výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.62 675
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67 659
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68 656
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.70 650
5 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.75 634
6 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.77 628
7 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.81 616
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.74 637
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 07.75 634
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.77 628
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.90 589
5 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.93 580
6 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.96 571
7 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.31 473
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.86 601
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90 589
3 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.02 554
4 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.07 540
5 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.09 534
6 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.09 534
7 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.30 476
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.62 675
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67 659
3 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68 656
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.70 650
5 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 07.74 637
6 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 07.75 634
7 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.75 634
8 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.77 628
9 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.77 628
10 Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 07.81 616
11 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.86 601
12 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.90 589
13 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.90 589
14 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.93 580
15 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.96 571
16 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.02 554
17 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.07 540
18 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.09 534
19 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.09 534
20 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.30 476
21 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.31 473

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39 749
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.73 640
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81 616
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.87 598
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.02 554
6 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.06 542
7 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.19 506
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08 537
2 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.14 520
3 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17 511
4 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.23 495
5 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31 473
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.42 444
David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.07 540
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19 506
3 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45 436
4 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.50 423
5 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.64 388
6 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.68 378
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.39 749
2 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.73 640
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.81 616
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.87 598
5 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 08.02 554
6 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.06 542
7 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.07 540
8 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.08 537
9 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 08.14 520
10 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.17 511
11 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.19 506
12 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.19 506
13 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.23 495
14 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.31 473
15 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.42 444
16 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45 436
17 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.50 423
18 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.64 388
19 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.68 378
David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.87 888
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.32 752
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40 729
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.46 712
5 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50 701
6 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.68 651
7 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.80 618
Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.56 684
2 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61 670
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63 665
4 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.64 662
5 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.70 645
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.89 595
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89 595
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 26.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.67 654
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78 624
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81 616
4 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.98 571
5 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.11 538
6 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11 538
7 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.17 523
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.87 888
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.32 752
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.40 729
4 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 08.46 712
5 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50 701
6 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.56 684
7 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.61 670
8 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.63 665
9 Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.64 662
10 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.67 654
11 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.68 651
12 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.70 645
13 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.78 624
14 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 08.80 618
15 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.81 616
16 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.89 595
17 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.89 595
18 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.98 571
19 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.11 538
20 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.11 538
21 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.17 523
Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNS

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.99 863
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.11 836
3 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.22 812
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24 808
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.33 789
6 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.52 748
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58 736
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.59 734
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.78 695
3 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.91 669
4 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.94 663
5 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.98 655
6 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.01 649
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.99 863
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.11 836
3 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.22 812
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.24 808
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.33 789
6 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.52 748
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.58 736
8 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.59 734
9 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.78 695
10 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.91 669
11 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.94 663
12 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.98 655
13 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.01 649

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.89 885
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.21 814
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.39 776
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.63 725
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.76 699
6 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.78 695
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71 709
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.89 673
3 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.92 667
4 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95 661
5 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 12.11 629
6 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.51 554
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Vítr: -0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.97 657
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.99 653
3 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.07 637
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.45 565
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.66 527
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.89 885
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.21 814
3 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.39 776
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.63 725
5 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.71 709
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.76 699
7 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 11.78 695
8 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 11.89 673
9 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.92 667
10 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.95 661
11 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 11.97 657
12 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.99 653
13 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.07 637
14 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 12.11 629
15 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.45 565
16 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.51 554
17 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.66 527

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 24.5.2013) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.32 791
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.43 767
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.51 750
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.55 742
5 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.85 681
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.87 677
7 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.06 639
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 24.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.95 661
2 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.05 641
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08 635
4 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.22 608
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.26 601
6 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.37 580
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 24.5.2013) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08 635
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.24 605
3 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 12.29 595
4 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.36 582
5 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.72 516
6 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.82 499
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.32 791
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.43 767
3 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.51 750
4 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.55 742
5 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 11.85 681
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.87 677
7 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 11.95 661
8 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.05 641
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.06 639
10 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08 635
11 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.08 635
12 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.22 608
13 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.24 605
14 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.26 601
15 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 12.29 595
16 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.36 582
17 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.37 580
18 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.72 516
19 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.82 499

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 24.5.2013 - 16:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 18.87 914
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.20 873
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.38 851
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 19.42 846
5 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.61 823
6 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.63 820
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Celkem 29 závodníků
Běh 2 (pá, 24.5.2013 - 16:03) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.52 834
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 19.96 781
3 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.22 751
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.39 731
5 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.81 684
6 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.89 675
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Celkem 29 závodníků
Běh 3 (pá, 24.5.2013 - 16:07) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.17 757
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 20.26 746
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.28 744
4 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.30 742
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.72 694
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.73 693
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Celkem 29 závodníků
Běh 4 (pá, 24.5.2013 - 16:10) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.27 745
2 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.08 654
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.25 636
4 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.50 610
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.02 556
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Celkem 28 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 18.87 914
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.20 873
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 19.38 851
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 19.42 846
5 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.52 834
6 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 19.61 823
7 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 19.63 820
8 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 19.96 781
9 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.17 757
10 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 20.22 751
11 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 20.26 746
12 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 20.27 745
13 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.28 744
14 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.30 742
15 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.39 731
16 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 20.72 694
17 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 20.73 693
18 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.81 684
19 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 20.89 675
20 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.08 654
21 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 21.25 636
22 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 21.50 610
23 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 22.02 556
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno

200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 25.5.2013) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.15 873
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.66 827
3 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.59 746
4 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.93 718
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.57 835
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.18 781
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.70 737
4 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.54 668
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.45 675
2 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.98 632
3 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.77 571
4 Martina PíšováMartina Píšová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.31 531
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.57 835
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 26.18 781
3 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.70 737
4 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.45 675
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.54 668
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.98 632
7 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 28.77 571
8 Martina PíšováMartina Píšová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.31 531

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 24.5.2013 - 16:18) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.68 825
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 26.22 778
3 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.33 769
4 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková 97 SlovakiaSlovakia 26.72 735
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.81 728
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 24.5.2013 - 16:21) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.58 747
2 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.10 704
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.35 683
4 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.64 659
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 24.5.2013 - 16:24) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 27.20 695
2 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.33 685
3 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.40 679
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 27.67 657
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.88 640
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 24.5.2013 - 16:26) Vítr: -1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.89 562
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.00 554
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.14 544
4 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 30.33 459
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.68 825
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 26.22 778
3 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 26.33 769
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 26.58 747
5 Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková 97 SlovakiaSlovakia 26.72 735
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 26.81 728
7 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 27.10 704
8 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 27.20 695
9 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.33 685
10 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.35 683
11 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.40 679
12 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.64 659
13 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 27.67 657
14 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.88 640
15 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.89 562
16 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.00 554
17 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.14 544
18 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 30.33 459
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.42 795
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.92 773
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.17 761
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.44 749
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.37 709
6 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.50 660
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.28 670
2 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 53.49 661
3 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.84 605
4 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.73 570
5 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.90 563
6 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 58.16 478
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.42 795
2 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 50.92 773
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.17 761
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.44 749
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 52.37 709
6 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.28 670
7 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 53.49 661
8 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 53.50 660
9 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.84 605
10 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.73 570
11 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 55.90 563
12 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 58.16 478

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.56 835
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.20 760
3 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 52.48 704
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.63 697
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.90 686
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.39 665
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.32 668
2 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 53.75 650
3 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.09 636
4 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 54.52 618
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 57.47 503
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.83 689
2 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.50 619
3 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 56.46 541
4 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.22 476
5 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.51 465
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.56 835
2 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.20 760
3 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 52.48 704
4 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.63 697
5 František NikodemFrantišek Nikodem 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 52.83 689
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.90 686
7 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.32 668
8 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.39 665
9 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 53.75 650
10 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.09 636
11 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.50 619
12 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 54.52 618
13 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 56.46 541
14 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 AK OlomoucAK Olomouc 57.47 503
15 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.22 476
16 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.51 465

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 24.5.2013 - 17:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.26 713
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.50 703
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.73 693
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 53.57 657
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 24.5.2013 - 17:04) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.91 643
2 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 54.57 616
3 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.65 613
4 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.38 584
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.76 569
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 24.5.2013 - 17:08) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.97 600
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.79 567
3 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 56.38 545
4 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.40 544
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.55 538
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 24.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 57.09 517
2 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.43 505
3 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.70 495
4 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 58.10 480
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 52.26 713
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.50 703
3 Jan KučeraJan Kučera 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.73 693
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 53.57 657
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.91 643
6 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 54.57 616
7 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.65 613
8 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.97 600
9 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 55.38 584
10 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 55.76 569
11 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 55.79 567
12 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 56.38 545
13 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.40 544
14 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.55 538
15 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 57.09 517
16 Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.43 505
17 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.70 495
18 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 58.10 480

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.44 520
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:27.83 516
3 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:31.82 473
4 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:32.06 470
5 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:32.73 463
6 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:42.25 369
7 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.17 333
8 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.50 287
9 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:52.98 275
10 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:53.23 272
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.35 589
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:22.45 576
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.74 573
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.01 547
5 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.14 480
6 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:37.36 416
7 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:38.56 404
8 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.60 394
9 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:40.92 382
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:21.35 589
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:22.45 576
3 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.74 573
4 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:25.01 547
5 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:27.44 520
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:27.83 516
7 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.14 480
8 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 2:31.82 473
9 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:32.06 470
10 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:32.73 463
11 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 2:37.36 416
12 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:38.56 404
13 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:39.60 394
14 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:40.92 382
15 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:42.25 369
16 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.17 333
17 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:51.50 287
18 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:52.98 275
19 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2:53.23 272

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:19.28 833
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:26.21 741
3 Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.69 722
4 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:31.70 672
Celkem 4 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:32.79 658
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:33.14 654
3 Martina PíšováMartina Píšová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:34.96 632
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:35.62 624
5 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:37.41 603
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.59 510
Celkem 6 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.78 734
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2:28.63 710
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 2:34.74 635
4 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2:44.16 526
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:46.80 497
6 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.62 437
7 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:57.38 390
8 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:03.19 336
9 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.33 267
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.64 710
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:31.09 679
3 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:37.27 605
4 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.17 571
5 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:40.59 566
6 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.52 556
7 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:43.12 538
8 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:51.90 444
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:26.78 734
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2:28.63 710
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:28.64 710
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:31.09 679
5 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK MostAK Most 2:34.74 635
6 Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:37.27 605
7 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:40.17 571
8 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 2:40.59 566
9 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:41.52 556
10 Daniela BendováDaniela Bendová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:43.12 538
11 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 2:44.16 526
12 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:46.80 497
13 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:51.90 444
14 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:52.62 437
15 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:57.38 390
16 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:03.19 336
17 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:11.33 267

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:32.38 663
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:34.40 639
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:34.93 632
4 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:35.93 620
5 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:36.89 609
6 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:49.86 465
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 31 závodníků
Běh 2 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:23.84 772
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.91 682
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:32.27 665
4 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:33.27 652
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.80 587
6 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:50.38 460
7 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:53.03 433
8 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2:59.99 365
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Celkem 31 závodníků
Běh 3 (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 2:31.74 671
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:34.07 643
3 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:35.37 627
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 2:35.40 627
5 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.48 523
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 2:50.03 463
7 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:56.75 396
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Celkem 30 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:23.84 772
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.91 682
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 2:31.74 671
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:32.27 665
5 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:32.38 663
6 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:33.27 652
7 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:34.07 643
8 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:34.40 639
9 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:34.93 632
10 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:35.37 627
11 Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno 2:35.40 627
12 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:35.93 620
13 Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:36.89 609
14 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:38.80 587
15 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2:44.48 523
16 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:49.86 465
17 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno 2:50.03 463
18 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:50.38 460
19 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:53.03 433
20 Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:56.75 396
21 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 2:59.99 365
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNS
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno
Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
Eliška PernáEliška Perná 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava
Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Šárka PoláškováŠárka Polášková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 AK PSK ZlínAK PSK Zlín
Natalie JahnickáNatalie Jahnická 99 Atletika ChrudimAtletika Chrudim
Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina
Michaela HrubáMichaela Hrubá 98 JAC BrnoJAC Brno
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 98 JAC BrnoJAC Brno

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:40.19 571
2 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:45.59 510
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.60 478
4 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.37 460
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:55.37 409
6 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:07.59 298
Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.79 671
2 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:35.13 630
3 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.73 576
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:41.37 557
5 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:43.03 539
6 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:43.40 534
7 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:51.74 446
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.42 688
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:38.35 592
3 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.29 581
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:40.74 564
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:40.95 562
6 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.62 499
7 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:59.81 367
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:30.42 688
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:31.79 671
3 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:35.13 630
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:38.35 592
5 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:39.29 581
6 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.73 576
7 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:40.19 571
8 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:40.74 564
9 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:40.95 562
10 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:41.37 557
11 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 00 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:43.03 539
12 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:43.40 534
13 Eliška SukováEliška Suková 01 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:45.59 510
14 Michaela FarováMichaela Farová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.62 499
15 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:48.60 478
16 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:50.37 460
17 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:51.74 446
18 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:55.37 409
19 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:59.81 367
20 Sára SpívalováSára Spívalová 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:07.59 298
Iveta DrudíkováIveta Drudíková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNF

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:54.88 715
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:55.11 713
3 Aleš SvobodaAleš Svoboda 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:58.23 682
4 Jan KisialaJan Kisiala 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:00.57 659
5 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 3:01.85 646
6 Christian StankušChristian Stankuš 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:02.50 640
7 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:03.85 627
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:06.26 604
9 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:08.02 588
10 Prokop CoufalProkop Coufal 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 3:11.52 556
11 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:11.88 553
12 Petr PlevaPetr Pleva 98 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3:12.23 549
13 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:13.71 536
14 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:15.41 521
15 Jan JedličkaJan Jedlička 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3:16.70 510
16 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:19.33 487
17 David HolýDavid Holý 98 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 3:21.13 472
18 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:25.50 436
19 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:36.57 351
20 Tomáš VilímekTomáš Vilímek 98 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:55.43 226
Pavel JaklPavel Jakl 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNS
Celkem 21 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:42.19 667
2 Adam HromčíkAdam Hromčík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:44.05 655
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:46.90 637
4 Vít ZákouckýVít Zákoucký 78 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:50.44 616
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:00.10 559
6 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 5:01.66 550
7 Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:07.01 520
8 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:18.48 458
9 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.15 444
10 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:35.50 373
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 26.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 4:31.32 736
2 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.88 669
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:42.83 663
4 Dominik CaniniDominik Canini 95 AK MostAK Most 4:49.14 624
5 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:54.58 591
6 Jan StejskalJan Stejskal 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:05.07 531
7 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 95 AK OlomoucAK Olomouc 5:05.81 527
8 Václav ČervinkaVáclav Červinka 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:06.87 521
9 Jiří KubešJiří Kubeš 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:07.61 517
10 Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:09.44 507
11 Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5:12.31 491
12 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:26.21 418
13 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 AC PardubiceAC Pardubice 5:42.41 340
14 Jan DeckerJan Decker 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:45.14 328
Celkem 14 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 25.5.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:46.61 639
2 Daniel MonzarDaniel Monzar 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 4:51.17 612
3 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:51.19 612
4 Jan NěmecJan Němec 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4:51.65 609
5 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:52.38 604
6 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4:52.72 602
7 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:54.53 592
8 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:55.00 589
9 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:57.86 572
10 Pavel DolejšPavel Dolejš 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:58.30 570
11 Lukáš PreislerLukáš Preisler 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:03.74 538
12 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:06.68 522
13 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 5:07.86 515
14 Ondřej DolákOndřej Dolák 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5:22.09 439
15 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:28.96 404
Jan DoležalJan Doležal 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.28 685
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.38 664
3 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.61 617
4 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.75 589
5 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.77 585
6 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.79 581
7 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99 543
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.52 635
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.79 581
3 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86 568
4 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.02 537
5 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.06 530
6 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.20 504
David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13 517
2 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.25 495
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.26 493
4 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.41 466
5 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.53 445
6 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.56 440
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.28 685
2 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 00 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09.38 664
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 00 AK OlomoucAK Olomouc 09.52 635
4 Jan JirásekJan Jirásek 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.61 617
5 Jakub UrbanJakub Urban 00 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.75 589
6 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.77 585
7 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.79 581
7 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.79 581
9 Thanh Hai TranThanh Hai Tran 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.86 568
10 Pavel HalířPavel Halíř 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.99 543
11 Pavel SchindlerPavel Schindler 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.02 537
12 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 10.06 530
13 Filip BlatníkFilip Blatník 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.13 517
14 Adam OndraAdam Ondra 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.20 504
15 Jiří JunekJiří Junek 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.25 495
16 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.26 493
17 Vít JandaVít Janda 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.41 466
18 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.53 445
19 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 00 Atletika JemniceAtletika Jemnice 10.56 440
David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.42 824
2 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.52 804
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.53 802
4 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.94 723
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.19 677
6 Hana KouckáHana Koucká 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.46 629
7 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.49 623
8 Aneta HofmanováAneta Hofmanová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.79 571
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 26.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.23 670
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková 00 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.35 648
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.40 639
4 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.48 625
5