výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra

Chodov (5. 5. 2012)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.63
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.99
3 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 08.01
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler 970317 AK MostAK Most 08.22
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 970525 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.34
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška 970222 AK MostAK Most 08.34
2 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek 970405 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.68
3 Michal KudžaMichal Kudža 980226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.69
4 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 970317 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.83
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.69
2 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.21
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 980802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.35
4 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.37
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 07.72
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.04
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler 970317 AK MostAK Most 08.08
4 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 08.16
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 970525 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.46
6 Ondřej HouškaOndřej Houška 970222 AK MostAK Most 08.52
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.65
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.74
3 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.91
4 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.08
5 Jan HorákJan Horák 990430 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.11
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik DudaPatrik Duda 000125 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.65
2 Jiří Brabec Jiří Brabec 000516 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.07
3 Marek DubovskýMarek Dubovský 991123 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.69
4 Petr JelenPetr Jelen 991221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.89
Zdeněk ŠlégrZdeněk Šlégr 000726 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.58
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.66
3 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.91
4 Jan HorákJan Horák 990430 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.04
5 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.13
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.42
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.53
3 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.60
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.87
5 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.90
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 976006 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.81
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.94
3 Dominika BurešováDominika Burešová 975422 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.00
4 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.03
5 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.11
6 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava DaňhelováMiroslava Daňhelová 975903 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.21
2 Nikola LehockáNikola Lehocká 986204 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.41
3 Lenka KuncováLenka Kuncová 975420 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.47
4 Tereza GrundováTereza Grundová 985408 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.54
5 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová 985128 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka TilingerováŠárka Tilingerová 975520 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.06
2 Michaela BartošováMichaela Bartošová 985321 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.41
3 Tereza KindlováTereza Kindlová 975527 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.67
4 Eliška KřepelováEliška Křepelová 985708 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.78
5 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 09.95
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.46
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.52
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.62
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.80
5 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.91
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.07
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.15
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 08.21
3 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 08.56
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.80
5 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.93
6 Eliška Markofová Eliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.23
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cora HaaseCora Haase 000101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 09.07
2 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 995203 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.59
3 Markéta PoustkováMarkéta Poustková 005330 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.62
4 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 005208 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.89
Nikola Potužníková Nikola Potužníková 005717 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 990516 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.56
2 Anna DaňkováAnna Daňková 000101 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 10.08
3 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.19
4 Uršula MatoušováUršula Matoušová 005604 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.56
5 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.08
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 08.24
3 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 08.56
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.87
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.99
6 Cora HaaseCora Haase 000101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 09.28
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.29
2 Adam Bauer Adam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.33
3 Milan KováříkMilan Kovářík 010505 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.36
4 Jakub ČervenýJakub Červený 010827 AK MostAK Most 09.59
5 Adam ZaoralAdam Zaoral 020627 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.95
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 09.45
2 Petr KuřePetr Kuře 020101 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.65
3 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.92
4 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.08
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.47
2 Filip VaškoFilip Vaško 020111 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.71
3 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.98
4 Petr HochPetr Hoch 021109 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.66
5 Aleš HochAleš Hoch 010526 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.73
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 09.97
2 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.87
3 Jan DolejšJan Dolejš 030727 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.43
4 Marek DolejšMarek Dolejš 050101 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 12.27
Daniel PécDaniel Péc 050523 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.5.2012) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 030714 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.54
2 Fabián LochschmidtFabián Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.28
3 Petr KuřákPetr Kuřák 041212 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.29
4 Daniel ŠalplachtaDaniel Šalplachta 030115 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.52
5 Radek SochůrekRadek Sochůrek 050103 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 5.5.2012) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam Bauer Adam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.27
2 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.29
3 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 09.32
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.34
5 Milan KováříkMilan Kovářík 010505 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.42
6 Jakub ČervenýJakub Červený 010827 AK MostAK Most 09.56
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.5.2012) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KundrátJan Kundrát 030825 AK SokolovAK Sokolov 09.91
2 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 030714 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.34
3 Šimon KraftŠimon Kraft 040508 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.60
=4 Fabián LochschmidtFabián Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.06
=4 Jan DolejšJan Dolejš 030727 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.06
6 Petr KuřákPetr Kuřák 041212 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.08
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.19
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.29
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.37
4 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025122 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.73
5 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.18
Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.88
2 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 015523 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.94
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.95
4 Hana Zápotocká Hana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.03
5 Jitka Gregorová Jitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.04
6 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 010101 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.65
2 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.41
3 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.03
4 Klára KapusňákováKlára Kapusňáková 026209 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.78
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 5.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 031107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.26
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 030429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.61
3 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 030510 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.99
4 Šárka VágnerováŠárka Vágnerová 031012 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.28
5 Martina SlavíkováMartina Slavíková 030626 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 5.5.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 040726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.86
2 Štěpánka KissováŠtěpánka Kissová 030202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.41
3 Nikol DoležalováNikol Doležalová 031020 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.43
Anna VálkováAnna Válková 030101 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka GárskáLenka Gárská 040101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.04
2 Eliška KuglerováEliška Kuglerová 031016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.44
3 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 050803 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.10
4 Dominika KnápkováDominika Knápková 040921 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 15.43
Celkem 4 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 5.5.2012) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.01
2 Linda ČechováLinda Čechová 010101 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09.13
3 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.20
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.21
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025122 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.86
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.87
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 5.5.2012) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 031107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.19
2 Barbora LoufkováBarbora Loufková 030429 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.61
3 Simona ČeladníkováSimona Čeladníková 030510 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.70
4 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 040726 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.87
5 Šárka VágnerováŠárka Vágnerová 031012 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.30
6 Lenka GárskáLenka Gárská 040101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.45
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.64
2 David KoňaříkDavid Koňařík 920903 Atletika KadaňAtletika Kadaň 12.34
3 Max SchoppeMax Schoppe 870101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 12.66
4 Dominik TichýDominik Tichý 950120 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.72
Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.23
2 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.84
3 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 961001 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.40
4 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.71
5 Adam PidaničAdam Pidanič 940000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.17
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.59
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.79
3 Lukáš ZichLukáš Zich 920924 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.20
4 Lukáš MerglLukáš Mergl 800000 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.44
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.20
2 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.21
3 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.62
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.68
5 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.85
6 Lukáš ZichLukáš Zich 920924 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.21
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 5.5.2012) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.32
2 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 966113 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.67
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.84
4 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.45
5 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.56
6 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union ChebSKP Union Cheb 14.93
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LichýPetr Lichý 900212 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 34.29
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.90
3 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.85
4 Štěpán Kř힊těpán Kříž 910830 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 36.50
5 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union ChebSKP Union Cheb 36.95
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 AK SokolovAK Sokolov 37.10
2 Jan JirovecJan Jirovec 890203 ŠAK ChodovŠAK Chodov 37.37
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 38.61
Martin LecjaksMartin Lecjaks 900807 AK MostAK Most DNP
Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 930511 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ZichLukáš Zich 920924 ŠAK ChodovŠAK Chodov 38.73
2 Lukáš KondrLukáš Kondr 930505 AK MostAK Most 39.13
3 David KoňaříkDavid Koňařík 920903 Atletika KadaňAtletika Kadaň 39.27
Dominik CaniniDominik Canini 950303 AK MostAK Most DNP
Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max SchoppeMax Schoppe 870101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 39.36
2 Ondřej MiszárOndřej Miszár 931025 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 39.56
3 Jan ToncarJan Toncar 930513 SKP Union ChebSKP Union Cheb 39.64
4 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.80
5 Leo VuillienLeo Vuillien 950606 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 41.49
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union ChebSKP Union Cheb 38.83
2 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.11
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 970525 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.68
4 Jan RosenbaumJan Rosenbaum 980101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 44.65
5 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 44.75
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert HájekRobert Hájek 980413 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 45.07
2 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.98
3 Tim RosmeislTim Rosmeisl 980101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 48.23
Vladimír FrišVladimír Friš 970828 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 43.22
2 Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union ChebSKP Union Cheb 47.06
3 Rudolf RidoškoRudolf Ridoško 970317 Atletika KadaňAtletika Kadaň 47.07
4 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.69
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 45.43
2 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.67
3 Jan HorákJan Horák 990430 Atletika KadaňAtletika Kadaň 47.73
4 Tomáš ČapekTomáš Čapek 980802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 50.11
Zdeněk ŠlégrZdeněk Šlégr 000726 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 SKP Union ChebSKP Union Cheb 50.04
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 020314 SKP Union ChebSKP Union Cheb 53.21
3 Patrik DudaPatrik Duda 000125 SKP Union ChebSKP Union Cheb 54.91
4 Jiří Brabec Jiří Brabec 000516 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.69
5 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union ChebSKP Union Cheb 56.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 55.31
2 Filip VaškoFilip Vaško 020111 Atletika KadaňAtletika Kadaň 57.36
3 Fabián LochschmidtFabián Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 60.01
4 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 030714 ŠAK ChodovŠAK Chodov 61.27
5 Adam ZaoralAdam Zaoral 020627 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 65.04
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.28
2 Klára MachkováKlára Machková 955116 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.75
3 Kristina KováčováKristina Kováčová 965909 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 49.23
4 Iryna YakubyakIryna Yakubyak 955525 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.34
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 42.05
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union ChebSKP Union Cheb 43.42
3 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 43.96
4 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union ChebSKP Union Cheb 46.38
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 976006 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 47.14
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 46.75
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union ChebSKP Union Cheb 47.03
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 49.86
Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union ChebSKP Union Cheb 49.21
2 Nikola LehockáNikola Lehocká 986204 SKP Union ChebSKP Union Cheb 50.90
3 Lenka KuncováLenka Kuncová 975420 Atletika KadaňAtletika Kadaň 53.00
4 Tereza GrundováTereza Grundová 985408 Atletika KadaňAtletika Kadaň 53.34
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.73
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 43.18
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.50
4 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.01
5 Cora HaaseCora Haase 000101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 48.58
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 48.15
2 Markéta PoustkováMarkéta Poustková 005330 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.40
3 Eliška Markofová Eliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 52.01
4 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 59.56
Nikola Potužníková Nikola Potužníková 005717 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 46.12
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union ChebSKP Union Cheb 49.89
3 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 995203 SKP Union ChebSKP Union Cheb 52.34
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 015119 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 53.53
5 Pavla ŠulistováPavla Šulistová 990516 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 58.28
6 Uršula MatoušováUršula Matoušová 005604 ŠAK ChodovŠAK Chodov 67.30
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 005208 Atletika KadaňAtletika Kadaň 52.74
2 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 015523 Atletika KadaňAtletika Kadaň 54.98
3 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025122 SKP Union ChebSKP Union Cheb 55.81
4 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union ChebSKP Union Cheb 57.98
Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union ChebSKP Union Cheb DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union ChebSKP Union Cheb 57.38
2 Jitka Gregorová Jitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 57.60
3 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 58.65
4 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union ChebSKP Union Cheb 60.27
5 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union ChebSKP Union Cheb 63.07
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:10.24
1 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:22.27
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:23.71
3 Jan RosenbaumJan Rosenbaum 980101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 2:29.58
MS Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 961121 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:36.32
4 Tim RosmeislTim Rosmeisl 980101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 2:37.82
Robert HájekRobert Hájek 980413 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 005426 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:43.98
2 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:45.50
3 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 2:46.35
4 Cora HaaseCora Haase 000101 SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN 2:46.83
5 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:56.21
6 Hana Zápotocká Hana Zápotocká 015301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:56.25
7 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:03.12
8 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:14.23
Celkem 8 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 16:07.57
2 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:11.79
3 Jan KubíčekJan Kubíček 800101 ČS SpecializedČS Specialized 16:30.11
4 Jakub CoufalJakub Coufal 860101 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 16:30.62
5 Milan KožákMilan Kožák 651222 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 17:37.52
6 Martin HorváthMartin Horváth 850313 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18:13.81
7 František BrožekFrantišek Brožek 730000 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 18:17.86
8 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 800221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18:23.47
9 Jaroslav NovýJaroslav Nový 760428 AK SokolovAK Sokolov 18:23.95
10 Kamil KovárKamil Kovár 670101 SPOKATO SokolovSPOKATO Sokolov 18:31.09
11 Jan KožákJan Kožák 891121 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 19:03.61
12 Jiří HadravaJiří Hadrava 710101 Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy Vary 19:10.29
13 Jindřich MikešJindřich Mikeš 640528 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19:28.47
14 Otakar MaceškaOtakar Maceška 810101 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 19:30.00
15 Pavel KošíkPavel Košík 700101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19:32.11
16 Martin SzewieczekMartin Szewieczek 860101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19:38.74
17 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 670720 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 20:52.93
18 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 800317 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:32.23
19 Tomáš BloudekTomáš Bloudek 820101 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 22:05.71
20 Jiří HůrkaJiří Hůrka 730517 ULTRASPORT SokolovULTRASPORT Sokolov 22:25.43
21 Milan KarásekMilan Karásek 630101 BřezováBřezová 22:30.63
Luboš SochůrekLuboš Sochůrek 700101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NP
Vladimír FrišVladimír Friš 970828 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 24 závodníků
Běh 2 (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal LandigaMichal Landiga 570101 LK AbertamyLK Abertamy 18:27.54
2 Zdeněk BrůžekZdeněk Brůžek 540527 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18:44.59
3 Jiří ValjentJiří Valjent 620101 Chodov neregistrovaniChodov neregistrovani 19:31.00
4 Pavel KriegerPavel Krieger 590607 AK SokolovAK Sokolov 20:01.06
5 Karel RoučaKarel Rouča 510601 Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy Vary 20:33.04
6 Jiří VyšínJiří Vyšín 590101 Karlovy Vary neregistrovaniKarlovy Vary neregistrovani 20:42.78
7 Manfred KrassaManfred Krassa 440310 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:39.63
8 Bohuslav VáclavekBohuslav Václavek 471102 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25:16.28
Jiří KrálovecJiří Královec 570101 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 9 závodníků

5000 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 765602 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 18:22.76
2 Regina ProcházkováRegina Procházková 865228 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:53.09
3 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20:49.46
4 Iveta Andreasová Iveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21:12.49
5 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:13.19
6 Iveta VyšínováIveta Vyšínová 610101 Karlovy Vary neregistrovaniKarlovy Vary neregistrovani 23:11.26
7 Eva RoudnickáEva Roudnická 860101 AK SokolovAK Sokolov 23:29.27
8 Anna NunvářováAnna Nunvářová 880101 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 23:37.68
9 Martina KabilováMartina Kabilová 690320 ACES TEAM Karlovy VaryACES TEAM Karlovy Vary 23:58.50
10 Hana BrožkováHana Brožková 770101 WITTE BIKE TEAMWITTE BIKE TEAM 25:51.18
11 Helena BabelováHelena Babelová 666016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26:58.10
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
890203 1.90
2 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 1.85
3 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
951019 1.75
Max SchoppeMax Schoppe
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
870101 1.75
5 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
950303 1.70
6 Dominik TichýDominik Tichý
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
950120 1.65
7 Jan KlášterkaJan Klášterka
ŠAK ChodovŠAK Chodov
970213 1.55
8 Lukáš KaminskýLukáš Kaminský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
970815 1.50
Petr BiniasPetr Binias
ŠAK ChodovŠAK Chodov
961003 NZV
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985128 1.40
2 Jasmin ListJasmin List
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
970101 1.40
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
976029 1.35
4 Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
975527 1.25
Nikola ValováNikola Valová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975514 DNP
Michaela BartošováMichaela Bartošová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985321 NZV
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
990619 08.12 07.6107.2908.1208.1208.0707.7806.74
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
000617 07.76 07.2807.3407.3307.3407.4406.8507.76
3 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 07.57 07.49X07.3707.4907.5707.2407.37
4 Petr JelenPetr Jelen
ŠAK ChodovŠAK Chodov
991221 07.39 X06.7707.0007.0007.3907.1506.98
5 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 07.13 X06.71X06.7107.1306.2205.78
6 Jakub ČervenýJakub Červený
AK MostAK Most
010827 06.10 06.1006.0005.7206.1005.5705.41X
7 Adam Bauer Adam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 05.79 05.7005.6305.7905.7905.23XX
Radek Dojčar Radek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 DNP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985327 11.56
2 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
975422 11.20
3 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985408 09.15
4 Šárka TilingerováŠárka Tilingerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
975520 08.95
5 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
985409 08.88
Anna HiclováAnna Hiclová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975203 08.88
7 Denise EnderDenise Ender
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
980101 08.36
8 Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985522 07.89
9 Michaela BartošováMichaela Bartošová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985321 07.22
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
015119 07.02 06.6607.0206.6807.0206.2906.3106.72
2 Jitka Gregorová Jitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 05.38 04.2904.9504.5804.9504.7204.6405.38
3 Hana Zápotocká Hana Zápotocká
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015301 04.96 04.1704.4504.7904.7904.8204.4104.96
4 Karolína BeckováKarolína Becková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010602 04.21 03.6904.2103.0104.2104.0703.6704.04
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
031107 03.42 02.9402.8703.0703.0703.36X03.42
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
970222 14.83
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 11.84
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
970317 11.59
4 Jan RosenbaumJan Rosenbaum
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
980101 10.89
5 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 10.34
6 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
980523 10.12
7 Florian BendlerFlorian Bendler
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
970101 08.74
8 Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
SKP Union ChebSKP Union Cheb
970405 08.38
9 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
981211 07.13
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Johannes SchulzeJohannes Schulze
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
960101 14.21
2 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 13.87
3 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
961001 12.63
4 Jan ListJan List
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
950101 11.59
5 Dominik CaniniDominik Canini
AK MostAK Most
950303 11.36
6 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 11.05
7 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
951019 10.00
8 Petr BiniasPetr Binias
ŠAK ChodovŠAK Chodov
961003 08.94
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 16.19
2 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 11.61
Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 DNP
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej HouškaOndřej Houška
AK MostAK Most
970222 38.45
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
970317 33.95
3 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 26.62
4 Florian BendlerFlorian Bendler
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
970101 26.16
5 Jan RosenbaumJan Rosenbaum
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
980101 25.74
6 Lukáš KaminskýLukáš Kaminský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
970815 23.07
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále A (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
916002 55.33
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
846111 55.30
3 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
895228 49.49
Denisa DočkalováDenisa Dočkalová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
905901 DNP
Jana ProcházkováJana Procházková
AK SokolovAK Sokolov
845117 DNP
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
975422 27.60
2 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985327 24.05
3 Anna HiclováAnna Hiclová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975203 23.83
4 Denise EnderDenise Ender
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
980101 22.59
5 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985408 18.94
6 Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985522 16.14
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
960101 38.39
2 Johannes SchulzeJohannes Schulze
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
960101 36.34
3 David ČavajdaDavid Čavajda
ŠAK ChodovŠAK Chodov
951104 33.98
4 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
961001 30.33
5 Jan ListJan List
SC Braunsbedra SRNSC Braunsbedra SRN
950101 29.74
6 Tomáš LedlTomáš Ledl
AK MostAK Most
951019 21.47
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 41.26
2 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 29.39
Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 NP
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále A (so, 5.5.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 40.73
2 Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK ChodovŠAK Chodov
890203 37.98
3 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 36.36
4 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 26.92
Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
930505 0
Celkem 5 závodníků