výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek

Běchovice-Praha (29. 9. 2013)

10 km silnice - Muži

(ne, 29.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VITNERPetr VITNER 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 30:02
2 Jiří HOMOLÁČJiří HOMOLÁČ 90 AK KroměřížAK Kroměříž 30:05
3 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 30:39
4 Petr PECHEKPetr PECHEK 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 31:13
5 Lukáš KOUREKLukáš KOUREK 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 31:48
6 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 31:58
7 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 32:08
8 Jan JANUJan JANU 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32:08
9 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 32:22
10 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 32:23
11 Pavel NovákPavel Novák 70 SK ChotěbořSK Chotěboř 32:29
12 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 32:37
13 Filip ŽižkaFilip Žižka 93 AK BílinaAK Bílina 32:42
14 Leoš PelouchLeoš Pelouch 75 SK ChotěbořSK Chotěboř 32:42
15 David VašDavid Vaš 90 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33:30
16 Jan SokolJan Sokol 83 AK SokolovAK Sokolov 33:31
17 Milan JanoušekMilan Janoušek 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33:35
18 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33:50
19 Jan ŠtochlJan Štochl 92 AK BílinaAK Bílina 33:55
20 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33:58
21 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 34:09
22 Adam ŽandaAdam Žanda 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 34:25
23 Martin DebnarMartin Debnar 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 34:31
24 Milan HochmutMilan Hochmut 87 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 34:33
25 Jiří FranzJiří Franz 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 34:37
26 Jan KopeckýJan Kopecký 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 34:57
27 Jakub SchořJakub Schoř 83 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 34:59
28 Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35:00
29 Jiří CsirikJiří Csirik 92 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 35:03
30 Luboš MikyskaLuboš Mikyska 74 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 35:03
31 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:04
32 Pavel FrelichPavel Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 35:11
33 Martin BurešMartin Bureš 89 TJ Sokol Kbely PrahaTJ Sokol Kbely Praha 35:19
34 Přemysl JežekPřemysl Ježek 82 AC Slovan LiberecAC Slovan Liberec 35:26
35 Jiří LepltJiří Leplt 85 TJ SvitavyTJ Svitavy 35:31
36 Petr NovákPetr Novák 73 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35:41
37 Robert HurdálekRobert Hurdálek 78 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 35:47
38 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 35:53
39 Michal HolíkMichal Holík 90 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 35:59
40 Filip HavelFilip Havel 91 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 36:14
41 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 36:21
42 Jiří MalýJiří Malý 80 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 36:36
43 Jan HerdaJan Herda 83 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 36:58
44 Josef ŠuteraJosef Šutera 79 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 37:00
45 Jakub HlasJakub Hlas 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 37:02
46 Jindřich TučanJindřich Tučan 78 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37:15
47 Jan BartasJan Bartas 83 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37:30
48 Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 37:33
49 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 37:35
50 Michal DandaMichal Danda 74 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37:51
51 Karel SejkoraKarel Sejkora 88 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 37:52
52 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 37:55
53 Pavel ŠáraPavel Šára 74 AC Praha 1890AC Praha 1890 37:57
54 Jan KervitcerJan Kervitcer 78 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38:20
55 Josef SmetanaJosef Smetana 69 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 38:25
56 Jiří MarešJiří Mareš 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38:37
57 Lukáš PazderaLukáš Pazdera 86 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 38:45
58 Jan KašeJan Kaše 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 38:54
59 František MíčekFrantišek Míček 71 AC Praha 1890AC Praha 1890 39:31
60 Petr ToušekPetr Toušek 80 AC Praha 1890AC Praha 1890 39:58
61 Rodan SvobodaRodan Svoboda 86 TJ Liga 100 PrahaTJ Liga 100 Praha 40:16
62 Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 40:27
63 Pavel VodičkaPavel Vodička 85 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 40:27
64 Miroslav ŠimekMiroslav Šimek 66 Jihočeský klub maratoncůJihočeský klub maratonců 42:02
65 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43:23
66 Milan BenešMilan Beneš 78 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 43:43
67 Petr GdulaPetr Gdula 61 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44:11
68 Jan KalousekJan Kalousek 71 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 45:38
69 Jan ProkopJan Prokop 72 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46:35
70 Miloslav ČervMiloslav Červ 50 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 46:54
71 Vasil DogaruVasil Dogaru 81 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47:49
Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNF
Petr BouzekPetr Bouzek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Zdeněk BrůžekZdeněk Brůžek 54 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Martin CvrčekMartin Cvrček 79 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička DNP
Zdeněk ČernýZdeněk Černý 85 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Petr HavelkaPetr Havelka 72 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Tomáš KoutnýTomáš Koutný 77 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Rudolf MatulkaRudolf Matulka 93 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DNP
Aleš MikoAleš Miko 84 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Pavel MužíčekPavel Mužíček 84 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Lukáš NovákLukáš Novák 82 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jiří ŠmídJiří Šmíd 84 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNP
Libor ŠťouračLibor Šťourač 78 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno DNP
Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Filip VostatekFilip Vostatek 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Milan KOCOUREKMilan KOCOUREK 87 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 93 závodníků

10 km silnice - Junioři

(ne, 29.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SádloDominik Sádlo 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 32:10
2 Jáchym KovářJáchym Kovář 96 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 32:51
3 Dominik KubecDominik Kubec 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 33:09
4 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 33:23
5 Lukáš PomeznýLukáš Pomezný 94 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 34:08
6 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 34:24
7 Jakub SmetanaJakub Smetana 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 35:16
8 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 35:35
9 Jiří MoravecJiří Moravec 96 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 35:44
10 Matouš VrzalaMatouš Vrzala 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 35:46
11 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 36:00
12 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 36:06
13 Nikolaos MachNikolaos Mach 95 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 36:06
14 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 37:04
15 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 37:14
16 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 37:31
17 Roman TužilRoman Tužil 94 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 38:09
18 Tomáš HunčovskýTomáš Hunčovský 94 TJ NeratoviceTJ Neratovice 38:24
19 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 38:40
20 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 39:28
21 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 39:54
22 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 40:52
23 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 42:27
24 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 45:33
Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Petr CmuntPetr Cmunt 96 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNP
Oliver KrákoraOliver Krákora 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 28 závodníků

10 km silnice - Ženy

(ne, 29.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra KAMÍNKOVÁPetra KAMÍNKOVÁ 73 AK OlomoucAK Olomouc 34:52
2 Eva VRABCOVÁEva VRABCOVÁ 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 35:02
3 Lucie SEKANOVÁLucie SEKANOVÁ 89 USK PrahaUSK Praha 35:24
4 Květoslava PECKOVÁKvětoslava PECKOVÁ 85 AK Škoda PlzeňAK Škoda Plzeň 36:00
5 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 36:22
6 Ivana SEKYROVÁIvana SEKYROVÁ 71 AK SokolovAK Sokolov 36:27
7 Radka CHURÁŇOVÁRadka CHURÁŇOVÁ 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 36:39
8 Petra KubešováPetra Kubešová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 38:23
9 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 39:48
10 Katarina BeľováKatarina Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40:26
11 Zuzana KouckáZuzana Koucká 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40:32
12 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 40:42
13 Regina ProcházkováRegina Procházková 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40:58
14 Iva TržilováIva Tržilová 86 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 42:49
15 Adriana SlaníkováAdriana Slaníková 93 AK HodonínAK Hodonín 43:05
16 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 43:11
17 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ NeratoviceTJ Neratovice 43:14
18 Erika SamkováErika Samková 77 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 45:01
19 Markéta GruberováMarkéta Gruberová 82 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 45:02
20 Veronika MrštíkováVeronika Mrštíková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45:09
21 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 TJ KrupkaTJ Krupka 45:10
22 Jana MatějíkováJana Matějíková 90 TJ Liga stovkařů OlomoucTJ Liga stovkařů Olomouc 46:33
23 Beata GaršicováBeata Garšicová 88 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 46:37
24 Iva PechováIva Pechová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 46:38
25 Eva JílkováEva Jílková 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48:03
26 Jana ZárubováJana Zárubová 59 AC Praha 1890AC Praha 1890 52:57
27 Soňa ĎurovcováSoňa Ďurovcová 92 AC PardubiceAC Pardubice 53:29
28 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 57:53
Eva DandováEva Dandová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Kristýna ChmelkováKristýna Chmelková 87 TJ Liga stovkařů OlomoucTJ Liga stovkařů Olomouc DNP
Šárka KrčkováŠárka Krčková 88 TJ Liga stovkařů OlomoucTJ Liga stovkařů Olomouc DNP
Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Jaroslava ŠlahařováJaroslava Šlahařová 83 TJ Liga stovkařů OlomoucTJ Liga stovkařů Olomouc DNP
Kamila VěchtováKamila Věchtová 76 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 35 závodníků

10 km silnice - Juniorky

(ne, 29.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora BlahutováBarbora Blahutová 94 AK OLYMP BrnoAK OLYMP Brno 40:25
2 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř 40:34
3 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 40:48
4 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 AC ČáslavAC Čáslav 41:00
5 Lucie LokšanováLucie Lokšanová 97 AK BílinaAK Bílina 41:23
6 Lucie DavidováLucie Davidová 94 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 42:32
7 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44:01
8 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 44:28
9 Michaela MatouškováMichaela Matoušková 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50:36
10 Iveta AndreasováIveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50:52
Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNP
Tereza SkuhrováTereza Skuhrová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 13 závodníků