výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN

Sokolov (18. 1. 2013)

50 m - Muži

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 06.44
2 Martin KissMartin Kiss 901227 AK SokolovAK Sokolov 06.77
3 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 06.86
4 Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.01
Celkem 4 závodníků

50 m - Žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 06.66
2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.12
3 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.26
4 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.55
5 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.87
6 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.80
Celkem 6 závodníků

50 m - Ml. žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.85
2 Jan UlmanJan Ulman 000524 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.87
3 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.80
Celkem 3 závodníků

50 m - Ženy

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 06.92
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.24
3 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová 965826 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.30
4 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 07.39
5 Pavla LoníkováPavla Loníková 945929 AK SokolovAK Sokolov 07.43
6 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 956023 AK SokolovAK Sokolov 07.79
7 Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.23
Celkem 7 závodníků

50 m - Žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína OračkováJosefína Oračková 985430 AK SokolovAK Sokolov 07.74
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 07.79
3 Dominika MellenováDominika Mellenová 996115 AK SokolovAK Sokolov 08.29
4 Bára ChocholováBára Chocholová 996030 AK SokolovAK Sokolov 08.82
Celkem 4 závodníků

50 m - Ml. žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.71
2 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 07.99
3 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.06
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 08.11
5 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.26
6 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.65
7 Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.69
8 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 08.75
9 Eliška TrnkováEliška Trnková 005403 AK SokolovAK Sokolov 09.21
Celkem 9 závodníků

1000 m - Muži

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal MartínekMichal Martínek 910706 AK SokolovAK Sokolov 3:28.6
2 Jan SokolJan Sokol 831215 AK SokolovAK Sokolov 3:40.2
3 Jan MikeskaJan Mikeska 970203 AK SokolovAK Sokolov 3:40.9
Celkem 3 závodníků

1000 m - Ml. žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:22.2
Celkem 1 závodníků

1000 m - Žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:15.4
2 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:20.5
3 Dominika MellenováDominika Mellenová 996115 AK SokolovAK Sokolov 4:47.0
4 Bára ChocholováBára Chocholová 996030 AK SokolovAK Sokolov 5:07.5
Celkem 4 závodníků

1000 m - Ml. žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:15.4
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 026026 AK SokolovAK Sokolov 4:17.2
3 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 4:20.5
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Muži

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KissMartin Kiss 901227 AK SokolovAK Sokolov 08.83
Celkem 1 závodníků

50 m překážek - Žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovotnýDavid Novotný 991011 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.09
2 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.47
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Ml. žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.69
2 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.92
Celkem 2 závodníků

50 m překážek - Juniorky

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 956023 AK SokolovAK Sokolov 09.19
Celkem 1 závodníků

50 m překážek - Dorostenky

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.46
Celkem 1 závodníků

50 m překážek - Žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 995105 AK SokolovAK Sokolov 09.00
2 Dominika MellenováDominika Mellenová 996115 AK SokolovAK Sokolov 10.46
3 Bára ChocholováBára Chocholová 996030 AK SokolovAK Sokolov 11.97
Celkem 3 závodníků

50 m překážek - Ml. žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 005813 AK SokolovAK Sokolov 10.25
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.63
3 Eliška TrnkováEliška Trnková 005403 AK SokolovAK Sokolov 12.27
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub SeidlJakub Seidl
AK SokolovAK Sokolov
920225 1.65
2 Martin KissMartin Kiss
AK SokolovAK Sokolov
901227 1.65
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 1.45
2 Jan RozhonJan Rozhon
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980221 1.30
3 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980223 1.25
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 1.25
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 1.38
2 Dominika MellenováDominika Mellenová
AK SokolovAK Sokolov
996115 1.15
3 Bára ChocholováBára Chocholová
AK SokolovAK Sokolov
996030 1.10
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška TrnkováEliška Trnková
AK SokolovAK Sokolov
005403 1.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin KissMartin Kiss
AK SokolovAK Sokolov
901227 5.34
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
980521 5.87
2 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
991011 4.56
3 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980223 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GurbanJan Gurban
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010202 3.46
2 Jan ProkopJan Prokop
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
021113 3.42
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Ženy

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavla LoníkováPavla Loníková
AK SokolovAK Sokolov
945929 4.83
2 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK SokolovAK Sokolov
956023 4.73
3 Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965826 4.71
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
965814 4.50
5 Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
AK SokolovAK Sokolov
955327 4.36
6 Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK SokolovAK Sokolov
975929 4.34
7 Iveta AndreasováIveta Andreasová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
956221 3.45
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
995105 4.25
2 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985128 4.18
3 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
986229 4.11
4 Bára ChocholováBára Chocholová
AK SokolovAK Sokolov
996030 3.23
5 Dominika MellenováDominika Mellenová
AK SokolovAK Sokolov
996115 3.07
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 18.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška VrbováEliška Vrbová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
006018 3.57
2 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
015505 3.10
3 Eliška TrnkováEliška Trnková
AK SokolovAK Sokolov
005403 2.88
Celkem 3 závodníků