výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (19. 1. 2013)

50 m - Muži

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 06.0
2 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.1
3= Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 06.3
3= Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.3
3= Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.3
6= Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 06.5
6= Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.5
8 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.8
9 Jan ZadákJan Zadák 95 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 07.1
Celkem 9 závodníků

50 m - Dorostenci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GrossTomáš Gross 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.4
Celkem 1 závodníků

50 m - Žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.7
2 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.9
3 Jakub ŠancJakub Šanc 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.2
4 Ladislav LevčíkLadislav Levčík 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.6
Celkem 4 závodníků

50 m - Ml. žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.5
Celkem 1 závodníků

50 m - Veteráni

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František KopřivaFrantišek Kopřiva 44 ÚvalyÚvaly 08.0
2 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 08.3
2 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.3
4 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 10.8
Celkem 4 závodníků

50 m - Ženy

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 06.9
Celkem 1 závodníků

60 m - Muži

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 07.0
2 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.1
3 Jan LonekJan Lonek 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.2
4 Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 07.4
5= Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.5
5= Vladimír ParásekVladimír Parásek 78 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 07.5
7= Tomáš MinaříkTomáš Minařík 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.6
7= Martin UlrichMartin Ulrich 84 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 07.6
9 Jan ZadákJan Zadák 95 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 08.2
10 Jakub RychlíkJakub Rychlík 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.1
Celkem 10 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš GrossTomáš Gross 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.5
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DedíkPetr Dedík 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.6
2 Radek StehnoRadek Stehno 99 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 07.7
2 Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.7
4 Martin MelezínekMartin Melezínek 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.1
5 David CaisDavid Cais 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.2
6 David BraunDavid Braun 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.3
7 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 98 Český BrodČeský Brod 08.5
8 Jan RybářJan Rybář 98 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.1
9 Milan BorovskýMilan Borovský 98 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.2
Celkem 9 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.4
2 Marek SvatošMarek Svatoš 01 Český BrodČeský Brod 08.8
3 Petr SmolíkPetr Smolík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.0
4 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 Český BrodČeský Brod 09.4
5 Vojtěch HofnerVojtěch Hofner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.5
6 Filip StehnoFilip Stehno 01 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.6
7 Petr HladíkPetr Hladík 00 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.9
8 Jan VeselýJan Veselý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.0
9 Jan SedlákJan Sedlák 01 Český BrodČeský Brod 10.4
10 David MartínekDavid Martínek 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 10.8
11 Jiří JelínekJiří Jelínek 04 Český BrodČeský Brod 11.4
12 Tomáš SonninyTomáš Sonniny 04 Český BrodČeský Brod 11.5
13 Jiří KrčmářJiří Krčmář 04 Český BrodČeský Brod 14.2
Celkem 13 závodníků

60 m - Veteráni

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HrazdíraJaroslav Hrazdíra 56 KladnoKladno 08.1
2 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými LesyKostelec nad Černými Lesy 08.3
3 František KopřivaFrantišek Kopřiva 44 ÚvalyÚvaly 09.4
4 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.8
5 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.8
6 František DolečekFrantišek Doleček 43 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.7
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.9
2 Jana UlrichováJana Ulrichová 85 Český BrodČeský Brod 08.5
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.8
2 Michaela ZimmermannováMichaela Zimmermannová 98 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.1
3 Nikola PokornáNikola Pokorná 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.4
4 Helena KadeřávkováHelena Kadeřávková 99 Český BrodČeský Brod 10.4
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.5
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.4
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.6
3 Veronika PefkováVeronika Pefková 00 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.6
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.7
6 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.1
7 Lenka LiškováLenka Lišková 01 Český BrodČeský Brod 10.2
8 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 01 Český BrodČeský Brod 10.4
9 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.6
10 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 Český BrodČeský Brod 10.8
11 Lucie MullerováLucie Mullerová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.2
12 Tereza RadíkovskáTereza Radíkovská 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.8
13 Kateřina KrčmářováKateřina Krčmářová 06 Český BrodČeský Brod 13.0
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Muži

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák 91 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 09.6
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 98 Český BrodČeský Brod 11.6
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek SvatošMarek Svatoš 01 Český BrodČeský Brod 12.1
2 Jan SedlákJan Sedlák 01 Český BrodČeský Brod 13.8
3 David MartínekDavid Martínek 02 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. 15.0
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří JanouchJiří Janouch 59 Kostelec nad Černými LesyKostelec nad Černými Lesy 10.3
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.5
2 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková 01 Český BrodČeský Brod 13.7
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 Český BrodČeský Brod 15.2
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
91 1,74
2 Martin UlrichMartin Ulrich
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
84 1,71
3 Jan MoravecJan Moravec
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
93 1,63
4 Jan ZadákJan Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
95 1,33
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
Český BrodČeský Brod
98 1,58
2 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1,58
3 Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1,38
3 Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 1,38
5 Milan BorovskýMilan Borovský
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
98 1,33
5 Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 1,33
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek SvatošMarek Svatoš
Český BrodČeský Brod
01 1,33
2 Vojtěch HofnerVojtěch Hofner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1,18
3 David MartínekDavid Martínek
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 1,13
4 Jan SedlákJan Sedlák
Český BrodČeský Brod
01 1,13
5 Jan VeselýJan Veselý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 0,98
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Veteráni

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jiří JanouchJiří Janouch
Kostelec nad Černými LesyKostelec nad Černými Lesy
59 1,43
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1,48
2 Nikola PokornáNikola Pokorná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 1,38
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 1,38
2 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
Český BrodČeský Brod
01 1,13
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
Český BrodČeský Brod
04 0,98
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6.47
2 Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
91 6.33
3 Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.94
4 Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.90
5 Jiří KuntJiří Kunt
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
95 5.90
6 Martin UlrichMartin Ulrich
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
84 5.85
7 Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
78 5.56
8 Jakub RychlíkJakub Rychlík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 5.08
9 Jan ZadákJan Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
95 4.80
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrossTomáš Gross
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 5.46
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.60
2 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.17
3 David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.96
4 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
Český BrodČeský Brod
98 4.86
5 Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
99 4.65
6 Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.51
7 Jakub ŠancJakub Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.01
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.26
2 Vojtěch HofnerVojtěch Hofner
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.14
3 Petr SmolíkPetr Smolík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.85
4 Filip KlokočníkFilip Klokočník
Český BrodČeský Brod
02 3.76
5 Marek SvatošMarek Svatoš
Český BrodČeský Brod
01 3.66
6 Jan SedlákJan Sedlák
Český BrodČeský Brod
01 3.53
7 David MartínekDavid Martínek
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
02 3.35
8 Jan VeselýJan Veselý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.26
9 Filip StehnoFilip Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
01 3.19
10 Jiří KrčmářJiří Krčmář
Český BrodČeský Brod
04 2.15
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Veteráni

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 4.18
2 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.94
3 František KopřivaFrantišek Kopřiva
ÚvalyÚvaly
44 3.73
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.40
2 Nikol GajdaszováNikol Gajdaszová
TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s.
97 4.15
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena KadeřávkováHelena Kadeřávková
Český BrodČeský Brod
99 3.28
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 19.1.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
00 4.66
2 Šárka HájkováŠárka Hájková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.76
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.62
4 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.60
5 Veronika PefkováVeronika Pefková
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
00 3.50
6 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.47
7 Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
Český BrodČeský Brod
01 3.43
8 Kateřina KukalováKateřina Kukalová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.16
9 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
Český BrodČeský Brod
04 3.06
10 Lucie MullerováLucie Mullerová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 2.56
11 Tereza RadíkovskáTereza Radíkovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 2.22
Celkem 11 závodníků