výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Novoroční skoky

Brno (5. 1. 2013)

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.531.581.631.681.731.781.831.881.931.982.032.082.132.16
1 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.13 ----O-OO-OOOOXXX
2 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
JAC BrnoJAC Brno
95 2.03 ------OOOOOXXX
3 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.93 -----OOOXOXXX
4= Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 1.88 ----OOOOXXX
4= Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC BrnoJAC Brno
95 1.88 -----OOOXXX
6= Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 1.88 -----OOXOXXX
6= Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC BrnoJAC Brno
96 1.88 ---OOOOXOXXX
6= Šimon ŠokaŠimon Šoka
SlovenskoSlovensko
96 1.88 ----OOOXOXXX
9= Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.83 ---OOOOXXX
9= Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.83 ---OOOOXXX
11 Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
97 1.83 ----XXOOOXXX
12 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.83 ----OXXOXXOXXX
13 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.78 ---OOOXXX
14 Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
BYAC BrnoBYAC Brno
97 1.73 OOOOOXXX
15= Adam KoláčekAdam Koláček
JAC BrnoJAC Brno
96 1.73 OOOOXOXXX
15= Radek JandlRadek Jandl
JAC BrnoJAC Brno
95 1.73 ---OXOXXX
17 Vít PernicaVít Pernica
JAC BrnoJAC Brno
95 1.68 OOOXOXXX
18 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
97 1.63 OOOXXX
19 Filip ČapkaFilip Čapka
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
97 1.58 XXOOXXX
20 Lukáš GalbavýLukáš Galbavý
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.58 OXXOXXX
21 Martin AdamecMartin Adamec
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
95 1.53 OXXX
22 Matúš BubeníkMatúš Bubeník
SlovenskoSlovensko
89
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.231.281.331.381.431.481.531.581.631.681.711.741.781.80
1 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.78 ------OOOOOOXOXXOXXX
2 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.71 ----OOOOOXOOOXXX
3 David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.68 ------OOOOOXXX
4 Jakub DoležalJakub Doležal
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.63 -----OOOXOXXOXXX
5 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.48 ----OXXOOXXX
6= Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 1.48 --O-OOXOXXX
6= Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.48 --OOOOXOXXX
8 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.43 --OOOOXXX
9 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
BYAC BrnoBYAC Brno
98 1.43 ---OOXOXXX
10 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 1.38 OOOOOXXX
11 Štefan PrášekŠtefan Prášek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
00 1.38 -OXOOXOXXX
12 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 1.28 OXOOXXX
13 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 1.23 OOXXX
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.331.381.431.481.531.581.631.681.711.741.77
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.74 ----OOOOOOXXX
2 Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 1.71 ----OOXXOOXOXXX
3 Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC BrnoJAC Brno
95 1.63 ----OOOXXX
4 Kateřina FialováKateřina Fialová
AK HodonínAK Hodonín
97 1.53 OOOOXOXXX
5 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 1.43 --OXXX
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
94 1.43 OXOOXXX
7 Lucie HanákováLucie Hanáková
MC atletika BrnoMC atletika Brno
97 1.23 XXX
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.131.181.231.281.331.381.431.481.531.581.631.681.71
1 Simona ButkovskáSimona Butkovská
SlovenskoSlovensko
98 1.63 -------OOXXOOXXX
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC BrnoJAC Brno
98 1.63 ------OOOOXXOXXX
3 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 1.63 ------OOXOXOXXOXXX
4 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 1.58 -------OOXXOXXX
5 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 1.53 ------OOXOXXX
6 Daniela MišánikováDaniela Mišániková
SlovenskoSlovensko
99 1.48 -----OOXOXXX
7 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.43 -OOOOOOXXX
8 Klára VranovaKlára Vranova
JAC BrnoJAC Brno
99 1.43 OOOOXOOXOXXX
9 Nikola SojkováNikola Sojková
SlovenskoSlovensko
99 1.43 -----OXXOXXX
10= Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.43 --OOOXOXXOXXX
10= Anísa FilaliAnísa Filali
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 1.43 -OOOOXOXXOXXX
12 Veronika VallováVeronika Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.38 OOOXXOXOOXXX
13 Dára BrabcováDára Brabcová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.38 --OOOXOXXX
14 Veronika HonigováVeronika Honigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 1.33 OOOOOXXX
15 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.33 OOOXOOXXX
16= Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 1.33 OOOXOXOXXX
16= Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 1.33 OOOXOXOXXX
18 Markéta MašováMarkéta Mašová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.33 -XOXOOXXOXXX
19 Gabriela FialováGabriela Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 1.28 OOOOXXX
20= Lucie MikušováLucie Mikušová
JAC BrnoJAC Brno
98 1.28 -OOOXXX
20= Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 1.28 OOOOXXX
22 Sarah VrbickáSarah Vrbická
SlovenskoSlovensko
01 1.28 OXOOOXXX
23 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 1.28 OOOXXOXXX
24 Karolína MarkováKarolína Marková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 1.28 OOOXOXXX
25 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 1.28 OOOXXOXXX
26 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 1.23 -OOXXX
27= Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.23 OXOOXXX
27= Pavlína HonigováPavlína Honigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 1.23 XOOOXXX
29= Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 1.23 OOXOXXX
29= Iva VallováIva Vallová
JAC BrnoJAC Brno
01 1.23 OOXOXXX
31 Iveta DokoupilováIveta Dokoupilová
MC atletika BrnoMC atletika Brno
99 1.23 XOXOXOXXX
32 Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 1.18 OOXXX
33 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 1.18 OXOXXX
34 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková
MC atletika BrnoMC atletika Brno
01 XXX
Celkem 34 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.79 5.785.705.795.79
2 Jiří KučeraJiří Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.79 5.77X5.795.79
3 Pavel MinaříkPavel Minařík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.77 5.77XX5.77
4 David BučekDavid Buček
BYAC BrnoBYAC Brno
98 5.44 XX5.445.44
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 5.27 5.274.985.075.27
6 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
99 5.26 4.99X5.265.26
7 Dominik KrejčířDominik Krejčíř
BYAC BrnoBYAC Brno
99 5.11 5.114.954.905.11
8 Ondřej KlobásaOndřej Klobása
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.84 4.84X4.834.84
9 Vilém StráskýVilém Stráský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 4.79 4.794.634.694.79
10 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda
BYAC BrnoBYAC Brno
98 4.77 4.664.773.534.77
11 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
BYAC BrnoBYAC Brno
00 4.69 4.644.694.384.69
12 Kamil ŠevčíkKamil Ševčík
BYAC BrnoBYAC Brno
98 4.28 4.194.284.174.28
14 Matěj BenešMatěj Beneš
BYAC BrnoBYAC Brno
01 4.28 4.284.15X4.28
14 Mikuláš UrbánekMikuláš Urbánek
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 3.78 3.783.723.783.78
15 Adam FrancAdam Franc
BYAC BrnoBYAC Brno
00 3.64 3.36X3.643.64
16 Vít MaruškaVít Maruška
JAC BrnoJAC Brno
02 3.47 3.383.473.463.47
MS Leon GattermayerLeon Gattermayer
JAC BrnoJAC Brno
97 5.75
Martin PrátMartin Prát
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 0 0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
98 5.14 5.00X5.145.14
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 5.04 X4.915.045.04
3 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 5.00 4.865.004.925.00
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
99 4.83 XX4.834.83
5 Kateřina BožkováKateřina Božková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
98 4.61 4.614.294.444.61
6 Melissa SchlagerováMelissa Schlagerová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
98 4.49 4.194.304.494.49
7 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
99 4.31 X4.313.964.31
8 Anna PliskováAnna Plisková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
98 4.22 4.224.084.144.22
9 Josefína KomínkováJosefína Komínková
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 4.19 4.194.184.064.19
10 Tereza KišováTereza Kišová
SK Speed BrnoSK Speed Brno
98 4.16 X4.163.774.16
11 Kristýna KlossováKristýna Klossová
JAC BrnoJAC Brno
99 4.14 3.823.984.144.14
12 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC BrnoJAC Brno
98 4.11 XX4.114.11
13 Veronika SestrienkováVeronika Sestrienková
JAC BrnoJAC Brno
99 4.09 4.093.823.864.09
14 Zuzana ČarneckáZuzana Čarnecká
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
99 4.00 X4.003.914.00
15 Lucie HuškováLucie Hušková
MC atletika BrnoMC atletika Brno
99 3.93 XX3.933.93
16 Markéta MašováMarkéta Mašová
JAC BrnoJAC Brno
98 3.89 X3.523.893.89
17 Karolína MarkováKarolína Marková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 3.88 3.883.443.233.88
18 Klára VranovaKlára Vranova
JAC BrnoJAC Brno
99 3.85 X3.853.813.85
19 Kateřina TicháKateřina Tichá
JAC BrnoJAC Brno
99 3.80 3.803.62X3.80
20 Alexandra RusňákováAlexandra Rusňáková
MC atletika BrnoMC atletika Brno
99 3.60 3.603.223.413.60
21 Natálie BenešováNatálie Benešová
JAC BrnoJAC Brno
98 3.55 X3.553.453.55
22 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 3.45 3.453.213.423.45
23 Pavlína HonigováPavlína Honigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
98 3.25 3.022.953.253.25
MS Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 5.09
MS Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.82
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anísa FilaliAnísa Filali
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
00 4.39 4.264.274.394.39
2 Tereza PogányováTereza Pogányová
JAC BrnoJAC Brno
01 4.23 4.233.973.874.23
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
01 4.19 XX4.194.19
4 Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
JAC BrnoJAC Brno
01 4.12 4.12XX4.12
5 Tereza MezihorákováTereza Mezihoráková
JAC BrnoJAC Brno
00 4.03 3.834.034.024.03
6 Dominika MikováDominika Miková
JAC BrnoJAC Brno
02 4.02 4.023.863.564.02
7 Veronika HonigováVeronika Honigová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 3.95 3.95X3.783.95
8 Adéla RyndováAdéla Ryndová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.77 3.773.583.463.77
9 Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC BrnoJAC Brno
02 3.75 3.753.713.743.75
10 Lucie GabrhelováLucie Gabrhelová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
01 3.74 3.643.683.743.74
11 Magdaléna NoštinskáMagdaléna Noštinská
JAC BrnoJAC Brno
01 3.73 3.733.613.583.73
12 Lenka BurianováLenka Burianová
JAC BrnoJAC Brno
00 3.57 X3.57X3.57
13 Gabriela FialováGabriela Fialová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
00 3.50 3.263.503.393.50
14 Veronika ŠtůskováVeronika Štůsková
SK Speed BrnoSK Speed Brno
02 3.50 3.263.303.503.50
15 Edita KomárkováEdita Komárková
MC atletika BrnoMC atletika Brno
00 3.49 X3.283.493.49
16 Markéta Kopečná Markéta Kopečná
JAC BrnoJAC Brno
01 3.44 3.26X3.443.44
17 Gabriela HáderováGabriela Háderová
SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s.
00 3.33 3.333.333.233.33
18 Lucie KřenkováLucie Křenková
JAC BrnoJAC Brno
03 3.22 X3.143.223.22
19 Karolína KluskováKarolína Klusková
MC atletika BrnoMC atletika Brno
02 3.20 2.833.203.013.20
Celkem 19 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel ViktorínDaniel Viktorín
JAC BrnoJAC Brno
95 13.72 X13.1913.2513.2513.72
2 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 13.22 X13.22X13.22X
3 Michal ŠtudentMichal Študent
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
88 13.09 12.65X12.7712.7713.09
4 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 12.78 12.32X12.7812.78X
5 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 12.76 12.0112.5312.7612.7612.65
6 Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC BrnoJAC Brno
96 12.38 X12.38X12.38X
7 Radek JandlRadek Jandl
JAC BrnoJAC Brno
95 11.90 11.2711.2011.6211.6211.90
8 Adam KoláčekAdam Koláček
JAC BrnoJAC Brno
96 11.82 10.9011.3611.5611.5611.82
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 11.38 10.7310.7511.3811.3811.30
2 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.23 10.9310.7811.2311.23X
3 Hana ElznerováHana Elznerová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
74 10.80 10.4410.4810.6710.6710.80
4 Markéta FuksováMarkéta Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 09.10 X09.10X09.10X
Celkem 4 závodníků