výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Praha (21. - 22. 9. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do meziběhu

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 14:00) Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.23 Q
2 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.39 Q
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.41 Q
4 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.42 q
5 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 07.49 q
6 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 07.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 14:00) Vítr: +1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.28 Q
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.37 Q
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 07.49 Q
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.53 q
5 Jiří MachekJiří Machek 980403 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 7 07.59
6 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.64
Martin VicanMartin Vican 990121 BYAC BrnoBYAC Brno 8 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 14:00) Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 07.44 Q
2 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.45 Q
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.47 Q
4 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.55 q
5 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.57
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 07.64
Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.9.2013 - 14:00) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 07.30 Q
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.36 Q
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.39 Q
4 Christophe BordesChristophe Bordes 981224 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 07.71
5 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 07.73
6 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 08.40
7 Martin ReinerMartin Reiner 980227 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.35
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.23 Q
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.28 Q
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 07.30 Q
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.36 Q
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.37 Q
6 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.39 Q
7 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 07.39 Q
8 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 07.41 Q
9 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 07.42 q
10 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 07.44 Q
11 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.45 Q
12 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.47 Q
13 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 07.49 Q
13 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 6 07.49 q
15 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.53 q
16 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 BYAC BrnoBYAC Brno 3 07.55 q
17 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 07.56
18 Filip BártaFilip Bárta 000205 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.57
19 Jiří MachekJiří Machek 980403 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 7 07.59
20 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 07.64
21 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 07.64
22 Christophe BordesChristophe Bordes 981224 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 7 07.71
23 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 07.73
24 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 08.40
25 Martin ReinerMartin Reiner 980227 BYAC BrnoBYAC Brno 8 09.35
Martin VicanMartin Vican 990121 BYAC BrnoBYAC Brno 8 DNP
Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 DNP

60 m - Žáci (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Meziběh 1 (so, 21.9.2013 - 15:25) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.13 Q
2 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 07.28 Q
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.29 Q
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.31 q
5 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.45
6 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 07.51
7 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 07.56
8 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 BYAC BrnoBYAC Brno 1 07.66
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 21.9.2013 - 15:25) Vítr: +1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 07.23 Q
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.24 Q
3 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.38 Q
4 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.39 q
5 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.40
6 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.43
7 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.48
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.52
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.13 Q
2 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 07.23 Q
3 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 07.24 Q
4 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 07.28 Q
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.29 Q
6 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 07.31 q
7 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 07.38 Q
8 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 07.39 q
9 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 07.40
10 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 AK OlomoucAK Olomouc 7 07.43
11 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 07.45
12 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 07.48
13 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 07.51
14 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 07.52
15 Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 07.56
16 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 BYAC BrnoBYAC Brno 1 07.66

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 17:05) Vítr: +2.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 07.12
2 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.18
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 07.19
4 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 07.33
5 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 07.34
6 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 07.36
7 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 07.37
8 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 07.44
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 4 časy (q) do meziběhu

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 13:45) Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.67 Q
2 Tereza BlanářováTereza Blanářová 995214 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.16 Q
3 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.18 Q
4 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 08.22 q
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 08.24 q
6 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 996227 AK OlomoucAK Olomouc 8 08.31
7 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 13:45) Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 08.04 Q
2 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 5 08.11 Q
3 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 3 08.25 Q
4 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.26 q?
5 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.27
6 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.33
7 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 08.60
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 13:45) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 07.93 Q
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.99 Q
5 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 08.26 Q
4 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 08.21 q
3 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.14 q?
6 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.37
7 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 08.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.9.2013 - 13:45) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.97 Q
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.99 Q
3 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.22 Q
4 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 08.26
5 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.30
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 08.35
7 Lucie HořeníLucie Hoření 985226 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 08.45
8 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 08.63
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.67 Q
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 07.93 Q
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4 07.97 Q
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 07.99 Q
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 07.99 Q
6 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 08.04 Q
7 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 5 08.11 Q
8 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 08.26 Q
9 Tereza BlanářováTereza Blanářová 995214 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.16 Q
10 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.18 Q
11 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 08.21 q
12 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.22 Q
13 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 08.22 q
14 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 08.24 q
15 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 3 08.25 Q
16 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 08.26 q?
16 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 08.14 q?
18 Karolína FuksováKarolína Fuksová 986001 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6 08.26
19 Sára ČelišováSára Čelišová 006128 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 08.27
20 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 08.30
21 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 996227 AK OlomoucAK Olomouc 8 08.31
22 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AK KroměřížAK Kroměříž 7 08.33
23 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 985216 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 08.33
24 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 08.35
25 Tereza ŠkodováTereza Škodová 995811 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 08.37
26 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 8 08.37
27 Lucie HořeníLucie Hoření 985226 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 08.45
28 Iva SkalickáIva Skalická 995923 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 08.60
29 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 8 08.63

60 m - Žákyně (Meziběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Meziběh 1 (so, 21.9.2013 - 15:15) Vítr: +1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.68 Q
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.90 Q
3 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 08.07 Q
4 Tereza BlanářováTereza Blanářová 995214 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.16 q
5 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.23
6 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 08.26
7 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.28
8 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 1 08.28
Celkem 8 závodníků
Meziběh 2 (so, 21.9.2013 - 15:15) Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 07.93 Q
2 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 07.97 Q
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 08.02 Q
4 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.17 q
5 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 6 08.17
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 08.22
7 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 08.25
8 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.26
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.68 Q
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.90 Q
3 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 07.93 Q
4 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3 07.97 Q
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5 08.02 Q
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 08.07 Q
7 Tereza BlanářováTereza Blanářová 995214 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 08.16 q
8 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 08.17 q
9 Berenika KusováBerenika Kusová 985818 ASK DěčínASK Děčín 6 08.17
10 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 08.22
11 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 08.23
12 Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 1 08.25
13 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 6 08.26
14 Simona ChodorováSimona Chodorová 985721 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 08.26
15 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 995427 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 08.28
16 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 1 08.28

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 16:55) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 07.67
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 07.89
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 985210 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 07.92
4 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 07.98
5 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 996113 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2 07.98
6 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 08.12
7 Tereza BlanářováTereza Blanářová 995214 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.13
8 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 08.31
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 22.9.2013 - 10:45) Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 17.23 Q
2 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 17.88 Q
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2 18.61
4 Christophe BordesChristophe Bordes 981224 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 19.00
Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNP
Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 BYAC BrnoBYAC Brno 5 DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 6 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.9.2013 - 10:45) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 17.19 Q
2 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 17.28 Q
3 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.73 q
4 Šimon HánaŠimon Hána 990417 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 18.09
5 Jiří JahodářJiří Jahodář 981020 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 18.20
6 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 18.23
7 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 18.32
8 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 18.36
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.9.2013 - 10:45) Vítr: -2.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.51 Q
2 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 17.66 Q
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.95 q
4 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 18.06
5 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 18.21
6 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 18.41
7 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.00
Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 17.19 Q
2 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 4 17.23 Q
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 17.28 Q
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.51 Q
5 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 17.66 Q
6 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 17.73 q
7 Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 17.88 Q
8 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.95 q
9 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 18.06
10 Šimon HánaŠimon Hána 990417 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2 18.09
11 Jiří JahodářJiří Jahodář 981020 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 18.20
12 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 18.21
13 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 18.23
14 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 991110 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 18.32
15 Dominik DlouhýDominik Dlouhý 980615 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 18.36
16 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 7 18.41
17 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2 18.61
18 Christophe BordesChristophe Bordes 981224 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 19.00
19 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.00
Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNP
Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 BYAC BrnoBYAC Brno 5 DNP
Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 6 DNP
Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2 DNF

150 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 12:10) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 5 16.76
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 16.89
3 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 16.95
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 17.02
5 Jiří PolákJiří Polák 980422 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 17.34
6 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 17.47
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.50
Pavel JaklPavel Jakl 980623 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNP
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 22.9.2013 - 10:30) Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.88 Q
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 19.79 Q
3 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 19.99
4 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 20.29
5 Barbora PatočkováBarbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 20.48
Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 DNP
Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.9.2013 - 10:30) Vítr: -1.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 18.83 Q
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 19.56 Q
3 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 19.72 q
4 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.98 q
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 20.19
6 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 20.51
7 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.9.2013 - 10:30) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 19.45 Q
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 19.47 Q
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AK KroměřížAK Kroměříž 7 20.26
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 20.39
5 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 3 20.47
6 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 20.53
7 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 985402 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 20.69
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 18.83 Q
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 18.88 Q
3 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 4 19.45 Q
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5 19.47 Q
5 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 19.56 Q
6 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 19.72 q
7 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 19.79 Q
8 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 8 19.98 q
9 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 19.99
10 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 20.19
11 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 995122 AK KroměřížAK Kroměříž 7 20.26
12 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 20.29
13 Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 20.39
14 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 3 20.47
15 Barbora PatočkováBarbora Patočková 996004 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 20.48
16 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 7 20.51
17 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 20.53
18 Kristýna ZámečníkováKristýna Zámečníková 985402 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 20.69
19 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 20.76
Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 3 DNP
Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNP
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 995801 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 DNP

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 12:00) Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 985406 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 18.30
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 19.14
3 Tereza FiskováTereza Fisková 985811 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 6 19.16
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 19.40
5 Tereza ValáškováTereza Valášková 985524 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 19.46
6 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 19.56
7 Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 19.69
8 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 19.69
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 36.59 Q
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 37.21 Q
3 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 37.27 q
4 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 39.05
5 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 39.72
6 Marek FluxaMarek Fluxa 980602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 40.02
7 František HozaFrantišek Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 42.23
Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 36.28 Q
2 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 37.47 Q
3 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 37.70 q
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 39.10
5 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 39.73
6 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.21
7 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 40.60
Hynek HampelHynek Hampel 990710 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 7 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 16:25) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 36.87 Q
2 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 37.53 Q
3 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 38.22
4 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 38.33
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 40.91
6 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 41.37
7 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 990416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 41.55
Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 36.28 Q
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 36.59 Q
3 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 5 36.87 Q
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 37.21 Q
5 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 37.27 q
6 David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 37.47 Q
7 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 37.53 Q
8 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 37.70 q
9 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6 38.22
10 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 38.33
11 Jan VáchaJan Vácha 990323 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 39.05
12 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 39.10
13 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 990106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 39.72
14 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1 39.73
15 Marek FluxaMarek Fluxa 980602 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2 40.02
16 Pavel PetříkPavel Petřík 990712 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 40.21
17 Ondřej ŠtoglOndřej Štogl 980625 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 40.60
18 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2 40.91
19 Filip VokrouhlíkFilip Vokrouhlík 980919 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 41.37
20 Tomáš CvrčekTomáš Cvrček 990416 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1 41.55
21 František HozaFrantišek Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 42.23
Ondřej KollárikOndřej Kollárik 980726 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 8 DNP
Hynek HampelHynek Hampel 990710 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 7 DNP
Pavel GocalaPavel Gocala 980601 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 DNP

300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 5 35.85
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3 36.24
3 Tomáš BachTomáš Bach 980704 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 4 36.68
4 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 37.06
5 Filip KotásekFilip Kotásek 980618 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 37.46
6 Matěj FialaMatěj Fiala 980626 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 37.89
7 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 38.56
David RichterDavid Richter 981120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 7 DNP
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 41.40 Q
2 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 43.01 Q
3 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 43.17 q
4 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 3 43.69
5 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 43.81
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.00
Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 41.50 Q
2 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.56 Q
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 44.36
4 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 44.61
Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNP
Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 DNP
Eliška PernáEliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 16:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 42.37 Q
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 42.63 Q
3 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 6 43.38 q
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 43.75
5 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 43.93
6 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 44.56
Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNP
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 41.40 Q
2 Nikola BendováNikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 41.50 Q
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 42.37 Q
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 42.63 Q
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 7 43.01 Q
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5 43.17 q
7 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 6 43.38 q
8 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 43.56 Q
9 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 3 43.69
10 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 5 43.75
11 Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca 985216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 43.81
12 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 43.93
13 Anna ŠimkováAnna Šimková 985905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 44.00
14 Tereza NemešováTereza Nemešová 986205 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6 44.36
15 Aneta ŠoustkováAneta Šoustková 986117 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 44.56
16 Karolína BarešováKarolína Barešová 996208 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 44.61
Eliška ZikešováEliška Zikešová 985120 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 DNP
Anna SurákováAnna Suráková 006005 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNP
Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 DNP
Eliška PernáEliška Perná 995212 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5 DNP
Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 986129 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 DNP

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:20) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 39.95
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 40.07
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2 41.96
4 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 985227 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 42.12
5 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ ŠumperkTJ Šumperk 7 42.77
6 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 985518 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 43.03
7 Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 8 43.40
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5 DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:14.36 Q
2 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 2:14.54 Q
3 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 2:15.46
4 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:16.63
5 Jakub StádníkJakub Stádník 980312 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:17.84
6 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 980518 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 2:18.42
Radek ZahradníkRadek Zahradník 980423 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 2:10.77 Q
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 2:11.33 Q
3 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 2:12.38
4 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:13.57
5 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:14.58
6 Jan HejdukJan Hejduk 981205 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:18.40
7 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 2:20.09
Jan SvobodaJan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 14:30) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PeckaAdam Pecka 981124 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:09.08 Q
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:09.79 Q
3 Jan MužíkJan Mužík 980810 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6 2:11.68 q
4 Jan KlárJan Klár 980216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:12.24 q
5 Josef HozaJosef Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:15.62
6 Petr NohýnekPetr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:16.49
Michal MyškaMichal Myška 981120 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 DNP
Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam PeckaAdam Pecka 981124 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 2:09.08 Q
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4 2:09.79 Q
3 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 2:10.77 Q
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4 2:11.33 Q
5 Jan MužíkJan Mužík 980810 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 6 2:11.68 q
6 Jan KlárJan Klár 980216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 2:12.24 q
7 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 6 2:12.38
8 Dominik KlaškaDominik Klaška 980206 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:13.57
9 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 3 2:14.36 Q
10 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 2:14.54 Q
11 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 2:14.58
12 Radek MouchaRadek Moucha 981005 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 4 2:15.46
13 Josef HozaJosef Hoza 980708 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:15.62
14 Petr NohýnekPetr Nohýnek 990904 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:16.49
15 Beshir Robin IdrisBeshir Robin Idris 010222 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 2:16.63
16 Jakub StádníkJakub Stádník 980312 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:17.84
17 Jan HejdukJan Hejduk 981205 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 2:18.40
18 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 980518 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 7 2:18.42
19 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 8 2:20.09
Radek ZahradníkRadek Zahradník 980423 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 DNP
Jan SvobodaJan Svoboda 990527 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 DNP
Michal MyškaMichal Myška 981120 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 DNP
Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 980401 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNP

800 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:10) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 1:58.51
2 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 6 1:59.41
3 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 5 2:05.18
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2 2:05.83
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 2:09.23
6 Jan MužíkJan Mužík 980810 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 7 2:12.67
7 Jan KlárJan Klár 980216 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1 2:15.65
Adam PeckaAdam Pecka 981124 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4 DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:20.94 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:23.60 Q
3 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 2:24.83 q
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:25.04
5 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:30.85
6 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:33.14
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:35.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.07 Q
2 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:25.40 Q
3 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:26.24
4 Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 2:27.62
5 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:30.16
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:31.84
7 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:39.23
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 14:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:24.58 Q
2 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:24.61 Q
3 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 5 2:24.91 q
4 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:26.27
5 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:29.23
6 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.40
7 Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:30.94
8 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:36.49
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 2:20.94 Q
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:23.60 Q
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 2:24.58 Q
4 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:24.61 Q
5 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4 2:24.83 q
6 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 5 2:24.91 q
7 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 985527 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 6 2:25.04
8 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:25.07 Q
9 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 2:25.40 Q
10 Petra ČerenkováPetra Čerenková 995124 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:26.24
11 Lucie VolkováLucie Volková 985210 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:26.27
12 Eliška BoháčováEliška Boháčová 995510 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 7 2:27.62
13 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 995902 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:29.23
14 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 985325 AK OlomoucAK Olomouc 6 2:30.16
15 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 985831 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:30.40
16 Eliška FreibergerováEliška Freibergerová 995723 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:30.85
17 Eva LančováEva Lančová 995301 AK ŠternberkAK Šternberk 7 2:30.94
18 Denisa FořtováDenisa Fořtová 986221 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:31.84
19 Jana MatějkováJana Matějková 996129 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:33.14
20 Anna ŠvecováAnna Švecová 985305 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 2:35.02
21 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 995323 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:36.49
22 Nikola PlocováNikola Plocová 995925 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 8 2:39.23

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 985627 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4 2:17.74
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 5 2:19.29
3 Lucie KrupařováLucie Krupařová 995711 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 2:19.42
4 Michaela KnotkováMichaela Knotková 015418 AK HodonínAK Hodonín 1 2:19.82
5 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 6 2:20.53
6 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 985308 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:24.76
7 Natália KuželkováNatália Kuželková 985303 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 2:27.02
8 Iveta RaškováIveta Rašková 985806 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:28.38
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 15:45) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 4:18.67
2 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:25.84
3 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 3 4:26.02
4 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 4:29.48
5 Marek KarasMarek Karas 980515 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 4:29.58
6 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 4 4:36.97
7 David PavelkaDavid Pavelka 990323 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 7 4:38.92
8 Jan NěmecJan Němec 981119 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 8 4:40.26
9 Michal BoudníkMichal Boudník 990401 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 9 4:42.32
10 Jakub RichterJakub Richter 980709 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 10 4:49.63
11 Adam HladkýAdam Hladký 000610 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11 5:18.02
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 15:35) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 986005 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1 4:50.89
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 2 4:52.04
3 Adéla ŠafářováAdéla Šafářová 985610 JAC BrnoJAC Brno 5 4:53.89
4 Petra PavláskováPetra Pavlásková 996210 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 4:54.62
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 985107 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 6 4:55.31
6 Tereza GrowkováTereza Growková 985812 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 5:01.22
7 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 12 5:03.10
8 Žaneta TvrdíkováŽaneta Tvrdíková 985625 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 15 5:03.98
9 Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová 985401 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 10 5:04.12
10 Eliška SurmováEliška Surmová 005711 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16 5:13.28
11 Julie RampírováJulie Rampírová 995212 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13 5:15.25
12 Sára MaláSára Malá 995901 AK MostAK Most 9 5:16.16
13 Adéla CivínováAdéla Civínová 985905 AK MostAK Most 11 5:16.82
14 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 995617 AK ŠternberkAK Šternberk 14 5:23.87
15 Marie KrálíkováMarie Králíková 986201 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 8 5:28.42
Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 995523 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 7 DNP
Celkem 16 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 12:40) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2 09:21.11
2 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 980812 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 09:25.85
3 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 09:26.67
4 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8 09:36.56
5 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 AC DomažliceAC Domažlice 4 09:41.18
6 Martin BártaMartin Bárta 980812 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5 09:44.37
7 Patrik VebrPatrik Vebr 981119 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10 09:49.91
8 Martin PavlišMartin Pavliš 980823 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 16 09:54.26
9 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12 10:02.60
10 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 14 10:03.65
11 Dominik BartoníkDominik Bartoník 980926 AK HodonínAK Hodonín 1 10:04.38
12 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 980601 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15 10:06.33
13 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 7 10:15.80
Jiří KřečekJiří Křeček 980819 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11 DNP
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 9 DNP
Petr JanúšekPetr Janúšek 990213 SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 6 DNF
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 13:30) Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 13.83 Q
2 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.02 Q
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.21
4 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 14.43
5 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.47
6 Dominik KrivákDominik Krivák 990325 AK MostAK Most 7 14.90
7 Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.03
8 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 2 15.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 13:30) Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.65 Q
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 13.66 Q
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 14.03 q
4 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.08
5 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 3 14.09
6 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.31
7 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 14.90
8 Filip NodlFilip Nodl 980302 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 13:30) Vítr: +2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.71 Q
2 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 13.99 Q
3 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.03 q
4 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 14.27
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 2 14.54
6 Matěj KulkaMatěj Kulka 980312 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 14.56
7 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Atletika JemniceAtletika Jemnice 1 14.94
8 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 980422 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 15.10
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.65 Q
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4 13.66 Q
3 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.71 Q
4 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 13.83 Q
5 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 13.99 Q
6 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.02 Q
7 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.03 q
8 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2 14.03 q
9 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 14.08
10 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 3 14.09
11 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 14.21
12 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 14.27
13 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 14.31
14 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 14.43
15 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 14.47
16 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 2 14.54
17 Matěj KulkaMatěj Kulka 980312 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 7 14.56
18 Dominik KrivákDominik Krivák 990325 AK MostAK Most 7 14.90
19 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 981102 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 14.90
20 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 Atletika JemniceAtletika Jemnice 1 14.94
21 Ondřej PřikrylOndřej Přikryl 990128 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 15.03
22 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 980422 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 8 15.10
23 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 2 15.41
24 Filip NodlFilip Nodl 980302 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15.99

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 15:00) Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5 13.61
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.62
3 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 13.69
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 13.86
5 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 13.88
6 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.20
7 Jan TrafinaJan Trafina 990508 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 14.30
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (so, 21.9.2013 - 13:15) Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.08 Q
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 14.82 Q
3 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.31
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 985620 JAC BrnoJAC Brno 3 15.35
5 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 985618 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 15.59
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 15.60
7 Johana KašparováJohana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.68
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 6 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.9.2013 - 13:15) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.34 Q
2 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 4 14.70 Q
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 14.75 q
4 Michaela BarborováMichaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 15.60
5 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 15.82
6 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK PřerovSK Přerov 2 15.92
7 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 16.19
8 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 16.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.9.2013 - 13:15) Vítr: +1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 14.33 Q
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 14.44 Q
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 15.14 q
4 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.37
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.39
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 15.52
7 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.22
Barbora SlabochováBarbora Slabochová 995205 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 8 DNF
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.08 Q
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 14.33 Q
3 Nikola BendováNikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.34 Q
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 14.44 Q
5 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 4 14.70 Q
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 14.75 q
7 Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 14.82 Q
8 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 15.14 q
9 Vanessa PaskovskáVanessa Paskovská 985806 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1 15.31
10 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 985620 JAC BrnoJAC Brno 3 15.35
11 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 3 15.37
12 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková 996122 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.39
13 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 15.52
14 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 985618 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 8 15.59
15 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2 15.60
16 Michaela BarborováMichaela Barborová 995311 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6 15.60
17 Johana KašparováJohana Kašparová 995426 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 15.68
18 Patricie MaláPatricie Malá 985214 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 15.82
19 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK PřerovSK Přerov 2 15.92
20 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 16.19
21 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 995606 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 16.22
22 Denisa HoláDenisa Holá 995414 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 16.52
Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 995605 AC ProstějovAC Prostějov 6 DNP
Barbora SlabochováBarbora Slabochová 995205 Atletický oddíl - STŘELA ŽebrákAtletický oddíl - STŘELA Ž... 8 DNF

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 14:45) Vítr: +2.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 14.08
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 14.14
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 14.15
4 Nikola BendováNikola Bendová 996104 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 14.49
5 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 2 14.71
6 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 7 14.96
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 8 15.23
Pavlína MinářováPavlína Minářová 995223 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 DNF
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žáci (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 22.9.2013 - 10:15) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 4 26.47 Q
2 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 5 26.65 Q
3 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.82 q
4 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 26.85 q
5 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 28.63
6 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 28.68
7 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.9.2013 - 10:15) Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 26.45 Q
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.87 Q
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 27.63
4 Jakub SoučekJakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 28.29
5 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.15
6 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 29.32
7 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 1 31.30
Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 7 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.9.2013 - 10:15) Vítr: -0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.81 Q
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.51 Q
3 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.07
4 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.38
5 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 980422 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 29.24
6 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 30.03
7 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 30.29
8 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 981008 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.39
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.81 Q
2 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 26.45 Q
3 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 4 26.47 Q
4 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 26.51 Q
5 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 5 26.65 Q
6 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 26.82 q
7 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 7 26.85 q
8 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 26.87 Q
9 Erik JelínekErik Jelínek 981103 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 6 27.63
10 Christian StankušChristian Stankuš 980407 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6 28.07
11 Jakub SoučekJakub Souček 980321 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3 28.29
12 Vincent VečeřaVincent Večeřa 980406 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.38
13 Ondřej MašekOndřej Mašek 990503 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 8 28.63
14 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 28.68
15 Martin DvořákMartin Dvořák 990314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.15
16 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 980422 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 7 29.24
17 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 29.27
18 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 29.32
19 Jiří KaplánekJiří Kaplánek 990412 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1 30.03
20 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 980824 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 8 30.29
21 Tomáš BrejchaTomáš Brejcha 981008 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 30.39
22 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 1 31.30
Zdeněk KubátZdeněk Kubát 980409 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 7 DNP

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:50) Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.58
2 Dan BártaDan Bárta 980224 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 25.72
3 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 AK BílinaAK Bílina 7 25.95
4 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 26.56
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 26.78
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2 26.96
7 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 990504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 27.21
8 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 6 27.51
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:40) Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 NR 28.06
2 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 6 28.59
3 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 1 29.87
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2 30.50
5 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 30.91
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 31.32
7 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 3 32.14
Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5 DNF
Celkem 8 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rozběh 1 (ne, 22.9.2013 - 10:00) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 28.83
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 30.19
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 30.31
4 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.36
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 31.86
6 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 41.58
Anna HerynkováAnna Herynková 985421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 22.9.2013 - 10:00) Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 28.71
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 30.74
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.31
4 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 31.95
5 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 32.15
6 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1 32.56
Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 DNP
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 2 DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 22.9.2013 - 10:00) Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 28.92
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 5 29.60
3 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.30
4 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.89
5 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 2 31.45
6 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 32.07
7 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 32.52
Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1 DNP
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 985913 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 28.71
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 985616 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4 28.83
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 985112 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 4 28.92
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 5 29.60
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 985613 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 30.19
6 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 995302 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.30
7 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 006001 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 7 30.31
8 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 5 30.74
9 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 30.89
10 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 995423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 31.31
11 Natálie VlkováNatálie Vlková 985427 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 31.36
12 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 2 31.45
13 Lucie JarešováLucie Jarešová 985505 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 31.86
14 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 7 31.95
15 Michaela ČernáMichaela Černá 995410 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 7 32.07
16 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 995906 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8 32.15
17 Kristýna KublováKristýna Kublová 985421 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 8 32.52
18 Natalie JahnickáNatalie Jahnická 995113 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1 32.56
19 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 985512 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2 41.58
Anna HerynkováAnna Herynková 985421 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Šárka NovotnáŠárka Novotná 985314 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 6 DNF
Barbora VeseláBarbora Veselá 005117 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 6 DNP
Katrin SásováKatrin Sásová 985728 AK ŠternberkAK Šternberk 2 DNP
Petra HerzogováPetra Herzogová 985615 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 1 DNP

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 15:55) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 3 4:45.16
2 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 980331 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 4:45.34
3 Dominik BartoníkDominik Bartoník 980926 AK HodonínAK Hodonín 2 4:45.42
4 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 4:54.61
5 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 980505 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 4:58.73
6 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 4:59.74
7 Geron StewartGeron Stewart 980921 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16 5:00.07
8 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 KPA PardubiceKPA Pardubice 6 5:00.40
9 Petr HanušPetr Hanuš 981208 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11 5:00.79
10 Filip LukšaFilip Lukša 990619 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15 5:02.46
11 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 990215 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 5:03.88
12 Šimon HavířŠimon Havíř 980819 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 5:04.02
13 Jan JarošJan Jaroš 980423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 5:04.11
Marek MachalickýMarek Machalický 980108 AK ŠternberkAK Šternberk 5 DNP
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10 DNP
Jan MužíkJan Mužík 980810 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 14 DNP
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta, Bosák, Polák, Valenta Bárta, Bosák, Polák, Valenta T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.77
2 Urbánek, Běhounek, Kisiala, Havel Urbánek, Běhounek, Kisiala, Havel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.12
3 Trafina, Zikmund, Mašek, Kosák Trafina, Zikmund, Mašek, Kosák AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 28.54
4 Petr, Kubík, Adamec, Kopecký Petr, Kubík, Adamec, Kopecký ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 28.61
5 Desenský, Záhora, Archleb, Roubal Desenský, Záhora, Archleb, Roubal TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 28.77
6 Horák, Popovič, Vodák, Veselý Horák, Popovič, Vodák, Veselý TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 29.60
7 Hampl, Moravec, Dedík, Vejr Hampl, Moravec, Dedík, Vejr TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.71
8 Lorenčič, Valášek, Lukša, Vácha Lorenčič, Valášek, Lukša, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 42.22
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013 - 18:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Račko, Souček, Maček, Kubelka Račko, Souček, Maček, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 28.62
2 Rotter, Šícha, Večeřa, Nulíček Rotter, Šícha, Večeřa, Nulíček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 29.11
3 Umlauf, Cvrček, Sobota, Bárta Umlauf, Cvrček, Sobota, Bárta TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 29.52
4 Vokrouhlík, Dvořák, Pekárek, Petřík Vokrouhlík, Dvořák, Pekárek, Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.56
5 Zuna M., Zuna J., Klár, Friš Zuna M., Zuna J., Klár, Friš SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 31.51
Hoza F., Hoza J., Moska, Jína Hoza F., Hoza J., Moska, Jína SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 DQ
Pařízek, Dobáš, Král, Buňát Pařízek, Dobáš, Král, Buňát TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DNF
Poznámky:
170.7
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta, Bosák, Polák, Valenta Bárta, Bosák, Polák, Valenta T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 27.77
2 Urbánek, Běhounek, Kisiala, Havel Urbánek, Běhounek, Kisiala, Havel ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.12
3 Trafina, Zikmund, Mašek, Kosák Trafina, Zikmund, Mašek, Kosák AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 7 28.54
4 Petr, Kubík, Adamec, Kopecký Petr, Kubík, Adamec, Kopecký ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 1 28.61
5 Račko, Souček, Maček, Kubelka Račko, Souček, Maček, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 28.62
6 Desenský, Záhora, Archleb, Roubal Desenský, Záhora, Archleb, Roubal TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 28.77
7 Rotter, Šícha, Večeřa, Nulíček Rotter, Šícha, Večeřa, Nulíček Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 29.11
8 Umlauf, Cvrček, Sobota, Bárta Umlauf, Cvrček, Sobota, Bárta TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 29.52
9 Vokrouhlík, Dvořák, Pekárek, Petřík Vokrouhlík, Dvořák, Pekárek, Petřík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 29.56
10 Horák, Popovič, Vodák, Veselý Horák, Popovič, Vodák, Veselý TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 29.60
11 Hampl, Moravec, Dedík, Vejr Hampl, Moravec, Dedík, Vejr TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 29.71
12 Zuna M., Zuna J., Klár, Friš Zuna M., Zuna J., Klár, Friš SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 31.51
13 Lorenčič, Valášek, Lukša, Vácha Lorenčič, Valášek, Lukša, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 42.22
Hoza F., Hoza J., Moska, Jína Hoza F., Hoza J., Moska, Jína SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5 DQ
Pařízek, Dobáš, Král, Buňát Pařízek, Dobáš, Král, Buňát TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 DNF

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 21.9.2013 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 30.37
2 Dostálová, Duchoňová, Mitrovičová, Jarošová Dostálová, Duchoňová, Mitrovičová, Jarošová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.72
3 Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca, Chodorová Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca, Chodorová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 30.76
4 baštářová, Bělohlavová, Kozáková, Jonášová baštářová, Bělohlavová, Kozáková, Jonášová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 31.11
5 Komínková, Hönigová V., Hönigová P., Blanářová Komínková, Hönigová V., Hönigová P., Blanářová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 32.18
Doskočilová, Hloupá, Novotná, Valášková Doskočilová, Hloupá, Novotná, Valášková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 DQ
Poznámky:
170.6
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.9.2013 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková JAC BrnoJAC Brno 4 30.24
2 Šafaříková, Barborová, Hoření, Vokálová Šafaříková, Barborová, Hoření, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 30.39
3 Kašparová, Jehličková B, Jehličková A., Bendová Kašparová, Jehličková B, Jehličková A., Bendová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 30.86
4 Kvasničková, Bouší, Semecká, Jirmanová Kvasničková, Bouší, Semecká, Jirmanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 31.31
5 Hájková, Dušková, Skalická, Minářová Hájková, Dušková, Skalická, Minářová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31.32
6 Zámečníková, Paskovská, Dvořáková, Palcová Zámečníková, Paskovská, Dvořáková, Palcová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 31.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.9.2013 - 18:05) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štolová, Banovičová, Kollárová, Fisková Štolová, Banovičová, Kollárová, Fisková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 30.88
2 Duchková, Petrikovičová, Sabadinová, Vejražková Duchková, Petrikovičová, Sabadinová, Vejražková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 31.41
3 Mrzenová, Schuldesová, Sentenská, Žitná Mrzenová, Schuldesová, Sentenská, Žitná AK BílinaAK Bílina 4 31.77
4 Herynková, Holečková, Dvořáková, Švábíková Herynková, Holečková, Dvořáková, Švábíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 32.28
5 Čelišová, Lokajíčková, Urbánková, Heinrichová Čelišová, Lokajíčková, Urbánková, Heinrichová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 32.37
6 Roubíčková, Kočová, Sojková, Pradella Roubíčková, Kočová, Sojková, Pradella AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 32.97
7 Janulíková, Kučerová, Lančová, Sásová Janulíková, Kučerová, Lančová, Sásová AK ŠternberkAK Šternberk 3 34.17
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková JAC BrnoJAC Brno 4 30.24
2 Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová Brázdilová, Polášková, Resslerová, Vávrová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 4 30.37
3 Šafaříková, Barborová, Hoření, Vokálová Šafaříková, Barborová, Hoření, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3 30.39
4 Dostálová, Duchoňová, Mitrovičová, Jarošová Dostálová, Duchoňová, Mitrovičová, Jarošová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.72
5 Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca, Chodorová Nemešová, Jarešová, D´Ambrosca, Chodorová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2 30.76
6 Kašparová, Jehličková B, Jehličková A., Bendová Kašparová, Jehličková B, Jehličková A., Bendová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 30.86
7 Štolová, Banovičová, Kollárová, Fisková Štolová, Banovičová, Kollárová, Fisková TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5 30.88
8 baštářová, Bělohlavová, Kozáková, Jonášová baštářová, Bělohlavová, Kozáková, Jonášová AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 31.11
9 Kvasničková, Bouší, Semecká, Jirmanová Kvasničková, Bouší, Semecká, Jirmanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 31.31
10 Hájková, Dušková, Skalická, Minářová Hájková, Dušková, Skalická, Minářová TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31.32
11 Duchková, Petrikovičová, Sabadinová, Vejražková Duchková, Petrikovičová, Sabadinová, Vejražková SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8 31.41
12 Zámečníková, Paskovská, Dvořáková, Palcová Zámečníková, Paskovská, Dvořáková, Palcová AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 31.68
13 Mrzenová, Schuldesová, Sentenská, Žitná Mrzenová, Schuldesová, Sentenská, Žitná AK BílinaAK Bílina 4 31.77
14 Komínková, Hönigová V., Hönigová P., Blanářová Komínková, Hönigová V., Hönigová P., Blanářová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 32.18
15 Herynková, Holečková, Dvořáková, Švábíková Herynková, Holečková, Dvořáková, Švábíková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 32.28
16 Čelišová, Lokajíčková, Urbánková, Heinrichová Čelišová, Lokajíčková, Urbánková, Heinrichová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 32.37
17 Roubíčková, Kočová, Sojková, Pradella Roubíčková, Kočová, Sojková, Pradella AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 2 32.97
18 Janulíková, Kučerová, Lančová, Sásová Janulíková, Kučerová, Lančová, Sásová AK ŠternberkAK Šternberk 3 34.17
Doskočilová, Hloupá, Novotná, Valášková Doskočilová, Hloupá, Novotná, Valášková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3 DQ

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 22.9.2013 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Urbánek, Petřík, Běhounek, Kisiala Urbánek, Petřík, Běhounek, Kisiala ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:32.73
2 Fiala, Krsek, Ledvinka, Šimon Fiala, Krsek, Ledvinka, Šimon A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:32.87
3 Pleva, Staněk, Hána, Mazurek Pleva, Staněk, Hána, Mazurek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 2:33.84
4 Myslivec, Hoffmann, Fluxa, Kotásek Myslivec, Hoffmann, Fluxa, Kotásek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:36.38
5 Trafina, Mašek, Škoda, Zikmund Trafina, Mašek, Škoda, Zikmund AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 2:37.19
6 Bárta, Cvrček, Krim, Umlauf Bárta, Cvrček, Krim, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:49.20
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 22.9.2013 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Moravec, Hampl, Dedík, Vejr Moravec, Hampl, Dedík, Vejr TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:38.70
2 Valášek, Lukša, Lorenčič, Vácha Valášek, Lukša, Lorenčič, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:39.27
3 Havel, Vokrouhlík, Dvořák, Kuriš Havel, Vokrouhlík, Dvořák, Kuriš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:43.80
4 Hladký, Richter, Klaška, Vojtěch Hladký, Richter, Klaška, Vojtěch AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:44.05
5 Svatoš, Vondra, Vebr, Mlynár Svatoš, Vondra, Vebr, Mlynár TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 2:44.47
Vodák, Veselý, Popovič, Horák Vodák, Veselý, Popovič, Horák TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.9.2013 - 13:15) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraus, Valenta, Bosák, Polák Kraus, Valenta, Bosák, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:31.97
2 Kubát, Štěpánek, Štogl, Moucha Kubát, Štěpánek, Štogl, Moucha TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 2:40.01
3 Souček, Račko, Vích, Kubelka Souček, Račko, Vích, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 2:40.94
4 Kincl T., Kincl D., Bartoš, Bastl Kincl T., Kincl D., Bartoš, Bastl Atletika JemniceAtletika Jemnice 3 2:42.97
5 Jína, Klár, Hoza F., Hoza J. Jína, Klár, Hoza F., Hoza J. SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:44.79
6 Kurfürst, Záhora, Roubal, Archleb Kurfürst, Záhora, Roubal, Archleb TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:46.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kraus, Valenta, Bosák, Polák Kraus, Valenta, Bosák, Polák T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:31.97
2 Urbánek, Petřík, Běhounek, Kisiala Urbánek, Petřík, Běhounek, Kisiala ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:32.73
3 Fiala, Krsek, Ledvinka, Šimon Fiala, Krsek, Ledvinka, Šimon A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 2:32.87
4 Pleva, Staněk, Hána, Mazurek Pleva, Staněk, Hána, Mazurek AK PSK ZlínAK PSK Zlín 7 2:33.84
5 Myslivec, Hoffmann, Fluxa, Kotásek Myslivec, Hoffmann, Fluxa, Kotásek SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5 2:36.38
6 Trafina, Mašek, Škoda, Zikmund Trafina, Mašek, Škoda, Zikmund AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 2:37.19
7 Moravec, Hampl, Dedík, Vejr Moravec, Hampl, Dedík, Vejr TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:38.70
8 Valášek, Lukša, Lorenčič, Vácha Valášek, Lukša, Lorenčič, Vácha TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 2:39.27
9 Kubát, Štěpánek, Štogl, Moucha Kubát, Štěpánek, Štogl, Moucha TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2 2:40.01
10 Souček, Račko, Vích, Kubelka Souček, Račko, Vích, Kubelka SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6 2:40.94
11 Kincl T., Kincl D., Bartoš, Bastl Kincl T., Kincl D., Bartoš, Bastl Atletika JemniceAtletika Jemnice 3 2:42.97
12 Havel, Vokrouhlík, Dvořák, Kuriš Havel, Vokrouhlík, Dvořák, Kuriš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:43.80
13 Hladký, Richter, Klaška, Vojtěch Hladký, Richter, Klaška, Vojtěch AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:44.05
14 Svatoš, Vondra, Vebr, Mlynár Svatoš, Vondra, Vebr, Mlynár TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 2:44.47
15 Jína, Klár, Hoza F., Hoza J. Jína, Klár, Hoza F., Hoza J. SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:44.79
16 Kurfürst, Záhora, Roubal, Archleb Kurfürst, Záhora, Roubal, Archleb TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:46.32
17 Bárta, Cvrček, Krim, Umlauf Bárta, Cvrček, Krim, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2 2:49.20
Vodák, Veselý, Popovič, Horák Vodák, Veselý, Popovič, Horák TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 DNP

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 22.9.2013 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Výletová, Rybaříková, Sekerková, Bušinová Výletová, Rybaříková, Sekerková, Bušinová Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:51.95
2 Dostálová, Šimková, Švábíková, Duchoňová Dostálová, Šimková, Švábíková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:52.44
3 Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková JAC BrnoJAC Brno 2 2:53.54
4 Šafaříková, Fořtová, Koucká, Vokálová Šafaříková, Fořtová, Koucká, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:54.78
5 Zikešová, Kunová, Tvrzová, Volková Zikešová, Kunová, Tvrzová, Volková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:56.27
6 Duchková, Sabadinová, Tiralová, Petrikovičová Duchková, Sabadinová, Tiralová, Petrikovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 2:57.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 22.9.2013 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Novotná, Smoláková, Hloupá, Valášková Novotná, Smoláková, Hloupá, Valášková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:56.42
2 Nemešová, Jarešová, Parásková, D´Ambrosca Nemešová, Jarešová, Parásková, D´Ambrosca SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:57.68
3 Krtková, Rašková, Rampírová, Benčová Krtková, Rašková, Rampírová, Benčová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:59.64
4 Dvořáková, Zámečníková, Pelcová, Paskovska Dvořáková, Zámečníková, Pelcová, Paskovska AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 3:01.93
5 Semecká, Bouší, Kvasničková, Jirmanová Semecká, Bouší, Kvasničková, Jirmanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:02.39
6 Herynková, Jarošová, Dvořáková, Mitrovičová Herynková, Jarošová, Dvořáková, Mitrovičová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:03.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 22.9.2013 - 13:00) Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jehličková A., Kašparová, Jehličková B., Bendová Jehličková A., Kašparová, Jehličková B., Bendová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:58.84
2 Komínková, Hönigová P., Hönigová V., Blanářová Komínková, Hönigová P., Hönigová V., Blanářová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:02.63
3 Švehlová, Patočková, Součková, Voborská Švehlová, Patočková, Součková, Voborská TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6 3:05.95
4 Heinrichová, Urbánková, Kuberková, Hřebíková Heinrichová, Urbánková, Kuberková, Hřebíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:06.98
5 Janulíková, Sásová, Kučerová, Lančová Janulíková, Sásová, Kučerová, Lančová AK ŠternberkAK Šternberk 3 3:09.03
6 Zindulková, Feixová, Zárubová, Sumegová Zindulková, Feixová, Zárubová, Sumegová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 3:11.89
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Výletová, Rybaříková, Sekerková, Bušinová Výletová, Rybaříková, Sekerková, Bušinová Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 3 2:51.95
2 Dostálová, Šimková, Švábíková, Duchoňová Dostálová, Šimková, Švábíková, Duchoňová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:52.44
3 Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková Novotná, Reicheltová, Hrubá, Božková JAC BrnoJAC Brno 2 2:53.54
4 Šafaříková, Fořtová, Koucká, Vokálová Šafaříková, Fořtová, Koucká, Vokálová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 7 2:54.78
5 Zikešová, Kunová, Tvrzová, Volková Zikešová, Kunová, Tvrzová, Volková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:56.27
6 Novotná, Smoláková, Hloupá, Valášková Novotná, Smoláková, Hloupá, Valášková AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 7 2:56.42
7 Duchková, Sabadinová, Tiralová, Petrikovičová Duchková, Sabadinová, Tiralová, Petrikovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 2:57.13
8 Nemešová, Jarešová, Parásková, D´Ambrosca Nemešová, Jarešová, Parásková, D´Ambrosca SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 4 2:57.68
9 Jehličková A., Kašparová, Jehličková B., Bendová Jehličková A., Kašparová, Jehličková B., Bendová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 2:58.84
10 Krtková, Rašková, Rampírová, Benčová Krtková, Rašková, Rampírová, Benčová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2 2:59.64
11 Dvořáková, Zámečníková, Pelcová, Paskovska Dvořáková, Zámečníková, Pelcová, Paskovska AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 3 3:01.93
12 Semecká, Bouší, Kvasničková, Jirmanová Semecká, Bouší, Kvasničková, Jirmanová TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 3:02.39
13 Komínková, Hönigová P., Hönigová V., Blanářová Komínková, Hönigová P., Hönigová V., Blanářová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 3:02.63
14 Herynková, Jarošová, Dvořáková, Mitrovičová Herynková, Jarošová, Dvořáková, Mitrovičová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:03.03
15 Švehlová, Patočková, Součková, Voborská Švehlová, Patočková, Součková, Voborská TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 6 3:05.95
16 Heinrichová, Urbánková, Kuberková, Hřebíková Heinrichová, Urbánková, Kuberková, Hřebíková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 3:06.98
17 Janulíková, Sásová, Kučerová, Lančová Janulíková, Sásová, Kučerová, Lančová AK ŠternberkAK Šternberk 3 3:09.03
18 Zindulková, Feixová, Zárubová, Sumegová Zindulková, Feixová, Zárubová, Sumegová SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 7 3:11.89

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 15:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.701.751.801.841.881.911.941.97 Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
980316 1.88 OOOXOOXXX
2 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980802 1.88 OOOXXOOXXX
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980424 1.84 OXOOOXXX
4 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
980407 1.84 OXXOOXXOXXX
5 Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
980417 1.80 OOOXXX
6 David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 1.75 OOXXX
7= Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
980409 1.75 OXXOXXX
7= Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 1.75 OXXOXXX
9 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
981104 1.75 XOXXOXXX
10= Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
990721 1.70 OXXX
10= Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980701 1.70 OXXX
10= Michal TacinaMichal Tacina
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
980409 1.70 OXXX
13 Filip SloukaFilip Slouka
AC ProstějovAC Prostějov
990505 1.70 XOXXX
14 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 1.70 XXOXXX
15 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
990803 NH XXX
16 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
981221 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.591.631.671.701.731.761.80 Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC BrnoJAC Brno
985221 16 1.76 ---OO-OOXXX
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
986115 13 1.73 -OOOOXOXXOXXX
3 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
985827 14 1.70 -OOXOXXOXXOXXX
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
TJ DesnáTJ Desná
986206 12 1.59 XOOOXXX
5 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ASK LovosiceASK Lovosice
995215 9 1.59 OOXXOXXX
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
986130 15 1.55 OOXXX
7 Karolína FrankováKarolína Franková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
985902 8 1.55 XXOOXXX
8= Hana VáchováHana Váchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
995206 5 1.50 OXXX
8= Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
986007 11 1.50 OXXX
8= Natálie ŘezníčkováNatálie Řezníčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985508 2 1.50 OXXX
11 Johana ZafarováJohana Zafarová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
985419 7 1.50 XOXXX
12 Patricie BurajováPatricie Burajová
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
995408 6 1.50 XXOXXX
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
006021 1 NM
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 4 NM
Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
986010 10 NM
Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
985612 3 NM
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 13:15) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.803.003.153.303.453.553.653.753.853.954.004.054.104.154.204.254.35 Body
1 Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980224 16 4.25 ------XO-O--X-XO--OXXX
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
980306 15 4.10 -----O-OOOOOO-XXX
3 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
980516 14 3.85 ----OOOXXOXOX-X-X
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
981209 13 3.65 --OOOOXOXXX
5= Ondřej SobotaOndřej Sobota
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980804 11 3.45 -OOOOXXX
5= David HolýDavid Holý
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980304 9 3.45 --OOOXXX
7 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
980404 12 3.45 OXXO-OOXXX
8 Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
990627 8 3.30 OOOOXXX
9 Vojtěch PradeVojtěch Prade
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
980819 7 3.30 OOOXOXXX
10 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
981108 10 3.30 OOOXXOXXX
11 Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980819 4 3.00 OOXXX
12 Jan ŠvecJan Švec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
991118 6 3.00 XXOOXXX
13 Ondřej MašekOndřej Mašek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
990503 5 2.80 XXOXXX
Jakub KřížJakub Kříž
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
980424 2 DNP
Jan RotterJan Rotter
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
990128 3 NH
Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
000518 1 NH
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.9.2013 - 15:45) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.502.652.752.852.953.053.153.253.303.353.403.453.50 Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
985910 17 3.45 ----O-OOXXOXOOOXXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
996122 15 3.40 -O-OXOOOOOXOXOXXX
3 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
985315 16 3.05 -OOOXOOXXX
4 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995317 10 3.05 OOXOXOXXOXXOXXX
5 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
996103 9 2.95 OOOOOXXX
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
995423 13 2.95 -XOXOOOXXX
7 Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
985225 12 2.85 -OOXOXXX
8 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
986218 11 2.75 OOOXXX
9 Petra FráňováPetra Fráňová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005116 7 2.75 XOOOXXX
10= Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
005311 4 2.65 OOXXX
10= Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
986102 14 2.65 OOXXX
12 Kateřina IvičičováKateřina Ivičičová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
995802 6 2.65 XXOXOXXX
13 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
986202 8 2.50 OXXX
14 Kateřina BuřvalováKateřina Buřvalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
985407 3 2.50 XXOXXX
Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
995606 2 NM
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
015106 1 NM
Barbora RynešováBarbora Rynešová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
995507 5 NM
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 22.9.2013 - 11:50) Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RöderAdam Röder
AK OlomoucAK Olomouc
980330 14 6.63 -1.5 m/s 6.38+0.46.63-1.5X+0.06.63X-0.46.15-1.96.34-1.1
2 Patrik KrausPatrik Kraus
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
980604 16 6.26 -0.2 m/s 5.92-1.26.02-1.6X+1.56.026.26-0.2X-0.96.06-1.8
3 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
980423 11 6.08 +0.1 m/s 5.87-2.35.85+0.16.00-1.36.006.08+0.15.93-0.26.06