výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladších žáků a mladších žákyň

Tábor (23. 9. 2012)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.23 11.00
2 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.01 8.00
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.04 7.00
4 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.04 6.00
5 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.14 5.00
6 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.20 4.00
Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.93 9.00
2 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.36 3.00
3 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.37 2.00
4 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.38 1.00
5 Matyáš HavelMatyáš Havel 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.42
6 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.50
7 Luboš JansaLuboš Jansa 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.61
MB Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.54 11.00
2 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.73 9.00
3 Adéla ČervenáAdéla Červená 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.92 8.00
4 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.19 6.00
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.19 5.00
6 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.25 2.50
7 Adéla TlustáAdéla Tlustá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.37
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.25 2.50
2 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27 1.00
3 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.34
4 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.34
5 Hana LiškováHana Lišková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.48
6 Kristýna PlucarováKristýna Plucarová 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.65
7 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 10.07
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.99 7.00
2 Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.45
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.48
4 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.83
5 Aneta HemberováAneta Hemberová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.19
6 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.53
Klára KoutníkováKlára Koutníková 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.49
2 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.97
3 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.09
4 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10.15
5 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.62
6 Michaela HorváthováMichaela Horváthová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 10.79
7 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.12
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.20 4.00
2 Nela HusárováNela Husárová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.77
3 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.42
MB Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.77
MB Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.94
MB Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SepekovSepekov 09.71
MB Sára SedláčkováSára Sedláčková 98 SepekovSepekov 09.83
Celkem 7 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.57 11.00
2 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20.28 9.00
3 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.61 8.00
4 Jan JelínekJan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.25 7.00
5 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.47 6.00
6 Jan SlabaJan Slaba 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.83 5.00
Václav DrchalVáclav Drchal 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TáborJosef Tábor 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.05 4.00
3 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.05 3.00
3 Jan HoráčekJan Horáček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.59 2.00
4 Martin PetráňMartin Petráň 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.63 1.00
MB Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.49
Jan HlaváčJan Hlaváč 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Zuzana HolubováZuzana Holubová 03 SepekovSepekov NP
MB Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.09
MB Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.67
MB Zuzana StradováZuzana Stradová 00 SepekovSepekov 25.00
MB Sára SedláčkováSára Sedláčková 98 SepekovSepekov 25.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 20.53 11.00
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.83 9.00
3 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 20.86 8.00
4 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.24 6.00
5 Jana BaboučkováJana Baboučková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.33 5.00
6 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.34 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína KružíkováPavlína Kružíková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.80 2.00
2 Kristiny BalyshevaKristiny Balysheva 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.21 1.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.43
4 Kristýna PlucarováKristýna Plucarová 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 23.49
5 Lucie MrázkováLucie Mrázková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.77
6 Tereza SamcováTereza Samcová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.02
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ingrid MachováIngrid Machová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.23 7.00
2 Vendula BenedováVendula Benedová 99 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 22.72 3.00
3 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 23.30
4 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.75
5 Alice MajerováAlice Majerová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.84
Klára KoutníkováKlára Koutníková 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub BrožJakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:36.68 11.00
2 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:37.44 9.00
3 Miroslav MužíkMiroslav Mužík 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:37.52 8.00
4 Jan HoráčekJan Horáček 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:42.26 7.00
5 Michal HavelkaMichal Havelka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:46.53 6.00
6 Lukáš KadlecLukáš Kadlec 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:56.69 5.00
7 Martin Mužík Martin Mužík 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3:04.59 4.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:32.86 11.00
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:38.92 9.00
3 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:45.87 8.00
4 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:58.07 7.00
5 Petra BečkováPetra Bečková 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3:04.93 6.00
6 Ludmila BrusováLudmila Brusová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 3:05.07 5.00
7 Anna CábováAnna Cábová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:23.42 4.00
8 Eliška HamadejováEliška Hamadejová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:31.97 3.00
MB Nikola PlocováNikola Plocová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:38.51
MB Tereza FaktorováTereza Faktorová 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 3:11.88
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:17.94 11.00
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 5:26.21 9.00
3 Jakub HesJakub Hes 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:31.75 8.00
4 Jan BurgstallerJan Burgstaller 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:36.08 7.00
5 Dominik JankovskiDominik Jankovski 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:36.37 6.00
6 Luboš JansaLuboš Jansa 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:52.49 5.00
7 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 6:21.78 4.00
MB Martin HolubMartin Holub 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Jakub ŤoupalíkJakub Ťoupalík 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Poznámky:
Holub - DQ - pravidlo 145/2
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:28.53 11.00
2 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6:04.95 9.00
3 Helena BernatováHelena Bernatová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6:10.79 8.00
4 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 6:29.04 7.00
5 Martina TomšovicováMartina Tomšovicová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6:44.64 6.00
6 Karolína PouzarováKarolína Pouzarová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 6:46.35 5.00
7 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová 00 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 7:07.90 4.00
MB Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:50.65
MB Sabina KubičkováSabina Kubičková 03 SepekovSepekov 6:40.41
Celkem 9 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.39 11.00
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.25 9.00
3 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.42 7.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.93 5.00
5 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 12.46 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš JodlTomáš Jodl 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.28 8.00
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.46 6.00
3 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.13 4.00
4 Kryštof KroužekKryštof Kroužek 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.43 3.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.19 11.00
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.73 9.00
3 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.21 7.00
4 Iva ŠiškováIva Šišková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.35 5.00
5 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.67 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 11.81 3.00
2 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.01 2.00
3 Eliška SýkorováEliška Sýkorová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.07 1.00
4 Veronika BenešováVeronika Benešová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.38
5 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2012) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.78 8.00
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.26 6.00
3 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.33
4 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 17.27
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jodl, Kadlec, Matějček, Havelka Jodl, Kadlec, Matějček, Havelka T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Balej, Slaba, Jansa, Doka Balej, Slaba, Jansa, Doka TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
TABOR - DQ - pravidlo 170/6
SOKCB - DQ - pravidlo 170/6
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kružíková, Sýkorová, Tvrzová, Baboučková Kružíková, Sýkorová, Tvrzová, Baboučková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34.93 11.00
2 Kačírková, Benešová, Tlustá, Reindlová, Kačírková, Benešová, Tlustá, Reindlová, TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.32 9.00
3 Balysheva, Nováková, Samcová, Holienková Balysheva, Nováková, Samcová, Holienková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 37.31 8.00
4 Červená, Kůtová, Tomšovicová A, Tomšovicová M Červená, Kůtová, Tomšovicová A, Tomšovicová M TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 37.62 7.00
5 Hemberová, Vránová, Bočková, Brusová Hemberová, Vránová, Bočková, Brusová TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 37.70 6.00
6 Žáková, Hamadejová, Cábová, Smoleňová Žáková, Hamadejová, Cábová, Smoleňová SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 43.05 5.00
MB Nečasová, Sedláčková, Kubíčková, Stradová, Nečasová, Sedláčková, Kubíčková, Stradová, SepekovSepekov 40.98
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.231.281.331.361.391.421.451.501.551.581.61 Body
1 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.58 -----OOOOXOXXOXXX 11.00
2 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.39 OOOOOOXXX 9.00
3 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.39 OOOXXOOOXXX 8.00
4 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.39 OOOOOXXOXXX 7.00
5 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.39 OOXOOOXXOXXX 6.00
6 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.36 OOXOOXXOXXX 5.00
7 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.28 OOXOXXX 4.00
8 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.23 OOXXX 3.00
10 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.23 XOOXXX 2.00
10 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 1.18 XXOXXX 1.00
MB Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 1.23
Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NM
Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NM
MB Martin HolubMartin Holub
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.131.181.231.281.311.341.371.401.431.46 Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.43 -----OXOXOOXXX 11.00
2 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.40 -----OXXOXOXXX 9.00
3 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.37 OOO--XOOXXX 8.00
4 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.37 ---OXOXOOXXX 7.00
5 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.34 -OOOOOXXX 6.00
6 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.34 --OOOXXOXXX 5.00
7 Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 1.34 --OXXOOXXOXXX 4.00
8 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.31 --XOOOXXX 3.00
10 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.31 OOOXXOXOXXX 2.00
10 Kateřina MacháčkováKateřina Macháčková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 1.23 OXOXXOXXX 1.00
11 Helena BernatováHelena Bernatová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.18 XOOXXX
13 Hana LiškováHana Lišková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 1.18 XOXOXXX
MB Tereza BěhálkováTereza Běhálková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.31
Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 NM
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HavelkaMichal Havelka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.25 +0.0 m/s 4.250,03.810,03.730,04.253.940,0 11.00
2 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.23 +0.8 m/s 4.23+0,84.010,03.790,04.234.150,0 9.00
3 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 4.03 +0.8 m/s 4.03+0,84.010,04.00+0,34.033.70-0,6 8.00
4 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.95 +0.0 m/s 3.71+0,63.760,03.950,03.953.57-0,5 7.00
5 Lukáš KadlecLukáš Kadlec
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.94 +0.0 m/s 3.820,03.730,03.940,03.94X-0,6 6.00
6 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.88 +0.0 m/s X0,03.880,03.66+0,33.883.730,0 5.00
7 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.86 +0.0 m/s 3.860,0X0,02.990,03.86X-0,9 4.00
8 Martin PetráňMartin Petráň
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.73 +0.5 m/s 3.73+0,53.52+0,83.590,03.732.59+0,5 3.00
9 Matyáš HavelMatyáš Havel
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 3.48 +0.3 m/s X0,03.210,03.48+0,33.48X0,0 2.00
10 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.37 +0.0 m/s X+0,33.370,03.070,03.373.18-0,5 1.00
11 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 2.06 -0.4 m/s X-0,5X0,0X0,002.06-0,4
MB Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.39 +0.0 m/s
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.98 +1.3 m/s 4.46-1,24.88+0,34.69+0,64.884.98+1,3 11.00
2 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 4.73 +0.0 m/s 4.530,04.730,04.500,04.73X0,0 9.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.49 +1.3 m/s X0,04.37+0,9-0,04.374.49+1,3 8.00
4 Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.24 +0.0 m/s 3.990,04.240,03.88+1,04.244.14-0,3 7.00
5 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.17 +0.0 m/s 4.080,04.170,03.81+0,84.17X0,0 6.00
6 Adéla ČervenáAdéla Červená
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.16 +0.0 m/s X0,04.160,04.010,04.163.76+0,5 5.00
7 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 4.07 +1.1 m/s 3.87-0,73.990,04.07+1,14.073.75-1,1 4.00
8 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.99 +0.0 m/s 3.81+1,13.990,0X0,03.993.91+0,4 3.00
9 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.99 -1.2 m/s X+0,33.91+0,63.500,03.913.99-1,2 2.00
10 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.93 +0.0 m/s X0,0X0,03.930,03.93X0,0 1.00
11 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.75 +0.4 m/s 3.500,03.75+0,43.65+1,23.753.65-0,5
12 Helena BernatováHelena Bernatová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 3.73 +0.5 m/s X0,03.73+0,53.680,03.733.70+0,7
13 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.65 -0.3 m/s 3.55-0,82.980,03.65-0,33.653.45+0,4
14 Alena TomšovicováAlena Tomšovicová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.65 +0.8 m/s 3.38-0,53.470,03.45+0,73.473.65+0,8
15 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.59 +0.0 m/s 3.590,03.430,02.92+0,53.59-+1,1
16 Nela HusárováNela Husárová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.47 -0.3 m/s X-0,1X-0,33.47-0,33.472.270,0
17 Barbora ŠiklováBarbora Šiklová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 3.45 -0.3 m/s 3.31-0,53.380,03.45-0,33.453.310,0
18 Veronika NovákováVeronika Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.45 +0.0 m/s 3.21+0,73.350,0X0,03.353.450,0
19 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.42 -1.0 m/s 3.42-1,02.990,03.11-0,93.422.850,0
20 Aneta HemberováAneta Hemberová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.36 -0.6 m/s 3.36-0,63.330,03.340,03.363.25+0,6
21 Veronika BenešováVeronika Benešová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 3.35 +0.0 m/s 2.89+0,73.350,03.350,03.353.18+0,3
22 Magdalena KůtováMagdalena Kůtová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
00 3.23 +0.0 m/s X-0,93.230,0X-0,43.233.120,0
23 Michaela HorváthováMichaela Horváthová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.21 +0.0 m/s 2.44-0,42.39+0,63.210,03.21X+0,4
24 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 3.03 -0.5 m/s 3.03-0,52.77+0,72.79+0,53.032.03+0,4
25 Anna CábováAnna Cábová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 2.98 -0.4 m/s 2.98-0,42.810,0X-0,42.982.670,0
26 Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 2.95 -0.5 m/s 2.73-0,2X-0,42.95-0,52.952.680,0
MB Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 3.30 -0.2 m/s
Celkem 27 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 11.40 11.4010.78X11.4010.48 11.00
2 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 09.55 09.1109.5509.2109.5509.03 9.00
3 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 09.23 07.3208.6909.2309.2308.74 8.00
4 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 09.08 08.6809.0808.2209.0808.44 7.00
5 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 08.88 08.85--08.8508.88 6.00
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 08.22 07.9407.6808.2208.2206.24 5.00
7 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 07.95 XX07.9507.9507.92 4.00
8 Josef TáborJosef Tábor
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.92 07.5707.2307.3107.5707.92 3.00
9 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 07.89 07.8907.6907.7507.8907.62 2.00
10 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.74 X07.67X07.6707.74 1.00
11 Jakub BrožJakub Brož
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 06.87 06.2206.8706.7406.8706.47
12 Jan HesJan Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.18 04.8606.1106.1806.1805.20
13 Kryštof KroužekKryštof Kroužek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 05.88 05.88--05.88X
14 Jakub KozelJakub Kozel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.38 X05.3804.9905.3805.22
MB Václav SmetanaVáclav Smetana
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
01 07.11
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 11.26 09.5510.3611.2611.2610.53 11.00
2 Petra ČernáPetra Černá
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.86 07.8607.65-07.8607.65 9.00
3 Anna ŠímováAnna Šímová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 07.76 07.0607.7607.4707.7607.66 8.00
4 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.46 07.1307.2106.7307.2107.46 7.00
5 Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 07.40 06.7607.02-07.0207.40 6.00
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 07.30 07.3006.9807.0807.3007.05 5.00
7 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 06.58 06.5506.4706.5806.5806.44 4.00
8 Kateřina VinklárkováKateřina Vinklárková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.32 X06.27-06.2706.32 3.00
9 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 06.25 06.2506.0705.3606.2505.88 2.00
10 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 06.22 06.2205.73-06.2205.78 1.00
11 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 05.74 X05.3205.7405.7405.62
12 Veronika BočkováVeronika Bočková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 05.40 05.0904.6505.1905.1905.40
13 Nikola ŽákováNikola Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 04.36 04.3604.2104.3104.3604.07
MB Tereza BěhálkováTereza Běhálková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.37
MB Michaela NečasováMichaela Nečasová
SepekovSepekov
01 05.51
Alice MajerováAlice Majerová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín ŠvarcAntonín Švarc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 58.84 58.8449.2654.9158.84- 11.00
2 Ondřej LandsingerOndřej Landsinger
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
00 53.61 53.6144.8452.4253.6148.23 9.00
3 Matěj KonečnýMatěj Konečný
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 51.09 49.0046.0851.0951.0947.34 8.00
4 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 50.18 47.0850.1847.5650.1849.88 7.00
5 Jakub BalejJakub Balej
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 49.75 46.7849.7549.3249.7547.56 6.00
6 Tomáš HulmákTomáš Hulmák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 47.53 47.53XX47.5340.91 5.00
7 Jiří DolejšíJiří Dolejší
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 47.07 45.6847.0744.7947.0740.90 4.00
8 Ondřej SkládalOndřej Skládal
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 45.72 45.6345.7241.5545.7232.14 3.00
9 Kryštof KroužekKryštof Kroužek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 45.01 45.0143.0643.7945.0142.76 2.00
10 Marek DokaMarek Doka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 44.49 44.4943.2742.1344.4944.42 1.00
11 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 42.85 41.2141.7538.9041.7542.85
12 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 40.24 37.0139.3836.6239.3840.24
13 Jakub HesJakub Hes
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 35.38 32.7134.4035.3835.3835.25
14 Jan HoráčekJan Horáček
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 32.00 -32.0030.3732.00-
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.9.2012) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 49.64 33.1645.1539.9545.1549.64 11.00
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 47.88 42.1140.1644.0844.0847.88 9.00
3 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 44.05 44.0540.7241.0044.0540.21 8.00
4 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 42.88 41.5141.0742.8842.8835.43 7.00
5 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 41.02 40.8838.0838.6240.8841.02 6.00
6 Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 40.97 X40.9735.1540.9733.98 5.00
7 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 40.82 38.4239.3040.4440.4440.82 4.00
8 Kristýna PlucarováKristýna Plucarová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 38.73 35.0932.8634.1535.0938.73 3.00
9 Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 38.29 37.8033.6533.1837.8038.29 2.00
10 Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 35.62 35.62X29.8235.6233.83 1.00
11 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 34.17 27.6328.1434.1734.1730.18
12 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 34.11 34.1131.9329.3934.1132.70
13 Lucie NovákováLucie Nováková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 33.82 33.2933.1033.8233.8226.87
14 Jaromíra RybákováJaromíra Rybáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
00 33.54 24.5127.9633.5433.5427.09
15 Veronika NovákováVeronika Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 32.71 30.8130.8532.7132.71X
16 Markéta SrbováMarkéta Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 32.52 30.9827.8832.2032.2032.52
17 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 30.57 26.9730.5728.5730.57X
18 Martina KamenickáMartina Kamenická
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 29.53 29.5325.83-29.53-
19 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 29.20 29.2024.2726.9029.2025.37
20 Nela HusárováNela Husárová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 26.07 25.56X16.0625.5626.07
21 Nikola ŽákováNikola Žáková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 25.57 21.6217.9222.4022.4025.57
22 Lucie MrázkováLucie Mrázková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
00 24.62 22.7623.7419.0923.7424.62
23 Kateřina SmoleňováKateřina Smoleňová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
01 21.16 17.4220.4621.1621.1618.54
MB Sára SedláčkováSára Sedláčková
SepekovSepekov
98 39.91
MB Michaela NečasováMichaela Nečasová
SepekovSepekov
01 26.05
MB Tereza FaktorováTereza Faktorová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 23.05
Celkem 26 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 167.00
2 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 159.00
3 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 112.00
4 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 053.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 150 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 182.50
2 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 127.50
3 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 113.00
4 SOKCB SOKCB T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 038.00
5 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 035.00
6 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 023.00
7 CECCB CECCB TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 018.00
8 SKOKJH SKOKJH SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 004.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m př., 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, 60 m př.
Celkem 8 závodníků