výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Letní olympiáda dětí a mládeže

Uherské Hradiště (24. - 27. 6. 2013)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 JihočeskýJihočeský 07.23
2 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 JihomoravskýJihomoravský 07.37
3 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 ZlínskýZlínský 07.38
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 PrahaPraha 07.43
5 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 KarlovarskýKarlovarský 07.54
6 Jan JankovičJan Jankovič 980828 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.70
7 Adam HousaAdam Housa 990504 LibereckýLiberecký 07.74
Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 981114 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.42
2 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 StředočeskýStředočeský 07.43
3 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 PlzeňskýPlzeňský 07.44
4 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.49
5 Dominik OrálekDominik Orálek 981008 OlomouckýOlomoucký 07.56
6 Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.64
7 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 ÚsteckýÚstecký 07.70
8 Prokop CoufalProkop Coufal 990627 VysočinaVysočina 08.17
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 OlomouckýOlomoucký 07.19
2 Tomáš BachTomáš Bach 980704 ÚsteckýÚstecký 07.51
3 Filip BromFilip Brom 990214 PrahaPraha 07.52
4 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 StředočeskýStředočeský 07.63
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 LibereckýLiberecký 07.64
6 Pavel JaklPavel Jakl 980623 VysočinaVysočina 07.74
7 Luboš ČernýLuboš Černý 980629 PlzeňskýPlzeňský 07.93
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 JihočeskýJihočeský 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský 07.38
3 Jiří MachekJiří Machek 980403 PardubickýPardubický 07.49
4 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.50
5 David OdstrčilDavid Odstrčil 980419 ZlínskýZlínský 07.58
6 Pavel KortusPavel Kortus 990916 KarlovarskýKarlovarský 07.82
MB Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 LibereckýLiberecký 08.19
Adam FojcikAdam Fojcik 980416 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 JihočeskýJihočeský 07.24
2 Adam RöderAdam Röder 980330 OlomouckýOlomoucký 07.27
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 PrahaPraha 07.38
4 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 ZlínskýZlínský 07.43
5 Jiří MachekJiří Machek 980403 PardubickýPardubický 07.51
6 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.53
7 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 981114 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 07.54
8 Filip BromFilip Brom 990214 PrahaPraha 07.61
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 JihočeskýJihočeský 07.28
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský 07.37
3 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 JihomoravskýJihomoravský 07.45
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 KarlovarskýKarlovarský 07.48
5 Aleš MoravecAleš Moravec 980119 StředočeskýStředočeský 07.49
6 Vít VodvářkaVít Vodvářka 980106 PlzeňskýPlzeňský 07.50
7 Tomáš BachTomáš Bach 980704 ÚsteckýÚstecký 07.54
Dominik OrálekDominik Orálek 981008 OlomouckýOlomoucký DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 OlomouckýOlomoucký 07.23 6.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 JihočeskýJihočeský 07.32 5.00
3 Jaromír ValentaJaromír Valenta 980320 JihočeskýJihočeský 07.35 4.00
4 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 PrahaPraha 07.45 3.00
5 Pavel MinaříkPavel Minařík 980521 JihomoravskýJihomoravský 07.48 2.00
6 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský 07.56 1.00
7 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 980227 ZlínskýZlínský 07.67
8 Filip SochůrekFilip Sochůrek 980521 KarlovarskýKarlovarský 07.74
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 000228 OlomouckýOlomoucký 07.85
2 Libor PernicaLibor Pernica 000312 JihomoravskýJihomoravský 08.00
3 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.09
4 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 LibereckýLiberecký 08.12
5 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 000712 PlzeňskýPlzeňský 08.17
6 Tomáš KlímaTomáš Klíma 001009 LibereckýLiberecký 08.32
7 Dominik HolubDominik Holub 010108 StředočeskýStředočeský 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 JihočeskýJihočeský 07.75
2 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000612 ZlínskýZlínský 07.81
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 ÚsteckýÚstecký 07.97
4 Tomáš SlámaTomáš Sláma 001030 VysočinaVysočina 08.37
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 000710 ZlínskýZlínský 08.44
6 Marek NetíkMarek Netík 020202 KarlovarskýKarlovarský 08.77
Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 StředočeskýStředočeský 07.29
2 František BubaFrantišek Buba 000414 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.80
3 Michal MačekMichal Maček 000602 PrahaPraha 07.80
4 Ondřej KadlecOndřej Kadlec 000309 VysočinaVysočina 08.33
5 Adam CibulkaAdam Cibulka 001216 KarlovarskýKarlovarský 08.69
MB Martin JínaMartin Jína 000731 PrahaPraha 08.00
MB Adam NovotnýAdam Novotný 000208 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 JihočeskýJihočeský 07.58
2 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 ÚsteckýÚstecký 07.78
3 Jan JanovskýJan Janovský 000328 PrahaPraha 07.83
4 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 000422 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.21
5 Filip VondráčekFilip Vondráček 000408 JihomoravskýJihomoravský 08.31
6 Jakub FialaJakub Fiala 010325 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.58
7 Tomáš MartínekTomáš Martínek 000518 StředočeskýStředočeský 08.66
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 LibereckýLiberecký 08.53
MB Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 LibereckýLiberecký 08.81
MB Tomáš DufekTomáš Dufek 000320 LibereckýLiberecký 09.00
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žáci (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 000205 JihočeskýJihočeský 07.52
2 Michal MačekMichal Maček 000602 PrahaPraha 07.72
3 František BubaFrantišek Buba 000414 MoravskoslezskýMoravskoslezský 07.80
4 David DrštičkaDavid Drštička 000228 OlomouckýOlomoucký 07.87
5 David ŠtiblickýDavid Štiblický 000617 ÚsteckýÚstecký 07.93
6 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 000620 LibereckýLiberecký 08.09
7 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.11
8 Filip VondráčekFilip Vondráček 000408 JihomoravskýJihomoravský 08.16
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 StředočeskýStředočeský 07.37
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 JihočeskýJihočeský 07.67
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 ÚsteckýÚstecký 07.68
4 Libor PernicaLibor Pernica 000312 JihomoravskýJihomoravský 07.84
5 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek 000612 ZlínskýZlínský 07.88
6 Jan JanovskýJan Janovský 000328 PrahaPraha 07.90
7 Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn 000712 PlzeňskýPlzeňský 08.09
8 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 000422 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.24
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KrsekMatěj Krsek 000513 StředočeskýStředočeský 07.37 6.00
2 Filip BártaFilip Bárta 000205 JihočeskýJihočeský 07.66 5.00
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 000511 ÚsteckýÚstecký 07.82 4.00
4 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 000224 JihočeskýJihočeský 07.84 3.00
5 Libor PernicaLibor Pernica 000312 JihomoravskýJihomoravský 07.89 2.00
6= Michal MačekMichal Maček 000602 PrahaPraha 07.90 1.00
6= David DrštičkaDavid Drštička 000228 OlomouckýOlomoucký 07.90 1.00
8 František BubaFrantišek Buba 000414 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.09
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 980524 PardubickýPardubický 07.86
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 991113 JihočeskýJihočeský 07.87
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 980210 PrahaPraha 07.95
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 981027 JihomoravskýJihomoravský 08.05
5 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 980830 ZlínskýZlínský 08.08
6 Patricie MaláPatricie Malá 980214 LibereckýLiberecký 08.22
7 Valérie BílkováValérie Bílková 980212 KarlovarskýKarlovarský 08.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Berenika KusováBerenika Kusová 980818 ÚsteckýÚstecký 08.13
2 Karolína FuksováKarolína Fuksová 981001 VysočinaVysočina 08.19
3 Patricie GamonováPatricie Gamonová 980216 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.22
4 Markéta PůlpánováMarkéta Půlpánová 990427 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.23
5 Anna KozákováAnna Kozáková 981106 PlzeňskýPlzeňský 08.24
6 Alžběta Anna MankoveckáAlžběta Anna Mankovecká 991227 OlomouckýOlomoucký 08.39
7 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 980518 StředočeskýStředočeský 08.55
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 980406 ZlínskýZlínský 07.65
2 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 ÚsteckýÚstecký 07.95
3 Nikola BendováNikola Bendová 991104 PrahaPraha 07.97
4 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 991012 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.21
5 Kateřina MaternováKateřina Maternová 980716 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.33
6 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková 990606 VysočinaVysočina 08.58
7 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 980216 PlzeňskýPlzeňský 08.74
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 981129 LibereckýLiberecký 07.95
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 980512 KarlovarskýKarlovarský 08.12
3 Eliška FloriánováEliška Floriánová 990424 JihomoravskýJihomoravský 08.18
4 Viktorie RačkováViktorie Račková 981029 JihočeskýJihočeský 08.21
5 Šárka NovotnáŠárka Novotná 980314 PardubickýPardubický 08.31
6 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 980607 StředočeskýStředočeský 08.33
7 Kartin SásováKartin Sásová 980727 OlomouckýOlomoucký 08.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lucie JarešováLucie Jarešová 980505 PrahaPraha 08.11
MB Tereza NemešováTereza Nemešová 981205 PrahaPraha 08.21
MB Michaela ČernáMichaela Černá 990410 JihočeskýJihočeský 08.33
MB Michaela BarborováMichaela Barborová 990311 LibereckýLiberecký 08.37
MB Iva SkalickáIva Skalická 99 PardubickýPardubický 08.38
MB Anna D°AmbroscaAnna D°Ambrosca 980216 PrahaPraha 08.39
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 980406 ZlínskýZlínský 07.71
2 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 991113 JihočeskýJihočeský 07.90
3 Nikola BendováNikola Bendová 991104 PrahaPraha 07.92
4 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 980830 ZlínskýZlínský 08.08
5 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 ÚsteckýÚstecký 08.10
6 Berenika KusováBerenika Kusová 980818 ÚsteckýÚstecký 08.11
7 Karolína FuksováKarolína Fuksová 981001 VysočinaVysočina 08.19
8 Viktorie RačkováViktorie Račková 981029 JihočeskýJihočeský 08.27
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ValáškováTereza Valášková 980524 PardubickýPardubický 07.90
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 981129 LibereckýLiberecký 07.91
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 980210 PrahaPraha 07.92
4 Kateřina BožkováKateřina Božková 981027 JihomoravskýJihomoravský 08.12
5 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 980512 KarlovarskýKarlovarský 08.14
6 Patricie GamonováPatricie Gamonová 980216 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.21
7 Anežka HanouskováAnežka Hanousková 991012 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.28
8 Eliška FloriánováEliška Floriánová 990424 JihomoravskýJihomoravský 08.28
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 980406 ZlínskýZlínský 07.78 6.00
2 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 981129 LibereckýLiberecký 07.91 5.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 991113 JihočeskýJihočeský 07.92 4.00
4 Tereza ValáškováTereza Valášková 980524 PardubickýPardubický 07.98 3.00
5 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 980210 PrahaPraha 07.99 2.00
6 Nikola BendováNikola Bendová 991104 PrahaPraha 08.00 1.00
7 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 ÚsteckýÚstecký 08.10
8 Alexandra RafajováAlexandra Rafajová 980830 ZlínskýZlínský 08.15
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 010116 StředočeskýStředočeský 08.25
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 011117 LibereckýLiberecký 08.34
3 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 PrahaPraha 08.36
4 Jana HolubcováJana Holubcová 000508 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.53
5 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 000331 VysočinaVysočina 08.55
6 Barbora SotákováBarbora Sotáková 010514 ZlínskýZlínský 08.81
7 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 010201 KarlovarskýKarlovarský 08.92
Olivie Dluhá-SmithOlivie Dluhá-Smith 001010 OlomouckýOlomoucký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 011214 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.25
2 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 000324 ÚsteckýÚstecký 08.31
3 Linda HettlerováLinda Hettlerová 010130 PlzeňskýPlzeňský 08.31
4 Karolína HloupáKarolína Hloupá 000519 PardubickýPardubický 08.33
5 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 JihomoravskýJihomoravský 08.33
6 Tereza UrbanováTereza Urbanová 000620 JihočeskýJihočeský 08.36
7 Eliška OuředníkováEliška Ouředníková 000130 StředočeskýStředočeský 08.44
8 Vendula HanákováVendula Hanáková 000515 ZlínskýZlínský 08.48
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 PrahaPraha 07.85
2 Sára ČelišováSára Čelišová 001128 PlzeňskýPlzeňský 08.12
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 ÚsteckýÚstecký 08.15
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 000727 PardubickýPardubický 08.18
5 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 000818 VysočinaVysočina 08.30
6 Barbora AntošováBarbora Antošová 000907 LibereckýLiberecký 08.52
7 Barbora BegováBarbora Begová 000324 OlomouckýOlomoucký 08.54
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 000323 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SkálováZuzana Skálová 000911 OlomouckýOlomoucký 08.37
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 000417 KarlovarskýKarlovarský 08.52
3 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 000323 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.55
4 Vendula GereckáVendula Gerecká 001108 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.69
5 Eliška ReindlováEliška Reindlová 001013 JihočeskýJihočeský 08.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Aneta BláhováAneta Bláhová 001111 PlzeňskýPlzeňský DNP
MB Olivie Dluhá-SmithOlivie Dluhá-Smith 001010 OlomouckýOlomoucký 08.62
MB Hana KouckáHana Koucká 001023 LibereckýLiberecký 08.67
MB Nikola SojkováNikola Sojková 000327 LibereckýLiberecký 08.69
MB Emma PokornáEmma Pokorná 010112 LibereckýLiberecký 08.85
MB Veronika JégrováVeronika Jégrová 000608 LibereckýLiberecký 09.00
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Semifinále)

Semifinále 1 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 PrahaPraha 07.81
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 ÚsteckýÚstecký 08.12
3 Eliška KordováEliška Kordová 010116 StředočeskýStředočeský 08.16
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 000818 VysočinaVysočina 08.30
5 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 PrahaPraha 08.35
6 Aneta TiralováAneta Tiralová 000417 KarlovarskýKarlovarský 08.48
7 Karolína HloupáKarolína Hloupá 000519 PardubickýPardubický 08.49
Linda HettlerováLinda Hettlerová 010130 PlzeňskýPlzeňský DNP
Celkem 8 závodníků
Semifinále 2 (po, 24.6.2013) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČelišováSára Čelišová 001128 PlzeňskýPlzeňský 08.15
2 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 JihomoravskýJihomoravský 08.28
3 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 000727 PardubickýPardubický 08.29
4 Bára HolainováBára Holainová 011214 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.31
5 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 011117 LibereckýLiberecký 08.36
6 Kateřina VohánkováKateřina Vohánková 000324 ÚsteckýÚstecký 08.39
7 Zuzana SkálováZuzana Skálová 000911 OlomouckýOlomoucký 08.47
8 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 000323 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 08.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 000309 PrahaPraha 07.95 6.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 001128 PlzeňskýPlzeňský 08.24 5.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 010116 StředočeskýStředočeský 08.32 4.00
4 Alžběta LevínskáAlžběta Levínská 000727 PardubickýPardubický 08.33 3.00
5 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 ÚsteckýÚstecký 08.34 2.00
6 Hana BumbálkováHana Bumbálková 010727 JihomoravskýJihomoravský 08.37 1.00
7 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 000818 VysočinaVysočina 08.40
8 Bára HolainováBára Holainová 011214 MoravskoslezskýMoravskoslezský 08.51
Celkem 8 závodníků

300 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 MoravskoslezskýMoravskoslezský 37.93
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 980716 ZlínskýZlínský 38.45
3 Petr UrbánekPetr Urbánek 980813 PrahaPraha 38.55
4 Jan JankovičJan Jankovič 980828 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 38.71
5 Jiří ZikmundJiří Zikmund 980222 LibereckýLiberecký 38.95
6 Matyáš KačírekMatyáš Kačírek 980223 PlzeňskýPlzeňský 39.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 JihočeskýJihočeský 36.85
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 MoravskoslezskýMoravskoslezský 37.95
3 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 980216 JihočeskýJihočeský 38.60
4 Jakub SýkoraJakub Sýkora 980624 ÚsteckýÚstecký 40.13
5 Adam ŠtudlarAdam Študlar 990612 KarlovarskýKarlovarský 42.06
6 Jan ŠvecJan Švec 991118 VysočinaVysočina 45.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 StředočeskýStředočeský 36.06
2 David RichterDavid Richter 981120 KarlovarskýKarlovarský 37.04
3 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 PrahaPraha 38.08
4 Martin ReinerMartin Reiner 980227 JihomoravskýJihomoravský 39.61
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 981003 LibereckýLiberecký 40.23
6 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 44.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský 36.94
2 Tomáš BachTomáš Bach 980704 ÚsteckýÚstecký 37.30
3 Marek ŠimonMarek Šimon 980820 StředočeskýStředočeský 38.95
4 Luboš ČernýLuboš Černý 980629 PlzeňskýPlzeňský 39.33
5 Jiří MachekJiří Machek 980403 PardubickýPardubický 41.20
6 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 980422 VysočinaVysočina 41.32
7 Tomáš JanečekTomáš Janeček 981216 ZlínskýZlínský 41.41
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VeselýJakub Veselý 980418 StředočeskýStředočeský 35.78 6.00
2 Pavel GocalaPavel Gocala 980601 JihočeskýJihočeský 36.30 5.00
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 JihomoravskýJihomoravský 36.55 4.00
4 Tomáš BachTomáš Bach 980704 ÚsteckýÚstecký 36.74 3.00
5 David RichterDavid Richter 981120 KarlovarskýKarlovarský 36.89 2.00
6 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 MoravskoslezskýMoravskoslezský 37.98 1.00
7 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 990720 PrahaPraha 38.58
8 Jakub ValášekJakub Valášek 980401 MoravskoslezskýMoravskoslezský 38.95
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 980616 LibereckýLiberecký 40.78
2 Eliška PernáEliška Perná 990212 PardubickýPardubický 41.97
3 Marie BušinováMarie Bušinová 980322 JihomoravskýJihomoravský 42.52
4 Iveta RaškováIveta Rašková 980806 MoravskoslezskýMoravskoslezský 44.05
5 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 980806 JihočeskýJihočeský 44.76
6 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 980822 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 45.47
7 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 990205 StředočeskýStředočeský 46.16
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 980112 VysočinaVysočina 41.15
2 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 980512 KarlovarskýKarlovarský 41.75
3 Nikola RubášováNikola Rubášová 980620 PlzeňskýPlzeňský 42.92
4 Šárka NovotnáŠárka Novotná 980314 PardubickýPardubický 42.98
5 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 980227 ZlínskýZlínský 43.21
6 Kartin SásováKartin Sásová 980727 OlomouckýOlomoucký 43.55
7 Michaela ČernáMichaela Černá 990410 JihočeskýJihočeský 45.09
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola BendováNikola Bendová 991104 PrahaPraha 41.25
2 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 ÚsteckýÚstecký 42.51
3 Tereza NemešováTereza Nemešová 981205 PrahaPraha 43.01
4 Berenika KusováBerenika Kusová 980818 ÚsteckýÚstecký 43.11
5 Helena BenčováHelena Benčová 980627 MoravskoslezskýMoravskoslezský 43.23
6 Tereza JonášováTereza Jonášová 980624 PlzeňskýPlzeňský 43.34
7 Michaela MarešováMichaela Marešová 990217 VysočinaVysočina 46.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 980406 ZlínskýZlínský 41.50
2 Eliška FloriánováEliška Floriánová 990424 JihomoravskýJihomoravský 41.98
3 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 980811 KarlovarskýKarlovarský 42.67
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 981129 LibereckýLiberecký 42.89
5 Kristýna ŠtíbrováKristýna Štíbrová 980518 StředočeskýStředočeský 44.45
6 Kateřina MaternováKateřina Maternová 980716 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 44.57
MB Anna D°AmbroscaAnna D°Ambrosca 980216 PrahaPraha 43.29
Celkem 7 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 980406 ZlínskýZlínský 40.16 6.00
2 Tereza VokálováTereza Vokálová 980616 LibereckýLiberecký 40.67 5.00
3 Nikola BendováNikola Bendová 991104 PrahaPraha 40.93 4.00
4 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 980112 VysočinaVysočina 40.99 3.00
5 Eliška FloriánováEliška Floriánová 990424 JihomoravskýJihomoravský 41.60 2.00
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 980512 KarlovarskýKarlovarský 42.15 1.00
7 Eliška PernáEliška Perná 990212 PardubickýPardubický 42.43
8 Tereza FiskováTereza Fisková 980811 ÚsteckýÚstecký 42.88
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 PlzeňskýPlzeňský 2:17.66
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 ZlínskýZlínský 2:17.95
3 Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 000422 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:18.00
4 Pavel HalířPavel Halíř 000425 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:18.83
5 Ondřej BartákOndřej Barták 000719 StředočeskýStředočeský 2:22.65
6 Jakub ŠkojecJakub Škojec 000813 JihomoravskýJihomoravský 2:24.19
7 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil 010720 OlomouckýOlomoucký 2:26.75
8 Bonifác BoháčBonifác Boháč 010601 PardubickýPardubický 2:32.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 JihočeskýJihočeský 2:21.58
2 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 JihomoravskýJihomoravský 2:23.25
3 Daniel VrbaDaniel Vrba 000101 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:25.40
4 Radek DojčarRadek Dojčar 000217 KarlovarskýKarlovarský 2:29.68
5 Tomáš DufekTomáš Dufek 000320 LibereckýLiberecký 2:32.08
6 Vít StaněkVít Staněk 011012 ZlínskýZlínský 2:36.22
7 Jiří BrychtaJiří Brychta 001214 VysočinaVysočina 2:41.39
Tomáš KlímaTomáš Klíma 001009 LibereckýLiberecký DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Robin BeshirRobin Beshir 010222 StředočeskýStředočeský 2:24.87
2 František HonsaFrantišek Honsa 000515 JihočeskýJihočeský 2:25.29
3 Tomáš PalataTomáš Palata 000425 PrahaPraha 2:26.29
4 Petr KelemenPetr Kelemen 011118 PlzeňskýPlzeňský 2:29.29
5 Filip NovákFilip Novák 000106 PardubickýPardubický 2:30.51
6 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 LibereckýLiberecký 2:32.20
7 Ondřej ŽádníkOndřej Žádník 000519 OlomouckýOlomoucký 2:34.06
8 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška 000216 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:38.08
9 Jakub RustlerJakub Rustler 010210 KarlovarskýKarlovarský 2:45.97
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MatějčekAntonín Matějček 000301 JihočeskýJihočeský 2:14.70 6.00
2 Tomáš MichálekTomáš Michálek 000905 PlzeňskýPlzeňský 2:15.33 5.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 000824 ZlínskýZlínský 2:16.16 4.00
4 Robin BeshirRobin Beshir 010222 StředočeskýStředočeský 2:16.18 3.00
5 Pavel HalířPavel Halíř 000425 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:17.44 2.00
6 Daniel KotyzaDaniel Kotyza 001005 JihomoravskýJihomoravský 2:18.58 1.00
7 František HonsaFrantišek Honsa 000515 JihočeskýJihočeský 2:18.82
Lukáš VeřmířovskýLukáš Veřmířovský 000422 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 990518 ÚsteckýÚstecký 2:21.24
2 Anna VýletováAnna Výletová 990217 JihomoravskýJihomoravský 2:21.66
3 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 990523 VysočinaVysočina 2:22.67
4 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 980308 PardubickýPardubický 2:23.37
5 Petra ČerenkovaPetra Čerenkova 990124 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:26.29
6 Anna ValešováAnna Valešová 980916 LibereckýLiberecký 2:27.63
7 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 980325 OlomouckýOlomoucký 2:28.43
8 Kateřina PořízováKateřina Pořízová 980919 VysočinaVysočina 2:33.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 PrahaPraha 2:24.63
2 Lucie VolkováLucie Volková 980210 JihočeskýJihočeský 2:24.78
3 Tereza GrowkováTereza Growková 980812 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:25.74
4 Petra HerzogováPetra Herzogová 980615 ZlínskýZlínský 2:27.02
5 Eva LančováEva Lančová 990301 OlomouckýOlomoucký 2:29.68
6 Helena GetacheowováHelena Getacheowová 981222 PlzeňskýPlzeňský 2:29.72
7 Adéla CivínováAdéla Civínová 980905 ÚsteckýÚstecký 2:31.07
8 Adéla SomrováAdéla Somrová 980401 StředočeskýStředočeský 2:31.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie KrupařováLucie Krupařová 990711 PrahaPraha 2:23.18
2 Helena BenčováHelena Benčová 980627 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:23.41
3 Carmen BeshirováCarmen Beshirová 981005 StředočeskýStředočeský 2:23.53
4 Natálie KuželkováNatálie Kuželková 980303 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:25.66
5 Veronika ŠrámkováVeronika Šrámková 980107 PlzeňskýPlzeňský 2:26.12
6 Denisa FořtováDenisa Fořtová 981221 LibereckýLiberecký 2:28.69
7 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 990902 JihočeskýJihočeský 2:30.67
8 Eliška BrožkováEliška Brožková 980227 KarlovarskýKarlovarský 2:33.38
Celkem 8 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Helena BenčováHelena Benčová 980627 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:15.98 6.00
2 Anna VýletováAnna Výletová 990217 JihomoravskýJihomoravský 2:17.11 5.00
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 990518 ÚsteckýÚstecký 2:18.45 4.00
4 Lucie VolkováLucie Volková 980210 JihočeskýJihočeský 2:18.69 3.00
5 Lucie KrupařováLucie Krupařová 990711 PrahaPraha 2:20.33 2.00
6 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 990523 VysočinaVysočina 2:22.23 1.00
7 Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 980308 PardubickýPardubický 2:23.11
8 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 PrahaPraha 2:23.35
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radka BužkováRadka Bužková 000302 StředočeskýStředočeský 2:28.41
2 Eliška SurmováEliška Surmová 000711 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:29.66
3 Lenka SucháLenka Suchá 000705 JihomoravskýJihomoravský 2:33.73
4 Barbora HavlíčkováBarbora Havlíčková 000512 JihočeskýJihočeský 2:34.39
5 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 000518 PardubickýPardubický 2:40.26
6 Lucie TrilčováLucie Trilčová 000428 ÚsteckýÚstecký 2:41.31
7 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 010307 KarlovarskýKarlovarský 2:41.36
8 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 010311 VysočinaVysočina 2:46.52
9 Kristina JánskáKristina Jánská 010317 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:52.17
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 010418 JihomoravskýJihomoravský 2:30.34
2 Anna SurákováAnna Suráková 001005 PlzeňskýPlzeňský 2:30.92
3 Jana NovákováJana Nováková 000717 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:31.13
4 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 000506 LibereckýLiberecký 2:32.78
5 Darja NavrátilováDarja Navrátilová 010222 PardubickýPardubický 2:36.85
6 Hana PavelkováHana Pavelková 001028 ÚsteckýÚstecký 2:39.78
7 Tereza ŠpačkováTereza Špačková 000428 PrahaPraha 2:44.98
8 Klára BurgstallerováKlára Burgstallerová 010728 JihočeskýJihočeský 2:48.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta BočkováMarkéta Bočková 000313 LibereckýLiberecký 2:33.81
2 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 000105 StředočeskýStředočeský 2:35.27
3 Kateřina JebaváKateřina Jebavá 010507 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 2:35.94
4 Natálie PražákováNatálie Pražáková 000208 VysočinaVysočina 2:36.19
5 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 000813 KarlovarskýKarlovarský 2:36.22
6 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 000604 PrahaPraha 2:38.52
7 Bára KučerováBára Kučerová 010526 OlomouckýOlomoucký 2:44.31
8 Linda SucháLinda Suchá 010928 PlzeňskýPlzeňský 2:56.77
Celkem 8 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KnotkováMichaela Knotková 010418 JihomoravskýJihomoravský 2:24.40 6.00
2 Anna SurákováAnna Suráková 001005 PlzeňskýPlzeňský 2:26.49 5.00
3 Eliška SurmováEliška Surmová 000711 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:28.34 4.00
4 Jana NovákováJana Nováková 000717 MoravskoslezskýMoravskoslezský 2:29.74 3.00
5 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 000506 LibereckýLiberecký 2:30.73 2.00
6 Markéta BočkováMarkéta Bočková 000313 LibereckýLiberecký 2:33.28 1.00
7 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 000105 StředočeskýStředočeský 2:36.15
8 Radka BužkováRadka Bužková 000302 StředočeskýStředočeský 2:36.18
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek MachalickýMarek Machalický 980108 OlomouckýOlomoucký 4:30.84
2 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 LibereckýLiberecký 4:31.22
3 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 980614 PardubickýPardubický 4:31.79
4 Marek KarasMarek Karas 980515 VysočinaVysočina 4:34.51
5 Petr JanúšekPetr Janúšek 990213 LibereckýLiberecký 4:36.04
6 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 OlomouckýOlomoucký 4:40.19
7 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 980221 JihomoravskýJihomoravský 4:40.45
8 Josef PrůchaJosef Průcha 980711 JihočeskýJihočeský 4:48.27
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 4:20.51
2 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 ZlínskýZlínský 4:22.61
3 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 PlzeňskýPlzeňský 4:26.57
4 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 4:27.50
5 Adam PeckaAdam Pecka 981124 StředočeskýStředočeský 4:28.77
6 Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář 980413 PardubickýPardubický 4:38.61
7 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 980505 MoravskoslezskýMoravskoslezský 4:45.78
8 Michal MyškaMichal Myška 981120 StředočeskýStředočeský 4:57.39
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 MoravskoslezskýMoravskoslezský 4:22.48
2 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 JihomoravskýJihomoravský 4:26.10
3 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 PrahaPraha 4:27.10
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 ÚsteckýÚstecký 4:30.31
5 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 PlzeňskýPlzeňský 4:31.49
6 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 981016 PrahaPraha 4:39.22
7 Robert HájekRobert Hájek 980413 KarlovarskýKarlovarský 4:48.17
8 Ondřej ChládOndřej Chlád 990430 VysočinaVysočina 5:00.18
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 980105 ZlínskýZlínský 4:14.41 6.00
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 4:15.11 5.00
3 Marek MachalickýMarek Machalický 980108 OlomouckýOlomoucký 4:17.25 4.00
4 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 980905 PrahaPraha 4:18.90 3.00
5 Adam PeckaAdam Pecka 981124 StředočeskýStředočeský 4:19.64 2.00
6 Jan OsolsoběJan Osolsobě 980404 JihomoravskýJihomoravský 4:19.89 1.00
7 Tomáš PlojharTomáš Plojhar 980121 PlzeňskýPlzeňský 4:19.97
8 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 990302 ÚsteckýÚstecký 4:27.51
9 Lukáš KrýslLukáš Krýsl 990307 PlzeňskýPlzeňský 4:27.99
10 Jan TesarčíkJan Tesarčík 980524 MoravskoslezskýMoravskoslezský 4:28.98
11 Tomáš KrimTomáš Krim 981210 LibereckýLiberecký 4:29.21
Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký DNF
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MačekMichal Maček 000602 PrahaPraha 09.30
2 Adam OndraAdam Ondra 000219 VysočinaVysočina 10.02
3 Dominik ZouharDominik Zouhar 000812 JihomoravskýJihomoravský 10.05
4 Pavel HalířPavel Halíř 000425 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 10.07
5 Tomáš SlámaTomáš Sláma 001030 VysočinaVysočina 10.17
6 Martin KubíkMartin Kubík 001009 ÚsteckýÚstecký 10.50
7 Jiří StarkJiří Stark 000831 KarlovarskýKarlovarský 11.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 000815 PardubickýPardubický 09.52
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 000923 StředočeskýStředočeský 10.01
3 David ŠpůrekDavid Špůrek 000117 ZlínskýZlínský 10.11
4 Dominik HolubDominik Holub 010108 StředočeskýStředočeský 10.24
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 000117 PlzeňskýPlzeňský 10.46
6 Jan LališJan Lališ 000423 KarlovarskýKarlovarský 11.04
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 OlomouckýOlomoucký 09.75
2 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 09.84
3 Jakub UrbanJakub Urban 000713 PardubickýPardubický 09.95
4 Vít JandaVít Janda 000526 JihočeskýJihočeský 10.30
5 Jiří JunekJiří Junek 000603 MoravskoslezskýMoravskoslezský 10.31
6 Lukáš LauberLukáš Lauber 000726 PlzeňskýPlzeňský 10.57
7 Marek StrnadMarek Strnad 010719 JihočeskýJihočeský 11.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 LibereckýLiberecký 09.68
2 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 MoravskoslezskýMoravskoslezský 09.70
3 Jan JirásekJan Jirásek 000623 PrahaPraha 10.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 000128 OlomouckýOlomoucký 10.48
5 Tomáš KundrátTomáš Kundrát 000406 ZlínskýZlínský 10.53
6 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 001107 ÚsteckýÚstecký 10.74
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil 000430 OlomouckýOlomoucký 09.27 6.00
2 Michal MačekMichal Maček 000602 PrahaPraha 09.42 5.00
3 Jakub UrbanJakub Urban 000713 PardubickýPardubický 09.47 4.00
4 Pavel SchindlerPavel Schindler 000208 LibereckýLiberecký 09.50 3.00
5 Ondřej PavlasOndřej Pavlas 000815 PardubickýPardubický 09.52 2.00
6 Jan JirásekJan Jirásek 000623 PrahaPraha 09.71 1.00
7 Filip BlatníkFilip Blatník 001126 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 09.84
Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 000518 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 ÚsteckýÚstecký 09.64
2 Natálie PražákováNatálie Pražáková 000208 VysočinaVysočina 10.22
3 Hana KouckáHana Koucká 001023 LibereckýLiberecký 10.39
4 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová 000331 PlzeňskýPlzeňský 10.85
5 Anisa FilaliAnisa Filali 001010 JihomoravskýJihomoravský 10.89
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 000311 ZlínskýZlínský 10.94
7 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 000813 KarlovarskýKarlovarský 12.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 PrahaPraha 09.82
2 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 000312 MoravskoslezskýMoravskoslezský 10.08
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 001013 JihočeskýJihočeský 10.20
4 Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková 001111 VysočinaVysočina 10.76
5 Eliška PlávkováEliška Plávková 000101 KarlovarskýKarlovarský 10.95
6 Aneta BláhováAneta Bláhová 001111 PlzeňskýPlzeňský 11.07
7 Kateřina HrdinováKateřina Hrdinová 000402 PardubickýPardubický 11.18
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela FarováMichaela Farová 000412 JihočeskýJihočeský 10.04
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 StředočeskýStředočeský 10.08
3 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 011007 OlomouckýOlomoucký 10.13
4 Eliška HelusováEliška Helusová 000609 PlzeňskýPlzeňský 10.22
5 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 000829 PrahaPraha 10.35
6 Lucie RennerováLucie Rennerová 000106 ÚsteckýÚstecký 10.50
7 Aneta BednářováAneta Bednářová 000204 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 10.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JégrováVeronika Jégrová 000608 LibereckýLiberecký 10.01
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 010427 ZlínskýZlínský 10.17
3 Monika NadymáčkováMonika Nadymáčková 000301 OlomouckýOlomoucký 10.23
4 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 000207 StředočeskýStředočeský 10.54
5 Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková 000323 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 10.74
6 Sára SpívalováSára Spívalová 000519 PardubickýPardubický 11.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Linda HettlerováLinda Hettlerová 010130 PlzeňskýPlzeňský DNP
MB Aneta ŽupníkováAneta Župníková 000711 MoravskoslezskýMoravskoslezský 10.74
MB Daniela VránováDaniela Vránová 000406 JihočeskýJihočeský 11.04
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 001001 ÚsteckýÚstecký 09.28 6.00
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 000530 PrahaPraha 09.78 5.00
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová 001120 StředočeskýStředočeský 09.94 4.00
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 000312 MoravskoslezskýMoravskoslezský 09.95 3.00
5 Veronika JégrováVeronika Jégrová 000608 LibereckýLiberecký 10.02 2.00
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 010427 ZlínskýZlínský 10.04 1.00
7 Viktorie SuchánkováViktorie Suchánková 011007 OlomouckýOlomoucký 10.07
8 Michaela FarováMichaela Farová 000412 JihočeskýJihočeský 10.16
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 MoravskoslezskýMoravskoslezský 13.66
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 13.78
3 Dominik RatajDominik Rataj 980529 PrahaPraha 14.44
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 OlomouckýOlomoucký 14.80
5 Filip NodlFilip Nodl 980302 StředočeskýStředočeský 15.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 MoravskoslezskýMoravskoslezský 13.82
2 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 JihočeskýJihočeský 14.20
3 Jan TrafinaJan Trafina 990508 LibereckýLiberecký 14.49
4 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 980422 VysočinaVysočina 15.70
5 David HolýDavid Holý 980304 PardubickýPardubický 16.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 PrahaPraha 13.71
2 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 14.32
3 Pavel PrchalPavel Prchal 980404 ÚsteckýÚstecký 14.40
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 OlomouckýOlomoucký 14.56
5 Daniel KinclDaniel Kincl 981105 VysočinaVysočina 15.29
6 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo 980701 ZlínskýZlínský 15.75
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 StředočeskýStředočeský 13.91
2 Dan BártaDan Bárta 980224 LibereckýLiberecký 14.28
3 Erik JelínekErik Jelínek 981103 ZlínskýZlínský 14.38
4 Dominik KrivákDominik Krivák 990325 ÚsteckýÚstecký 14.99
5 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan 980618 KarlovarskýKarlovarský 16.00
6 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 980124 JihočeskýJihočeský 16.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Christian StankušChristian Stankuš 980407 MoravskoslezskýMoravskoslezský DNP
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann 980424 MoravskoslezskýMoravskoslezský 14.02
MB Marek BudošMarek Budoš 990506 JihočeskýJihočeský 14.95
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KisialaJan Kisiala 980410 PrahaPraha 13.62 6.00
2 Adam SmolkaAdam Smolka 980313 MoravskoslezskýMoravskoslezský 13.75 5.00
3 Michael KijanicaMichael Kijanica 980520 MoravskoslezskýMoravskoslezský 13.87 4.00
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 981221 StředočeskýStředočeský 13.88 3.00
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 980723 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 13.92 2.00
6 Patrik KrausPatrik Kraus 980604 JihočeskýJihočeský 14.15 1.00
7 Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora 980226 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 14.38
Dan BártaDan Bárta 980224 LibereckýLiberecký DNF
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 26.6.2013) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 980613 PrahaPraha 14.36
2 Pavlína MinářováPavlína Minářová 990223 PardubickýPardubický 15.01
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 StředočeskýStředočeský 15.50
4 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 980618 ÚsteckýÚstecký 15.83
5 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 990501 VysočinaVysočina 15.89
6 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 980330 KarlovarskýKarlovarský 16.75
7 Karolína TomáškováKarolína Tomášková 990922 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 17.62
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 26.6.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 980616 LibereckýLiberecký 14.49
2 Petra JedličkováPetra Jedličková 980210 KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 15.61
3 Lucie JarešováLucie Jarešová 980505 PrahaPraha 15.64
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 980512 ZlínskýZlínský 15.76
5 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 990205 StředočeskýStředočeský 16.20
6 Nikola RubášováNikola Rubášová 980620 PlzeňskýPlzeňský 16.38
Tereza JonášováTereza Jonášová 980624 PlzeňskýPlzeňský DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 990126 JihomoravskýJihomoravský 14.59
2 Tereza ValáškováTereza Valášková 980524 PardubickýPardubický 15.29
3 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 980620 LibereckýLiberecký 15.30
4 Magdaléna BurdováMagdaléna Burdová 980806 JihočeskýJihočeský 16.65
5 Tereza KaslováTereza Kaslová 980729 JihočeskýJihočeský 16.81
6 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 991103 ZlínskýZlínský 16.89
7 Adéla RaškováAdéla Rašková 981129 MoravskoslezskýMoravskoslezský 17.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 980112 VysočinaVysočina 14.64
2 Denisa VávrováDenisa Vávrová 980115 PlzeňskýPlzeňský 14.64
3 Veronika MájováVeronika Májová 981010 OlomouckýOlomoucký 15.78
4 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 ÚsteckýÚstecký 15.97
5 Michaela PřikrylováMichaela Přikrylová 990605 OlomouckýOlomoucký 16.08
6 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 981227 KarlovarskýKarlovarský 18.40
7 Barbora HadašováBarbora Hadašová 991214 MoravskoslezskýMoravskoslezský 18.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (st, 26.6.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michaela BarborováMichaela Barborová 990311 LibereckýLiberecký 15.21
MB Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 990129 ÚsteckýÚstecký 17.24
MB Tereza KuglerováTereza Kuglerová 981217 PlzeňskýPlzeňský 18.86
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovotnáJana Novotná 990126 JihomoravskýJihomoravský 14.23 6.00
2 Tereza SemeckáTereza Semecká 980613 PrahaPraha 14.38 5.00
3 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 980112 VysočinaVysočina 14.40 4.00
4 Denisa VávrováDenisa Vávrová 980115 PlzeňskýPlzeňský 14.46 3.00
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 990223 PardubickýPardubický 14.58 2.00
6 Tereza VokálováTereza Vokálová 980616 LibereckýLiberecký 14.65 1.00
7 Tereza ValáškováTereza Valášková 980524 PardubickýPardubický 15.33
8 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová 980620 LibereckýLiberecký 15.51
Celkem 8 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Orálek-Röder-Mikuláček-Mališka Orálek-Röder-Mikuláček-Mališka OlomouckýOlomoucký 27.49 4.00
2 Valenta-Bosák-Svoboda-Gocala Valenta-Bosák-Svoboda-Gocala JihočeskýJihočeský 27.51 3.00
3 Hajnyš-Jankovič-Desenský-Záhora Hajnyš-Jankovič-Desenský-Záhora KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 27.55 2.00
4 Kijanica-Hoffmann-Valašek-Smolka Kijanica-Hoffmann-Valašek-Smolka MoravskoslezskýMoravskoslezský 27.75
5 Chloupek-Bach-Prchal-Sýkora Chloupek-Bach-Prchal-Sýkora ÚsteckýÚstecký 27.91
6 Vodvářka-Černý-Kačírek-Marek Vodvářka-Černý-Kačírek-Marek PlzeňskýPlzeňský 28.23
7 Kortus-Študlar-Sochůrek-Richter Kortus-Študlar-Sochůrek-Richter KarlovarskýKarlovarský 29.28
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šprňa-Odstrčil-Pleva-Mazurek Šprňa-Odstrčil-Pleva-Mazurek ZlínskýZlínský 27.30 6.00
2 Rataj-Běhounek-Kisiala-Brom Rataj-Běhounek-Kisiala-Brom PrahaPraha 27.36 5.00
3 Minařík-Kučera-Reiner-Vojtek Minařík-Kučera-Reiner-Vojtek JihomoravskýJihomoravský 27.68 1.00
4 Trafina-Zikmund-Housa-Bárta Trafina-Zikmund-Housa-Bárta LibereckýLiberecký 27.99
5 Nestrašil-Kincl-Svoboda-Jakl Nestrašil-Kincl-Svoboda-Jakl VysočinaVysočina 28.32
6 Svatoš-Kopecký-Machek-Kříž Svatoš-Kopecký-Machek-Kříž PardubickýPardubický 28.70
7 Veselý-Svoboda-Šimon-Dedík Veselý-Svoboda-Šimon-Dedík StředočeskýStředočeský 28.73
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bárta-Janda-Matějček-Němejc Bárta-Janda-Matějček-Němejc JihočeskýJihočeský 29.61 6.00
2 Pernica-Mezlík-Vondráček-Urban Pernica-Mezlík-Vondráček-Urban JihomoravskýJihomoravský 30.45 2.00
3 Kusák-Majerčák-Kadla-Kašpárek Kusák-Majerčák-Kadla-Kašpárek ZlínskýZlínský 30.56 1.00
4 Vejražka-Erlebach-Štiblický-Kubík Vejražka-Erlebach-Štiblický-Kubík ÚsteckýÚstecký 30.68
5 Blatník-Fiala-Halíř-Novotný Blatník-Fiala-Halíř-Novotný KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 31.23
6 Sláma-Střelec-Ondra-Kadlec Sláma-Střelec-Ondra-Kadlec VysočinaVysočina 31.48
7 Urban-Pavlas-Boháč-Niščák Urban-Pavlas-Boháč-Niščák PardubickýPardubický 31.54
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krsek-Semotam-Kraus-Holub Krsek-Semotam-Kraus-Holub StředočeskýStředočeský 29.77 5.00
2 Vermířovský-Vrba-Buba-Mecner Vermířovský-Vrba-Buba-Mecner MoravskoslezskýMoravskoslezský 29.87 4.00
3 Jína-Jirásek-Janovský-Maček Jína-Jirásek-Janovský-Maček PrahaPraha 30.21 3.00
4 Klíma-Lukeš-Schindler-Hacuš Klíma-Lukeš-Schindler-Hacuš LibereckýLiberecký 31.97
5 Michálek-Rottenborn-Laubr-Fikrle Michálek-Rottenborn-Laubr-Fikrle PlzeňskýPlzeňský 32.47
6 Cibulka-Stark-Netík-Lališ Cibulka-Stark-Netík-Lališ KarlovarskýKarlovarský 33.60
Drštička-Vychodil-Pospíšil-Kubáč Drštička-Vychodil-Pospíšil-Kubáč OlomouckýOlomoucký DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Božková-Floriánová-Hrubá-Novotná-(Bušinová) Božková-Floriánová-Hrubá-Novotná-(Bušinová) JihomoravskýJihomoravský 29.97 5.00
2 Skalická-Valášková-Novotná-Minářová Skalická-Valášková-Novotná-Minářová PardubickýPardubický 30.13 4.00
3 Burdová-Račková-Černá-Záhorová Burdová-Račková-Černá-Záhorová JihočeskýJihočeský 30.45
4 Šafaříková-Vokálová-Barborová-Malá Šafaříková-Vokálová-Barborová-Malá LibereckýLiberecký 30.60
5 Bělohlavová-Rubášová-Jonášová-Vávrová Bělohlavová-Rubášová-Jonášová-Vávrová PlzeňskýPlzeňský 30.65
6 Mankovecká-Sásová-Gieselová-Přikrylová Mankovecká-Sásová-Gieselová-Přikrylová OlomouckýOlomoucký 31.06
7 Maternová-Půlpánová-Koldinská-Jedličková Maternová-Půlpánová-Koldinská-Jedličková KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 31.27
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brázdilová-Resslerová-Rafajová-Vávrová Brázdilová-Resslerová-Rafajová-Vávrová ZlínskýZlínský 29.87 6.00
2 Fisková-Žitná-Kopečná-Kusová Fisková-Žitná-Kopečná-Kusová ÚsteckýÚstecký 30.26 3.00
3 Bendová-Jarešová-Semecká-Jirmanová Bendová-Jarešová-Semecká-Jirmanová PrahaPraha 30.33 2.00
4 Marešová-Pertlíková-Fuksová-Janíčková Marešová-Pertlíková-Fuksová-Janíčková VysočinaVysočina 30.40 1.00
5 Břicháčková-Petrikovičová-Vejražková-Bílková Břicháčková-Petrikovičová-Vejražková-Bílková KarlovarskýKarlovarský 30.54
6 Štíbrová-Slabochová-Dyrynková-Martínková Štíbrová-Slabochová-Dyrynková-Martínková StředočeskýStředočeský 31.77
7 Hanousková-Gamonová-Benčová-Rašková Hanousková-Gamonová-Benčová-Rašková MoravskoslezskýMoravskoslezský 31.83
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čelišová-Suráková-Hettlerová-Helusová Čelišová-Suráková-Hettlerová-Helusová PlzeňskýPlzeňský 31.12 6.00
2 Turnerová-Jíchová-Parásková-Kerbachová Turnerová-Jíchová-Parásková-Kerbachová PrahaPraha 31.24 5.00
3 Hanáková-Kašpárková-Koppová-Hyjánková Hanáková-Kašpárková-Koppová-Hyjánková ZlínskýZlínský 31.55 1.00
4 Koucká-Antošová-Sojková-Hůlková Koucká-Antošová-Sojková-Hůlková LibereckýLiberecký 31.94
5 Suchá-Pogányová-Macháňová-Bumbálková Suchá-Pogányová-Macháňová-Bumbálková JihomoravskýJihomoravský 32.33
6 Levínská-Spívalová-Navrátilová-Pavlasová Levínská-Spívalová-Navrátilová-Pavlasová PardubickýPardubický 32.34
7 Štolová-Vohánková-Rennerová-Zábojníková Štolová-Vohánková-Rennerová-Zábojníková ÚsteckýÚstecký DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimůnková-Pražáková-Jelínková-Myslivcová Šimůnková-Pražáková-Jelínková-Myslivcová VysočinaVysočina 31.26 4.00
2 Begová-Dluhá-Smith-Skálová-Suchánková Begová-Dluhá-Smith-Skálová-Suchánková OlomouckýOlomoucký 31.27 3.00
3 Kordová-Čurdová-Schönpflugová-Ouředníková Kordová-Čurdová-Schönpflugová-Ouředníková StředočeskýStředočeský 31.35 2.00
4 Gerecká-Holainová-Juchelková-Nováková Gerecká-Holainová-Juchelková-Nováková MoravskoslezskýMoravskoslezský 31.99
5 Jarošová-Sekyrová-Levová-Tiralová Jarošová-Sekyrová-Levová-Tiralová KarlovarskýKarlovarský 32.47
6 Bednářová-Holubcová-Jánská-Šantrůčková Bednářová-Holubcová-Jánská-Šantrůčková KrálovéhradeckýKrálovéhradecký 32.67
7 Vránová-Farová-Reindlová-Urbanová Vránová-Farová-Reindlová-Urbanová JihočeskýJihočeský 33.07
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Michal TacinaMichal Tacina
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980409 1.70
1= Ondřej VodákOndřej Vodák
JihomoravskýJihomoravský
980316 1.70
1= Matěj KonečnýMatěj Konečný
JihočeskýJihočeský
990721 1.70
1= Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
PrahaPraha
980802 1.70
5 Filip SloukaFilip Slouka
OlomouckýOlomoucký
990505 1.70
6 David HolýDavid Holý
PardubickýPardubický
980304 1.70
7 Tomáš PraskýTomáš Praský
ÚsteckýÚstecký
990330 1.65
8 Marek VíchMarek Vích
LibereckýLiberecký
980618 1.65
9 Jakub VeselýJakub Veselý
StředočeskýStředočeský
980418 1.60
10= Jiří SedlákJiří Sedlák
PlzeňskýPlzeňský
990720 1.55
10= Jakub SobotkaJakub Sobotka
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
990901 1.55
12 Andrej PogosjanAndrej Pogosjan
KarlovarskýKarlovarský
980618 1.55
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Christian StankušChristian Stankuš
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980407 1.70
1= Aleš SvobodaAleš Svoboda
VysočinaVysočina
980417 1.70
1= Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
StředočeskýStředočeský
981221 1.70
4 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
JihočeskýJihočeský
990803 1.70
5 Filip SamuelFilip Samuel
OlomouckýOlomoucký
981108 1.70
6 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
PrahaPraha
980409 1.70
7 Karel RajchartKarel Rajchart
PlzeňskýPlzeňský
981113 1.70
8= Dominik KryštofDominik Kryštof
LibereckýLiberecký
980123 1.65
8= Viktor LicekViktor Licek
ÚsteckýÚstecký
981019 1.65
10 Nnamdi OkonkwoNnamdi Okonkwo
ZlínskýZlínský
980701 1.65
11 Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
981002 1.60
12 Jakub DlouhýJakub Dlouhý
PardubickýPardubický
981115 1.60
13 František BenešFrantišek Beneš
KarlovarskýKarlovarský
980826 1.50
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
PrahaPraha
980802 1.85 6.00
2 David HolýDavid Holý
PardubickýPardubický
980304 1.85 5.00
3 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
StředočeskýStředočeský
981221 1.82 4.00
4= Christian StankušChristian Stankuš
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980407 1.79 3.00
4= Aleš SvobodaAleš Svoboda
VysočinaVysočina
980417 1.79 3.00
6 Filip SamuelFilip Samuel
OlomouckýOlomoucký
981108 1.79 1.00
7 Matěj KonečnýMatěj Konečný
JihočeskýJihočeský
990721 1.79
8 Michal TacinaMichal Tacina
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980409 1.76
9 Karel RajchartKarel Rajchart
PlzeňskýPlzeňský
981113 1.73
10= Filip SloukaFilip Slouka
OlomouckýOlomoucký
990505 1.73
10= Zdeněk KubátZdeněk Kubát
PrahaPraha
980409 1.73
12 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
JihočeskýJihočeský
990803 1.65
Ondřej VodákOndřej Vodák
JihomoravskýJihomoravský
980316 0
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš
LibereckýLiberecký
000620 1.64 6.00
2 Eliáš UrbanEliáš Urban
JihomoravskýJihomoravský
000211 1.61 5.00
3 Ondřej BartákOndřej Barták
StředočeskýStředočeský
000719 1.61 4.00
4= Antonín MatějčekAntonín Matějček
JihočeskýJihočeský
000301 1.61 3.00
4= David ŠpůrekDavid Špůrek
ZlínskýZlínský
000117 1.61 3.00
6 Jindřich SemotamJindřich Semotam
StředočeskýStředočeský
000923 1.55 1.00
7 Jakub MecnerJakub Mecner
MoravskoslezskýMoravskoslezský
000303 1.55
8 Vojtěch PetiškaVojtěch Petiška
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
000216 1.50
9 Karel KusákKarel Kusák
ZlínskýZlínský
010224 1.45
10 Radek DojčarRadek Dojčar
KarlovarskýKarlovarský
000217 1.45
11 Vladimír NiščákVladimír Niščák
PardubickýPardubický
010202 1.45
12 David NovákDavid Novák
VysočinaVysočina
000704 1.40
Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn
PlzeňskýPlzeňský
000712 DNP
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
ÚsteckýÚstecký
010119 NM
Jan ValtrJan Valtr
ÚsteckýÚstecký
000504 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Hana VáchováHana Váchová
JihočeskýJihočeský
990206 1.53
1= Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
LibereckýLiberecký
981206 1.53
1= Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZlínskýZlínský
981130 1.53
4 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JihomoravskýJihomoravský
980827 1.53
5 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
PrahaPraha
991122 1.53
6= Natálie FranclováNatálie Franclová
PardubickýPardubický
980106 1.48
6= Tereza KuglerováTereza Kuglerová
PlzeňskýPlzeňský
981217 1.48
8 Kristýna KrupilováKristýna Krupilová
VysočinaVysočina
981128 1.43
9 Michaela GieselováMichaela Gieselová
OlomouckýOlomoucký
990925 1.43
10= Michaela KalouskováMichaela Kalousková
KarlovarskýKarlovarský
990105 1.38
10= Tereza SvobodováTereza Svobodová
ÚsteckýÚstecký
981229 1.38
12 Tereza KoldinskáTereza Koldinská
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
980822 1.38
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace B (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JihomoravskýJihomoravský
980221 1.53
2= Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
LibereckýLiberecký
981007 1.53
2= Lada PejchalováLada Pejchalová
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
981115 1.53
4 Veronika MájováVeronika Májová
OlomouckýOlomoucký
981010 1.53
5 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
StředočeskýStředočeský
980910 1.53
6 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ÚsteckýÚstecký
990215 1.48
7 Patricie BurajováPatricie Burajová
PrahaPraha
990408 1.48
8 Natálie MorchováNatálie Morchová
PardubickýPardubický
990510 1.43
9 Tereza KaslováTereza Kaslová
JihočeskýJihočeský
980729 1.43
10 Barbora KalátováBarbora Kalátová
KarlovarskýKarlovarský
980518 1.38
11 Iveta MocharováIveta Mocharová
VysočinaVysočina
980524 1.38
MB Nikola KinclováNikola Kinclová
StředočeskýStředočeský
980121 1.38
MB Patricie MaláPatricie Malá
LibereckýLiberecký
980214 DNP
Tereza RuszováTereza Ruszová
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980213 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JihomoravskýJihomoravský
980221 1.83 6.00
2 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JihomoravskýJihomoravský
980827 1.77 5.00
3 Lada PejchalováLada Pejchalová
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
981115 1.74 4.00
4 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
LibereckýLiberecký
981007 1.71 3.00
5 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
LibereckýLiberecký
981206 1.71 2.00
6 Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZlínskýZlínský
981130 1.65 1.00
7 Hana VáchováHana Váchová
JihočeskýJihočeský
990206 1.59
8= Patricie BurajováPatricie Burajová
PrahaPraha
990408 1.56
8= Veronika MájováVeronika Májová
OlomouckýOlomoucký
981010 1.56
8= Nikola PöschlováNikola Pöschlová
StředočeskýStředočeský
980910 1.56
11 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
PrahaPraha
991122 1.56
12 Kristýna MalířováKristýna Malířová
ÚsteckýÚstecký
990215 1.56
13 Tereza KuglerováTereza Kuglerová
PlzeňskýPlzeňský
981217 1.43
14 Natálie FranclováNatálie Franclová
PardubickýPardubický
980106 1.43
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Lucie MacháňováLucie Macháňová
JihomoravskýJihomoravský
000418 1.40
1= Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
PrahaPraha
000829 1.40
3= Adéla LinkováAdéla Linková
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
000503 1.40
3= Nikola SojkováNikola Sojková
LibereckýLiberecký
000327 1.40
5= Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
OlomouckýOlomoucký
010227 1.40
5= Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
StředočeskýStředočeský
000207 1.40
7 Lucie RennerováLucie Rennerová
ÚsteckýÚstecký
000106 1.40
8 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
PlzeňskýPlzeňský
000331 1.40
9 Petra FráňováPetra Fráňová
ZlínskýZlínský
000116 1.40
10 Vendula GereckáVendula Gerecká
MoravskoslezskýMoravskoslezský
001108 1.35
11 Veronika JůzováVeronika Jůzová
VysočinaVysočina
000105 1.30
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
OlomouckýOlomoucký
000413 1.40
1= Tereza ParáskováTereza Parásková
PrahaPraha
001021 1.40
3= Tereza PogányováTereza Pogányová
JihomoravskýJihomoravský
010607 1.40
3= Jindra VránováJindra Vránová
ZlínskýZlínský
010309 1.40
5 Daniela VránováDaniela Vránová
JihočeskýJihočeský
000406 1.35
6 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
KarlovarskýKarlovarský
010307 1.30
7 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
ÚsteckýÚstecký
010119 1.30
8 Aneta ŽupníkováAneta Župníková
MoravskoslezskýMoravskoslezský
000711 1.25
9 Adriana VybíralováAdriana Vybíralová
VysočinaVysočina
000720 1.25
MB Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová
JihočeskýJihočeský
000406 1.30
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
000323 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza ParáskováTereza Parásková
PrahaPraha
001021 1.55 6.00
2 Petra FráňováPetra Fráňová
ZlínskýZlínský
000116 1.52 5.00
3 Tereza PogányováTereza Pogányová
JihomoravskýJihomoravský
010607 1.52 4.00
4 Simona OšťádalováSimona Ošťádalová
OlomouckýOlomoucký
000413 1.52 3.00
5 Lucie MacháňováLucie Macháňová
JihomoravskýJihomoravský
000418 1.52 2.00
6 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová
PrahaPraha
000829 1.49 1.00
7 Lucie RennerováLucie Rennerová
ÚsteckýÚstecký
000106 1.49
8 Adéla LinkováAdéla Linková
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
000503 1.46
9 Nikola SojkováNikola Sojková
LibereckýLiberecký
000327 1.46
10 Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
OlomouckýOlomoucký
010227 1.43
11 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
StředočeskýStředočeský
000207 1.43
12 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
PlzeňskýPlzeňský
000331 1.40
13 Jindra VránováJindra Vránová
ZlínskýZlínský
010309 1.35
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta
LibereckýLiberecký
980224 4.00 6.00
2 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
PardubickýPardubický
980516 3.85 5.00
3 Petr PlevaPetr Pleva
ZlínskýZlínský
980306 3.60 4.00
4 Filip SamuelFilip Samuel
OlomouckýOlomoucký
981108 3.50 3.00
5 Pavel PrchalPavel Prchal
ÚsteckýÚstecký
980404 3.30 2.00
6 Lukáš DesenskýLukáš Desenský
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
980723 3.30 1.00
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
ÚsteckýÚstecký
981209 3.30
8= Vojtěch KurfurstVojtěch Kurfurst
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
980819 3.00
8= Ondřej SobotaOndřej Sobota
LibereckýLiberecký
980804 3.00
10 Prokop CoufalProkop Coufal
VysočinaVysočina
990627 2.80
11= Adam HorákAdam Horák
JihomoravskýJihomoravský
990824 2.80
11= Jakub KřížJakub Kříž
PardubickýPardubický
980424 2.80
13 David HavelDavid Havel
PrahaPraha
980621 2.80
14= Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk
JihočeskýJihočeský
980124 2.60
14= Jan ŠvecJan Švec
VysočinaVysočina
991118 2.60
Adam SmolkaAdam Smolka
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980313 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
StředočeskýStředočeský
980910 3.30 6.00
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
PrahaPraha
991122 3.10 5.00
3 Petra NováPetra Nová
StředočeskýStředočeský
981102 3.00 4.00
4 Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980315 3.00 3.00
5= Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
ZlínskýZlínský
991103 2.80 2.00
5= Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
JihomoravskýJihomoravský
990317 2.80 2.00
7 Hana KlimentováHana Klimentová
MoravskoslezskýMoravskoslezský
981218 2.70
8 Andrea StačevičováAndrea Stačevičová
JihomoravskýJihomoravský
981202 2.40
9 Anna ŠímováAnna Šímová
JihočeskýJihočeský
990824 2.40
10 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
KarlovarskýKarlovarský
990105 2.40
11 Eva UrbáškováEva Urbášková
ZlínskýZlínský
990905 2.40
12 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
PrahaPraha
990423 2.20
13 Karolína TomáškováKarolína Tomášková
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
990922 2.00
14 Natálie FranclováNatálie Franclová
PardubickýPardubický
980106 2.00
15 Natálie MorchováNatálie Morchová
PardubickýPardubický
990510 1.80
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan TrafinaJan Trafina
LibereckýLiberecký
990508 6.08 +1.3 m/s
2 Adam RöderAdam Röder
OlomouckýOlomoucký
980330 6.00 +2.9 m/s
3 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
981114 5.75 +3.8 m/s
4 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
JihomoravskýJihomoravský
980423 5.70 +2.6 m/s
5 Jiří JahodářJiří Jahodář
ÚsteckýÚstecký
981020 5.68 +2.3 m/s 5.63 +1.9 m/s
6 Jan KisialaJan Kisiala
PrahaPraha
980410 5.68 +3.0 m/s
7 Marek HoffmannMarek Hoffmann
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980424 5.60 +3.1 m/s
8 Jan SvatošJan Svatoš
PardubickýPardubický
98 5.58 +2.9 m/s
9 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
ÚsteckýÚstecký
990302 5.54 +3.0 m/s 5.30 +1.8 m/s
10 Petr DedíkPetr Dedík
StředočeskýStředočeský
980524 5.51 +3.5 m/s 5.09 +1.9 m/s
11 David RichterDavid Richter
KarlovarskýKarlovarský
981120 5.46 +2.7 m/s 4.95 +1.6 m/s
12 Marek BudošMarek Budoš
JihočeskýJihočeský
990506 5.41 +2.9 m/s 5.35 +1.3 m/s
13 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
ZlínskýZlínský
980213 5.29 +4.0 m/s
14 Ondřej ChládOndřej Chlád
VysočinaVysočina
990430 5.28 +2.2 m/s
15 Vít VodvářkaVít Vodvářka
PlzeňskýPlzeňský
980106 5.22 +2.1 m/s
Josef PetrJosef Petr
PardubickýPardubický
980525 DNP
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace B (po, 24.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
JihočeskýJihočeský
980604 6.21 +2.2 m/s
2 Jakub ValášekJakub Valášek
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980401 6.10 +3.1 m/s
3 Jiří KučeraJiří Kučera
JihomoravskýJihomoravský
980426 5.93 +3.0 m/s
4 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
OlomouckýOlomoucký
980624 5.89 +4.2 m/s
5 David HavelDavid Havel
PrahaPraha
980621 5.76 +3.9 m/s
6 Dominik KryštofDominik Kryštof
LibereckýLiberecký
980123 5.74 +2.5 m/s
7 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
PardubickýPardubický
980516 5.72 +1.6 m/s
8 Filip SochůrekFilip Sochůrek
KarlovarskýKarlovarský
980521 5.70 +3.1 m/s
9 Dominik ŠprňaDominik Šprňa
ZlínskýZlínský
980227 5.68 +4.2 m/s
10 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
VysočinaVysočina
980310 5.62 +3.5 m/s
11 Michal MarekMichal Marek
PlzeňskýPlzeňský
980316 5.48 +3.1 m/s
12 Aleš MoravecAleš Moravec
StředočeskýStředočeský
980119 4.81 +3.1 m/s
Vojtěch KurfurstVojtěch Kurfurst
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
980819 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 26.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik KrausPatrik Kraus
JihočeskýJihočeský
980604 6.39 +0.8 m/s 6.00
2 Adam RöderAdam Röder
OlomouckýOlomoucký
980330 6.34 +0.4 m/s 5.00
3 Jakub ValášekJakub Valášek
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980401 6.16 +0.8 m/s 4.00
4 Jan TrafinaJan Trafina
LibereckýLiberecký
990508 6.11 +0.6 m/s 3.00
5 Jiří KučeraJiří Kučera
JihomoravskýJihomoravský
980426 6.08 +0.5 m/s 2.00
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
JihomoravskýJihomoravský
980423 5.91 +0.4 m/s 1.00
7 Filip SochůrekFilip Sochůrek
KarlovarskýKarlovarský
980521 5.90 +0.5 m/s
8 David HavelDavid Havel
PrahaPraha
980621 5.66 +2.3 m/s 5,55 +0.1 m/s
9 Dominik KryštofDominik Kryštof
LibereckýLiberecký
980123 5.61 +2.6 m/s 5,36 +0.8 m/s
10 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
981114 5.60 +1.4 m/s
11 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
OlomouckýOlomoucký
980624 5.45 -0.2 m/s
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
PardubickýPardubický
980516 0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
JihočeskýJihočeský
000205 5.49 +1.6 m/s
2 Jan JirásekJan Jirásek
PrahaPraha
000623 5.31 +1.8 m/s
3 František BubaFrantišek Buba
MoravskoslezskýMoravskoslezský
000414 5.27 +0.9 m/s
4 Jiří KrausJiří Kraus
StředočeskýStředočeský
000729 5.05 +2.2 m/s 4,82 +1.9 m/s
5 Tomáš KlímaTomáš Klíma
LibereckýLiberecký
001009 4.90 +1.4 m/s
6 Jakub UrbanJakub Urban
PardubickýPardubický
000713 4.80 +2.8 m/s 4,72 +0.4 m/s
7 Tomáš MezlíkTomáš Mezlík
JihomoravskýJihomoravský
000225 4.74 +2.7 m/s 4,73 +1.1 m/s
8 Jakub FialaJakub Fiala
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
010325 4.66 +1.1 m/s
9 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
OlomouckýOlomoucký
000128 4.65 +2.0 m/s
10 Ondřej KadlaOndřej Kadla
ZlínskýZlínský
000228 4.64 +2.4 m/s 4,56 +0.5 m/s
11 Aleš JandaAleš Janda
PlzeňskýPlzeňský
000816 4.57 +1.3 m/s
12 Ondřej KadlecOndřej Kadlec
VysočinaVysočina
000309 4.42 +1.2 m/s
13 Martin KubíkMartin Kubík
ÚsteckýÚstecký
001009 4.38 +2.1 m/s 4,31 +1.2 m/s
14 Adam CibulkaAdam Cibulka
KarlovarskýKarlovarský
001216 4.10 +1.3 m/s
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace B (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliáš UrbanEliáš Urban
JihomoravskýJihomoravský
000211 5.71 +1.8 m/s
2 Matěj KrsekMatěj Krsek
StředočeskýStředočeský
000513 5.57 +1.5 m/s
3 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
OlomouckýOlomoucký
000430 5.35 +1.8 m/s
4 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
ZlínskýZlínský
000612 5.18 +1.4 m/s
5 Jakub MecnerJakub Mecner
MoravskoslezskýMoravskoslezský
000303 5.11 +1.5 m/s
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
ÚsteckýÚstecký
000511 4.85 +2.3 m/s 4,81 +1.2 m/s
7 Lukáš LauberLukáš Lauber
PlzeňskýPlzeňský
000726 4.67 +1.7 m/s
8 Adam NovotnýAdam Novotný
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
000208 4.60 +0.9 m/s
9 Pavel SchindlerPavel Schindler
LibereckýLiberecký
000208 4.56 +2.0 m/s
10 Martin JínaMartin Jína
PrahaPraha
000731 4.52 +1.3 m/s
11 Tomáš NěmejcTomáš Němejc
JihočeskýJihočeský
000224 4.41 +1.6 m/s
12 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
VysočinaVysočina
011118 4.25 +0.4 m/s
13 Marek NetíkMarek Netík
KarlovarskýKarlovarský
020202 4.12 +1.2 m/s
MB Dominik HolubDominik Holub
StředočeskýStředočeský
010108 4.91 +0.9 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BártaFilip Bárta
JihočeskýJihočeský
000205 6.01 +1.1 m/s 6.00
2 Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
OlomouckýOlomoucký
000430 5.79 +2.5 m/s 5,77 +0.3 m/s 5.00
3 Matěj KrsekMatěj Krsek
StředočeskýStředočeský
000513 5.70 +1.4 m/s 4.00
4 František BubaFrantišek Buba
MoravskoslezskýMoravskoslezský
000414 5.56 +1.2 m/s 3.00
5 Eliáš UrbanEliáš Urban
JihomoravskýJihomoravský
000211 5.56 +1.5 m/s 2.00
6 Kryštof KašpárekKryštof Kašpárek
ZlínskýZlínský
000612 5.49 +0.4 m/s 1.00
7 Jakub MecnerJakub Mecner
MoravskoslezskýMoravskoslezský
000303 5.36 +0.8 m/s
8 Jiří KrausJiří Kraus
StředočeskýStředočeský
000729 5.36 +2.3 m/s 5,18 +0.0 m/s
9 Tomáš KlímaTomáš Klíma
LibereckýLiberecký
001009 5.10 +1.3 m/s
10 Jan JirásekJan Jirásek
PrahaPraha
000623 4.95 +0.3 m/s
11 Jakub UrbanJakub Urban
PardubickýPardubický
000713 4.84 +2.6 m/s
12 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
ÚsteckýÚstecký
000511 4.80
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JihomoravskýJihomoravský
980221 5.15 +0.5 m/s
2 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
PrahaPraha
980210 5.11 +0.3 m/s
3 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
ZlínskýZlínský
980818 5.07 +1.4 m/s
4 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
LibereckýLiberecký
980620 5.06 +1.4 m/s
5 Lada PejchalováLada Pejchalová
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
981115 5.00 +1.3 m/s
6 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
VysočinaVysočina
990501 4.90 +1.3 m/s
7 Barbora KalátováBarbora Kalátová
KarlovarskýKarlovarský
980518 4.87 +0.3 m/s
8 Silvie ŠvubováSilvie Švubová
OlomouckýOlomoucký
990120 4.87 +0.6 m/s
9 Eliška PernáEliška Perná
PardubickýPardubický
990212 4.81 +0.8 m/s
10 Anežka HanouskováAnežka Hanousková
MoravskoslezskýMoravskoslezský
991012 4.79 +0.4 m/s
11 Denisa VávrováDenisa Vávrová
PlzeňskýPlzeňský
980115 4.75 +1.0 m/s
12 Kateřina MartínkováKateřina Martínková
StředočeskýStředočeský
980607 4.51 +1.0 m/s
Anna ŠímováAnna Šímová
JihočeskýJihočeský
990824 4.51 +1.3 m/s
Kristýna MalířováKristýna Malířová
ÚsteckýÚstecký
990215 DNP
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace B (út, 25.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana NovotnáJana Novotná
JihomoravskýJihomoravský
990126 5.39 +1.3 m/s
2 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
LibereckýLiberecký
981206 5.37 +0.4 m/s
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
JihočeskýJihočeský
991113 5.34 +0.5 m/s
4 Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZlínskýZlínský
981130 5.22 +0.3 m/s
5 Lucie JarešováLucie Jarešová
PrahaPraha
980505 5.13 +0.1 m/s
6 Michaela GieselováMichaela Gieselová
OlomouckýOlomoucký
990925 5.10 +0.2 m/s
7 Michaela MarešováMichaela Marešová
VysočinaVysočina
990217 4.94 +0.5 m/s
8 Martina LoskotováMartina Loskotová
KrálovéhradeckýKrálovéhradecký
980316 4.87 +0.2 m/s
9 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
ÚsteckýÚstecký
980618 4.86 +0.0 m/s
10 Lucie ZelenkováLucie Zelenková
PlzeňskýPlzeňský
980429 4.79 +0.2 m/s
11 Natálie JahnickáNatálie Jahnická
PardubickýPardubický
990113 4.73 +0.0 m/s
12 Nikola SládkováNikola Sládková
StředočeskýStředočeský
980210 4.53 +0.3 m/s
13 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
KarlovarskýKarlovarský
981227 4.48 +0.4 m/s
14 Patricie GamonováPatricie Gamonová
MoravskoslezskýMoravskoslezský
980216 4.31 +0.7 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 27.6.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
JihočeskýJihočeský
991113 5.56 +0.4 m/s 6.00
2 Jana NovotnáJana Novotná
JihomoravskýJihomoravský
990126 5.53 +0.1 m/s 5.00
3 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
PrahaPraha
980210 5.52 +1.6 m/s 4.00
4 Michaela GaluszkováMichaela Galuszková
LibereckýLiberecký
981206 5.50 +2.2 m/s 5,24 +0.3 m/s 3.00
5 Michaela HrubáMichaela Hrubá
JihomoravskýJihomoravský
980221 5.48 +1.8 m/s 2.00
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
LibereckýLiberecký
980620 5.47 +2.3 m/s 5,45 +0.3 m/s 1.00
7 Michaela GieselováMichaela Gieselová
OlomouckýOlomoucký
990925 5.46 +1.6 m/s
8 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
ZlínskýZlínský
980818 5.30 +1.1 m/s
9 Šárka PoláškováŠárka Polášková
ZlínskýZlínský
981130 5.08 +0.8 m/s
10 Lada PejchalováLada