výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, sk. A

Brno (21. 9. 2013)

4 x 100 m - Junioři

(so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dvořák, Grabmüller, Petr, Tlustý Dvořák, Grabmüller, Petr, Tlustý ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.06 8.00
2 Fahri, Tolga, Musa,Fatih Fahri, Tolga, Musa,Fatih Fenerbahce Spor KulubuFenerbahce Spor Kulubu 42.11 7.00
3 Gordon, Kema, Falana, Etomi Gordon, Kema, Falana, Etomi Shaftesburry barnet HarriersShaftesburry barnet Harriers 42.78 6.00
4 Garcia, Perez, Mazon, Ramos Garcia, Perez, Mazon, Ramos Playas de CastellonPlayas de Castellon 42.86 5.00
5 Marček, Volek J., Volek D., Martonka Marček, Volek J., Volek D., Martonka SlovakiaSlovakia 43.71 4.00
6 Syrjala, Aarnivala, Kujanpaa, Toimela Syrjala, Aarnivala, Kujanpaa, Toimela FinlandFinland 43.79 3.00
7 Bizjak, Vrhunec, Mdvešek, Žontar Bizjak, Vrhunec, Mdvešek, Žontar SloveniaSlovenia 44.63 2.00
8 Liekis, Gerikas, Petrosevičius, Mickus Liekis, Gerikas, Petrosevičius, Mickus Nike KlaipedaNike Klaipeda 45.44 1.00
Celkem 8 závodníků

4 x 100 m - Juniorky

(so, 21.9.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 VIV ONATUNJI, SHANNON HYLTON, CHERIECE HYLTON, DINA ASHER-SMITH VIV ONATUNJI, SHANNON HYLTON, CHERIECE HYLTON, DINA ASHER-SMITH Blackheat &Bromley HarriersBlackheat &Bromley Harriers 46.28 8.00
2 Koudelová, Kobiánová, Moravcová, Dubová Koudelová, Kobiánová, Moravcová, Dubová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 48.57 7.00
3 Lienert, Keller S., Keller Ch., Weiss Lienert, Keller S., Keller Ch., Weiss LG Erdgas OberthurgauLG Erdgas Oberthurgau 48.70 6.00
4 AKGÜL ESIN, ILIKSIZ YUDUM, BOZ NURDAN, OZTURK HATICE AKGÜL ESIN, ILIKSIZ YUDUM, BOZ NURDAN, OZTURK HATICE Fenerbahce Spor KulubuFenerbahce Spor Kulubu 48.81 5.00
5 MANZINI MARTA, MALAMO RACHEL, HUSSEIN SYED GAZAN, AGOSTINI SARA MANZINI MARTA, MALAMO RACHEL, HUSSEIN SYED GAZAN, AGOSTINI SARA Atletica Stud.CA.RI.RIAtletica Stud.CA.RI.RI 50.14 4.00
6 CECILIA BRIONES, MARIA LOPEZ, MARIA MONDRAGON, PAULA ESCRIG CECILIA BRIONES, MARIA LOPEZ, MARIA MONDRAGON, PAULA ESCRIG Playas de CastellonPlayas de Castellon 51.48 3.00
7 Sholski, Mattik, Kala, Loik Sholski, Mattik, Kala, Loik Nomme KJKNomme KJK 52.31 2.00
8 MICHELLE BISGAARD, MIE PIHERESE, LISA BRIX, DENISE NARTEY MICHELLE BISGAARD, MIE PIHERESE, LISA BRIX, DENISE NARTEY Amager ACAmager AC 56.45 1.00
Celkem 8 závodníků