výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Chodovská tretra

Chodov (4. 5. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BromFilip Brom 990214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.61
2 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.90
3 Jan RosenbaumJan Rosenbaum 980101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 08.26
4 František BenešFrantišek Beneš 980826 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54
5 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.91
Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.68
=2 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.39
=2 Michal KudžaMichal Kudža 980226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.39
4 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54
5 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.70
6 Jan HorákJan Horák 990430 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.47
2 Filip BromFilip Brom 990214 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.49
3 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.94
4 Jan RosenbaumJan Rosenbaum 980101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 08.13
5 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.33
6 Michal KudžaMichal Kudža 980226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.42
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
2 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.18
3 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.34
Dominik BiniasDominik Binias 020101 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.86
2 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.57
3 Petr KuglerPetr Kugler 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.54
4 Aleš HochAleš Hoch 010526 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.10
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.31
2 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.02
3 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.31
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.56
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.38
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 Atletika KadaňAtletika Kadaň 08.42
2 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62
3 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.70
4 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.13
5 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.33
6 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.35
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.66
2 Eliška KřepelováEliška Křepelová 985708 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.30
3 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.47
Eliška HavlanováEliška Havlanová 995829 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.45
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.51
3 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 986227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.88
4 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 990101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.36
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 08.01
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.36
3 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 08.46
4 Jana DanihelkováJana Danihelková 985409 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.94
Nikola LehockáNikola Lehocká 986204 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky NP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 995126 JAC BrnoJAC Brno 07.98
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.34
3 Antonia KohlAntonia Kohl 990101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 08.38
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.54
5 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.60
6 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 08.90
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.52
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.80
4 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.91
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.63
2 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 005426 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.08
3 Anežka PancováAnežka Pancová 000101 AK SokolovAK Sokolov 09.47
4 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 015816 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.52
Adéla BronišováAdéla Bronišová 016021 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.52
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 08.76
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.07
3 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.42
4 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.63
5 Natálie KlierováNatálie Klierová 005708 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.94
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 08.85
2 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.04
3 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 005208 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.46
4 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 015523 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.58
5 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 005814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.96
6 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.11
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.54
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 8.72
3 Linda ČechováLinda Čechová 016228 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 8.84
4 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 8.91
5 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 8.99
6 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 9.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 040101 AK SokolovAK Sokolov 09.45
2 Matěj ZemanMatěj Zeman 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.27
3 Ondřej ŠtejnarOndřej Štejnar 060101 Atletika KadaňAtletika Kadaň 11.45
4 Petr KlíčekPetr Klíček 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.33
5 Kryštof BatlaKryštof Batla 050101 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 13.08
Petr CharvátPetr Charvát 040101 AK SokolovAK Sokolov NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub BednářJakub Bednář 040101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.11
2 David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov 10.15
3 Adam PluhovskýAdam Pluhovský 051029 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.65
4 Adam BartoňAdam Bartoň 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.54
5 Viktor SpěvákViktor Spěvák 060926 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.87
Petr KubisPetr Kubis 040101 AK SokolovAK Sokolov NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.22
2 Petr KuřákPetr Kuřák 041222 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.78
3 Vojtěch PešičkaVojtěch Pešička 060101 Atletika KadaňAtletika Kadaň 12.35
4 Jan TrnkaJan Trnka 060101 AK SokolovAK Sokolov 13.03
Jindřích KubíkJindřích Kubík 040101 AK SokolovAK Sokolov NP
Jakub HatašJakub Hataš 051222 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KrafŠimon Kraf 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.23
2 Kevin LeupoldKevin Leupold 050101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.72
3 Robert UždilRobert Uždil 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.09
4 Vojtěch JeřábekVojtěch Jeřábek 060101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.54
Matyáš BokrMatyáš Bokr 050217 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Matouš HůrkaMatouš Hůrka 060101 Ultrasport SokolovUltrasport Sokolov NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj RothbauerMatěj Rothbauer 030515 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.57
2 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.73
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký 030301 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.89
4 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 030714 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.30
Jan DolejšJan Dolejš 030728 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 7 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch SvatekVojtěch Svatek 030723 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.92
2 Šimon PešičkaŠimon Pešička 030101 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.95
3 Michal BláhaMichal Bláha 030101 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.71
4 David SitekDavid Sitek 030101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.73
5 ladislav Zezulaladislav Zezula 030421 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.96
6 Jan HolickýJan Holický 030101 Atletika KadaňAtletika Kadaň 11.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.97
2 Dominik BiniasDominik Binias 020101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.79
3 Pavel StřelecPavel Střelec 030907 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.48
4 Petr HochPetr Hoch 021109 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.93
5 Martin HolmanMartin Holman 030829 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.49
6 Marek DědekMarek Dědek 020615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 9 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.94
2 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.97
3 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.24
4 Lukáš VolfLukáš Volf 021116 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.98
5 Tomáš KarikaTomáš Karika 020904 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.98
6 Ondřej BatlaOndřej Batla 020101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof KovardinskýKryštof Kovardinský 040101 AK SokolovAK Sokolov 09.50 203
2 Šimon KrafŠimon Kraf 040101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.00 120
3 Jakub BednářJakub Bednář 040101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.07 110
4 David BerkaDavid Berka 040205 AK SokolovAK Sokolov 10.14 101
5 Tomáš ČechTomáš Čech 040806 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 10.19 94
6 Adam PluhovskýAdam Pluhovský 051029 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.84 27
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 4.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BauerAdam Bauer 020410 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.82 345
2 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.93 320
3 Marek NetíkMarek Netík 020202 AK SokolovAK Sokolov 08.94 318
4 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.18 266
5 Matěj RothbauerMatěj Rothbauer 030515 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.46 210
6 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.77 156
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.46
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.49
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.59
4 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 036107 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.99
5 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 036219 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.91
Eliška KuglerováEliška Kuglerová 036016 ŠAK ChodovŠAK Chodov NP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.62
2 Lucia ReifartLucia Reifart 020101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 09.93
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.93
4 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.94
5 Aneta HradskáAneta Hradská 040101 AK SokolovAK Sokolov 10.41
6 Martina SlavíkováMartina Slavíková 035626 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.30
2 Ester ŠtěpánkováEster Štěpánková 025505 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.43
3 Nicole HofmannováNicole Hofmannová 040101 AK SokolovAK Sokolov 10.58
4 Markéta PancováMarkéta Pancová 030101 AK SokolovAK Sokolov 11.18
5 Nikol DoležalováNikol Doležalová 036020 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.75
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.55
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 11.09
3 Johanka KovaříkováJohanka Kovaříková 050727 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.24
4 Eliška OtcovskáEliška Otcovská 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.59
5 Karolína GavendováKarolína Gavendová 060101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 15.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 050803 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.87
2 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.58
3 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.79
4 Petra PechováPetra Pechová 051003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.91
Barbora LelkováBarbora Lelková 060101 AK SokolovAK Sokolov NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TrnkováHana Trnková 060101 AK SokolovAK Sokolov 12.08
2 Kateřina VeršeckáKateřina Veršecká 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.10
3 Barbora LelkováBarbora Lelková 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.13
4 Vlasta KarikováVlasta Kariková 050514 ŠAK ChodovŠAK Chodov 12.36
Eliška SeifertováEliška Seifertová 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (so, 4.5.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
1 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.39 470
2 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 09.46 454
3 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.55 433
4 Natálie HájkováNatálie Hájková 025331 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.57 428
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.59 424
6 Lucia ReifartLucia Reifart 020101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 09.95 346
Celkem 7 závodníků
Finále B (so, 4.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PeřinováAnna Peřinová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.61 223
2 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 060101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.85 184
3 Andrea DučínskáAndrea Dučínská 050803 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.94 170
4 Johanka KovaříkováJohanka Kovaříková 050727 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.19 134
5 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 050101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.44 103
6 Hana TrnkováHana Trnková 060101 AK SokolovAK Sokolov 12.15 34
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.04
2 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.10
3 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.16
4 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.29
Patrik VeselýPatrik Veselý 950822 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 11.85
2 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 12.39
3 Jan NovákJan Novák 891015 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.84
Václav ZichVáclav Zich 900904 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha NP
Leo VuillienLeo Vuillien 950606 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.20
2 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.30
3 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.72
Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 4 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.04
2 Robert KučeraRobert Kučera 880519 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.11
3 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 11.20
4 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 11.34
Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky NP
Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.61
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.75
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.90
4 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.16
Sina GroberSina Grober 930101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN DNF
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.56
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.06
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 13.79
4 Tereza KristkováTereza Kristková 975626 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.26
5 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.50
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.28
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.63
3 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 956021 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 12.84
4 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.96
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.10
6 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.24
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JirkaJan Jirka 931005 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.66
2 Radek FischerRadek Fischer 910609 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.53
3 Miroslav SabadinMiroslav Sabadin 940907 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 35.22
4 Filip RundFilip Rund 970114 AK SokolovAK Sokolov 40.20
5 Jan NovákJan Novák 891015 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 42.46
Daniel HavelDaniel Havel 971211 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.47
2 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 34.81
3 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.46
4 Max SchoppeMax Schoppe 870101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 38.82
5 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.46
Filip FujdaFilip Fujda 890510 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BergJan Berg 941011 ŠAK ChodovŠAK Chodov 36.34
2 Petr TiralaPetr Tirala 940331 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 36.85
3 Marek PtáčekMarek Ptáček 960420 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 38.18
4 Jakub PtáčekJakub Ptáček 910301 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 38.53
5 Lukáš ZichLukáš Zich 920924 ŠAK ChodovŠAK Chodov 40.64
Celkem 5 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří LoufekJiří Loufek 990406 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 43.50
2 Pavel KortusPavel Kortus 990619 ŠAK ChodovŠAK Chodov 44.56
3 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 47.55
Jiří DuchekJiří Duchek 980728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky DNP
Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej StolařOndřej Stolař 981217 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.91
2 Kryštof MatuškaKryštof Matuška 990104 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 45.29
3 Jan HorákJan Horák 990430 Atletika KadaňAtletika Kadaň 48.19
4 Martin KrausMartin Kraus 980223 ŠAK ChodovŠAK Chodov 49.21
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LališJan Lališ 000423 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.16
2 Adam HadAdam Had 021202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 49.27
3 Karel GabrielKarel Gabriel 010420 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 51.72
4 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 011130 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.18
5 Lukáš ČermákLukáš Čermák 011003 ŠAK ChodovŠAK Chodov 58.63
6 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek 030714 ŠAK ChodovŠAK Chodov 60.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří StarkJiří Stark 000831 ŠAK ChodovŠAK Chodov 47.82
2 Sebastian KlimtSebastian Klimt 010616 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.23
3 Jan ProkopJan Prokop 021113 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 55.51
4 Ondřej SlavíkOndřej Slavík 001210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.13
5 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 56.53
6 Aleš HochAleš Hoch 010526 ŠAK ChodovŠAK Chodov 61.99
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan GurbanJan Gurban 010202 ŠAK ChodovŠAK Chodov 54.87
2 Petr PincPetr Pinc 001202 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.88
3 Petr ŠpreňarPetr Špreňar 031227 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.01
4 Šimon KraftŠimon Kraft 002004 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 62.39
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 010717 ŠAK ChodovŠAK Chodov 62.66
Celkem 5 závodníků

300 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 005309 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.01
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.58
3 Lucie ProkopováLucie Prokopová 965814 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 42.71
4 Michaela KýnováMichaela Kýnová 975929 AK SokolovAK Sokolov 47.31
5 Martina LáskáMartina Láská 975927 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.59
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 51.41
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 985811 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 42.68
2 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 985209 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 44.20
3 Josefína DuchkováJosefína Duchková 985728 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 45.03
4 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 45.21
5 Valerie BílkováValerie Bílková 985212 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 46.05
6 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 48.91
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
=1 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 995904 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.53
=1 Kateřina BoučkováKateřina Boučková 990101 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.53
Kateřina BartošováKateřina Bartošová 995423 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 3 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TiralováAneta Tiralová 005417 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 46.21
2 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 015201 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 47.90
3 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 016107 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 50.16
4 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 50.50
5 Lucia ReifartLucia Reifart 020101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 58.33
Eleonora BudkováEleonora Budková 005519 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 52.52
2 Lucie JeřábkováLucie Jeřábková 015306 ŠAK ChodovŠAK Chodov 53.04
3 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 025124 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 53.84
4 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 54.16
5 Veronika MaydlováVeronika Maydlová 025120 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 54.80
Adéla ChramcováAdéla Chramcová 000101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VrbováEliška Vrbová 006018 ŠAK ChodovŠAK Chodov 51.09
2 Eliška ValušováEliška Valušová 006205 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 56.13
3 Eliška HorákováEliška Horáková 016108 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 57.54
4 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 005814 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 58.33
5 Martina PolákováMartina Poláková 025802 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 58.65
6 Lucie ČervenkováLucie Červenková 015726 ŠAK ChodovŠAK Chodov 63.27
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka PancováAnežka Pancová 000101 AK SokolovAK Sokolov 54.25
2 Tereza KošíkováTereza Košíková 025707 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 55.00
3 Adéla LiškováAdéla Lišková 026003 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 57.77
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 52.11
2 Klára ŠtejnarováKlára Štejnarová 015523 Atletika KadaňAtletika Kadaň 52.97
3 Jitka GregorováJitka Gregorová 015930 ŠAK ChodovŠAK Chodov 55.27
4 Uršula MatoušováUršula Matoušová 005604 ŠAK ChodovŠAK Chodov 57.02
Eva VeseláEva Veselá 002002 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan RozhonJan Rozhon 980221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:23.79
2 Dominik PavlíkDominik Pavlík 980508 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2:28.52
3 Jan KarchňákJan Karchňák 981005 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:30.78
4 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:38.60
5 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:42.01
Robert HájekRobert Hájek 980413 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:41.34
2 Fabian LochschmidtFabian Lochschmidt 030210 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:05.80
Marek DědekMarek Dědek 020615 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 3 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška BrožkováEliška Brožková 995227 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:39.63
2 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 995915 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:17.07
Kateřina BartošováKateřina Bartošová 995423 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 015307 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:41.93
2 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 005426 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:41.96
3 Eliška PlávkováEliška Plávková 005101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:43.82
4 Michaela BekováMichaela Beková 025527 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:48.99
5 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 005208 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:51.73
6 Aneta KokešováAneta Kokešová 006213 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:54.48
7 Kristýna MatouškováKristýna Matoušková 015816 Atletika KadaňAtletika Kadaň 3:01.56
8 Anežka PancováAnežka Pancová 000101 AK SokolovAK Sokolov 3:02.67
9 Lucie LevováLucie Levová 015312 AK SokolovAK Sokolov 3:07.82
Klára FrišováKlára Frišová 015505 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Adéla ChramcováAdéla Chramcová 000101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary NP
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub CoufalJakub Coufal 860101 WITTE BIKE TEAM NejdekWITTE BIKE TEAM Nejdek 15:44.75
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 911206 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15:52.41
3 Pavel ProcházkaPavel Procházka 790102 AK SokolovAK Sokolov 15:57.43
4 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 931122 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 16:11.34
5 Milan KožákMilan Kožák 651222 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 16:46.11
6 Čeněk FilingrČeněk Filingr 610101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 17:07.22
7 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 800221 ŠAK ChodovŠAK Chodov 17:26.63
8 Ondřej MotlOndřej Motl 940725 TJ RumburkTJ Rumburk 17:41.75
9 Gerhard HoffmannGerhard Hoffmann 870101 Brausbedra SRNBrausbedra SRN 17:54.80
10 Jaroslav NovýJaroslav Nový 760428 AK SokolovAK Sokolov 17:58.44
11 Martin HorváthMartin Horváth 850313 ŠAK ChodovŠAK Chodov 18:11.70
12 Kamil KovářKamil Kovář 670424 Spokato SokolovSpokato Sokolov 18:37.11
13 Jakub HorákJakub Horák 950315 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 18:59.11
14 Bohdan HofreiterBohdan Hofreiter 680101 ACES Team KVACES Team KV 19:02.70
15 Otakar MaceškaOtakar Maceška 810101 Inteplast SportteamInteplast Sportteam 19:06.99
16 Rudolf MokruschRudolf Mokrusch 690101 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 19:12.30
17 Petr SlezákPetr Slezák 740101 Běžecká škola Karlovy VaryBěžecká škola Karlovy Vary 19:55.09
18 Patrik GottschierPatrik Gottschier 001973 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20:15.79
19 Karel RoučaKarel Rouča 510101 Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy Vary 20:27.13
20 Jiří VyšínJiří Vyšín 590101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20:43.29
21 Arnošt PtáčekArnošt Ptáček 670720 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 20:56.93
22 Vladimír DicáVladimír Dicá 600909 TJ Slavoj Bečov nad TeplouTJ Slavoj Bečov nad Teplou 21:39.28
23 Jakub StehnoJakub Stehno 900226 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:47.29
24 Tomáš GrosserTomáš Grosser 750101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 21:54.83
25 Manfréd KrasaManfréd Krasa 440310 ŠAK ChodovŠAK Chodov 22:05.60
26 Jiří WestrmaierJiří Westrmaier 530101 SK Westrmaier KolováSK Westrmaier Kolová 22:42.73
27 Martin SobotaMartin Sobota 791221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:57.54
28 Jan ProkopJan Prokop 700101 Pupkani Karlovy VaryPupkani Karlovy Vary 23:49.37
29 Michal HavlíčekMichal Havlíček 710101 ACES Team KVACES Team KV 24:34.99
30 Bohuslav VáclavekBohuslav Václavek 471102 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25:39.77
Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 800317 ŠAK ChodovŠAK Chodov DNF
Vít ZatloukalVít Zatloukal 700101 Pupkani Karlovy VaryPupkani Karlovy Vary DNP
Celkem 32 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 16:47.24
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 986229 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20:33.34
3 Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 965120 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20:53.72
4 Gabriela ŠvejdarováGabriela Švejdarová 720101 ACES Team KVACES Team KV 21:45.10
5 Anna NunvářováAnna Nunvářová 880101 Inteplast SportteamInteplast Sportteam 22:24.02
6 Iveta AndreasováIveta Andreasová 956221 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 22:41.48
7 Renata ZatloukalováRenata Zatloukalová 770101 ACES Team KVACES Team KV 22:47.19
8 Radka LelkováRadka Lelková 760101 Slavia Karlovy VarySlavia Karlovy Vary 22:48.38
9 Eva HejtmánkováEva Hejtmánková 630101 LK AbertamyLK Abertamy 22:53.64
10 Martina KabilováMartina Kabilová 690101 ACES Team KVACES Team KV 23:15.69
11 Romana LubinováRomana Lubinová 695323 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 23:21.12
12 Pavla KováříkováPavla Kováříková 550101 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23:32.68
13 Eva RoudnickáEva Roudnická 860101 AK SokolovAK Sokolov 23:49.88
14 Šárka ProkopováŠárka Prokopová 710101 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25:20.99
15 Helena BabelováHelena Babelová 661016 ŠAK ChodovŠAK Chodov 28:36.42
16 Radka HavlíčkováRadka Havlíčková 710101 ACES Team KVACES Team KV 28:43.83
Eliška DrahotováEliška Drahotová 955722 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNF
Celkem 17 závodníků

200 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan JánJan Ján 930220 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.40
2 Jiří StehnoJiří Stehno 930220 ŠAK ChodovŠAK Chodov 25.07
3 Daniel MisakDaniel Misak 950326 ŠAK ChodovŠAK Chodov 27.82
4 Václav MolVáclav Mol 981211 ŠAK ChodovŠAK Chodov 35.53
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman FlaškaRoman Flaška 881019 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.66
2 Petr HabáskoPetr Habásko 760822 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.33
3 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 31.64
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 990611 ŠAK ChodovŠAK Chodov 34.90
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KoudelováLucie Koudelová 945706 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.57
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 935729 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 29.63
Celkem 2 závodníků
Běh 2 (so, 4.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 975627 ŠAK ChodovŠAK Chodov 32.30
2 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová 985128 ŠAK ChodovŠAK Chodov 39.94
3 Eliška MarkofováEliška Markofová 005829 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 42.45
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.55 Body
1 Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 1.90
2 Max SchoppeMax Schoppe
Brausbedra SRNBrausbedra SRN
870101 1.80
3 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 1.75
4 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
980826 1.50
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.55 Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
995126 1.65
2 Jasmin ListJasmin List
Brausbedra SRNBrausbedra SRN
970101 1.50
3 Antonia KohlAntonia Kohl
Brausbedra SRNBrausbedra SRN
990101 1.45
4 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985128 1.30
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Uršula MatoušováUršula Matoušová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
005604 07.31 X06.2606.8006.8006.2906.2407.31 -1
2 Lucie ČervenkováLucie Červenková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015726 07.15 06.7106.5206.9706.9706.4407.1506.23 -1
3 Jitka GregorováJitka Gregorová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
015930 06.02 06.0205.3605.3206.0204.8405.2805.73 -1
4 Natálie KlierováNatálie Klierová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
005708 05.55 05.0605.5505.0505.5505.4005.3205.16 -1
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 2kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
036107 05.54 05.54X03.8605.5404.2804.7204.37 -1
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
000101 10.74 09.3809.8710.0510.0509.9510.1110.74
2 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000125 10.42 09.6208.8108.4709.6209.9209.6310.42
3 Radek DojčarRadek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000217 10.11 10.1110.0109.6710.1108.4408.86X
4 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000831 07.91 07.3407.38X07.3807.9107.7207.34
5 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser
ŠAK ChodovŠAK Chodov
010717 07.53 06.2007.2507.5307.5307.0705.6905.85
6 Jan KarikaJan Karika
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001018 07.20 07.2006.8307.0907.2007.2006.3205.37
7 Ondřej SlavíkOndřej Slavík
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001210 06.78 06.6506.7806.3106.7806.4905.9506.75
8 Petr KuglerPetr Kugler
ŠAK ChodovŠAK Chodov
001210 05.86 05.3705.8604.9505.8605.1305.5005.49
Erik BočanErik Bočan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020101 0 X--0---
Samuel BočanSamuel Bočan
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020101 0 X--0---
Jaroslav ŠťastnýJaroslav Šťastný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000101 0 X--0---
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonia KohlAntonia Kohl
Brausbedra SRNBrausbedra SRN
990101 08.73 07.3907.0506.7107.3907.2607.2208.73
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 08.65 07.8408.3907.6608.3907.4507.8008.65
3 Nikola LejskováNikola Lejsková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985911 08.27 07.8605.2407.9807.9807.5207.8608.27
4 Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985522 07.59 07.4407.5906.2507.59X07.1807.19
5 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985128 07.49 07.1006.9307.4907.4906.9806.9607.37
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
975626 08.18
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam BauerAdam Bauer
ŠAK ChodovŠAK Chodov
020410 6.92
2 Ondřej MlýnekOndřej Mlýnek
ŠAK ChodovŠAK Chodov
030714 5.16
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 12.91 12.9112.6112.2912.9112.5812.6412.84
2 Jan RosenbaumJan Rosenbaum
Brausbedra SRNBrausbedra SRN
980101 12.06 12.0111.4412.0412.0412.0611.9211.99
3 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
981211 08.84 08.1108.8408.0108.8407.4208.2708.84
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 0 XXX0XXX
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 16.87 X16.7116.0316.71XX16.87
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890408 20.98 20.0620.38X20.38X20.3520.98
2 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 18.99 18.8918.97X18.97XX18.99
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
910613 18.83 18.4618.8318.3218.83X18.54X
4 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 18.56 X18.56X18.5617.65XX
5 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
880709 18.31 18.31XX18.31XXX
6 Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 12.35 11.3212.35X12.35---
Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 0
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
985409 24.95
2 Tereza SedlákováTereza Sedláková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985522 23.40
3 Nikola LejskováNikola Lejsková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985911 21.58
4 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
985128 20.79
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RosenbaumJan Rosenbaum
Brausbedra SRNBrausbedra SRN
980101 40.61
2 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
980226 35.22
3 David TichotaDavid Tichota
ŠAK ChodovŠAK Chodov
000125 22.16
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
916002 57.88
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
895228 52.01
3 Denisa DočkalováDenisa Dočkalová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
905901 26.74
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna HiclováAnna Hiclová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
975203 20.28
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
960101 00.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK ChodovŠAK Chodov
940108 44.58
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 4.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek BártaMarek Bárta
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
921208 56.84
2 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
921005 55.60
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
890408 54.12
4 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
910613 53.89
5 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
880709 48.32
6 Filip FujdaFilip Fujda
SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary
890510 35.98
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
900501 00.00
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
880519 NP
Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK ChodovŠAK Chodov
930729 NP
Celkem 9 závodníků