Přebor Pardubického kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň
Praha-Strahov (20. 1. 2013)1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 20.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel DymákPavel Dymák | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 4:08.75 | |||||||||||||||
2 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 4:11.31 | |||||||||||||||
3 | Martin CinkMartin Cink | 94 | AC Pardubice | 4:11.45 | |||||||||||||||
4 | Jan JanůJan Janů | 93 | Hvězda SKP Pardubice | 4:12.44 | |||||||||||||||
5 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Spartak Choceň | 4:13.65 | |||||||||||||||
6 | Libor BucifalLibor Bucifal | 93 | Hvězda SKP Pardubice | 4:22.36 | |||||||||||||||
7 | Petr KubelkaPetr Kubelka | 95 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 4:28.73 | |||||||||||||||
8 | Dominik KubecDominik Kubec | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 4:33.97 | |||||||||||||||
9 | Adam RubešAdam Rubeš | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 4:34.91 | |||||||||||||||
10 | Lukáš NiklLukáš Nikl | 91 | AC Spartak Choceň | 4:37.09 | |||||||||||||||
11 | Petr KlímaPetr Klíma | 93 | ATLETIKA Polička | 5:01.77 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 20.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KačerovskýMichal Kačerovský | 98 | KPA Pardubice | 4:34.50 | |||||||||||||||
2 | Martin BártaMartin Bárta | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 4:41.05 | |||||||||||||||
3 | Martin PavlišMartin Pavliš | 98 | ATLETIKA Polička | 5:19.53 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 99 | AC Vysoké Mýto | 5:31.16 | |||||||||||||||
5 | Pavel JanůPavel Janů | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 5:37.65 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 20.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KupkováVeronika Kupková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 4:48.97 | |||||||||||||||
2 | Marta FenclováMarta Fenclová | 76 | AC Pardubice | 5:00.65 | |||||||||||||||
3 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 5:15.70 | |||||||||||||||
4 | Kateřina TobyškováKateřina Tobyšková | 97 | ATLETIKA Polička | 5:47.72 | |||||||||||||||
Denisa KozákováDenisa Kozáková | 79 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |