výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Jablonec nad Nisou (22. - 23. 6. 2013)

100 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.86 Q 0.144
2 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.94 Q 0.130
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.01 q 0.148
4 Petr FořtPetr Fořt 951018 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.37 0.127
5 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 11.45 0.145
6 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.67 0.134
7 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 12.70 0.152
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.98 Q 0.193
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 11.10 Q 0.215
3 Martin MorávekMartin Morávek 940713 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.37 0.204
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 11.57 0.143
5 Milan PechaMilan Pecha 941201 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 11.61 0.142
6 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.68 0.197
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.92 Q 0.166
2 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 10.95 Q 0.173
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.11 q 0.141
4 Jiří KratinaJiří Kratina 950728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.11 0.157
5 Dominik ČíkDominik Čík 940418 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.64 0.170
6 Jan BezákJan Bezák 950606 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.67 0.151
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek BakalárMarek Bakalár 950511 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.70 0.156
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74 0.181
3 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 10.82 0.132
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.87 0.128
5 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.88 0.150
6 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.91 0.161
7 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 11.27 0.173
8 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.40 0.262
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.19 Q 0.149
2 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.21 Q 0.173
3 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.58 0.244
4 Tomáš KocábekTomáš Kocábek 960128 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.62 0.158
5 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.73 0.166
Jacob GrycJacob Gryc 970609 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.98 Q 0.134
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.98 Q 0.176
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.05 q 0.182
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.57 0.143
5 Vít HartychVít Hartych 970529 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.61 0.151
6 David AulickýDavid Aulický 970205 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.66 0.168
7 David RoháčekDavid Roháček 970106 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11.84 0.130
8 David NovotnýDavid Novotný 961225 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11.89 0.169
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.14 Q 0.205
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.25 Q 0.153
3 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.44 q 0.170
4 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.62 0.151
5 Petr KořínekPetr Kořínek 961203 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.77 0.150
6 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 970127 TJ KrupkaTJ Krupka 11.88 0.217
7 Ivan PletsIvan Plets 960121 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.01 0.151
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.92 0.104
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.96 0.150
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.98 0.173
4 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 11.03 0.161
5 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.05 0.181
6 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.13 0.132
7 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.32 0.262
8 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.35 0.194
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013 - 13:17) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.87 Q 0.164
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.26 Q 0.143
3 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.29 Q 0.177
4 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.48 q 0.169
5 Markéta MálkováMarkéta Málková 946122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.49 0.150
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.66 0.121
7 Tereza JakschováTereza Jakschová 955901 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.38 0.173
Tereza BartíkováTereza Bartíková 946002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.11 Q 0.227
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.13 Q 0.144
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.17 Q 0.162
4 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.30 q 0.181
5 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.57 0.152
6 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.62 0.234
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.62 0.180
8 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.66 0.200
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.99 0.160
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.23 0.180
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.28 0.139
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.36 0.155
5 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.44 0.163
6 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.49 0.152
7 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.55 0.169
8 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.57 0.173
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013 - 13:08) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín MR 11.80 Q 0.188
2 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.43 Q 0.118
3 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 976114 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.45 0.149
4 Bára DoležalováBára Doležalová 965202 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.69 0.178
5 Dominika GalanskáDominika Galanská 965516 AK OlomoucAK Olomouc 12.75 0.163
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.93 0.161
7 Kateřina HornováKateřina Hornová 975427 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.06 0.189
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013 - 13:09) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.32 Q 0.155
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.40 Q 0.156
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.45 q 0.139
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.70 0.154
5 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.99 0.248
6 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.01 0.192
7 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 975612 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.11 0.164
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013 - 13:13) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.12 Q 0.167
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.38 Q 0.137
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 12.39 q 0.150
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.52 0.139
5 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 965801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.75 0.150
6 Lucie ŽurkováLucie Žurková 965828 AK HodonínAK Hodonín 12.77 0.147
7 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.84 0.168
8 Kristýna SeidlováKristýna Seidlová 965616 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.99 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 11.85 0.164
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.30 0.142
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 12.38 0.207
4 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12.49 0.138
5 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.57 0.244
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 12.69 0.116
Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DQ
Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNF 0.120
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

200 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.98 Q 0.157
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 22.47 Q 0.175
3 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.63 q 0.162
4 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 22.99 0.185
5 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.19 0.127
6 Martin VeselýMartin Veselý 951021 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 23.39 0.141
Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.30 Q 0.210
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.53 Q 0.162
3 Tomáš BártaTomáš Bárta 950415 JAC BrnoJAC Brno 22.67 0.255
4 Radek DvořákRadek Dvořák 950531 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.89 0.240
5 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 23.15 0.206
6 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.69 0.199
7 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 23.71 0.163
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.87 Q 0.134
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.00 Q 0.222
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.36 q 0.160
4 Jiří KratinaJiří Kratina 950728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.67 0.194
5 Milan PechaMilan Pecha 941201 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 23.07 0.157
6 Petr FořtPetr Fořt 951018 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.08 0.237
7 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.49 0.171
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 21.75 0.216
2 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.85 0.145
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 21.90 0.124
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.03 0.232
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 940203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.30 0.145
6 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 22.36 0.206
7 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.40 0.211
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.52 0.161
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.43 Q 0.138
2 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.56 Q 0.171
3 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.04 0.169
4 Jan KuklíkJan Kuklík 960330 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 23.82 0.180
5 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.15 0.233
6 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.33 0.241
Jacob GrycJacob Gryc 970609 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DNP
Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22.50 Q 0.162
2 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.95 Q 0.154
3 Ondřej RappOndřej Rapp 970718 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.33 0.213
4 David ŠrámekDavid Šrámek 960528 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.39 0.191
5 Martin BláhaMartin Bláha 960729 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.54 0.164
6 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 970114 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.68 0.216
7 David AulickýDavid Aulický 970205 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 24.18 0.166
Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.23 Q 0.186
2 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.51 Q 0.177
3 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.80 q 0.179
4 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.92 q 0.147
5 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 971012 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 23.49 0.187
6 Jiří HirschkornJiří Hirschkorn 970127 TJ KrupkaTJ Krupka 23.73 0.171
7 Vít HartychVít Hartych 970529 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.75 0.251
Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 970622 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21.82 0.196
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 22.08 0.135
3 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.32 0.257
4 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 22.42 0.168
5 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.46 0.187
6 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.50 0.222
7 Martin LamačMartin Lamač 970216 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23.16 0.161
Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.04 0.142
2 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 24.51 0.242
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.56 0.170
4 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.62 0.164
5 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.02 0.232
6 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.36 0.175
7 Markéta MálkováMarkéta Málková 946122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.52 0.166
8 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.76 0.148
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.56 Q 0.144
2 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.93 Q 0.167
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.19 Q 0.146
4 Markéta MálkováMarkéta Málková 946122 AC Česká LípaAC Česká Lípa 25.53 q 0.164
5 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 955124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.65 q 0.128
6 Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan 955114 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.90 0.210
7 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.20 0.214
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.22 Q 0.147
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.32 Q 0.190
3 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 25.57 Q 0.174
4 Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.97 0.223
5 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.34 0.190
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 945705 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.40 0.224
7 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.26 0.176
8 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 28.20 0.200
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 25.24 Q 0.174
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 25.77 Q 0.148
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.79 q 0.164
4 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 26.29 0.204
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 976021 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26.74 0.154
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 27.02 0.202
7 Petra VlasákováPetra Vlasáková 965913 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 27.29 0.200
8 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.56 0.188
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 965820 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.73 Q 0.219
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.20 Q 0.170
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.12 0.189
4 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 26.24 0.150
5 Markéta ZemanováMarkéta Zemanová 965801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.38 0.176
6 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 26.40 0.167
7 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.44 0.206
8 Markéta ProuzováMarkéta Prouzová 975906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.02 0.260
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.56 Q 0.203
2 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.93 Q 0.168
3 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.56 q 0.183
4 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 25.92 0.147
5 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 976024 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 25.92 0.146
6 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 975526 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.30 0.144
7 Natálie SmolkováNatálie Smolková 976008 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.68 0.214
8 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 975629 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.82 0.171
Celkem 8 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín MR 23.92 0.198
2 Andrea ŠkolováAndrea Školová 965820 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 24.40 0.239
3 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 24.50 0.164
4 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.64 0.211
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 25.23 0.163
6 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 975314 AK OlomoucAK Olomouc 25.60 0.146
7 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.82 0.173
8 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.97 0.183
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.05 Q 0.241
2 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.06 Q 0.242
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.28 q 0.166
4 Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.15 0.318
5 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.18 0.143
6 David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín 51.71 0.278
7 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.76 0.169
8 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.92 0.297
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 49.67 Q 0.289
2 Pavel KrůtaPavel Krůta 940225 ASK LovosiceASK Lovosice 50.37 Q 0.185
3 Martin ČernákMartin Černák 950920 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.73 0.167
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 50.84 0.129
5 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 51.67 0.329
6 Jan ValášekJan Valášek 940920 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.48 0.139
7 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 89.75 0.147
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.13 Q 0.230
2 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.38 Q 0.265
3 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 50.45 q 0.154
4 Tomáš KameníkTomáš Kameník 950325 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.01 0.289
5 Václav PapoušekVáclav Papoušek 940503 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.12 0.315
6 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 52.61 0.168
7 David StrnkaDavid Strnka 951016 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.20 0.153
8 Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 53.47 0.219
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.24 0.236
2 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 49.22 0.273
3 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.47 0.192
4 Dominik KubalákDominik Kubalák 940907 AK HodonínAK Hodonín 49.57 0.289
5 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 49.76 0.174
6 Michal DvořákMichal Dvořák 950424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.80 0.236
7 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 950217 AK HodonínAK Hodonín 50.86 0.161
Pavel KrůtaPavel Krůta 940225 ASK LovosiceASK Lovosice DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 48.58 Q 0.220
2 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.30 Q 0.286
3 Valeriy HresValeriy Hres 970709 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.43 q 0.256
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 960203 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.02 0.290
5 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 970305 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.67 0.206
6 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 970527 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.36 0.143
7 Čeněk MusilČeněk Musil 970408 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 55.33 0.190
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 50.43 Q 0.218
2 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 51.11 Q 0.244
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 961024 AK HodonínAK Hodonín 51.67 0.172
4 Jan MusilJan Musil 971227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.28 0.201
5 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.94 0.268
6 Martin MelicherMartin Melicher 960621 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.47 0.225
7 Ondřej NucOndřej Nuc 970801 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 56.54 0.198
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 50.19 Q 0.211
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.97 Q 0.173
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.41 q 0.173
4 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.75 0.241
5 Michal BurešMichal Bureš 960329 AC ČáslavAC Čáslav 53.07 0.171
6 Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev 961203 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.28 0.320
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš HodboďLukáš Hodboď 960302 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 48.90 0.178
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 48.99 0.270
3 Václav VáchalVáclav Váchal 960705 AC DomažliceAC Domažlice 50.68 0.250
4 Michal SuchánekMichal Suchánek 961102 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.75 0.214
5 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.65 0.341
6 Valeriy HresValeriy Hres 970709 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.86 0.203
7 Michal JarošekMichal Jarošek 960812 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 52.28 0.285
8 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.37 0.176
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.15 Q 0.233
2 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.80 Q 0.169
3 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.24 q 0.322
4 Monika HříchováMonika Hříchová 945303 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 62.10 0.137
5 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 62.36 0.254
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.41 Q 0.216
2 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.94 Q 0.169
3 Hana CaisováHana Caisová 955109 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 62.35 0.245
4 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 63.38 0.179
5 Nikola JanatováNikola Janatová 956229 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 63.95 0.331
Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc DNF 0.281
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.01 Q 0.393
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.32 Q 0.278
3 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.19 q 0.195
4 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 63.35 0.211
5 Kristýna VolfováKristýna Volfová 956221 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 64.59 0.284
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.18 0.272
2 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.51 0.232
3 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.70 0.330
4 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 58.55 0.294
5 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 955419 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 59.29 0.260
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 59.38 0.275
7 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.96 0.270
8 Karolína NovotnáKarolína Novotná 946007 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.21 0.215
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 55.40 Q 0.189
2 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.89 Q 0.282
3 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 58.37 q 0.264
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.55 0.192
5 Jana NovosadováJana Novosadová 976230 AC ČáslavAC Čáslav 60.88 0.192
6 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 975826 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.85 0.286
7 Marie KonopováMarie Konopová 966114 TJ NeratoviceTJ Neratovice 62.51 0.189
8 Markéta VáňováMarkéta Váňová 965822 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.93 0.315
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 58.39 Q 0.231
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 58.53 Q 0.300
3 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 966119 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 60.44 0.145
4 Barbora BurianováBarbora Burianová 965218 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.31 0.171
5 Karolína FajcováKarolína Fajcová 966112 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 63.39 0.353
6 Jana NěmcováJana Němcová 965526 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.38 0.326
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 975516 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.92 Q 0.141
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 58.21 Q 0.247
3 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 59.16 q 0.162
4 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 59.35 0.222
5 Jana TrčováJana Trčová 965703 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.22 0.179
6 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 62.37 0.282
7 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.70 0.399
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto MR 54.72 0.195
2 Pavla FalharováPavla Falharová 976007 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.95 0.199
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 57.37 0.213
4 Jana SlavíkováJana Slavíková 975205 AC ČáslavAC Čáslav 58.11 0.205
5 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 58.24 0.247
6 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 58.54 0.266
7 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.52 0.334
Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 1:56.95 Q
2 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:57.01 Q
3 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:57.21 q
4 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:58.97
5 Ondřej MachOndřej Mach 940615 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.87
6 Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 940420 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:01.85
David HerkaDavid Herka 950815 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:57.24 Q
2 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:57.37 Q
3 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.63 q
4 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 1:58.54
5 Štěpán DudaŠtěpán Duda 940507 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:00.31
6 Jiří GregorJiří Gregor 940311 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:01.64
7 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:01.73
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:58.63 Q
2 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:59.17 Q
3 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.40
4 Vojtěch PánekVojtěch Pánek 951007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:02.28
5 Jakub RychlíkJakub Rychlík 940907 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.61
6 Petr BerkaPetr Berka 941001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:04.24
7 Radek MorávekRadek Morávek 940314 AK OlomoucAK Olomouc 2:05.35
Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 1:53.41
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.18
3 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:54.23
4 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:54.39
5 Jan ČivišJan Čiviš 950101 AC DomažliceAC Domažlice 1:54.89
6 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:55.57
7 Petr MusilaPetr Musila 950703 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.31
8 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:04.26
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:03.12 Q
2 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.28 Q
3 Viktor BenešViktor Beneš 961229 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:04.96
4 Patrik SasínekPatrik Sasínek 970311 AK HodonínAK Hodonín 2:07.44
5 Patrik NovákPatrik Novák 960902 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:07.82
6 Ondřej DudášOndřej Dudáš 971231 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:08.06
7 Jan KocourekJan Kocourek 970512 AK OlomoucAK Olomouc 2:09.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 2:02.03 Q
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:02.62 Q
3 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:02.68 q
4 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.25
5 Jan ŠmídJan Šmíd 970707 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.29
6 Aleš KonečnýAleš Konečný 970319 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:07.47
7 Jakub HoftaJakub Hofta 970309 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:09.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:01.25 Q
2 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:01.69 Q
3 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 2:02.35 q
4 Martin BartošekMartin Bartošek 960105 AK ŽatecAK Žatec 2:03.63
5 Miloš ŠolcMiloš Šolc 960422 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:04.11
6 Oliver KrákoraOliver Krákora 970822 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:06.28
7 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 970918 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:06.45
8 Martin PetrákMartin Petrák 960204 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:07.73
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.86
2 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:59.59
3 Vít PalzerVít Palzer 970328 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.58
4 Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček 960104 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 2:01.09
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:01.52
6 Josef PavlátJosef Pavlát 960730 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.53
7 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:04.19
8 Jan SadilJan Sadil 960310 AK ŠternberkAK Šternberk 2:04.42
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:23.87 Q
2 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:24.60 Q
3 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:25.05 Q
4 Lucie BelfínováLucie Belfínová 955627 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.01 q
5 Karolína LošťákováKarolína Lošťáková 956007 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:32.16
6 Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková 955411 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.27
7 Martina PapežováMartina Papežová 955711 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:36.89
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:19.75 Q
2 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc 2:21.58 Q
3 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:22.49 Q
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:22.87 q
5 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 956126 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:27.87
6 Anna JílkováAnna Jílková 955926 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:30.23
7 Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová 955913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:32.52
Celkem 7 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:13.54
2 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.73
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 945426 AK OlomoucAK Olomouc 2:18.89
4 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2:20.76
5 Linda MejstříkováLinda Mejstříková 955828 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:21.97
6 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:23.44
7 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 2:23.85
8 Lucie BelfínováLucie Belfínová 955627 AK OlomoucAK Olomouc 2:26.25
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 2:24.59 Q
2 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:25.75 Q
3 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:27.03 Q
4 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 965720 AK OlomoucAK Olomouc 2:28.44 q
5 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:30.43
6 Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:30.78
7 Hana HrašováHana Hrašová 965120 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.43
8 Petra SkirčakováPetra Skirčaková 975928 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:39.44
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 975703 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.13 Q
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:24.16 Q
3 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:25.47 Q
4 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.85 q
5 Monika MarkováMonika Marková 965618 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 2:30.49
6 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 975709 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:38.71
7 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:46.27
8 Jana ProzrováJana Prozrová 975624 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:48.89
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 2:14.28
2 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.99
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.15
4 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:21.61
5 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 975427 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:22.59
6 Magdalena HorynováMagdalena Horynová 975808 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:25.03
7 Alena JuřicováAlena Juřicová 975430 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:28.16
8 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 965720 AK OlomoucAK Olomouc 2:31.47
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.6.2013 - 12:13) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:03.59
2 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:04.26
3 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4:05.52
4 Martin RejmanMartin Rejman 951017 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:06.60
5 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:07.17
6 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:07.18
7 Jakub ŠestákJakub Šesták 940106 AK KroměřížAK Kroměříž 4:11.07
8 Jan ŠípJan Šíp 950417 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:12.24
9 Petr BerkaPetr Berka 941001 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:12.90
10 Jan KoutnýJan Koutný 950927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:15.63
11 Filip HradilFilip Hradil 951114 AK BílinaAK Bílina 4:16.49
12 Ondřej VolfOndřej Volf 950809 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.52
Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.6.2013 - 12:04) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:06.45
2 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:06.51
3 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:12.03
4 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:15.87
5 David KrálDavid Král 960302 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:15.91
6 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 4:16.16
7 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 4:19.44
8 Václav VeselýVáclav Veselý 970308 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4:24.07
9 Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:25.01
10 Vít SvobodaVít Svoboda 960611 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 4:27.15
11 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:29.02
12 Jakub TylJakub Tyl 961227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:31.12
13 Albert MálekAlbert Málek 970728 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:34.20
14 Lukáš MottlLukáš Mottl 970926 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:55.45
František KoukalFrantišek Koukal 960509 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013 - 11:54) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4:32.64
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:35.89
3 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:37.28
4 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:38.38
5 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:45.77
6 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:03.49
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 955603 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:05.69
8 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 956218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5:06.02
9 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 956001 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:18.88
10 Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 955301 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5:21.94
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013 - 11:43) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:47.50
2 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 4:48.76
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:50.09
4 Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc 4:55.21
5 Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová 966120 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:56.22
6 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 4:56.63
7 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 966030 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:59.25
8 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:00.01
9 Anna KryškováAnna Kryšková 965707 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:22.46
10 Manal BatihováManal Batihová 976024 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:38.34
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 09:11.14
2 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:12.43
3 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 09:14.68
4 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 09:20.94
5 Adam GauraAdam Gaura 961003 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:28.00
6 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:31.01
7 Lukáš BenešLukáš Beneš 961108 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09:33.28
8 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 09:34.00
9 David KákonaDavid Kákona 960112 AK HodonínAK Hodonín 09:35.40
10 Vojtěch SommerVojtěch Sommer 960608 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:37.01
11 Jakub ZechaJakub Zecha 960527 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:37.24
12 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:42.87
13 Jakub SmetanaJakub Smetana 961123 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10:01.15
14 Marek ChrascinaMarek Chrascina 970916 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10:01.70
15 Robin KnopfRobin Knopf 970509 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:13.50
František KoukalFrantišek Koukal 960509 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 16 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10:14.10
2 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:20.55
3 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10:30.42
4 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 956218 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11:17.42
5 Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 945620 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:19.32
6 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 955609 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11:34.34
7 Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11:42.19
8 Lucie DavidováLucie Davidová 945502 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:47.47
Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová 955301 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 10:23.01
2 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:31.67
3 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 10:32.06
4 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10:35.55
5 Anna HrubáAnna Hrubá 965503 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10:46.57
6 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 10:49.15
7 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 11:08.80
8 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:14.18
9 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11:25.66
10 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:26.29
11 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:38.40
12 Lucie PejškováLucie Pejšková 965904 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:04.60
13 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 966012 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:19.00
Tereza PřidalováTereza Přidalová 975829 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Marie HroudováMarie Hroudová 965615 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 15 závodníků

5000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 15:44.74
2 Dominik SádloDominik Sádlo 950831 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15:50.00
3 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 15:53.31
4 Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 15:57.45
5 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 940518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16:18.73
6 Michal SuchýMichal Suchý 940304 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 16:19.24
7 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 940829 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16:32.67
8 Vít PolášekVít Polášek 941031 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 16:32.85
9 Nikolaos MachNikolaos Mach 951220 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16:45.40
10 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 16:48.28
11 Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský 950330 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17:06.62
12 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 17:14.61
13 Ondřej VáchalOndřej Váchal 940424 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 17:33.61
14 Jan BielikJan Bielik 950611 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 17:39.80
15 Tomáš HunčovskýTomáš Hunčovský 940225 TJ NeratoviceTJ Neratovice 17:43.90
Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.02 Q 0.124
2 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.66 Q 0.145
3 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.20 Q 0.114
4 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 15.41 0.165
5 Monika SedláčkováMonika Sedláčková 955904 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.50 0.134
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 15.99 0.126
7 Kristýna BičíkováKristýna Bičíková 955525 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 16.10 0.163
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.62 0.151
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.18 Q 0.139
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.47 Q 0.171
3 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.01 Q 0.214
4 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.06 q 0.161
5 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.27 q 0.135
6 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.85 0.189
7 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 16.90 0.145
8 Dominika HoudováDominika Houdová 955530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.27 0.162
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.68 0.150
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 14.15 0.164
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.19 0.154
4 Anna ŠvecováAnna Švecová 945411 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.77 0.173
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.92 0.123
6 Michaela BroumováMichaela Broumová 955301 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.04 0.268
7 Anna VachováAnna Vachová 955712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.32 0.188
8 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 946215 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.40 0.209
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.22 Q 0.166
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.65 Q 0.181
3 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.69 q 0.216
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.09 q 0.219
5 Ester WojasováEster Wojasová 975204 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.92 0.178
Petra HarasimovaPetra Harasimova 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.52 Q 0.193
2 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.69 Q 0.179
3 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 965211 AK MostAK Most 15.16 0.184
4 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 965203 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.62 0.187
5 Aneta PalánováAneta Palánová 975116 JAC BrnoJAC Brno 15.63 0.162
6 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15.64 0.145
7 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 965814 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 17.04 0.207
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 965706 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.08 Q 0.250
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 14.65 Q 0.148
3 Michaela RadováMichaela Radová 965309 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 15.26 0.169
4 Dominika RemešováDominika Remešová 965619 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.42 0.215
5 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.55 0.147
6 Adéla HerzánováAdéla Herzánová 966113 AK HodonínAK Hodonín 16.45 0.181
7 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 975807 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.53 0.140
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová 976114 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 975510 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.10 0.195
2 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.11 0.266
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.33 0.194
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 975603 AK OlomoucAK Olomouc 14.52 0.179
5 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 14.66 0.213
6 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.68 0.202
7 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.83 0.181
8 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.02 0.193
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 14.89 Q 0.337
2 Robin MadejRobin Madej 940819 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.90 Q 0.286
3 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.00 q 0.197
4 Martin SirotaMartin Sirota 951211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.48 0.139
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 AK OlomoucAK Olomouc 15.67 0.199
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.28 0.215
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 15.09 Q 0.177
2 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.25 Q 0.198
3 Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 AC PardubiceAC Pardubice 15.35 0.179
4 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.71 0.187
5 Hynek PhamHynek Pham 940921 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.73 0.149
6 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.94 0.164
7 Jan DeckerJan Decker 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.97 0.182
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.70 Q 0.144
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.80 Q 0.155
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.16 q 0.191
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 15.34 0.176
5 David LojkásekDavid Lojkásek 940430 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 17.71 0.170
Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.41 0.215
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 14.48 0.177
3 Robin MadejRobin Madej 940819 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.60 0.157
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.71 0.212
5 Jindřich VečeřaJindřich Večeřa 950329 AK OlomoucAK Olomouc 14.90 0.162
6 Adam PecenAdam Pecen 950505 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.09 0.190
7 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.25 0.221
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.40 0.173
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.61 Q 0.171
2 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.89 Q 0.148
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.21 q 0.150
4 Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.53 0.161
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.73 0.182
6 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15.78 0.208
7 Lukáš PreislerLukáš Preisler 970119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.13 0.156
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 14.66 Q 0.187
2 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.40 Q 0.176
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.55 0.192
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.85 0.218
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 15.97 0.185
6 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 16.26 0.196
Ivo BabišIvo Babiš 970412 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.77 Q 0.140
2 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.81 Q 0.195
3 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 AC PardubiceAC Pardubice 14.98 q 0.165
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 15.35 0.182
5 Jan NěmecJan Němec 970319 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 15.52 0.177
Jan KučeraJan Kučera 960315 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF 0.139
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.29 0.196
2 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 14.36 0.159
3 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.59 0.154
4 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 960819 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.63 0.138
5 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.04 0.230
6 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 15.10 0.184
Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ -0.049
Marek NovotnýMarek Novotný 960613 AC PardubiceAC Pardubice DNF 0.197
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 40.39 Q
2 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.84 Q
3 Petr RadaPetr Rada 971214 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.78
4 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 42.41
5 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 42.67
6 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa 42.70
7 Marek ToufarMarek Toufar 960619 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 43.86
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 39.46 Q
2 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 39.94 Q
3 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 40.37 q
4 Tomáš CapouchTomáš Capouch 970424 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.08
5 Matěj HrbekMatěj Hrbek 960321 AC PardubiceAC Pardubice 41.59
6 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 960304 ASK DěčínASK Děčín 41.72
7 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 42.92
8 Lukáš BílýLukáš Bílý 970210 AC ProstějovAC Prostějov 43.84
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.56 Q
2 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.64 Q
3 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.78 q
4 David HájekDavid Hájek 960223 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 40.91
5 František DolníčekFrantišek Dolníček 970621 TJ ŠumperkTJ Šumperk 41.76
6 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 42.12
7 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 970115 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 44.40
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 970503 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák 960511 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.64
2 David SklenářDavid Sklenář 970622 AC PardubiceAC Pardubice 38.70
3 Vít MüllerVít Müller 960831 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 39.48
4 Daniel MonzarDaniel Monzar 970417 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 40.15
5 Matěj MachMatěj Mach 971117 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.71
6 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.02
7 Alexander NardelliAlexander Nardelli 970807 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.33
8 Christopher KuklaChristopher Kukla 960715 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.76
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 42.49 Q
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.07 Q
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 966127 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 46.19
4 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 46.47
5 Daniela BendováDaniela Bendová 975513 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.20
6 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 48.49
7 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 965203 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.64 Q
2 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.23 Q
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 45.63 q
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.05 q
5 Ester WojasováEster Wojasová 975204 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.48
6 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 976023 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 47.58
7 Adéla KolínováAdéla Kolínová 965415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.20
8 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 976114 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 50.49
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.77 Q
2 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.19 Q
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 976027 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.69
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 47.06
5 Dominika RemešováDominika Remešová 965619 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.06
6 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 975314 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 48.53
7 Barbora VotinskáBarbora Votinská 965809 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 48.78
8 Tereza BřeznováTereza Březnová 975908 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 49.24
Celkem 8 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň NR 42.04
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.04
3 Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.08
4 Karin HöferováKarin Höferová 965411 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.50
5 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 45.55
6 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.16
7 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 975826 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.70
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.86 Q 0.204
2 Robin MadejRobin Madej 940819 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 56.72 Q 0.337
3 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 57.27 0.299
4 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 950913 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 57.27 0.180
5 Miloš ZíkaMiloš Zíka 950918 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.45 0.182
6 Tomáš StejskalTomáš Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 61.36 0.296
7 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 61.45 0.184
Martin PušMartin Puš 950804 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF 0.330
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 54.51 Q 0.232
2 Viktor UherViktor Uher 950331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 54.55 Q 0.205
3 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 55.02 q 0.319
4 Martin SirotaMartin Sirota 951211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.02 q 0.309
5 Michal ŠístekMichal Šístek 950708 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 57.30 0.225
6 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.98 0.350
7 Jakub HolekJakub Holek 950320 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.62 0.251
8 Jan StejskalJan Stejskal 951026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 62.30 0.370
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.73 Q 0.198
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 56.24 Q 0.281
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.77 0.175
4 Martin PerutkaMartin Perutka 950125 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 58.98 0.166
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 951229 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.72 0.350
6 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 63.73 0.198
7 Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 65.60 0.323
Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF 0.233
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.12 0.250
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 53.89 0.228
3 Jeremy SovaJeremy Sova 940827 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 54.72 0.201
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 55.15 0.288
5 Viktor UherViktor Uher 950331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 55.17 0.221
6 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 56.53 0.238
7 Robin MadejRobin Madej 940819 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 57.14 0.298
8 Martin SirotaMartin Sirota 951211 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 58.96 0.191
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 62.82 Q 0.124
2 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 66.46 Q 0.176
3 Hana WalaskáHana Walaská 956106 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 67.84 0.299
4 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 70.08 0.187
5 Kateřina VitámvásováKateřina Vitámvásová 955913 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 74.71 0.316
6 Dominika HoudováDominika Houdová 955530 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 74.78 0.369
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.72 Q 0.155
2 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 66.31 Q 0.255
3 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 66.66 q 0.144
4 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 67.52 q 0.312
5 Eliška DoležalováEliška Doležalová 945907 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 69.11 0.156
6 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 69.89 0.186
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 64.44 Q 0.238
2 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 946011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 64.91 Q 0.197
3 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 67.79 0.141
4 Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 68.25 0.343
5 Pavla VlčkováPavla Vlčková 955805 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.78 0.196
6 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 69.54 0.293
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 61.97 0.369
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 62.61 0.248
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 63.26 0.254
4 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 65.10 0.189
5 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.38 0.236
6 Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková 946011 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.70 0.342
7 Eliška LupačováEliška Lupačová 955107 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 66.48 0.298
8 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.01 0.150
Celkem 8 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:07.07
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 5:12.33
3 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:15.68
4 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:18.05
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:23.68
6 Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno 965505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:33.54
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 5:35.57
8 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:40.38
9 Hana LolkováHana Lolková 966114 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:40.42
10 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5:41.41
11 Lucie SkalickáLucie Skalická 975805 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5:42.36
12 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 975217 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:42.96
13 Tereza JavůrkováTereza Javůrková 976224 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 5:48.63
14 Barbora JanůrkováBarbora Janůrková 975516 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:51.96
15 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6:00.27
Celkem 15 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín MR 5:53.96
2 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 6:14.97
3 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 960527 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:19.19
4 Jáchym KovářJáchym Kovář 960525 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6:23.73
5 David KotekDavid Kotek 971117 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:23.94
6 Jan TurekJan Turek 960429 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:29.70
7 Adam GauraAdam Gaura 961003 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:30.00
8 Lukáš OžanaLukáš Ožana 970617 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 6:39.00
9 Antonín PalánAntonín Palán 971124 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6:45.98
10 Martin KostohryzMartin Kostohryz 960420 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:47.28
11 Robin KnopfRobin Knopf 970509 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 6:47.54
12 Lukáš ChwistekLukáš Chwistek 970426 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6:47.76
13 Šimon SlavíkŠimon Slavík 961118 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7:22.32
14 Ivo DubilIvo Dubil 970507 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7:26.64
15 Radek BekrRadek Bekr 970123 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7:34.26
Filip FurišFilip Furiš 971005 AK ŠternberkAK Šternberk DNF
Celkem 16 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VachováKarolína Vachová 945624 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7:40.22
2 Kamila KleiberováKamila Kleiberová 956224 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7:47.55
3 Jana BrantlováJana Brantlová 955718 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 7:56.53
4 Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková 945609 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8:50.96
5 Nikola ČernáNikola Černá 945923 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9:03.33
6 Linda SemrádováLinda Semrádová 955429 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 9:05.50
7 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 945916 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 9:58.56
Celkem 7 závodníků

3000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 09:37.16
2 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09:39.25
3 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 951103 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:40.60
4 Jiří SvítekJiří Svítek 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10:05.36
5 Filip CenefelsFilip Cenefels 940905 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10:31.53
6 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 10:44.29
7 Jakub VojáčekJakub Vojáček 951007 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 11:52.18
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Dvořák, Grabmüller, Petr, Kadlec A Dvořák, Grabmüller, Petr, Kadlec ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.32 0.258
2 Pilař, Netymach, Kroupa, Paďour Pilař, Netymach, Kroupa, Paďour AC PardubiceAC Pardubice 43.02 0.274
3 Jánský, Myškovský, Bezák, Řezníček Jánský, Myškovský, Bezák, Řezníček A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.05 0.146
4 Pivoňka, Váchal, Taner, Ledvina Pivoňka, Váchal, Taner, Ledvina AC DomažliceAC Domažlice 43.65 0.157
5 Rillich, Vrtiška, Vobecký, Vachtl Rillich, Vrtiška, Vobecký, Vachtl TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.89 0.244
6 Moravec, Kunt, Lonek, Fořt Moravec, Kunt, Lonek, Fořt TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 43.91 0.326
B Stejskal J., Pecen, Decker, Čik B Stejskal J., Pecen, Decker, Čik ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Kumr, Rusek, Zika, Holibka Kumr, Rusek, Zika, Holibka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.14 pro 1. a 4. dráhu.
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotný, Müller, Havel, Hodboď Novotný, Müller, Havel, Hodboď SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 44.12 0.155
2 Slavíček, Hartych, Capouch, Sekyra Slavíček, Hartych, Capouch, Sekyra ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.68 0.179
3 Musil, Kubelka, Kukla, Šrámek Musil, Kubelka, Kukla, Šrámek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.94 0.355
4 Nardelli, Vančura, Melicher, Končický Nardelli, Vančura, Melicher, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.85 0.325
Bláha, Tuček, Shchepotev, Feigel Bláha, Tuček, Shchepotev, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF 0.245
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.57 0.230
2 Trafina, Kučera, Lamač, Kolář Trafina, Kučera, Lamač, Kolář AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 44.08 0.202
3 Ščudla, Fišer, Dolejš, Navrátil Ščudla, Fišer, Dolejš, Navrátil Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 44.92 0.142
4 Dunovský, Sklnář, Wiezner, Novotný Dunovský, Sklnář, Wiezner, Novotný AC PardubiceAC Pardubice 44.96 0.136
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janoušová, Hofmanová, Seidlová, Černochová Janoušová, Hofmanová, Seidlová, Černochová ČR 19ČR 19 MR 46.09 0.172
2 Koudelová, Kobiánová, Svobodová, Dubová Koudelová, Kobiánová, Svobodová, Dubová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.90 0.213
3 Falharová, Šádková, Žádníková, Šebestíková Falharová, Šádková, Žádníková, Šebestíková SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.21 0.157
4 Ptáčníková, Kubištová A., Kubištová E., Pham Tram Ptáčníková, Kubištová A., Kubištová E., Pham Tram Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.49 0.323
5 Kolínová, Vachová, Jakschová, Hlaváčková Kolínová, Vachová, Jakschová, Hlaváčková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.82 0.298
6 Skálová, Havatá, Hříchová, Chrpová Skálová, Havatá, Hříchová, Chrpová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 49.91 0.240
7 Málková, Kalvová, Trčová, Vélová Málková, Kalvová, Trčová, Vélová AC Česká LípaAC Česká Lípa 50.98 0.170
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paťková, Myslíková, Kratochvílová, Dvořáková B. Paťková, Myslíková, Kratochvílová, Dvořáková B. TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.58 0.242
2 Šafaříková, Höferová, Hornová, Vokálová Šafaříková, Höferová, Hornová, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.55 0.170
3 Chytková, Novotná, Valášková, Seidlová Chytková, Novotná, Valášková, Seidlová AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 49.59 0.195
4 Zbořilová, Zatloukalová, Zlatníková, Galanská Zbořilová, Zatloukalová, Zlatníková, Galanská AK OlomoucAK Olomouc 50.09 0.215
5 Dvořáková, Těmínová, Váňová, Kadlecová Dvořáková, Těmínová, Váňová, Kadlecová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 50.29 0.184
Remšová, Opekarová V., Klímová, Hlavoňová Remšová, Opekarová V., Klímová, Hlavoňová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Harazimová, Oberherová, Dostálová, Zemanová Harazimová, Oberherová, Dostálová, Zemanová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.93 0.132
2 Vlková, Bendová, Kozáková, Malá Vlková, Bendová, Kozáková, Malá AC Česká LípaAC Česká Lípa 51.14 0.127
3 Prouzová, Svárovská, Burianová, Sladovníková Prouzová, Svárovská, Burianová, Sladovníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.45 0.181
4 Karešová, Radová M., Adlerová, Štěrbová Karešová, Radová M., Adlerová, Štěrbová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 53.02 0.253
5 Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 54.34 0.291
Barvíková, Strnadová K., Hubáčková, Šenková Barvíková, Strnadová K., Hubáčková, Šenková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.14
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žurovec, Sasínek F., Herka, Kubalák Žurovec, Sasínek F., Herka, Kubalák AK HodonínAK Hodonín 3:20.38 0.355
2 A Brabmüller, Hlaváč, Dvořák, Petr A Brabmüller, Hlaváč, Dvořák, Petr ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:21.84 0.231
3 Pivoňka, Tauer, Ledvina, Šnajdr Pivoňka, Tauer, Ledvina, Šnajdr AC DomažliceAC Domažlice 3:23.65 0.353
4 Šmiřák, Uher, Madej, Perutka Šmiřák, Uher, Madej, Perutka SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:26.89 0.280
5 Černák, Král, Jákl, Puš Černák, Král, Jákl, Puš TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:28.01 0.174
6 Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:29.42 0.176
7 Schmöger, Strnka, Konečný, Tuček Schmöger, Strnka, Konečný, Tuček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:31.04 0.330
8 Schepotev, Hromadník, Šmíd, Pánek Schepotev, Hromadník, Šmíd, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:35.88 0.352
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B Valášek, Mach, Růžička, Pecen B Valášek, Mach, Růžička, Pecen ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:30.42 0.212
2 C Šíp, Koutný, Capouch, Šmahel C Šíp, Koutný, Capouch, Šmahel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:38.14 0.176
Celkem 2 závodníků

4 x 400 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Musil, Janoušek, Kukla, Šrámek Musil, Janoušek, Kukla, Šrámek SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3:30.59 0.315
2 Hartych, Šimek, Sekyra, Hotový Hartych, Šimek, Sekyra, Hotový ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:31.03 0.334
3 Turek, Beňovič, Král, Palzer Turek, Beňovič, Král, Palzer TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:32.38 0.296
4 Kučera, Lamač, Krákora, Kolář Kučera, Lamač, Krákora, Kolář AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3:34.49 0.364
5 Nardelli, Pavlát, Melicher, Končický Nardelli, Pavlát, Melicher, Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:34.91 0.257
6 Kučerík, Kákona, Bartoník, Sasínek P. Kučerík, Kákona, Bartoník, Sasínek P. AK HodonínAK Hodonín 3:47.09 0.248
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vondrášková, Gregovská, Hrachovcová, Hlavatá Vondrášková, Gregovská, Hrachovcová, Hlavatá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:56.16 0.189
2 A Svobodová, Březinová, Půčková, Janečková A Svobodová, Březinová, Půčková, Janečková AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3:58.97 0.147
3 Höferová, Mejstříková, Balousová, Bičianová Höferová, Mejstříková, Balousová, Bičianová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:01.45 0.331
4 Novotná, Kleiberová, Sotonová, Jiranová Novotná, Kleiberová, Sotonová, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:04.48 0.266
5 Zbořilová, Řečínská, Přidalová, Belfínová Zbořilová, Řečínská, Přidalová, Belfínová AK OlomoucAK Olomouc 4:17.68 0.241
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jílková, Horynová, Vojasová, Zaplatilková Jílková, Horynová, Vojasová, Zaplatilková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:07.69 0.362
2 Benešová, Chukhno, Frömmelová, Radová H. Benešová, Chukhno, Frömmelová, Radová H. TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:12.46 0.221
3 B Malenínská, Havlíčková, Klímová, Vítámvásová K. B Malenínská, Havlíčková, Klímová, Vítámvásová K. AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:17.89 0.258
4 Pilařová, Lupačová, Nová, Antošová Pilařová, Lupačová, Nová, Antošová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:18.29 0.376
5 Málková, Černá, Bendová, Kozáková Málková, Černá, Bendová, Kozáková AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:26.40 0.216
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paličková, Sedlářová, Žurková, Kolajová Paličková, Sedlářová, Žurková, Kolajová AK HodonínAK Hodonín 3:55.85 0.268
2 Benčová, Siebeltová K., Rašková, Siebeltová V. Benčová, Siebeltová K., Rašková, Siebeltová V. TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:02.44 0.376
3 Sladovníková, Buriánová, Fajcová, Kopecká Sladovníková, Buriánová, Fajcová, Kopecká ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:05.01 0.258
4 Dvořáková, Těmínová, Paskovská, Váňová Dvořáková, Těmínová, Paskovská, Váňová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4:06.23 0.344
5 Vlková, Trčová, Kalvová, Hrochová Vlková, Trčová, Kalvová, Hrochová AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:22.49 0.206
6 Hubáčková, Strnadová, Urbanová, Šenková Hubáčková, Strnadová, Urbanová, Šenková Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 4:27.66 0.323
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.951.982.012.042.072.102.132.162.19 Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.04 ----O-O-XXX
2 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940804 2.01 -OOOOOXXX
3 Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
950608 2.01 --OXOXOOXXX
4 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 1.98 OOOOXXOXXX
5= Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.95 OXOOOXXX
5= Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
950809 1.95 -OXOOXXX
7 Jakub SurovčikJakub Surovčik
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
941030 1.90 OOXOXXX
8 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
950526 1.85 XOOXXX
9 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
940203 1.85 OXXOXXX
10= Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
940815 1.80 OXXX
10= Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 1.80 OXXX
10= Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK OlomoucAK Olomouc
950329 1.80 OXXX
13= Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
950109 1.80 XXOXXX
13= Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
950611 1.80 XXOXXX
Pavel HorákPavel Horák
AK OlomoucAK Olomouc
950909 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 23.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.751.801.851.901.941.982.022.062.092.132.17 Body
1 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.13 --OOOOOOXOXOXXX
2 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 2.06 --OOOXOOXOXXX
3 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960321 1.98 -OOXOXOXOXXX
4 Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
960928 1.90 --OOXXX
5 Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960808 1.90 OXXOXOXOXXX
6 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
970419 1.90 -OOXXOXXX
7 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC BrnoJAC Brno
961023 1.85 OXOOXXX
8 Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK LovosiceASK Lovosice
970726 1.85 XOXOXOXXX
9= Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
960518 1.80 XOOXXX
9= František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
970519 1.80 XOOXXX
11 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
960523 1.75 OXXX
12= Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
JAC BrnoJAC Brno
970704 1.75 XOXXX
12= Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
970509 1.75 XOXXX
12= Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ SvitavyTJ Svitavy
970406 1.75 XOXXX
15 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
970303 1.75 XXOXXX
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.641.681.711.741.77 Body
1 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945513 1.74 ---OXXOOOXXX
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
946215 1.74 ---OOOXXOXXX
3 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
945518 1.71 --OOXOOXXX
4 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
945812 1.71 OOOOXOXOXXX
5= Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
955324 1.60 OOOXXX
5= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.60 OOOXXX
7= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.60 OOXOXXX
7= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.60 OOXOXXX
7= Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC BrnoJAC Brno
955710 1.60 -OXOXXX
10 Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
955519 1.55 OXOXXX
11= Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
955805 1.50 OXXX
11= Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
955202 1.50 OXXX
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.591.621.651.681.701.72 Body
1 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
975610 1.70 O-OOOOOXXX
2 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966116 1.70 -OOOXXOXOOXXX
3 Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975526 1.68 OOOXOXOXOXXX
4 Lucie ČepováLucie Čepová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
975426 1.65 OOOXOXOXXX
5 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK HodonínAK Hodonín
975725 1.65 OXOXOOXOXXX
6 Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
975712 1.65 OOXOXXOXOXXX
7 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
976029 1.62 OOOXOXXX
8 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027