výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přerovský pětiboj

Přerov (1. 5. 2013)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 920320 AK KroměřížAK Kroměříž 07.31 775
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 901129 AK OlomoucAK Olomouc 07.40 745
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 07.53 703
4 Robert NovotnýRobert Novotný 891127 AK OlomoucAK Olomouc 07.56 694
5 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.60 681
6 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 961125 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.82 613
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ReiskupMarek Reiskup 940617 AC ProstějovAC Prostějov 07.56 694
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 960104 AK KroměřížAK Kroměříž 07.68 656
3 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.79 622
4 Pablo LouridoPablo Lourido 910628 Espaňa - Celta VigoEspaňa - Celta Vigo 07.82 613
5 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AK KroměřížAK Kroměříž 07.86 601
6 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov 07.94 577
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David MachálekDavid Machálek 880510 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.57 690
2 Tomáš FišerTomáš Fišer 960321 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 07.83 610
3 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.96 571
4 Jakub GulecJakub Gulec 950608 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.96 571
5 Adam VlkAdam Vlk 970527 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.14 520
6 Dalibor ŠvecDalibor Švec 960509 AK KroměřížAK Kroměříž 08.29 478
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 07.37 755
2 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 07.53 703
3 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.55 697
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 07.88 595
5 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 980109 SK HraniceSK Hranice 08.03 551
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 08.13 523
7 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.22 498
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 08.03 551
2 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 08.18 509
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 08.25 489
4 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž 08.41 447
5 Tomáš KřížTomáš Kříž 981012 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.49 426
6 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK PřerovSK Přerov 08.57 406
7 Eduard VčelkaEduard Včelka 990321 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.51 201
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 09.07 289
2 Šimon ŽákŠimon Žák 990723 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.20 261
3 Šimon KneislŠimon Kneisl 010419 SK PřerovSK Přerov 09.38 226
4 Milan RédrMilan Rédr 010218 SK PřerovSK Přerov 09.96 126
5 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000917 SK PřerovSK Přerov 09.99 122
6 Matěj TrochtaMatěj Trochta 991003 SK PřerovSK Přerov 10.18 95
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.65 959
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.96 860
3 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.05 833
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.08 824
5 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.10 818
6 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.17 797
7 Zuzana MuchováZuzana Muchová 886101 AK KroměřížAK Kroměříž 08.32 752
8 Eliška MoravcováEliška Moravcová 946022 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.14 531
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.30 758
2 Eva ŠutováEva Šutová 905721 AK KroměřížAK Kroměříž 08.31 755
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 825711 SK HraniceSK Hranice 08.49 704
4 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 975608 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.57 681
5 Anna TodorováAnna Todorová 975803 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.79 621
6 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 935206 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.10 541
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 08.42 723
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.98 571
3 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.06 551
4 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 09.12 536
5 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 925921 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.44 458
6 Barbora MandátováBarbora Mandátová 965914 SK PřerovSK Přerov 09.48 449
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 08.35 744
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.46 712
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK KroměřížAK Kroměříž 08.47 709
4 Tereza KišováTereza Kišová 985725 JAC BrnoJAC Brno 08.60 673
5 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.60 673
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.75 632
7 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.88 597
8 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.20 516
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 995910 SK PřerovSK Přerov 08.82 613
2 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 SK Speed BrnoSK Speed Brno 08.83 610
3 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 08.89 595
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.90 592
5 Anna PliskováAnna Plisková 985319 JAC BrnoJAC Brno 09.04 556
6 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 985619 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.10 541
7 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 990101 JAC BrnoJAC Brno 09.13 533
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 005101 JAC BrnoJAC Brno 08.78 624
2 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK PřerovSK Přerov 08.87 600
3 Aneta PutnováAneta Putnová 985207 JAC BrnoJAC Brno 08.97 574
4 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 995301 SK PřerovSK Přerov 08.97 574
5 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 995617 SK Speed BrnoSK Speed Brno 09.05 553
6 Tereza LoupalováTereza Loupalová 985608 SK PřerovSK Přerov 09.41 465
7 Lucie TomečkováLucie Tomečková 985622 SK HraniceSK Hranice 09.49 447
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005222 SK PřerovSK Přerov 09.37 475
2 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 09.48 449
3 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 005812 SK PřerovSK Přerov 09.63 415
4 Natálie MandátováNatálie Mandátová 005704 SK PřerovSK Přerov 09.67 406
5 Monika HorákováMonika Horáková 996102 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.93 350
6 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 09.94 348
7 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 10.14 308
Celkem 7 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František GremlicaFrantišek Gremlica 920320 AK KroměřížAK Kroměříž 11.44 765
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 901129 AK OlomoucAK Olomouc 11.45 763
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 11.54 744
4 Robert NovotnýRobert Novotný 891127 AK OlomoucAK Olomouc 11.72 707
David MachálekDavid Machálek 880510 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 11.72 707
6 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.81 689
7 Marek ReiskupMarek Reiskup 940617 AC ProstějovAC Prostějov 11.98 655
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.08 635
2 Pablo LouridoPablo Lourido 910628 Espaňa - Celta VigoEspaňa - Celta Vigo 12.14 624
3 Tomáš FišerTomáš Fišer 960321 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 12.30 593
4 Jakub GremlicaJakub Gremlica 960104 AK KroměřížAK Kroměříž 12.30 593
5 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AK KroměřížAK Kroměříž 12.31 591
6 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 961125 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.53 551
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GulecJakub Gulec 950608 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.49 558
2 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.54 549
3 Adam VlkAdam Vlk 970527 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.61 536
4 Dalibor ŠvecDalibor Švec 960509 AK KroměřížAK Kroměříž 13.07 456
5 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK HraniceSK Hranice 13.27 423
6 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 970926 SK HraniceSK Hranice 13.62 368
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 11.71 709
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.72 707
3 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.90 671
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 12.52 552
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 12.73 515
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 12.93 480
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 13.07 456
2 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 13.34 412
3 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž 13.40 402
4 Tomáš KřížTomáš Kříž 981012 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.70 356
5 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 14.43 254
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ŽákŠimon Žák 990723 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.52 243
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 010419 SK PřerovSK Přerov 15.20 163
3 Eduard VčelkaEduard Včelka 990321 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 15.26 157
4 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000917 SK PřerovSK Přerov 16.34 63
5 Milan RédrMilan Rédr 010218 SK PřerovSK Přerov 16.42 58
6 Matěj TrochtaMatěj Trochta 991003 SK PřerovSK Přerov 16.93 28
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.26 903
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.72 819
3 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 12.86 794
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.93 782
5 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.98 773
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.04 762
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 905721 AK KroměřížAK Kroměříž 13.20 735
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 886101 AK KroměřížAK Kroměříž 13.22 731
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 13.34 711
4 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.35 709
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 825711 SK HraniceSK Hranice 13.74 645
6 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 975608 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.93 615
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TodorováAnna Todorová 975803 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13.87 625
2 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.09 590
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 935206 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.29 559
4 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 14.30 558
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.35 550
6 Barbora MandátováBarbora Mandátová 965914 SK PřerovSK Přerov 14.95 464
7 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 925921 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.15 436
Celkem 7 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.29 720
2 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 13.30 718
3 Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK KroměřížAK Kroměříž 13.39 703
4 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.61 666
5 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 995910 SK PřerovSK Přerov 13.79 637
6 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.83 631
7 Tereza KišováTereza Kišová 985725 JAC BrnoJAC Brno 14.04 598
8 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 005101 JAC BrnoJAC Brno 14.23 569
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 13.72 649
2 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 13.97 609
3 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 SK Speed BrnoSK Speed Brno 14.00 604
4 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK PřerovSK Přerov 14.09 590
5 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.21 572
6 Aneta PutnováAneta Putnová 985207 JAC BrnoJAC Brno 14.58 516
7 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 995301 SK PřerovSK Přerov 14.73 495
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 985619 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.29 559
2 Anna PliskováAnna Plisková 985319 JAC BrnoJAC Brno 14.36 549
3 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 990101 JAC BrnoJAC Brno 14.51 527
4 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 995617 SK Speed BrnoSK Speed Brno 14.58 516
5 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.92 468
6 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005222 SK PřerovSK Přerov 15.01 455
7 Tereza LoupalováTereza Loupalová 985608 SK PřerovSK Přerov 15.10 443
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 15.27 420
2 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 005812 SK PřerovSK Přerov 15.52 388
3 Natálie MandátováNatálie Mandátová 005704 SK PřerovSK Přerov 15.75 359
4 Lucie TomečkováLucie Tomečková 985622 SK HraniceSK Hranice 15.82 350
5 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 16.08 319
6 Monika HorákováMonika Horáková 996102 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 16.24 300
7 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 16.51 270
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.12 774
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 901129 AK OlomoucAK Olomouc 23.14 772
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK OlomoucAK Olomouc 23.60 729
4 Robert NovotnýRobert Novotný 891127 AK OlomoucAK Olomouc 23.79 712
5 David MachálekDavid Machálek 880510 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 24.05 689
6 František GremlicaFrantišek Gremlica 920320 AK KroměřížAK Kroměříž 24.47 652
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.36 661
2 Pablo LouridoPablo Lourido 910628 Espaňa - Celta VigoEspaňa - Celta Vigo 24.48 651
3 Jakub GremlicaJakub Gremlica 960104 AK KroměřížAK Kroměříž 24.69 632
4 Tomáš FišerTomáš Fišer 960321 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 25.21 588
5 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 961125 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 26.05 520
Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.65 636
2 Jakub GulecJakub Gulec 950608 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.10 598
3 Adam VlkAdam Vlk 970527 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.13 595
4 Dalibor ŠvecDalibor Švec 960509 AK KroměřížAK Kroměříž 28.86 320
Celkem 4 závodníků

200 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.48 740
2 Adam RöderAdam Röder 980330 AK OlomoucAK Olomouc 24.13 681
3 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 24.26 670
4 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 25.88 534
5 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK PřerovSK Přerov 25.90 532
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK PřerovSK Přerov 26.33 498
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 26.14 513
2 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK KroměřížAK Kroměříž 27.66 400
3 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK PřerovSK Přerov 28.11 369
4 Tomáš KřížTomáš Kříž 981012 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.23 361
5 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK PřerovSK Přerov 30.29 235
6 Šimon ŽákŠimon Žák 990723 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 30.37 231
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eduard VčelkaEduard Včelka 990321 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 31.88 155
2 Šimon KneislŠimon Kneisl 010419 SK PřerovSK Přerov 33.26 97
3 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000917 SK PřerovSK Přerov 34.35 60
4 Milan RédrMilan Rédr 010218 SK PřerovSK Přerov 34.65 52
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.07 880
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.59 833
3 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.00 797
4 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 26.05 793
5 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.37 765
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.54 751
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva ŠutováEva Šutová 905721 AK KroměřížAK Kroměříž 27.02 710
2 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.17 698
3 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK KroměřížAK Kroměříž 27.19 696
4 Zuzana MuchováZuzana Muchová 886101 AK KroměřížAK Kroměříž 27.78 648
5 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 825711 SK HraniceSK Hranice 28.26 610
6 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 29.76 499
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 975608 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.88 563
2 Anna TodorováAnna Todorová 975803 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.12 545
3 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 935206 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.22 538
4 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.40 525
5 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.48 519
6 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 925921 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 32.07 347
Celkem 6 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC BrnoJAC Brno 27.64 659
2 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.66 658
3 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.21 614
4 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.47 594
5 Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK KroměřížAK Kroměříž 29.30 532
6 Tereza KišováTereza Kišová 985725 JAC BrnoJAC Brno 30.52 446
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 28.50 592
2 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 995910 SK PřerovSK Přerov 29.12 545
3 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.20 539
4 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK OlomoucAK Olomouc 29.41 524
5 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 005101 JAC BrnoJAC Brno 29.82 495
6 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK PřerovSK Přerov 30.52 446
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.5.2013) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.61 584
2 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 985619 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.94 559
3 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 995617 SK Speed BrnoSK Speed Brno 29.84 493
4 Anna PliskováAnna Plisková 985319 JAC BrnoJAC Brno 29.91 488
5 Aneta PutnováAneta Putnová 985207 JAC BrnoJAC Brno 30.22 467
6 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 995301 SK PřerovSK Přerov 30.98 416
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.14 544
2 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 990101 JAC BrnoJAC Brno 29.58 512
3 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005222 SK PřerovSK Přerov 30.94 418
4 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK PřerovSK Přerov 31.80 364
5 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 005812 SK PřerovSK Přerov 32.88 300
Tereza LoupalováTereza Loupalová 985608 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.5.2013) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TomečkováLucie Tomečková 985622 SK HraniceSK Hranice 32.53 320
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK PřerovSK Přerov 33.57 262
3 Monika HorákováMonika Horáková 996102 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 34.65 207
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK PřerovSK Přerov 34.97 192
Natálie MandátováNatálie Mandátová 005704 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 38.30
2 Adam VlkAdam Vlk 970527 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 39.26
3 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 980109 SK HraniceSK Hranice 39.57
4 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 961125 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 41.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GulecJakub Gulec 950608 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 40.06
2 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK HraniceSK Hranice 41.29
3 Adam OravaAdam Orava 981104 SK HraniceSK Hranice 41.42
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 000611 SK HraniceSK Hranice DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 43.60
2 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 47.06
Celkem 2 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 976007 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:26.21
2 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 975514 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:39.47
3 Aneta BočkováAneta Bočková 970101 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:47.03
4 Kateřina PetříkováKateřina Petříková 985410 AK KroměřížAK Kroměříž 2:47.77
5 Anna ŠpačkováAnna Špačková 976014 SK PřerovSK Přerov 2:50.79
6 Denisa ŠevčíkováDenisa Ševčíková 996229 AK KroměřížAK Kroměříž 3:06.88
Celkem 6 závodníků

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:46.17
2 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:55.32
3 Jiří TomekJiří Tomek 971011 AK HodonínAK Hodonín 3:04.40
4 Libor TučekLibor Tuček 650804 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:06.48
5 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 970926 SK HraniceSK Hranice 3:11.44
6 Jakub PetříkJakub Petřík 980410 AK KroměřížAK Kroměříž 3:12.35
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin TimkoMartin Timko 941004 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:14.14
2 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:17.80
3 Jaroslav PůčekJaroslav Půček 970903 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 4:32.73
4 Ondřej ZamecOndřej Zamec 920831 SK PřerovSK Přerov 4:36.75
5 Ondřej FojtůOndřej Fojtů 940320 SK PřerovSK Přerov 4:37.87
6 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 980221 BYAC BrnoBYAC Brno 4:42.84
7 Adam SchonAdam Schon 940101 SK PřerovSK Přerov 4:54.66
8 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK HraniceSK Hranice 5:02.13
9 Jan JakubíčekJan Jakubíček 960612 SK PřerovSK Přerov 5:02.24
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Muži

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.631.661.691.72 Body
1 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 1.69 ----OOOOOXOOOXXX
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 1.20 O
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.55 Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 1.53 ---OOOXOXXOXXX
2 Veronika MájováVeronika Májová
SK PřerovSK Přerov
986010 1.50 ---OOXOOXXX
3 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
976205 1.50 ---OOOXOXXX
4 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
956203 1.45 ----OXOXXX
5 Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
960101 1.35 --OXOXXX
6 Pavlína PodzimkováPavlína Podzimková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
970101 1.30 --XOXXX
7 Nikola DvorskáNikola Dvorská
SK PřerovSK Přerov
005724 1.20 OXXX
8 Natálie MandátováNatálie Mandátová
SK PřerovSK Přerov
005704 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
980624 5.60 +2.0 m/s X+2,55.60+2,0X+1,85.605.49+1,55.45+1,25.31+1,5
2 Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 5.26 +2.8 m/s 5,01 +1.0 m/s 4.99+2,05.01+2,55.01+1,05.015.18+2,15.02+0,55.26+2,8
3 Jiří HradilJiří Hradil
AK OlomoucAK Olomouc
980220 5.23 +2.1 m/s 5,10 +1.6 m/s 4.90+1,55.07+2,15.23+2,15.235.10+1,65.03+1,54.93+1,2
Adam KopecAdam Kopec
SK PřerovSK Přerov
990909 DNP
Jakub JeřábekJakub Jeřábek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
960309 DNP
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Helena TomkováHelena Tomková
SK PřerovSK Přerov
925102 5.28 +1.2 m/s XX5.20+2,25.205.21+2,75.28+1,1X
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK OlomoucAK Olomouc
995925 4.76 +2.6 m/s 4.65 -0.6 m/s 4.65-0,64.49+1,14.76+2,24.764.45+1,34.62+0,44.64+2,6
3 Lucie VelčovskáLucie Velčovská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
960101 4.51 +1.3 m/s X4.51+0,6X4.514.33+0,84.39+1,4X
4 Pavlína PodzimkováPavlína Podzimková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
970101 4.43 +2.0 m/s X4.29+0,24.43-0,24.43X4.24+1,4X
5 Aneta BočkováAneta Bočková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
970101 4.20 +0.7 m/s 3.97+1.34.07+0.94.20+0,74.204.16+1.73.91+0.24.18+0.7
6 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
976205 4.13 +0.5 m/s 4.13+0,5XX4.134.08+2,2--
7 Barbora MandátováBarbora Mandátová
SK PřerovSK Přerov
965914 4.12 +0.9 m/s X4.09+0,4X4.09X4.12+0,94.06+0,9
Tereza LoupalováTereza Loupalová
SK PřerovSK Přerov
985608 0 +1.9 m/s XXX0XXX
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HamrlováDominika Hamrlová
AK KroměřížAK Kroměříž
965108 08.94 08.1308.3908.9408.94 460
2 Veronika PěčkováVeronika Pěčková
AK KroměřížAK Kroměříž
965102 07.05 06.5107.0506.8907.05 338
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 10.40 X10.4009.9710.40 510
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
956203 10.42 09.9610.4210.0710.42 557
2 Lenka JuráňováLenka Juráňová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
945908 09.76 09.7608.9009.0309.76 514
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
970408 13.38 11.9312.0313.3813.38 690
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
961014 13.21 13.21X13.2113.21 680
3 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960206 12.96 12.9610.8011.5112.96 665
4 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
960704 12.21 11.9511.9112.2112.21 619
5 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
970919 11.06 11.06XX11.06 549
6 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
970701 10.87 10.87X10.4910.87 538
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940627 13.09 XX13.0913.09 673
2 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
950617 08.74 08.6108.6708.7408.74 410
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš UrbanLuboš Urban
SK HraniceSK Hranice
721106 10.41 10.4110.3909.5110.41 510
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský
BYAC BrnoBYAC Brno
980221 31.16 X24.8331.1631.16 487
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 26.62 23.5326.62X26.62 398
3 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
SK HraniceSK Hranice
980812 18.61 XX18.6118.61 246
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
956203 28.21 27.1028.2124.9128.21 429
2 Lenka JuráňováLenka Juráňová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
945908 27.97 X27.9725.5727.97 424
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HamrlováDominika Hamrlová
AK KroměřížAK Kroměříž
965108 17.82 XX17.8217.82 239
2 Veronika PěčkováVeronika Pěčková
AK KroměřížAK Kroměříž
965102 14.74 X14.5114.7414.74 185
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
961014 39.18 32.5339.1837.6439.18 648
2 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
960704 33.89 31.80X33.8933.89 542
3 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
970919 33.51 XX33.5133.51 534
4 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960206 33.29 30.5733.29X33.29 530
5 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
970701 30.93 25.6827.5530.9330.93 483
6 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
970408 29.16 X29.1625.6329.16 448
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940627 41.01 40.3641.01X41.01 685
2 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
950617 20.90 20.90X20.3020.90 289
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Luboš UrbanLuboš Urban
SK HraniceSK Hranice
721106 26.62 26.62XX26.62 398
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský
BYAC BrnoBYAC Brno
980221 41.50 38.5541.5036.6741.50 464
2 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
SK PřerovSK Přerov
981020 37.26 37.2635.73X37.26 403
Daniel PátekDaniel Pátek
SK PřerovSK Přerov
980710 DNP
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl
SK HraniceSK Hranice
980812 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
905818 56.20 56.2048.80X56.20-49.25-
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie GalatíkováLucie Galatíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
956203 24.60 24.60XX24.60 375
2 Lenka JuráňováLenka Juráňová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
945908 14.45 14.4513.1012.8214.45 187
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika HamrlováDominika Hamrlová
AK KroměřížAK Kroměříž
965108 22.01 18.9222.0120.3022.01 326
2 Veronika PěčkováVeronika Pěčková
AK KroměřížAK Kroměříž
965102 17.00 15.2415.6617.0017.00 233
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK PřerovSK Přerov
970408 57.23 52.1257.2353.0357.23 696
2 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
960704 51.49 47.8950.1951.4951.49 611
3 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov
960206 49.40 43.9449.4047.6649.40 580
4 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
961014 43.37 35.8339.2343.3743.37 491
5 Tom ŠáchaTom Šácha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
970701 42.34 XX42.3442.34 476
6 Adam PernicaAdam Pernica
JAC BrnoJAC Brno
970919 28.90 24.1927.5228.9028.90 284
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Luboš UrbanLuboš Urban
SK HraniceSK Hranice
721106 DNP
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(st, 1.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
940627 DNP
David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
950617 DNP
Celkem 2 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 901129 AK Olomouc{8} 2280
2 František GremlicaFrantišek Gremlica 920320 AK Kroměříž{8} 2192
3 Jiří FrnkaJiří Frnka 940924 AK Olomouc{8} 2176
4 Martin TučekMartin Tuček 951205 AC Moravská Slavia Brno{8} 2144
5 Robert NovotnýRobert Novotný 891127 AK Olomouc{8} 2113
6 David MachálekDavid Machálek 880510 AK PSK Zlín{8} 2086
7 Martin SchmögerMartin Schmöger 950503 AC Moravská Slavia Brno{8} 1918
8 Pablo LouridoPablo Lourido 910628 Espaňa - Celta Vigo{8} 1888
9 Jakub GremlicaJakub Gremlica 960104 AK Kroměříž{8} 1881
10 Tomáš FišerTomáš Fišer 960321 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1791
11 Michal BrodaMichal Broda 880226 TJ Jäkl Karviná{8} 1756
12 Jakub GulecJakub Gulec 950608 TJ Jäkl Karviná{8} 1727
13 Patryk KiełkowskiPatryk Kiełkowski 961125 TJ Jäkl Karviná{8} 1684
14 Adam VlkAdam Vlk 970527 TJ Jäkl Karviná{8} 1651
15 Dalibor ŠvecDalibor Švec 960509 AK Kroměříž{8} 1254
Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AK Kroměříž{8} DNF
Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK Hranice{8} DNF
Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 970926 SK Hranice{8} DNF
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 961014 AC Prostějov{8} DNF
Marek ReiskupMarek Reiskup 940617 AC Prostějov{8} DNF
Poznámky:
Nevtípil T. 2280 (07.40/745-11.45/763-23.14/772)

Gremlica F. 2192 (07.31/775-11.44/765-24.47/652)

Frnka J. 2176 (07.53/703-11.54/744-23.60/729)

Tuček M. 2144 (07.60/681-11.81/689-23.12/774)

Novotný R. 2113 (07.56/694-11.72/707-23.79/712)

Machálek D. 2086 (11.72/707-24.05/689-07.57/690)

Schmöger M. 1918 (07.79/622-12.08/635-24.36/661)

Lourido P. 1888 (07.82/613-12.14/624-24.48/651)

Gremlica J. 1881 (07.68/656-12.30/593-24.69/632)

Fišer T. 1791 (07.83/610-12.30/593-25.21/588)

Broda M. 1756 (07.96/571-12.54/549-24.65/636-38.30/)

Gulec J. 1727 (07.96/571-12.49/558-25.10/598-40.06/)

Kiełkowski P. 1684 (07.82/613-12.53/551-26.05/520-41.72/)

Vlk A. 1651 (08.14/520-12.61/536-25.13/595-39.26/)

Reiskup M. 1349 (11.98/655-07.56/694)

Švec D. 1254 (08.29/478-13.07/456-28.86/320)

Sokola D. 1192 (07.86/601-12.31/591-/-33.89/542-51.49/611-12.21/619)

Odvářka J. 577 (07.94/577-/)

Havránek P. 423 (13.27/423-41.29/)

Kučera K. 368 (13.62/368-3:11.44/)
Celkem 20 závodníků
Sprintérský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adam RöderAdam Röder 980330 AK Olomouc{8} 2145
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 980419 AC Moravská Slavia Brno{8} 2144
3 Adam FojcikAdam Fojcik 980416 TJ Jäkl Karviná{8} 2044
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 980618 SK Přerov{8} 1679
5 Michal ParikrupaMichal Parikrupa 980905 TJ Jäkl Karviná{8} 1600
6 Pavel MikuláčekPavel Mikuláček 980624 SK Přerov{8} 1501
7 Ludvík SalamonLudvík Salamon 980312 TJ Jäkl Karviná{8} 1467
8 David DrštičkaDavid Drštička 000228 SK Přerov{8} 1270
9 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 980902 AK Kroměříž{8} 1249
10 Tomáš KřížTomáš Kříž 981012 Atletický klub Kyjov{8} 1143
11 Adam KopecAdam Kopec 990909 SK Přerov{8} 0778
12 Šimon ŽákŠimon Žák 990723 Atletický klub Kyjov{8} 0735
13 Eduard VčelkaEduard Včelka 990321 TJ Jäkl Karviná{8} 0513
14 Šimon KneislŠimon Kneisl 010419 SK Přerov{8} 0486
15 Jorik NavrátilJorik Navrátil 000917 SK Přerov{8} 0245
16 Milan RédrMilan Rédr 010218 SK Přerov{8} 0236
Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK Přerov{8} DNF
Adam OravaAdam Orava 981104 SK Hranice{8} DNF
Tomáš PepernikTomáš Pepernik 980109 SK Hranice{8} DNF
Matěj TrochtaMatěj Trochta 991003 SK Přerov{8} DNF
Poznámky:
Röder A. 2145 (07.37/755-11.71/709-24.13/681)

Vojtek M. 2144 (07.55/697-11.72/707-23.48/740)

Fojcik A. 2044 (07.53/703-11.90/671-24.26/670)

Mališka R. 1679 (07.88/595-12.52/552-25.90/532)

Parikrupa M. 1600 (12.73/515-25.88/534-08.03/551)

Mikuláček P. 1501 (08.13/523-12.93/480-26.33/498-/)

Salamon L. 1467 (08.22/498-13.07/456-26.14/513)

Drštička D. 1270 (08.25/489-13.34/412-28.11/369)

Březka V. 1249 (08.41/447-13.40/402-27.66/400)

Kříž T. 1143 (08.49/426-13.70/356-28.23/361)

Kopec A. 778 (09.07/289-14.43/254-30.29/235-/)

Žák Š. 735 (09.20/261-14.52/243-30.37/231)

Pepernik T. 551 (08.03/551-/)

Včelka E. 513 (09.51/201-15.26/157-31.88/155)

Orava A. 509 (08.18/509-/)

Kneisl Š. 486 (09.38/226-15.20/163-33.26/97)

Klvaňa V. 406 (/-08.57/406-/-26.62/398-/-10.40/510)

Navrátil J. 245 (09.99/122-16.34/63-34.35/60)

Rédr M. 236 (09.96/126-16.42/58-34.65/52)

Trochta M. 123 (10.18/95-16.93/28)
Celkem 20 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 865508 AK Olymp Brno{8} 2742
2 Jana SotákováJana Sotáková 935425 AK Olymp Brno{8} 2512
3 Hana ProchováHana Prochová 965213 AC Moravská Slavia Brno{8} 2420
4 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 916029 AK Olymp Brno{8} 2371
5 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 895520 AK Olymp Brno{8} 2367
6 Lenka SvobodováLenka Svobodová 956012 AK Olymp Brno{8} 2331
7 Eva ŠutováEva Šutová 905721 AK Kroměříž{8} 2200
8 Aneta ForetováAneta Foretová 925828 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 2165
9 Zuzana MuchováZuzana Muchová 886101 AK Kroměříž{8} 2131
10 Alena SymerskáAlena Symerská 966101 AK Kroměříž{8} 2130
11 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 825711 SK Hranice{8} 1959
12 Markéta SedláčkováMarkéta Sedláčková 975608 Atletický klub Kyjov{8} 1859
13 Anna TodorováAnna Todorová 975803 SK Speed Brno{8} 1791
14 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 965729 AK Olymp Brno{8} 1686
15 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 935206 AK Olymp Brno{8} 1638
16 Leona MalenínskáLeona Malenínská 966123 AK Olymp Brno{8} 1620
17 Eva GalaczováEva Galaczová 966213 TJ Jäkl Karviná{8} 1593
18 Natálie BajtkováNatálie Bajtková 925921 Atletika Poruba o.s.{8} 1241
Barbora MandátováBarbora Mandátová 965914 SK Přerov{8} DNF
Eliška MoravcováEliška Moravcová 946022 AK Olymp Brno{8} DNF
Poznámky:
Hřivnová P. 2742 (07.65/959-12.26/903-25.07/880)

Sotáková J. 2512 (07.96/860-12.72/819-25.59/833)

Prochová H. 2420 (08.05/833-12.86/794-26.05/793)

Mrňová M. 2371 (08.08/824-12.93/782-26.37/765)

Holleyová A. 2367 (08.17/797-12.98/773-26.00/797)

Svobodová L. 2331 (08.10/818-13.04/762-26.54/751)

Šutová E. 2200 (08.31/755-13.20/735-27.02/710)

Foretová A. 2165 (08.30/758-13.35/709-27.17/698-/)

Muchová Z. 2131 (08.32/752-13.22/731-27.78/648)

Symerská A. 2130 (08.42/723-13.34/711-27.19/696)

Úlehlová K. 1959 (08.49/704-13.74/645-28.26/610)

Sedláčková M. 1859 (08.57/681-13.93/615-28.88/563)

Todorová A. 1791 (08.79/621-13.87/625-29.12/545)

Havlíčková M. 1686 (08.98/571-14.09/590-29.40/525)

Šilhová K. 1638 (09.10/541-14.29/559-29.22/538)

Malenínská L. 1620 (09.06/551-14.35/550-29.48/519)

Galaczová E. 1593 (09.12/536-14.30/558-29.76/499-/)

Bajtková N. 1241 (09.44/458-15.15/436-32.07/347)

Mandátová B. 913 (09.48/449-14.95/464-/)

Moravcová E. 531 (09.14/531)
Celkem 20 závodníků
Sprintérský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 986027 JAC Brno{8} 2121
2 Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 995822 AC Moravská Slavia Brno{8} 2046
3 Marie BušinováMarie Bušinová 985322 Atletický klub Kyjov{8} 1997
4 Veronika MuchováVeronika Muchová 986002 AK Kroměříž{8} 1944
5 Barbora HudečkováBarbora Hudečková 985729 TJ Šumperk{8} 1857
6 Kateřina BenešováKateřina Benešová 005103 AC Moravská Slavia Brno{8} 1833
7 Tereza DobiášováTereza Dobiášová 995910 SK Přerov{8} 1795
8 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 995422 SK Speed Brno{8} 1753
9 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 986127 Atletický klub Kyjov{8} 1753
10 Barbora BegováBarbora Begová 005324 AK Olomouc{8} 1728
11 Tereza KišováTereza Kišová 985725 JAC Brno{8} 1717
12 Zdeňka KlinkovskáZdeňka Klinkovská 005101 JAC Brno{8} 1688
13 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 985619 Atletický klub Kyjov{8} 1659
14 Veronika MájováVeronika Májová 986010 SK Přerov{8} 1636
15 Anna PliskováAnna Plisková 985319 JAC Brno{8} 1593
16 Magdalena KonečnáMagdalena Konečná 990101 JAC Brno{8} 1572
17 Denisa ŠkodováDenisa Škodová 995617 SK Speed Brno{8} 1562
18 Aneta PutnováAneta Putnová 985207 JAC Brno{8} 1557
19 Anna VýletováAnna Výletová 995217 Atletický klub Kyjov{8} 1528
20 Gabriela ŠvarcováGabriela Švarcová 995301 SK Přerov{8} 1485
21 Sára KolomazníkováSára Kolomazníková 005222 SK Přerov{8} 1348
22 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 005812 SK Přerov{8} 1233
23 Lucie TomečkováLucie Tomečková 985622 SK Hranice{8} 1117
24 Lucie VáclavíčkováLucie Václavíčková 005812 SK Přerov{8} 1103
25 Nikola DvorskáNikola Dvorská 005724 SK Přerov{8} 0929
26 Monika HorákováMonika Horáková 996102 Atletický klub Kyjov{8} 0857
27 Veronika BudařováVeronika Budařová 015911 SK Přerov{8} 0770
Tereza LoupalováTereza Loupalová 985608 SK Přerov{8} DNF
Natálie MandátováNatálie Mandátová 005704 SK Přerov{8} DNF
Poznámky:
Božková K. 2121 (08.35/744-13.30/718-27.64/659)

Jeřábková A. 2046 (08.46/712-13.29/720-28.21/614)

Bušinová M. 1997 (08.60/673-13.61/666-27.66/658)

Muchová V. 1944 (08.47/709-13.39/703-29.30/532)

Hudečková B. 1857 (08.75/632-13.83/631-28.47/594)

Benešová K. 1833 (08.90/592-13.72/649-28.50/592)

Dobiášová T. 1795 (13.79/637-08.82/613-29.12/545)

Klusáčková M. 1753 (08.83/610-14.00/604-29.20/539)

Rybaříková T. 1753 (08.88/597-14.21/572-28.61/584)

Begová B. 1728 (08.89/595-13.97/609-29.41/524)

Kišová T. 1717 (08.60/673-14.04/598-30.52/446)

Klinkovská Z. 1688 (14.23/569-08.78/624-29.82/495)

Sekerková A. 1659 (09.10/541-14.29/559-28.94/559)

Májová V. 1636 (08.87/600-14.09/590-30.52/446-1.50/)

Plisková A. 1593 (09.04/556-14.36/549-29.91/488)

Konečná M. 1572 (09.13/533-14.51/527-29.58/512)

Škodová D. 1562 (09.05/553-14.58/516-29.84/493)

Putnová A. 1557 (08.97/574-14.58/516-30.22/467)

Výletová A. 1528 (09.20/516-14.92/468-29.14/544)

Švarcová G. 1485 (08.97/574-14.73/495-30.98/416)

Kolomazníková S. 1348 (09.37/475-15.01/455-30.94/418)

Čejnová V. 1233 (09.48/449-15.27/420-31.80/364)

Tomečková L. 1117 (09.49/447-15.82/350-32.53/320)

Václavíčková L. 1103 (09.63/415-15.52/388-32.88/300)

Dvorská N. 929 (09.94/348-16.08/319-33.57/262-1.20/)

Loupalová T. 908 (09.41/465-15.10/443-/-0/)

Horáková M. 857 (09.93/350-16.24/300-34.65/207)

Budařová V. 770 (10.14/308-16.51/270-34.97/192)

Mandátová N. 765 (09.67/406-15.75/359-/-/)
Celkem 29 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Luboš UrbanLuboš Urban 721106 SK Hranice{8} DNF
Poznámky:
Urban L. 908 (26.62/398-/-10.41/510
Celkem 1 závodníků
Vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
David RotreklDavid Rotrekl 950617 SK Hranice{8} DNF
Michal HanákMichal Hanák 940627 TJ Sokol Opava{8} DNF
Poznámky:
Hanák M. 1358 (41.01/685-/-13.09/673)

Rotrekl D. 699 (20.90/289-/-08.74/410)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 970408 SK Přerov{8} 1834
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák 961014 SK Hranice{8} 1819
3 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla 960206 Atletický klub AHA Vyškov{8} 1775
4 Dominik SokolaDominik Sokola 960704 AK Kroměříž{8} 1772
5 Tom ŠáchaTom Šácha 970701 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště{8} 1497
6 Adam PernicaAdam Pernica 970919 JAC Brno{8} 1367
Poznámky:
Vrtěl O. 1834 (29.16/448-57.23/696-13.38/690)

Řihák M. 1819 (39.18/648-43.37/491-13.21/680)

Ščudla Z. 1775 (33.29/530-49.40/580-12.96/665)

Sokola D. 1772 (12.31/591-/-07.86/601-33.89/542-51.49/611-12.21/619)

Šácha T. 1497 (30.93/483-42.34/476-10.87/538)

Pernica A. 1367 (33.51/534-28.90/284-11.06/549)
Celkem 6 závodníků
Vrhačský trojboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 981020 SK Přerov{8} 1311
Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 980812 SK Hranice{8} DNF
Daniel PátekDaniel Pátek 980710 SK Přerov{8} DNP
Poznámky:
Klvaňa V. 1311 (08.57/406-/-1.20/-26.62/398-37.26/403-10.40/510)

Klinkovský J. 951 (4:42.84/-31.16/487-41.50/464)

Podjukl V. 246 (5:02.13/-18.61/246-/)

Pátek D. 0 (1.69/-5.26/-/)
Celkem 3 závodníků
Vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie GalatíkováLucie Galatíková 956203 AK Olymp Brno{8} 1361
2 Lenka JuráňováLenka Juráňová 945908 AK Olymp Brno{8} 1125
Poznámky:
Galatíková L. 1361 (1.45/-28.21/429-24.60/375-10.42/557)

Juráňová L. 1125 (27.97/424-14.45/187-09.76/514)
Celkem 2 závodníků
Vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominika HamrlováDominika Hamrlová 965108 AK Kroměříž{8} 1025
2 Veronika PěčkováVeronika Pěčková 965102 AK Kroměříž{8} 0756
Poznámky:
Hamrlová D. 1025 (17.82/239-22.01/326-08.94/460)

Pěčková V. 756 (14.74/185-17.00/233-07.05/338)
Celkem 2 závodníků