výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovinsko juniorů a juniorek

Praha (3. 7. 2013)

100 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 Czech RepublicCzech Republic 10.50 0.171 9.00
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 Czech RepublicCzech Republic 10.74 0.153 7.00
3 Luka ŠakotaLuka Šakota 940316 CroatiaCroatia 10.79 0.155 6.00
4 Luka ŽontarLuka Žontar 940808 SloveniaSlovenia 10.84 0.147 5.00
5 Zvonimir IvaškovićZvonimir Ivašković 940722 CroatiaCroatia 10.92 0.167 4.00
6 Roland JágerRoland Jáger 94 HungaryHungary 11.06 0.201 3.00
7 Zsolt PázmándiZsolt Pázmándi 95 HungaryHungary 11.10 0.138 2.00
Jan KrambergerJan Kramberger 950207 SloveniaSlovenia DNF 0.151
Celkem 8 závodníků
Junioři B (st, 3.7.2013) Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 Czech RepublicCzech Republic 10.86 0.149
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 Czech RepublicCzech Republic 11.00 0.151
3 Patrik FinekPatrik Finek 970000 CroatiaCroatia 11.03 0.143
Celkem 3 závodníků

100 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Liliána GubaLiliána Guba 95 HungaryHungary 12.15 0.180 9.00
2 Martina ČernochováMartina Černochová 945224 Czech RepublicCzech Republic 12.18 0.162 7.00
3 Kaja DebevecKaja Debevec 960814 SloveniaSlovenia 12.29 0.144 6.00
4 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 Czech RepublicCzech Republic 12.33 0.142 5.00
5 Evelin NádháziEvelin Nádházi 95 HungaryHungary 12.37 0.159 4.00
6 Nika ŽupaNika Župa 941025 CroatiaCroatia 12.52 0.156 3.00
7 Nejka ČeričNejka Čerič 940826 SloveniaSlovenia 12.61 0.139 2.00
8 Dora FilipovićDora Filipović 941024 CroatiaCroatia 12.64 0.154 1.00
Celkem 8 závodníků
Juniorky B (st, 3.7.2013) Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Marta ChabrováMarta Chabrová 910915 Czech RepublicCzech Republic
Lucie DomskáLucie Domská 931013 Czech RepublicCzech Republic
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 930422 Czech RepublicCzech Republic
Celkem 3 závodníků

200 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luka JanežičLuka Janežič 951114 SloveniaSlovenia 21.43 0.231 9.00
2 Zvonimir IvaškovićZvonimir Ivašković 940722 CroatiaCroatia 21.66 0.243 7.00
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 Czech RepublicCzech Republic 21.96 0.223 6.00
4 Antonio ZelićAntonio Zelić 940605 CroatiaCroatia 22.07 0.234 5.00
5 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 Czech RepublicCzech Republic 22.11 0.224 4.00
6 Ádam HegedüsÁdam Hegedüs 94 HungaryHungary 22.15 0.204 3.00
7 Aljaž BrlekAljaž Brlek 950414 SloveniaSlovenia 22.22 0.167 2.00
8 Richard KöcseRichard Köcse 97 HungaryHungary 22.41 0.196 1.00
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Czech RepublicCzech Republic 23.99 0.231 9.00
2 Liliána GubaLiliána Guba 95 HungaryHungary 24.15 0.224 7.00
3 Melinda FerencziMelinda Ferenczi 95 HungaryHungary 24.52 0.223 6.00
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 Czech RepublicCzech Republic 25.16 0.167 5.00
5 Aneja SimončičAneja Simončič 980105 SloveniaSlovenia 25.20 0.243 4.00
6 Ina RojnikIna Rojnik 970807 SloveniaSlovenia 25.73 0.234 3.00
7 Lucija PetrunićLucija Petrunić 950408 CroatiaCroatia 26.19 0.196 2.00
8 Dora PaskaDora Paska 940728 CroatiaCroatia 26.98 0.204 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mateo RužićMateo Ružić 940816 CroatiaCroatia 46.75 0.169 9.00
2 Dávid BárthaDávid Bártha 94 HungaryHungary 47.84 0.255 7.00
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 940621 Czech RepublicCzech Republic 48.05 0.238 6.00
4 Josip ŠakićJosip Šakić 950916 CroatiaCroatia 48.22 0.313 5.00
5 Lovrenc ValićLovrenc Valić 940328 SloveniaSlovenia 48.54 0.265 4.00
6 David CésarDavid César 941009 Czech RepublicCzech Republic 49.27 0.380 3.00
7 Attila FarkasAttila Farkas 95 HungaryHungary 49.52 0.159 2.00
8 Tadej EnciTadej Enci 940819 SloveniaSlovenia 50.16 0.215 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 Czech RepublicCzech Republic 55.56 0.252 9.00
2 Maja PogorevcMaja Pogorevc 960731 SloveniaSlovenia 55.98 0.312 7.00
3 Kristina DudekKristina Dudek 940405 CroatiaCroatia 56.07 0.186 6.00
4 Anja BenkoAnja Benko 950425 SloveniaSlovenia 56.22 0.274 5.00
5 Fanni SárkányFanni Sárkány 94 HungaryHungary 56.36 0.274 4.00
6 Anna FábriAnna Fábri 95 HungaryHungary 56.92 0.310 3.00
7 Pavla JanečkováPavla Janečková 956026 Czech RepublicCzech Republic 57.16 0.117 2.00
8 Iva SobočanecIva Sobočanec 970202 CroatiaCroatia 59.45 0.297 1.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Rudolf KraljRudolf Kralj 940810 CroatiaCroatia 1:50.47 9.00
2 Jan PetračJan Petrač 950704 SloveniaSlovenia 1:50.81 7.00
3 Martin SadilMartin Sadil 940614 Czech RepublicCzech Republic 1:51.60 6.00
4 Balász VindicsBalász Vindics 94 HungaryHungary 1:52.45 5.00
5 Lucijan ZalokarLucijan Zalokar 950615 SloveniaSlovenia 1:53.58 4.00
6 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 Czech RepublicCzech Republic 1:53.78 3.00
7 Ferenc KovácsFerenc Kovács 95 HungaryHungary 1:54.41 2.00
8 Staša VrhovecStaša Vrhovec 940929 CroatiaCroatia 1:56.37 1.00
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka HanzlováRadka Hanzlová 945318 Czech RepublicCzech Republic 2:11.43 9.00
2 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 Czech RepublicCzech Republic 2:13.78 7.00
3 Lili VácziLili Váczi 94 HungaryHungary 2:13.82 6.00
4 Dorotea RebernikDorotea Rebernik 940516 SloveniaSlovenia 2:14.30 5.00
5 Ela ŠimunčićEla Šimunčić 980119 CroatiaCroatia 2:16.11 4.00
6 Eszter SzabóEszter Szabó 97 HungaryHungary 2:17.24 3.00
7 Hilda HellerHilda Heller 960730 CroatiaCroatia 2:19.31 2.00
8 Katja RadmilovičKatja Radmilovič 950918 SloveniaSlovenia 2:20.78 1.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mátyás TulokMátyás Tulok 94 HungaryHungary 3:54.79 9.00
2 Ivan MalićIvan Malić 951113 CroatiaCroatia 3:55.04 7.00
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 Czech RepublicCzech Republic 3:56.15 6.00
4 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 Czech RepublicCzech Republic 3:57.10 5.00
5 Martin SršaMartin Srša 940328 CroatiaCroatia 3:58.13 4.00
6 Dániel KiliánDániel Kilián 94 HungaryHungary 3:58.44 3.00
7 Bor GrdadolnikBor Grdadolnik 960202 SloveniaSlovenia 4:17.94 2.00
8 Nejc FerleNejc Ferle 970123 SloveniaSlovenia 4:30.76 1.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Mateja PokrivačMateja Pokrivač 950910 SloveniaSlovenia 4:42.96 9.00
2 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Czech RepublicCzech Republic 4:46.18 7.00
3 F. Tóth Anna F. Tóth Anna 97 HungaryHungary 4:49.89 6.00
4 Nina KošćevićNina Košćević 961002 CroatiaCroatia 4:52.37 5.00
5 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 Czech RepublicCzech Republic 4:52.69 4.00
6 Dóra KovácsDóra Kovács 94 HungaryHungary 4:55.18 3.00
7 Julia RepoluskJulia Repolusk 971217 SloveniaSlovenia 4:59.21 2.00
8 Anica ŠiškoAnica Šiško 970617 CroatiaCroatia 5:03.34 1.00
Celkem 8 závodníků

3000 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nikolina HrelecNikolina Hrelec 940321 CroatiaCroatia 10:16.92 9.00
2 Mojca CentrihMojca Centrih 970423 SloveniaSlovenia 10:31.90 7.00
3 Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová 956219 Czech RepublicCzech Republic 10:33.37 6.00
4 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 Czech RepublicCzech Republic 10:34.20 5.00
5 Fruzsina LadányiFruzsina Ladányi 97 HungaryHungary 10:35.09 4.00
6 Tina ČesnikTina Česnik 990419 SloveniaSlovenia 10:57.72 3.00
7 Lucija BedalovLucija Bedalov 971008 CroatiaCroatia 11:07.87 2.00
8 Kármen HorvátKármen Horvát 97 HungaryHungary 11:14.16 1.00
Celkem 8 závodníků

5000 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dino BošnjakDino Bošnjak 940120 CroatiaCroatia 15:06.82 9.00
2 Márton PápaiMárton Pápai 95 HungaryHungary 15:43.72 7.00
3 Michal PinkasMichal Pinkas 940206 Czech RepublicCzech Republic 15:44.75 6.00
4 Karlo SušilovićKarlo Sušilović 960311 CroatiaCroatia 15:49.00 5.00
5 Gergö NemesGergö Nemes 95 HungaryHungary 15:54.18 4.00
6 Dominik SádloDominik Sádlo 950831 Czech RepublicCzech Republic 16:00.53 3.00
7 Jure GaberJure Gaber 940224 SloveniaSlovenia 16:10.48 2.00
8 Ambrož AmonAmbrož Amon 980211 SloveniaSlovenia 18:08.90 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(st, 3.7.2013) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 Czech RepublicCzech Republic 13.97 0.127 9.00
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 Czech RepublicCzech Republic 14.38 0.197 7.00
3 Dora PaskaDora Paska 940728 CroatiaCroatia 14.66 0.142 6.00
4 Noémi NagyNoémi Nagy 95 HungaryHungary 15.15 0.181 5.00
5 Ema LoparnikEma Loparnik 970804 SloveniaSlovenia 15.64 0.203 4.00
6 Tjaša PotočarTjaša Potočar 970913 SloveniaSlovenia 15.69 0.200 3.00
7 Zsófia SierZsófia Sier 95 HungaryHungary 16.22 0.160 2.00
8 Žana SirovicaŽana Sirovica 940609 CroatiaCroatia 17.31 0.189 1.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři

(st, 3.7.2013) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valdó SzüczValdó Szücz 95 HungaryHungary 14.06 0.139 9.00
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 Czech RepublicCzech Republic 14.53 0.165 7.00
3 Ottó TamásiOttó Tamási 94 HungaryHungary 14.66 0.147 6.00
4 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 Czech RepublicCzech Republic 15.04 0.144 5.00
5 David ŠarančićDavid Šarančić 950218 CroatiaCroatia 15.15 0.168 4.00
6 Nikola AndelićNikola Andelić 940116 CroatiaCroatia 15.20 0.212 3.00
7 Enej VrhunecEnej Vrhunec 961001 SloveniaSlovenia 15.90 0.140 2.00
8 Elvis KudičElvis Kudič 960220 SloveniaSlovenia 16.39 0.156 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 Czech RepublicCzech Republic 53.04 0.161 9.00
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 Czech RepublicCzech Republic 53.19 0.331 7.00
3 Zoltán RádyZoltán Rády 95 HungaryHungary 53.25 0.207 6.00
4 Attila MolnárAttila Molnár 94 HungaryHungary 53.75 0.277 5.00
5 Filip PestićFilip Pestić 940210 CroatiaCroatia 54.03 0.148 4.00
6 Luka KončinaLuka Končina 940110 SloveniaSlovenia 56.57 0.294 3.00
7 Mateo ParlovMateo Parlov 950531 CroatiaCroatia 57.01 0.259 2.00
8 Aleš ŠilarAleš Šilar 950428 SloveniaSlovenia 57.29 0.350 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Czech RepublicCzech Republic 60.18 0.329 9.00
2 Eva TroštEva Trošt 940311 SloveniaSlovenia 60.23 0.171 7.00
3 Fanni DánielFanni Dániel 94 HungaryHungary 61.50 0.286 6.00
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Czech RepublicCzech Republic 62.37 0.204 5.00
5 Julia PraprotnikJulia Praprotnik 960520 SloveniaSlovenia 62.61 0370 4.00
6 Katarina IvšacKatarina Ivšac 960706 CroatiaCroatia 64.27 0.184 3.00
7 Tea ČurakTea Čurak 950803 CroatiaCroatia 64.69 0.256 2.00
8 Berta BábánBerta Bábán 95 HungaryHungary 64.70 1.00
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Junioři

(st, 3.7.2013) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor DobraViktor Dobra 95 HungaryHungary 09:20.65 9.00
2 Pavel OličPavel Olič 941025 Czech RepublicCzech Republic 09:30.54 7.00
3 Jan FrišJan Friš 951219 Czech RepublicCzech Republic 09:36.19 6.00
4 Bendeguz KivésBendeguz Kivés 94 HungaryHungary 09:42.54 5.00
5 Urban CvekUrban Cvek 940717 SloveniaSlovenia 10:18.26 4.00
6 Mario RunjeMario Runje 970118 CroatiaCroatia 10:37.75 3.00
7 Rok PugeljRok Pugelj 970611 SloveniaSlovenia 11:11.38 2.00
8 Filip SvalinaFilip Svalina 980729 CroatiaCroatia 11:36.06 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Netymach, Kadlec, Řezníček, Stromšík Netymach, Kadlec, Řezníček, Stromšík Czech RepublicCzech Republic 40.75 0.166 9.00
2 Žontar, Moretti, Brlek, Janežič Žontar, Moretti, Brlek, Janežič SloveniaSlovenia 41.84 0.160 6.00
3 Jager, Hegedüs, Köcse, Pazmandi Jager, Hegedüs, Köcse, Pazmandi HungaryHungary 42.32 0.272 4.00
Zelić, Finek, Ivašković, Šakota Zelić, Finek, Ivašković, Šakota CroatiaCroatia DNF 0.246
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Seidlová, Hofmanová, Šebestíková, Černochová Seidlová, Hofmanová, Šebestíková, Černochová Czech RepublicCzech Republic 45.71 0.234 9.00
2 Horvath, Ferenczi, Nádházi, Guba Horvath, Ferenczi, Nádházi, Guba HungaryHungary 45.75 0.232 6.00
3 Čerič, Simončič, Jan, Debevec Čerič, Simončič, Jan, Debevec SloveniaSlovenia 47.67 0.276 4.00
4 Paska. Rožmarić, Sirovica, Župa Paska. Rožmarić, Sirovica, Župa CroatiaCroatia 48.01 0.281 2.00
MB U22 Domská, Procházková, Krňoulová, Chabrová U22 Domská, Procházková, Krňoulová, Chabrová Czech RepublicCzech Republic 46.12 0.197
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šakić, Kralj, Vrhovec, Ružić Šakić, Kralj, Vrhovec, Ružić CroatiaCroatia 3:13.00 0.302 9.00
2 Petr, Céar, Tuček, Holibka Petr, Céar, Tuček, Holibka Czech RepublicCzech Republic 3:15.41 0.307 6.00
3 Füredi, Rády, Molnár, Bartua Füredi, Rády, Molnár, Bartua HungaryHungary 3:16.16 0.224 4.00
4 Zupanc, Enci, Živkovič, Valič Zupanc, Enci, Živkovič, Valič SloveniaSlovenia 3:16.42 0.232 2.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rojnik, Pogorevc, Trošt, Benko Rojnik, Pogorevc, Trošt, Benko SloveniaSlovenia 3:49.80 0.302 9.00
2 Jiranová, Zaplatílková, Janečková, Hlavatá Jiranová, Zaplatílková, Janečková, Hlavatá Czech RepublicCzech Republic 3:50.67 0.232 6.00
3 Fábry, Dániel, Bábán, Sárkány Fábry, Dániel, Bábán, Sárkány HungaryHungary 3:51.77 0.307 4.00
4 Sobočanec, Petrunić, Kosaber, Dudek Sobočanec, Petrunić, Kosaber, Dudek CroatiaCroatia 3:52.17 0.224 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.931.961.992.022.052.082.102.122.15 Body
1 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Czech RepublicCzech Republic
940105 2.10 ----O-OO-XO-XXX 9.00
2 Lukács FedorLukács Fedor
HungaryHungary
95 1.99 -OOOOOXXX 7.00
4 Petr FriedlPetr Friedl
Czech RepublicCzech Republic
940804 1.99 --OXOOXOXXX 6.00
4 Paolo LazarićPaolo Lazarić
CroatiaCroatia
950306 1.96 OOOOXOXXX 5.00
5 Jaka FeferJaka Fefer
SloveniaSlovenia
960707 1.93 XOXXOXOOXXX 4.00
7 Dominik GrdjanskiDominik Grdjanski
CroatiaCroatia
950717 1.93 OOOXOXXX 3.00
7 Zalán ZelenaZalán Zelena
HungaryHungary
95 1.90 OOOXXX 2.00
9 Tilen ZupancTilen Zupanc
SloveniaSlovenia
950802 1.90 OOXOXXX 1.00
MB Petr PíchaPetr Pícha
Czech RepublicCzech Republic
960719 2.02
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.781.781.76 Body
1 Lucija ZubčićLucija Zubčić
CroatiaCroatia
950430 1.75 ----OOOXXXXO 9.00
2 Nikola PařilováNikola Pařilová
Czech RepublicCzech Republic
945518 1.75 --OOOOOXXXXX 7.00
3 Petra KovačičPetra Kovačič
SloveniaSlovenia
940610 1.75 ---OXOOXOXXX 6.00
4 Nikola StrachováNikola Strachová
Czech RepublicCzech Republic
945513 1.70 ---OOOXXX 5.00
5= Tihana JeletićTihana Jeletić
CroatiaCroatia
960328 1.70 ---OXOOXXX 3.50
5= Vivien BaglyosVivien Baglyos
HungaryHungary
94 1.70 --OXOOOXXX 3.50
7 Lara GrilLara Gril
SloveniaSlovenia
960711 1.70 ---OOXOXXX 2.00
8 Petra LuteránPetra Luterán
HungaryHungary
97 1.60 -OOOXXX 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.603.804.004.204.304.404.504.604.704.804.905.005.105.15 Body
1 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
Czech RepublicCzech Republic
940504 4.80 -------O-O-XXX 9.00
2 Hrvoje SedlarHrvoje Sedlar
CroatiaCroatia
940115 4.80 ---OOXOOOXXOXXOXXX 7.00
3 Róbert FülöpRóbert Fülöp
HungaryHungary
94 4.70 ---XXO-XXO-XOXXOXXX 6.00
4 Tomislav ZrnoTomislav Zrno
CroatiaCroatia
960709 4.40 ---XXOOXXOXXX 5.00
5 Levente KissLevente Kiss
HungaryHungary
94 4.30 -XOOOOXXX 4.00
6 Jan JánskýJan Jánský
Czech RepublicCzech Republic
950307 4.30 ----XO-XXX 3.00
7 Aljaž BlažejAljaž Blažej
SloveniaSlovenia
950614 4.20 ---O-XXX 2.00
8 Luka JerebLuka Jereb
SloveniaSlovenia
960928 4.20 --XOO-XXX 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.803.003.103.203.303.403.503.603.703.803.903.954.004.054.12 Body
1 Zsófia SiskóZsófia Siskó
HungaryHungary
94 4.05 ------XO-O-XXOOOXOXXOOXOXXX 9.00
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
Czech RepublicCzech Republic
955322 4.00 --------O-XOOOOXOOXXX 7.00
3 Krisztina SzücsKrisztina Szücs
HungaryHungary
96 3.50 ----O-O-XXOOXXX 6.00
4 Gaja HladnikGaja Hladnik
SloveniaSlovenia
950317 3.40 ----O-OOOXXX 5.00
5 Martina FilešMartina Fileš
CroatiaCroatia
961119 3.30 ---OOOOOXXX 4.00
6 Tina PogorelčnikTina Pogorelčnik
SloveniaSlovenia
970629 3.30 ----OXOOXOXXX 3.00
7 Kateřina JanotováKateřina Janotová
Czech RepublicCzech Republic
951208 3.10 ----OOXXX 2.00
8 Lara JurišaLara Juriša
CroatiaCroatia
970515 2.60 --OXXX 1.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan GagroIvan Gagro
CroatiaCroatia
951205 7.32 -0.3 m/s 6.90-1.47.13-1.67.22-0.37.22X7.32-0.3X 9.00
2 Filip PravdicaFilip Pravdica
CroatiaCroatia
950728 7.16 +0.2 m/s X6.80-1.86.87-1.76.87XX7.16+0.2 7.00
3 Gábor LosoncziGábor Losonczi
HungaryHungary
95 7.08 +1.0 m/s 6.83-0.76.95-0.77.01+0.97.01X5.26+3.67.08+1.0 6.00
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
Czech RepublicCzech Republic
940726 6.97 +1.6 m/s 5.09-1.3X6.70-0.26.704.98+0.5X6.97+1.6 5.00
5 Viktor CsermelyViktor Csermely
HungaryHungary
94 6.83 +1.7 m/s 6.58-1.4XX6.586.44+0.16.83+1.76.76+0.8 4.00
6 Radoš RyklRadoš Rykl
Czech RepublicCzech Republic
950318 6.58 +0.8 m/s X6.12-2.06.58+0.86.586.05+2.6XX 3.00
7 René PerkoRené Perko
SloveniaSlovenia
960904 6.44 -0.6 m/s 6.19-1.6X6.03+1.66.196.44-0.66.20+3.4X 2.00
MB Marko PestićMarko Pestić
CroatiaCroatia
940210 7.01 +0.7 m/s
Ketiš Vid ŽeleznikKetiš Vid Železnik
SloveniaSlovenia
970404 0
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Paola BorovićPaola Borović
CroatiaCroatia
950626 5.73 +0.5 m/s 5.59+1.45.54+0.05.40+0.75.595.57+0.35.73+0.5X 9.00
2 Anna ŠvecováAnna Švecová
Czech RepublicCzech Republic
945411 5.72 +0.4 m/s 5.72+0.45.65+0.85.17+0.85.72--- 7.00
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
Czech RepublicCzech Republic
955301 5.70 +0.4 m/s 5.56+0.7X5.555.56X5.70+0.4X 6.00
4 Eszter BajnokEszter Bajnok
HungaryHungary
97 5.64 -0.5 m/s 5.38+0.3X5.38+0.55.385.21+0.05.56-0.65.64-0.5 5.00
5 Martina JanMartina Jan
SloveniaSlovenia
960104 5.61 -0.2 m/s 5.43+0.75.61-0.2X5.615.535.46+0.25.25-1.6 4.00
6 Ivona BabićIvona Babić
CroatiaCroatia
970325 5.53 -0.7 m/s XXX05.53-0.75.46+0.65.35-0.7 3.00
7 Zita SzabóZita Szabó
HungaryHungary
96 5.53 +1.2 m/s 5.39+0.85.53X5.535.14+0.05.37+1.35.42-0.9 2.00
8 Danaja DoverDanaja Dover
SloveniaSlovenia
960728 5.50 -0.6 m/s 5.34+1.45.50X5.505.45-0.65.275.15-0.5 1.00
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marko PestićMarko Pestić
CroatiaCroatia
940210 15.20 +1.0 m/s 14.03-0.314.45-0.614.85+0.714.8515.03+1.014.90+1.315.20+1.0 9.00
2 Tamás JuhászTamás Juhász
HungaryHungary
95 14.74 +0.2 m/s X14.51+0.713.17+1.814.51X14.19-0.514.74+0.2 7.00
3 Ivan GagroIvan Gagro
CroatiaCroatia
951205 14.56 -0.7 m/s X14.56-0.714.49-0.214.5614.41-0.214.51+1.3X 6.00
4 Rajmund LapiteRajmund Lapite
HungaryHungary
96 14.50 -0.3 m/s 14.29+1.214.43-0.2X14.4314.50-0.314.46+0.114.45+0.1 5.00
5 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
Czech RepublicCzech Republic
950207 13.76 +1.2 m/s 13.76+1.2XX13.76X-13.68+1.4 4.00
6 Tomáš HomolaTomáš Homola
Czech RepublicCzech Republic
950722 13.68 +0.6 m/s 13.34+1.213.34-0.113.30-0.613.3412.57+0.613.68+0.612.07-0.7 3.00
7 Taj PučkoTaj Pučko
SloveniaSlovenia
960717 13.07 +1.0 m/s 12.66+0.112.89+0.113.07+1.013.0712.89-0.412.87+2.1- 2.00
8 Lucijan ZalokarLucijan Zalokar
SloveniaSlovenia
950615 11.46 +0.8 m/s 11.46+0.8--11.46--- 1.00
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Paola BorovićPaola Borović
CroatiaCroatia
950626 12.66 +1.1 m/s XXX012.38X12.66+1.1 9.00
2 Eva MustarEva Mustar
SloveniaSlovenia
960930 12.36 +1.1 m/s XX12.36+1.112.3612.18+0.812.22+0.5X 7.00
3 Ivona BabićIvona Babić
CroatiaCroatia
970325 11.98 -0.8 m/s X11.84+0.009.64+1.011.8411.56-0.211.98-0.8X 6.00
4 Petra OpekarováPetra Opekarová
Czech RepublicCzech Republic
955508 11.92 -0.3 m/s 11.66+1.7X11.92-0.311.92XXX 5.00
5 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
Czech RepublicCzech Republic
955902 11.89 +1.0 m/s 11.73+1.7X11.89+1.011.89X11.86+0.811.82+0.1 4.00
6 Lotti HorváthLotti Horváth
HungaryHungary
95 11.86 +1.3 m/s 11.54-0.211.51+0.811.81+1.411.8111.62+0.311.78-0.711.86+1.3 3.00
7 Tjaša BucikTjaša Bucik
SloveniaSlovenia
960602 11.50 -0.4 m/s 11.23+0.611.28+1.2X11.2811.22+0.6X11.50-0.4 2.00
8 Anita MarkovAnita Markov
HungaryHungary
95 11.31 +0.3 m/s 11.31+0.311.06+0.210.33+0.111.3110.12-0.2X10.91+0.4 1.00
MB Karolína ČernáKarolína Černá
Czech RepublicCzech Republic
951114 11.84 +1.2 m/s
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna GyenesAnna Gyenes
HungaryHungary
95 14.08 12.58X12.3212.58X13.0914.08 9.00
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Czech RepublicCzech Republic
955925 12.97 12.14XX12.1412.4612.97X 7.00
3 Kristina JurigováKristina Jurigová
Czech RepublicCzech Republic
945503 12.76 12.7312.5312.7612.7612.7612.60X 6.00
4 Špendl Lara Larisa BratušaŠpendl Lara Larisa Bratuša
SloveniaSlovenia
940322 12.68 11.1911.7312.6812.6812.3012.52X 5.00
5 Ivana VuletićIvana Vuletić
CroatiaCroatia
971028 11.93 11.9311.8511.8711.9311.54X11.77 4.00
6 Boglárka MolnárBoglárka Molnár
HungaryHungary
94 11.77 11.1410.9411.6811.68X11.7711.20 3.00
7 Ana ŠarićAna Šarić
CroatiaCroatia
980206 11.39 10.2711.0011.1911.1911.17X11.39 2.00
8 Nina RamšakNina Ramšak
SloveniaSlovenia
961023 10.60 09.8610.3310.6010.6009.7510.2210.25 1.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip MihaljevićFilip Mihaljević
CroatiaCroatia
940731 19.93 19.1819.3719.8119.8119.1419.8419.93 9.00
2 Peter SimonPeter Simon
HungaryHungary
94 19.59 19.1319.5919.3419.59XXX 7.00
3 Blaž ZupančičBlaž Zupančič
SloveniaSlovenia
950406 17.60 16.7017.1917.3317.3317.00X17.60 6.00
4 Tomáš SkálaTomáš Skála
Czech RepublicCzech Republic
940108 16.81 16.2116.81X16.8115.9116.34X 5.00
5 Balász DetrikBalász Detrik
HungaryHungary
95 16.50 15.7216.4416.3716.44X16.5015.79 4.00
6 Demir KolarevićDemir Kolarević
CroatiaCroatia
950720 16.47 16.24X16.4716.47XXX 3.00
7 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
Czech RepublicCzech Republic
950523 16.11 16.11XX16.11X15.66X 2.00
8 Leon KumprejLeon Kumprej
SloveniaSlovenia
971101 12.22 12.2211.4510.6312.2211.8911.5012.11 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dóra KerekesDóra Kerekes
HungaryHungary
94 45.50 42.0743.45X43.4543.8945.2845.50 9.00
2 Živa GornikŽiva Gornik
SloveniaSlovenia
960606 41.99 X36.9641.9941.99X38.60X 7.00
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
Czech RepublicCzech Republic
945518 41.93 35.9139.4241.9341.9339.7741.37X 6.00
4 Beatris BangaBeatris Banga
HungaryHungary
95 41.75 40.7541.75X41.75XXX 5.00
5 Valentina SlobodićValentina Slobodić
CroatiaCroatia
960905 38.03 35.9038.03X38.0336.8336.5136.58 4.00
6 Pavla KuklováPavla Kuklová
Czech RepublicCzech Republic
956101 36.39 35.8635.20X35.8636.3934.84X 3.00
7 Ivana VuletićIvana Vuletić
CroatiaCroatia
971028 32.46 XX32.1232.1232.4631.9130.63 2.00
8 Nina RamšakNina Ramšak
SloveniaSlovenia
961023 31.82 30.7629.36X30.76X30.8831.82 1.00
MB Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
Czech RepublicCzech Republic
950421 33.28
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Róbert SzikszaiRóbert Szikszai
HungaryHungary
94 60.68 57.54X59.1159.1158.27X60.68 9.00
2 Filip MihaljevićFilip Mihaljević
CroatiaCroatia
940731 57.01 54.9557.01X57.01XX56.03 7.00
3 János KáplárJános Káplár
HungaryHungary
94 53.57 53.1352.78X53.13X53.5752.80 6.00
4 Tomáš SkálaTomáš Skála
Czech RepublicCzech Republic
940108 52.31 48.3749.4850.0550.0552.3148.93X 5.00
5 Demir KolarevićDemir Kolarević
CroatiaCroatia
950720 49.47 48.58X49.0649.0649.47X49.29 4.00
6 Denis KumekDenis Kumek
SloveniaSlovenia
950223 48.17 48.17X45.9648.1742.46X45.82 3.00
7 Irenej BozovičarIrenej Bozovičar
SloveniaSlovenia
951016 41.79 X40.89X40.89XX41.79 2.00
Dominik KošařDominik Košař
Czech RepublicCzech Republic
940315 NM
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Beatris BangaBeatris Banga
HungaryHungary
95 62.09 56.9260.1259.9260.1262.0961.7660.17 9.00
2 Claudia ŠtravsClaudia Štravs
SloveniaSlovenia
940211 56.94 56.1755.79X56.1756.52X56.94 7.00
3 Petra JakeljićPetra Jakeljić
CroatiaCroatia
950502 56.93 55.3656.5056.9356.9354.29X55.89 6.00
4 Boglárka MolnárBoglárka Molnár
HungaryHungary
94 55.29 55.2953.9452.6355.2954.23X54.18 5.00
5 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
Czech RepublicCzech Republic
956026 49.11 44.3849.1145.8449.1146.9047.9045.84 4.00
6 Pavla KuklováPavla Kuklová
Czech RepublicCzech Republic
956101 48.54 46.54X48.5448.54XXX 3.00
7 Sabina PožunSabina Požun
SloveniaSlovenia
970426 42.21 42.21X41.5242.21X40.6542.01 2.00
8 Ana ŠarićAna Šarić
CroatiaCroatia
980206 37.76 33.80XX33.8037.7636.33X 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bálint HorváthBálint Horváth
HungaryHungary
95 70.03 65.22X65.9565.9567.9169.1870.03 9.00
2 László MesterLászló Mester
HungaryHungary
94 66.37 X66.37X66.37XXX 7.00
3 Ivan PastorIvan Pastor
CroatiaCroatia
940811 60.68 57.8057.7957.8257.8260.68X57.53 6.00
4 Josef KorálJosef Korál
Czech RepublicCzech Republic
951108 59.19 55.6257.7859.1959.1957.2856.78X 5.00
5 Matej KišanićMatej Kišanić
CroatiaCroatia
950512 58.11 X58.1154.2958.1155.1553.16X 4.00
6 David Dušan KastrevcDavid Dušan Kastrevc
SloveniaSlovenia
941214 55.39 52.7354.0555.3955.39X48.0054.68 3.00
7 Radek MolnárRadek Molnár
Czech RepublicCzech Republic
940615 54.40 52.63X53.8953.8952.4054.2054.40 2.00
8 Tilen ŠkodaTilen Škoda
SloveniaSlovenia
970507 45.16 X41.55X41.5545.1639.37X 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katarina GašparovićKatarina Gašparović
CroatiaCroatia
940910 50.58 45.9646.0449.0049.0047.2750.5845.46 9.00
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Czech RepublicCzech Republic
955925 46.98 41.01X42.4842.4842.7546.9846.86 7.00
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová
Czech RepublicCzech Republic
955830 44.20 41.1840.6437.1441.1844.2040.41X 6.00
4 Katja MiheličKatja Mihelič
SloveniaSlovenia
950711 43.55 41.9442.4843.5143.5141.4643.5541.86 5.00
5 Melani HentakMelani Hentak
SloveniaSlovenia
950330 42.28 40.54X41.3241.3242.28XX 4.00
6 Edit BalázsEdit Balázs
HungaryHungary
95 41.14 41.1439.1536.5741.1437.0539.39X 3.00
7 Lili MakányLili Makány
HungaryHungary
95 39.95 33.0033.1936.8736.8735.35X39.95 2.00
8 Antonia ŠušnjarAntonia Šušnjar
CroatiaCroatia
940722 37.73 XX37.6137.6136.7336.0937.73 1.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 3.7.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan KubešJan Kubeš
Czech RepublicCzech Republic
940619 72.10 68.2068.9472.1072.1065.40XX 9.00
2 Ante Roko ZemunkAnte Roko Zemunk
CroatiaCroatia
950930 64.57 62.0763.1961.9963.1964.3064.57X 7.00
3 Marek ŠankoMarek Šanko
Czech RepublicCzech Republic
941106 63.23 63.0958.7660.4863.0958.6662.4663.23 6.00
4 David Dušan KastrevcDavid Dušan Kastrevc
SloveniaSlovenia
941214 63.01 61.6363.0162.6863.0162.35X57.39 5.00
5 Máté KurdiMáté Kurdi
HungaryHungary
94 59.64 54.7759.6458.9059.64X58.3358.12 4.00
6 Máté AdameMáté Adame
HungaryHungary
94 55.88 55.8852.0055.0255.8854.19X- 3.00
7 Fran HojsakFran Hojsak
CroatiaCroatia
961125 51.05 50.5950.5051.0551.0550.19XX 2.00
8 Anže TrapečarAnže Trapečar
SloveniaSlovenia
971127 50.78 46.6746.4649.2649.2650.7850.72X 1.00
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CZE CZE CZE{8} 00196.00
2 CRO CRO CRO{8} 00190.00
3 HUN HUN HUN{8} 00186.00
4 SLO SLO SLO{8} 00094.00
Poznámky:
Stav po/State after: tyč, 3000 m př., 110 m př., dálka, 100 m, disk 1,75kg, 800 m, koule 6kg, 400 m př., 1500 m, 400 m, trojskok, 5000 m, výška, 200 m, oštěp 800g, 4x100 m, 4x400 m, kladivo 6kg
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
stav po 14 z 18 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 CZE CZE CZE{8} 00205.00
2 HUN HUN HUN{8} 00155.50
3 SLO SLO SLO{8} 00147.00
4 CRO CRO CRO{8} 00126.50
Poznámky:
Stav po/State after: kladivo 4kg, dálka, 100 m př., koule 4kg, 100 m, 800 m, výška, tyč, 400 m př., trojskok, 1500 m, disk 1kg, 400 m, 3000 m, oštěp 600g, 200 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 4 závodníků