Veřejné halové závody
Český Brod (9. 2. 2013)50 m - Muži
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 06.0 | |||||||||||||||
2 | Jan ZadákJan Zadák | 95 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 06.4 | |||||||||||||||
2 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 06.4 | |||||||||||||||
2 | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 06.4 | |||||||||||||||
5 | Jiří HavlíčekJiří Havlíček | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 06.5 | |||||||||||||||
6 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 06.6 | |||||||||||||||
7 | Kamil VrátnýKamil Vrátný | 72 | AC Praha 1890 | 06.8 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m - Dorostenci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 06.2 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 06.3 | |||||||||||||||
3 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 06.4 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 06.5 | |||||||||||||||
2 | David CaisDavid Cais | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 06.8 | |||||||||||||||
3 | Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 98 | Č.Brod | 07.0 | |||||||||||||||
4 | David BraunDavid Braun | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.1 | |||||||||||||||
4 | Michal HendrychMichal Hendrych | 98 | Kolín | 07.1 | |||||||||||||||
6 | Ladislav LevčíkLadislav Levčík | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.2 | |||||||||||||||
7 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.4 | |||||||||||||||
8 | Jakub ŠancJakub Šanc | 99 | Kolín | 07.5 | |||||||||||||||
9 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.9 | |||||||||||||||
10 | Matěj PagáčMatěj Pagáč | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.1 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
50 m - Ml. žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.2 | |||||||||||||||
2 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | Nymburk | 07.6 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.6 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠimákJan Šimák | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.8 | |||||||||||||||
5 | Marek SvatošMarek Svatoš | 01 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.9 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HoráčekLukáš Horáček | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.0 | |||||||||||||||
7 | Karel KrálKarel Král | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.4 | |||||||||||||||
8 | Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra | 03 | Kladno | 08.6 | |||||||||||||||
8 | Jan SedlákJan Sedlák | 01 | Č.Brod | 08.6 | |||||||||||||||
10 | Filip TurekFilip Turek | 04 | Č.Brod | 09.1 | |||||||||||||||
11 | Jiří KrčmářJiří Krčmář | 04 | Č.Brod | 11.3 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
50 m - Veteráni
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HrazdíraJaroslav Hrazdíra | 56 | Kladno | 06.9 | |||||||||||||||
2 | František KopřivaFrantišek Kopřiva | 44 | Úvaly | 07.8 | |||||||||||||||
3 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 07.9 | |||||||||||||||
5 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 08.5 | |||||||||||||||
6 | Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek | 46 | Blatná | 09.5 | |||||||||||||||
7 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.0 | |||||||||||||||
4 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 08.4 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
50 m - Ženy
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 06.9 | |||||||||||||||
2 | Hana UrbanováHana Urbanová | 86 | Č.Brod | 08.2 | |||||||||||||||
3 | Anna KlausováAnna Klausová | 42 | Praha | 09.6 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SalavováTereza Salavová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 07.3 | |||||||||||||||
2 | Barbora KrálováBarbora Králová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Veronika KošátkováVeronika Košátková | 99 | SKP Nymburk, o.s. | 07.6 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m - Ml. žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 07.2 | |||||||||||||||
2 | Tereza PoslušnáTereza Poslušná | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.0 | |||||||||||||||
3 | Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková | 01 | Č.Brod | 08.5 | |||||||||||||||
4 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 04 | Č.Brod | 08.7 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Muži
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 06.9 | |||||||||||||||
2 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 07.5 | |||||||||||||||
3 | Vladimír ParásekVladimír Parásek | 78 | SK Kotlářka Praha | 07.6 | |||||||||||||||
4 | Jiří HavlíčekJiří Havlíček | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 07.8 | |||||||||||||||
5 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.1 | |||||||||||||||
6 | Kamil VrátnýKamil Vrátný | 72 | AC Praha 1890 | 08.2 | |||||||||||||||
7 | Jan ZadákJan Zadák | 95 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.4 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Dorostenci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.2 | |||||||||||||||
1 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.2 | |||||||||||||||
3 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.4 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.2 | |||||||||||||||
5 | Josef HromádkaJosef Hromádka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.5 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DedíkPetr Dedík | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.5 | |||||||||||||||
2 | Radek StehnoRadek Stehno | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 07.9 | |||||||||||||||
3 | David CaisDavid Cais | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.1 | |||||||||||||||
4 | Jakub ŠancJakub Šanc | 99 | Kolín | 08.4 | |||||||||||||||
5 | David BraunDavid Braun | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.6 | |||||||||||||||
5 | Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 98 | Č.Brod | 08.6 | |||||||||||||||
7 | Matěj VeselýMatěj Veselý | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.7 | |||||||||||||||
7 | Michal HendrychMichal Hendrych | 98 | Kolín | 08.7 | |||||||||||||||
7 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.7 | |||||||||||||||
10 | Marc NádeníčekMarc Nádeníček | 99 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.1 | |||||||||||||||
11 | Matěj PagáčMatěj Pagáč | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.8 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m - Ml. žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SvatošMarek Svatoš | 01 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.6 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 08.7 | |||||||||||||||
3 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | Nymburk | 08.9 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠimákJan Šimák | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.3 | |||||||||||||||
5 | Lukáš HoráčekLukáš Horáček | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.8 | |||||||||||||||
6 | Filip TurekFilip Turek | 04 | Č.Brod | 10.2 | |||||||||||||||
6 | Kryštof HrazdíraKryštof Hrazdíra | 03 | Kladno | 10.2 | |||||||||||||||
8 | Jan SedlákJan Sedlák | 01 | Č.Brod | 10.3 | |||||||||||||||
9 | Karel KrálKarel Král | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 10.4 | |||||||||||||||
10 | Jiří KrčmářJiří Krčmář | 04 | Č.Brod | 15.1 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m - Veteráni
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HrazdíraJaroslav Hrazdíra | 56 | Kladno | 08.2 | |||||||||||||||
2 | Jiří JanouchJiří Janouch | 59 | Kostelec nad Černými Lesy | 08.2 | |||||||||||||||
3 | František KopřivaFrantišek Kopřiva | 44 | Úvaly | 09.4 | |||||||||||||||
4 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 09.5 | |||||||||||||||
5 | Petr RonovskýPetr Ronovský | 44 | AC Praha 1890 | 09.9 | |||||||||||||||
6 | Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | 10.5 | |||||||||||||||
7 | Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek | 46 | Blatná | 11.2 | |||||||||||||||
8 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.3 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KlepetkováHana Klepetková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.8 | |||||||||||||||
2 | Simona ŽďárskáSimona Žďárská | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.8 | |||||||||||||||
3 | Hana UrbanováHana Urbanová | 86 | Č.Brod | 09.9 | |||||||||||||||
4 | Anna KlausováAnna Klausová | 42 | Praha | 11.3 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SalavováTereza Salavová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 08.5 | |||||||||||||||
2 | Barbora KrálováBarbora Králová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 08.8 | |||||||||||||||
3 | Veronika KošátkováVeronika Košátková | 99 | SKP Nymburk, o.s. | 09.0 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.3 | |||||||||||||||
2 | Tereza PoslušnáTereza Poslušná | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.2 | |||||||||||||||
3 | Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková | 01 | Č.Brod | 10.4 | |||||||||||||||
4 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 04 | Č.Brod | 11.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZadákJakub Zadák | 91 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 09.3 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.6 | |||||||||||||||
2 | Josef HromádkaJosef Hromádka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.7 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 98 | Č.Brod | 10.9 | |||||||||||||||
2 | Ladislav LevčíkLadislav Levčík | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.5 | |||||||||||||||
3 | Matěj PagáčMatěj Pagáč | 99 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 13.3 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SvatošMarek Svatoš | 01 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 12.1 | |||||||||||||||
2 | Tomáš MartínekTomáš Martínek | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 12.3 | |||||||||||||||
3 | Jan SedlákJan Sedlák | 01 | Č.Brod | 14.3 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.5 | |||||||||||||||
2 | Tereza PoslušnáTereza Poslušná | 00 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 12.4 | |||||||||||||||
3 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 04 | Č.Brod | 14.0 | |||||||||||||||
4 | Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková | 01 | Č.Brod | 14.1 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SalavováTereza Salavová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 10.1 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
91 | 1.71 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří HavlíčekJiří Havlíček
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
91 | 1.51 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef HromádkaJosef Hromádka
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.51 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
Č.Brod |
98 | 1.66 | ||||||||||||||||
2 |
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 1.61 | ||||||||||||||||
3 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.36 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ŠancJakub Šanc
Kolín |
99 | 1.36 | ||||||||||||||||
5 |
Ladislav LevčíkLadislav Levčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | 1.31 | ||||||||||||||||
6 |
Marc NádeníčekMarc Nádeníček
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 1.21 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
01 | 1.36 | ||||||||||||||||
2 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 1.36 | ||||||||||||||||
3 |
Jan SedlákJan Sedlák
Č.Brod |
01 | 1.16 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš MartínekTomáš Martínek
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
00 | 1.11 | ||||||||||||||||
5 |
Filip TurekFilip Turek
Č.Brod |
04 | 0.96 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Veteráni
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emil FuhrmannEmil Fuhrmann
AC Praha 1890 |
60 | 1.41 | ||||||||||||||||
2 |
Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890 |
44 | 1.26 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana UrbanováHana Urbanová
Č.Brod |
86 | 1.21 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 1.36 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza PoslušnáTereza Poslušná
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
00 | 1.26 | ||||||||||||||||
3 |
Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
Č.Brod |
01 | 1.21 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub ZadákJakub Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
91 | 6.28 | ||||||||||||||||
2 |
Michal RandaMichal Randa
SK Kotlářka Praha |
75 | 5.87 | ||||||||||||||||
3 |
Vladimír ParásekVladimír Parásek
SK Kotlářka Praha |
78 | 5.61 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří HavlíčekJiří Havlíček
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
91 | 5.28 | ||||||||||||||||
5 |
Jan ZadákJan Zadák
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
95 | 4.57 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 5.95 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpán ChapčákŠtěpán Chapčák
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 5.44 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr DedíkPetr Dedík
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 5.46 | ||||||||||||||||
2 |
David BraunDavid Braun
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 4.89 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
Č.Brod |
98 | 4.87 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 4.80 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj VeselýMatěj Veselý
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 4.36 | ||||||||||||||||
6 |
Radek StehnoRadek Stehno
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
99 | 4.32 | ||||||||||||||||
7 |
Matěj PagáčMatěj Pagáč
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
99 | 3.83 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4.47 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš MartínekTomáš Martínek
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
00 | 4.15 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej HodboďOndřej Hodboď
Nymburk |
01 | 3.74 | ||||||||||||||||
4 |
Marek SvatošMarek Svatoš
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
01 | 3.73 | ||||||||||||||||
5 |
Jan ŠimákJan Šimák
ŠSK Újezd nad Lesy-Praha |
01 | 3.67 | ||||||||||||||||
6 |
Jan SedlákJan Sedlák
Č.Brod |
01 | 3.45 | ||||||||||||||||
7 |
Filip TurekFilip Turek
Č.Brod |
04 | 3.01 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří KrčmářJiří Krčmář
Č.Brod |
04 | 2.07 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Veteráni
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František KopřivaFrantišek Kopřiva
Úvaly |
44 | 3.56 | ||||||||||||||||
2 |
Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
Blatná |
46 | 2.93 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana KlepetkováHana Klepetková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4.66 | ||||||||||||||||
2 |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 4.31 | ||||||||||||||||
3 |
Hana UrbanováHana Urbanová
Č.Brod |
86 | 3.93 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora KrálováBarbora Králová
SKP Nymburk, o.s. |
98 | 4.53 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika KošátkováVeronika Košátková
SKP Nymburk, o.s. |
99 | 4.15 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 9.2.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.80 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza PoslušnáTereza Poslušná
TJ Slavoj Český Brod,o.s. |
00 | 3.87 | ||||||||||||||||
3 |
Anna KadeřávkováAnna Kadeřávková
Č.Brod |
01 | 3.31 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika SedlákováVeronika Sedláková
Č.Brod |
04 | 3.05 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |