výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů

Nové Město nad Metují (11. 5. 2013)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 10.99
2 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.47
3 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.83
4 David LašekDavid Lašek 950915 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.95
5 Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.23
6 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 980321 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.54
7 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 950920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 14.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 11.32
2 Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.77
3 Václav NovotnýVáclav Novotný 940729 AC PardubiceAC Pardubice 11.87
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.91
5 Roman MementovskýRoman Mementovský 970614 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.92
6 David KmiecDavid Kmiec 990415 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 14.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MorávekMartin Morávek 940713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.69
2 Michal ChejnMichal Chejn 951031 AC PardubiceAC Pardubice 12.12
3 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 940402 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.41
4 Gabriel NekutGabriel Nekut 980912 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 12.56
5 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 990109 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 13.86
MB Michal PreradovičMichal Preradovič 950508 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 11.00 8
2 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 11.15 6
3 Martin MorávekMartin Morávek 940713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.48 5
4 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.52 4
5 Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.59 3
6 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.91 2
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.86 1
2 Václav NovotnýVáclav Novotný 940729 AC PardubiceAC Pardubice 11.98
3 Michal ChejnMichal Chejn 951031 AC PardubiceAC Pardubice 12.05
4 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 940402 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.33
David LašekDavid Lašek 950915 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Jan JankovičJan Jankovič 980822 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 AC PardubiceAC Pardubice 11.45
2 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.75
3 Marek ToufarMarek Toufar 960619 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.23
4 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.58
5 Václav LžíčařVáclav Lžíčař 971125 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.91
6 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný 970329 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 13.29
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.90
2 Petr KaiserPetr Kaiser 960720 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11.95
3 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.47
4 Marcel JohanidesMarcel Johanides 961205 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.90
Jan RatajJan Rataj 980304 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DQ
Pavel BohuslavPavel Bohuslav 970428 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.80
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.24
3 Tomáš AndrleTomáš Andrle 970404 AC PardubiceAC Pardubice 12.32
4 Filip BalašFilip Balaš 970411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.69
5 Petr RoztočilPetr Roztočil 970924 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.16
6 Lukáš KrejzekLukáš Krejzek 970219 AC PardubiceAC Pardubice 13.31
7 Jakub KončítekJakub Končítek 970814 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.40
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek NovotnýMarek Novotný 960613 AC PardubiceAC Pardubice 11.56 11.00
2 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 980114 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.79 9.00
3 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.88 8.00
4 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.06 7.00
5 Petr KaiserPetr Kaiser 960720 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 12.10 6.00
6 Marek ToufarMarek Toufar 960619 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.41 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš AndrleTomáš Andrle 970404 AC PardubiceAC Pardubice 12.18 4
2 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.25 3
3 Filip BalašFilip Balaš 970411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.61 2
4 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.62 1
5 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.75
6 Marcel JohanidesMarcel Johanides 961205 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 12.96
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 AC PardubiceAC Pardubice 12.80 8
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 12.85 6
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 956215 AC PardubiceAC Pardubice 13.18 5
4 Iva HavlováIva Havlová 955702 AC PardubiceAC Pardubice 13.37 4
MB Kateřina PetříkováKateřina Petříková 960427 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.81
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 965626 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.86
2 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.02
3 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 14.27
4 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová 975209 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.43
MB Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.04
Aneta KrámováAneta Krámová 975726 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 13.34
2 Nela ČermákováNela Čermáková 985113 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 13.50
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.64
4 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.11
5 Eva KopeckáEva Kopecká 976128 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.90
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VeseláAnna Veselá 966123 AC PardubiceAC Pardubice 13.85
2 Pavlína HázováPavlína Házová 975512 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.83
3 Eliška RýdlováEliška Rýdlová 986115 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 16.69
Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Kristýna TužilováKristýna Tužilová 976009 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.11
2 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 995901 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.44
3 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.61
Pavlína NovotnáPavlína Novotná 965224 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Tereza ŠamanováTereza Šamanová 995110 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 13.45 11.00
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.66 9.00
3 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 965626 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.73 8.00
4 Anna VeseláAnna Veselá 966123 AC PardubiceAC Pardubice 14.08 7.00
5 Nela ČermákováNela Čermáková 985113 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 14.09 6.00
6 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 14.18 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13.45 4
2 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 13.92 3
3 Julie ŠtulpováJulie Štulpová 995901 TJ SvitavyTJ Svitavy 14.30 2
4 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 14.45 1
5 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.54
6 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová 975209 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14.59
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal PaďourMichal Paďour 940819 AC PardubiceAC Pardubice 22.74 8
2 Martin MorávekMartin Morávek 940713 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.73 6
3 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.38 5
4 Tadeáš PašekTadeáš Pašek 950312 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.00 2
David LašekDavid Lašek 950915 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČervenýMatěj Červený 971014 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.69 4
2 Roman MementovskýRoman Mementovský 970614 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.27 1
3 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 961011 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.83
4 Martin RulíkMartin Rulík 950213 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 27.06
5 Matouš HnízdilMatouš Hnízdil 990109 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 29.43
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 940402 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 25.43 3
2 Patrik ZástěraPatrik Zástěra 960902 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 26.68
3 Vladimír ZmatlíkVladimír Zmatlík 980321 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 28.01
4 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 950920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 30.63
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 960817 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.56 11.00
2 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 24.49 8.00
3 Tomáš AndrleTomáš Andrle 970404 AC PardubiceAC Pardubice 24.59 6.50
4 Marek ToufarMarek Toufar 960619 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 25.09 5.00
5 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.32 4.00
6 Milan ŠormMilan Šorm 970419 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.78
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 24.39 9.00
2 Marek LukášMarek Lukáš 970601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.59 6.50
3 Marcel JohanidesMarcel Johanides 961205 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 27.20
Petr RoztočilPetr Roztočil 970924 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Pavel BohuslavPavel Bohuslav 970428 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Filip BalašFilip Balaš 970411 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HolečekAdam Holeček 960801 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.17 3.00
2 Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 26.24 2.00
3 Jiří DušekJiří Dušek 960521 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.27 1.00
Rostislav BalcarRostislav Balcar 971201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 970926 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TroppováKateřina Troppová 945516 AC PardubiceAC Pardubice 26.05 8
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 965307 AC PardubiceAC Pardubice 26.23 6
3 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 27.48 5
MB Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 26.99
Eliška KubištováEliška Kubištová 956012 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 AC PardubiceAC Pardubice 27.66 4
2 Iva HavlováIva Havlová 955702 AC PardubiceAC Pardubice 28.04 3
3 Kristýna HalvováKristýna Halvová 946027 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.25 2
4 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 956205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 31.76 1
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.35 11.00
2 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 975914 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 27.73 9.00
3 Anna VeseláAnna Veselá 966123 AC PardubiceAC Pardubice 29.08 5.00
4 Kateřina ŽabkováKateřina Žabková 985405 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.97 2.00
Bára MachováBára Machová 965606 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Aneta KrámováAneta Krámová 975726 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaternováKateřina Maternová 985716 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 28.37 8.00
2 Evelína MinářováEvelína Minářová 975414 AC PardubiceAC Pardubice 28.50 7.00
3 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28.98 6.00
4 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 29.74 4.00
5 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 31.11 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Tereza HanušováTereza Hanušová 965329 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 29.32
2 Tereza KopeckáTereza Kopecká 975122 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 29.93 3.00
3 Adéla OpočenskáAdéla Opočenská 995828 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 34.15
Dominika VognarováDominika Vognarová 985826 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Tereza ŠamanováTereza Šamanová 995110 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 951025 AC PardubiceAC Pardubice 53.31 8
2 Michal SoučekMichal Souček 940906 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.45 6
3 Roman JelínekRoman Jelínek 940504 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 54.94 5
4 Vojtěch VašíčekVojtěch Vašíček 950920 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 68.26
Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr SmolákPetr Smolák 941121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.17 4
2 Tomáš NěmecTomáš Němec 940117 AC PardubiceAC Pardubice 56.69 3
3 Tadeáš PašekTadeáš Pašek 950312 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.72 2
4 Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík 961011 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 60.08 1
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 970316 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54.78 11.00
2 Jan ŽaludaJan Žaluda 980403 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.72 9.00
3 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.63 7.00
4 Michal ČervenkaMichal Červenka 970725 AC PardubiceAC Pardubice 63.70 1.00
Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PlaskoňDominik Plaskoň 970116 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 57.40 8.00
2 Filip MairingerFilip Mairinger 971007 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.74 6.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 960801 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.34 4.00
4 Jaroslav NěmecJaroslav Němec 991212 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 70.08
Jiří DušekJiří Dušek 960521 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BártaMartin Bárta 980812 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.67 5.00
2 Adam DvořákAdam Dvořák 960811 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.41 3.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 960606 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 61.37 2.00
4 Rostislav BalcarRostislav Balcar 971201 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 67.92
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk 980119 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Michaela DrábkováMichaela Drábková 925617 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 58.82
Celkem 1 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.41 8
2 Hana HrašováHana Hrašová 965120 AC PardubiceAC Pardubice 68.07 6
3 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 956205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 72.64 5
Tereza LinhartováTereza Linhartová 955126 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 65.65 9.00
2 Tereza KolářováTereza Kolářová 965401 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 66.69 8.00
3 Bára MachováBára Machová 965606 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 68.48 7.00
4 Kateřina ŽabkováKateřina Žabková 985405 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 68.82 6.00
Simona KolářováSimona Kolářová 966202 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.89 11.00
Tereza JedličkováTereza Jedličková 976019 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 2 závodníků

800 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 950608 AC PardubiceAC Pardubice 2:06.14 8
2 Petr SmolákPetr Smolák 941121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:08.91 6
3 Štěpán PolákŠtěpán Polák 951031 AC PardubiceAC Pardubice 2:11.73 5
4 Patrik ZástěraPatrik Zástěra 960902 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:15.33 4
Celkem 4 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel HladíkPavel Hladík 960420 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:10.07 11.00
2 Vojtěch HájekVojtěch Hájek 980423 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:16.27 9.00
3 Adam HolečekAdam Holeček 960801 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:17.42 8.00
4 Jan TrdlikátJan Trdlikát 960527 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:17.79 7.00
5 Jiří DušekJiří Dušek 960521 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.26 6.00
6 Jan HejdukJan Hejduk 981205 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:25.42 5.00
7 Michal ČervenkaMichal Červenka 970725 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.04 4.00
8 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 980303 AC PardubiceAC Pardubice 2:31.95 3.00
9 Milan ŠormMilan Šorm 970419 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:34.41 2.00
10 Jakub SlabýJakub Slabý 971010 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2:36.46 1.00
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 955530 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:21.63 8
2 Dana ProkopováDana Prokopová 955105 AC PardubiceAC Pardubice 2:25.76 6
3 Tereza LinhartováTereza Linhartová 955126 AC PardubiceAC Pardubice 2:37.38 5
4 Hana HrašováHana Hrašová 965120 AC PardubiceAC Pardubice 2:38.99 4
5 Marie ThomsenováMarie Thomsenová 956205 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:57.37 3
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ChytkováBarbora Chytková 966229 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:35.86 11.00
2 Gabriela HomolováGabriela Homolová 965810 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:37.40 9.00
3 Klára VošvrdováKlára Vošvrdová 975106 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:48.30 8.00
4 Veronika DobruskáVeronika Dobruská 965711 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 2:48.97 7.00
5 Jana MárováJana Márová 975320 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:50.13 6.00
6 Nikola MoravcováNikola Moravcová 975125 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 2:53.68 5.00
7 Simona KolářováSimona Kolářová 966202 AC PardubiceAC Pardubice 2:57.23 4.00
Tereza JedličkováTereza Jedličková 976019 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín LakotaAntonín Lakota 950228 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:15.68 8
2 Miloslav HoncůMiloslav Honců 940318 AC PardubiceAC Pardubice 4:18.68 6
3 Adam RubešAdam Rubeš 940125 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:34.43 5
4 Martin KřivdaMartin Křivda 950504 AC PardubiceAC Pardubice 4:47.37 4
5 Karel SvobodaKarel Svoboda 960616 AC PardubiceAC Pardubice 4:51.93 3
Celkem 5 závodníků

3000 m - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 09:52.97 11.00
2 Martin BártaMartin Bárta 980812 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:58.55 9.00
3 Tomáš GdulaTomáš Gdula 970109 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 10:04.41 8.00
4 Jakub NovotnýJakub Novotný 960606 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10:53.72 7.00
5 Ondřej PetiškaOndřej Petiška 970527 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:59.22 6.00
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kateřina HanušováKateřina Hanušová 955325 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 17.85
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 966121 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15.65 11.00
2 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 965128 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18.84 8.00
3 Nela ČermákováNela Čermáková 985113 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 19.55 7.00
4 Eva SedláčkováEva Sedláčková 975917 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 19.56 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková 966230 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 17.59 9.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 975424 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 20.06 5.00
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl 950318 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.98 8
2 Martin ScholzeMartin Scholze 961125 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 20.05 6
Lukáš PilařLukáš Pilař 950328 AC PardubiceAC Pardubice DNF
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 970911 AC PardubiceAC Pardubice 16.43 11.00
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.87 9.00
3 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský 960207 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 21.22 8.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip MairingerFilip Mairinger 971007 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.86 7.00
2 Petr HejhalPetr Hejhal 970420 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 50.34 6.00
3 Jakub SlabýJakub Slabý 971010 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 52.94 5.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 970617 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.53 11.00
2 Marek LukášMarek Lukáš 970601 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.01 9.00
3 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 970821 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 48.50 8.00
Celkem 3 závodníků

300 m překážek - Ženy

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Lucie TaclíkováLucie Taclíková 936230 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 45.89
Celkem 1 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KotyzováBarbora Kotyzová 965309 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 50.35 11.00
2 Michaela KřepelováMichaela Křepelová 975502 AC PardubiceAC Pardubice 53.68 9.00
3 Adéla OpočenskáAdéla Opočenská 995828 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 60.01 8.00
Celkem 3 závodníků

400 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Martin RulíkMartin Rulík 950213 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
Martin ScholzeMartin Scholze 961125 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DQ
Poznámky:
Dle pravidla 162.7 diskvalifikován Martin Scholze.
Vzhledem k nedostačujícímu počtu závodníků byl následně běh zrušen.
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Junioři

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 jři-Rulík, Jenzara, Nekut, Šotla jři-Rulík, Jenzara, Nekut, Šotla Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 50.21 8
2 jři-A-Jankovič, Mementovský, Maršík, Červený jři-A-Jankovič, Mementovský, Maršík, Červený TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 51.47 6
3 jři-B-Kmieč, Hnízdil, Zmatlík, Scholze jři-B-Kmieč, Hnízdil, Zmatlík, Scholze TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 55.27 5
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 dci-Steklík, Žaluda, Mojžíš, Král dci-Steklík, Žaluda, Mojžíš, Král SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 47.04 11.00
dci- Kafuněk, Novotný, Lžíčař, Hejhal dci- Kafuněk, Novotný, Lžíčař, Hejhal SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DQ
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 dky-A-Novotná, Veselá, Stoklasová, Minářová dky-A-Novotná, Veselá, Stoklasová, Minářová AC PardubiceAC Pardubice 53.66 11.00
2 dky-A-Házová, Maternová, Peřinová, Petříková dky-A-Házová, Maternová, Peřinová, Petříková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.77 9.00
dky-B-Vognarová, Šamanová, Doležalová, Uňourková dky-B-Vognarová, Šamanová, Doležalová, Uňourková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 55.77 8.00
4 dky-Moravcová, Kopecká, Žabková, Kotyzová dky-Moravcová, Kopecká, Žabková, Kotyzová SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 56.38 7.00
5 dky-Nadhajská, Niščáková, Opočenská, Vošvrdová dky-Nadhajská, Niščáková, Opočenská, Vošvrdová Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 60.10 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
960518 1.82 8.00
2 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940503 1.79 6.00
3 Václav NovotnýVáclav Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
940729 1.73 5.00
4 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 1.65 4.00
5 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
950213 1.60 3.00
6 Patrik JakubecPatrik Jakubec
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
971211 1.55 2.00
6= Patrik ZástěraPatrik Zástěra
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
960902 1.55 0.50
6= Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
AC PardubiceAC Pardubice
950905 1.55 0.50
Michal ChejnMichal Chejn
AC PardubiceAC Pardubice
951031 DNP
Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
940317 NM
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960720 1.73 11.00
2 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
960207 1.65 9.00
3 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
961226 1.60 8.00
4 Jakub SobotkaJakub Sobotka
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
990901 1.55 7.00
5 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970903 1.50 6.00
6 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970107 1.45 5.00
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
AC PardubiceAC Pardubice
970911 DNP
Patrik VltavskýPatrik Vltavský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
961028 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
Hana HrašováHana Hrašová
AC PardubiceAC Pardubice
965120 NM
Kateřina StaňkováKateřina Staňková
AC PardubiceAC Pardubice
956127 NM
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.55 Body
1 Adéla KavříkováAdéla Kavříková
AC PardubiceAC Pardubice
975923 1.51 OOOOOOXXX 11.00
2 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 1.45 -OOOXXX 9.00
3 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 1.40 OOXOXXX 8.00
4= Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 1.35 OOXXX 6.50
4= Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 1.35 OOXXX 6.50
6 Adéla KudrnáčováAdéla Kudrnáčová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975723 1.35 XXOXXOXXX 5.00
7 Lucie SvobodováLucie Svobodová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
975424 1.30 OXXX 4.00
8 Nela ČermákováNela Čermáková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
985113 NM XXX
9 Nikola CharvátováNikola Charvátová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
985711 DNP
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.003.203.603.703.904.004.10 Body
1 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 4.00 ---OOOXXX 8.00
2 Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950518 3.90 ---XOO-XXX 6.00
3 Tomáš NěmecTomáš Němec
AC PardubiceAC Pardubice
940117 3.70 --OXXOXXX 5.00
4 Lukáš PilařLukáš Pilař
AC PardubiceAC Pardubice
950328 3.00 XXOXXX 4.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.803.003.203.403.60 Body
1 Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 DNP
2 Patrik VltavskýPatrik Vltavský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
961028 DNP
3 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 NM
MB Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
980723 2.60
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.152.202.302.402.603.003.20 Body
1 Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC PardubiceAC Pardubice
956208 3.00 -----XXOXXX 8
2 Jana TýlováJana Týlová
AC PardubiceAC Pardubice
955302 2.40 XOXOXOXXOXXX 6
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.002.202.402.602.802.903.00 Body
1 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
AC PardubiceAC Pardubice
965707 2.90 --OOXXOXXOXXX 11.00
2 Kristýna TužilováKristýna Tužilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
976009 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950318 6.60 6.534.746.516.536.396.136.60 8
2 David LašekDavid Lašek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950915 6.26 5.755.965.825.966.026.036.26 6
3 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 6.02 5.974.445.925.975.795.976.02 5
4 Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
940317 5.94 X5.91X5.914.155.595.94 4
5 Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940504 5.92 5.755.885.925.92 3
6 Václav NovotnýVáclav Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
940729 5.80 5.435.805.705.805.455.585.65 2
7 Michal ChejnMichal Chejn
AC PardubiceAC Pardubice
951031 5.79 5.605.595.795.795.725.695.75 1
8 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940503 5.78 5.784.145.495.785.755.705.65
9 Ondřej ChmelíkOndřej Chmelík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940508 5.50 5.505.375.275.50
10 Gabriel NekutGabriel Nekut
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
980912 4.71 4.71XX4.71
MB Michal PreradovičMichal Preradovič
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
950508 NM
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960720 6.12 5.96X5.625.966.026.125.99 11.00
2 Marek NovotnýMarek Novotný
AC PardubiceAC Pardubice
960613 6.07 5.955.985.475.986.02-6.07 9.00
3 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 6.01 6.01--6.01--- 8.00
4 Marek ToufarMarek Toufar
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
960619 5.89 5.745.895.835.895.615.785.46 7.00
5 David MoravecDavid Moravec
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970107 5.66 5.225.325.645.645.225.625.66 6.00
6 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970903 5.52 X5.185.375.375.525.245.17 5.00
7 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 5.49 5.275.064.965.275.435.49- 4.00
8 Tomáš AndrleTomáš Andrle
AC PardubiceAC Pardubice
970404 5.36 X5.365.255.36XXX 3.00
9 Filip BalašFilip Balaš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970411 5.24 5.035.244.875.24 2.00
10 Marcel JohanidesMarcel Johanides
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
961205 5.07 4.53X5.075.07 1.00
11 Jakub KončítekJakub Končítek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970814 4.98 X4.604.984.98
12 Lukáš KrejzekLukáš Krejzek
AC PardubiceAC Pardubice
970219 4.86 4.024.864.504.86
Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960330 DNP 0
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
AC PardubiceAC Pardubice
970926 DNP 0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina StaňkováKateřina Staňková
AC PardubiceAC Pardubice
956127 4.97 4.374.213.964.37X4.974.38 8.00
2 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC PardubiceAC Pardubice
956215 4.77 4.774.514.754.77--4.64 6.00
3 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956012 4.62 4.474.354.374.474.354.624.62 5.00
MB Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 5.74
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 4.76 4.664.73X4.734.504.714.76 11.00
2 Kateřina PetříkováKateřina Petříková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960427 4.66 4.234.664.354.664.10-4.04 9.00
3 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
965626 4.60 4.604.384.574.604.54-- 8.00
4 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975624 4.59 4.554.354.494.554.594.544.43 7.00
5 Tereza LomnickáTereza Lomnická
AC PardubiceAC Pardubice
965529 4.57 4.574.37X4.57X4.26X 6.00
6 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
975327 4.57 4.304.204.354.354.284.304.57 5.00
7 Kristýna PeřinováKristýna Peřinová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975209 4.33 4.214.333.974.33-4.10X 4.00
8 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 4.27 4.114.264.224.26X4.274.25 3.00
9 Veronika NiščákováVeronika Niščáková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975914 4.20 3.994.203.904.20 2.00
10 Tereza ŠamanováTereza Šamanová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995110 4.04 4.042.453.664.04 1.00
11 Lucie SvobodováLucie Svobodová
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
975424 3.95 3.893.953.553.95
12 Dominika PeckováDominika Pecková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
986220 3.63 3.613.633.433.63
13 Eliška RýdlováEliška Rýdlová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
986115 2.66 2.662.54X2.66
Karla ČerníkováKarla Černíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995526 0 0
Celkem 14 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940503 12.05 11.7712.0512.0012.05X-- 8
2 Jan ZahradníčekJan Zahradníček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940402 11.99 11.4311.7711.9911.9911.8511.5010.89 6
3 Martin RulíkMartin Rulík
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
950213 09.90 09.90X09.6809.90--- 5
Filip MatějkaFilip Matějka
AC PardubiceAC Pardubice
940317 DNP
Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
960518 DNP
Celkem 5 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PerhačJan Perhač
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970903 11.09 10.8110.8710.8510.8711.0910.94X 11.00
2 Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
960207 10.70 XX10.2210.2210.70-- 9.00
Patrik VltavskýPatrik Vltavský
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
961028 0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KubištováEliška Kubištová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
956012 9.56 X9.509.569.56X-X
MB Aneta AndrlíkováAneta Andrlíková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
965102 9.42
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
966230 10.72 10.2910.5110.4210.5110.7210.6910.72 11.00
2 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975624 09.61 9.619.519.489.61XX9.51 9.00
Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975514 0 XXX0XXX
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 12.44 11.4311.0212.0412.0412.44X11.95 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 12.20 11.3812.2011.7812.2011.6911.72X 9.00
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 09.88 09.8809.7209.8009.8809.8609.5009.60 8.00
4 Dominika PeckováDominika Pecková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
986220 09.86 X09.7209.8009.8009.8609.5009.60 7.00
5 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975409 09.50 09.3108.8809.3509.3508.1309.5009.19 6.00
6 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
AC PardubiceAC Pardubice
965518 09.05 X09.0508.2609.0508.91X08.73 5.00
7 Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
976128 08.01 07.6707.6707.8207.8208.0107.2707.92 4.00
8 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
986122 07.95 07.3407.8207.7207.8206.9007.9507.80 3.00
9 Bára MachováBára Machová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965606 07.84 07.8407.77X07.84 2.00
10 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 07.74 07.5407.7407.1807.74--- 1.00
11 Tereza ŠustrováTereza Šustrová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975903 07.30 07.30X07.2307.30
12 Zuzana HorníkováZuzana Horníková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
976217 06.53 06.5305.8106.4006.53
13 Karla ČerníkováKarla Černíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995526 DNP ----
MB Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
965711 DNP
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DoubkováAndrea Doubková
AC PardubiceAC Pardubice
956215 08.18 07.1507.0107.4307.4307.5608.1808.18 8
2 Jana TýlováJana Týlová
AC PardubiceAC Pardubice
955302 07.07 06.8606.9207.0707.0706.5006.7406.40 6
MB Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
955301 09.87
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 15.59 11.00
2 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 14.39 9.00
3 Jan FalladaJan Fallada
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
961007 11.95 8.00
4 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 11.24 7.00
5 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981009 10.89 6.00
6 Petr HejhalPetr Hejhal
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
970420 10.45 5.00
7 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 10.41 4.00
8 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970329 10.22 3.00
9 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 10.11 2.00
10 Václav LžíčařVáclav Lžíčař
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
971125 10.00 1.00
11 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
971127 09.94
12 Daniel ZrůstDaniel Zrůst
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970821 09.86
13 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970120 09.76
14 David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970331 09.63
15 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970809 08.69
16 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 08.48
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
AC PardubiceAC Pardubice
960421 DNP
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 13.56 8
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 12.44 6
3 Michal ZikmundaMichal Zikmunda
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940504 12.14 5
4 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940615 11.56 4
5 Ondřej ChmelíkOndřej Chmelík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940508 10.10 3
6 Patrik JakubecPatrik Jakubec
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
971211 09.63 2
7 Josef HavlíčekJosef Havlíček
AC PardubiceAC Pardubice
950608 09.20 1
8 Petr ŠottaPetr Šotta
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
960907 08.58
9 Štěpán PolákŠtěpán Polák
AC PardubiceAC Pardubice
951031 07.75
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Anna FreislebenováAnna Freislebenová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
955331 22.74
Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
945709 DNP
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 31.69 11.00
2 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 29.54 9.00
3 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 28.48 8.00
4 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 27.41 7.00
5 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975409 24.33 6.00
6 Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
976128 20.28 5.00
7 Alžběta OulehlováAlžběta Oulehlová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975514 19.53 4.00
8 Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
986122 18.33 3.00
9 Adéla KudrnáčováAdéla Kudrnáčová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975723 17.15 2.00
10 Tereza ŠustrováTereza Šustrová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975903 17.05 1.00
11 Klára VošvrdováKlára Vošvrdová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975106 16.23
12 Julie ZbirovskáJulie Zbirovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975329 15.01
13 Hana NadhajskáHana Nadhajská
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975629 14.77
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960222 38.94 11.00
2 František WiesnerFrantišek Wiesner
AC PardubiceAC Pardubice
960525 37.01 9.00
3 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981009 33.27 8.00
4 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 33.12 7.00
5 Jan DunovskýJan Dunovský
AC PardubiceAC Pardubice
970610 32.81 6.00
6 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960812 28.68 5.00
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 28.68 4.00
8 Jan TrdlikátJan Trdlikát
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960527 28.19 3.00
9 Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960330 27.93 2.00
10 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 26.46 1.00
11 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 25.95
12 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970505 25.80
13 Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 24.06
14 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
961226 22.77
15 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
971127 20.30
16 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970809 17.13
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
AC PardubiceAC Pardubice
960421 DNP
Adam SalfickýAdam Salfický
AC PardubiceAC Pardubice
970710 DNP
Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970120 DNP
Celkem 19 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 43.07 8
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 41.16 6
3 Lukáš PilařLukáš Pilař
AC PardubiceAC Pardubice
950328 38.04 5
4 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940615 30.06 4
Michal ZikmundaMichal Zikmunda
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940504 22.60 3
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975705 53.04 11.00
2 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 44.43 9.00
3 Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
975426 40.10 8.00
4 Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975409 37.50 7.00
5 Hana NadhajskáHana Nadhajská
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975629 19.28 6.00
6 Zuzana HorníkováZuzana Horníková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
976217 13.82 5.00
MB Daniela NováčkováDaniela Nováčková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
975224 36.80
MB Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
976231 34.05
MB Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
965711 DNP
Michaela VančurováMichaela Vančurová
AC PardubiceAC Pardubice
976028 DNP
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 4kg - Dorostenci

(so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
980304 35.94
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 37.50 8
MB Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
945106 44.12
MB Anna FreislebenováAnna Freislebenová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
955331 19.88
Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
945709 DNP
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
961114 64.65 11.00
2 Jiří ŠléglJiří Šlégl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
970120 30.67 9.00
3 Michael ŠípMichael Šíp
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
981009 30.18 8.00
4 Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970929 27.67 7.00
5 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970505 24.15 6.00
6 Jan FalladaJan Fallada
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
961007 21.82 5.00
7 David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970331 20.97 4.00
8 Tomáš PelíšekTomáš Pelíšek
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
970809 17.57 3.00
Václav VoborníkVáclav Voborník
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
960307 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940615 53.63 8
2 Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
940912 39.84 6
3 Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
950715 36.80 5
4 Michal ZikmundaMichal Zikmunda
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
940504 28.07 4
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
AC PardubiceAC Pardubice
965224 35.57 11.00
2 Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
975512 33.41 9.00
3 Tereza KrejnusováTereza Krejnusová
AC PardubiceAC Pardubice
965518 29.32 8.00
4 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
995411 28.52 7.00
5 Adéla KudrnáčováAdéla Kudrnáčová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975723 25.47 6.00
6 Kateřina KňourkováKateřina Kňourková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995126 24.59 5.00
7 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
965128 24.33 4.00
8 Tereza DoležalováTereza Doležalová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
995521 22.80 3.00
9 Iva KonejlováIva Konejlová
TJ SvitavyTJ Svitavy
975726 21.94 2.00
10 Tereza ŠustrováTereza Šustrová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
975903 21.78 1.00
11 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
AC PardubiceAC Pardubice
965707 21.74
12 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975624 21.56
13 Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975528 20.42
14 Zuzana HorníkováZuzana Horníková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
976217 19.45
15 Viktorie HanušováViktorie Hanušová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
975920 17.97
Karla ČerníkováKarla Černíková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
995526 NM
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna HalvováKristýna Halvová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
946027 29.11 8
2 Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
955518 27.61 6
Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
945709 DNP
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
960222 57.53 11.00
2 Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
960812 40.92 9.00
3 Tomáš BolenTomáš Bolen
AC PardubiceAC Pardubice
961226 39.49 8.00
4 Tomáš JiruškaTomáš Jiruška
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
960330 39.36 7.00
5 Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
970329 39.25 6.00
6 Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
971127 37.70 5.00
7 Petr RoztočilPetr Roztočil
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
970924 37.31 4.00
8 Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC PardubiceAC Pardubice
960321 35.72 3.00
9 Rostislav BalcarRostislav Balcar
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
971201 25.64 2.00
10 Jakub VančuraJakub Vančura
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970505 23.28 1.00
Štěpán KozákŠtěpán Kozák
AC PardubiceAC Pardubice
960421 DNP
Jan FalladaJan Fallada
SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí
961007 NM
David MálekDavid Málek
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
970331 NM
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (so, 11.5.2013) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
940603 41.92 8
2 Antonín LakotaAntonín Lakota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
950228 40.74 6
3 Ondřej ChmelíkOndřej Chmelík
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
940508 39.65 5
4 Petr ŠottaPetr Šotta
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
960907 29.73 4
Patrik JakubecPatrik Jakubec
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
971211 NM
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 093.00
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 086.50
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 086.00
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 054.00
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 050.50
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 5
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 4
3 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 3
4 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva Trutnov{8} 2
5 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 1
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 156.00
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 125.50
3 NMMET NMMET SK Nové Město nad Metují{8} 103.00
4 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 085.00
5 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 084.50
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 065.00
7 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim{8} 053.00
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová Paka{8} 021.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 300 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 107.00
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 049.00
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 010.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, 100 m, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 3
2 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 2
3 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 0
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, 100 m, 200 m
Celkem 3 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP Pardubice{8} 237.50
2 ACPAR ACPAR AC Pardubice{8} 126.50
3 SLATI SLATI Atletický klub Spartak Slatiňany{8} 110.00
4 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.{8} 091.00
5 TYNOR TYNOR SK Týniště nad Orlicí{8} 051.00
6 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec Králové{8} 043.00
7 SVITA SVITA TJ Svitavy{8} 010.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 100 m př., 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m př., 100 m, 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 7 závodníků