výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Střelské Hoštice (30. 3. 2013)

Přespolní běh - Junioři

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:14
2 Michal PinkasMichal Pinkas 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 20:19
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 20:21
4 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 20:30
5 Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:37
6 Pavel OličPavel Olič 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20:42
7 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:04
8 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21:11
9 Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 21:17
10 František LinduškaFrantišek Linduška 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 21:20
11 Tomáš LichýTomáš Lichý 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21:30
12 Adam ZenklAdam Zenkl 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21:33
13 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 21:37
14 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 21:40
15 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 21:46
16 Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 21:53
17 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 22:25
18 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 22:47
19 Petr KubelkaPetr Kubelka 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22:53
20 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23:00
21 Petr KonečnýPetr Konečný 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23:35
22 Roman TužilRoman Tužil 94 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 24:13
23 Jan BielikJan Bielik 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24:18
24 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 27:18
Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNF
Václav LebedaVáclav Lebeda 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNF
Daniel TrýznaDaniel Trýzna 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Martin CinkMartin Cink 94 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Petr DvořákPetr Dvořák 95 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Štěpán PolákŠtěpán Polák 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Petr SmolákPetr Smolák 94 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Martin ŽabkaMartin Žabka 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 36 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 11:55
2 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:56
3 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11:57
4 František KoukalFrantišek Koukal 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12:15
5 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:18
6 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12:37
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12:38
8 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DomažliceAC Domažlice 13:04
9 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13:04
10 Madik SafarievMadik Safariev 97 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 13:06
11 Martin BartošekMartin Bartošek 96 AK ŽatecAK Žatec 13:16
12 Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:21
13 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 13:24
14 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:25
15 Jakub TylJakub Tyl 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13:29
16 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 97 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 13:34
17 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13:38
18 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13:40
19 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 13:41
20 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13:42
21 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13:44
22 Marek ChrastinaMarek Chrastina 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13:45
23 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 13:49
24 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 13:55
25 Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13:56
26 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13:58
27 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14:09
28 Gustav SeifertGustav Seifert 97 AK ŽatecAK Žatec 14:11
29 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 14:15
30 Radek BekrRadek Bekr 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 14:38
31 Jaroslav PrandlJaroslav Prandl 96 AK ŽatecAK Žatec 14:48
32 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:53
33 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 14:55
34 Patrik NovákPatrik Novák 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15:08
35 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 15:18
36 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 97 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 15:26
37 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:55
38 Tomáš HlubůčekTomáš Hlubůček 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16:20
39 JAN STRNADJAN STRNAD 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 17:37
Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 96 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNF
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany DNF
Ondřej DudášOndřej Dudáš 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Aleš KonečnýAleš Konečný 97 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Jakub NociarJakub Nociar 97 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín DNP
Vojtěch SommerVojtěch Sommer 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Michal ŠmejkalMichal Šmejkal 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 47 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:04
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10:16
3 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10:26
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:37
5 Dominik Bartoník Dominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 10:42
6 Tomáš KrimTomáš Krim 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10:43
7 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 99 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10:44
8 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:46
9 Jan TesarčíkJan Tesarčík 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:48
10 Jakub StádníkJakub Stádník 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10:53
11 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 BYAC BrnoBYAC Brno 10:55
12 Martin BártaMartin Bárta 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:55
13 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11:00
14 Josef PrůchaJosef Průcha 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:08
15 Josef KočíJosef Kočí 98 AC ProstějovAC Prostějov 11:10
16 Ondřej VystavělOndřej Vystavěl 98 AC ProstějovAC Prostějov 11:14
17 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:16
18 Geron StewartGeron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:16
19 Jiří KřečekJiří Křeček 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:30
20 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11:33
21 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:33
22 Jan NěmecJan Němec 98 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 11:33
23 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:38
24 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11:39
25 Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11:39
26 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11:40
27 Jan HockJan Hock 98 ASK LovosiceASK Lovosice 11:41
28 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:50
29 Jakub RichterJakub Richter 98 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11:53
30 Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11:55
31 Jakub ŠtverákJakub Štverák 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:56
32 Dominik ŠtulíkDominik Štulík 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11:56
33 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:02
34 Martin Šilhavý Martin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:05
35 Petr NohýnekPetr Nohýnek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:10
36 Pavel JanůPavel Janů 99 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12:19
37 Pavel SieglPavel Siegl 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 12:46
38 Jan Vosejpka Jan Vosejpka 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:57
39 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13:01
40 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13:18
41 Dominik KuzmaDominik Kuzma 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 13:26
42 Martin VorelMartin Vorel 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14:12
Ondřej ChládOndřej Chlád 99 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNP
Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 KPA PardubiceKPA Pardubice DNP
Dominik PappDominik Papp 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Jakub ŠtípekJakub Štípek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 47 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Idris Robin BešírIdris Robin Bešír 01 AK OLYMP BRNOAK OLYMP BRNO 06:15
2 František HonsaFrantišek Honsa 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06:16
3 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06:28
4 Štefan PrášekŠtefan Prášek 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 06:32
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 06:33
6 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 06:36
7 Radek TylRadek Tyl 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 06:37
8 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 06:40
9 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 06:42
10 Marcel ČervenkaMarcel Červenka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 06:45
11 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 06:51
12 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 06:55
13 Adam HladkýAdam Hladký 00 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07:01
14 Jan Kváš Jan Kváš 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07:02
15 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07:03
16 Ondřej HoloubekOndřej Holoubek 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07:13
17 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 07:15
18 Jindřich StříhavkaJindřich Stříhavka 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 07:16
19 Matyáš JandaMatyáš Janda 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 07:18
20 Václav RůžičkaVáclav Růžička 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07:20
21 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07:23
22 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 07:24
23 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07:24
24 Petr BártaPetr Bárta 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07:26
25 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07:31
26 Kryštof RegnerKryštof Regner 01 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07:36
27 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 07:40
28 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 00 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 07:43
29 David ZátopekDavid Zátopek 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 07:46
30 Lukáš UchytilLukáš Uchytil 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 07:50
31 Albert WeberAlbert Weber 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08:12
32 Sebastián ŠlechtaSebastián Šlechta 01 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:17
33 Daniel MálekDaniel Málek 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:08
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Karel PrachKarel Prach 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Martin SvobodaMartin Svoboda 00 AK ŽatecAK Žatec DNP
Aleš VrbaAleš Vrba 00 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice DNP
Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 00 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 38 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22:06
2 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 22:29
3 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 22:42
4 Matyášová Pavla SchornáMatyášová Pavla Schorná 80 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 23:05
5 Eva VailEva Vail 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23:17
6 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 23:43
7 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23:49
8 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24:11
9 Hanka RandákováHanka Randáková 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24:17
10 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 24:27
11 Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24:50
12 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 25:29
13 Zuzana KrchováZuzana Krchová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25:44
14 Adéla IndrákováAdéla Indráková 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26:08
15 Martina UvizlováMartina Uvizlová 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 26:20
16 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27:10
17 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 27:56
18 Jana MikešováJana Mikešová 91 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 28:00
19 Magdaléna HajzlerováMagdaléna Hajzlerová 73 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 28:48
20 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 29:54
21 Martina RaškováMartina Rašková 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 30:16
Alesia (C) ViskotováAlesia (C) Viskotová 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNF
Tereza DubskáTereza Dubská 89 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Iveta DuchováIveta Duchová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Kamila GregorováKamila Gregorová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jana KnapováJana Knapová 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Marta KoschuchMarta Koschuch 78 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Michaela KuříkováMichaela Kuříková 88 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Marie MiličkováMarie Miličková 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 33 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13:21
2 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14:07
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ SušiceTJ Sušice 14:26
4 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14:38
5 Kateřina ChromáKateřina Chromá 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15:05
6 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 15:27
7 Diana PetrmichlováDiana Petrmichlová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15:31
8 Karolína VachováKarolína Vachová 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15:35
9 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 15:52
10 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 16:00
11 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16:43
12 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 16:43
13 Markéta TesařováMarkéta Tesařová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16:58
14 Kateřina JeníčkováKateřina Jeníčková 95 ACCC HORAŽĎOVICEACCC HORAŽĎOVICE 17:06
Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Michaela PlevkováMichaela Plevková 94 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 17 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 11:00
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 11:08
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:15
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 11:22
5 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 11:26
6 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 11:31
7 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 11:39
8 Marie HroudováMarie Hroudová 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:46
9 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:49
10 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:56
11 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:01
12 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12:04
13 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12:16
14 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:19
15 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12:22
16 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:26
17 Kateřina LiškováKateřina Lišková 97 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 12:27
18 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:29
19 Lucie SkalickáLucie Skalická 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:35
20 Bára KováříkováBára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12:37
21 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 12:40
22 Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12:46
23 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 12:52
24 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13:09
25 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:17
26 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13:39
27 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14:07
28 Tereza HanušováTereza Hanušová 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:08
29 Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková 97 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 14:22
30 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 14:30
31 Dominika AdámkováDominika Adámková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14:58
32 Lucie KroftováLucie Kroftová 96 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 15:24
Barbora ChytkováBarbora Chytková 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNP
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:08
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 11:27
3 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 98 JAC BrnoJAC Brno 11:29
4 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:37
5 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:41
6 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 11:42
7 Alice ProkešováAlice Prokešová 99 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 11:42
8 Tereza GrowkováTereza Growková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:47
9 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 11:49
10 Julie RampírováJulie Rampírová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:50
11 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:00
12 Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De 99 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:06
13 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 12:09
14 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12:16
15 Petra Pavlásková Petra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:18
16 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:22
17 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:23
18 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:25
19 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 12:30
20 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12:34
21 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12:34
22 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 99 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12:36
23 Kateřina TuzarováKateřina Tuzarová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:37
24 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:39
25 Helena GetachewováHelena Getachewová 98 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 12:40
26 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12:45
27 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 12:47
28 Eva LančováEva Lančová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 12:50
29 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:54
30 Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 12:59
31 Adéla SomrováAdéla Somrová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13:03
32 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13:13
33 Lenka FaltusováLenka Faltusová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13:45
34 Kateřina Korvasová Kateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 13:49
35 Veronika Janošíková Veronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 14:12
36 Markéta PrůšováMarkéta Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14:53
37 Kateřina PrůšováKateřina Průšová 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15:19
38 Monika FellerováMonika Fellerová 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16:56
Kateřina DoudováKateřina Doudová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Lucie VolkováLucie Volková 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNP
Michaela KabilkováMichaela Kabilková 99 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. DNP
Daniela PártlováDaniela Pártlová 98 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DNP
Nikola PlocováNikola Plocová 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín DNP
Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov DNP
Štěpánka Urbánková Štěpánka Urbánková 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Markéta UrbanováMarkéta Urbanová 99 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Celkem 48 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina KrejčíKateřina Krejčí 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06:52
2 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 00 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06:54
3 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 07:00
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 07:01
5 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 AK HodonínAK Hodonín 07:05
6 Barbora PlacatkováBarbora Placatková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07:05
7 Novotná VeronikaNovotná Veronika 00 SK SPORTING PříbramSK SPORTING Příbram 07:12
8 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:16
9 Eliška SurmováEliška Surmová 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07:16
10 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 07:16
11 Julie BičišťováJulie Bičišťová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07:19
12 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07:19
13 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 07:25
14 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07:26
15 Lenka SucháLenka Suchá 00 JAC BrnoJAC Brno 07:32
16 Anna CihlářováAnna Cihlářová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07:33
17 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07:35
18 Eliška Kopcová Eliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07:37
19 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 07:37
20 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 07:38
21 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07:40
22 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 07:45
23 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 07:49
24 Kristýna BirtusováKristýna Birtusová 00 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 07:50
25 Jana SwierkošováJana Swierkošová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07:51
26 Iva ŠtefkováIva Štefková 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 07:55
27 Kristina JánskáKristina Jánská 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07:56
28 Zuzana GöghováZuzana Göghová 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07:58
29 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08:03
30 Jana NovákováJana Nováková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08:14
31 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08:20
32 Taťána BarvíkováTaťána Barvíková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:24
33 Lucie MacháňováLucie Macháňová 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:24
34 Eliška FrydrychováEliška Frydrychová 01 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 08:27
35 Lucie LondinováLucie Londinová 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:43
36 Gabriela FialováGabriela Fialová 00 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09:07
Radka BužkováRadka Bužková 00 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Veronika DomskáVeronika Domská 01 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Monika ChocholováMonika Chocholová 00 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Nela KoskováNela Kosková 00 TJ ChyškyTJ Chyšky DNP
Andrea LokvencováAndrea Lokvencová 00 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 42 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 30:59
2 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 31:14
3 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž 31:18
4 Jan ProcházkaJan Procházka 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 31:47
5 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AK KroměřížAK Kroměříž 31:55
6 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 31:59
7 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32:01
8 Tomáš JašaTomáš Jaša 92 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 32:11
9 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 32:16
10 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 32:30
11 Jan ŠedivýJan Šedivý 84 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 33:09
12 Jan PetrželaJan Petržela 92 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 33:22
13 Aleš DrahokoupilAleš Drahokoupil 85 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 33:28
14 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 33:40
15 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 33:54
16 Štěpán KodedaŠtěpán Kodeda 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 34:01
17 Jakub SchořJakub Schoř 83 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34:07
18 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 34:09
19 Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 34:14
20 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 34:18
21 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34:20
22 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 34:29
23 Robert MíčRobert Míč 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:04
24 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:13
25 Pavel KubátPavel Kubát 91 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 35:16
26 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 35:47
27 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 35:54
28 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 35:57
29 Vojtěch GrünVojtěch Grün 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 36:45
30 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 36:53
31 Adam HloušekAdam Hloušek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36:54
32 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 38:48
33 Josef SmetanaJosef Smetana 69 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 39:33
34 Michal BurdaMichal Burda 73 SK BabiceSK Babice 42:55
Jakub CoufalJakub Coufal 86 AK BílinaAK Bílina DNF
Tomáš DlabajaTomáš Dlabaja 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Vojtěch KrálVojtěch Král 88 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Petr ToušekPetr Toušek 80 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 40 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 30.3.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:15
2 David KučeraDavid Kučera 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:22
3 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11:25
4 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:30
5 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:43
6 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11:43
7 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:44
8 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 11:52
9 Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:55
10 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 11:59
11 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:01
12 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12:02
13 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 12:04
14 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12:08
15 Tomáš HaromTomáš Harom 80 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:11
16 Martin VojákMartin Voják 93 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 12:18
17 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12:20
18 Peter (C) ĎurecPeter (C) Ďurec 92 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 12:23
19 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12:25
20 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12:25
21 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:28
22 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 12:30
23 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12:30
24 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12:30
25 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:31
26 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 12:32
27 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12:35
28 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:42
29 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, 12:43
30 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 12:44
31 Libor BucifalLibor Bucifal 93 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 12:47
32 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12:48
33 Petr UrbánekPetr Urbánek 81 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12:49
34 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12:49
35 Václav MrázVáclav Mráz 83 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13:00
36 Martin PřibylMartin Přibyl 93 ASK DěčínASK Děčín 13:06
37 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 13:08
38 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:10
39 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 13:27
40 Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13:31
41 Bert ŠvábBert Šváb 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:36
42 Radek VeselýRadek Veselý 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13:41
43 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:42
44 Luboš HajtmarLuboš Hajtmar 87 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 13:52
45 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14:10
46 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZnojmoTJ Znojmo 14:18
47 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 14:21
48 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14:23
49 Adam VotočekAdam Votoček 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14:34
50 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 15:06
51 Kamil LubojackiKamil Lubojacki 71 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15:46
Roman BonkRoman Bonk 93 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram DNP
Jiří HladíkJiří Hladík 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Daniel (C) NoahDaniel (C) Noah 84 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 DNP
Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 56 závodníků