 36.73
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam MaršíkAdam Maršík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 46.05 46.0546.0543.1444.07X
2 Vojtěch KratochvílVojtěch Kratochvíl
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 42.96 42.9642.96
3 Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 40.12 39.1639.1635.3039.5640.12
4 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 38.62 38.6238.6237.4437.3733.47
5 Kryštof BýčekKryštof Býček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 37.03 37.0337.0325.0331.1528.65
6 Ondřej KodlOndřej Kodl
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 35.73 35.7335.7332.2928.41X
7 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 34.88 34.6134.6132.8634.8830.28
8 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 31.45 31.4531.4529.1630.7027.20
9 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 30.50 30.5030.50
10 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 29.70 29.7029.70
11 Adam KovaříkAdam Kovařík
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 28.09 28.0928.09
12 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 27.30 27.3027.30
13 Vojtěch MalinskýVojtěch Malinský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 26.11 26.1126.11
14 Mikuláš NovákMikuláš Novák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 21.51 21.5121.51
15 Vojtěch ČapekVojtěch Čapek
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
02 20.91 20.9120.91
Jan NevečeřalJan Nevečeřal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 0 0
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ŠkrdletováAdéla Škrdletová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 34.11 33.3133.3134.1133.8230.14
2 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 33.06 33.0633.0627.8732.5930.56
3 Barbora TůmováBarbora Tůmová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 32.45 32.2832.2830.4928.6032.45
4 Jana MrázkováJana Mrázková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
01 32.45 31.5131.5131.4732.4528.66
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 27.70 26.5926.5921.7120.4727.70
6 Kateřina UrbanováKateřina Urbanová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
04 27.52 27.5227.5226.1125.08X
7 Kristýna KorandováKristýna Korandová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 26.94 26.4926.4923.9326.9425.15
8 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 24.89 24.8924.8924.3521.9718.54
9 Gabriela OravcováGabriela Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 24.04 24.0424.04
10 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 23.91 23.9123.91
11 Eliška KrouzováEliška Krouzová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 23.08 23.0823.08
12 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 22.42 22.4222.42
13 Nikola TůmováNikola Tůmová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 21.16 21.1621.16
14 Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 20.60 20.6020.60
15 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 20.15 20.1520.15
16 Hana KačeňákováHana Kačeňáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 19.05 19.0519.05
17 Tereza VetýškováTereza Vetýšková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 16.18 16.1816.18
Celkem 17 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rostislav SvoradRostislav Svorad
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 08.91 08.0208.3508.7508.7508.8308.9108.60
2 Štěpán MarousekŠtěpán Marousek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.85 08.3108.6208.8108.8108.8508.5708.01
3 Jaroslav KubíčekJaroslav Kubíček
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 07.55 07.5507.2407.4407.5506.5706.2206.50
4 Jan KolmanJan Kolman
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 07.52 07.0106.9607.5207.5205.4906.5706.83
5 Petr LukšPetr Lukš
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 05.64 05.2204.9805.6005.6005.5205.6404.81
Celkem 5 závodníků

Hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky

(so, 23.6.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 10.89 09.6610.2010.3210.3208.8810.8910.20
2 Pavlína PodhradskáPavlína Podhradská
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 10.52 07.9108.6908.8108.8110.2510.5208.74
3 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 10.48 X10.3809.4710.38-10.2210.48
4 Iveta ČadováIveta Čadová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
01 09.71 09.0109.0609.5709.5709.7108.2509.70
5 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 08.71 07.2807.8308.3508.3508.5608.4208.71
6 Radka TyšerováRadka Tyšerová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 08.69 07.5808.3708.6908.6908.4708.3708.05
7 Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 08.48 07.9308.3107.9808.3108.3808.1608.48
8 Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 08.17 07.2507.3907.9207.9208.1707.8307.94
9 Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 07.66 X07.3807.6607.66
10 Natálie VaškováNatálie Vašková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
02 07.45 05.1306.9307.4507.45
11 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
01 06.61 06.6106.2706.0606.61
12 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 06.46 06.0506.4606.4506.46
13 Anna BočanováAnna Bočanová
TJ ChyškyTJ Chyšky
01 06.15 06.15X05.5706.15
14 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
02 06.10 06.1005.5305.7206.10
15 Adéla VandováAdéla Vandová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 05.44 05.3305.2005.4405.44
16 Adriana SlamkováAdriana Slamková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
02 04.87 04.6704.7904.8704.87
17 Karolína JánskáKarolína Jánská
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
03 04.40 03.7504.2704.4004.40
Celkem 17 závodníků