výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (2. 2. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
MS Michal DesenskýMichal Desenský 930301 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.15
MS Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.24
MS Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 07.26
MS Lukáš HúskaLukáš Húska 930806 AK BílinaAK Bílina 07.45
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Pavel HyklPavel Hykl 760205 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 06.97
MS Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.63
MS Šimon AdamecŠimon Adamec 960119 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 07.80
MS David HáčekDavid Háček 970627 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
MS Radek VitovskýRadek Vitovský 810126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.34
2 Jan HorákJan Horák 900325 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.38
3 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.41
4 Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.59
5 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.62
6 Lukáš ZichLukáš Zich 920924 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.82
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.10
2 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.35
3 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.54
4 Martin SvatošMartin Svatoš 940413 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 07.63
5 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.88
Petr LoukotaPetr Loukota 950920 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.14
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.25
3 Patrik VeselýPatrik Veselý 950822 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.48
4 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 07.60
5 Jan PádeckýJan Pádecký 940530 TJ SušiceTJ Sušice 07.70
6 Martin KubešMartin Kubeš 950213 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.27
Celkem 6 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 07.03
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.07
3 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 07.18
4 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.37
5 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.48
6 Patrik VeselýPatrik Veselý 950822 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 07.50
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.49
2 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.73
3 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen 970813 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.74
4 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.80
5 Václav DedekVáclav Dedek 961120 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.02
6 Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.52
2 Tomáš FlachsTomáš Flachs 960808 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.57
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.67
4 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.80
5 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 970912 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.68
David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.57
2 Jan MoravaJan Morava 970409 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.92
3 Jan VlčekJan Vlček 970611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.01
4 Jan HrachJan Hrach 961203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.20
5 Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.82
Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 961125 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.75
2 Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.88
3 Tomáš MudraTomáš Mudra 970616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.01
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 970607 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.25
Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov DQ
Poznámky:
Rund - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.50
2 Tomáš FlachsTomáš Flachs 960808 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.56
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.65
4 Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.72
5 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.75
Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta KubováIveta Kubová 835615 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.25
2 Adéla ČernáAdéla Černá 935523 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.47
MS Jana BrabcováJana Brabcová 945509 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.36
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.87
2 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.74
3 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.77
4 Aneta ChodorováAneta Chodorová 945118 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.13
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola RubášováNikola Rubášová 985620 AC DomažliceAC Domažlice 08.56
2 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 975505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.59
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.72
4 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.03
5 Veronika WalterováVeronika Walterová 975109 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.22
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.60
3 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 08.81
4 Milena JankovskáMilena Jankovská 979622 AC DomažliceAC Domažlice 10.03
Anna KozákováAnna Kozáková 996106 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.00
2 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.45
3 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.52
4 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.23
Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 965502 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.34
2 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.37
3 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.61
4 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.74
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.89
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.45
2 Simona BrožkováSimona Brožková 975215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.64
3 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.75
4 Lucie ZelenkováLucie Zelenková 985429 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.86
MS Kateřina MelhemováKateřina Melhemová 975531 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.00
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.18
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.30
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.35
5 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.51
6 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová 985528 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.56
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 23.05
2 Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.55
3 Jakub BurlákJakub Burlák 960626 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.88
4 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.68
Celkem 4 závodníků
Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22.93
2 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.49
3 Michal BulínMichal Bulín 930125 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.81
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 930202 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.25
2 Jan HyťhaJan Hyťha 930828 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.12
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik VeselýPatrik Veselý 950822 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 24.76
2 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.02
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 610429 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.31
Celkem 3 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 940916 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22.79
2 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.31
3 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.31
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 23.13
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 950926 AC DomažliceAC Domažlice 23.63
Jan PádeckýJan Pádecký 940530 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠolcJiří Šolc 951121 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 23.91
2 Štěpán FauŠtěpán Fau 950320 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 24.23
MS Martin VolákMartin Volák 890728 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.27
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MoravaJan Morava 970409 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 26.10
Jakub ŘeřichaJakub Řeřicha 960507 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Jan NovákJan Novák 960330 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Poznámky:
Řeřicha - DQ - pravidlo 163.3
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VlčekJan Vlček 970611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.97
2 Minh Dung Mirek NguyenMinh Dung Mirek Nguyen 970813 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.10
3 Jan KadlecJan Kadlec 960320 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.41
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MudraTomáš Mudra 970616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 26.04
2 Jan HrachJan Hrach 961203 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.41
Petr StránskýPetr Stránský 970810 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.06
2 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 25.71
3 František BošekFrantišek Bošek 970903 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 25.95
4 Mikoláš FišerMikoláš Fišer 970912 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 27.98
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ČákoraMichal Čákora 970421 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.72
2 Tomáš HonzíkTomáš Honzík 970325 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.13
3 Mark NguyenMark Nguyen 971011 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 32.35
Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNF
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 975402 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 25.29
MS Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.98
MS Monika MaškováMonika Mašková 966202 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.47
MS Jana BrabcováJana Brabcová 945509 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.08
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 955801 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 25.55
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26.58
3 Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.93
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová 955315 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 27.87
2 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 28.45
MS Martina BrejchováMartina Brejchová 865608 TJ SušiceTJ Sušice 28.39
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ReissováJana Reissová 965101 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 26.03
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 26.72
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.99
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza JonášováTereza Jonášová 985624 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 27.46
2 Sára JanuškováSára Janušková 975802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.90
3 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 30.33
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona BrožkováSimona Brožková 975215 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 28.53
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 28.54
3 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 975505 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 29.01
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 985512 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 27.44
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.75
3 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.65
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 965919 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 28.74
2 Veronika WalterováVeronika Walterová 975109 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 30.15
3 Carmen-Anna KonicarováCarmen-Anna Konicarová 985422 AC DomažliceAC Domažlice 30.83
Radka HambergerováRadka Hambergerová 966212 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola DesenskáNikola Desenská 975916 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.53
2 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 28.53
3 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 29.56
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Ali HazerAli Hazer 84 LibanonLibanon 50.78
MS Michal KřiklánMichal Křiklán 930402 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 51.49
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 930608 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 51.61
MS Lukáš HúskaLukáš Húska 930806 AK BílinaAK Bílina 55.32
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.37
MS Štěpán DudaŠtěpán Duda 940507 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 54.84
MS Jakub KlímaJakub Klíma 951221 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 55.84
MS Martin CardaMartin Carda 951028 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HorákDavid Horák 960531 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.35
2 Jiří ŠromJiří Šrom 960806 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 54.43
3 Václav KašákVáclav Kašák 960711 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 58.42
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 60.78
2 Martin ČvančaraMartin Čvančara 970929 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 62.55
MS Imrich BérešImrich Béreš 971219 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina BrejchováMartina Brejchová 865608 TJ SušiceTJ Sušice 62.70
2 Marcela HolubováMarcela Holubová 956122 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 65.23
Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 66.75
MS Kristýna BrožkováKristýna Brožková 945518 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
MS Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 59.73
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 61.31
2 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 976005 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 64.05
Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 965502 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová 965626 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 64.39
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 64.81
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 965107 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DQ
Poznámky:
Sklenářová - DQ - pravidlo 162.7
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav BeranVáclav Beran 910910 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:58.46
MS Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 911217 ASK DěčínASK Děčín 1:57.56
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David ŠpindlerDavid Špindler 941007 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 1:55.42
2 David BohmannDavid Bohmann 941029 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.25
3 Jiří GregorJiří Gregor 940311 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:01.88
MS Jan ZahradníkJan Zahradník 951230 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:09.41
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 960422 AC DomažliceAC Domažlice 1:58.08
2 Lubomír BartošLubomír Bartoš 961209 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:06.77
3 Jan MikeskaJan Mikeska 970203 AK SokolovAK Sokolov 2:19.49
MS Jan NěmecJan Němec 981119 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:27.76
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára KováříkováBára Kováříková 975212 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:36.76
2 Adéla RadováAdéla Radová 995216 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:37.35
3 Zuzana PetrováZuzana Petrová 966208 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:37.37
4 Barbora CiprováBarbora Ciprová 965509 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:38.63
5 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 985814 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:39.32
6 Marcela LaštovkováMarcela Laštovková 965713 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:40.68
7 Lucie TůmováLucie Tůmová 996121 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:52.87
Celkem 7 závodníků
Finále 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 945801 TJ SušiceTJ Sušice 2:26.12
MS Michaela ČervínováMichaela Červínová 995518 ASK LovosiceASK Lovosice 2:28.19
MS Zuzana NovotnáZuzana Novotná 965204 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:34.44
MS Simona LhotákováSimona Lhotáková 985212 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2:38.20
MS Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 995927 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 2:38.92
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš JašaTomáš Jaša 920211 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:40.26
2 Přemysl ŠvarcPřemysl Švarc 850327 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08:44.63
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 09:10.91
4 Tomáš GornerTomáš Gorner 811128 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:16.89
5 Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 921011 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09:22.69
6 Jan BielikJan Bielik 950611 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:41.06
7 Radek VeselýRadek Veselý 920603 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09:58.36
MS Petr SmolákPetr Smolák 941121 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09:38.42
MS Tomáš KochlöffelTomáš Kochlöffel 950731 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:50.71
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 920908 TJ SušiceTJ Sušice DNF
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šimon EklŠimon Ekl 960518 AC Falcon RokycanyAC Falcon Rokycany 09:52.95
2 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 960227 AC DomažliceAC Domažlice 09:53.05
MS Filip ZátopekFilip Zátopek 970831 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10:14.62
Celkem 3 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 ŠAK při ZŠ PřešticeŠAK při ZŠ Přeštice 10:06.95
2 Daniel NovýDaniel Nový 980602 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:03.55
MS Josef PrůchaJosef Průcha 980711 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10:42.38
MS Michal MyškaMichal Myška 981120 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 11:11.87
Celkem 4 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Monika PreibischováMonika Preibischová 855804 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09:46.75
2 Lucie DavidováLucie Davidová 945502 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11:21.70
MS Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 11:34.22
MS Aneta FrankováAneta Franková 966025 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11:34.61
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11:39.70
2 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 965513 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11:44.42
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 965318 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:57.60
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TauerJan Tauer 951208 AC DomažliceAC Domažlice 09.06
2 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 950622 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 09.09
3 Jiří HavránekJiří Havránek 950103 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.44
Martin HezoučkýMartin Hezoučký 940502 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 4 závodníků
Finále 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš 950403 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.63
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 940512 AC DomažliceAC Domažlice 08.97
MS Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
MS Radek VitovskýRadek Vitovský 810126 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BlackýTomáš Blacký 960920 AC DomažliceAC Domažlice 10.12
2 Adam KrejčíAdam Krejčí 970320 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.87
MS Jan DoležalJan Doležal 960606 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
MS Jiří PerknerJiří Perkner 960319 AK BílinaAK Bílina 09.39
Jakub UhlířJakub Uhlíř 960203 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.91
2 Olga NováčkováOlga Nováčková 925819 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.27
3 Kateřina KlailováKateřina Klailová 955830 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.64
4 Martina BozděchováMartina Bozděchová 946222 AC DomažliceAC Domažlice 10.57
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková 955817 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.43
Denisa BenešováDenisa Benešová 946223 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa VávrováDenisa Vávrová 985115 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.35
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.40
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 965107 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.90
4 Aneta BaštářováAneta Baštářová 985611 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.13
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová 976027 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.19
MS Eliška MichálkováEliška Michálková 976013 AK BílinaAK Bílina 12.05
Radka HambergerováRadka Hambergerová 966212 TJ SušiceTJ Sušice DNP
Barbora FišrováBarbora Fišrová 965324 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šnajdr, Pivoňka, Tauer, Ledvina Šnajdr, Pivoňka, Tauer, Ledvina AC DomažliceAC Domažlice 1:33.06
2 Altman, Beran, Bohman, Kubeš Altman, Beran, Bohman, Kubeš AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:33.35
3 Bulín, Merxbauer, Faul, Šolc Bulín, Merxbauer, Faul, Šolc TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:34.24
4 Kašák Vlček, Čvančara, Havránek Kašák Vlček, Čvančara, Havránek AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:44.93
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hyťha, Uhlíř, Houdek, Weber Hyťha, Uhlíř, Houdek, Weber AC DomažliceAC Domažlice 1:37.97
2 Bošek, Tůma, Bešta, Kadlec Bošek, Tůma, Bešta, Kadlec Atletika KlatovyAtletika Klatovy 1:43.16
3 Mašek, Honzík, Nový, Čákora Mašek, Honzík, Nový, Čákora TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:49.39
Celkem 3 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Janušková, Duchková, Vejražková, Petrikovičová Janušková, Duchková, Vejražková, Petrikovičová SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:50.68
2 Radová, Sklenářová, Štěrbová, Karešová Radová, Sklenářová, Štěrbová, Karešová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:52.49
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.801.841.881.91 Body
1 Martin ZeinertMartin Zeinert
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
880722 1.88 OOXOOXXX
3 Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
910316 1.88 -OOOXOXXOXXX
MS Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
950314 1.88
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.801.841.881.91 Body
1 Matěj KlukanMatěj Klukan
AC DomažliceAC Domažlice
950303 1.88 O-O-XOXXOXXOXXX
2 Richard VrbaRichard Vrba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950829 1.84 OO-XXOXXOXXX
3 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 1.76 OOOOXOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.511.561.611.661.711.761.801.841.881.91 Body
1 Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
960808 1.66 OXOXOOXXX
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 1.66 OOOXXOXXX
3 Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960502 1.61 OOOXXX
4 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
960203 1.61 OOXOXXXXXX
5 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 1.56 OOXXX
MS Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
960319 1.61
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.701.73 Body
1 Veronika VavrečkováVeronika Vavrečková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
905911 1.70 -OOXOXXX
MS Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
946229 1.59
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.551.591.631.661.69 Body
1 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
956222 1.59 O-OXOXXX
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 1.59 OOOXXOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.551.591.63 Body
1 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 1.59 --OOXOXXOXXX
2 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 1.51 -O-OXXX
3 Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
966217 1.51 OOXOOXXX
4 Jana ŠtětkováJana Štětková
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
975427 1.46 OOXXOXXX
MS Tereza ValáškováTereza Valášková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985524 1.36
MS Eliška MichálkováEliška Michálková
AK BílinaAK Bílina
976013 1.36
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.804.004.104.204.35 Body
1 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 4.20 ------XO-XXOXXX
2 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
900325 4.00 ---XOOOOXXX
3 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
530916 3.20 -OOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402.602.803.003.203.40 Body
1 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940502 3.00 --OO-XXX
2 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
961220 2.80 OXOOXXX
3 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
951208 2.80 OOXOXXX
4 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950622 2.60 OOXXX
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.052.252.2.803.003.203.353.523.63 Body
1 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945913 3.00 --OXXOXXX
2= Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 2.05 OXXX
2= Eva BerkováEva Berková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955515 2.05 OXXX
MS Dana ČížkováDana Čížková
ATU KošiceATU Košice
91 3.52
Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ SušiceTJ Sušice
985409 NZV
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 6.26 6.046.156.076.156.26X6.20
2 Pavel PádeckýPavel Pádecký
TJ SušiceTJ Sušice
920611 5.76 5.765.715.575.765.375.75-
MS David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
940109 6.56
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
950403 6.35 6.046.22X6.226.256.35X
2 Jan BergJan Berg
ŠAK ChodovŠAK Chodov
941011 6.27 6.135.955.986.136.276.126.15
3 Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940502 6.21 6.21X6.186.21XX5.92
4 David TomaierDavid Tomaier
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950825 6.11 6.085.68X6.085.936.116.11
5 Martin KubešMartin Kubeš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
950213 5.59 5.595.51X5.59X5.185.16
6 Jan PádeckýJan Pádecký
TJ SušiceTJ Sušice
940530 5.14 5.035.144.975.14
7 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
940331 5.07 5.035.075.07
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970730 5.62 5.495.42X5.495.625.625.52
2 Jan MoravaJan Morava
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970409 5.56 5.565.505.305.565.375.495.29
3 František BošekFrantišek Bošek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
970903 5.53 5.33X5.515.515.375.53X
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 5.26 5.264.964.915.264.835.265.14
5 Michal ČákoraMichal Čákora
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970421 5.09 4.78X5.095.094.814.884.94
7 Daniel HavelDaniel Havel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
971211 5.09 4.554.794.694.794.695.09X
7 Filip RundFilip Rund
AK SokolovAK Sokolov
970114 5.01 X4.514.654.654.794.705.01
MS Šimon AdamecŠimon Adamec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
960119 5.45
MS Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980723 4.83
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 5.35 5.275.255.165.27X5.355.27
2 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925819 4.65 X4.654.634.654.31--
3 Martina BrejchováMartina Brejchová
TJ SušiceTJ Sušice
865608 4.63 4.514.574.134.574.524.63-
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
956021 5.33 X4.895.055.055.33X-
2 Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955830 5.20 5.20X4.995.204.654.91-
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 4.86 X4.724.864.86
4 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
946109 4.41 4.324.41X4.41
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 5.39
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975411 5.00 4.965.004.955.00XXX
2 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
976027 4.76 4.444.614.554.614.524.764.58
3 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
975505 4.65 X4.334.654.654.464.444.30
4 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 4.61 4.584.314.354.584.61X4.57
5 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
986227 4.56 4.564.514.364.564.354.294.38
6 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 4.40 4.404.334.264.404.354.404.18
8 Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985611 4.40 4.334.404.364.40X4.203.59
8 Lucie TůmováLucie Tůmová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
996121 4.25 4.084.25X4.25
9 Michaela RyvolováMichaela Ryvolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
985528 4.18 4.183.904.034.18
MS Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
966202 4.85
Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC DomažliceAC Domažlice
965324 NM XXX0
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
910729 13.26 13.26X13.1813.2613.14X
2 Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
890728 12.60 12.0912.2112.2312.2311.7111.9212.60
3 Jan BergJan Berg
ŠAK ChodovŠAK Chodov
941011 12.38 12.3712.3811.4212.3812.11
4 Zdeněk WeberZdeněk Weber
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
710926 11.99 11.4011.9911.7511.99
5 Pavel PádeckýPavel Pádecký
TJ SušiceTJ Sušice
920611 11.55 11.5011.5511.1611.55
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta KubováIveta Kubová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
835615 10.94 10.6610.7810.8210.82XX10.94
2 Olga NováčkováOlga Nováčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
925819 10.49 10.2510.0509.8210.2510.0710.4110.49
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 10.86 X10.8610.6010.8610.69X10.54
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
945913 10.44 09.8110.0209.9410.0210.0510.3710.44
3 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
965107 10.06 09.7409.3609.9609.9609.8110.0310.06
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 12.27 12.2711.2612.0412.2712.15X11.74
2 Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985327 11.83 10.7111.58X11.58X11.8311.48
3 Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ SušiceTJ Sušice
966212 11.77 10.7910.9011.4611.4611.4211.4911.77
4 Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
965424 11.07 10.2210.8510.3010.8510.51X11.07
5 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
985429 10.84 10.8410.4410.5410.8410.3210.0810.84
6 Anna KuželíkováAnna Kuželíková
AC DomažliceAC Domažlice
975917 10.02 09.1909.3608.3109.3609.9309.2310.02
7 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 09.83 08.2709.8309.3309.83
8 Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
966112 09.33 08.8909.3209.3309.3308.38X08.50
9 Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 09.00 09.0008.9808.1109.00
10 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 08.92 08.9208.4208.5108.92
11 Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 08.81 07.8308.3608.8108.81
MS Tereza ValáškováTereza Valášková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
985524 08.53
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta ChodorováAneta Chodorová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
945118 09.44 09.2709.0609.2709.2709.4408.8109.14
2 Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
955312 08.86 07.8008.8608.6408.8608.81X08.02
3 Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
955807 08.41 07.7007.9808.1608.1608.3708.41X
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
955817 09.41
MS Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965312 07.72
Anna KuželíkováAnna Kuželíková
AC DomažliceAC Domažlice
975917 08.61
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC DomažliceAC Domažlice
975522 08.31
Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC DomažliceAC Domažlice
966112 08.40
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
965814 10.84
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 15.52 14.1714.8014.7114.8015.5214.9514.97
2 Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
961120 11.18 X10.9410.5910.9411.1610.7611.18
3 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970611 10.51 09.7310.5110.3210.5110.1309.5609.82
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
970607 10.36 09.1410.3609.6810.36X09.2908.94
5 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
961125 09.55 09.2908.6707.9609.2909.5508.6909.53
6 Jan KadlecJan Kadlec
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
960320 09.29 08.7009.0409.2909.2908.8008.9208.95
7 Martin ČvančaraMartin Čvančara
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
970929 08.53 07.4407.7808.2808.2808.0908.5308.46
MS Martin JirkalMartin Jirkal
AK BílinaAK Bílina
970506 13.07
MS Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
960319 11.65
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 16.09 X16.09X16.09X15.89X
2 Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
940413 13.96 13.3213.3213.4413.4413.0913.9613.27
3 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
950622 10.38 09.6809.9310.3810.38---
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.2.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel KudějPavel Kuděj
SKP Rapid Sport - atletický oddílSKP Rapid Sport - atletický...
781029 13.34 12.58X12.9712.97XX13.34
2 Lukáš ZichLukáš Zich
ŠAK ChodovŠAK Chodov
920924 12.80 11.9412.3712.8012.8012.5212.4412.53
3 Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
530916 10.69 10.2510.45X10.4510.3310.69-
4 Martin NedbalMartin Nedbal
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
790929 10.62 10.62X10.5610.6210.4410.46X
5 Miroslav SekyraMiroslav Sekyra
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
851128 09.97 09.3209.97X09.97X09.1309.43
Celkem 5 závodníků