výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Ústí nad Orlicí (31. - 1. 9. 2013)

100 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 13:45) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.81 Q
2 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.86 Q
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 10.89 q
4 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 11.03
5 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.16
6 Dominik MüllerDominik Müller 971017 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.17
7 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 11.27
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK MostAK Most 1 DQ -0.011
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 13:45) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 4 10.56 Q
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.73 Q
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 10.88 q
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.01
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.07
6 Martin ŘíčařMartin Říčař 910528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 11.17
7 Jiří KratinaJiří Kratina 950728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.19
8 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.25
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 13:45) Vítr: +0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 10.60 Q
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.89 Q
3 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.98
4 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.11
5 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.22
6 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.28
7 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 4 10.56 Q
2 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 10.60 Q
3 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.73 Q
4 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.81 Q
5 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 10.86 Q
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 10.88 q
7 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 5 10.89 Q
7 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2 10.89 q
9 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.98
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 11.01
11 Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 11.03
12 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.07
13 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 11.11
14 Jakub RusekJakub Rusek 960506 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 11.16
15 Dominik MüllerDominik Müller 971017 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 11.17
15 Martin ŘíčařMartin Říčař 910528 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 11.17
17 Jiří KratinaJiří Kratina 950728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.19
18 David KolářDavid Kolář 970327 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 11.22
19 Jiří GvuščJiří Gvušč 950816 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.25
20 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 7 11.27
21 Jiří FeigelJiří Feigel 970916 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.28
22 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 7 11.66
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK MostAK Most 1 DQ -0.011

100 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:30) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 941125 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 10.51
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.73
3 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 3 10.80
4 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.82
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 7 10.84
6 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.90
7 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 10.97
8 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1 11.02
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 13:30) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 12.52 Q
2 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.58 Q
3 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 12.64
4 Lenka KošárkováLenka Košárková 925726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.69
5 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.77
6 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.99
Petra UrbánkováPetra Urbánková 916026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 13:30) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.17 Q
2 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 12.18 Q
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.46 q
4 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.53
5 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.55
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.63
7 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.68
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 13:30) Vítr: +3.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 915915 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 12.06 Q
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.13 Q
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 12.49 q
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 12.59
5 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 12.71
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.78
Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marta ChabrováMarta Chabrová 915915 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 12.06 Q
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.13 Q
3 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 12.17 Q
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 4 12.18 Q
5 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.46 q
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 12.49 q
7 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 12.52 Q
8 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.53
9 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 965314 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 12.55
10 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 12.58 Q
11 Karolína TesařováKarolína Tesařová 945529 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 5 12.59
12 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 12.63
13 Martina HofmanováMartina Hofmanová 955106 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 12.64
14 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 12.68
15 Lenka KošárkováLenka Košárková 925726 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 12.69
16 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7 12.71
17 Adéla DubováAdéla Dubová 946220 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.77
18 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.78
19 Dominika PaťkováDominika Paťková 975704 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.99
Petra UrbánkováPetra Urbánková 916026 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 DNP
Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 DNP

100 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:20) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 11.97
2 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 12.10
3 Marta ChabrováMarta Chabrová 915915 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 12.11
4 Veronika PaličkováVeronika Paličková 975501 AK HodonínAK Hodonín 7 12.13
5 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.32
6 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4 12.57
7 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 12.61
8 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 956210 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 12.76
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (ne, 1.9.2013 - 10:45) Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.94 Q
2 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.06 Q
3 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 22.28 q
4 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.39 q
5 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.66
6 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 22.68
7 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1 22.80
8 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK MostAK Most 6 22.82
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.9.2013 - 10:45) Vítr: +0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.18 Q
2 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 22.39 Q
3 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.41
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 22.59
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.92
6 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 23.47
7 Jiří KratinaJiří Kratina 950728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.50
8 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 1.9.2013 - 10:45) Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 5 21.54 Q
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.77 Q
3 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.45
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.54
Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNP
Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNP
Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 5 21.54 Q
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.77 Q
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.94 Q
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.06 Q
5 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.18 Q
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 22.28 q
7 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 22.39 Q
7 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 22.39 q
9 Michal TlustýMichal Tlustý 941019 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.41
10 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 22.45
11 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 930113 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.54
12 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 3 22.59
13 Dominik DvořákDominik Dvořák 920609 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.66
14 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 22.68
15 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1 22.80
16 Vojtěch NohavaVojtěch Nohava 920616 AK MostAK Most 6 22.82
17 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 941202 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.92
18 Tomáš JonášTomáš Jonáš 940728 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 23.47
19 Jiří KratinaJiří Kratina 950728 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 23.50
20 Filip HabrdaFilip Habrda 970212 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 23.62
Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 7 DNP
Radek PovýšilRadek Povýšil 930615 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 DNP
Michal KuchařMichal Kuchař 930520 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNF

200 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 12:50) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.29
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 910223 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 21.33
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 910811 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 21.47
4 Pavel BendaPavel Benda 920325 AK MostAK Most 3 21.56
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 940812 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 21.70
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 950323 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 22.00
7 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 22.29
8 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 950407 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 22.55
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 1.9.2013 - 10:30) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.80 Q
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.82 Q
3 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 26.11 Q
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 26.17 q
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 27.10
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNP
Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 1.9.2013 - 10:30) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.71 Q
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.70 Q
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.77 Q
4 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 25.85 q
5 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3 26.65
6 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 26.73
7 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 26.81
8 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 27.41
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.71 Q
2 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 25.70 Q
3 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 25.77 Q
4 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 25.80 Q
5 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.82 Q
6 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 25.85 q
7 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 26.11 Q
8 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 26.17 q
9 Markéta PadevětováMarkéta Padevětová 955523 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 3 26.65
10 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 945514 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 26.73
11 Lenka NovotnáLenka Novotná 976204 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 26.81
12 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 27.10
13 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 27.41
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNP
Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 DNP

200 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 12:40) Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 24.46
2 Martina ŠtychováMartina Štychová 925801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 24.95
3 Jana JanoušováJana Janoušová 956031 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 25.41
4 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 25.49
5 Martina HomolováMartina Homolová 965916 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 25.51
6 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 25.95
7 Kristýna LánskáKristýna Lánská 925915 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 25.96
8 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 26.17
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 48.28 Q
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 48.49 Q
3 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.98
4 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 50.49
5 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.04
6 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.15
Jan ŠindelářJan Šindelář 931103 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNP
Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.12 Q
2 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 49.18 Q
3 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 910728 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 49.52 q
4 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 49.82 q
5 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.45
6 Jiří DoležalJiří Doležal 910827 AK BílinaAK Bílina 8 51.70
7 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 53.75
Jan MoštěkJan Moštěk 931030 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.15 Q
2 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 49.35 Q
3 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 931002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.55
4 Aleš RovenskýAleš Rovenský 930119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 50.86
5 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 51.18
6 Václav HavelVáclav Havel 920130 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 51.80
Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNP
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 48.28 Q
2 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 5 48.49 Q
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.12 Q
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 49.15 Q
5 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 4 49.18 Q
6 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 7 49.35 Q
7 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 910728 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 49.52 q
8 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7 49.82 q
9 Tomáš PetrTomáš Petr 940415 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.98
10 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 50.49
11 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček 931002 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 50.55
12 Aleš RovenskýAleš Rovenský 930119 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 50.86
13 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 51.04
14 Tomáš BočekTomáš Boček 931012 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 51.18
15 Petr KašparPetr Kašpar 910906 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.45
16 Jiří DoležalJiří Doležal 910827 AK BílinaAK Bílina 8 51.70
17 Václav HavelVáclav Havel 920130 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 51.80
18 Lukáš TrlicaLukáš Trlica 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 52.15
19 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 53.75
Jan ŠindelářJan Šindelář 931103 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 DNP
Ivan FormánekIvan Formánek 931229 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 DNP
Jan MoštěkJan Moštěk 931030 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 DNP
Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 950416 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 DNP
Vojtěch KotekVojtěch Kotek 930101 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNP

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:10) Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 47.31
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 931121 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 47.79
3 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 921002 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 48.17
4 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 960916 AC PardubiceAC Pardubice 4 48.57
5 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 910728 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 49.29
6 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 951110 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 49.31
7 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 950529 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 49.98
8 David CésarDavid César 941009 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 7 50.50
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 57.21 Q
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 8 58.23 Q
3 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 58.58 q
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.85 q
5 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.90
6 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 59.97
7 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 61.19
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 59.37 Q
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 59.90 Q
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 60.26
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 4 60.45
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 60.69
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 61.20
Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 14:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.86 Q
2 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 58.90 Q
3 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.18
4 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.79
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 61.11
6 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 63.85
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 57.21 Q
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 8 58.23 Q
3 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 58.58 q
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.85 q
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 58.86 Q
6 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 58.90 Q
7 Eva JeníkováEva Jeníková 926128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 59.18
8 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 59.37 Q
9 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 59.90 Q
9 Nikol OberherrováNikol Oberherrová 975712 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 59.90
11 Adriana PalukováAdriana Paluková 975731 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 59.97
12 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 60.26
13 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 4 60.45
14 Pavla VodičkováPavla Vodičková 965507 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 60.69
15 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 965913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 60.79
16 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 955226 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 61.11
17 Lada PařízkováLada Pařízková 925402 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 61.19
18 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 61.20
19 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 63.85
Michaela BičianováMichaela Bičianová 975617 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 DNP
Kateřina KodrováKateřina Kodrová 935131 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNP

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:00) Vítr: +0.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena JiranováHelena Jiranová 955305 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.96
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 935722 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 57.17
3 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1 58.41
4 Vendula HlucháVendula Hluchá 975218 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 58.90
5 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 945712 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 58.93
6 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 59.19
7 Natálie KolajováNatálie Kolajová 975502 AK HodonínAK Hodonín 6 59.22
8 Anna HrudkováAnna Hrudková 936124 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 59.46
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:54.47 Q
2 Jan MurínJan Murín 920301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:55.34 Q
3 Petr KaminskiPetr Kaminski 920128 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5 1:55.71 q
4 Libor ŠicLibor Šic 910115 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:57.78
5 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.91
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 7 1:58.40
7 Matěj HrubýMatěj Hrubý 930520 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:58.48
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:55.91 Q
2 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 1:56.01 Q
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 930925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:56.31
4 Jan ŠtochlJan Štochl 920829 AK BílinaAK Bílina 5 1:56.64
5 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:56.72
6 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.01
7 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:02.52
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 14:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:55.32 Q
2 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:55.43 Q
3 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 5 1:55.59 q
4 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:56.43
5 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 8 1:58.05
6 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 1:59.24
7 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:59.43
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 1:54.47 Q
2 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:55.32 Q
3 Jan MurínJan Murín 920301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:55.34 Q
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:55.43 Q
5 Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 5 1:55.59 q
6 Petr KaminskiPetr Kaminski 920128 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5 1:55.71 q
7 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:55.91 Q
8 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2 1:56.01 Q
9 Lukáš NěmecLukáš Němec 930925 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 1:56.31
10 David ČernýDavid Černý 951028 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:56.43
11 Jan ŠtochlJan Štochl 920829 AK BílinaAK Bílina 5 1:56.64
12 Lukáš HotovýLukáš Hotový 960324 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:56.72
13 Jan KuštaJan Kušta 940623 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 1:57.01
14 Libor ŠicLibor Šic 910115 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 1:57.78
15 Aleš FilingrAleš Filingr 920204 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 1:57.91
16 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 960102 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 8 1:58.05
17 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 7 1:58.40
18 Matěj HrubýMatěj Hrubý 930520 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:58.48
19 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 1:59.24
20 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 1:59.43
21 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 2:02.52
Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1 DNP

800 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Miroslav BurianMiroslav Burian 920809 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 1:54.34
2 Martin SadilMartin Sadil 940614 AK ŠternberkAK Šternberk 3 1:55.73
3 David TesařDavid Tesař 951005 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 8 1:55.79
4 Petr KaminskiPetr Kaminski 920128 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 2 1:56.39
5 Jan MurínJan Murín 920301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 1:56.49
6 Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 1:58.18
7 Jan HlaváčJan Hlaváč 940311 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:59.13
Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 1 DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 915906 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:16.54 Q
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:16.86 Q
3 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:17.02 Q
4 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:18.61
5 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 2:22.71
6 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 975312 AK BílinaAK Bílina 3 2:23.46
7 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 2:26.44
8 Helena SieglováHelena Sieglová 935901 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4 2:38.62
Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 DNP
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:14.88 Q
2 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:15.39 Q
3 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:16.57 Q
4 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:17.95 q
5 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:18.01 q
6 Jana GladkováJana Gladková 935115 AC ČáslavAC Čáslav 1 2:25.50
7 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:29.81
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 2:14.88 Q
2 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:15.39 Q
3 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 915906 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 2:16.54 Q
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:16.57 Q
5 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:16.86 Q
6 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:17.02 Q
7 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:17.95 q
8 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 2:18.01 q
9 Karolína HausenblasováKarolína Hausenblasová 966026 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:18.61
10 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 8 2:22.71
11 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 975312 AK BílinaAK Bílina 3 2:23.46
12 Jana GladkováJana Gladková 935115 AC ČáslavAC Čáslav 1 2:25.50
13 Karolína HrubáKarolína Hrubá 935706 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2 2:26.44
14 Dominika CoufalováDominika Coufalová 945528 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:29.81
15 Helena SieglováHelena Sieglová 935901 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4 2:38.62
Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 DNP
Zuzana BeránkováZuzana Beránková 956023 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 6 DNP

800 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 915906 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 2:11.76
2 Alena UlrichováAlena Ulrichová 945118 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 2:13.40
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 935804 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 2:14.14
4 Olga PůčkováOlga Půčková 945907 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 2:15.57
5 Klára KováříkováKlára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 2:17.81
6 Kateřina TurkováKateřina Turková 916102 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:20.14
7 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:22.34
8 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 945310 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:25.36
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SýkoraJan Sýkora 920518 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 3:59.56
2 Josef RyglJosef Rygl 921209 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 4:00.51
3 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 920916 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4 4:00.62
4 Jan FrišJan Friš 951219 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 4:01.26
5 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 950621 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 4:01.40
6 Jiří ŠaclJiří Šacl 941124 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2 4:02.16
7 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 9 4:02.50
8 Viktor GazdaViktor Gazda 920629 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 4:04.58
9 David KučeraDavid Kučera 910806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 4:05.05
10 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 921202 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 4:06.12
11 Filip ŽižkaFilip Žižka 930306 AK BílinaAK Bílina 14 4:06.77
12 Michal ŠmahelMichal Šmahel 940129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 4:08.32
13 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 940518 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 4:10.33
14 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 4:11.30
Josef ŠimsaJosef Šimsa 960830 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 13 DNP
Adam ZenklAdam Zenkl 951201 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10 DNP
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 4:36.06
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 925617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 4:40.05
3 Moira StewartováMoira Stewartová 955609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:40.59
4 Tereza KorvasováTereza Korvasová 965629 AK HodonínAK Hodonín 7 4:43.05
5 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 4:43.15
6 Veronika KupkováVeronika Kupková 975602 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 4:44.18
7 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 10 4:46.03
8 Tereza HrochováTereza Hrochová 965224 AC Česká LípaAC Česká Lípa 16 4:49.72
9 Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 4:49.93
10 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 4:52.50
11 Zuzana BranáZuzana Braná 965129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 4:52.70
12 Radka JanoušováRadka Janoušová 925109 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 9 4:54.69
13 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 4:57.60
14 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 966012 AC ČáslavAC Čáslav 15 5:01.26
15 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 14 5:02.10
16 Zuzana KouckáZuzana Koucká 935310 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 5:03.71
Celkem 16 závodníků

5000 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 16:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3 14:43.35
2 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 14:48.84
3 Matěj TrávníčekMatěj Trávníček 920916 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 14:54.31
4 David KučeraDavid Kučera 910806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 15:04.53
5 Petr LukešPetr Lukeš 920503 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 15:09.58
6 Josef HavlíčekJosef Havlíček 940328 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 15:16.66
7 Robert MíčRobert Míč 920130 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 15:19.05
8 Milan JanoušekMilan Janoušek 910123 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 15:35.20
9 Dominik KubecDominik Kubec 960827 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14 15:37.31
10 Dominik SádloDominik Sádlo 950831 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 15:39.34
11 Ondřej ČadekOndřej Čadek 910719 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10 15:51.19
12 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 910718 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 16 16:16.75
13 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 16:22.89
Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 930326 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 DNF
Jiří DekastelloJiří Dekastello 940511 AK MostAK Most 15 DNF
Marek UvizlMarek Uvizl 920429 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 11 DNF
Celkem 16 závodníků

5000 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lada NovákováLada Nováková 935528 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 5 17:11.70
2 Marie MiličkováMarie Miličková 925830 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1 18:02.16
3 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 945728 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 18:45.54
4 Marie HroudováMarie Hroudová 965615 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3 19:18.21
5 Lucie DavidováLucie Davidová 945502 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 19:30.02
6 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 935924 AK HodonínAK Hodonín 7 20:15.06
7 Jitka ZwienerováJitka Zwienerová 955620 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 8 22:20.88
Lucie SvobodováLucie Svobodová 966102 AK MostAK Most 2 DNP
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 13:00) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena TomkováHelena Tomková 925102 SK PřerovSK Přerov 4 13.97 Q
2 Alena GalertováAlena Galertová 925818 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.21 Q
3 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.26 q
4 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 15.22
5 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.37
6 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 3 15.62
7 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 15.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 13:00) Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.23 Q
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.62 Q
3 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 15.36
4 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 16.02
Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 DQ
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 4 DNP
Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 DNP
Poznámky:
DQ dle pravidla 146.4 a 163.2 Rozhodnutí Jury o protestu a diskvalifikaci. Po opakovaném protestu a přešetření všech okolností druhého rozběhu na 100m př. byla závodnice Jana Sotáková AKOLY, st. číslo 319 diskvalifikovaná. Pro časovou naléhavost bylo rozhodnuto o jejím startu v opakovaném 2. rozběhu pod protestem.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 13:00) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.68 Q
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.84 Q
3 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.44 q
4 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 15.10
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1 15.38
6 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.55
7 Veronika LazarováVeronika Lazarová 916004 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.75
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 13.68 Q
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.84 Q
3 Helena TomkováHelena Tomková 925102 SK PřerovSK Přerov 4 13.97 Q
4 Alena GalertováAlena Galertová 925818 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.21 Q
5 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.23 Q
6 Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.26 q
7 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.44 q
8 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.62 Q
9 Anna NečinováAnna Nečinová 965731 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 3 15.10
10 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 15.22
11 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 965512 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 15.36
12 Veronika DostálováVeronika Dostálová 975521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 15.37
13 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 955925 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 1 15.38
14 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.55
15 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 3 15.62
16 Veronika LazarováVeronika Lazarová 916004 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 15.75
17 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 15.95
18 Dominika KrupařováDominika Krupařová 975329 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 16.02
Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 5 DQ
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 976029 AK MostAK Most 4 DNP
Petra VítováPetra Vítová 955119 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 DNP

100 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:00) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 13.59
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 945613 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 13.74
3 Helena TomkováHelena Tomková 925102 SK PřerovSK Přerov 5 13.79
4 Alena GalertováAlena Galertová 925818 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.31
5 Veronika ŠádkováVeronika Šádková 965220 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 14.41
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková 925807 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 14.49
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 935228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková 946124 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 13:15) Vítr: +2.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 14.05 Q
2 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.53 Q
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.29 Q
4 Jan VondráčekJan Vondráček 910720 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.77 q
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 13:15) Vítr: +1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.35 Q
2 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 14.51 Q
3 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.43 Q
4 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.43 q
5 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 14.05 Q
2 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.35 Q
3 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 14.51 Q
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.53 Q
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.29 Q
6 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.43 Q
6 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 15.43 q
8 Jan VondráčekJan Vondráček 910720 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.77 q
9 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 920517 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 15.99

110 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:10) Vítr: +3.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 910827 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 13.97
2 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 14.04
3 Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.09
4 Marek LukášMarek Lukáš 910716 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.34
5 Tomáš HomolaTomáš Homola 950722 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 15.10
6 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 910705 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.17
7 Petr FrolíkPetr Frolík 910717 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 15.33
8 Jan VondráčekJan Vondráček 910720 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 15.57
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 55.25 Q
2 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 56.20 Q
3 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 56.80 Q
4 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 4 57.16
5 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 58.02
Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNP
Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 16:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.77 Q
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 53.98 Q
3 Martin JuránekMartin Juránek 910313 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 54.16 Q
4 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 54.65 q
5 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.34 q
6 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 6 57.03
7 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 8 57.90
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 53.77 Q
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2 53.98 Q
3 Martin JuránekMartin Juránek 910313 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 54.16 Q
4 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 54.65 q
5 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 55.25 Q
6 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 56.20 Q
7 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 56.34 q
8 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 56.80 Q
9 Václav KešnerVáclav Kešner 910703 AC ČáslavAC Čáslav 6 57.03
10 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 4 57.16
11 Kryštof HübnerKryštof Hübner 950214 AC PardubiceAC Pardubice 8 57.90
12 Jiří KuntJiří Kunt 950415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 58.02
Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNP
Michal BrožMichal Brož 920616 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNP

400 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 12:30) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4 52.44
2 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 5 52.90
3 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 52.94
4 Martin JuránekMartin Juránek 910313 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 53.22
5 Lukáš KrálLukáš Král 920613 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 55.44
6 Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 55.95
7 Jan HrnčířJan Hrnčíř 920802 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 56.11
8 Pavel ČernýPavel Černý 911105 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.44
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 31.8.2013 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 63.45 Q
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.50 Q
3 Veronika LazarováVeronika Lazarová 916004 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 65.05
4 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 66.67
5 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 66.82
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 68.13
7 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 8 69.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 31.8.2013 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 63.34
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 64.36 Q
3 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 66.78 Q
4 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 68.55
5 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 69.65
6 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 71.48
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 936109 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 73.35
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 31.8.2013 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.63 Q
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 63.04 Q
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 63.51 q
4 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 64.29 q
5 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 66.12
6 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 69.19
7 Monika ObšelováMonika Obšelová 915105 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 69.57
Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.63 Q
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 63.04 Q
3 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 925117 TJ ZnojmoTJ Znojmo 5 63.34
4 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5 63.45 Q
5 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 63.51 q
6 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 64.29 q
7 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 64.36 Q
8 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 64.50 Q
9 Veronika LazarováVeronika Lazarová 916004 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 65.05
10 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 926227 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 66.12
11 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 66.67
12 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 66.78 Q
13 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 935227 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 66.82
14 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 955502 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 68.13
15 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 975628 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 68.55
16 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 69.19
17 Monika ObšelováMonika Obšelová 915105 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 69.57
18 Eliška PilařováEliška Pilařová 955204 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 69.65
19 Adéla BalůskováAdéla Balůsková 916217 SK PřerovSK Přerov 8 69.94
20 Barbora CapouchováBarbora Capouchová 945625 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 8 71.48
21 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 936109 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 73.35
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 DNP
Dominika KrupkováDominika Krupková 925828 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNP

400 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 12:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 61.18
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 62.74
3 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 62.76
4 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 945519 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 63.06
5 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 63.59
6 Adéla BártováAdéla Bártová 955210 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 65.88
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 65.95
Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 DQ 0.001
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.6
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 13:20) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 09:08.76
2 Petr HolánekPetr Holánek 920630 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 09:10.66
3 Filip SasínekFilip Sasínek 960108 AK HodonínAK Hodonín 12 09:19.04
4 Jan JanůJan Janů 931105 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 7 09:23.69
5 Pavel OličPavel Olič 941025 AC DomažliceAC Domažlice 6 09:28.64
6 Michal ŘežábekMichal Řežábek 930325 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 09:30.46
7 Martin CinkMartin Cink 940414 AC PardubiceAC Pardubice 1 09:56.43
8 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 960128 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4 10:00.25
9 Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 9 10:01.59
10 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice 14 10:03.89
11 Jiří SvítekJiří Svítek 940109 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11 10:09.27
12 Lukáš GdulaLukáš Gdula 911206 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13 10:14.21
13 Michal StanovskýMichal Stanovský 930528 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 10:30.54
14 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 10:45.70
Celkem 14 závodníků

3000 m překážek - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 13:00) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KubešováPetra Kubešová 915518 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 11:09.65
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 965116 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 2 11:23.42
3 Barbora JíšováBarbora Jíšová 926228 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11:24.90
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 966015 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 11:39.06
5 Helena TlustáHelena Tlustá 935315 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 6 11:45.80
6 Kateřina ChromáKateřina Chromá 945723 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 11:58.31
7 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 935924 AK HodonínAK Hodonín 10 12:20.17
8 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 935206 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7 12:28.33
9 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 935429 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 12:30.29
10 Hana LolkováHana Lolková 966114 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 9 13:09.41
Celkem 10 závodníků

4 x 100 m - Muži 20-22 let

(so, 31.8.2013 - 17:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Kadlec, Dvořák, Petrák, Jirka A Kadlec, Dvořák, Petrák, Jirka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 41.01
2 Kolář, Drhlík, Svoboda, Povýšil Kolář, Drhlík, Svoboda, Povýšil AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 41.81
3 Sýkora, Šťastný L., Lukáš, Šťastný M., Sýkora, Šťastný L., Lukáš, Šťastný M., TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 42.06
4 Kratina, Kuptík, Kašpar, Kuchař Kratina, Kuptík, Kašpar, Kuchař Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.71
5 Jánský, Posekaný, Frolík, Feigel Jánský, Posekaný, Frolík, Feigel A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 43.09
6 Muller, Doležal, Šnejdr, Rykl Muller, Doležal, Šnejdr, Rykl TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 43.12
Vachtl, Vrtiška, Vobecký, Vondráček Vachtl, Vrtiška, Vobecký, Vondráček TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 DNF
B Grabmuller, Petr, Král, Tlustý B Grabmuller, Petr, Král, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Ženy 20-22 let

(so, 31.8.2013 - 17:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Komrsková, Hlavatá, Seidlová, Galertová Komrsková, Hlavatá, Seidlová, Galertová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 47.84
2 Koudelová, Kobianová, Svobodová, Mrňová Koudelová, Kobianová, Svobodová, Mrňová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 48.07
3 Kadlecová, Dvořáková, Hofmanová, Chabrová Kadlecová, Dvořáková, Hofmanová, Chabrová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 4 48.33
4 Paťková, Kratochvílová, Paluková, Pařízková Paťková, Kratochvílová, Paluková, Pařízková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 50.65
Poznámky:
Rozhodnutí JURY o protestu. Na základě protestu zástupce SNLIB proti diskvalifikaci štafety žen ze 3. místa, dle pravidla č. 146/3 a 5 a po vyslechnutí zúčastněných stran, s použitím pravidla č. 170/7 a č. 127, byl protest uznán oprávněným a štafeta žen SNLIB se vrací na konečné 3. místo.
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 13:50) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sýkora, Burian, Pavlíček, Šorm Sýkora, Burian, Pavlíček, Šorm TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:12.89
2 Drhlík, Havel, Svoboda, Povýšil Drhlík, Havel, Svoboda, Povýšil AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 3:20.49
3 Petr, Dvořák M., Král, Tlustý Petr, Dvořák M., Král, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:21.27
4 Kašpar, Auersvald, Kuptík, Fischer Kašpar, Auersvald, Kuptík, Fischer Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 3:21.79
5 Maruštík, Černý, Hes, Škoda Maruštík, Černý, Hes, Škoda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 3:22.11
6 Rovenský, Zenkl, Friš, Chlopčík Rovenský, Zenkl, Friš, Chlopčík SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 3:25.31
7 Kunt, Dalecký, Lonek, Baláček Kunt, Dalecký, Lonek, Baláček TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 3:30.36
8 Beneš, Nejedlý, Trávníček, Šacl Beneš, Nejedlý, Trávníček, Šacl TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1 3:30.82
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 13:40) Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mrňová, Půčková, Kutrová, Škabrahová Mrňová, Půčková, Kutrová, Škabrahová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 6 3:55.62
2 Vondrášková, Hrachovcová, Jeníková, Hlavatá Vondrášková, Hrachovcová, Jeníková, Hlavatá Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:57.15
3 Hrudková, Hausenblasová, Sladovníková, Turková Hrudková, Hausenblasová, Sladovníková, Turková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 4:01.47
4 Vlčková, Ulrichová, Hanušová, Broumová Vlčková, Ulrichová, Hanušová, Broumová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 4:09.05
Janoušová, Novotná, Tlustá, Kubelová Janoušová, Novotná, Tlustá, Kubelová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.801.901.951.992.022.052.082.112.16 Body
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
920602 2.11 --O-OXXOOOXXX
2 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
910605 2.08 -OOOOXXOOXXX
3 Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
960719 2.08 -OOOOXOXXOXXX
4 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940105 2.05 --O-XXOOXXX
5 Adam BlažekAdam Blažek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
950809 1.99 OOXOOXXX
6 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 1.99 OXOOXOXXX
7 Petr FriedlPetr Friedl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940804 1.95 OXOOXX-X
8= Tomáš VeselýTomáš Veselý
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
930119 1.90 OOXXX
8= Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960321 1.90 OOXXX
10 David BrabecDavid Brabec
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
920205 1.90 OXOXXX
11 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 1.80 XOX-XX
Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
950608 DNP
Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
950820 NM
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.571.631.691.751.791.84 Body
1 Magdalena NováMagdalena Nová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
926027 1.79 ---OOOXXX
2 Leona SilnicováLeona Silnicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
935315 1.75 --OOOXXX
3 Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
945513 1.75 --OXOXOXXX
4 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
946215 1.69 -OOOXXX
5 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
966116 1.69 -OOXXOXXX
6 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
965428 1.63 OXOOXXX
7 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
915104 1.63 -OXOXXX
8 Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
966121 1.63 OXOXOXXX
9= Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925807 1.57 OOXXX
9= Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
975526 1.57 OOXXX
9= Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956013 1.57 OOXX-X
12 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
945812 1.57 OXOXXX
13 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK MostAK Most
965211 1.57 OXXOXXX
14= Lucie RandákováLucie Randáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
945823 1.50 OXXX
14= Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.50 OXXX
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK MostAK Most
976029 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.804.004.184.354.504.654.755.005.205.41 Body
1 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
921230 5.20 ------XXOOXXOXXX
2 Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930428 4.65 --OOOXOXXX
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
940504 4.65 -----XXOXXX
4 Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
931020 4.50 -XO-OXOXXX
5 Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
950307 4.35 ---XOXXX
6 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
920528 4.18 --OXXX
7 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 4.18 -XOOXXX
8 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
931213 4.18 -OXOXXX
9 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 4.00 -OXXX
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960528 NM
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960726 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.103.303.453.603.753.853.954.054.15 Body
1 Aneta MoryskováAneta Morysková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925919 4.05 ----OOX-OXXX
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 3.95 --O-OOOXXX
3 Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
915908 3.60 -OXXOXXOXXX
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 3.45 OOOXXX
5 Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
975322 3.45 OXOXOXXX
6 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
915315 3.30 XXOOXXX
Anna CílkováAnna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
935605 DNP
Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
925803 NM
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
930308 7.31 +1.2 m/s 6.78+1.0X+1.8X+2.06.786.89-0.27.31+1.27.07+2.2
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
960506 7.19 +1.4 m/s 6.80-0.36.88+2.9X+2.26.886.78+1.0X+1.27.19+1.4
3 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910306 7.15 +2.0 m/s 6.69+0.7X+1.3X+0.36.69X+0.7X+4.27.15+2.0
4 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
940726 7.06 +1.6 m/s 5.21+1.26.59+1.77.06+1.67.066.85+0.7X+1.1X+1.4
5 Filip DittrichFilip Dittrich
AK HodonínAK Hodonín
930602 6.94 +1.3 m/s 6.17-0.56.71+0.86.83+1.36.836.68+0.76.54+0.66.94+1.3
6 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
931002 6.78 +2.4 m/s 6.73 +0.9 m/s 6.73+0.9X+1.76.62+0.26.734.60+0.66.68+2.56.78+2.4
7 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910705 6.63 +2.0 m/s 6.17+0.8X+1.96.63+2.06.63X+2.75.81+1.4X+2.4
8 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
910128 6.59 +1.7 m/s 6.47+0.76.39-0.16.516.516.46+0.76.59+1.7X+0.9
9 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 6.48 +2.0 m/s 6.08+0.56.39+1.26.48+2.06.48
10 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
941202 6.43 -0.4 m/s 6.25+0.96.43-0.46.28-0.96.43
11 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
940924 6.26 +0.4 m/s 6.26+0.46.07+0.36.25+0.16.26
12 Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
941209 6.20 +2.0 m/s 5.02+1.5X+1.96.20+2.06.20
13 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
960528 6.02 +0.7 m/s 6.02+0.75.93-0.3X+0.26.02
14 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940109 5.71 +0.0 m/s 5.71+0.05.36+0.9X+0.95.71
15 Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
940320 5.38 -1.0 m/s 5.38-1.0X+0.74.59+1.35.38
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950505 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie DomskáLucie Domská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
936013 5.90 +0.7 m/s 5.39+1.15.71-0.35.71+1.45.715.77+1.1X+1.25.90+0.7
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
925801 5.76 +0.9 m/s X+0.05.71+1.0X+2.25.715.70+1.05.76+0.95.71+0.4
3 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.66 -0.2 m/s 5.66-0.25.63+0.15.50+0.35.66X+1.05.64+1.15.57+0.1
4 Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
935402 5.61 -0.4 m/s 5.44+0.0X+1.05.61-0.45.615.13+0.3X+0.7X+0.9
5 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
925726 5.55 +1.7 m/s 5.55+1.75.52+0.85.29+1.55.555.50+0.85.21+0.55.42-0.5
6 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
935228 5.49 +1.4 m/s 5.45+0.45.49+1.45.46+1.05.49X+1.65.47+1.0X+1.2
7 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925818 5.46 +0.2 m/s 5.46+0.25.38+0.23.38+2.35.46X+0.85.44+1.1X-0.6
8 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
976114 5.46 +0.3 m/s 5.46+0.3X-0.55.32+0.35.465.44-0.54.27+1.4X+1.6
9 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955322 5.28 +0.7 m/s 3.80+0.75.19+0.95.28+0.75.28
10 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
945511 5.22 +0.6 m/s 5.20+0.85.04-0.55.22+0.65.22
11 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
965220 5.22 +1.3 m/s X+0.6X-0.35.22+1.35.22
12 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
925807 5.16 +1.8 m/s 5.16+1.85.12-0.3X+0.95.16
13 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
946024 4.92 +0.1 m/s 4.92+0.1X+0.9X+0.04.92
14 Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945512 4.91 -0.5 m/s X+0.04.90+0.44.91-0.54.91
15 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
975314 4.82 +0.8 m/s 4.64+0.44.82+0.84.50+0.14.82
Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956031 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:10) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
930308 14.94 +0.6 m/s 14.61+1.814.69-0.6X14.6914.05+0.914.34+1.814.94+0.6
2 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
910128 14.93 +1.5 m/s 14.17+1.3X14.11+0.714.1713.84+2.5X14.93+1.5
3 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910902 14.78 +2.0 m/s 14.62+2.214.01+0.7X14.6214.78+2.0X14.19+0.4
4 Jan LechnerJan Lechner
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
911028 14.53 +2.0 m/s 14.23+1.514.43+0.314.53+2.014.5314.39+1.414.39+0.914.53+0.9
5 Filip DittrichFilip Dittrich
AK HodonínAK Hodonín
930602 14.34 +0.0 m/s 14.20+1.114.34+0.0X14.3414.08+2.0X14.09+1.5
6 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
961207 13.87 +0.4 m/s XX13.81+1.213.8113.84+2.713.41+0.713.87+0.4
7 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
930406 13.63 +1.7 m/s XX13.63+1.713.63X13.56+0.5X
8 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910306 13.60 +3.1 m/s 13.60+3.1XX13.60XXX
9 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
910212 13.45 +1.3 m/s 13.45+1.3XX13.45
10 Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
950207 13.39 +1.1 m/s XX13.39+1.113.39
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
950417 NM
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 NM
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
950414 NM
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940109 NM
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
926021 12.41 +1.6 m/s X+1.512.22+1.011.75+0.312.22X+0.812.41+1.612.41+0.4
2 Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
955508 11.95 +1.1 m/s 11.79+1.3X+1.5X+1.611.79X+1.111.95+1.1X+1.4
3 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
946024 11.67 +0.6 m/s X+2.1X+1.211.63+1.711.63X+1.111.67+0.6X+1.5
4 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955902 11.56 +1.1 m/s X+0.811.56+1.111.54+2.111.56X+0.8X+0.9X+2.0
5 Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
956114 11.54 +1.0 m/s X+1.4X+1.911.54+1.011.54X+0.9X+1.3X+0.4
6 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
945518 11.51 +1.6 m/s X+0.211.51+1.6X+2.711.51X+0.8X+1.4X+0.7
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 DNP
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
926005 NM +1.5 m/s
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 14.41 13.57X13.1513.5714.41XX
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
915820 13.85 13.3413.25X13.3412.9813.5213.85
3 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
936002 13.73 13.4913.7313.6513.73XXX
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 12.78 12.27X12.1712.2712.2812.7812.52
5 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
936216 12.10 11.6211.7011.6511.70X11.7712.10
6 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 11.83 10.9711.7811.8311.83X11.1710.87
7 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
965307 11.78 11.78XX11.78XXX
8 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
926005 11.38 11.3811.2710.6511.3811.3411.34X
9 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
966028 10.48 X10.48X10.48
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
910613 19.16 18.1718.3919.1619.1618.21XX
2 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 18.07 17.8718.07X18.07XXX
3 Marek BártaMarek Bárta
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921208 16.11 15.4316.1115.5616.1115.7515.3515.48
4 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
930120 15.65 13.22X14.3314.3315.1415.65X
5 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 14.66 X14.4214.1014.42X14.66X
6 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
920705 14.32 X12.9213.8113.8114.32XX
7 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 13.93 13.0913.54X13.5413.8213.9313.69
8 Lukáš GáborLukáš Gábor
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
910114 13.84 13.0513.8413.5313.8413.7213.67X
9 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940315 13.47 X12.9013.4713.47
10 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 12.59 X11.9412.5912.59
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 NM
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 13:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 53.64 50.73X53.6453.64XXX
2 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
936216 43.14 41.50X41.1841.50X42.6943.14
3 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
945518 40.53 39.4040.44X40.4440.3440.53X
4 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
916016 40.53 38.1340.12X40.1240.5339.9040.21
5 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
965307 37.56 X35.9535.7835.95XX37.56
6 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
936002 37.50 37.5037.1635.5737.50XX35.24
7 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
916106 36.05 33.5536.05X36.0533.59XX
8 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
975426 35.78 34.8235.7834.7235.7833.41XX
9 Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
936022 35.15 X35.15X35.15---
10 Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
945504 33.24 30.8333.2429.9733.24
11 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
956101 31.54 31.54--31.54---
12 Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
935414 31.51 30.14X31.5131.51
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 15:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 56.37 48.8253.3254.2354.2356.37XX
2 Marek BártaMarek Bárta
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921208 56.19 X54.86X54.8656.19X54.46
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
910613 52.27 X49.22X49.22XX52.27
4 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
920705 51.90 49.5148.74X49.51XX51.90
5 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
930120 49.92 49.24XX49.24XX49.92
6 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 45.95 X42.7845.9545.95XXX
7 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 44.06 42.3343.56X43.5644.06XX
8 Dominik KošařDominik Košař
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940315 43.41 XX41.9141.91X43.41X
9 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
921213 41.73 41.27X41.7341.73
10 David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
930729 40.48 38.3640.48X40.48
11 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 40.47 40.47XX40.47
12 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951108 39.09 X39.09X39.09
13 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
970211 36.16 32.8935.5836.1636.16
14 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 36.11 X36.1133.9436.11
15 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960606 34.76 33.46X34.7634.76
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 14:30) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
935523 54.96 54.96XX54.96XX54.96
2 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
935720 51.97 46.2849.06X49.0651.9749.8551.62
3 Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
956101 51.10 50.9450.1349.3650.9448.0549.2851.10
4 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
956026 50.00 46.2845.4843.4046.2845.64X50.00
5 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
936002 45.83 41.8545.83X45.8344.26X44.18
6 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
935822 44.29 X44.29X44.29XXX
7 Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
956013 42.90 42.90XX42.9041.1640.11X
8 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 42.46 42.46X42.1842.46XXX
9 Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
925104 42.43 41.40X42.4342.43
10 Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
965307 41.49 41.42X41.4941.49
11 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
916106 40.24 40.2439.5738.3140.24
12 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
965711 34.24 34.24XX34.24
Anna BílkováAnna Bílková
AK SokolovAK Sokolov
965102 NM 0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (so, 31.8.2013 - 12:00) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
930614 59.73 56.3758.5159.7359.7358.99XX
2 Roman StraškoRoman Straško
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
920324 56.18 X54.2755.7655.7656.1851.34X
3 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
921213 54.88 54.8853.19X54.8854.42XX
4 Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
951108 54.33 51.3254.3353.0554.33XXX
5 Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
910826 52.25 X51.3252.0952.0952.2552.08X
6 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 51.12 46.9951.12X51.12XX49.75
7 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910921 50.44 X49.0048.1849.0048.19X50.44
8 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
921027 50.05 49.9949.2850.0550.05XX48.03
9 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
950523 48.41 X48.4147.7148.41
10 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
930215 46.22 41.9746.2242.4946.22
11 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
910908 45.96 45.7245.9644.2345.96
12 Ondřej KupkaOndřej Kupka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
940815 44.50 42.5543.2244.5044.50
13 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930215 40.23 40.2337.6437.4940.23
14 Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
941214 35.70 35.70XX35.70
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
925625 53.15 44.1344.5449.1249.1248.95X53.15
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
955925 49.61 47.5444.1649.6149.6148.1348.00X
3 Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK OlomoucAK Olomouc
975605 48.35 46.4545.50X46.45X42.6048.35
4 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 43.54 X43.5435.8943.5439.2742.9441.16
5 Pavla VozárováPavla Vozárová
AC DomažliceAC Domažlice
915410 43.13 35.4140.4441.2741.27X43.1342.74
6 Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
945720 41.70 41.7038.4538.9541.70X36.5841.23
7 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955109 37.91 31.3635.7737.9137.9135.99-X
8 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
975327 37.80 33.4534.7837.8037.8035.8434.46X
9 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
955505 37.14 35.76X37.1437.14
10 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
926005 36.46 36.4634.3235.1736.46
11 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
935801 35.27 35.2732.2132.4435.27
12 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
935704 35.06 X35.0630.4935.06
13 Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
940603 34.97 XX34.9734.97
14 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
965314 32.79 32.79X31.9232.79
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 1.9.2013 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
910716 73.28 X66.6465.9666.64X66.0573.28
2 Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
940619 72.27 69.9972.2769.5172.2770.4672.02X
3 Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
941106 70.66 66.34X70.6670.6665.72-68.42
4 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
910613 67.01 --66.2266.2267.0166.75X
5 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
910109 64.82 63.93X60.1663.9360.6463.5564.82
6 David ŠtefekDavid Štefek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
920922 64.75 56.3560.6464.7564.7561.05X57.96
7 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
920303 64.62 57.87X62.6362.6364.62XX
8 Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
950109 58.68 58.1156.7650.1758.1156.1658.68X
9 Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
940413 57.65 56.75X57.6557.65
10 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
921123 57.00 57.0056.6355.5557.00
11 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
930107 56.86 56.8656.23X56.86
12 Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
950612 53.42 XX53.4253.42
13 Jakub VedraJakub Vedra
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
950908 52.66 49.94X52.6652.66
14 Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
970821 50.32 47.4149.3950.3250.32
David PolákDavid Polák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
930617 DNP
David KroupaDavid Kroupa
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
950706 DNP
Celkem 16 závodníků